کنفرانس خبری برانکو قبل از دربی ۸۹
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

کنفرانس خبری برانکو قبل از دربی ۸۹

صحبت‌های برانکو قبل از شهرآورد | عضو این نمایش بودن افتخار بزرگی است

همشهریخبرگزاری همشهری
صحبت‌های برانکو قبل از شهرآورد | عضو این نمایش بودن افتخار بزرگی است
همشهری آنلاین: سرمربی پرسپولس با تسلیت به خانواده قربانیان سل‌ اخیر در خصوص بازی شهرآورد گفت: برای همه ما افتخار بزرگی است که عضوی از این نمایش باشیم

به گزارش ایسنا، استقلال و پرسپولیس فردا، شنبه ۱۰ فروردین، در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر و داربی ۸۹ به مصاف هم می‌روند. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس تهران در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: متأسفانه برای خیلی از خانواده‌های ایرانی سال نو به خوبی آغاز نشد. به خانواده‌ها و مردم ایران به خاطر قربانیان سیل اخیر تسلیت می‌گویم. متأسفانه به خاطر این اتفاق غم‌ناک نمی‌توان آن طور که باید به خاطر داربی شاد بود.آشنایی با شهرآوردتاریخچه دیدارهای استقلال و پرسپولیس

او افزود: امیدوار هستم خرابی‌های سیل تا جایی که امکان دارد جبران شود. از لحاظ فوتبالی زیباترین وضعیت شروع سال است. آن هم با داربی که بزرگترین بازی فوتبال ایران و آسیا است. خودتان جایگاه ما و استقلال را در جدول می‌بینید. به جرأت می‌توانم بگویم که سال‌ها بود که چنین وضعیتی در جدول را شاهد نبودیم. حضور شما خبرنگاران عزیز نشان‌دهنده اهمیت این بازی است. حضوری که در بازی‌های لیگ قهرمانان هم به چشم نمی‌آید. همینطور مایلم به بازیکنانم برای نتایج درخشان سال گذشته تبریک بگویم. سال جدید را با صدر جدول شروع کردیم. همینطور این که کاندیدای برتری مطلق در هر سه جام هستیم یعنی هم در لیگ برتر، هم جام حذفی و هم لیگ قهرمانان آسیا. هدفمان این است که در هر سه جام با بهترین نتایج جام را به پایان برسانیم. لازم نیست بگویم قبل از داربی شرایط بازیکنان به چه شکل است چون همه شوق این بازی را داریم تا بخشی از این بازی بزرگ باشیم. خودم هم افتخار می‌کنم که جزئی از این اتفاق بزرگ هستم.

سرمربی پرسپولیس درباره آمادگی بازیکنانش توضیح داد: به جز انصاری، ماهینی و مصلح بقیه بازیکنان سرحال و کاندیدای ترکیب اصلی هستند. بشار هم از تیم‌ملی به تمرینات برگشت. به جز بازیکنانی که عرض کردم همه آماده هستند.

برانکو درباره سبک بازی تیمش در داربی گفت: موافق نیستم که داربی قبلی خوب نبود. درست است که نتیجه صفر، صفر بود اما هیچ داربی نمی‌تواند بد باشد را که شرایط بازیکنان و جو مسابقه خوب است. البته همیشه می‌تواند بهتر باشد. من همیشه تکرار می‌کنم که فلسفه پرسپولیس چیست. مبارزه، نبرد برای بیشترین برد، نبرد برای بیشترین قهرمانی و در کنار آن تلاش زیاد برای بازی هرچه زیباتر. تکرار می‌کنم که هیچ داربی‌ای نه در ایران بلکه در همه جای دنیا کیفیت بدی ندارد. به هرحال این بازی فشارهای خودش را دارد.

او در ادامه درباره قضاوت خورشیدی و نگرانی دو تیم استقلال و پرسپولیس راجع به انتخاب او، بیان کرد: ما دلایل زیادی داریم که از داوری گله داشته باشیم. من قبلا گفتم که برایم مهم نیست که چه کسی داور است. مطمئن هستیم که داور محترمانه قضاوت می‌کند. حداقل این انتظار را دارم. با این حساب که داور هم می‌تواند اشتباه کند. مهم‌ترین مسئله بازیکنان هستند که باید جوانمردی را نشان دهند و ما این جا هستیم که به آن‌ها کمک کنیم.

برانکو درباره لزوم پیروزی دو تیم در داربی به خاطر حضور نزدیک سپاهان و تراکتور پشت سر این دو تیم، بیان کرد: در برخی مسائل می‌توانیم تأثیر گذار باشیم و در برخی نه. بازیکنان هستند که تصمیم‌گیرنده هستند اما قطعا بازیکنان هیچ کدام از دو تیم برای مساوی نمی‌روند. بازی مهم است. بازیکنان من همیشه تحت فشار و استرس هستند و فرقی نمی‌کند بازی با سپیدرود، استقلال یا سپاهان باشد. این نشان دهنده کیفیت ماست چون همیشه تلاش می‌کنند ۱۰۰ درصد توانشان را نشان دهند. بازیکنانم نشان دادند که از نظر روحی و فیزیکی بهترین هستند. البته احساسات تأثیرگذار است اما در کنار این احساسات تلاش می‌کنیم که منطقی و باهوش باشیم و حواسمان به بازی باشد.

او در ادامه درباره صحبت‌های چند روز اخیر منشأ راجع به باشگاه پرسپولیس و بیانیه‌ای که این باشگاه علیه این بازیکن داد، گفت: من درباره منشأ قبلا صحبت کردم. او بازیکن استقلال است و ما از ایشان به خاطر یک سال و نیم حضور در پرسپولیس تشکر کردیم. آن بیانیه ربطی به من ندارد.

در ادامه مدیر رسانه‌ای پرسپولیس درباره این موضوع توضیح داد: منشأ برای ما بازی کرد و زحمت کشید و ما هم از او تقدیر کردیم. در آستانه داربی صحبت‌هایی کرد که لازم شد که باشگاه توضیح دهد. او بازیکن آزاد تیم بود و رفت. او بعد از این که رفت مصاحبه‌ای کرد و ادعای دروغی مطرح کرد. ما هم توافق‌نامه او و پرسپولیس را منتشر می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تمرین کردن این تیم در زمینی گل‌آلود، گفت: خودتان می‌دانید که شرایط تمرینی در ایران خوب نیست. ما در آب و گل تمرین کردیم چون راه دیگری نداشتیم. کاری از دست ما برنمی‌آمد و اجبار بود. اگر فردا هم اینطور باشد بازیکنان هستند که باید خودشان را با شرایط وفق دهند.

برانکو در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا برای مساوی به زمین می‌آیند، اظهار کرد: این را قبلا گفتم که هدف و خواست ما این است که همه بازی‌ها را ببریم. حریف هم تمرین می‌کند و استقلال هم تیم خوبی است. سپاهان و پدیده و تراکتور هم تیم‌های خوبی هستند. واقعا این لیگ برای همه فوتبالی‌ها جذاب است. همه ما برای یک هدف و میل به بازی می‌آییم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای حفظ تمرکز بازیکنان دارد، بیان کرد: البته طبیعی است که حفظ تمرکز راحت نیست. امسال خودتان شاهد هستید که سپاهان، استقلال و پدیده و ما در پایان نیم فصل ۳۰ امتیاز داشتیم که غیر قابل انتظار بود. در حالی که همیشه ۶۰ امتیاز برای قهرمانی کافی است. اتفاقات غیرمترقبه زیادی برای ما رخ داد. ما به فولاد به لطف داور باختیم اما دوباره برگشتیم. ما به السدی که از تیم ملی قطر هم قوی است و قهرمان آسیاست برخورد کردیم. هدف ما در تمام بازی‌ها برد است.

سرمربی پرسپولیس درباره نخستین تجربه شیری، بودیمیر، ترابی و نادری در داربی گفت: شما از کجا می‌دانید چه کسی بازی می‌کند؟ مطمئن هستم که بازیکنانی که برای اولین بار در داربی بازی می‌کنند، مشتاقانه در انتظار داربی هستند. فکر می‌کنم همیشه هیجان بازیکنانی که اولین بار بازی می‌کنند مانند بازیکنان دیگر است. من هم که نهمین داربی‌ام است، هیجانم مانند داربی نخست است.

برانکو در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا سورپرایزی برای بازی فردا دارد، توضیح داد: من مسئولیت را گردن بازیکنان ننداختم اما آن‌ها هستند که در زمین بازی می‌کنند. برای همه افتخار بزرگی است که عضوی از این نمایش باشیم. این جا دیگر نه استقلال و نه ما چیز مخفی نداریم. چند وقت پیش گفتم که اولین داربی که استقلال را یک بر صفر بردیم، پرسپولیس برای بقا و استقلال برای قهرمانی می‌جنگید. این جا دیگر بحث کیفیت نیست و جایگاه در جدول مطرح نیست. هر دو تیم با نهایت انگیزه به بازی می‌آیند. کد خبر ۴۳۵۸۷۰

خواندن خبر در سایت منبع

برانکو و شفر با هم رو در رو نشدند/ کنایه سرمربی استقلال به هوادار پرسپولیس + فیلم و تصاویر

فارسخبرگزاری فارس
سرمربیان تیم پرسپولیس و استقلال در حاشیه نشست خبری قبل از دربی با یکدیگر رو در و نشدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، ‌نشست خبری سرمربیان تیم‌های پرسپولیس و استقلال در آستانه دربی ۸۹ با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* یک خانواده شیرازی مقابل سازمان لیگ آمده بودند تا با مربیان دو تیم عکس یادگاری بگیرند.

برانکو و شفر با هم رو در رو نشدند/ کنایه سرمربی استقلال به هوادار پرسپولیس + فیلم و تصاویر - 2

* شفر زمانی که به سالن نشست خبری آمد با تمام خبرنگاران و عکاسان دست داد.

* شفر یک مچ بند آبی‌ رنگ به دستش بسته بود و با دیدن فردی که لباس قرمز به تن داشت به او گفت که مچ بند من از لباس تو خوش رنگ‌تر است.

برانکو و شفر با هم رو در رو نشدند/ کنایه سرمربی استقلال به هوادار پرسپولیس + فیلم و تصاویر - 5

* شفر از خبرنگاران درباره اینکه خبرنگاران استقلال بیشتر در سالن حضور دارند یا پرسپولیسی، پرسید که خبرنگاران به او گفتند خبرنگاران پرسپولیسی بیشتر هستند.

* برانکو زمانی که قصد ورود به سالن کنفرانس را داشت با چند نفر از هواداران پرسپولیس بیرون از سازمان لیگ عکس یادگاری گرفت و به آنها امضا داد.

* به دلیل دیر رسیدن برانکو به سالن کنفرانس او و شفر رو در رو نشدند.

خواندن خبر در سایت منبع

شوخی برانکو با خبرنگاران/ شفر با هواداران استقلال عکس یادگاری گرفت

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
شوخی برانکو با خبرنگاران/ شفر با هواداران استقلال عکس یادگاری گرفت
خبرگزاری میزان- نشست خبری سرمربیان استقلال و پرسپولیس پیش از دربی در حالی برگزار شد که حاشیه‌هایی داشت.
شوخی برانکو با خبرنگاران/ شفر با هواداران استقلال عکس یادگاری گرفت - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران قرار است فردا (شنبه) در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم بروند.

نشست خبری پیش از بازی سرمربیان دو تیم امروز (جمعه) در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد و این نشست حواشی هم داشت که در ادامه می‌خوانید:

*وینفرد شفر در جریان نشست خبری اعتراض کوچکی به شلوغی محل برگزاری نشست کرد.

*سرمربی آلمانی استقلال بعد از پایان این نشست دقایقی با حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت‌وگو کرد.

*شفر در حالی که داشت از ساختمان سازمان لیگ خارج می‌شد، با چند هوادار استقلالی روبرو شد و با آنها عکس یادگاری گرفت.

*با وجود اینکه تنها چند دقیقه بعد از نشست شفر، برانکو خود را به محل برگزاری کنفرانس رساند، ولی سرمربیان دو تیم با یکدیگر روبرو نشدند.

*برانکو ایوانکوویچ در ابتدای صحبت‌های خود با برخی از خبرنگاران خوش و بش و شوخی کرد. این مربی پس از پایان صحبت‌های خود در نهایت بدون حاشیه ساختمان سازمان لیگ را ترک کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، طی روزهای گذشته خبرهایی دربارۀ بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس در رسانه‌ها مطرح شد. اما با توجه به قرارداد مدافع تیم ملی با الشحانیه، این موضوع تکذیب شد. با این وجود، ستاره سابق سرخ‌پوشان با گذاشتن استوری معنادار، احتمال حضورش در پرسپولیس را قوت بخشید. با توجه به پرچم ترکیه‌ و علامت بمبی که رضاییان در استوری‌اش گذاشته است و حضور تیم پرسپولیس در ترکیه، به نظر می‌رسد بازگشت این بازیکن به جمع قرمزها رنگ واقعیت پیدا کرده است! انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
اینروزها انتقال یک بازیکن جوان از استقلال به پرسپولیس باردیگر حواشی و جنجال هایی را بین هواداران دو باشگاه به وجود آورده است. دو فصلی بود که استقلال و پرسپولیس با کمترین چالش در زمینه نقل و انتقالات برابر یکدیگر مواجه بودند و حتی زمانی که گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال رفت موضوع جنجالی نشد. دو روز پیش که هواداران باشگاه پرسپولیس در انتظار جذب یک مهاجم خارجی مطرح بودند باشگاه با چند بازیکن جوان قرارداد بست و یکی از آن‌ها احمدرضا احمدوند بازیکن بیست ساله تیم امید ایران بود. اما موضوعی که وجود دارد این است که احمدوند با اتکا به یک بند قراردادش آن را به نظر یکطرفه فسخ کرده است. به نظر می‌رسد این مهاجم جوان با استناد به همین بند قراردادش را فسخ و به پرسپولیس پیوسته است.

بدشانسی آوردیم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
محمدرضا موذن در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: دور نهایی لیگ ملت‌ها که در شیکاگو برگزار شد سطح بسیار بالایی داشت البته تا حدودی بدشانسی هم آوردیم زیرا اگر برخی اتفاقات نمی‌افتاد می‌توانستیم در دیدار با برزیل ببریم و به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه پیدا کنیم. وی گفت: متاسفانه در ست پنجم دیدار با برزیل برخی اتفاقات باعث شد که نتوانیم نتیجه دلخواه مان را به دست آوریم و شرمنده مردم شدیم. لیبرو تیم ملی والیبال گفت: در این مرحله از مسابقات همه عوامل خوب بودند، هم بازیکنان و هم کادر فنی، ولی در والیبال امروز یک امتیاز نقش طلایی دارد، ما در دیدار با برزیل ۸ بر ۵ پیش بودیم، ولی چون سطح بازی خیلی بالا بود در برخی موارد تمرکز بازیکنان بهم ریخت و بازی برده را باختیم، اما در مجموع احساس می‌کنم نتیجه خوبی را به دست آوردیم. تیم ملی و الیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌ها ۲۰۱۹ جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. تیم ملی والیبال ایران در این دوره از مسابقات لیگ ملت‌ها جایگاه پنجم جدول رده بندی را به خود اختصاص داد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -هافبک سابق پرسپولیس که با تصمیم کالدرون کنار گذاشته شده در یک ‌قدمی پیوستن به فولاد خوزستان قرار دارد. سروش رفیعی روز گذشته با تصمیم کالدرون از پرسپولیس کنار گذاشته شد تا فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند. بر اساس اخبار رسیده سروش رفیعی از فولاد خوزستان خوزستان پیشنهاد دارد و خودش هم تمایل دارد که برای این تیم بازی کند و اگر مشکل خاصی رخ ندهد، او فصل آینده به فولاد می‌پیوندد تا شاگرد جواد نکونام در این تیم شود. سروش رفیعی در چند مقطع برای فولاد بازی کرده و سابقه قهرمانی با این تیم را در لیگ برتر دارد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمدرضا حسینی هافبک تازه پیوسته به باشگاه سپاهان، ضمن ابراز خوشنودی از انتقالش به جمع زردهای اصفهان، اعلام داشت که پیش از حضورش در اصفهان، دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با پیشنهادهای سنگین به دنبال جذب وی بوده‌اند! حسینی در این باره اظهار داشت: نمی‌توانم رقم پیشنهادی آنها را فاش کنم، اما پیشنهاد آنها بسیار وسوسه انگیز بود، ولی من برای لذت بردن از فوتبال به سپاهان آمدم، چون نسبت به شهر اصفهان و هواداران خوبش شناخت دقیق و بسیار خوبی دارم.

ویدیو؛ پلی به گذشته - پیوستن تیاگو آلکانتارا به بایرن مونیخ (۲۰۱۳)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - در چنین روزی در سال ۲۰۱۳ تیاگو آلکانتارا به بایرن مونیخ پیوست. اکانت رسمی یوفا به همین مناسبت یکی از گل‌های او را در لیگ قهرمانان اروپا منتشر کرده است. این بازیکن در ۱۲۶ بازی برای بایرن مونیخ ۱۴ گل را به ثبت رسانده است.

اخبار بیشتر