1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. حوادث
پوشش خبری

تعطیلی برخی مناطق به دلیل سیل

تعطیلی دستگاه‌های اجرایی بندرعباس صحت ندارد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تعطیلی دستگاه‌های اجرایی بندرعباس صحت ندارد

عزیزاله کناری افزود: فردا تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان بندرعباس باز هستند و انتشار هر خبر مبنی بر تعطیلی صحت ندارد.

وی با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های عضو ستاد بحران در آمادگی کامل به سر می‌برند، تصریح کرد: تمامی اقدامات لازم جهت مقابله با بارش پیشبینی شده انجام گرفته و هیچ مشکلی نیست.

کناری ادامه داد: تمامی خورهای شهر بندرعباس نیز مورد لایروبی قرار گرفته و تمهیدات لازم پیش بینی شده است.

فرماندار شهرستان بندرعباس در پایان با اشاره به اینکه حتی در صورت نیاز مکان‌هایی برای اسکان اضطراری شهروندان در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: گرچه پیش بینی‌ها نیز حکایت از آن دارد به این مورد نیازی نیست اما تمامی پیش بینی‌ها صورت گرفته و مشکلی در این خصوص نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

کدام بخش‌های هرمزگان امروز و فردا تعطیل هستند؟

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
کدام بخش‌های هرمزگان امروز و فردا تعطیل هستند؟
کدام بخش‌های هرمزگان امروز و فردا تعطیل هستند؟ - 0

به دلیل ورود سامانه بارشی به استان و احتمال وقوع سیل به ویژه در شرق هرمزگان برخی بخش‌ها و ارگان‌ها در استان هرمزگان امروز و فردا تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایسنا، استانداری هرمزگان با صدور اطلاعیه‌ای تمامی مدارس نوبت امروز شرق هرمزگان را تعطیل اعلام کرد.

‌در اطلاعیه استانداری هرمزگان آمده است:

به اطلاع مردم شریف استان هرمزگان می‌رساند، به دلیل ورود سامانه بارشی به استان و احتمال وقوع سیل به ویژه در شرق هرمزگان، تمامی مدارس شهرستان‌های شرقی استان شامل میناب، رودان، بشاگرد، سیریک و جاسک در روزهای شنبه مورخ ۲۴/ ۱ /۹۸ و یکشنبه مورخ ۲۵/ ۹۸/۱ تعطیل خواهند بود.

تعطیلی کلاس‌های درس دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان ‌

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان هم از تعطیلی کلاس‌های درس دانشجویان این دانشگاه در نوبت فردا خبرداد.

دکتر آریانا در گفت و گو با ایسنا، ‌افزود: برابر اعلام ستاد بحران استان به دلیل ورود سامانه بارشی و احتمال وقوع سیل، کلیه کلاسهای درس این دانشگاه صبح و بعداز ظهر شنبه ۲۴ فروردین شهرستان تعطیل است.

وی اظهار کرد: تعطیلی یا دایر بودن کلاس‌های درس در روز یکشنبه تاریخ ۲۵ فروردین ۹۸ متعاقبا اعلام می‌شود.

تعطیلی تمامی کلاس‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در بندرعباس و شرق هرمزگان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم گفت: تمامی کلاس‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در بندرعباس و شرق هرمزگان تعطیل شد.

دکتر مهدی باقری در گفت و گو با ایسنا، ‌افزود: برابر اعلام ستاد بحران استان به دلیل ورود سامانه بارشی و احتمال وقوع سیل، کلیه کلاس‌های صبح و بعداز ظهر شنبه‌ ۲۴ فروردین شهرستان‌های بندرعباس، جاسک، میناب، رودان و سیریک تعطیل است.

وی اظهار کرد: تعطیلی یا دایر بودن کلاس‌های درس در روز یکشنبه تاریخ ۲۵ فروردین ۹۸ متعاقبا اعلام می‌شود.

باقری در پایان خاطرنشان کرد: بخش اداری این دانشگاه در سراسر استان هرمزگان دایر است.

تمامی کلاس‌های آموزشی دانشگاه پیام نور در بندرعباس و شرق هرمزگان تعطیل شد

رییس دانشگاه پیام نور هرمزگان نیز گفت: تمامی کلاس‌های آموزشی این دانشگاه در بندرعباس و شرق هرمزگان شنبه ۲۴ فروردین تعطیل است.

دکتر محمد خیری در گفت و گو با ایسنا، ‌افزود: به اطلاع می‌رساند، برابر اعلام ستاد بحران استان به دلیل ورود سامانه بارشی و احتمال وقوع سیل، کلیه کلاسهای صبح و بعداز ظهر فردا شنبه ۲۴ فروردین شهرستان‌های بندرعباس، جاسک، میناب، رودان و سیریک تعطیل است.

وی اضافه کرد: تعطیلی یا دایر بودن کلاس‌های درس در روز یکشنبه تاریخ بیست و پنجم فروردین ۹۸ متعاقبا اعلام می‌شود.

خیری همچنین با اشاره به دایر بودن بخش اداری این دانشگاه در سراسر استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: به تمامی فرمانداران شهرستان‌ها اعلام شده در صورت نیاز نیز علاوه بر استفاده از ظرفیت کارکنان این دانشگاه جهت اقدامات امدادی، تمامی فضاهای این دانشگاه جهت اسکان اضطراری نیز در خدمت شهروندان خواهد بود.

تعطیلی کلاس‌های درس دانشجویان دانشگاه هرمزگان

رئیس دانشگاه هرمزگان هم از تعطیلی کلاس‌های درس دانشجویان این دانشگاه در نوبت فردا خبرداد.

دکتر علی اکبر شیخی در گفت و گو با ایسنا، ‌ افزود: با توجه به ورود سامانه فعال بارشی و صدور اخطاریه‌های متعدد هواشناسی استانی و کشوری کلیه کلاس‌های درس دانشگاه هرمزگان در روز شنبه تاریخ بیست و چهارم فروردین ۹۸ تعطیل است.

وی اظهار کرد: لازم به ذکر است تعطیلی یا دایر بودن کلاس‌های درس در روز یکشنبه تاریخ بیست و پنجم فروردین ۹۸ متعاقبا اعلام می‌شود.

رئیس دانشگاه هرمزگان پیش از این تعطیلی کلاس‌های درس دانشجویان مجتمع آموزش عالی میناب خبرداده بود.

همچنین فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان جاسک به ایسنا گفت: با توجه به وضعیت جوی و بارندگی هاو اخطاری‌های هواشناسی و مدیریت بحران استان کلیه کلاس‌های دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور شهرستان جاسک در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه تعطیل است.

تعطیلی مدارس نواحی یک و دو بندرعباس

مدارس نواحی یک و دو بندرعباس تعطیل شد.

در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان آمده است:

«به اطلاع می‌رساند، برابر اعلام ستاد مدیریت بحران استان به دلیل ورود سامانه بارشی و احتمال وقوع سیل، تمامی مدارس نواحی یک و دو بندرعباس در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ فروردین تعطیل است.»

کلاس‌های مجتمع آموزش عالی میناب امروز تعطیل است

رئیس دانشگاه هرمزگان هم گفت: کلاس‌های درس دانشجویان مجتمع آموزش عالی میناب دانشگاه هرمزگان فردا تعطیل است.

دکتر علی اکبر شیخی در گفت و گو با ایسنا، افزود: با توجه به ورود سامانه فعال بارشی و صدور اخطاریه‌های متعدد هواشناسی استانی و کشوری کلیه کلاس‌های درس مجتمع در روز شنبه تاریخ ‌۲۴ فروردین ۹۸ تعطیل است.

وی اظهار کرد: لازم به ذکر است تعطیلی یا دایر بودن کلاس‌های درس در روز یکشنبه تاریخ ۲۵ فروردین ۹۸ متعاقبا اعلام می‌شود.

رئیس دانشگاه هرمزگان در خصوص وضعیت دایر بودن کلاس‌های این دانشگاه در بندرعباس نیز خاطرنشان کرد: کلاس‌های نوبت امروز شنبه دانشگاه هرمزگان دایر است.

خواندن خبر در سایت منبع

کلاس‌های درس دانشگاههای علوم پزشکی وهرمزگان تعطیل شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
کلاس‌های درس دانشگاههای علوم پزشکی وهرمزگان تعطیل شد

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، نوبت صبح دانشکده‌های این دانشگاه شامل پزشکی، دندانپزشکی، دارو سازی، پرستاری و بهداشت امروز تعطیل است.

همچنین روابط عمومی دانشگاه هرمزگان اعلام کرد: با توجه به ورود سامانه فعال بارشی و اخطاریه‌های هواشناسی تمام کلاس درس مجتمع آموزشی عالی میناب روز شنبه ۲۴ فروردین تعطیل است.

این دو دانشگاه تعطیلی روز یکشنبه ۲۵ فروردین را در صورت نیاز و درخواست ستاد مدیریت بحران بعد اعلام کردند.

دانشگاههای علمی کاربردی و پیام نور به همراه آموزش و پرورش هم جمعه شب با صدور اطلاعیه‌ای تعطیلی کلاس‌های درس خود را اعلام کرده بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

مدارس ‌هرمزگان در تمامی مقاطع تحصیلی امروز تعطیل هستند

ایسناخبرگزاری ایسنا
مدارس ‌هرمزگان در تمامی مقاطع تحصیلی امروز تعطیل هستند

‌به گزارش ایسنا، ‌علیرضا صفا عنوان کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان هرمزگان و احتمال وقوع سیل، در راستای پیشگیری و مدیریت بحران، مدارس استان هرمزگان در تمامی مقاطع تحصیلی روز شنبه ۲۴ فروردین تعطیل هستند.

وی ادامه داد: مدارس شرق و مرکز استان، روز یکشنبه بیست و پنجم فروردین نیز تعطیل خواهند بود و تصمیمات بعدی متعاقبا اعلام می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان افزود: ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان روز شنبه فعال هستند و شایعه تعطیلی آنها تکذیب می‌شود.

صفا بیان کرد: تدابیر لازم در تمامی شهرستان‌های استان هرمزگان جهت مدیریت شرایط پیش رو در نظر گرفته شده و ستادهای مدیریت بحران در سراسر هرمزگان در آماده باش کامل هستند.

وی گفت: از مردم شریف هرمزگان می‌خواهیم تا توصیه‌ها و نکات ایمنی را رعایت کنند و همکاری لازم را در راستای مدیریت این شرایط داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مردم استان اخبار موثق را از طریق رسانه‌های رسمی و معتبر از جمله صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و سایت و کانال‌های رسمی استانداری هرمزگان دریافت کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

مدارس قشم در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل خواهند بود

فارسخبرگزاری فارس
مدارس قشم در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل خواهند بود

علیرضا نصری شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم، اظهار داشت: به دنبال بازدیدهای میدانی مشترک ستاد بحران با همراهی دادستان و مسولان سازمان منطقه آزاد از محلات شهر قشم، منازل آن دسته از قشموندانی که در مسیر سیلاب احتمالی قرار داشته‌اند تخلیه شد.

وی با اشاره به اسکان این شهروندان در ساختمان‌های جدید، افزود: تمام مسیل‌ها و کانال‌های معابر نیز جهت پیشگیری از وقوع سیلاب بازگشایی شده است.

فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان قشم تصریح کرد: پیرو پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارندگی در چند روز آینده، تمامی دستگاه‌ها در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

نصری با بیان اینکه با ابلاغ ستاد بحران شهرستان، پیگیری‌های لازم ازسوی بخشداران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و دهیاران برای بررسی مسائل و مدیریت امور انجام شده است، ادامه داد: لایروبی خورها نیز با نظارت مستقیم ستاد بحران شهرستان انجام و بسترهای لازم برای مقابله با سیل احتمالی ایجاد شده است.

وی تعامل و همکاری موجود در بین مجموعه فرمانداری و سازمان منطقه آزاد قشم را نقطه قوت جزیره قشم در مدیریت بحران و پیشگیری از بروز خسارت برشمرد و اضافه کرد: تمامی امکانات شهرستان نظیر سالن‌های سر پوشیده، ماشین آلات سنگین، خودروهای عمومی، بیمارستان، درمانگاه‌ها و نهادهای مسوول در آماده باش کامل به سر می‌برند.

رئیس ستاد بحران شهرستان قشم گفت: برنامه‌ریزی جهت مدیریت شرایط اضطراری انجام و مایحتاج و اقلام ضروری عمومی تامین شده است.

نصری خاطرنشان کرد: پیش‌بینی هواشناسی حاکی از بارش باران همراه با وزش باد شدید است و شهروندان باید از تردد و توقف در کنار درختان، دکل و تیر‌های چراغ برق خودداری کنند.

وی تاکید کرد: مردم اطلاعات لازم را از مجاری رسمی مانند شوراها و دهیاری‌ها، روابط عمومی نهادهای مسوول و مراجع رسمی خبری نظیر خبرگزاری‌‌ها دریافت کنند.

رئیس ستاد بحران شهرستان قشم اظهار داشت: مدارس شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴15 ساعت قبل
ساعت۲۴ -سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر: نیمه شب گذشته کشتی باری ایران در خلیج فارس غرق و ۴ نفر از سرنشینان آن مفقود شده‌اند. دهقانی افزود: این مرکز با وجود وزش تندباد و مواج بودن خلیج فارس، یک فروند شناور ناجی را به منطقه مورد نظر اعزام می‌کند. سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: آن طور که گفته شده این لنج نیمه شب غرق شده است. این روز‌ها خلیج فارس به علت وزش تند باد مواج است و سرعت وزش باد امروز در منطقه‌ای که لنج دچار حادثه شده ۷۰ کیلومتر در ساعت بوده است. هواشناسی از هفته پیش درباره طوفانی بودن خلیج فارس هشدار داده بود.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تشکیل پرونده تعمیر و بازسازی ۹۸ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده خبر داد. اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه ۱۷۹ هزار و ۶۷۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده دچار خسارت شده‌اند، گفت: از این تعداد ۱۰۴ هزار و ۳۰۵ واحد تعمیری دارند که تا کنون برای ۹۸ هزار واحد از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پرونده تشکیل شده و کار پرداخت خسارت‌ها آغاز و در حال انجام است. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آغاز رسمی فعالیت قرارگاه بازسازی و مدیریت جامع بحران سیل خبر داد و گفت: از آنجایی که موضوع بازسازی، نوسازی و تامین خسارت به عنوان اصلی ‌ترین دغدغه مردم مناطق سیل زده می‌باشد این قرارگاه تشکیل شد تا سلسله عملیات بازسازی‌ و نوسازی‌ در مناطق سیل ‌زده زیر نظر این قرارگاه با فرماندهی وزیر کشور، انجام ‌شود و همه دستگاه‌ها، وزارتخانه‌ها، نیروهای مسلح و نیروهای مردمی دست به دست هم داده و در این راستا برای کاهش مشکلات سیل زدگان کمک کنند. نجار گفت: همچنین کمک‌‌های جمع آوری شده با توجه به نیاز جدی سیل زدگان به سرعت به مناطق سیل زده ارسال می‌شود تا با توزیع سریع در کاهش آلام و مشکلات سیل زدگان توزیع شود.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
معاون رئیس جمهور بابیان اینکه بر اساس گزارش‌های دریافتی ۲۱۵۰ خانواده ایثارگر در استان‌های مختلف دچار آسیب شده‌اند، گفت: با اقدامات صورت گرفته پرونده ۱۸۷۰ منزل خسارت دیده ایثارگران تشکیل و به بیمه کوثر ارجاع شده است که ارزیابی خسارت ۱۴۶۰ پرونده توسط کارشناسان بیمه انجام شده و تاکنون خسارت مربوط به ۱۸۰ پرونده نیز پرداخت شده است. وی با تأکید بر ضرورت تسریع در فرایند پرداخت خسارت ایثارگران افزود: مهم‌ترین مشکل در روند ارزیابی و پرداخت خسارت منازل ایثارگران این است که متأسفانه هنوز گل و لای برخی منازل تخلیه نشده و ارزیابی دقیق میزان خسارت زمانبر است که این روند باید با سرعت بیشتری پیگیری شود. حجت الاسلام والمسلمین شهیدی درباره دیگر اقدامات صورت گرفته بنیاد برای جبران خسارت ایثارگران گفت: ارائه تسهیلات مسکن، اعطای وام به اعضای خسارت دیده صندوق قرض‌الحسنه شاهد و اعطای وام اشتغال توسط صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران نیز در دستور کار قرار دارد و مطالبات معوق خانواده معظم شهدای آسیب دیده در استان‌های سیل زده به زودی پرداخت می‌شود. وی گفت: هرچند بیش از صدنفر از ایثارگران آسیب دیده در مجتمع‌های فرهنگی و توانبخشی متعلق به بنیاد اسکان داده شده‌اند، اما با تداوم این وضعیت مشکلات آنان حل نمی‌شود، بنابراین پیگیری حل اسکان موقت ضرورت دارد. حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های اعضای ستاد بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ادامه فعالیت‌های مستمر این ستاد برای کمک به ایثارگران سیل زده تأکید کرد.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
نخستین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده به ریاست شجاعان مسئول کارگروه فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه برگزار شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ نخستین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده به ریاست شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری و آمار وزارت کشور و مسئول کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده و حضور ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع و نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های راه و شهرسازی، نیرو، جهادکشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی، جمعیت هلال احمر، سازمان بهزیستی و سازمان نقشه برداری کشور روز سه شنبه سوم فروردین ماه در وزارت کشور تشکیل شد. در این جلسه نیاز‌های اطلاعاتی جهت ایجاد سامانه امداد و بازسازی دولت (سجاد) ارائه شده و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این کمیته به منظور راه اندازی سامانه جامعی برای ثبت اطلاعات خسارات ناشی از سیل و افراد حادثه دیده، هزینه‌ها و نحوه تخصیص و توزیع منابع به دستور دکتر رحمانی فضلی رئیس قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده تشکیل شده است.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
دکتر رخشانی مهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در حوزه مدارس تصمیم وزارت خانه بر این بود که هر چه زودتر کلاس‌های مناطق سیل زده دایر شود زیرا مادامی که دانش آموزان به کلاس درس نروند زندگی به حالت عادی برنگشته و این حضور می‌تواند باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه شود. وی ادامه داد: در استان گلستان با استفاده از کمک‌های جامعه خیرین بلافاصله کانکس‌ها و حداقل‌های مورد نیاز کلاس‌های آموزشی شامل تجهیزات الکترونیکی، میز، نیمکت، وایت بردها و کامپیوتر و لپ تاپ مورد نیاز را فراهم و به منطقه ارسال کردیم؛ در استان لرستان نیز ۱۰۰ کانکس و تجهیزات مورد نیاز تأمین و در اختیار همکاران قرار گرفته است؛ در استان خوزستان هم ۱۵۰ کانکس و تجهیزات سرمایشی مورد نیاز این استان که درگیر گرماست در اختیار آموزش و پرورش استان قرار گرفت. رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به گردهمایی بزرگ خیرین کشور در مورخ ۹ اردیبهشت گفت: در این همایش برای ساخت مدارس در مناطق سیل زده تصمیم گیری می‌شود و ما امیدواریم بتوانیم نخستین دستگاهی باشیم که عملیات ساخت و ساز مدارس را در مناطق سیل زده اجرا کنیم و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است کلنگ زنی نمادین ساخت مدارس را در سه استان سیل زده قبل از ماه مبارک رمضان در استان گلستان با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار کنیم. رخشانی مهر با اشاره به اعتبارات دولتی برای برگزاری کلاسهای آموزشی در مناطق سیل زده گفت: برای خرید تجهیزات و اصلاح سیستمهای سرمایشی و گرمایشی هر یک از استانهای گلستان، لرستان و خوزستان هر یک مبلغ ۵ میلیارد تومان و برای هر یک از استانها ۱۵ میلیون تومان برای شروع عملیات ساخت مدارس تأمین اعتبار کردیم و در حال ابلاغ این عدد هستیم و امیدواریم مشابه مدارس زلزله زده کرمانشاه بزودی شاهد بازسازی و تعمیرات اساسی مدارس باشیم. وی با تأکید بر اینکه خیرین مدرسه ساز هیچگاه دولت را رها نکردند و سازمان نوسازی مدارس نیز هیچگاه متکی به کمکهای دولتی نبوده گفت: خیرین همیشه کمک کردند، سال ۹۶ و ۹۷ بیش از ۵۰ درصد مدارسی را که تحویل آموزش و پرورش شد خیرین ساختند، در موارد بحران هم حضور خیرین بسیار چشمگیر بود و ۱۶۰ مدرسه را در استان کرمانشاه یا تحویل آموزش پرورش دادند و یا در مراحل پایانی ساخت و تحویل قرار دارد. رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در سه استان سیل زده هم حضور مردم را به صورت چشمگیر شاهد هستیم و تماسها، جلسات و تفاهم نامه‌های زیادی میان ما و جامعه خیرین مدرسه ساز و همین طور دیگر خیرین در حال انجام است و ان شاءالله به کمک آنها مدارس سیل زده را دوباره می‌سازیم.

فاتحان خشمگین آب‌های گل‌آلود

4+
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل

اخبار بیشتر