پیام‌های نوروزی چهره‌های مشهور به مناسب آغاز سال 1398
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

پیام‌های نوروزی چهره‌های مشهور به مناسب آغاز سال 1398

پیامک نوروزی حسن روحانی برای مشترکان تلفن همراه

فراروخبرگزاری فرارو
پیامک نوروزی حسن روحانی برای مشترکان تلفن همراه
نوروز علوی بر شما مبارک باد. امیدوارم سال جدید، سال عبور از شرایط سخت فعلی در سایه امید و تلاش بیشتر باشد.

صبح امروز مطابق ۵ نوروز گذشته پیامکی به تمام تلفن‌های همراه داخل ایران از سوی رییس جمهور ارسال شد؛

در این پیامک آمده است:

نوروز علوی بر شما مبارک باد. امیدوارم سال جدید، سال عبور از شرایط سخت فعلی در سایه امید و تلاش بیشتر باشد.

حسن روحانی رئیس جمهور

پیامک نوروزی حسن روحانی برای مشترکان تلفن همراه - 4

خواندن خبر در سایت منبع

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷

تسنیمخبرگزاری تسنیم
ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷
رهبر معظم انقلاب در سال ۹۷ به مناسبت‌های مختلف نزدیک به ۵۵ سخنرانی عمومی و خصوصی برای مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم داشتند. در این گزارش نگاهی به مهمترین نکات سخنرانی‌های رهبر انقلاب در سالی که گذشت می‌اندازیم.

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، رهبر معظم انقلاب در سال ۹۷ به مناسبت‌های مختلف نزدیک به ۵۵ سخنرانی عمومی و خصوصی برای مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم داشتند. در این گزارش نگاهی به مهمترین نکات سخنرانی‌های رهبر انقلاب در سالی که گذشت می‌اندازیم.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 3

** هیچ مشکل غیر قابل حلی در کشور نداریم

۱. رهبر انقلاب در سخنرانی ابتدای سال ۹۷ در جمع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی کارنامه چهل‌ساله جمهوری اسلامی در زمینه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی همچون استقلال، آزادی، مردم‌سالاری، اعتماد به نفس ملی، تحقق احکام دین و عدالت را قابل قبول دانستند و تاکید کردند: در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 6

**تکیه به بیرون مرزها غلط اندر غلط است

۲. رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور، با بیان اینکه کارگر ایرانی یکی از بهترین کارگرهای دنیا است، فرمودند، در حوزه مسائل اقتصادی تکیه به بیرون از مرزها غلط اندر غلط است.

**هشدار نسبت به بدعهدی اروپایی‌ها

۳. رهبر انقلاب در سخنرانی در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که پس از خروج آمریکا از برجام انجام شد، ضمن هشدار درباره ادامه برجام با سه کشور اروپایی فرانسه انگلیس و آلمان، فرمودند که به این سه کشور اعتماد ندارند و خطاب به مسئولان دولتی خاطرنشان کردند که اگر می‌خواهند با این سه کشور قراردادی بگذارند، ابتدا از آنها تضمین عملی و واقعی به دست آورند. و الا اروپایی‌ها هم در نهایت همان کاری را می‌کنند که آمریکا در برجام انجام داد.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 11

**سندانحرافی۲۰۳۰؛ سپردن مهمترین مسئله کشور به بیگانه

۴. فرمانده کل قوا در جریان دیدار با دانشجویان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان درباره سند ۲۰۳۰ گفتند: سال گذشته بنده رسما علنا قاطعا منع کردم از اینکه سند انحرافی ۲۰۳۰ انجام بگیرد. مسئولین آموزش و پرورش استقبال کردند از این موضوع، ولی بنده شنیده‌ام در بخش‌های مختلفی اجزای این سند در حال تحقق است. این معنایش این است که اختیار مهمترین مسئله کشور در دست دیگران باشد.

**تحمیل شکل معیوب از برجام خواسته دولت‌های خارجی است

۵. رهبر انقلاب در مراسم بیست‌ و هشتمین سالگرد رحلت امام خمینی با اشاره به تلاش دولت‌های غربی برای تحمیل شکل معیوبی از برجام به ایران، خاطرنشان کردند: یه عده‌ای در داخل تبلیغ می‌کنند که اگر این نشود جنگ خواهد شد، نه آقا! این تبلیغ به نفع دشمن است. ایشان همچنین فرمان فراهم کردن مقدمات آغاز فعالیت‌های هسته‌ای را به سازمان انرژی اتمی صادر کردند.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 16

**تبدیل مطالبات مردمی به آشوب؛ نقشه قطعی دشمن

۶. امام خامنه‌ای در بخشی از سخنرانی به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام (ره) درباره نقشه دشمنان برای ایجاد ناامنی در کشور گفتند: ممکن است دریک شهری، یک عده‌ای مطالبه‌ای داشته باشند جمع بشوند، دشمن عوامل نفوذی خود را وارد این اجتماعات می‌کنند تا اجتماعات آرام مردم را تبدیل کنند به حرکت به حرکت ضدامنیتی و آشوب‌گرانه تا به این وسیله نظام را بدنام کنند.

**دشمن می‌داند اگر یکی بزند ده تا می‌خورد

۷. فرمانده کل قوا در مراسم سالروز رحلت امام خمینی درباره توان موشکی ایران با تاکید بر اینکه امروز جوانان ما توانسته‌اند به قدرت موشکی اول منطقه تبدیل شوند، گفتند: دشمن میداند اگر یکی بزند ده تا می‌خورد پس موشک مایه امنیت و نقطه قوت است.

**معاهدات بین‌المللی خلاف مصالح کشور نباید پذیرفته شود

۸. امام خامنه‌ای در دیدار نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی درباره برخی لوایح برای پیوستن به کنوانسیون‌های بین‌المللی تاکید کردند: موارد پیشنهادی برای تصویب به عنوان قانون، نباید خلاف مصالح کشور باشد. لزومی ندارد که به این معاهدات بین‌المللی که قدرت‌های بزرگ بر اساس منافع خود آماده می‌کنند، در شرایطی ما نمی‌دانیم به کجا ختم می‌شود و حتی می‌دانیم که مشکلاتی دارد، به خاطر آن جهات مثبت قبول کنیم.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 23

**بلای اشرافی‌گری بلای بزرگی است

۹. رهبر انقلاب در جریان دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ایشان با تاکید بر اینکه بلای اشرافیگری، بلای بزرگی است، فرمودند: برای بنده تصویر یک ساختمانی را که با پول بیت‌المال در یک نقطه‌ای ساخته شده است آوردند، من حیرت کردم واقعا که چطور جرئت شده است، چطور دست و دل کسی به او اجازه داده است که پول بیت‌المال را صرف یک‌چنین چیزی بکند. مسئله‌ی اشرافیگری اگر چنانچه رایج شد، جزو سبک زندگی ما شد، آثار و تبعات آن و ریزشهایی که به وجود می‌آید، دیگر انتهائی ندارد.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 26

**قضات صادق و خائن معرفی شوند

۱۰. امام خامنه‌ای به مناسبت هفته قوه قضاییه در دیدار رئیس و مسئولان دستگاه قضایی خطاب به حاضران جلسه گفتند: هم قاضی‌های کوشا و صادق و قانع را معرفی کنید تا تشویق شوند و هم در نقطه مقابلش قاضی‌‌ای که در مقام قضا خیانت کرده باید معرفی شود. البته بنده نمی‌گویم هر کسی که تخلفی کرد فورا تشهیرش کنید.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 29

**هزینه تسلیم شدن بیشتر از هزینه ایستادگی است

۱۱. فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) درباره لزوم مقاومت در برابر زورگویی‌های کشورهای سلطه‌گر گفتند: برخی‌ها می‌گویند تسلیم بشویم تا دشمن علیه ما موذیگری نکند؛ اینها نمی‌دانند که هزینه‌ تسلیم شدن بمراتب بیشتر از هزینه‌ مقاومت کردن و ایستادگی کردن است. بله، ایستادگی کردن ممکن است هزینه‌ای داشته باشد، اما دستاوردهای بسیار بزرگی دارد که صدها برابر آن هزینه برای ملتها ارزش دارد؛ اما تسلیم شدن در مقابل دشمن عنود و لجوج و خبیث، جز لگدمال شدن، جز ذلیل شدن، جز بی‌هویت شدن هیچ اثری ندارد.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 33

**جنگ نمی‌شود چون آمریکا می‌داند صددرصد ضرر می‌کند

۱۲. رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم با تاکید بر اینکه جنگی میان ایران و آمریکا به وقوع نخواهد پیوست، فرمودند: ما هیچگاه شروع‌کننده جنگی نخواهیم بود. اما اگر از طرف آمریکایی جنگی شروع شود، ما با قدرت وارد می‌شویم. البته آمریکایی‌ها هم می‌دانند که اگر جنگی را اینجا شروع کنند، صددرصد به ضررشان تمام خواهد شد.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 36

**دولت نباید معطل اروپا بماند

۱۳. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار شهریور ماه رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت بار دیگر بر لزوم بدبینی به اروپایی‌ها در قضیه برجام تاکید کردند و گفتند: با کشورهای اروپایی بایستی ادامه‌ ارتباط باشد اما از اروپا قطع امید بکنید. اروپا جایی نیست که ما بتوانیم برای مسئله‌ی برجام و مسائل اقتصادی و مانند اینها به آنها امید ببندیم. این قطع امید به معنای قطع رابطه نیست، یعنی نگاه شک‌آلود داشته باشید به وعده‌های آنها.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 39

** آرزوی سرنگونی جمهوری اسلامی برای آمریکا: شتر در خواب بیند پنبه‌دانه

۱۴. امام خامنه‌ای در همایش ده‌ها هزار نفری بسیجیان در ورزشگاه آزادی با بیان اینکه در این چهل سالی که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، رؤسای جمهور آمریکا مدام برای سرنگونی جمهوری اسلامی زمان و محدوده مشخص می‌کردند، خاطرنشان کردند: اخیرا شنیدم که رئیس‌جمهور آمریکا مانند رؤسای جمهور قبلی آمریکا به بعضی از سران اروپایی گفته که شما دو سه ماه صبر کنید، بعد از دو سه ماه کلک جمهوری اسلامی کنده خواهد شد. امروز نهال باریک چهل سال پیش تبدیل شده به این درخت تناور؛ حالا این بیچاره دل‌خوشی می‌دهد به خودش و به همکاران اروپایی‌اش که دو سه ماه صبر کنید؛ بنده به یاد این شعر عامیانه افتادم که:

شتر در خواب بیند پنبه‌دانه

گهی لف‌لف خورد گه دانه‌دانه

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 44

**ترامپ تتمه ‌آبروی لیبرال‌ دموکراسی را برده است

۱۵. امام خامنه‌ای در جریان دیدار جمعی از دانشجویان و دانش‌آموزان به مناسبت سالروز سیزدهم آبان درباره رفتارها و تصمیمات عجیب ترامپ خاطرنشان کردند: لیبرال دموکراسی‌ای که امروز غرب رایج است، خود آنها را بیچاره کرده، حالا این آقا هم که آمده، این رئیس جمهور فعلی عجیب و غریب آمریکا که دیگر چوب حراج زده به همه اینها و در واقع تتمه آبروی آمریکا و لیبرال دموکراسی را هم برده است.

** رژیم سعودی؛ «اشداء علی المؤمنین»

۱۶. فرمان کل قوا در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا با اشاره به جنایات رژیم سعودی در یمن فرمودند: ‌ چطور می‌شود یک دولتی که بر یک کشور اسلامی حکومت می‌کند، بشود عامل دست دشمنان اسلام، عامل دست آمریکا؟ خادم حرمین شریفین باید «اشداء علی الکفار» باشد؛ اینها «اشداء علی المؤمنین» هستند، «اشداء علی الیمن» هستند.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 49

**احتمال توطئه‌ دشمنان برای سال ۹۸

۱۷. امام خامنه‌ای در دیدار آذر ماه جمعی از خانواده‌های شهدا با اشاره به توطئه‌های احتمالی دشمنان انقلاب برای سال ۹۸ گفتند: به ملت عزیزمان عرض می‌کنم که بیداری خود را حفظ کنید؛ اینکه دشمنان ما گفتند در سال ۹۷ ما چنین می‌کنیم، چنان می‌کنیم و نقشه‌هایی را برای جمهوری اسلامی ابراز کردند -یعنی در واقع نقشه‌شان لو رفت- این ممکن است فریب باشد؛ ممکن است جنجال را برای سال ۹۷ بکنند، نقشه را برای سال ۹۸ بکشند.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 52

**مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر ترامپ و پمپئو

۱۸. رهبر انقلاب به‌مناسبت سالروز بیعت تاریخی همافران ارتش با امام خمینی (ره) در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش، با اشاره به مخاطب شعار مرگ بر آمریکا خاطرنشان کردند: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر ترامپ و جان بولتون و پمپئو! مرگ بر اینها یعنی مرگ بر سردمداران؛ ما به مردم آمریکا کاری نداریم؛ مرگ بر آمریکا یعنی گروهی که آمریکا را اداره می‌کند. تا وقتی که دولت آمریکا و رژیم آمریکا همین شرارت، همین دخالت، همین خباثت، همین رذالت را در اعمال خودش دارد، این مرگ بر آمریکا از دهان ملت ایران نخواهد افتاد.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 55

**شکست کنفرانس ورشو نشانه ضعف دشمن است

۱۹. آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی با اشاره به شکست کنفرانس ضد ایرانی ورشو گفتند: کنفرانس ورشو آبروی سران برخی کشورهای خلیج فارس که با رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه اسلام و مسلمین و جمهوری اسلامی همپیمان شدند را بر خاک ریخت.

ویژه‌نامه نوروزی-۲| نگاهی به ۲۰ نکته مهم از بیانات رهبری در سال ۹۷ - 58

**القای تصویر نادرست از حضور ایران در منطقه کمک به دشمن است

۲۰. رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه «شناخت واقعیت میدان» و یا «نشناختن واقعیت» یکی از دوگانه‌های اساسی در مواجهه با چالش‌ها و حوادث است، گفتند: "کسانی که درباره حضور جمهوری اسلامی ایران درمنطقه مطالب و سخنان نادرست و نابجایی را مطرح می‌کنند، در واقع در حال کمک به نقشه دشمن هستند … اگر ما از موقعیت و جایگاه خود در منطقه و از این واقعیت که دشمن درمنطقه ازما حساب می‌برد، مطلع نباشیم، یک جور عمل خواهیم کرداما اگر نسبت به این واقعیت آگاهی داشته باشیم، جور دیگری عمل خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

پیام نوروزی وزیرخارجه امریکا به ایرانیان

فراروخبرگزاری فرارو
پیام نوروزی وزیرخارجه امریکا به ایرانیان
از طرف مردم آمریکا، گرم‌ترین آرزوهایم را به کسانی که در آمریکا، ایران و سایر جهان به جشن‌گیری نوروز می‌پردازند، می‌فرستم. امیدوارم که سال نو پر از تولد دوباره، سلامتی و کامیابی باشد. نوروز مبارک.
پیام نوروزی وزیرخارجه امریکا به ایرانیان - 1

وزیر امور خارجه آمریکا در پیامی توییتری عید نوروز را به مردم کشورمان تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، مایک پمپئو، در پیام توییتری خود نوشت: از طرف مردم آمریکا، گرم‌ترین آرزوهایم را به کسانی که در آمریکا، ایران و سایر جهان به جشن‌گیری نوروز می‌پردازند، می‌فرستم. امیدوارم که سال نو پر از تولد دوباره، سلامتی و کامیابی باشد. نوروز مبارک.

خواندن خبر در سایت منبع

پیام نوروزی آیت‌الله جنتی؛ «مسئولان برای حل مشکلات معیشتی مردم مجدانه تلاش کنند»

تسنیمخبرگزاری تسنیم
پیام نوروزی آیت‌الله جنتی؛ «مسئولان برای حل مشکلات معیشتی مردم مجدانه تلاش کنند»
دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان در پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان در پیامی فرارسیدن سال نو شمسی را تبریک گفت. متن کامل این پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الأبصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الأحوال، حول حالنا إلی أحسن الحال

شکفتن گل‌ها و سبز شدن درختان در بهار، نشان از حیات مجدد طبیعت دارد و امسال در تقارن ربیع با ایام مبارک ماه رجب، امیدواریم که جان‌ها نیز از نسیم روح افزای دعا و مناجات زنده شود تا انشاءالله ما همه شامل ندای أین الرجبیون باشیم.

بنده ضمن احترام و امتنان به پیشگاه الهی برای توجه ویژه حضرت حق به ملت بصیر و نستوه ایران اسلامی برای مقاومت چهل ساله در برابر دشمنی‌ها و ایستادن پای آرمان‌های الهی، امیدوارم با عنایت به ایام مبارک ماه رجب و ولادت حضرت علی علیه‌السلام، سال جدید سرآغاز دوران رشد و بالندگی جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب باشد و باید همزمانی ولادت مولود کعبه را با عید نوروز به فال نیک گرفت و با تأسی به رهنمودهای این شخصیت بی‌نظیر، نویدبخش سال‌های افتخار و اقتدار برای ایران عزیز باشیم تا همه جهانیان بدانند ملتی که بر باورهای الهی خود ایستاد به یقین به رستگاری رهنمون خواهد شد.

اینجانب سال نو و ایام و اعیاد پربرکت ماه رجب را به مقام معظم رهبری، خدمتگزاران انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تبریک می‌گویم و توفیق و سرافرازی همگان را از خداوند متعال مسألت دارم و امیدوارم با تلاش مجدانه مسئولان در حل مشکلات معیشتی مردم، شاهد سالی سرشار از شادی و آرامش باشیم.»

خواندن خبر در سایت منبع

موگرینی نوروز را تبریک گفت +عکس

انتخابخبرگزاری انتخاب
موگرینی نوروز را تبریک گفت +عکس
دفتر «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی، فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

نظرها

در ادامه بخوانید

متاسفانه نتوانستیم «آدم‌سازی» کنیم/حرف زیاد است، ‌ اما …

ایسناایسنا1 روز قبل
ایشان حکومت اسلامی را همراه با واژه «جمهوری» بیان کردند و این جمله تاریخی را که «من رأی به جمهوری اسلامی می‌دهم، و از شما تقاضا دارم که رأی به جمهوری اسلامی بدهید، نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد. جمهوری اسلامی.» در روز رای‌گیری برای استقرار جمهوری اسلامی بیان کردند. این افراد باید توجه داشته باشند که آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی اجازه نمی‌دهند این اتفاق بیفتد. از آفت‌های حکومت اسلامی این است که کارگزاران و مسؤولانش به زندگی تجملی، لوکس و اشرافی روی آوردند. روحیه خاصی در آن فضا بر جامعه حاکم بود، در همین فضا بود که ۹۸٫۲ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند.

برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
وی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف سوخت و حمایت اجتماعی از تصمیمات مهم این جلسه بود، گفت: ابتدا آقای رحمانی فضلی وزیر کشور و آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی به جلسه ارایه کردند. آقای ربیعی افزود: سران قوا از تلاش‌های وزیر کشور برای اجرای طرح تشکر و هرکدام طی صحبت‌های جداگانه بر همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها و نهاد‌های کشور برای اجرای موفق این طرح ملی تاکید کردند. وی همچنین یکی دیگر از مباحث این جلسه را تحقق و اهداف این طرح دانست و گفت: در این جلسه ایجاد عدالت اجتماعی و برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از خانواده‌های کم درآمد از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین، مورد تاکید مجدد قرار گرفت. سخنگوی دولت افزود: از اهداف مهم ما در این طرح مبارزه با قاچاق سوخت بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. آقای ربیعی گفت: همچنین بحث مدیریت مصرف سوخت و مقاوم سازی اقتصاد ناشی از این طرح، مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

از فردا طرح معیشتی را برای خانوارها می‌ریزیم

مهرمهر1 روز قبل

شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس

24+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
مردمی که قدرت را در یک جریات امپراتوری می‌دیدند یک باره براساس این قدرت، یک شکست غیرقابل پیش‌بینی و تزلزل غیرقابل بررسی به وجود آمد. تمدن‌های مادی‌گرایانه در شعاع توانمندی پیامبر اسلام نابود شد. علم‌الهدی بیان کرد: ملزم هستیم در تمامی جریانات زندگی اعم از اخلاق و بینش سیاسی و کشوری و مدیریت اجتماعی، نشانی از پیامبر در زندگی خود داشته باشیم؛ زیرا برهان پروردگار ما پیامبر اسلام است. علم‌الهدی عنوان کرد: علت اینکه امروز یمن یکپارچه در جریان منویات انقلاب اسلامی قرار دارد و مزدوران استکبار را سرکوب می‌کند و با همه امکانات مقابله می‌کند و با خط ایثار دشمن را به زانو درمی‌آورد این بخاطر نفوذ قدرت نرم انقلاب اسلامی ما است. تفاسیر باطل و بی سند از پیامبر و اسلام و اسلام را به قواره فکری خود درآوردن، این مردم ما را غافل و بی‌بصیرت دیده‌اند در حالی که عکس این مسئله در مورد مردم صادق است.

فیلم | زیرنویس شبکه خبر درباره اعتراضات در برخی شهرهای کشور

همشهریهمشهری23 ساعت قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

هدیه پسر مهدی هاشمی به مادر بازیگرش+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

اولین واکنش مجلس به گرانی بنزین / نگرانی بابت افزایش فشار به معیشت مردم

تجارت‌نیوز1 روز قبل

ویدا:۱۸سال پیش، خواستگارم به من تجاوز کرد/ کوروش: دروغ می‌گوید، چون الان وضعم خوب شده می‌خواهد اخاذی کند

خبرآنلاین1 روز قبل

فیلم/ تازه‌ترین هنرنمایی قهرمان عصر جدید

مشرق‌نیوز1 روز قبل

گازوئیل هم گران می‌شود؟

اقتصادنیوز1 روز قبل

فیلم | واکنش مجری تلویزیون به واژه‌های «ترشیده» و «پیر پسر»!

خبرآنلاین1 روز قبل

تخلیه یک مدرسه و یک آپارتمان ۱۱ طبقه در لهستان از بیم بمب‌گذاری

مشرق‌نیوز2 روز قبل

جنجال میان بازیکنان کلیولند براونز و پیتسبورگ استیلرز، NFL را شوکه کرد؛ واکنش بازیکنان فوتبال آمریکایی به اقدام زشت مایلز گرت

طرفداری1 روز قبل

وقتی یک سنگ کوچک حمید فرخ نژاد را زیر تیغ جراحی برد

فردا نیوز1 روز قبل

زرینچه از جیبش برای استقلال هزینه کرد!

میزان‌آنلاین1 روز قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری3 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری3 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری22 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

سازمان صمت: در هیچ کالایی افزایش قیمت نداشته‌ایم/ اجازه گرانی نمی‌دهیم

عصر ایران1 ساعت قبل

اتمام حجت با متخلفان انتخاباتی/برخورد جدی قوه قضاییه با جرائم

مهر1 ساعت قبل

شمخانی: منافقین و ضد انقلاب در اغتشاشات دیروز نقش داشتند

فردا نیوز1 ساعت قبل

دولت فرصت بازارسازی سوخت را از دست داد/اشتباه ۱۰ سال قبل تکرار شد

اعتمادآنلاین1 ساعت قبل

ارائه گزارش پایش قیمت‌ها هر روز به ستاد تنظیم بازار/ مصوبات قبلی افزایش قیمت کالاها لغو شد

تسنیم1 ساعت قبل

حضور فعال بانک مرکزی در بازار ارز

اعتمادآنلاین1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

12 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

22 ساعت قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

2 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1