وضعیت خطوط هوایی در تعطیلات نوروز و لغو پرواز ماهان به پاریس
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

وضعیت خطوط هوایی در تعطیلات نوروز و لغو پرواز ماهان به پاریس

پروازهای هواپیمایی ماهان به مقصد پاریس لغو شد

انتخابخبرگزاری انتخاب
پروازهای هواپیمایی ماهان به مقصد پاریس لغو شد
«خبرگزاری فرانسه» سه‌شنبه شب به وقت تهران نوشت که بنا به گفته‌های مسئولان شرکت ماهان در تهران، پروازهای آتی این شرکت به مقصد پاریس لغو شده است.
پروازهای هواپیمایی ماهان به مقصد پاریس لغو شد - 0

شرکت هوایی «ماهان» به دلیل اعمال تحریم‌ها مجبور به لغو پروازهای جدید خود به مقصد پاریس شده است.

یک رسانه غربی از لغو پروازهای شرکت هواپیمایی «ماهان» به مقصد پاریس مورخ ۱۲ فروردین ۹۸ و به واسطه تحریم‌های دولت فرانسه خبر داد.

«خبرگزاری فرانسه» سه‌شنبه شب به وقت تهران نوشت که بنا به گفته‌های مسئولان شرکت ماهان در تهران، پروازهای آتی این شرکت به مقصد پاریس لغو شده است.

یک مسئول خدمات مشتریان این شرکت واقع در «فرودگاه امام خمینی» در پاسخ به سئوال خبرگزاری فرانسه گفت: «به ما اعلام شده که تمامی پروازهای این شرکت به مقصد پاریس از اول آوریل (۱۲ فروردین ۹۸) لغو شده‌اند.»

این مقام شرکت ماهان بدون ارائه جزئیات بیشتر دلیل لغو برنامه پروازی به پاریس را «تحریم‌های فرانسه علیه ایران» اعلام کرد.

ماهان، به عنوان دومین خطوط هوایی ایران در هفته بیش از چهار پرواز به مقصد پاریس دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۱ در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفت.

وبگاه «واشنگتن‌فری‌بیکن» از رسانه‌های نزدیک به نومحافظه‌کاران آمریکایی نیز اخیرا گزارش کرد که دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در تلاش بوده تا متحدان اروپایی خود را به تحریم شرکت ماهان مجاب کند.

برلین نیز در دی ماه ۹۷، پروازهای این شرکت به مقصد آلمان را لغو کرد. وزارت خارجه آلمان در توجیه اقدام خود اعلام کرد، این تصمیم برای محافظت از منافع سیاست خارجی و امنیتی برلین لازم بوده است.منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

تذکر کتبی به ۲ شرکت هواپیمایی؛ تاخیر مکرر، نارضایتی مسافران

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
تذکر کتبی به ۲ شرکت هواپیمایی؛ تاخیر مکرر، نارضایتی مسافران
تذکر کتبی به ۲ شرکت هواپیمایی؛ تاخیر مکرر، نارضایتی مسافران - 0

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار کتبی به دو شرکت هواپیمایی خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از صدا و سیما، رضا جعفر زاده با اشاره به اخطار کتبی به دو شرکت هوایی گفت: دو شرکت هوایی آتا و تابان به علت تأخیر مکرر و بیش از حد و نارضایتی مسافران اخطار کتبی گرفته‌اند.

وی افزود: نظر به لزوم رعایت الزامات سازمان هواپیمایی کشوری و حسب بخش نامه‌های صادره در خصوص رعایت دقیق نظم پروازی و سنجش توان عملیاتی جهت پروازهای ایمن و نداشتن تعهد خارج از توان ناوگان به این دو شرکت اخطار داده شده است تا در اسرع وقت نسبت به بازنگری در برنامه‌های پروازی و جلب رضایت مسافران اقدام کنند.

جعفر زاده با اشاره به هشدار جدی سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌هایی هواپیمایی گفت: این سازمان حسب وظیفه نظارتی و حاکمیتی با هرگونه سهل انگاری و بی توجهی که موجب نارضایتی مسافران بشود نسبت به صدور مجوز به این شرکت‌ها تجدید نظر می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

مبنای حرکت قطار، اتوبوس و هواپیما ساعت رسمی کشور است

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
مبنای حرکت قطار، اتوبوس و هواپیما ساعت رسمی کشور است
خبرگزاری میزان- هموطنانی که قصد استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی برای سفر‌های نوروزی خود را دارند، بدانند که مرجع زمان حرکت قطارها، اتوبوس و پرواز هواپیماها، ساعت رسمی کشور است.
مبنای حرکت قطار، اتوبوس و هواپیما ساعت رسمی کشور است - 0

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت ۲۴ روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود.

بر این اساس، شرکت حمل و نقل ریلی رجا روز چهارشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ اول فروردین ۱۳۹۸، همه قطار‌های مسافری رجا طبق ساعت رسمی کشور حرکت می‌کنند.

این شرکت از هموطنان خواست به دلیل نبود امکان تامین جا برای جاماند‌گان از قطار و برای انجام امور مربوط به کنترل بلیت، طوری برنامه‌ریزی کنند که یک ساعت قبل از حرکت قطار در ایستگاه راه‌آهن حاضر باشند.

مسافران در طول سفر با قطار باید شناسنامه یا کارت شناسایی معتبر را همراه و در دسترس داشته باشند تا در صورت درخواست مأموران، آن را ارائه دهند.

این شرایط برای ساعت حرکت هواپیما‌ها و اتوبوس‌ها نیز وجود دارد و پس از تغییر ساعت رسمی کشور، همچنان پرواز‌ها و اتوبوس‌ها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت‌ها انجام می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

انجام سفرهای نوروزی با بیش از ۲۱ هزار صندلی هواپیما

ایرناخبرگزاری ایرنا
انجام سفرهای نوروزی با بیش از ۲۱ هزار صندلی هواپیما
تهران- ایرنا- دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران با اشاره به اهمیت ارائه خدمات مناسب در ایام تعطیلات نوروزی به مسافران حمل ونقل هوایی گفت: برای انجام سفرهای ایمن و مطلوب در ایام نوروز 98، بیش از 21 هزار صندلی توسط 17 شرکت های هوایی آماده شده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، ۲۱ هزار مجوز پرواز داخلی و خارجی به صورت فوق العاده در تاریخ‌های ۲۵ اسفند ماه ۹۷ تا ۱۷ فروردین سال آینده صادر شده است.

«مسعود اسعدی سامانی» دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، علاوه بر اشاره به برنامه شرکت‌های هوایی برای انجام سفرهای نوروزی، بخشی از مسایل و مشکلات صنعت هوایی نیز مطرح کرد.

وی می‌گوید: همواره در ایام تعطیلات نوروزی تقاضا برای سفر با هواپیما افزایش می‌یابد و عده‌ای دلال و سودجو نیز در این ایام به دنبال کسب درآمدهای باد آورده هستند، اما امسال شرکت‌های هوایی قیمت بلیت‌های ایام تعطیلات نوروز را بر مبنای قیمت آذرماه تعیین کرده‌اند.

** نشست هماهنگی انجام سفرهای نوروزی از ۳ ماه پیش آغاز شد

به گفته سامانی، برای انجام سفرهای نوروزی از سه ماه قبل نشست‌های مستمری با حضور مدیران عامل و معاونان بازرگانی شرکت‌های هوایی برگزار شده تا هماهنگی‌های لازم برای سفر هموطنان با حمل ونقل هوایی انجام شود.

سامانی اظهار داشت: برای ایجاد هماهنگی بین شرکت‌های هوایی هم اکنون قیمت بلیت تمام شرکت‌های هوایی ایران در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی در معرض دید همگان قرار گرفته تا همه متقاضیان از وضعیت قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای مختلف برای ایام تعطیلات نوروزی مطلع شوند.

وی افزود: متاسفانه برخی از سایت‌های اینترنتی از این شرایط سواستفاده می‌کنند و به نوعی برای کسب سودجویی‌های غیرقانونی به دنبال بازار سیاه هستند؛ بنابراین، به همه مسافران توصیه می‌کنیم بلیت‌های مورد نیاز خود را از آژانس‌های معتبر خریداری کنند و پس از آن با اعتبار سنجی این بلیت‌های از خریدهای خود مطمئن شوند.

سامانی گفت: تمام بلیت‌های شرکت‌های هوایی در سایت این انجمن ثبت شده و مسافران برای راستی آزمایی بلیت‌های خود می‌توانند به سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران مراجعه تا از اعتبار بلیت‌های خود مطلع شوند.

به گفته وی، ممکن است برخی از سایت‌ها به علت افزایش تقاضا در این ایام بلیت‌های سفرهای نوروزی را با نرخ‌های بیشتری به مشتریان عرضه کنند، اما دامنه (حداکثر و حداقل) قیمت بلیت‌های تمام شرکت‌های هوایی در سایت این انجمن به سهولت برای مسافران قابل دسترسی است.

دبیر انجمن صنفی شرکت‌های هواپیمایی خاطرنشان کرد: فهرست سایت‌های مجاز فروش بلیت هواپیما در سایت سازمان هواپیمایی کشوری قرار دارد و مسافران برای اطمینان می‌توانند از لینک اعتبارسنجی در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی استفاده کنند.

** هیچ شرکتی نمی‌تواند بلیت‌های خود را بیشتر از نرخ‌های مصوب عرضه کند

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران گفت: هیچ آژانس و یا شرکتی حق ندارد بلیت‌های خود را بیشتر از نرخ‌های مصوب عرضه کند و اگر بیشتر از آن باشد تخلف محسوب شده و قابل رسیدگی است.

وی تاکید کرد: تمام شرکت‌های هوایی خود را موظف کرده‌اند که بلیت‌های خود را با همان قیمت تعیین شده به مسافران عرضه کنند در غیر این صورت دستگاه‌های نظارتی می‌توانند به این موضوع وارد و نسبت به تخلفاتی که شده رسیدگی کنند.

سامانی گفت: در صورتی که مسافران با قیمت‌های بیشتری بلیت خریداری کنند می‌توانند به سایت سازمان هواپیمایی کشوری https: //www. cao. ir، سایت انجمن، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت مراجعه تا نسبت به طرح شکایت خود اقدام کنند و مطمئن باشند که به آن رسیدگی خواهد شد.

سامانی گفت: در آذرماه امسال شرکت‌های هواپیمایی بر اساس نرخ ارز نیمایی، قیمت تمام شده و میزان دسترسی‌ آنها برای خرید ارز، قیمتی را برای بلیت‌های خود تعیین کردند که هم اکنون این قیمت‌ها ملاک عمل شرکت‌های هوایی است.

** تاخیر پروازها به دلایل فنی و شرایط بد جوی

این مقام مسئول در صنعت حمل و نقل هوایی کشور بیان کرد: تاخیر پروازهای هوایی به دلایل فنی و شرایط بد جوی از ضروریات این صنعت است و ممکن است به دلیل مسایل فنی برخی از پروازهای هوایی به خصوص در ایام تعطیلات نوروزی با تاخیر انجام شود.

سامانی افزود: هرچند که شرکت‌های هوایی برای انجام سفرهای نوروزی برنامه ریزی کرده‌اند که پروازها با کمترین تاخیر انجام شود، اما در مواردی ممکن است این اتفاق بیافتد که پروازی به دلایلی با تاخیر انجام شود و برای این مساله نیز هماهنگ شده تا مدیران شرکت هوایی در فرودگاه‌های کشور پاسخگوی مردم باشند.

دبیرانجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران بیان کرد: طبق هماهنگی‌های به عمل بین شرکت‌های هوایی قرار است در صورت تاخیر پروازها از هواپیماهای جایگزین استفاده شود و انتظار داریم در این شرایط مسافران صبوری کنند و مطمئن باشند مدیران شرکت‌های هوایی به دنبال این هستند که در اسرع وقت مسافران را به مقاصد خود برسانند و اگر تاخیرها بیش از اندازه باشد در این صورت به استناد دستورالعمل رعایت حقوق مسافران، همکاران ما اقدامات لازم را انجام خواهند داد تا رضایت مسافران را کسب کنند.

** فروش بلیت‌های چارتری تنها در مسیر کیش و قشم

دبیرانجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران یادآورشد: برخی از شرکت‌های هوایی به علت کمبود سرمایه و منابع مالی در گردش و تامین نقدینگی خود ناگزیر به پیش فروش بلیت‌های خود هستند و اگر این نقدینگی در اختیار شرکت‌ها بود، شرکت‌ها بدون شک وارد این عرصه نمی‌شدند با این حال در مسیرهای کیش و قشم به صورت بسته سفر ادامه خواهد داشت.

سامانی افزود: در صنعت حمل ونقل هوایی مسیرهای کیش و قشم به عنوان مقصد گردشگری مطرح هستند و شرکت‌های هوایی می‌توانند در این دو مسیر بلیت‌های خود را به صورت چارتری عرضه کنند در غیر این صورت در سایر مسیرهای پروازی فروش بلیت چارتری ممنوع است؛ هرچند که هم اکنون ۲ شرکت هوایی در ایران طبق مجوز سازمان هواپیمایی کشوری تنها برای فعالیت‌های چارتری مجوز پروازی دارند.

وی تاکید کرد: بخشی از گردشگری کشور با پروازهای چارتری رابطه مستقیم دارد و شرکت‌های مسافرتی و گردشگری می‌توانند با تعریف تورهای سفری همراه با تامین هتل و پذیرایی از ظرفیت‌های شرکت‌های هوایی در این بخش استفاده کنند.

دبیرانجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران اظهارداشت: طبق دستور وزیر راه وشهرسازی شرکت‌های هوایی به غیر از مسیر کیش و قشم پروازهای چارتری نخواهند داشت، زیرا در صورت ابطال بلیت‌های چارتری امکان استرداد وجه آن امکانپذیر نبود و این مساله در صنعت حمل ونقل هوایی مشکلاتی را به وجود می‌آورد و هم اکنون بر اساس مقررات (CRCN) نسبت به استرداد وجه بلیت اقدام می‌شود.

اقتصام**۱۱۰۸**۹۱۸۹

خواندن خبر در سایت منبع

بلیط هواپیما لحظه آخری

ایران‌جیبخبرگزاری ایران‌جیب
بلیط هواپیما لحظه آخری
دلایل متعددی وجود دارد که بر اساس آن شما پی می برید که به بلیط لحظه آخری نیاز دارید. ممکن است یک مسئله مهم خانوادگی یا فرصت شغلی مهم پیش بیاید و یا ممکن است ...

دلایل متعددی وجود دارد که بر اساس آن شما پی می‌برید که به بلیط لحظه آخری نیاز دارید. ممکن است یک مسئله مهم خانوادگی یا فرصت شغلی مهم پیش بیاید و یا ممکن است به سادگی در ایجاد مقدمات تعطیلات خود دچار اشتباه شوید. صرفنظر از دلایل شما، اگر به تخفیف سفر لحظه آخری نیاز پیدا کردید باید تلاش کنید تا حد ممکن در رابطه با پرواز و هتل انعطاف‌پذیری به خرج دهید تا بتوانید با ارزانترین معامله به خواسته خود برسید.

از نکات زیر در یافتن مناسب‌ترین بلیط هواپیما استفاده کنید: در وبسایت‌های متفاوت جستجوی سفر، قیمت‌ها را مقایسه کنید. این وب سایت‌ها داده‌های مربوط به خرید بلیط هواپیما را در رنج‌های مختلف و تخفیف‌های ارائه شده به وسیله فرودگاه‌ها، خدمات اجاره اتومبیل و هتل‌ها را گردآوری می‌کنند. بسیاری از این وب سایت‌ها از بخش‌های خاصی برخوردار هستند که به ارائه بلیط‌های لحظه آخری اختصاص یافته است. پیشنهاد ما به شما وبسایت تیک بان به نشانی https: //tikban. com می‌باشد که کاملترین تنوع پروازی را در خود داراست. سفر خود را برای وقت آزاد برنامه ریزی کنید. این احتمال وجود دارد که شما را در طول فصل‌های غیر معمول سفر، بتوانید تخفیف‌های سفر به دست آورید. این موضوع برای سفرهای لحظه آخری نیز صادق می‌باشد زیرا تعداد مسافران کمتر به طور کلی به معنای وجود صندلی‌های بیشتر در هواپیماها و اتاقهای خالی بیشتر در هتل‌ها می‌باشد. هرچه جای خالی در خطوط هوایی و هتل‌ها بیشتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که آنها برای پر کردن این جای خالی قیمت‌ها را در لحظات آخر کاهش دهند. اگر خواهان به دست آوردن بهترین تخفیف‌ها هستید، از سفر در تابستان و تعطیلات اجتناب کنید و به جای آن برای سفر در طول زمستان، پاییز و بهار برنامه ریزی کنید. تاریخ عزیمت را در اواسط هفته در نظر بگیرید. بیشترین تخفیف‌ها معمولا برای پروازها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به ویژه در اوایل صبح و اواخر شب می‌باشد. این پروازها نسبت به پرواز‌های آخر هفته محبوبیت کمتری دارند؛ از این رو فرودگاه‌ها قیمت آنها را کاهش می‌دهند.در رابطه با تاریخ حرکت خود انعطاف‌پذیر باشید. اگر در لحظات آخر تصمیم به سفر گرفتید، باید تا حد امکان در رابطه با زمان حرکت انعطاف‌پذیر باشید. به جای تعیین یک تاریخ دقیق برای عزیمت، یک چهارچوب زمانی تعیین کنید. به این شیوه سفرهای ارزان بیشتری برای شما وجود دارد و شما می‌توانید یک یا دو روز پس از تاریخ عزیمتی که در ابتدا پیشنهاد داده‌اید، به یک نرخ مناسب از بلیط ارزان هواپیما دست پیدا کنید. مثلا به جای اینکه بگویید حتما باید در اول ماه به سفر بروید، برای سفر در طول اولین هفته ماه برنامه‌ریزی کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری - 2

در رابطه با مقصد خود ذهنیت باز داشته باشید. به طور خاص اگر تنها می‌خواهید به جایی بروید اما جای مشخصی را در نظر ندارید، گزینه‌های خود را محدود نکنید. برای فروش بلیط‌های لحظه آخری فرودگاه محلی خود را بررسی کنید و یا از وب سایت هایی بازدید کنید که در ارائه پرواز‌های تخفیفی متخصص می‌باشند. پروازهای چارتر را بررسی کنید. برخی از شرکت‌های مسافرتی برای پرواز‌های خاصی که پیش بینی می‌کنند پر می‌شود، هواپیماها را اجاره می‌کنند. معمولا این پروازها در طول زمان اوج و برای سفر به مقاصد محبوب رخ می‌دهند. اگر شرکت نتواند برای دستیابی به سود به حد کافی بلیت بفروشد، باید پرواز را لغو کند. در تلاش برای جلوگیری از لغو پرواز، اگر همچنان به فروش تعداد زیادی از بلیت‌ها نیاز باشد پروازهای چارتر پیش از پرواز به طور قابل ‌توجهی قیمت بلیط هواپیما را کاهش می‌دهند. لذا، بلیط چارتر می‌تواند یک انگیزه عالی برای خرید باشد. هواپیماهای ارزان قیمت را با هواپیماهای معمولی مقایسه کنید. هواپیما‌های ارزان قیمت معمولا در طول فصل‌های خلوت کمترین قیمت را ارائه می‌دهند اما ممکن است در طول تعطیلات هواپیماهای ارزان قیمتی که پروازهای بدون توقف ارائه میدهند نسبت به هواپیماهای معمولی قیمت‌های بالاتری داشته باشند. در طول فصل‌های شلوغ، تقاضا برای پروازهای بدون توقف به سرعت افزایش پیدا می‌کند و هواپیماهای ارزان قیمتی که پروازهای بدون توقف ارائه می‌دهند می‌توانند قیمت‌های خود را افزایش دهند و همچنان مشتریان بسیاری را جذب کنند. لازم به ذکر است که ممکن است هواپیماهای ارزان قیمت تنها قیمت‌های بلیط لحظه آخری خود را بسیار کاهش دهند. هواپیماهای معمولی معمولا از انعطاف‌پذیری بیشتری برخوردار هستند و تخفیف‌های لحظه آخری بهتری ارائه می‌دهند. اگر اهمیتی ندارد که چه زمانی در طول سال سفر می‌کنید، هواپیماهای ارزان و هواپیما‌های معمولی را مقایسه کنید.به فهرست‌های پستی بپیوندید. به دنبال وب سایت‌های جستجوی سفر و خطوط هوایی باشید که به شما اجازه می‌دهند تا برای خبرنامه‌های ایمیلی ثبت نام کنید. این شرکتها معمولا تخفیف‌های لحظه آخری را بر اساس اطلاعات مشترکان ارسال می‌کنند. از آنجایی که شما زمان اندکی برای اقدام دارید، دریافت اطلاعات مربوط به این تخفیف‌ها در اینباکس صندوق پستی شما موجب تسریع فرآیند و افزایش شانس شما برای بهره برداری از این فرصت می‌گردد. هزینه‌های رزرو مجزا را با تخفیف‌های بسته‌های مسافرتی مقایسه کنید. بسیاری از وبسایت‌های سفر بسته‌های مسافرتی ارائه می‌دهند که شامل هزینه‌های پرواز و هتل با یکدیگر می‌باشد. در بیشتر موارد این بسته‌ها موجب می‌شوند تا نسبت به رزرو مجزای پرواز و هتل پول بیشتری صرفه جویی کنید. البته این موضوع همیشه درست نمی‌باشد، هر چند اگر بتوانید یک تخفیف لحظه آخری عالی برای یک پرواز مجزا پیدا کنید، باید هر دو گزینه را در نظر بگیرید.پیشنهاد بدهید. برخی از وب سایت‌های مسافرتی از ویژگی مزایده برخوردار هستند که به شما اجازه می‌دهند تا مخارج سفر از جمله هزینه بلیط هواپیما، اجاره اتومبیل و هتل را پیشنهاد دهید. قوانین حاکم بر این مزایده‌ها از هر وبسایت به وبسایت دیگر متفاوت می‌باشد و شما قادر به تعیین همه جزئیات خرید خود از جمله زمان پرواز و مدل اتومبیل نیستید.

بلیط هواپیما لحظه آخری - 4

از مزایای فروش محرمانه استفاده کنید. وب سایت‌های مسافرتی اندکی فروش محرمانه انجام می‌دهند مانند هتل‌های مخفی. شما می‌توانید از طریق این وب سایت‌ها تخفیف‌های منتشر نشده را خریداری کنید اما تا زمان تسویه حساب شما نمی‌دانید که چه جایی را رزرو کرده‌اید. یک وب سایت مسافرتی مشهور تضمین می‌کند که هتل هایی که شما رزرو می‌کنید از کیفیت معینی برخوردار هستند اما پیش از اقدام به خرید، شما باید این تضمین را بررسی کنید.در یک هتل در خارج از شهر بمانید. معمولا هتل‌های واقع شده در مرکز شهر نسبت به هتل‌های دور از مناطق گردشگری پرهزینه‌تر می‌باشند. احتمال زیادی وجود دارد که در سفر لحظه آخری این هتل‌های خارج از محدوده از جای خالی برخوردار باشند.بر وب سایت‌های گردشگری نظارت داشته باشید. معمولا شهرهای مهم و مقاصد گردشگری تلاش می‌کنند تا از طریق تبلیغ هتل، صرف غذا و فعالیتهای سرگرمی گردشگران را جذب کنند. شما هم می‌توانید به همین شیوه راه خود به آنجا را پیدا کنید اما می‌توانید حتی بدون برنامه ریزی از پیش برای جایی که باید در آن اقامت کنید و کاری که باید انجام دهید، یک معامله شیرین انجام دهید.

امیدواریم نکات فوق، شما را در انتخاب مناسب بلیط لحظه آخری هواپیما یاری نماید. اگر به دنبال راه حل ساده‌ای هستید، از وبسایت تیک بان به نشانی اینترنتی https: //tikban. com دیدن نمائید و از تنوع پروازی بالای آن لذت ببرید. پیشاپیش، سفر خوشی را برای تان آرزومندیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو / الجزیره: آمریکا برای تامین نظر ایران باید این دو کار را انجام دهد: اخراج بولتون و بازگشت به برجام

انتخابانتخاب22 ساعت قبل
الجزیره در گزارشی به تنش‌ها میان ایران و آمریکا پرداخته و اگرچه جنگ را بعید دانسته اما همزمان تاکید می‌کند که آمریکا بدون اخراج بولتون از دولت ترامپ و بازگشت به برجام، نمی‌تواند ایران را به راه حل‌های دیپلماسی قانع کند.

ویدیو / فرید زکریا: ترامپ ملی گرایی ایرانیان را دست کم گرفته +زیرنویس فارسی

انتخابانتخاب22 ساعت قبل
فرید زکریا در تحلیلی می‌گوید ترامپ اساسا به سیاست خارجی علاقه ندارد و صرفا زمانی که گفته می‌شد ممکن است او به خاطر دیدار با رهبر کره شمالی نوبل بگیرد به آن علاقه مند شد که این علاقه نیز کوتاه مدت بود. به گفته زکریا، ترامپ هر بخش از سیاست خارجی آمریکا در دنیا را به فرد یا دولتی واگذار کرده. از جمله خاورمیانه را به عربستان و اسرائیل.

فیلم | تخریب مجسمه ۲۰۰ ساله برای جمع کردن لایک در اینستاگرام

خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
الفالف7 ساعت قبل
۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه جهان الف، ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۵۸ ۳۹۸۰۳۰۲۰۲۷ «پاتریک شاناهان»، وزیر دفاع موقت آمریکا در جمع خبرنگاران گفت کشورش توانسته حمله ادعایی ایران به نیروهای آمریکا را متوقف کند. وی در ادامه تصریح کرد: حضور نیروهای آمریکا در منطقه برای جنگ با ایران نیست. او همچنین گفت «تهدیدهای ایران» همچنان شدید هستند و نباید آنها را نادیده گرفت. «سی‌ان‌ان» به نقل از منابع آگاه نوشته ترامپ معتقد است مداخله نظامی گسترده در ایران برای او از لحاظ سیاسی ویرانگر خواهد بود. واشنگتن‌پست هم به نقل از چندین مقام آمریکایی نوشته ترامپ رویکرد دیپلماتیک برای حل و فصل تنش‌ها را ترجیح می‌دهد و خواستار گفت‌وگوی مستقیم با سران ایران است.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، محسن کوهکن نماینده مجلس و موافق طرح تفکیک وزارت بازرگانی از صمت در برنامه تیتر امشب شبکه خبر گفت: زمانی وزارت صمت امروز متشکل از ۴ وزاتخانه بود. وزارت صنایع سنگین، وزارت صنایع، وزارت معادن و وزارت بازرگانی که در اولین اقدام با ادغام وزارت صنایع سنگین و وزارت صنایع به وزارت صنایع تبدیل شد، در گام بعدی وزارت معادن در وزارت صنایع ادغام و به وزارت صنایع و معادن تبدیل شد، در گام سوم وزارت بازرگانی حذف و وزارت صمت تشکیل شد. کوهکن نماینده موافق تفکیک وزارت بازرگانی از صمت گفت: باید به نظر کارشناسانه دولت نیز توجه کرد و وقتی دولت اصرار بر تفکیک دارد اگر مجلس در اجرا همکاری نکند دولت بعدا اعتراض خواهد کرد بنابراین باید بخش اعمال حاکمیتی را احصا کنیم و بعد اعمال مسئولیت را بخواهیم. محمدرضا منصوری نماینده مجلس مخالف طرح تفکیک گفت: اکنون ۱۷ وزارتخانه داریم و معتقدم باید وزارت اقتصاد نیز که وابستگی به وزارت صمت و بازرگانی دارد در دل این وزارتخانه ادغام شود نه اینکه وزارتخانه‌ها دوباره تفکیک شود. مظفر علیخانی کارشناس در ارتباط تلفنی گفت: ما به عنوان بخش خصوصی با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت به دو وزارتخانه مخالف هستیم.
ایمناایمنا20 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای که امروز چهارشنبه منتشر شد، اعلام کرد: عملیات غرورانگیز بیت‌المقدس به لحاظ وسعت منطقه نبرد، حجم تلفات و خسارات وارده به دشمن و به کارگیری تاکتیک‌های خلاق و بومی و تدابیر عملیاتی بی‌نظیر همچون عبور از رودخانه کارون و در نهایت آزادسازی خرمشهر از جمله موفقیت‌ها و پیروزی‌های شگفت‌انگیزی بود که پس از آن، سرنوشت ادامه جنگ را به نفع ایران تغییر داد. بر اساس این بیانیه؛ مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام و اعتماد به نفس و باور به امداد الهی و اتکا به نیروی ایمان و اراده ملی از جمله مولفه‌های پیروزی در عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر بود که حیرت جهانیان و یاس و ناامیدی ابرقدرت‌ها و حامیان صدام حسین را به دنبال داشت. ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: مقاومت و ایستادگی ملت سرافراز ایران اسلامی با تاسی و الگوگیری از مقاومت هشت ساله برابر دشمن تا بن دندان مسلح رمز پایداری و صلابت ملتی است که توانسته است دستاوردهای دفاعی و علمی بی‌نظیری را به ‌رغم تحریم‌ها و محرومیت‌های بی‌شمار که همواره از سوی قدرت‌های استکباری با محوریت آمریکا رقم خورده است به منصه ظهور رسانیده و ایران را به نقطه‌ای ممتاز و خیره کننده در تراز جهانی برساند. ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: تحولات چهار دهه انقلاب اسلامی و خصومت‌ها و بحران آفرینی‌ها علیه کشور ما تاثیری نداشته است و به همین دلیل همواره در سیاست‌ها و راهبردهایی که طراحی کرده است شکست خورده و به دنبال جبران حقارت‌ها و شکست‌های مفتضحانه خود، سعی در ایجاد ناامنی در منطقه، ایران هراسی و چپاول منابع و ثروت عظیم کشورهای مرتجع داشته است. این بیانیه در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام و به ویژه شهدای آزادسازی خرمشهر و ایثارگران و آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی، به ملت غیور ایران اسلامی اطمینان می‌دهد که فرزندان آنان در نیروهای مسلح همواره تحت فرماندهی مدبرانه فرمانده معظم کل قوا با هوشیاری و بصیرت روزافزون تمامی تحرکات و شیطنت‌های نظام سلطه و نیروهای فرامنطقه‌ای را رصد کرده و زیر نظر دارد و ضمن حفظ اقتدار و آمادگی کامل در برابر هرگونه زیاده خواهی و مطامع دشمنان به ویژه آمریکای ورشکسته در جهان پاسخ کوبنده و شکست‌های ویرانگری به آنان تحمیل خواهند کرد.

اخبار بیشتر