مهدی تاج جانشین علی کفاشیان در AFC شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

مهدی تاج جانشین علی کفاشیان در AFC شد

آقای تاج! یک کلاس زبان هم می‌رفتید بد نبود!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
آقای تاج! یک کلاس زبان هم می‌رفتید بد نبود!
سایت آزادی نوشت: اعتماد به نفس بالای مدیران ایرانی برای کسب کرسی‌ها بین‌المللی البته همیشه موجب شده آنها همه توش و توان‌شان را برای لابی‌گری بگذارند تا به صندلی مورد نظر برسند و چندان برای بعد از نشستن روی صندلی برنامه‌ای ندارند.

صبح امروز و در جریان کنگره فدراسیون فوتبال آسیا مهدی تاج با کنار رفتن رقیب قرقیزستانی اش به عنوان نائب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد تا هم جایگزین علی کفاشیان در این پست شود و هم اینکه کفاشیان و تاج مدل «پوتین-مدودف» را از فدراسیون فوتبال ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا هم تسری دهند.

صبح امروز کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و علاوه بر اینکه شیخ سلمان در پست ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا باقی ماند تغییراتی در بدنه مدیریتی این کنفدراسیون هم رخ داد. از جمله اینکه مهدی تاج روی صندلی علی کفاشیان نشست و نائب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا شد. پستی که پیش از این نزدیک به چهار سال در اختیار علی کفاشیان بود.

اگرچه در ظاهر امر حضور رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در پستی مانند نائب رئیسی یک پوئن مثبت برای فوتبال کشورمان به حساب می‌آید اما تجربه چهار ساله حضور کفاشیان در این پست و ادامه راه او حالا توسط مهدی تاج موجب می‌شود چندان به آن امیدوار نباشیم. چرا که مثل همیشه مهم‌ترین مشکل مدیران ایرانی در تصاحب کرسی‌های بین‌المللی عدم آشنایی به زبان انگلیسی است و همین مسئله مذاکرات و لابی‌ها را برای مسئولان ایرانی دشوارتر کرده و موجب می‌شود آنها نتوانند تاثیرگذاری لازم در این پست را داشته باشند.

اعتماد به نفس بالای مدیران ایرانی برای کسب کرسی‌ها بین‌المللی البته همیشه موجب شده آنها همه توش و توان‌شان را برای لابی‌گری بگذارند تا به صندلی مورد نظر برسند و چندان برای بعد از نشستن روی صندلی برنامه‌ای ندارند. از همین‌رو است که علی کفاشیان و مهدی تاج و چندین مدیر دیگر ایرانی به‌جای اینکه فرصت کوتاهی برای آموزش زبان انگلیسی بگذارند، همه تلاش‌شان در جهت رسیدن به صندلی ریاست بوده. برای همین است که به آقای تاج توصیه می‌کنیم حداقل از الان تلاش کنند و در یک کلاس زبان انگلیسی ثبت‌نام کنند تا حداقل از سال دوم نائب‌رئیسی‌شان از پس کارهای کنفدراسیون برآیند.

خواندن خبر در سایت منبع

تبریک رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا به تاج+ عکس

فارسخبرگزاری فارس
تبریک رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا به تاج+ عکس
رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا که میهمان ویژه کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا است به نایب رئیس AFC تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از انتخاب مهدی تاج به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اولین کسی که به سمت تاج آمد و این سمت را به رئیس فدراسیون فوتبال تبریک گفت رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا بود. وی برخورد گرمی با تاج داشت و دقایقی با وی گفت و گو کرد.

تبریک رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا به تاج+ عکس - 2

کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی در حال برگزاری است.

خواندن خبر در سایت منبع

تبریک اینفانتینو به تاج بابت سمت جدیدش در AFC

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
تبریک اینفانتینو به تاج بابت سمت جدیدش در AFC
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به رئیس فدراسیون فوتبال ایران بابت سمت جدیدش در AFC تبریک گفت.
تبریک اینفانتینو به تاج بابت سمت جدیدش در AFC - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بیست و نهمین کنگره AFC صبح امروز (شنبه) در کوالالامپور مالزی برگزار شد و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای احراز پست نایب رئیسی این کنفدراسیون بود با توجه به انصراف رقیب قرقیزستانی‌اش از این سمت به صورت رسمی جانشین علی کفاشیان شد.

پس از این انتخاب جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با مهدی تاج دیدار و خوش‌وبش کرد و همچنین بابت این سمت جدید به رئیس فدراسیون فوتبال ایران تبریک گفت. در این دیدار مقرر شد دو طرف جلسه‌ای با هم داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

تاج نایب رئیس AFC شد

نودخبرگزاری نود
تاج نایب رئیس AFC شد
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان به عنوان نائب کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که یکی از کاندیداهای عضویت به عنوان نائب رئیسی AFC و عضو کمیته اجرایی فیفا بود با آرای اعضا به عنوان نائب رئیس AFC انتخاب شد.

پیش از این علی کفاشیان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران این پست AFC را در اختیار داشت.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با داخلی، مهدی تاج، کنفدراسیون فوتبال آسیا، لیگ برتر و فدراسیون فوتبال از تلگرام

مهدی تاج نایب رئیس AFC شد

🔹مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای نایب رئیسی AFC بود در کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نایب رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

🔹تاج جانشین علی کفاشیان در این سمت شد. /ایسنا


💢مهدی تاج نایب رئیس AFC شد

❗️مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای نایب رئیسی AFC بود در کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نایب رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

❗️تاج جانشین علی کفاشیان در این سمت شد.


✅مهدی تاج نایب رییس AFC شد

🔹رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در منطقه آسیای میانه انتخاب شد.


🔻مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد/ فارس

#ورزشی


🔴 مهدی تاج نایب رئیس AFC شد

🔹مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که کاندیدای نایب رئیسی AFC بود در کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نایب رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

🔹تاج جانشین علی کفاشیان در این سمت شد. /ایسنا


نظرها

در ادامه بخوانید

الفالف12 ساعت قبل
گروه ورزشی الف، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۱۳۰۰۱۲به گزارش ایسنا، در جریان دیدار نیمه نهایی وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در دهلی پایتخت هند، بهروز هدایت در حالی که با نتیجه قاطع ۷ بر صفر از حریف قرقیزستانی پیش بود و کشتی را به خوبی در دست داشت، در فاصله ۶ ثانیه مانده به پایان مبارزه به روی تشک نشست و اعلام کرد بدلیل مصدومیت زانو توان ادامه مبارزه را ندارد تا دست رقیب به نشان فرد پیروز بالا برود، اتفاقی که حتی تعجب داور این مبارزه را نیز بدنبال داشت. اتحادیه جهانی کشتی دقایقی قبل در مطلبی پیرامون نتایج بدست آمده در دور مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، به این اقدام هدایت نیز واکنش نشان داد و عنوان کرد: بهروز هدایت نماینده وزن ۸۷ کیلوگرم ایران در حالیکه ۷ بر صفر از حریف خود پیش بود در ثانیه‌های پایانی مبارزه ظاهرا به علت مصدومیت از ناحیه زانو حاضر به ادامه این مبارزه نشد. اتحادیه جهانی کشتی در ادامه یادآور شد: حتی با وجود بدشانسی هدایت، ایران در ۵ وزن نخست با داشتن ۳ نماینده در دیدار فینال، بیشترین کشتی‌گیر را در فینال ۵ وزن نخست دارد. اتحادیه جهانی همچنین به پیروزی ۸ بر ۷ پویا ناصرپور در نیمه نهایی وزن ۵۵ کیلوگرم مقابل رقیب هندی اشاره کرد و نوشت: ناصرپور در حالیکه با نتیجه ۷ بر یک مقابل آروجان حالاکورکی از هند عقب بود موفق شد در پایان با نتیجه ۸ بر ۷ به پیروزی برسد. پس از این مبارزه ناصرپور بدلیل تحمل فشار زیاد هوشیاری خود را تا حدی از دست داد و با کمک پزشکان توانست روی پای خود بایستد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱9 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
ورزش ۱۱ورزش ۱۱9 ساعت قبل
اختصاصی | فرهاد مجیدی باز هم در کانون حواشی قرار گرفته است. بعد گفتند چرا جک تری‌دی خورده‌اید در حالی که من هرگز نه اهل خوردن پودر و مکمل بودم، نه موادی مصرف کرده‌ام! فرهاد مجیدیحالا فرهاد مجیدی از طریق وکیل خود دست به کار شده است و همبازی سابق خود را دادگاهی کرده است تا به جرم نشر اکاذیب و پیگیری این تهمت، پاسخی جامع را دریافت کند تا این حاشیۀ دوباره اوج گرفته، به مرحلۀ بدی برسد که برای هیچکدام از طرفین مفید نخواهد بود. مهدی امیرآبادیوکیل فرهاد مجیدی با تایید این خبر اعلام داشت: مهدی امیرآبادی چند روز پیش مصاحبه‌ای انجام داد و در آن صحبت‌های را مطرح کرد که صحت ندارد و به دلیل نشر اکاذیب از این فرد به مراجع قضایی شکایت می‌کنیم. اقدامات اولیه صورت گرفته و این شکایت به زودی شکل رسمی به خود خواهد گرفت.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱10 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز- تیم ملی حفاری اهواز عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری جوانان باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد. به گزارش خبرنگار مهر، هفته سوم و پایانی مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری جوانان باشگاه‌های کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. علی داودی از تیم «ملی حفاری اهواز» با ۴۴۱ امتیاز برترین وزنه‌بردار هفته آخر لیگ برتر جوانان و هفته سوم لیگ برتر بزرگ‌سالان شد. میر مصطفی جوادی از تیم «عقاب» با ۴۱۲ امتیاز و روح‌الله بیرانوند از تیم «ملی حفاری اهواز» با ۴۰۸ امتیاز در رده دوم و سوم لیگ برتر جوانان قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار مهر، ۵ تیم در مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند و رقابت‌های رده سنی بزرگ‌سالان لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور با حضور ۶ تیم در حال پیگیری است.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از اسپورت عراق، باخت الشرطه عراق در هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مقابل میهمان خود الوحده امارات منجر به اخراج الکساندر ایلیچ سرمربی ۵۲ ساله این تیم شد. غالب الظاملی عضو هیأت مدیره باشگاه الشرطه گفت: شکست شب گذشته مقابل الوحده امارات باعث چنین تصمیم گیری شد. هیأت مدیره به او هشدار داده بود اما نتایج ضعیفی را کسب کردیم و نهایتا به این تصمیم رسیدیم. وی درباره جانشین ایلیچ افزود: عبدالغنی شهد سرمربی تیم ملی امید را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرده‌ایم. الشرطه فصل نخست حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند.

اخبار بیشتر