1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

هشدار جهانگیری به مسئولان درباره شرایط بحرانی

تاکید جهانگیری بر استمرار خدمت‌رسانی به استان‌های درگیر با سیل

تسنیمخبرگزاری تسنیم
تاکید جهانگیری بر استمرار خدمت‌رسانی به استان‌های درگیر با سیل

- اخبار سیاسی -

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه با فرمانداران شهرستان‌های الیگودرز، بروجرد، درود، کوهدشت، دلفان و دوره چگینی و نیز نماینده استاندار در بخش معمولان در جریان آخرین وضعیت بارش‌ها و سیلاب در این مناطق و اقدامات انجام شده در پی بارش‌های دو روز اخیر قرار گرفت.

اسحاق جهانگیری در این تماس‌های تلفنی ضمن تاکید بر نهایت دقت و هوشیاری در مواجهه با پیامدهای احتمالی بارش‌ها، خواستار اطلاع‌رسانی، امدادرسانی و انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از بروز خسارات احتمالی شد.

وی همچنین از زحمات و خدمات مجموعه عوامل و نیروهای دستگاه‌های دولتی و مردمی و نیروهای مسلح قدردانی کرد و خواستار استمرار حضور و خدمات‌رسانی به هموطنان در ساعات آینده شد.

خواندن خبر در سایت منبع

گفتگوی تلفنی جهانگیری با فرمانداران شهرستان‌های استان لرستان

برناخبرگزاری برنا
گفتگوی تلفنی جهانگیری با فرمانداران شهرستان‌های استان لرستان

به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ معاون اول رئیس جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه با فرمانداران شهرستان‌های، الیگودرز، بروجرد، دورود، کوهدشت، دلفان و دوره چگنی و نیز نماینده استاندار در بخش معمولان در جریان آخرین وضعیت بارش‌ها و سیلاب در این مناطق و اقدامات انجام شده در پی بارش‌های دو روز اخیر قرار گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

جهانگیری: قابل قبول نیست مدیری جا خالی دهد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
جهانگیری: قابل قبول نیست مدیری جا خالی دهد

به گزارش مشرق، اسحاق جهانگیری شامگاه یکشنبه در جلسه شورای مدیریت بحران لرستان اظهار داشت: من در سال ۹۸ برنامه سفر به لرستان را داشتم که به قوت خود باقی است و حتما هم در آن برنامه بیشتر با دوستان دولت می‌آییم و راجع به مسائل استان به‌طور ریز بحث می‌کنیم.

وی ادامه داد: لرستان به‌عنوان یکی از استان‌های مهم است که در مرکز کشور قرار دارد، هم‌جوار است با استان‌هایی که بازارهای بزرگ و امتیازهای بزرگی برای توسعه دارند.

جهانگیری افزود: لرستان همه شایستگی‌ها برای استان توسعه‌یافته را دارد، نیروهای تحصیل‌کرده و دانشگاهی خوب و متخصص از مزایای این استان است.

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: بازارهای بزرگی مثل تهران، اصفهان و خوزستان در اطراف لرستان است، شرایط خوبی از نظر منابع طبیعی دارد.بارندگی‌های اخیر به کشور انرژی و امید داد

جهانگیری با بیان اینکه امشب به خاطر سیل آمده‌ایم، گفت: جلسه دولت یکشنبه‌ها بعدازظهر است، جلسه را صبح یکشنبه انداختیم تا برویم به استان‌ها سر بزنیم. از کرمانشاه به لرستان می‌آمدیم هرچقدر هم آدم نترس باشد از تکان‌های هواپیما ممکن است بترسد، وقتی هواپیما نشست به خلبان گفتم همه‌اش نگران بودم که نتوان نشست و برگردیم تهران، نگرانی بود که قول داده‌ایم حضور یابیم و عملی نشود، الحمدالله نشست و خدمت شما آمدیم.

وی با بیان اینکه شرایط سیل ویژه است، گفت: کشور ما حادثه‌خیز است، سیل، زلزله و خشک‌سالی را داریم خدا را هم شاکریم یک کشور ریشه‌دار بنیه دار هستیم. همچنان هم پابرجاست و باقوت پیش می‌رود.

جهانگیری ادامه داد: این‌همه چشم ما به آسمان بود که باران رحمت ببارد، دغدغه‌ها جوری شده بود که آب شرب مسئله اصلی شده بود. این باران و حجم بارش و اتفاقاتی که در سراسر کشور افتاد یک‌بار دیگر به کشور نیرو و انرژی و امید داد. هر کدام از استان‌ها ریزگردها و تالاب‌های خشک شده داشت و ما را به نقطه‌ای می‌برد که نگران آینده بودیم.

معاون اول رئیس‌جمهور با یادآوری اینکه امسال تابستان اصلی‌ترین مسئله این بود که آب شرب مشهد را چگونه تأمین کنیم، در مورد شیراز هم همین‌طور بود، گفت: با این بارش‌ها وضعیت آب به نقطه مطلوب می‌رسد. اما یکسری تلخی‌ها هم بود، سیلی که در برخی استان‌ها مردم ما را اذیت کرد یک مورد این تلخی بود، الآن هیچ استانی نیست که در داستان سیل درگیر نباشد.عذرخواهی از مردم لرستان

جهانگیری با بیان اینکه سیستان و بلوچستان هم مدت‌ها راه ایرانشهر قطع بود، سیل مردم را اذیت کرد، یزد و کرمان هم همین‌طور و تقریبا استان‌ها همه درگیر هستند، ادامه داد: اما برخی استان‌ها کانون بارندگی بودند که عمدتا جنوب کشور و غرب کشور بود.

وی بیان کرد: ممکن است این تصور ایجاد شود که توجه ویژه‌ای به استان‌های شمالی است و آن توجه به لرستان نشده است، ما تلاش کردیم و وزرا را خواستیم به استان‌های اصلی بروند هم به جهت روحیه، هم کار و هم اعلام شرایط به دولت.

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه معاون رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت به لرستان آمدند و استاندار هم روزانه گزارش می‌دادند، گفت: شاید حضور من بیشتر مؤثر باشد بیایم و تصمیم‌گیری کنیم.

جهانگیری با بیان اینکه رئیس‌جمهوری می‌خواهند به همه استان‌ها به‌ویژه لرستان برسند، افزود: کسی هست مگر لرستان را دوست نداشته باشد و نخواهد در این سختی‌ها همدردی کند. حضور در لرستان یکی از نعمت‌های خدا است، اگر تأخیری صورت گرفته و اگر در نظر مردم کم‌توجهی بوده است عذرخواهی می‌کنم، در دولت هیچ‌کس نیست بین مردم لرستان و دیگر جاها تفاوت قائل شود.همدلی مهم‌ترین دستاورد سیل است

وی با بیان اینکه همدلی مهم‌ترین دستاورد سیل است، گفت: در ایام عید باوجود تعطیلی در این شرایط پای‌کار بودن مدیران مهم است، مدیران مسئولیت قبول می‌کنند که در روز سخت خود را نشان دهند و قابل‌قبول نیست کسی جا خالی دهد، مرد میدان کسی است که در روزهای سخت بایستد.

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: اگر دورود امشب مشکل دارد همه شما بسیج هستید و به هر میزان می‌شود باید مشکل مردم دورود را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه اولویت اول حفظ جان مردم است، افزود: تلفات انسانی باید تلاش شود نداشته باشیم. خسارت‌ها هرچه کمتر شود بهتر است اما بالاخره خسارت قابل جبران است اما جان مردم مهم است.

جهانگیری تصریح کرد: مدیریت در صحنه و پای‌کار جزو مهم‌ترین ویژگی مدیران است، استانداران و مدیران باانگیزه ایستادند و ماهم راضی هستیم.

وی با بیان اینکه دولت، نیروهای مسلح، نهادهای عمومی آنچه داشتند به صحنه آوردند، بیان کرد: خوزستان الآن خودش دارد مدیریت می‌کند، درست است نگرانیم اما مدیران استان خودشان پای‌کار هستند.موضوع در گلستان قفل‌شده است

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه شرایط گلستان ویژه شد، لرستان آب آمدورفت، اما در گلستان به دلیل مسطح بودن دشت آبی که آمده است باوجود بسیج امکانات هنوز مانده است، یادآور شد: گاهی برخی‌ها اعتراض می‌کنند چرا این کار را کرده‌اید، اما آب مانده است، موضوع قفل‌شده است و امیدواریم این قفل در روزهای آینده باز شود. تا آب بیرون نرود کار جدی نمی‌توانیم داشته باشیم.

جهانگیری با بیان اینکه هیچ دستگاهی حق ندارد امکاناتی داشته باشد و ارائه ندهد، گفت: استاندار فرمانده است و هرچه دستور دهد باید اجرا شود. نباید دغدغه این باشد که می‌توانیم با دستگاهی کاری انجام دهیم و و آن دستگاه نباشد.

وی با بیان اینکه استان‌های مرکزی و دیگر استان‌های همجوار هم باید کمک کنند، خطاب به مردم افزود: برای حفظ جان خود به هشدارها توجه کنید تا آسیبی نبینید.جزئیات پرداخت خسارات توسط دولت

معاون اول رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از نظر درآمد کشور در سخت‌ترین شرایط قرار داریم، گفت: سال گذشته در این روزها ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه فروش داشته‌ایم، الان عددی نمی‌گویم برای اینکه دیگران نباید بشنوند اما میزان فروش خیلی کاهش یافته است.

جهانگیری با بیان اینکه تاکنون با همه زحمت‌ها و فشارهایی که وارد شد نگذاشتیم دشمنان به اهداف خود برسند، افزود: در جلسات هیئت دولت، به ریز بخش‌ها و خسارت‌های احتمالی پرداختیم، به نقطه‌ای رسیده‌ایم که در بخش مسکن گفته‌ایم، هم در تأمین وسیله زندگی و هم در سرپناه، می‌خواهیم کمک کنیم.

وی گفت: در وسایل زندگی اگر تا دیروز دو میلیون بلاعوض داده‌ایم امروز ۵ میلیون می‌دهیم، اگر ۵ میلیون وام قرض الحسنه داده‌ایم امروز ۱۵ میلیون می‌دهیم. عددها در برخی جاها دو تا دو نیم برابر افزایش یافته است..

جهانگیری افزود: در بخش تعمیرات واحد روستایی اگر تعمیر بخواهد ۵ میلیون بلاعوض و ۱۵ میلیون وام می‌دهیم. در حوزه احداثی روستایی ۱۰ میلیون بلاعوض و ۴۰ میلیون وام می‌دهیم و در حوزه شهری تعمیری اگر باشد ۵ میلیون بلاعوض و ۱۵ میلیون وام، احداثی ۱۲ میلیون بلاعوض و ۵۰ میلیون وام پرداخت می‌شود.منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

جهانگیری وارد کرمانشاه شد

فراروخبرگزاری فرارو
جهانگیری وارد کرمانشاه شد
جهانگیری وارد کرمانشاه شد - 0

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری عصر روز یکشنبه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

به گزارش ایرنا، این سفر با درخواست و پیگیری هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به منظور رصد اقدام‌های انجام شده برای مقابله با سامانه بارشی پیش رو صورت گرفته است.

معاون اول رییس جمهوری قرار است تا دقایقی دیگر در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در استانداری کرمانشاه شرکت کند.

گفته می‌شود جهانگیری همچنین بنا دارد از برخی مناطق شهر کرمانشاه که در معرض سیل قرار دارند، بازدید کند.

معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به آغاز بارش‌ها در نقاط مختلف استان از ساعات اولیه بامداد امروز (یکشنبه) گفت: انتظار می‌رود این بارش‌ها از بعدازظهر به شکل گسترده‌تری در شهر‌های مختلف رخ دهد.

علی محمد زوراوند اظهار داشت: هم اکنون اکثر شهر‌های استان درگیر بارش باران شده‌اند که البته فعلا شدت بارش‌ها را برای شهر‌های اسلام آبادغرب، گهواره و گواور داریم.

وی تصریح کرد: تمرکز این سامانه بارشی بیشتر به سمت شرق و جنوب شرق استان است و پیش بینی می‌شود تا فردا شب عمده بارش‌ها در شهر‌های این مناطق مانند کنگاور، صحنه، هرسین، سنقروکلیایی، بیستون و … اتفاق بیفتد.

معاون هواشناسی استان کرمانشاه افزود: طبق پیش بینی نقشه‌های هواشناسی میانگین بارش باران طی امروز و فردا و در نواحی مختلف استان به ۸۰ تا ۱۰۰ میلی متر خواهد رسید.

وی گفت: انتظار می‌رود در مناطق شرق و جنوب شرق استان که تمرکز بارش‌ها در این نقاط است میانگین بارندگی به ۱۲۰ تا ۱۴۰ میلی متر برسد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با جهانگیری، سیل، سیل زدگان، سیلاب و مدیران دولتی از تلگرام

گفتگوی تلفنی جهانگیری با فرمانداران شهرستان‌های استان لرستان

📞معاون اول رئیس جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه با فرمانداران شهرستان‌های الیگودرز، بروجرد، درود، کوهدشت، دلفان و دوره چگینی و نیز نماینده استاندار در بخش معمولان در جریان آخرین وضعیت بارش‌ها و سیلاب در این مناطق و اقدامات انجام شده در پی بارش‌های دو روز اخیر قرار گرفت.


🔺جهانگیری وارد کرمانشاه شد

🔹معاون اول رئیس جمهور همزمان با آغاز فعالیت سامانه بارشی جدید در غرب و جنوب کشور، به منظور بازدید و سرکشی از اقدامات پیشگیرانه از سیل و تشکیل جلسه ستاد بحران دقایقی پیش وارد کرمانشاه شد.


📸 هواپیمای ایرباس ۳۲۱ دولت که دیشب اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را از کرمانشاه به خرم آباد آورد به دلیل جاری شدن سیل در فرودگاه خرم آباد در این فرودگاه زمینگیر شد و جهانگیری مجبور شد دیشب با اتومبیل به خوزستان برود


هواپیمای معاون اول در محاصره سیل فرودگاه خرم آباد

✈️هواپیمای ایرباس ۳۲۱ تشریفاتی دولت که دیشب اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را از کرمانشاه به خرم آباد آورد، به دلیل جاری شدن سیل در فرودگاه خرم آباد در این فرودگاه زمین‌گیر شد.


ورود «اسحاق جهانگیری»، معاون اول رئیس جمهور به خوزستان برای کنترل و مدیریت وضعیت سیل/فارس


پایان سفر معاون اول رئیس جمهور به خوزستان

🔹سفر سه روزه اسحاق جهانگیری به استان‌های درگیر سیل کرمانشاه، لرستان و خوزستان خاتمه یافت و معاون اول رئیس جمهور عازم تهران شد.

🔸معاون اول رئیس جمهور را در این سفر، وزرای بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی همراهی می‌کردند که وزیر جهاد کشاورزی در استان کرمانشاه و وزیر راه و شهرسازی در استان لرستان ماموریت یافتند در کنار استانداران و به عنوان نماینده ارشد هیئت دولت قرار گیرند تا روند کمک رسانی به سیل زدگان سرعت گیرد.


نظرها

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از حکم قلع و تخریب بام فروشی‌های پایتخت خبر دادعبدالرضا گلپایگانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: متاسفانه در برخی نقاط شرق و شمال شرق تهران همچون مناطق شمیران نو و سیمین قلعه و دیگر نقاط، اسکان غیررسمی ایجاد شده و شهرداری در قالب بافت فرسوده و تامین خدمات با این تخلفات ساختمانی مواجه است. وی افزود: آمار کل ساختمان‌هایی که تخلف از قوانین وضوابط دارند از طریق کمیسیون ماده ۱۰۰ حکم قلع و تخریب آن‌ها در حال تکمیل است و برخورد قضایی می‌شود. گلپایگانی گفت: شرکت حریم بان و شهربان شهرداری نیز به صورت جدی وارد عمل شده است و از ساخت وساز‌هایی اینچنینی جلوگیری می‌کند. وی افزود: متاسفانه ما هنوزبه طورکامل در این موضوع فائق نیامده‌ایم چرا که یک شبکه گسترده است که سود خوبی از چنین ساخت وساز‌هایی عایدشان می‌شود و اغلب افرادی که در این ماجرا هستند طبقه فقیر و کم درآمد جامعه را تشکیل می‌دهند که تبعات اجتماعی بسیاری نیز در بردارد، اما وظیفه شهرداری این است که با این تخلفات برخورد جدی کنند.
فارسفارس9 ساعت قبل
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی معاونت اجتماعی و پیشگیری ازوقوع جرم قوه قضاییه از راه‌اندازی ۱۳۲ مرکز ملاقات با فرزندان طلاق خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس، علی محمد زنگانه در دوازدهمین نشست ستاد کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: طبق توافق با شورای اجتماعی کشور قرار شد ۱۶۰ مرکز ملاقات با فرزند تا پایان سال ۱۴۰۰ راه اندازی شود که تاکنون ۱۳۲ مرکز فعالیت خود را شروع کرده و بیش از ۸۰درصد هدف توافق شده با شورای اجتماعی کشور با راه اندازی این مراکز محقق شده است. وی ادامه داد: حدو ۷۰ هزار ملاقات در این مراکز صورت گرفته و ۷۴۰ مورد صلح و سازش بین والدین طلاق گرفته اتفاق افتاده است. در بقیه استان‌ها هم قرار شد یک شهر از هر استان به صورت پایلوت اجرا شود. به ازای هر ۵۰۰ نفر جمعیت هر شهرستان، دست کم یک حکم قرآن و مصلح تربیت می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد اکبرنیا در گفتگو با رادیو اقتصاد با بیان اینکه نرخ بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور بیشتر است، استقبال از دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران را مثبت ارزیابی کرد. وی افزود: برگزاری موفقیت آمیز نخستین نمایشگاه بین المللی کار ایران در اردیبهشت ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران مقرر شد که دومین دوره این نمایشگاه در اردیبهشت ماه ۹۸ در محل مزبور برگزار شود. وی افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت‌های جدید و کاریابی داخلی و بین المللی است. اکبرنیا گفت: نمایشگاه کار یک نمادی که می‌خواهد ارتباطی بین کارجویان، کارفرمایان وکاریابی‌ها برقرار تا این سه ضلع بازار کار همدیگر را بیشتر بشناسند. اکبرنیا گفت: نرخ بیکاری در فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور امروز بیشتر از سایر سطوح است زیرا افراد دارای مهارت فنی کمتر منتظر کار می‌مانند تا این قشر!
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ برنامه این هفته بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران با موضوع رویکرد جدید سپاه و ویژگی‌های فرمانده جدید آن با حضور سردار علیرضا افشار، مشاور فرماندهی کل سپاه و متولیان کارشناس مسائل راهبردی روی آنتن رفت. در این برنامه دکتر متولیان به ویژگی‌های بارز فرمانده جدید سپاه اشاره کرد و گفت: باید سردار سلامی را عباس بن علی نظام دانست که همچون آن بزرگوار برای دشمنان عبوس و برای دوستان مهربان است. وی تاکید کرد: فرمانده هان نیروهای مسلح ما برخلاف قهرمانان خیالی غربی‌ها، مردان واقعی جهاد هستند. متولیان افزود: سردار سلامی دارای ویژگی‌های برجسته‌ای همچون هوشمندی، ولایت مداری، انقلابی‌گری، ساده زیستی و شجاعت است و استراتژیستی متفاوت از سایر استراتژیست‌های دنیاست. وی تاکید کرد: نیازهای دهه پنجم انقلاب و ویژگی هایی که برای بیانیه گام دوم آن بر شمرده شده است می‌طلبد فرمانده‌ای عاشورایی بر سپاه فرماندهی ‌کند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران؛ مصطفی محبی مدیر کل زندان‌های استان با حضور در میان کارکنان ندامتگاه شهرری طی جلسه‌ای با اهداء هدایایی از کارکنان برجسته این ندامتگاه تجلیل کرد. وی با بیان این که خدمت در زندان‌ها امری شبانه روزی است به اتفاقات رخ داده در سال ۹۷ در زندان‌های استان خصوصا در ندامتگاه شهرری اشاره داشت و افزود: مفتخریم اعلام کنیم که در جریان کنترل مسائل اتفاق افتاده در زندان‌های استان در سال گذشته؛ بدون دخالت سایر ارگان‌ها و نهاد‌های برون سازمانی و با مداخله مستقیم کارکنان زندان‌های استان به بهترین نحو مدیریت شد که نشان از درایت و نقاط قابل تمجید کارکنان این اداره کل است. محبی با تاکید بر این مهم که کارمندان زندان در هر جایگاهی نقش خود را در روند اجرای زندانبانی موفق کم اهمیت ندانند؛ گفت: هر کارمندی حتی پرسنل وظیفه با عملکرد خود می‌تواند نقشی سازنده در پیشبرد اهداف سازمان داشته باشد. در پایان محبی با اهدا هدایایی به تعدادی از کارمندان بارز از تلاش آنان تجلیل کرد.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
نخستین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده به ریاست شجاعان مسئول کارگروه فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه برگزار شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ نخستین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده به ریاست شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری و آمار وزارت کشور و مسئول کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده و حضور ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع و نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های راه و شهرسازی، نیرو، جهادکشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی، جمعیت هلال احمر، سازمان بهزیستی و سازمان نقشه برداری کشور روز سه شنبه سوم فروردین ماه در وزارت کشور تشکیل شد. در این جلسه نیاز‌های اطلاعاتی جهت ایجاد سامانه امداد و بازسازی دولت (سجاد) ارائه شده و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این کمیته به منظور راه اندازی سامانه جامعی برای ثبت اطلاعات خسارات ناشی از سیل و افراد حادثه دیده، هزینه‌ها و نحوه تخصیص و توزیع منابع به دستور دکتر رحمانی فضلی رئیس قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده تشکیل شده است.

اخبار بیشتر