حاشیه‌های تازه برنامه عصر جدید
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. فرهنگ
پوشش خبری

حاشیه‌های تازه برنامه عصر جدید

(ویدیو) دوچرخه سواری خنده دار امین حیایی وسط برنامه عصرجدید!

فراروخبرگزاری فرارو
امین حیایی به خاطر اینکه خودش هم دوچرخه سواری انجام می‌دهد، مانند آن‌ها سوار دوچرخه‌ شد، اما داوران در حرکتی جالب به او رای منفی دادند و چهار چراغ قرمز دریافت کرد.
(ویدیو) دوچرخه سواری خنده دار امین حیایی وسط برنامه عصرجدید! - 0

شانزدهمین قسمت از مرحله مقدماتی مسابقه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه رفت.محمدعلى شهبازى و آرش پیرهادی در اولین اجراى «عصر جدید» در زمینه ورزش دوچرخه سواری با مانع شرکت کردند، که داوران به خاطر اجرای خوب آن‌ها رای مثبت دادند.پس از اجرای دوچرخه‌سواران، امین حیایی به خاطر اینکه خودش هم دوچرخه سواری انجام می‌دهد، مانند آن‌ها سوار دوچرخه‌ شد، اما داوران در حرکتی جالب به او رای منفی دادند و چهار چراغ قرمز دریافت کرد.

کد ویدیو دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

عصر واقعا جدید؛ خوانندگی خانم‌ها در تلویزیون

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
برای اولین بار در برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی، آوازخوانی زنان از تلویزیون پخش شد.

برترین‌ها: برای اولین بار در برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی، آوازخوانی زنان از تلویزیون پخش شد.

در همین رابطه ویدئوی زیر را تماشا کنید:

خواندن خبر در سایت منبع

انتقاد یک مسوول به احسان علیخانی و عصر جدید

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
انتقاد یک مسوول به احسان علیخانی و عصر جدید
بهارستان- شهردار صالحیه به در ادامه واکنش‌های قهری طیف‌های مختلف اجتماعی به رفتار مجری برنامه «عصر جدید» نسبت به قهرمان معلولی که رکورد جهانی ۱۲ هزار روپایی طی ۲ ساعت به وی انتقاد کرد.

به گزارش افکارنیوز،

علیرضا قربانی با پیوستن به پویش انتقادی به مجری برنامه «عصر جدید» اظهار داشت: آن چه که در برنامه عصر جدید رخ داد، رفتار زشت مجری با یکی از شرکت کنندگان قهرمان حاضر در سالن بود و نمایشی از خودبزرگ‌بینی سلبریتی کم سوادی است که با الفاظ تحقیرآمیز و با نگاهی از بالا به پایین همراه با تکبر به بخشی از جامعه‌ای که درون خود افرادی سرشار از موفقیت در حال زیستن در این کشور پهناور هستند و ثمره چنین رفتارها و برخوردهایی در طولانی مدت چیزی جز رواج تبعیض و بداخلاقی در جامعه نیست.

وی که خود عضوی از جامعه معلولین کشور است ادام ه داد: «بیاید بهم نخندیم، با هم بخندیم و به یکدیگر توهین نکنیم، این عبارت یکی از جملاتی بود که اغلب ما در دوران دانش‌آموزی از معلمان و مریبان خود شنیده‌ایم. جمله‌ای ساده در ارتباط با یک اخلاق اجتماعی که در گذشته در آداب اجتماعی مردمان شرق جای داشت ولی با ورود فرهنگ غربی به عرصه فرهنگ و ادب شرقیان کمتر مورد توجه قرار گرفت.

وی گفت: احترام و ادب و دوری از استهزا دیگران از جمله صفاتی است که نه تنها در فرهنگ اسلامی بلکه در فرهنگ مردم ایران همواره مورد توجه بوده است و چه بسیاری شعرها که در این زمینه سروده شده است و چه بسیار جملات نغزی که در این رابطه گفته شده و به مرور تبدیل به ضرب‌المثل‌هایی در میان مردم شده است.

قربانی در ادامه افزود: اما در قسمت اخیر برنامه عصر جدید اتفاقی افتاد که نشان می‌داد مجری این برنامه ضرب المثل قدیم فارسی را فراموش کرده و تصمیم گرفته تا در آنتن تلویزیون و در پیش چشم میلیون‌ها مخاطب برنامه عصر جدید اسباب وهن استعداد و ذوق معلول قهرمان حاضر در برنامه که به نمایندگی از جامعه سرافراز معلولان کشور در سالن حاضر شده است، اتفاقی عجیب و نادر می‌باشد.

شهردار صالحیه گفت: مجری این برنامه که به عنوان برنامه‌ی استعدادیاب در صدا و سیما مشغول به تولید می‌باشد بدون اشاره به افراد معلول موفقی که در کشور اسلامی ایران (در همه رده‌های ورزشی، هنری و فرهنگی) مشغول به فعالیت بوده و چهره‌های فعال وصاحب نامی نیز هستند توهین این مجری به افرادموفق و بانشاط دور از شأن فرهنگ ایرانی می‌باشد و نگاه تبعیضی را در جامعه گسترش می‌دهد.

قربانی با بیان دیدگاه حضرت امام (ره) که صداوسیما یک دانشگاه است ادامه داد: یک سلبریتی وقتی به جایگاهی در کشور دست پیدا می‌کند دیگر از کالبد وجودی خود دور می‌شود و به خود اجازه می‌دهد با هر قشری از جامعه که حضور بانشاطی دارند توهین کند و این فرد بدون دقت به تبعات صحبت‌های خود در جامعه و خانواده این افراد به سادگی از این موضوع گذر نماید و بایستی مدیران ارشد در صداوسیما که سیاست‌های آن باید منشأ فرهنگ، اخلاق و معرف الگوی مناسب در خصوص برخورد صحیح با طیف‌های مختلف و بویژه رنجور جامعه باشد با تذکر و گوش زدن نمودن اینگونه رفتارها به دنبال اصلاح برخوردها این فرد شود و اینطور اسباب رنگ باختن منزلت گروه‌های اجتماعی نشود.

وی درخواست عذرخواهی، قبول خطا و اظهار شرمساری توسط احسان علیخانی را ضرورتی مهم در جهت باب نگردیدن اتفاقات از این دست خطاب کرد و گفت: مجری به فردی که از ناحیه دست معلولیت و رکورد دارد می‌گوید: «تو چون نمی‌توانی کار دیگه‌ای بکنی خودتو با این ورزش سرگرم می‌کنی؟» تصور پیش‌فرض و غالب این است که معلولیت، ناتوانی در همه کارهاست، در حالی که حماسه‌ها و افتخارآفرینی‌های مداوم معلولان در تمامی عرصه‌ها و زندگی عادی میلیون‌ها معلول با وجود مشکلات مضاعف ثابت کرده این‌گونه نیست ولی گویا فهم و درک آن برای مروجان منفی معلولیت امکان‌پذیر نیست.

قربانی گفت: در پایان امیدوارم آقای علیخانی از گفته خود پشیمان و از جامعه معلولین این کشور رسما عذرخواهی کند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
«بالش‌ها» با عموپورنگ متفاوت بودفرضیایی که در شبکه نمایش خانگی نیز در حوزه کودک فعالیت می‌کند، درباره تجربه ساخت مجموعه «بالش‌ها»، گفت: نمایش خانگی برای من تجربه متفاوتی بود. برنامه‌های کودک باید کلا بازنگری شودوی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود درباره علت تکراری بودن برنامه‌های کودک در تلویزیون اظهار کرد: باید در حوزه برنامه‌های کودک کلا بازنگری شود. عموپورنگ گفت: فکر می‌کنم تلویزیون در زمینه به‌روز شدن برنامه‌های کودک حتما باید کاری کند. تمام مقوله‌ها و مفاهیم «محله گل و بلبل» موضوعات مبتلا به جامعه امروز و بچه‌های ما بود. حتما بچه‌ها برنامه‌های شبکه کودک را دوست دارند و آن را نگاه می‌کنند اما اینکه خودم ببینم، نه واقعا ندیده‌ام.

جشن دانش آموختگی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

آینده بهتر در الکامپ ۹۸

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
آینده بهتر؛ این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آینده بهتر، این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده است. بیش از ۵۰۰ کسب و کار نوپا در این رویداد حاضر شده‌اند تا درست در دست هم توسعه اشتغال و خدمات را عرضه کنند؛ این نمایشگاه تا ۳۱ تیرماه میزبان علاقه‌مندان است.

نقدی به وضع مد و لباس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان موضوع مد و لباس است؛ حوزه‌ای که به نظر می‌آید رهای رهاستنقدی به وضع مد و لباسنقدی به وضع مد و لباسبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان درد و دل‌های مشترک بین مردم، تولیدکنندگان، کارشناسان، پژوهشگران و طراحان مد و لباس درباره حوزه‌ای است که به نظر می‌آید رهای رهاست. یکی از گلایه‌های جدی اغلب زنان جامعه که می‌خواهند در فضای عمومی با پوششی امن و مطابق با عقایدشان حاضر شوند و از طرفی به قانون هم احترام بگذارند این است که گشتیم نبود، نگردید نیست.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، هیأت داوران بخش سریال‌های تلویزیونی و نمایش خانگی متشکل از امیر بوالی، سید علی حمیدی و رحمان سیفی‌آزاد، نامزدهای دریافت جایزه را در این بخش به شرح زیر اعلام کردند: در بخش بهترین فیلمنامه، علیرضا طالب‌زاده برای فیلمنامه سریال «چرخ و فلک»، سعید نعمت‌الله برای فیلمنامه سریال «پشت‌بام تهران»، سعید مطلبی برای فیلمنامه سریال «ماه و پلنگ» در بخش بهترین بازیگر نقش زن، اندیشه فولادوند برای ایفای نقش در سریال «پشت‌بام تهران»، شبنم مقدمی برای ایفای نقش در سریال «چرخ فلک»، سارا بهرامی برای ایفای نقش در سریال «پرده نشین»، حدیث میرامینی برای ایفای نقش در سریال «در جستجوی آرامش»، آزاده صمدی برای ایفای نقش در سریال «پشت‌بام تهران» در بخش بهترین بازیگر مرد، فرهاد آئیش برای ایفای نقش در سریال «پرده‌نشین»، هوتن شکیبا برای ایفای نقش در سریال «لیسانسه‌ها»، علی اوسیوند برای ایفای نقش در سریال «سایه‌بان»، مهران احمدی برای ایفای نقش در سریال «چرخ فلک»، بهنام تشکر برای ایفای نقش در سریال «گمشدگان» در بخش بهترین کارگردانی، بهروز شعیبی برای کارگردانی سریال «پرده‌نشین»، سروش صحت برای کارگردانی سریال «لیسانسه‌ها»، عزیزالله حمیدنژاد برای کارگردانی سریال «چرخ فلک»، همایون اسعدیان برای کارگردانی سریال «لحظه گرگ و میش» در بخش بهترین فیلم برای تهیه‌کننده، مجید مولایی برای تهیه‌کنندگی سریال «چرخ فلک»، سید محمود رضوی برای تهیه‌کنندگی سریال «پرده‌نشین»، بهروز مفید برای تهیه‌کنندگی سریال «محکومین» در بخش بهترین اثر با محوریت تهران شناسی و تهران نگاری، مجید مولایی برای سریال «چرخ فلک»، زینب تقوایی برای سریال «پشت‌بام تهران»، همایون اسعدیان برای سریال «لحظه گرگ و میش» همچنین هیأت داوران بخش مسابقه اقلام تبلیغات سینمای ایران متشکل از مسعود نجابتی، آرش معیریان و ساعد نیک‌ذات، نامزدهای دریافت جایزه را در این بخش به شرح زیر اعلام کردند: در بخش پوستر فیلم‌های کوتاه و مستند «مکالمه با دیوار»، «مسافر فوکوشیما» و «چله‌نشین» در بخش مسابقه پوستر فیلم «اتاق تاریک»، «مصادره»، «رگ‌خواب»، «کوپال» و «گرگ‌بازی» در بخش مسابقه عکس «متری شیش‌و‌نیم»، «اسرافیل»، «مغزهای کوچک زنگ‌زده» و «در وجه حامل» در بخش آنونس فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی»، «مغزهای کوچک زنگ‌زده»، «گرگ‌بازی» و «شعله‌ور» هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ۲۶ تا ۳۱ تیرماه سال جاری به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود. انتهای پیام/

اخبار بیشتر