1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

مهدی تاج جانشین علی کفاشیان در AFC شد

آقای تاج! یک کلاس زبان هم می‌رفتید بد نبود!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
آقای تاج! یک کلاس زبان هم می‌رفتید بد نبود!

صبح امروز و در جریان کنگره فدراسیون فوتبال آسیا مهدی تاج با کنار رفتن رقیب قرقیزستانی اش به عنوان نائب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد تا هم جایگزین علی کفاشیان در این پست شود و هم اینکه کفاشیان و تاج مدل «پوتین-مدودف» را از فدراسیون فوتبال ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا هم تسری دهند.

صبح امروز کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و علاوه بر اینکه شیخ سلمان در پست ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا باقی ماند تغییراتی در بدنه مدیریتی این کنفدراسیون هم رخ داد. از جمله اینکه مهدی تاج روی صندلی علی کفاشیان نشست و نائب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا شد. پستی که پیش از این نزدیک به چهار سال در اختیار علی کفاشیان بود.

اگرچه در ظاهر امر حضور رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در پستی مانند نائب رئیسی یک پوئن مثبت برای فوتبال کشورمان به حساب می‌آید اما تجربه چهار ساله حضور کفاشیان در این پست و ادامه راه او حالا توسط مهدی تاج موجب می‌شود چندان به آن امیدوار نباشیم. چرا که مثل همیشه مهم‌ترین مشکل مدیران ایرانی در تصاحب کرسی‌های بین‌المللی عدم آشنایی به زبان انگلیسی است و همین مسئله مذاکرات و لابی‌ها را برای مسئولان ایرانی دشوارتر کرده و موجب می‌شود آنها نتوانند تاثیرگذاری لازم در این پست را داشته باشند.

اعتماد به نفس بالای مدیران ایرانی برای کسب کرسی‌ها بین‌المللی البته همیشه موجب شده آنها همه توش و توان‌شان را برای لابی‌گری بگذارند تا به صندلی مورد نظر برسند و چندان برای بعد از نشستن روی صندلی برنامه‌ای ندارند. از همین‌رو است که علی کفاشیان و مهدی تاج و چندین مدیر دیگر ایرانی به‌جای اینکه فرصت کوتاهی برای آموزش زبان انگلیسی بگذارند، همه تلاش‌شان در جهت رسیدن به صندلی ریاست بوده. برای همین است که به آقای تاج توصیه می‌کنیم حداقل از الان تلاش کنند و در یک کلاس زبان انگلیسی ثبت‌نام کنند تا حداقل از سال دوم نائب‌رئیسی‌شان از پس کارهای کنفدراسیون برآیند.

خواندن خبر در سایت منبع

تبریک رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا به تاج+ عکس

فارسخبرگزاری فارس
تبریک رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا به تاج+ عکس

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از انتخاب مهدی تاج به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اولین کسی که به سمت تاج آمد و این سمت را به رئیس فدراسیون فوتبال تبریک گفت رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا بود. وی برخورد گرمی با تاج داشت و دقایقی با وی گفت و گو کرد.

تبریک رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا به تاج+ عکس - 2

کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی در حال برگزاری است.

خواندن خبر در سایت منبع

تبریک اینفانتینو به تاج بابت سمت جدیدش در AFC

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
تبریک اینفانتینو به تاج بابت سمت جدیدش در AFC
تبریک اینفانتینو به تاج بابت سمت جدیدش در AFC - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بیست و نهمین کنگره AFC صبح امروز (شنبه) در کوالالامپور مالزی برگزار شد و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای احراز پست نایب رئیسی این کنفدراسیون بود با توجه به انصراف رقیب قرقیزستانی‌اش از این سمت به صورت رسمی جانشین علی کفاشیان شد.

پس از این انتخاب جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با مهدی تاج دیدار و خوش‌وبش کرد و همچنین بابت این سمت جدید به رئیس فدراسیون فوتبال ایران تبریک گفت. در این دیدار مقرر شد دو طرف جلسه‌ای با هم داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

تاج نایب رئیس AFC شد

نودخبرگزاری نود
تاج نایب رئیس AFC شد

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که یکی از کاندیداهای عضویت به عنوان نائب رئیسی AFC و عضو کمیته اجرایی فیفا بود با آرای اعضا به عنوان نائب رئیس AFC انتخاب شد.

پیش از این علی کفاشیان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران این پست AFC را در اختیار داشت.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با داخلی، مهدی تاج، کنفدراسیون فوتبال آسیا، لیگ برتر و فدراسیون فوتبال از تلگرام

مهدی تاج نایب رئیس AFC شد

🔹مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای نایب رئیسی AFC بود در کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نایب رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

🔹تاج جانشین علی کفاشیان در این سمت شد. /ایسنا


💢مهدی تاج نایب رئیس AFC شد

❗️مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای نایب رئیسی AFC بود در کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نایب رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

❗️تاج جانشین علی کفاشیان در این سمت شد.


✅مهدی تاج نایب رییس AFC شد

🔹رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در منطقه آسیای میانه انتخاب شد.


🔻مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد/ فارس

#ورزشی


🔴 مهدی تاج نایب رئیس AFC شد

🔹مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای نایب رئیسی AFC بود در کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نایب رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

🔹تاج جانشین علی کفاشیان در این سمت شد. /ایسنا


نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو6 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی این روزها با جدیت به دنبال هت‌تریک در قهرمانی لیگ برتر است که یکی از اخباری که هواداران این تیم را نگران کرده بود عدم پرداخت مطالبات برانکو و در عین حال مشکلی بود که برخی رسانه‌ها منتشر کردند و آن هم رفتن برانکو ایوانکوویچ در پایان فصل بود. البته برانکو اعلام کرد یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد اما عدم پرداخت مطالبات گویا به قدری شده بود که دست او را برای رفتن باز می‌گذاشت. در این میان و بر اساس اعلام یک منبع آگاه در جلسه هیات مدیره پرسپولیس راه‌های پرداخت پول پروفسور مطرح شده و محمدنبی نیز بعد از جلسه این موضوع را تایید کرد. خبر خوشی که از این جلسه به بیرون راهی پیدا نکرد، این بود که هیات مدیره پرسپولیس تصمیم گرفته پس از واریز مطالبات برانکو یک بار دیگر با او پای مذاکره بنشیند و قرارداد او را که هم اکنون تا سال ۱۳۹۹ است حداقل یک‌سال دیگر و تا سال ۱۴۰۰ تمدید کنند؛ موضوعی که می‌تواند موفقیت پرسپولیس را به نوعی حداقل تا سال ۱۴۰۰ بیمه کند و حتی مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند قرارداد برانکو را بیش از دو سال نیز تمدید کنند. به هرحال درصورت محقق شدن این موضوع خبر آن می‌تواند برای هواداران پرسپولیس از عسل هم شیرین‌تر باشد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سایت خبری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در تشریح عملکرد این ورزش در المپیک ۲۰۱۶ ریو در رشته کشتی آزاد نوشت؛ "حسن یزدانی از ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد در یکی از قدرتمندترین مبارزات به مقام قهرمانی رسید. عبدالرشید سعداله یف در وزن ۸۶ کیلوگرم از روسیه به مدال طلا دست یافت و لقب تانک روسی را گرفت. " در این گزارش از میخاین لوپز کوبایی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که سومین مدال طلای المپیک خود را کسب کرد به‌عنوان بهترین مبارز در کشتی فرنگی یاد شده است. در کشتی زنان نیز به کسب چهار مدال طلا از شش مدال طلا توسط تیم ژاپن و موفقیت‌های کائوری ایچو، المپین پرافتخار این کشور اشاره شده است.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، از هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال تیم سایپا در ورزشگاه شهدای شهر قدس با قضاوت وحید کاظمی و در حضور حدود ۵۰۰ تماشاگر به مصاف سپاهان اصفهان رفت. شاگردان امیر قلعه نویی در این بازی با ارائه یک تاکتیک هجومی موفق شدند پنج بار دروازه شاگردان علی دایی را باز کنند. سجاد شهباز زاده، مهرداد محمدی و ولادیمیر کومان دیگر گلزنان سپاهان در این بازی بودند، برای تیم میزبان هم در این بازی رضا اسدی و آرمان رمضانی موفق به گلزنی شدند. نکته جالب این بازی تعویض دروازبان سایپا در دقیقه ۶۰ و اخراج محمد ایران پوریان بود، ایران پوریان با اخراجش در این بازی دیدار حساس هفته آینده تیم اش مقابل پرسپولیس را از دست داد. سپاهان با برد امشب ۵۰ امتیازی شد و هم امتیاز با تیم استقلال و به علت تفاضل کمتر در جایگاه سوم ایستاد.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
باشگاه تراکتورسازی با محسن فروزان وارد دعوای علنی شده است. دفاعیه را بخوانید متوجه می‌شود موضوع تذکر حجاب است.» دفاعیه‌ای که دیروز منتشر شد صحت ادعای وکیل فروزان را تأیید می‌کند. محسن فروزان قصد دارد از مالک باشگاه تراکتورسازی شکایت کند. شجاعی و دژاگه عکسی گذاشتند که فروزان داخلش بود، اما اسمی از او نیاوردند و فقط گفتند فوتبال روز بد و خوب دارد. احتمالا آن‌ها می‌خواستند هم دل محسن را به دست بیاورند و هم با مالک باشگاه سرشاخ نشوند.
روزنوروزنو6 ساعت قبل
پس از قطعی شدن ماندن شفر در استقلال برای فصل بعد حالا هواداران مطابق معمول باید خود را برای جابجایی‌های بزرگی در پنجره نقلا‌وانتقالاتی تابستان آماده کنند. جدیدترین شایعه در خصوص تیم فصل بعد استقلال به سورپرایز بزرگ مدیران این تیم روی نیمکت اختصاص داده می‌شود، گویا شفر با درخواست فرهاد مجیدی مبنی بر اضافه شدن فابیو جانواریو به کادر فنی استقلال موافقت کرده و این مربی محبوب فصل بعد به جمع آبی‌پوشان اضافه خواهد شد. فابیو جانواریو، یکی از محبوب‌ترین بازیکنان خارجی استقلال در طول تاریخ به حساب می‌آید که با این تیم سابقه قهرمانی را در کارنامه دارد.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
آسیب دیدگی ستاره شیمیدربرتری خانگی آبادانبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات سوم نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال عصر امروز به میزبانی شهر‌های گرگان و آبادان برگزار شد. سالن شهر گرگان از ساعاتی قبل به طور کامل پر شده بود و فقط جایگاهی برای هواداران شیمیدر باقی ماند که با اتوبوس به این شهر رسیدند. گرگان بازی را با ۶ امتیاز بدون جواب آغاز کرد تا امیرحسین صفرزاده مدیرعامل شیمیدر با اعتراضات خود باعث توقف بازی و تغییر در روند مسابقه شد. صفرزاده در غیبت عامری سرپرست تیم روی نیمکت نشسته بود که بعد از هل دادن حامد سهراب نژاد بازیکن حریف تا اطلاع ثانوی محروم شده بود؛ سرپرست شیمیدر پیش از آغاز مسابقه با دسته گل به سراغ سهراب نژاد رفت و از او عذرخواهی کرد. تیم گرگان با پرتاب‌های سه امتیازی به موقع سهراب نژاد در نیمه نخست از حریف فاصله گرفت و با برد ۴۷ بر ۳۲ به رختکن رفت. محمد جمشیدی که در مسابقات تهران، اوضاع را به سود شیمیدر برگردانده بود، در دقایق پایانی نیمه نخست آسیب دید و دیگر به بازی برنگشت؛ بازی در نیمه دوم بسیار پرخطا ادامه یافت و چند بازیکن به مرز پنج خطا رسیدند. گرگانی‌ها در نیمه دوم با کمک پری پتی خارجی، اختلاف با حریف را حفظ کردند و در نهایت ۸۱ بر ۶۴ برنده شدند. تیم نفت آبادان نیز مانند گرگان از امتیاز تماشاگران خانگی بهره می‌برد و با طبل‌های خود از ابتدا تیم خود را تشویق می‌کردند. آبادانی‌ها با کمک ۱۹ امتیاز و ۹ ریباند مایک رستم پور در نیمه نخست ۵۱ بر ۳۷ برنده شدند. ارسلان کاظمی با ۱۴ امتیاز بهترین بازیکن پتروشیمی در این نیمه بود. جالب این جاست که کاظمی و رستم پور در نیمه دوم هیچ امتیاز دیگری به دست نیاوردند و سعید داورپناه با ۲۰ امتیاز، بهترین امتیازآور زمین بود. نفت در پایان این مسابقه ۷۹ بر ۷۰ برنده شد تا مانند گرگان در سری نیمه نهایی ۲ بر یک پیش بیفتد. مسابقات چهارم نیمه نهایی فردا به میزبانی گرگان و آبادان برگزار می‌شود. سری نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال به صورت ۳ برد از ۵ مسابقه برگزار خواهد شد.

اخبار بیشتر