1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

پیام‌های تبریک به تولیت جدید آستان قدس رضوی

پیام تبریک رئیس ستاد فرمان امام (ره) به تولیت جدید آستان قدس

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
پیام تبریک رئیس ستاد فرمان امام (ره) به تولیت جدید آستان قدس

اعتمادآنلاین| در پیام محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در پیامی به حجت الاسلام حاج شیخ احمد مروی تاکید کرد: «اعتماد گرانقدر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و انتصاب جنابعالی به عنوان تولیت آستان مقدس هشتمین شمس فروزان منظومه امامت و ولایت، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، نشان از صلاحیت‌های علمی، اخلاقی، امانتداری و مدیریتی توأم با ولایتمداری جنابعالی دارد.

افتخار خدمت رسانی به زائران و مجاوران بویژه ضعیفان و نیازمندان به طور قطع ذخیره ارزشمندی است که به فضل الهی یاری بخش جنابعالی در انجام موفق مسئولیت خطیری که بر عهده گرفته‌اید خواهد بود.

اینجانب ضمن عرض تبریک، توفیق بهره مندی از انوار مقدسه آن مضجع روحانی را برایتان از درگاه ایزد منان مسألت می‌نمایم».

حضرت آیت الله خامنه‌ای روز گذشته در حکمی حجه‌الاسلام حاج شیخ احمد مروی را به تولیت آستان قدس رضوی منصوب کردند.

احمد مروی در فروردین سال ۱۳۳۷ هجری شمسی در خانواده‌ای روحانی و متدین در محله خیابان نواب صفوی شهر مقدس مشهد متولد شد.

وی فرزند حاج شیخ یحیی مروی، دارای تحصیلات حوزوی و دانشگاهی در سطوح عالی فقه و اصول و دکترای رشته الهیات و معارف اسلامی است که از همان اوایل دوران رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی در سال ۱۳۶۸ تا پایان سال گذشته، قریب به ۳۰ ‌سال در کنار رهبر معظم انقلاب به عنوان معاون دفتر ایشان در امور ارتباطات حوزوی و همزمان مسئول دفتر معظم‌له در قم، مشغول به خدمت بود.

منبع: ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

مصباحی مقدم انتصاب تولیت جدید آستان قدس رضوی را به وی تبریک گفت

فارسخبرگزاری فارس
مصباحی مقدم انتصاب تولیت جدید آستان قدس رضوی را به وی تبریک گفت

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز انتصاب تولیت جدید آستان قدس رضوی را به وی تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مروی (دامه برکاته)

با سلام واحترام

انتصاب حضرتعالی به تولیت آستان مقدس رضوی علیه السلام که برخاسته از حسن اعتماد و مراتب امانتداری، تقوا و مدیریت هوشمندانه تان می‌باشد را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

رجا واثق دارم تا حضرتعالی که از پرورش یافتگان مکتب رضوی می‌باشید، با تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و پیاده سازی دیدگاه‌های اشاره شده ایشان در حکم انتصاب، فصل جدیدی در خدمت به این آستان متعالی و مبارک را رقم بزنید.

از خداوند منان دوام توفیقات جنابعالی را خواستارم.

خواندن خبر در سایت منبع

پیام تبریک رئیسی به تولیت آستان قدس رضوی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
پیام تبریک رئیسی به تولیت آستان قدس رضوی

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ احمد مروی به تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«صدیق مکرم و برادر ارجمند جناب حجت‌الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ احمد مروی (زید عزه)

مفتخرشدن جنابعالی به مقام خدمت به حضرت شمس الشموس ابوالحسن الرضا علیه السلام که از والاترین توفیق‌ها محسوب می‌شود، شایسته اعلام صمیمی‌ترین تبریک‌ها به شماست.

قطعا وجود اخلاص و سایر ویژگی‌های بارز اخلاقی و مردمی در شخصیت جنابعالی که در طول دوران آشنایی بیش از چهل ساله باشما سراغ دارم، زمینه جلب این توفیق عظیم و حسن اعتماد رهبر حکیم انقلاب (مدظله العالی) بوده است.

اینجانب ضمن تبریک مجدد، از خداوند متعال مزید توفیق شما در بجای آوردن شکرانه این نعمت عظیم، که همانا خدمت هرچه بیشتر به زائران آن حضرت و محرومان است را مسألت می‌نمایم.

کمک به جنابعالی در اجرای این مأموریت مهم بر اساس منشور ابلاغی مقام معظم رهبری را تداوم توفیق خود در خدمت سه ساله به امام رئوف، و بر خود فرض م‌یدانم.

والسلام علیکم

سیدابراهیم رئیسی

۱۵ فروردین ۱۳۹۸»

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، احمد مروی و تولیت جدید آستان قدس از تلگرام

خبرخوب رئیس ستاد اجرایی فرمان امام؛

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پس از بازدید از مناطق سیل‌زده و صحبت با مردم این مناطق اعلام کرد: ۱۴۰ هزار خانه روستایی استان خوزستان توسط بیمه طرف قرارداد بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام قبلا بیمه شده است و تا سقف ۳۵ میلیون تومان به خانه‌های آسیب دیده شده از طرف بیمه خسارت پرداخت خواهد گردید.


🔺️خبرخوب رئیس ستاد اجرایی فرمان امام؛

🔹️محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پس از بازدید از مناطق سیل‌زده و صحبت با مردم این مناطق اعلام کرد: ۱۴۰ هزار خانه روستایی استان خوزستان توسط بیمه طرف قرارداد بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام قبلا بیمه شده است و تا سقف ۳۵ میلیون تومان به خانه‌های آسیب دیده شده از طرف بیمه خسارت پرداخت خواهد گردید.


خبرخوب رئیس ستاد اجرایی فرمان امام؛

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پس از بازدید از مناطق سیل‌زده و صحبت با مردم این مناطق اعلام کرد: ۱۴۰ هزار خانه روستایی استان خوزستان توسط بیمه طرف قرارداد بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام قبلا بیمه شده است و تا سقف ۳۵ میلیون تومان به خانه‌های آسیب دیده شده از طرف بیمه خسارت پرداخت خواهد گردید.


🐑🐄 اهداء ۴۰۰۰ راس #دام به #سیل زدگان توسط ستاد اجرایی فرمان امام

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره):

💢 ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) چهار هزار رأس دام سبک به خانواده‌های روستایی سیل زده اهدا می‌کند.


خبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام؛

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پس از بازدید از مناطق سیل‌زده و صحبت با مردم این مناطق اعلام کرد: ۱۴۰ هزار خانه روستایی استان خوزستان توسط بیمه طرف قرارداد بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام قبلا بیمه شده است و تا سقف ۳۵ میلیون تومان به خانه‌های آسیب دیده شده از طرف بیمه خسارت پرداخت خواهد گردید.


🔻خبرخوب رئیس ستاد اجرایی فرمان امام

🔹محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پس از بازدید از مناطق سیل‌زده و صحبت با مردم این مناطق اعلام کرد: ۱۴۰ هزار خانه روستایی استان خوزستان توسط بیمه طرف قرارداد بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام قبلا بیمه شده است و تا سقف ۳۵ میلیون تومان به خانه‌های آسیب دیده شده از طرف بیمه خسارت پرداخت خواهد گردید.


نظرها

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، محمد قائم تاجگردون در اختتامیه نشست ارزیابی استقرار دولت الکترونیک در این سازمان افزود: الزامات دولت الکترونیک و همچنین تجربه بنادر موفق در جهان، دو الگو اصلی سازمان بنادر در ارائه خدمات پیشرفته الکترونیکی به ذی نفعان محسوب می‌شود. وی اضافه کرد: ​ رویکرد این سازمان، رقابت پذیری و برخورداری از برنامه مشخص در توسعه زیرساخت‌های دولت الکترونیک است. مدیرکل فناور اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر ابراز امیدواری کرد در این راستا با تغییر نگرش‌ها، برنامه ریزی منسجم و ایجاد طرح‌های کاربردی، به دستاورد‌های تازه‌ای دست یابیم. تاجگردون از پنج هدف اختصاصی و دوازده برنامه طراحی شده برای پیشبرد ۱۱ پروژه مصوب در نقشه راه هوشمندسازی بنادر خبر داد و آن را راهکاری عملگرا در جهت رفع مشکلات اساسی در بنادر دانست و گفت: به نظر می‌رسد با اجرای این برنامه‌ها در قالب یک بسته کامل، ظرف سه سال پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را در بنادر کشور شاهد باشیم. مدیرکل فاوا سازمان بنادر نیز تاکید کرد: برای «نقاط قابل بهبود» برنامه داریم؛ چراکه سازمان بنادر خودش را با سایر بنادر دنیا مقایسه می‌کند.
الفالف22 ساعت قبل
روز گذشته نیز برخی دیگر از رسانه‌های آمریکایی از افزایش بهای بنزین در آمریکا در پی اقدام اخیر دولت ترامپ علیه کشورمان خبر دادند. مصرف‌کنندگان آمریکایی در آبان ماه گذشته نیز که دولت ترامپ تحریم‌های نفتی ایران را پس از خروج از برجام بازگرداند، شاهد افزایش بهای بنزین بودند. در آن زمان حتی تصاویری در رسانه‌های آمریکایی منتشر شد که نشان می‌داد رانندگان وسایل نقلیه از بیم افزایش احتمالی قیمت نفت و گران‌تر شدن قیمت بنزین در آمریکا، به جایگاه‌های عرضه سوخت در این کشور هجوم برده‌اند. طبق آنچه که رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند، به نظر می‌رسد دولت ترامپ با خودداری از صدور معافیت مجدد برای خریداران نفت ایران یکبار دیگر باید خود را برای افزایش بهای جهانی نفت خام و گران شدن سوخت در داخل آمریکا آماده کند. بلومبرگ اواسط تیرماه گذشته پس از انتقاد ترامپ از اوپک به خاطر بالا رفتن قیمت نفت در گزارشی نوشت اگر ترامپ واقعا می‌خواهد قیمت بنزین را در آمریکا پایین نگه‌دارد، تنها راهش این است که سیاست خود را در قبال ایران تغییر دهد.
فارسفارس22 ساعت قبل
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در جریان سفر خود به نیویورک، مقر دائمی سازمان ملل متحد، در نشست «جامعه آسیا» سخن گفت. به گزارش مانیتورینگ گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به نیویورک سفر کرده است، امروز (چهارشنبه)، در نشست موسسه «جامعه آسیا» شرکت کرد. وی در ابتدا در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آمریکایی‌ها گفته‌اند که تحریم‌ها را ادامه می‌دهند تا ایران به صورت یک کشور عادی رفتار کند، تصریح کرد که این آمریکاست که با خروج از توافقات مختلف رفتار غیرعادی از خود نشان می‌دهد. وی با اشاره به اینکه در حصول برجام کشورهای مختلف دارای منافع متخاصم در برابر هم قرار گرفته بودند، تاکید کرد که این بهترین توافقی بود که طرف‌ها می‌توانستند به آن دست پیدا کنند. در حال تکمیل …
الفالف9 ساعت قبل
امروز آئین معارفه سردار سرلشکر حسین سلامی بعنوان فرمانده جدید کل سپاه برگزار شد. یکی از تصاویر این مراسم درخشید و رسانه‌ها تیتر زدند؛ ۴ فرمانده کل سپاه در یک قاب! سپاه علاوه بر اینکه از سرمایه انسانی برخوردار است، نسبت به این دارایی گرانقیمت و شیوه به گردش درآوردن آن آگاه است. سپاه «نمایش» این سرمایه انسانی را کمتر از نمایش جدیدترین دستاوردهای تکنولوژیک دفاعی نمی‌داند و برای نمایش اقتدار سرمایه انسانی خود از یک برنامه ریزی موثر و خلاقانه برخوردار است. سپاه به یک معادله مدیریتی و الگوریتم سازنده بین سرمایه انسانی و سرمایه پولی (طبق نظرات مدیریت اقتصادی نئولفت) دست یافته است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
وی افزود: رویداد‌های سه نفره زیادی داریم که بحث همگانی بیشتر در آن مطرح است. حتی با وجود بحث همگانی ایونت‌ها، باز هم با نگاهی به ظرفیت‌های موجود به بازیکنان مستعد توجه می‌شود. رئیس کمیته بسکتبال سه نفره و همگانی تاکید کرد: ​ امسال تلاش می‌کنیم لیگ سه نفره را راه اندازی کنیم و تور‌های باکیفیت بهتر داشته باشیم؛ لیگ و تور‌هایی که بازیکنان پنج نفره در آن کمتر بازی می‌کنند و فرصت خوبی برای بازیکنان دیگر وجود دارد که خود را در این مسابقات نشان دهند و بیشتر شناسایی شوند. بر طبق قوانین برای کاپ آسیا، ​مسابقات کوئست غرب آسیا، المپیک و جهانی باید از یک ماه زودتر، اسامی ابتدایی چهار بازیکن ثبت شود. این قانون برای همه کشور‌ها وجود دارد و فیبا سه به سه نیز به آن توجه دارد.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
رئیس همایش بین المللی جهان اسلام در افق ۱۴۱۴ افزود: این مرحله برای ۵۰ سال آینده در حال کار فکری و اندیشه‌ای است تا با مشارکت همه ملت‌های اسلامی تحقق یابد و جمهوری اسلامی ایران پرچمدار این حرکت است و امروز از دولت سازی در مسیر تمدن سازی اسلامی در حال حرکت هستیم. وی در خصوص برگزاری نخستین همایش بین المللی «آینده جهان اسلام در افق ۱۴۱۴» با تاکید بر این که جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مرحله دوم تمدن سازی در جهان اسلام است، گفت: این همایش با هدف نزدیک کردن افکار و اندیشه‌های دانشمندان جهان اسلام، هشتم اردیبهشت به مدت دو روز برگزار می‌شود. رئیس همایش بین المللی جهان اسلام در افق ۱۴۱۴ افزود: آیین گشایش این همایش که با همکاری مؤسسه آینده پژوهی جهان اسلام و دانشگاه تهران برگزار می‌شود با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، تعدادی از اعضای هیئت دولت و بیش از ۱۵ نفر از اندیشمندان برجسته کشور‌های اسلامی و اروپایی برگزار خواهد شد. رئیس همایش بین المللی جهان اسلام در افق ۱۴۱۴، موضوعات آینده تحولات اجتماعی، آینده فرهنگ و تمدن اسلامی و آینده سیاست و امنیت در ۵۷ کشور اسلامی را از موضوعات این همایش بیان کرد و افزود: چگونگی توسعه علم و فناوری، آینده محیط زیست و آینده اقتصاد در جهان اسلام از دیگر موضوعات اصلی این همایش بین المللی است. دکتر رحیم صفوی همچنین با تاکید بر ظرفیت بالای گردشگری در جهان اسلام، افزود: سالانه بیش از ۵ تا ۶ میلیون گردشگر خارجی از جمله گردشگران مذهبی به ایران سفر می‌کنند و توجه به این ظرفیت مهم از مباحث همایش بین المللی جهان اسلام در افق ۱۴۱۴ خواهد بود.

اخبار بیشتر