کنفرانس خبری برانکو قبل از دربی ۸۹
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

کنفرانس خبری برانکو قبل از دربی ۸۹

صحبت‌های برانکو قبل از شهرآورد | عضو این نمایش بودن افتخار بزرگی است

همشهریخبرگزاری همشهری
صحبت‌های برانکو قبل از شهرآورد | عضو این نمایش بودن افتخار بزرگی است
همشهری آنلاین: سرمربی پرسپولس با تسلیت به خانواده قربانیان سل‌ اخیر در خصوص بازی شهرآورد گفت: برای همه ما افتخار بزرگی است که عضوی از این نمایش باشیم

به گزارش ایسنا، استقلال و پرسپولیس فردا، شنبه ۱۰ فروردین، در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر و داربی ۸۹ به مصاف هم می‌روند. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس تهران در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: متأسفانه برای خیلی از خانواده‌های ایرانی سال نو به خوبی آغاز نشد. به خانواده‌ها و مردم ایران به خاطر قربانیان سیل اخیر تسلیت می‌گویم. متأسفانه به خاطر این اتفاق غم‌ناک نمی‌توان آن طور که باید به خاطر داربی شاد بود.آشنایی با شهرآوردتاریخچه دیدارهای استقلال و پرسپولیس

او افزود: امیدوار هستم خرابی‌های سیل تا جایی که امکان دارد جبران شود. از لحاظ فوتبالی زیباترین وضعیت شروع سال است. آن هم با داربی که بزرگترین بازی فوتبال ایران و آسیا است. خودتان جایگاه ما و استقلال را در جدول می‌بینید. به جرأت می‌توانم بگویم که سال‌ها بود که چنین وضعیتی در جدول را شاهد نبودیم. حضور شما خبرنگاران عزیز نشان‌دهنده اهمیت این بازی است. حضوری که در بازی‌های لیگ قهرمانان هم به چشم نمی‌آید. همینطور مایلم به بازیکنانم برای نتایج درخشان سال گذشته تبریک بگویم. سال جدید را با صدر جدول شروع کردیم. همینطور این که کاندیدای برتری مطلق در هر سه جام هستیم یعنی هم در لیگ برتر، هم جام حذفی و هم لیگ قهرمانان آسیا. هدفمان این است که در هر سه جام با بهترین نتایج جام را به پایان برسانیم. لازم نیست بگویم قبل از داربی شرایط بازیکنان به چه شکل است چون همه شوق این بازی را داریم تا بخشی از این بازی بزرگ باشیم. خودم هم افتخار می‌کنم که جزئی از این اتفاق بزرگ هستم.

سرمربی پرسپولیس درباره آمادگی بازیکنانش توضیح داد: به جز انصاری، ماهینی و مصلح بقیه بازیکنان سرحال و کاندیدای ترکیب اصلی هستند. بشار هم از تیم‌ملی به تمرینات برگشت. به جز بازیکنانی که عرض کردم همه آماده هستند.

برانکو درباره سبک بازی تیمش در داربی گفت: موافق نیستم که داربی قبلی خوب نبود. درست است که نتیجه صفر، صفر بود اما هیچ داربی نمی‌تواند بد باشد را که شرایط بازیکنان و جو مسابقه خوب است. البته همیشه می‌تواند بهتر باشد. من همیشه تکرار می‌کنم که فلسفه پرسپولیس چیست. مبارزه، نبرد برای بیشترین برد، نبرد برای بیشترین قهرمانی و در کنار آن تلاش زیاد برای بازی هرچه زیباتر. تکرار می‌کنم که هیچ داربی‌ای نه در ایران بلکه در همه جای دنیا کیفیت بدی ندارد. به هرحال این بازی فشارهای خودش را دارد.

او در ادامه درباره قضاوت خورشیدی و نگرانی دو تیم استقلال و پرسپولیس راجع به انتخاب او، بیان کرد: ما دلایل زیادی داریم که از داوری گله داشته باشیم. من قبلا گفتم که برایم مهم نیست که چه کسی داور است. مطمئن هستیم که داور محترمانه قضاوت می‌کند. حداقل این انتظار را دارم. با این حساب که داور هم می‌تواند اشتباه کند. مهم‌ترین مسئله بازیکنان هستند که باید جوانمردی را نشان دهند و ما این جا هستیم که به آن‌ها کمک کنیم.

برانکو درباره لزوم پیروزی دو تیم در داربی به خاطر حضور نزدیک سپاهان و تراکتور پشت سر این دو تیم، بیان کرد: در برخی مسائل می‌توانیم تأثیر گذار باشیم و در برخی نه. بازیکنان هستند که تصمیم‌گیرنده هستند اما قطعا بازیکنان هیچ کدام از دو تیم برای مساوی نمی‌روند. بازی مهم است. بازیکنان من همیشه تحت فشار و استرس هستند و فرقی نمی‌کند بازی با سپیدرود، استقلال یا سپاهان باشد. این نشان دهنده کیفیت ماست چون همیشه تلاش می‌کنند ۱۰۰ درصد توانشان را نشان دهند. بازیکنانم نشان دادند که از نظر روحی و فیزیکی بهترین هستند. البته احساسات تأثیرگذار است اما در کنار این احساسات تلاش می‌کنیم که منطقی و باهوش باشیم و حواسمان به بازی باشد.

او در ادامه درباره صحبت‌های چند روز اخیر منشأ راجع به باشگاه پرسپولیس و بیانیه‌ای که این باشگاه علیه این بازیکن داد، گفت: من درباره منشأ قبلا صحبت کردم. او بازیکن استقلال است و ما از ایشان به خاطر یک سال و نیم حضور در پرسپولیس تشکر کردیم. آن بیانیه ربطی به من ندارد.

در ادامه مدیر رسانه‌ای پرسپولیس درباره این موضوع توضیح داد: منشأ برای ما بازی کرد و زحمت کشید و ما هم از او تقدیر کردیم. در آستانه داربی صحبت‌هایی کرد که لازم شد که باشگاه توضیح دهد. او بازیکن آزاد تیم بود و رفت. او بعد از این که رفت مصاحبه‌ای کرد و ادعای دروغی مطرح کرد. ما هم توافق‌نامه او و پرسپولیس را منتشر می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تمرین کردن این تیم در زمینی گل‌آلود، گفت: خودتان می‌دانید که شرایط تمرینی در ایران خوب نیست. ما در آب و گل تمرین کردیم چون راه دیگری نداشتیم. کاری از دست ما برنمی‌آمد و اجبار بود. اگر فردا هم اینطور باشد بازیکنان هستند که باید خودشان را با شرایط وفق دهند.

برانکو در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا برای مساوی به زمین می‌آیند، اظهار کرد: این را قبلا گفتم که هدف و خواست ما این است که همه بازی‌ها را ببریم. حریف هم تمرین می‌کند و استقلال هم تیم خوبی است. سپاهان و پدیده و تراکتور هم تیم‌های خوبی هستند. واقعا این لیگ برای همه فوتبالی‌ها جذاب است. همه ما برای یک هدف و میل به بازی می‌آییم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای حفظ تمرکز بازیکنان دارد، بیان کرد: البته طبیعی است که حفظ تمرکز راحت نیست. امسال خودتان شاهد هستید که سپاهان، استقلال و پدیده و ما در پایان نیم فصل ۳۰ امتیاز داشتیم که غیر قابل انتظار بود. در حالی که همیشه ۶۰ امتیاز برای قهرمانی کافی است. اتفاقات غیرمترقبه زیادی برای ما رخ داد. ما به فولاد به لطف داور باختیم اما دوباره برگشتیم. ما به السدی که از تیم ملی قطر هم قوی است و قهرمان آسیاست برخورد کردیم. هدف ما در تمام بازی‌ها برد است.

سرمربی پرسپولیس درباره نخستین تجربه شیری، بودیمیر، ترابی و نادری در داربی گفت: شما از کجا می‌دانید چه کسی بازی می‌کند؟ مطمئن هستم که بازیکنانی که برای اولین بار در داربی بازی می‌کنند، مشتاقانه در انتظار داربی هستند. فکر می‌کنم همیشه هیجان بازیکنانی که اولین بار بازی می‌کنند مانند بازیکنان دیگر است. من هم که نهمین داربی‌ام است، هیجانم مانند داربی نخست است.

برانکو در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا سورپرایزی برای بازی فردا دارد، توضیح داد: من مسئولیت را گردن بازیکنان ننداختم اما آن‌ها هستند که در زمین بازی می‌کنند. برای همه افتخار بزرگی است که عضوی از این نمایش باشیم. این جا دیگر نه استقلال و نه ما چیز مخفی نداریم. چند وقت پیش گفتم که اولین داربی که استقلال را یک بر صفر بردیم، پرسپولیس برای بقا و استقلال برای قهرمانی می‌جنگید. این جا دیگر بحث کیفیت نیست و جایگاه در جدول مطرح نیست. هر دو تیم با نهایت انگیزه به بازی می‌آیند. کد خبر ۴۳۵۸۷۰

خواندن خبر در سایت منبع

برانکو و شفر با هم رو در رو نشدند/ کنایه سرمربی استقلال به هوادار پرسپولیس + فیلم و تصاویر

فارسخبرگزاری فارس
سرمربیان تیم پرسپولیس و استقلال در حاشیه نشست خبری قبل از دربی با یکدیگر رو در و نشدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، ‌نشست خبری سرمربیان تیم‌های پرسپولیس و استقلال در آستانه دربی ۸۹ با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* یک خانواده شیرازی مقابل سازمان لیگ آمده بودند تا با مربیان دو تیم عکس یادگاری بگیرند.

برانکو و شفر با هم رو در رو نشدند/ کنایه سرمربی استقلال به هوادار پرسپولیس + فیلم و تصاویر - 2

* شفر زمانی که به سالن نشست خبری آمد با تمام خبرنگاران و عکاسان دست داد.

* شفر یک مچ بند آبی‌ رنگ به دستش بسته بود و با دیدن فردی که لباس قرمز به تن داشت به او گفت که مچ بند من از لباس تو خوش رنگ‌تر است.

برانکو و شفر با هم رو در رو نشدند/ کنایه سرمربی استقلال به هوادار پرسپولیس + فیلم و تصاویر - 5

* شفر از خبرنگاران درباره اینکه خبرنگاران استقلال بیشتر در سالن حضور دارند یا پرسپولیسی، پرسید که خبرنگاران به او گفتند خبرنگاران پرسپولیسی بیشتر هستند.

* برانکو زمانی که قصد ورود به سالن کنفرانس را داشت با چند نفر از هواداران پرسپولیس بیرون از سازمان لیگ عکس یادگاری گرفت و به آنها امضا داد.

* به دلیل دیر رسیدن برانکو به سالن کنفرانس او و شفر رو در رو نشدند.

خواندن خبر در سایت منبع

شوخی برانکو با خبرنگاران/ شفر با هواداران استقلال عکس یادگاری گرفت

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
شوخی برانکو با خبرنگاران/ شفر با هواداران استقلال عکس یادگاری گرفت
خبرگزاری میزان- نشست خبری سرمربیان استقلال و پرسپولیس پیش از دربی در حالی برگزار شد که حاشیه‌هایی داشت.
شوخی برانکو با خبرنگاران/ شفر با هواداران استقلال عکس یادگاری گرفت - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران قرار است فردا (شنبه) در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم بروند.

نشست خبری پیش از بازی سرمربیان دو تیم امروز (جمعه) در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد و این نشست حواشی هم داشت که در ادامه می‌خوانید:

*وینفرد شفر در جریان نشست خبری اعتراض کوچکی به شلوغی محل برگزاری نشست کرد.

*سرمربی آلمانی استقلال بعد از پایان این نشست دقایقی با حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت‌وگو کرد.

*شفر در حالی که داشت از ساختمان سازمان لیگ خارج می‌شد، با چند هوادار استقلالی روبرو شد و با آنها عکس یادگاری گرفت.

*با وجود اینکه تنها چند دقیقه بعد از نشست شفر، برانکو خود را به محل برگزاری کنفرانس رساند، ولی سرمربیان دو تیم با یکدیگر روبرو نشدند.

*برانکو ایوانکوویچ در ابتدای صحبت‌های خود با برخی از خبرنگاران خوش و بش و شوخی کرد. این مربی پس از پایان صحبت‌های خود در نهایت بدون حاشیه ساختمان سازمان لیگ را ترک کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

با پایان نقل و انتقلات نیم فصل تیم‌های لیگ برتری چه کردند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، نیم فصل اول لیگ برتر با صدرنشینی قهرمان سه فصل گذشته یعنی پرسپولیس تهران به پایان رسید و با شروع نقل و انتقالات نیم فصل، باشگاه‌ها به دنبال رفع نقاط ضعف خود با جذب چند بازیکن بودند. در این میان برخی تیم‌ها دست به خانه تکانی کلی زدند و تیم‌هایی هم بودند که هیچ بازیکنی جذب نکردند. تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان نیز در کانون توجه رسانه‌ای در مدت نقل و انتقالات بودند. با پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در قالب گزارشی به بررسی عملکرد تیم‌ها پرداخته است. انتهای پیام/

تشویق کوبنده سرمربی جدید پرسپولیس/ لقب قطبی به یحیی رسید + فیلم

فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اولین تمرین تیم پرسپولیس با حضور کادرفنی جدید و هواداران این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. هواداران تیم سرخپوش پایتخت هنگام ورود یحیی گل‌محمدی به زمین او را به شدت و با گرمی هر چه بیشتر تشویق کردند و به او لقب امپراطور دادند. انتهای پیام/

گزارش تمرین پرسپولیس| تشویق یحیی و باقری، تبریک به کمال در روز بازگشت پیروانی/ گلزنی اوساگونا+ تصاویر و فیلم

فارسفارس1 روز قبل
گزارش تمرین پرسپولیس| تشویق یحیی و باقری، تبریک به کمال در روز بازگشت پیروانی/ گلزنی اوساگونا+ تصاویر و فیلمبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور هواداران که بعد از ۷ سال بازگشت یحیی گل محمدی به جمع سرخپوشان برگزار شد، حال و هوای خاصی داشت. * کریم باقری مربی محبوب تیم پرسپولیس اولین نفری بود که به شدت توسط تماشاگران در ورزشگاه کاظمی تشویق شد. کلیه بازیکنان تیم به همراه کلیه اعضای کادرفنی جدید توسط هواداران تشویق شدند. * اوساگونا مهاجم تازه وارد تیم پرسپولیس توسط هواداران تشویق شد و به ابراز احساسات آنها با دست زدن پاسخ داد. *هنگام انجام بخش‌های تمرینی توسط بازیکنان پرسپولیس، هواداران این تیم شعارهایی علیه استقلال و مجیدی سرمربی این تیم سر دادند.

تمرین امروز بازیکنان استقلال در سالن وزنه (فیلم)

ایلناایلنا1 روز قبل

ویدیو؛ ۱۰ واکنش برتر بوندس لیگا در فصل جاری (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
تیم‌های والیبال بانوان پیکان و باریج اسانس در لیگ برتر مقابل حریفان‌شان پیروز شدند. لیگ برتر والیبال بانوان| برتری پیکان و باریج اسانس مقابل حریفانبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با پایان مسابقات والیبال بانوان انتخابی المپیک، مسابقات تیم‌های باریج اسانس و پیکان نیز از سر گرفته شد. شاگردان میترا شعبانیان در تیم پیکان امروز موفق شدند با نتیجه ۳ بر صفر توسعه اقتصادی طالس را شکست دهند. باریج اسانس هم با همین نتیجه مقابل اکسون پیروز شد. نتایج کامل به شرح زیر است: پیکان ۳ - توسعه اقتصادی اطلس صفر (۲۵ بر۱۷، ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر۲۰) باریج اسانس ۳ - اکسون صفر (۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۰) انتهای پیام/

اخبار بیشتر