1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

وضعیت بارش‌ها در روزهای آینده؛ سامانه بارشی جدید در راه است

سامانه بارشی قوی وارد خوزستان می‌شود

مهرخبرگزاری مهر
سامانه بارشی قوی وارد خوزستان می‌شود

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی نشان‌دهنده ورود سامانه بارشی از اواسط وقت امروز به استان است.

وی ادامه داد: این سامانه بارشی به صورت دو موج جداگانه از اواسط پنجشنبه تا اوایل شنبه هفته آینده و سپس از اواسط یکشنبه تا اواسط سه‌شنبه هفته آینده به تناوب سبب رگبار و رعد و برق به ویژه در مناطق شمال و شمال شرق و ارتفاعات استان خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان تصریح کرد: طی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در بعضی ساعات وزش بادهای قابل ملاحظه تا شدید به ویژه در مناطق جنوبی و مرکزی پیش بینی‌می شود.

سبزه‌زاری عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته آبادان با ۳۷ درجه سانتیگراد و ایذه با ۱۲ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و سردترین شهر استان بودند. همچنین طی این مدت حداکثر دمای اهواز ۳۶ درجه سانتی و حداقل دمای اهواز ۲۰ درجه سانتیگراد است.

خواندن خبر در سایت منبع

ورود سامانه سرد و بارشی به گلستان

ایسناخبرگزاری ایسنا
ورود سامانه سرد و بارشی به گلستان

نوربخش داداشی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: از بامداد فردا پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه تا بامداد روز دوشنبه استان گلستان به تدریج تحت تاثیر سامانه سرد و بارشی قرار می‌گیرد.

وی افزود: پیامد این سامانه بارش باران، رعد و برق، مه غلیظ، در برخی نقاط وزش باد نسبتا شدید، مواج شدن دریا وکاهش دما ۱۳ تا ۱۵ درجه سلسیوس خواهد بود.

داداشی با بیان اینکه اوج فعالیت بارشی این سامانه در روزهای شنبه و یکشنبه خواهد بود، تصریح کرد: در این بازه زمانی، آبگرفتگی معابر عمومی در برخی از شهرها و افزایش روان‌آب در رودخانه‌های استان پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان خاطرنشان کرد: از بعد از ظهر روز دوشنبه هفته بعد سامانه بارشی دیگری به استان نفوذ می‌کند و پیامد آن نیز بارش باران و در نواحی کوهستانی بارش برف خواهد بود که جزئیات بیشتر راجع به این سامانه متعاقبا اعلام می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

سامانه بارشی وارد چهارمحال و بختیاری می‌شود

مهرخبرگزاری مهر
سامانه بارشی وارد چهارمحال و بختیاری می‌شود

شاهرخ پارسا در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سامانه بارشی وارد چهارمحال و بختیاری می‌شود، اظهار داشت: بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی برای امروز افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید و در برخی مناطق غربی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

وی تاکید کرد: از روز پنجشنبه تا روز جمعه رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در سطح استان به ویژه برای نواحی غربی استان کوهرنگ، اردل، لردگان انتظار می‌رود.

مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دمای شهرکرد به پنج درجه سانتی گراد رسیده است.

وی بیان کرد: افزایش دمای هوا موجب آب شدن برف‌ها در ارتفاعات استان شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

بارشهای رگباری خراسان رضوی را فرا می‌گیرد

ایرناخبرگزاری ایرنا
بارشهای رگباری خراسان رضوی را فرا می‌گیرد

در اطلاعیه اداره کل هواشناسی خراسان رضوی آمده است، طبق تحلیل نقشه‌ها و مدلهای هواشناسی از عصر پنجشنبه این استان تحت تأثیر امواج سامانه فعال جوی در نواحی غربی کشور قرار می‌گیرد که پیامد آن وقوع بارشهای رگباری بهاره است.

بر این اساس بارندگی که همراه با افزایش شدت وزش باد پیش بینی شده تا روزهای میانی هفته آتی در خراسان رضوی ادامه خواهد داشت. بیشترین حجم بارش ناشی از فعالیت این سامانه جدید جوی برای روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه پیش بینی شده است.

هواشناسی خراسا رضوی همچنین آسمان استان برای روز شنبه آتی در اغلب نقاط کمی ابری و در ساعات عصر همراه با افزایش ابر پیش بینی کرد. در برخی نقاط رگبار پراکنده باران و با حجمی بیشتر در شمال غرب خراسان رضوی رخ می‌دهد.

همچنین برای روز شنبه وزش باد به نسبت شدید گاهی شدید همراه با گرد و خاک به ویژه در نوار شرقی و شمالی خراسان رضوی پیش بینی شده است.

جمعه ۳۰ فروردین جای نیز آسمان خراسان رضوی قسمتی ابری توام با افزایش ابر پیش بینی شده و بارشهای رگباری در نواحی مرتفع همراه با رعد و برق و احتمال بارش تگرگ رخ خواهد داد.

بر این اساس در طول روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آتی آسمان خراسان رضوی قسمتی تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید لحظه ‌ای، افزایش ابر و رگبار باران توام با رعد و برق و در نواحی مستعد بارش تگرگ را شاهد خواهد بود.

۳۰۲۷/۱۸۵۸

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات میزان بارش‌‌ ‌در شهرهای مختلف تا دوم اردیبهشت‌

فارسخبرگزاری فارس
جزئیات میزان بارش‌‌ ‌در شهرهای مختلف تا دوم اردیبهشت‌

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز در شمال غرب و غرب کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد را شاهدیم و به تدریج در دامنه‌های البرز مرکزی و غربی در برخی ساعات افزایش ابر، بارش پراکنده باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت‌ خواهد داشت.

فردا در جنوب‌غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و مرکز کشور و به تدریج دامنه‌های البرز مرکزی، سواحل خزر و شمال شرق کشور، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.

روز جمعه‌ در شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های البرز، سواحل خزر، شمال شرق و شرق کشور بارندگی رخ خواهد داد.

‌روز چهارشنبه دمای هوا در شمال شرق کشور بین ۷ تا ۱۰ درجه افزایش یافته و سپس از اواخر وقت فردا و روز جمعه کاهش مجدد دما در این مناطق داریم.

روزهای پنجشنبه و جمعه در سواحل شمالی کشور افت محسوس دما بین ۶ تا ۱۰ درجه نسبت به امروز پیش‌بینی می‌شود.

اگر بخواهیم شرایط جوی را جزئی‌تر مطرح کنیم باید گفت از امروز به تناوب تا اوایل هفته آینده، بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ در مناطق مختلف کشور ‌پیش‌بینی می‌شود‌.

امروز چهارشنبه‌ بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق در آذربایجان غربی، نیمه شمالی آذربایجان شرقی (بارش ۱۰ تا ۲۵ میلی‌متر برآورد می‌شود) پیش‌بینی می‌شود، همچنین وزش باد شدید موقت در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، زنجان، همدان، مرکزی، اصفهان، قم، البرز، تهران، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی، بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ را شاهدیم، همچنین سرعت باد بین ۴۵ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت پیش بینی می‌شود‌.

فردا ‌بارش باران، گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد در نیمه جنوبی کردستان، کرمانشاه، زنجان، نیمه جنوبی همدان، غرب مرکزی، ایلام، لرستان، غرب چهارمحال و بختیاری، شمال کهگیلویه و بویراحمد، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز در استان‌های گلستان و سمنان پیش‌بینی می‌شود که ‌بارش ۱۵ تا ۲۵ میلیمتر برآورد می‌شود‌.

روز جمعه ۹۸/۰۱/۳۰‌ بارش باران، گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد در جنوب و شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، غرب مازندران، غرب کردستان، شرق کرمانشاه، شمال زنجان، همدان، شمال مرکزی، شمال لرستان، خراسان شمالی، قزوین، البرز، تهران ارتفاعات البرز در استانهای گلستان و سمنان پیش‌بینی می‌شود، ‌بارش ۱۵ تا ۲۵ میلیمتر برآورد می‌شود‌.

روز شنبه ۹۸/۰۱/۳۱‌ بارش باران گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، غرب گیلان پیش‌بینی می‌شود.

روز یکشنبه ۹۸/۰۲/۰۱‌ بارش باران گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد در شمال آذربایجان شرقی، شمال خوزستان، شرق و شمال بوشهر، جنوب شرق فارس و ارتفاعات کرمان پیش‌بینی می‌شود.

روز دوشنبه ۹۸/۰۲/۰۲‌ بارش باران، گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، غرب مازندران، غرب کردستان، شمال کرمانشاه، زنجان، جنوب لرستان، خراسان شمالی، قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان، شمال خوزستان، غرب و جنوب خراسان رضوی، غرب چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات البرز در استان گلستان پیش‌بینی می‌شود.

از جمعه شب تا اواخر روز دوشنبه دوم اردیبهشت در مسیرهای کوهستانی و گردنه‌های برفگیر شمال‌غرب و دامنه‌های البرز بارش برف پیش بینی می‌شود، بنابراین اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی وجود دارد.

با توجه به شرایط فصلی و محلی و ماهیت رگباری بارش‌های بهاری، طی این مدت احتمال آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد.

به هموطنان مناطق هشدار داده شده توصیه می‌شود از آخرین پیش بینی و هشدارهای جوی اطلاع یافته و با رعایت نکات ایمنی از خسارات احتمالی اجتناب ‌کنند.

با توجه به افزایش لحظه‌ای سرعت وزش باد، در سه روز آینده بخش‌های غربی خلیج فارس، مواج و متلاطم خواهد بود و ارتفاع موج بین یک تا ۱٫۵ متر برآورد می‌شود.

در سه روز آینده دریای خزر به‌ویژه مناطق شرقی آن طوفانی خواهد بود، ارتفاع موج به‌ویژه در نواحی شرقی آن بین یک تا ۱٫۵ متر پیش بینی می‌شود، از این رو توصیه می‌شود در این مدت در مناطق ذکر شده احتیاط لازم در تردد شناورهای سبک، نیمه سبک و تفریحی به‌عمل آید.

فردا‌ اهواز با بیشینه دمای ۳۲ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و همدان و زنجان و اردبیل با کمینه دمای ۴ درجه بالای صفر خنک‌ترین ‌مرکز استان خواهند بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی (مهر‌ماه ۹۷) تا ۲۵ فروردین ماه سال جاری، ۲۷۴٫۸ میلیمتر ثبت شد، میزان بارش در سال زراعی گذشته در این بازه زمانی ۱۰۵ میلی‌متر بوده است، بنابراین بارش سال جاری تا این تاریخ ۱۶۱٫۷ درصد بیشتر از سال زراعی گذشته است.

میانگین بلندمدت بارندگی کشور در بازه زمانی مذکور ۱۹۲٫۲ میلیمتر است که بارش سال جاری ۴۳ درصد بیشتر از سال بلندمدت است.

بیشترین میزان بارش در هفته بیست و نهم سال زراعی متعلق به منطقه کلات نادر در استان خراسان رضوی به میزان ۴۹ میلی‌متر بوده است.

میانگین گرم‌ترین منطقه راسک در استان سیستان و بلوچستان به میزان ۳۶٫۷ درجه سلسیوس و میانگین سردترین منطقه دیزین پایین در استان البرز به میزان‌ منفی سه‌دهم درجه سلسیوس بوده است.

کاربران همچنین می‌توانند جزئیات بیشتری از خبرنامه هفتگی هواشناسی کشاورزی را از اینجا مشاهده کنند.

انتهای پیام/ب

خواندن خبر در سایت منبع

بارش باران در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی می‌شود

ایرناخبرگزاری ایرنا
بارش باران در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی می‌شود

ولی بهره مند روز چهارشنبه در این باره در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی بیانگر جو نسبتأ پایدار در امروز چهارشنبه و همچنین در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد خواهد بود.

وی افزود: روزهای پنجشنبه تا اواخر روز جمعه ناپایداری هایی به صورت بارش باران، در نقاط مستعد تگرگ، گاهی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد به نسبت شدید در این استان وجود خواهد داشت.

بهره مند بیان کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته گرمترین و سردترین نقاط کهگیلویه و بویراحمد درجه سانتی گراد به ترتیب لیکک با دمای ۳۰٫۴ و یاسوج با دمای ۴٫۳ درجه سانتی گراد بوده‌اند.

دفتر مطالعات پایه منابع آب ایران کهگیلویه و بویراحمد را در سال زراعی ۹۷و ۹۸ از نظر میانگین بارندگی استان‌ها در رتبه دوم پربارش‌ترین‌ها اعلام کرده است.

سال هایی که کمتر از میانگین بلند مدت در منطقه‌ای باران ببارد را خشکسالی و بیشتر از این میانگین را ترسالی می‌خوانند.

کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومترمربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد.

این استان یک درصد مساحت کشور را در اختیار دارد.

۹۸۶۸/۱۶۶۲

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فارسفارس9 ساعت قبل
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی معاونت اجتماعی و پیشگیری ازوقوع جرم قوه قضاییه از راه‌اندازی ۱۳۲ مرکز ملاقات با فرزندان طلاق خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس، علی محمد زنگانه در دوازدهمین نشست ستاد کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: طبق توافق با شورای اجتماعی کشور قرار شد ۱۶۰ مرکز ملاقات با فرزند تا پایان سال ۱۴۰۰ راه اندازی شود که تاکنون ۱۳۲ مرکز فعالیت خود را شروع کرده و بیش از ۸۰درصد هدف توافق شده با شورای اجتماعی کشور با راه اندازی این مراکز محقق شده است. وی ادامه داد: حدو ۷۰ هزار ملاقات در این مراکز صورت گرفته و ۷۴۰ مورد صلح و سازش بین والدین طلاق گرفته اتفاق افتاده است. در بقیه استان‌ها هم قرار شد یک شهر از هر استان به صورت پایلوت اجرا شود. به ازای هر ۵۰۰ نفر جمعیت هر شهرستان، دست کم یک حکم قرآن و مصلح تربیت می‌شود.
خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
مشاور وزیر بهداشت گفت: در حوزه شنوایی باید به این مسئله توجه داشته باشیم که جمعیت کشور در حال مسن شدن بوده و امید به زندگی در کشور به ۷۵ سال رسیده و مفهوم آن این است که جمعیت سالمند کشور در حال افزایش است. محمد تقی جغتایی، مشاور وزیر بهداشت در امور توانبخشی، در حاشیه برگزاری هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که امروز در این کنگره صورت گرفت، رونمایی از «گایدلاین‌های غربالگری کودکان ناشنوا، کم شنوا و اختلالات شنوایی» بود. جغتایی خاطرنشان کرد: در حوزه شنوایی باید به این مسئله توجه داشته باشیم که جمعیت کشور در حال مسن شدن بوده و امید به زندگی در کشور به ۷۵ سال رسیده و مفهوم آن این است که جمعیت سالمند کشور در حال افزایش است. جغتایی افزود: یکی از مزیت‌های هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران، این است که علاوه بر ارائه مقالات علمی به رونمایی از کتاب راهنمای بالینی مداخله زودهنگام کم شنوایی و ناشنوایی در کودکان است. وی گفت: برگزاری چنین کنگره‌هایی سبب ارتقا سطح علمی و عملی جامعه شنوایی شناسان کشور می‌شود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
مردی اواخر سال گذشته نزد پلیس رفت و از ماجرای اخاذی یک زن پرده برداشت. از آنجایی که شاکی نشانی خانه متهمان را داشت، مأموران چند روز پیش به آنجا رفتند و توانستند زن جوان را دستگیر کنند. بعد از آن بود که شوهرم نقشه اخاذی از مردان را طراحی کرد و من به خواسته او با این مرد تماس گرفتم. کارآگاهان در ادامه شوهر این زن را نیز بازداشت کردند. بنا بر این گزارش، این زن و شوهر اکنون در بازداشت هستند و تحقیقات برای دستگیری دو همدست آنها ادامه دارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
ساعت۲۴ -سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر: نیمه شب گذشته کشتی باری ایران در خلیج فارس غرق و ۴ نفر از سرنشینان آن مفقود شده‌اند. دهقانی افزود: این مرکز با وجود وزش تندباد و مواج بودن خلیج فارس، یک فروند شناور ناجی را به منطقه مورد نظر اعزام می‌کند. سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: آن طور که گفته شده این لنج نیمه شب غرق شده است. این روز‌ها خلیج فارس به علت وزش تند باد مواج است و سرعت وزش باد امروز در منطقه‌ای که لنج دچار حادثه شده ۷۰ کیلومتر در ساعت بوده است. هواشناسی از هفته پیش درباره طوفانی بودن خلیج فارس هشدار داده بود.
فراروفرارو14 ساعت قبل
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از پرداخت افزایش حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه خبر داد. به گزارش تسنیم، سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان و زمان پرداخت افزایش حقوق در سال جاری گفت: ما در این بخش با دو گروه از بازنشستگان روبرو هستیم که در یک بخش حقوق حداقل‌بگیر هستند که بر اساس ماده ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی، حقوق آن‌ها را شورای عالی کار تعیین می‌کند و سازمان هیچ نقشی در آن ندارد و در بخش دیگر مستمری‌بگیران تامین اجتماعی هستند که از این سازمان حقوق دریافت می‌کنند. زدا همچنین در ارتباط با مابه‌التفاوت حقوق و مستمری فروردین ماه نیز گفت:، چون پرداخت افزایش حقوق مستمری بار مالی زیادی برای سازمان دارد تلاش می‌کنیم که این مابه‌التفاوت در اردیبهشت ماه پرداخت شود و در غیر این صورت در ماه‌های بعدی این پرداخت انجام خواهد گرفت. وی افزود: بر اساس تصویب مصوبه هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی هر ماه ۱۴۰۰ میلیارد تومان با توجه به افزایش مستمری و حقوق بازنشستگان به هزینه‌های سازمان اضافه خواهد شد و در سال این رقم به ۱۷ هزار میلیارد تومان می‌رسد. وی گفت: ضریب پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی حدود ۵٫۵ است که البته این شرایط خوب نیست، اما در عین حال بحرانی هم نیست و امیدواریم با توجه به اصلاح ساختاری سازمان تامین اجتماعی که مورد توجه نمایندگان مجلس است این ضریب پشتیبانی افزایش یابد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در پاسخ به خبرنگار اقتصاد آنلاین مبنی بر اینکه چرا شهرداری استفساریه برای اخذ عوارض تخلفات ورود غیر مجاز به محدوده زوج و فرد به شورای شهر ارائه نمی‌دهد گفت:۴ ماه پیش یعنی دقیقا ۲۵ آذر ماه سال گذشته طی نامه‌ای که در حکم استفساریه را داشت از رئیس شورای شهر تهران تقاضا کردم نسبت به تعیین تکلیف موضوع از خودروهای پلاک مخالف در محدوده‌ی زوج یا فرد اقدام کند. به گفته پورسیدآقایی در این نامه اعلام کردم برداشت معاونت حمل ونقل و ترافیک از تبصره اصلاحی مصوبه ۲۴۲۲ و ماده ۸ مصوبه ۲۴۱۸ شورای اسلامی شهر، این بوده که همه خودروهای پلاک مخالفی که وارد محدوده زوج یا فرد می‌شوند وعوارض طرح ترافیک را نمی‌پردازند، می‌بایست شناسایی شده و هزینه‌ی عوارض به حساب بدهی مالکین آنها لحاظ شود و این کار از ابتدای اجرای طرح جدید ترافیک در سال ۹۷ و بر اساس همین مصوبات صورت پذیرفته است. وی ادامه داد: در نامه‌ی ارسالی از رئیس شورای شهر درخواست کردم موضوع را بررسی کنند و چنانچه برداشت و اقدام این معاونت خلاف مصوبه شورای شهر باشد، نتیجه را به این معاونت ابلاغ کنند تا نسبت به اصلاح روند کار اقدام لازم انجام شود. معاون شهردار تهران اظهار کرد: بنابراین استفساریه ۲۵ آذر ماه سال گذشته ارسال شده و اگر شورای شهر نظری مغایر با عملکرد شهرداری داشت حتما بعد از گذشت ۴ ماه به ما اعلام میکرد تا لااقل از ادامه روند کار جلوگیری شود اما به هر جهت شورای حق دارد در هر مقطعی نظر خود را اعلام کند و ما نیز مطیع آن هستیم هرچند بازگشت به عقب بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است در عین حال معتقدم موارد مطرح شده از سوی برخی از اعضا و برداشت‌های دوگانه از این مصوبه نشات گرفته از اختلاف نظر بوده و در جلسات کارشناسی رفع خواهد شد. پورسید آقایی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا اعلام کردید که راهور شکایت خود را پس گرفته در حالی که پلیس منکر آن شد، اضافه کرد: به ما گفتند که پس گرفته‌ایم اما خودمان اعلام می‌کنیم.

اخبار بیشتر