روز طبیعت در سراسر ایران چگونه گذشت؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

روز طبیعت در سراسر ایران چگونه گذشت؟

خروش رودخانه کن در روز طبیعت + فیلم

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
رودخانه کن تهران امروز و در روز طبیعت خروشان شد.

اعتمادآنلاین| امروز شمال‌غرب بزرگراه شهید خرازی تهران و ارتفاعات دهکده المپیک شاهد طغیان رودها و آبراهای این منطقه بود. رودخانه کن هم خروشان شده و به حالت هشدار نزدیک شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خواندن خبر در سایت منبع

گلایه از تعطیلی برخی فروشگاههای زنجیره‌ای در روز طبیعت

ایرناخبرگزاری ایرنا
گلایه از تعطیلی برخی فروشگاههای زنجیره‌ای در روز طبیعت
تهران- ایرنا- تعدادی از شهروندان روز سه شنبه 13 فروردین مصادف با روز طبیعت برای تامین مایحتاج خود به فروشگاه های زنجیره ای از جمله شهروند مراجعه کرده بودند که با در بسته این فروشگاه ها مواجه شدند و از این موضوع گلایه داشتند.

انتقاد برخی شهروندان در شبکه‌های اجتماعی هم بازتاب داشته است.

یکی از این کاربران امروز در توئیتر نوشت: در همه دنیا تلاش می‌کنن قطعی خدمات را در سال به صفر برسانند اما مدیران فهمیده فروشگاههای زنجیره‌ای تصمیم گرفتند ۱۳ بدر را تعطیل کنند.

این شهروند که مطلبش را با هشتک شهروند و هایپراستار توئیت کرده ادامه داده است: بعد ما از همین‌ها توقع داریم زنجیره تامین را مدیریت کنند.

دراین زمینه خبرنگار درباره علت تعطیلی با مسئولان شهروند تماس گرفت.

روابط عمومی شرکت شهروند به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که طبق روال هرسال فروشگاه‌های شهروند ۱۳ فروردین تعطیل است.

همچنین بنابر برنامه از پیش تعیین شده فروشگاههای بیهقی، بوستان و برج میلاد از دوم فروردین و سایر فروشگاههای شهروند پایتخت از سوم فروردین باز بودند و به شهروند خدمت رسانی می‌کردند.

روابط عمومی این شرکت همچنین اعلام کرد که از فردا تمامی فروشگاه‌های شهروند فعال و به شهروندان خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش ایرنا، ۳۹ شعبه فروشگاه شهروند در سراسر پایتخت فعال است.

تهرام/۹۳۴۳//۱۳۴۸

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ بازدید فرمانده انتظامی تهران از پارک ملت در روز طبیعت

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ بازدید فرمانده انتظامی تهران از پارک ملت در روز طبیعت
سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با حضور در پارک ملت در روز طبیعت با خانواده‌های مستقر در پارک دیدار و گفتگو کرد.

مردم قزوین روز سیزده بدر را در دامان طبیعت سپری کردند

ایرناخبرگزاری ایرنا
مردم قزوین روز سیزده بدر را در دامان طبیعت سپری کردند
قزوین- ایرنا- مردم قزوین پس ازفروکش کردن سیل و طغیان رودخانه ها ، روز طبیعت موسوم به سیزده بدر را در فضاهای سبز و پارکها سپری کردند.

به گزارش ایرنا، مردم سه شنبه همزمان با روز طبیعت به دامن دشت و صحرا رفتند تا آئین سنتی سیزده بدر را به جا آورده وا ین روز را مکان‌های سرسبز سپری کنند.

مردم قزوین بیشتر به صورت دسته جمعی به پارکها و فضای سبز اطراف رفته و با پختن غذاهای محلی و نیز بازی‌های بومی اوقات خود را سپری کردند

بسیاری از مردم این خطه از میهن اسلامی علاقه دارند سیزدهمین روز از فصل بهار را به صورت دسته جمعی و همراه اقوام و آشنایان خود، در دامن طبیعت سپری کنند.

به همین مناسبت بوستان ملی باراجین، بوستان ملت و دیگر بوستان‌ها و طبیعت سرسیز روستاهای اطراف شهر پذیرای گردشگران روز طبیعت بودند..

برخی شهروندان نیز محوطه بقاع متبرکه و به خصوص امامزاده حسین (ع)، امامزاده اسماعیل باراجین (ع) و امامزاده اباذر را برای گذراندن ایام خود انتخاب کردند.

نیروهای انتظامی نیز با حضور در مکان‌های تفریحی و نیز راههای منتهی به این مکان‌ها، تامین امنیت این روز را بر عهده داشتند..

خواندن خبر در سایت منبع

روز طبیعت در استان‌ها

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران
روز طبیعت در استان‌ها

ایرانیان از گذشته‌های دور بر این باورند در سیزدهمین روز فروردین ماه باید برای راندن نحسی از خانه بیرون رفته و در طبیعت بگذرانند که به «سیزده بدر» شهرت یافته است. بر این اساس نیز در تقویم‌ رسمی ایران به «روز طبیعت» نامگذاری شده‌ است. در این روز، مردم و خانواده‌های اکثر شهرها و روستاهای کشور، غذا، میوه و تنقلاتی را با خود به دامان طبیعت برده، با دویدن، بازی‌ و تفریح، گره‌زدن سبزه‌ها به نیت برآورده شدن حاجات و سپردن ماهی قرمز و سبزه هفت سین به آب روان، رسوم این روز را به جای آورده و پس از آن جشن‌های نوروزی پایان می‌پذیرد.

این گزارش تصویری سه‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ از حضور مردم و مسافران در بوستان‌ شهید چمران کرج و سد سقالکسار رشت تهیه شده است. (گزارش در حال تکمیل …)

روز طبیعت در استان‌ها - 4روز طبیعت در استان‌ها - 5روز طبیعت در استان‌ها - 6روز طبیعت در استان‌ها - 7روز طبیعت در استان‌ها - 8روز طبیعت در استان‌ها - 9روز طبیعت در استان‌ها - 10روز طبیعت در استان‌ها - 11روز طبیعت در استان‌ها - 12روز طبیعت در استان‌ها - 13روز طبیعت در استان‌ها - 14روز طبیعت در استان‌ها - 15روز طبیعت در استان‌ها - 16روز طبیعت در استان‌ها - 17روز طبیعت در استان‌ها - 18روز طبیعت در استان‌ها - 19روز طبیعت در استان‌ها - 20روز طبیعت در استان‌ها - 21روز طبیعت در استان‌ها - 22روز طبیعت در استان‌ها - 23روز طبیعت در استان‌ها - 24روز طبیعت در استان‌ها - 25روز طبیعت در استان‌ها - 26روز طبیعت در استان‌ها - 27روز طبیعت در استان‌ها - 28روز طبیعت در استان‌ها - 29روز طبیعت در استان‌ها - 30روز طبیعت در استان‌ها - 31روز طبیعت در استان‌ها - 32روز طبیعت در استان‌ها - 33روز طبیعت در استان‌ها - 34روز طبیعت در استان‌ها - 35روز طبیعت در استان‌ها - 36روز طبیعت در استان‌ها - 37روز طبیعت در استان‌ها - 38روز طبیعت در استان‌ها - 39روز طبیعت در استان‌ها - 40روز طبیعت در استان‌ها - 41روز طبیعت در استان‌ها - 42روز طبیعت در استان‌ها - 43روز طبیعت در استان‌ها - 44روز طبیعت در استان‌ها - 45روز طبیعت در استان‌ها - 46

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با پارک چمران، تعطیلات نوروز، روز طبیعت، سیزده به در و طبیعت از تلگرام

🌨 تداوم بارش‌ها تا دوشنبه‌شب

🔺 سامانه بارشی روز طبیعت از مازندران می‌رود

مدیرکل هواشناسی مازندران:

🔹 امشب تا دوشنبه‌شب ۱۲ فروردین ماه امسال با توجه به شدت بارش باران و برف به همراه پدیده مه، کاهش دما و وزش باد (گاهی نسبتا شدید) در ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان خواهیم داشت.

وضعیت جوی سیزده بدر👇


#هشدار

🚨 #نوشهری_ها و مسافران؛ جاده معدن و #جنگل_ماشلک را برای روز طبیعت و سیزده بدر #انتخاب_نکنند

🔹 ستاد مدیریت بحران شهرستان نوشهر با صدور پیامی از شهروندان و مسافران خواست برای روز طبیعت به جاده معدن و جنگل‌های ماشلک نروند.

🔹 با بارندگی شدید روزها گذشته و جاری شدن سیلاب و سنگ در دهانه ورودی جنگل ماشلک تردد خودروها در این جاده جنگلی غیر ممکن شده است

سه‌شنبه ۱٣ فروردین ٩٨؛

میزان خسارات سیلاب مازندران👇


✅ تهران در روز ١٣ بدر

هر سال در سیزدهمین روز فروردین‌ماه که به آن سیزده بدر یا روز آشتی با طبیعت گفته می‌شود و از جشن‌های نوروزی ایران به شمار می‌رود، بسیاری از ساکنان تهران نیز جهت گذراندن ساعاتی در کنار خانواده و دامان طبیعت به پارک‌ها و مکان‌های تفریحی و خوش آب و هوای شهر می‌روند …

🔗 ادامه مطلب …


استاندار قزوین در جلسه ستاد مدیریت بحران:

سیلابی شدن قزوین طی امروز و فردا/ مردم بصورت مجازی سیزده بدر خود را بدر کنند! /ایسنا


نظرها

در ادامه بخوانید

برخورد با ناامن کنندگان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اشرار و ناامن کنندگان جامعه در چند نقطه از تهران آسایش و آرامش پایتخت نشینان را برهم ریختند و در برخی از موارد موجب تخریب اموال عمومی و شخصی شهروندان شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در چند روز گذشته حدود ۳۰۰ نفر از ناامن کنندگان توسط پلیس دستگیر شدند. پلیس بلافاصله بعد از دستگیری اشرار و تهیه تحقیقات مقدماتی، آن‌ها را به دستگاه قضا معرفی کرد.

پروژه رازی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه رازی شامل دو بخش تجاری و فرهنگی است که به‌علت همجواری با برج طغرل از مصالح خنثی برای نمای آن استفاده شده است و بهره‌برداری از این مجموعه به تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در منطقه تاریخی شهر ری کمک می‌کند.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/یزد کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد بارش‌های مطلوبی را برای این استان در هفته جاری پیش‌بینی کرد. «سیدعباس میرحسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، از ورود سامانه جوی ناپایدار به استان یزد خبر داد و اظهار کرد: از بعد از ظهر امروز ۲۷ آبان ماه تا اوایل روز پنج شنبه بارش باران در یزد را شاهد هستیم. وی افزود: بارش‌های بعد از ظهر امروز و امشب در سطح استان مطلوب خواهد بود به طوری که شدت این بارش‌ها در رشته کوه شیرکوه از سایر مناطق بیشتر است. وی میزان بارش در روستای منشاد شهرستان مهریز را ۱۵ میلیمیتر خواند و گفت: شهرستان‌ اشکذر نیز روز گذشته از بارش‌های باران پاییزه استان بی‌نصیب نبود و روستای هآمانه با ۶ میلیمیتر باران از بیشترین سهم بارش در این شهرستان برخوردار شده است. میرحسینی با بیان این که هرات گرمترین نقطه استان یزد در شبانه روز گذشته بوده است، تصریح کرد: ده بالا از شهرستان تفت با دمای دو درجه زیر صفر سردترین نقطه از استان یزد بود و دمای شهر یزد نیز بین ۳ و ۱۰ درجه در نوسان بود.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، مهر به نقل از ورایتی نوشت: شخصیت اصلی «محله چینی‌ها» به‌عنوان شخصیت اصلی یک سریال جدید با تمرکز بر زمینه این فیلم سینمایی موفق توسط دیوید فینچر ساخته می‌شود. داستان این سریال که مقدمه‌ای بر «محله چینی‌ها» است برای نت‌فلیکس و توسط دیوید فینچر و رابرت تاون نویسنده فیلم سینمایی اصلی، نوشته می‌شود. نقش کارآگاه خصوصی فیلم سینمایی «محله چینی‌ها» را جک نیکلسون ایفا ‌کرده بود. فیلم «محله چینی‌ها» سال ۱۹۷۴ اکران شد و بازیگران اصلی آن جک نیکلسون و فی داناوی بودند. جک نیکلسون در محله چینی‌هاادامه‌ای بر آن فیلم با عنوان «دو جیک» در سال ۱۹۹۰ با بازی نیکلسون و تاون ساخته شد.
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور2 ساعت قبل
آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به اهمیت جریان سازی فرهنگ کتاب‌خوانی، گفت: کتابداران مشاوران و طبیبان فرهنگی جامعه هستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز و کتابداران کرج با آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج، دیدار کردند. رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با اشاره به نقش کتابدار به‌عنوان یک مشاور و طبیب فرهنگی در جامعه، مطرح کرد: کتابدار به‌عنوان مشاور، متخصص و کارشناس، نقش ممتازی در ارائه مشاوره به افرادی دارد که به کتابخانه مراجعه می‌کنند. وی با اشاره به‌ضرورت وجود المان کتاب در استان البرز، افزود: اینکه استان البرز از المان کتاب در قالب میدان کتاب، خیابان کتاب و … بی‌بهره است، یک ضعف در جلب توجه اقشار مختلف جامعه به فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی محسوب می‌شود. نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در این بازدید که با مشایعت احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز و حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم شکری، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز همراه بود، از ضرورت توجه کتابداران به امر مشاوره تخصصی به مراجعان سخن گفت.

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف10 ساعت قبل

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

جهانگیری فرارسیدن روز ملی عمان را تبریک گفت

مهر18 دقیقه قبل

طرح ویژه تعزیرات برای کنتزل قیمت‌ها در فاز اول یک ماه اجرا می‌شود

فارس19 دقیقه قبل

تیم ملی فوتبال کره جنوبی مقابل برزیل شکست خورد

مهر19 دقیقه قبل

استخدام کارشناس مدیریت شبکه‌های اجتماعی در تهران

اقتصاد آنلاین20 دقیقه قبل

ریاض غرامت حادثه سقوط جرثقیل را به مصر پرداخت کرد

الف20 دقیقه قبل

هفته‌آینده؛ جلسه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس درباره اعتراضات

اقتصاد آنلاین20 دقیقه قبل