اظهارات رییس‌جمهور و دیگر مقامات کشور به مناسبت روز ارتش
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

اظهارات رییس‌جمهور و دیگر مقامات کشور به مناسبت روز ارتش

وقتی ارتش اسلامی باشد شکست ناپذیر است

مهرخبرگزاری مهر
وقتی ارتش اسلامی باشد شکست ناپذیر است
بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: وقتی که ارتش اسلامی باشد به پشتوانه مردم و توکل بر خدا شکست‌ناپذیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی صبح پنجشنبه در آئین آغازین روز ارتش با بیان اینکه در دنیا ارتشی که نظام فاسد قبلی را رها کند و به یکباره در دامن مردم قرار بگیرد وجود ندارد و از این حیث، ارتش ایران منحصر به فرد است، بیان داشت: برای پی بردن به جایگاه ارتش در دو مقوله باید بحث شود، اول ترسیمی که بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب نسبت به ارتش دارند و دوم نگاهی به عملکرد ارتش که ترسیم امام و رهبری معزز را مجسم و در عمل نمایان می‌کند.

وی با اشاره به تعابیر مقام معظم رهبری در مورد ارتش، افزود: رهبر معظم انقلاب ارتش جمهوری اسلامی ایران را ضامن استقلال کشور می‌داند و آن را تنها ارتش در دنیا قلمداد می‌کند که در خدمت مردم و منافع ملی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان تاکید کرد: باید افتخار کرد به ارتشی که در اوج تسلیم جاودانه خود حصار تعبد و طاغوت را شکست که هنر بزرگی بود. زیرا رژیم طاغوت ده‌ها سال بر روی ارتش کار کرده بود و آن را بر یک تسلیم جاودانه قرار داده بود و این عقیده را داشت که اگر همه بر علیه رژیم شاهنشاهی شوند ارتش از رژیم حمایت خواهد کرد اما ارتشی که سرمایه‌گذاری فراوان بر روی آن شده بود به یکباره حصار را شکست و این یک هنر، و منحصر به ارتش الهی ما است.

وی خاطرنشان کرد: ارتش در عمل، ترسیم امام و رهبری را به خوبی نشان داد و در دفاع مقدس با امکانات محدودی که از زمان طاغوت باقی مانده بود در مقابل هجمه گسترده جهانی مردانه جنگید.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه در مقایسه با دشمن، واقعا دست ما از لحاظ تسلیحاتی خالی بود ابرازداشت: آنچه ما داشتیم جان مؤمن بود و این جان مؤمن بر همه چیز مسلط شد و ما توانستیم دشمن را به زانو در بیاوریم.

آیت‌الله نعیم‌آبادی تصریح کرد: تمام قدرت‌های دنیا با همه اختلاف‌هایی که با همدیگر داشتند در کمک به صدام متحد بودند و تسلیحات‌شان را برای نابودی ایران در اختیار رژیم بعث قرار داده بودند.

وی عنوان کرد: وقتی که ارتش اسلامی باشد به پشتوانه مردم و توکل بر خدا شکست‌ناپذیر است و سربازی که به اذن الله بخواهد ملتی را حفظ کند خداوند یار و یاور او می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به حادثه سیل اخیر در کشور خاطرنشان کرد: حادثه سیل به خوبی نمایانگر ارتباط عمیق ارتش و مردم بود مخصوصا آن لحظه‌ای که سرهنگ ارتشی، پیرمردی را بر روی دوش خود قرار داد بیانگر تواضع، تدین، انقلابی و شکست‌ناپذیری ارتش جمهوری اسلامی ایران است که ما به آن و شهدایش افتخار می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

ارتش، مردمی، ولایتمدار، مدافع حریم ولایت و حافظ کشور است

ایرناخبرگزاری ایرنا
ارتش، مردمی، ولایتمدار، مدافع حریم ولایت و حافظ کشور است
اصفهان – ایرنا – استاندار اصفهان با بیان اینکه ارتش در جهت دفاع از تمامیت ارضی گام برمی دارد، گفت: ارتش امروز ولایتمدار، مردمی ، پیشتاز و در دفاع از حریم اهل بیت شهدایی تقدیم راه اسلام کرده است.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت روز ارتش در مقابل گلستان شهدای اصفهان با اشاره به فرازی از نهج البلاغه، افزود: از منظر نهج البلاغه ارتش و نیروهای مسلح در امنیت داخلی و خارجی و حفظ عزت والیان و حکومتداران بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه سلامت و امنیت دو ظیفه اصلی همه دولت هاست، اظهارداشت: نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی، ارتش و سپاه و سایر نهادها ضامن تحقق امنیت در بعد داخلی و خارجی هستند و همواره از مرز و بوم و کیان و آرمانهای این ملت دفاع می‌کنند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه ارتش تجلی جمال و جلال الهی است، ادامه داد: لطف، مهربانی و مردمداری ارتش نمود تجلی جمال الهی و دشمن ستیزی، قهر با دشمن و دفاع از آرمانهای انقلاب در برابر یغماگران و ستمگران تجلی جمال الهی نیروهای مسلح است.

وی خاطرنشان کرد: امروز اگر حادثه سیل و زلزله رخ می‌دهد نیروهای مسلح همگام و جلوتر از همه به حرکت در می‌آیند و از این استان نیروهای سپاه و ارتش در مناطق سیل زده مشغول به خدمت هستند.

رضایی تصریح کرد: البته جهت گیری و سمت گیری ارتش در قبل از انقلاب اسلامی جهت گیری الهی نبوده است و با تدبیر امام راحل (ره) این جهت گیری تغییر کرد و به سمت الهی سوق داده شد.

وی اظهار کرد: ارتش امروز بر عکس سایر ارتش‌های دنیا در جهت منافع ملی ایران قدم برمی دارد و ارتش نظام اسلامی ایران در خدمت آرمانهای الهی، همراه و همگام با مردم، رهبری نظام اسلامی حرکت می‌کند و این افتخار بزرگ برای ما است.

استاندار اصفهان اضافه کرد: ارتش‌های جهان ترسو هستند و به خاطر ترسشان از این نیروهای مسلح ایران اسلامی هر روز به بهانه‌های واهی رجزخوانی‌های مضحکانه دارند.

وی ادامه داد: دشمن یک روز با تحریم ناجوانمردانه، یک روز با تهدید و یک روز با تهمت به نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آنها را تروریست خطاب می‌کند و این نیست مگر اینکه از این عزیزان به ترس وحشت افتاده‌اند.

استاندار اصفهان تاکید کرد: ارتش نظام اسلامی، مردمی، صبور و توانا، پیشرفته، دارای انسجام و وحدت و همدلی با مردم و سایر نیروهای مسلح است و لذا فرمانده بزرگ ارتش همراهی خود را با دیگر نیروهای مسلح عنوان می‌دارد.

وی توجه به آموزش، نوآوری، به روز رسانی تجهیزات، نظم و انضباط، صبور و شکیبایی، بصیرت و هوشیاری در همه زمینه‌ها، اطاعت محض از فرماندهی کل قوا، تلاش در جهت حفظ آرمانها را از ضروریات ارتش و نیروهای مسلح عنوان کرد و افزود: با بهره گیری از رهنمودهای رهبری و آموزه‌های دینی و الگوگیری از فرماندهان شهیدی چون صیاد شیرازی و سایر فرماندهان بزرگ ارتش می‌توان این مسیر همواره رو به رشد را طی کرد.

مراسم روز ارتش ۲۹ فروردین با رژه نیروهای مسلح در مقابل گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

۶۰۲۶//۷۱۳۴

خواندن خبر در سایت منبع

ارتش و سپاه در کنار هم حافظ امنیت ایران هستند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
ارتش و سپاه در کنار هم حافظ امنیت ایران هستند
فرمانده نیروی زمینی ارتش: ما درکنار سپاه تنها هدف‌مان حفظ امنیت کشور است
ارتش و سپاه در کنار هم حافظ امنیت ایران هستند - 1

امیر حیدری در حاشیه مراسم روز ارتش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: امروز جوانان برومند این کشور با رژه‌ای که در روز ارتش انجام دادند، ثابت کردند که پای آرمان‌های کشور خواهند بود و در کنار برادران سپاهی تمام تلاش‌مان این است که از مرز‌های آبی، خاکی و هوایی کشور دفاع کنیم و هیچ کسی نمی‌تواند باعث جدایی ارتش و سپاه شود و دشمنان ما هم می‌دانند که جرأت دست درازی به امنیت این کشور را ندارند.

خواندن خبر در سایت منبع

پست اینستاگرامی ظریف درباره روز ارتش

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پست اینستاگرامی ظریف درباره روز ارتش
ایسنا نوشت : محمد جواد ظریف در مطلبی در صفحه اینستاگرام خود فرا رسیدن روز ارتش را تبریک گفت.

وزیر امور خارجه در این ارتباط در اینستاگرام نوشت: «۲۹ فروردین روز ارتش را به همه دلاوران ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک م گویم، به نیروهای مسلح‌مان افتخار می‌کنیم.»

پست اینستاگرامی ظریف درباره روز ارتش - 2

خواندن خبر در سایت منبع

مردمی بودن از ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی است

ایرناخبرگزاری ایرنا
مردمی بودن از ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی است
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: مردمی بودن ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ویژگی هایی است که آن را از نیروهای نظامی سایر کشورها متمایز می کند.

علیرضا رزم حسینی روز پنحشنبه در مراسم رژه نیروی زمینی ارتش در مشهد افزود: فرماندهی ولی فقیه عالی مقام و ممتاز از دیگر ویژگی‌های نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران است که دستورات ایشان نه فقط یک فرمان نظامی بلکه یک تکلیف شرعی و الهی است.

وی اظهار داشت: مکتبی بودن، دفاع برای آرمانهای اسلام و انقلاب و محتوای مکتبی و اسلامی نیز ویژگی دیگر نیروی مسلح و ارتش ایران است.

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشانی در طول چهل سال انقلاب از خود‌ به جا گذاشته است گفت: از جمله این فداکاری‌ها می‌توان به کمک رسانی در سیل اخیر استانهای مختلف کشور اشاره کرد که نیروهای ارتش و سپاه پاسداران در کنار دیگر نیروهای امدادی وارد عمل شدند.

استاندار خراسان رضوی افزود: در همه نقاط دنیا در حوادث طبیعی و پیش بینی نشده فقط سه روز به مردم غذای گرم و امکانات داده می‌شود اما در ایران اسلامی‌ بیش از بیست روز است که دولت، ارتش، نیروهای مسلح و امدادی به صورت متحد و منسجم در حال کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده هستند.

وی ادامه داد: امروز در خراسان رضوی هم ندای همدلی و همکاری وجود دارد و همه مسئولان برای تعالی استان و ایجاد اشتغال در سایه امنیتی که نیروهای مسلح ایجاد کرده‌اند تلاش می‌کنند.

وی گفت: ظرفیت‌های اقتصادی خراسان رضوی بسیار زیاد است و نیاز به کارآفرینان و مجاهدان اقتصادی دارد که این ظرفیت‌ها را شکوفا کنند.

رزم حسینی افزود: دشمن گمان می‌کند با تحریم می‌تواند به کشور ضربه بزند و اگر ما در داخل کشور متحد و منسجم نباشیم و کار اقتصادی نکنیم‌ دشمن در اهداف شوم خود موفق می‌شود.

وی اظهار داشت: از امکانات و ظرفیت‌های خراسان رضوی در ایجاد اشتغال و توسعه استان باید به خوبی استفاده کنیم و استان را الگو و نمونه سازیم.

در این مراسم رژه یگانهای پیاده و موتوری نیروهای مسلح خراسان رضوی و فرود چتربازان ارتش به مناسبت گرامیداشت ۲۹ فروردین در بولوار نماز مشهد ‌برگزار شد.

۷۵۰۷ / ۶۰۵۳

خواندن خبر در سایت منبع

روحانی: ارتش ۴۰ سال در کنار ولایت و مردم بوده است

همشهریخبرگزاری همشهری
روحانی: ارتش ۴۰ سال در کنار ولایت و مردم بوده است
همشهری آنلاین: رئیس جمهور گفت: در طول ۴۰ سال گذشته، همواره ارتش در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران فداکاری کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور طی سخنانی در مراسم رژه بزرگ روز ارتش که در جوار حرم امام راحل در تهران در حال برگزاری است، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب و روز جمهوری اسلامی ایران در ۱۲ فروردین، دومین مناسبتی که به دستور امام اعلان شد، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۲۹ فروردین۵۸ بود.

وی افزود: ۴۰ سال از آن روز می‌گذرد و در طول این ۴۰ سال همواره ارتش در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران فداکاری کرده است.

رئیس جمهور گفت: امروز هم در بلیه سیل می‌بینیم در بسیاری از استانهای کشورکه مرم نیاز به کمک دارند، ارتش، سپاه، بسیج، ناجا و همه نیروهای مسلح در کنار مردم با مردم و مثل افراد عادی جامعه بدون اینکه شانیت مقام و منزلت را در نظر بگیرند، برای امداد و نجات و کمک مردم و بازگشایی راهها از همه امکان و توان خود استفاده کردند.

وی افزود: در دورانی که آمریکا تصمیم گرفت از قدرت نیابتی خود استفاده کند یعنی از تروریست‌ها استفاده کند و خود در کنار نظاره‌گر باشد و آنها را از لحاظ تسلیحات و از لحاظ پشتیبانی هوایی حمایت کند آن قدرتی که توانست نقش شوم آمریکا را در این منطقه به هم بزند و این نقش را نقش بر آب کند نیروهای مسلح ایران، ملت‌های منطقه و به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

روحانی خاطرنشان کرد: آمریکا از ملت ایران عصبانی است به خاطر ۴۰ سال ایستادگی آمریکا از نیروهای مسلح ایران عصبانی است به خاطر ایستادگی‌شان در برابر توطئه‌ها، آمریکا از سپاه پاسداران عصبانی است و از همه نیروهای مردمی منطقه عصبانی است. آمریکا از حزب‌الله لبنان هم عصبانی است. از حشدالشعبی عراق هم عصبانی است، از نیروهای مردمی یمن هم عصبانی است، آمریکا با هر قدرتی که تسلیم او نباشد و تحت سیطره و فرمان او نباشد عصبانی است، مخصوصا نیروهایی که نگذارند آمریکا به اهداف خود دست یابد.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: آمریکایی‌ها و اذناب‌شان و صهیونیست‌ها در منطقه فکر نمی‌کردند که ملت‌های منطقه با کمک ملت ایران و نیروهای مسلح ایران وسپاه پاسداران بتوانند همه نیروهای نیابتی آنان را که تروریست‌ها بودند در منطقه خاورمیانه مضمحل کنند و از سرزمین‌هایی که اشغال کرده بودند آنها را بیرون برانند.

وی افزود: آمریکایی‌ها از این عصبانی است که نقشه‌ای که به عنوان نقشه قرن برای این منطقه طراحی کرده بود به دلیل ایستادگی ملت‌ها، ‌ملت ایران و نیروهای مسلح نمی‌تواند پیش ببرد اما راهی که آمریکا انتخاب کرده راهی اشتباه و غلط است، سردمداران رژیم آمریکا در اوهام خودشان غرق شده‌اند.

روحانی خاطرنشان کرد: تردیدی نیست که امروز نیروهای مسلح ما از هر زمان دیگری قدرتمندترند. آسمان امروز ایران ما در سایه قرارگاه پدافند هوایی از هر زمان دیگر امن‌تر است. دریاهای کشورمان و آب‌های همجوارمان در سایه حضور نیروی دریایی سپاه و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از هر زمان دیگری امن‌تر است. ارتش جمهوری اسلامی ایران از هر زمان دیگری امن‌تر است. حضور نیروهای مردمی منطقه در کنار حمایت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از هر زمان دیگری قدرتمندترند.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: آمریکا قدرت منطقه ما را نمی‌خواهد قدرت ایران را نمی‌خواهد، قدرت نیروهای مسلح ما را نمی‌خواهد. امنیت و ثبات منطقه را نمی‌خواهد و آنچه هدف ماست ثبات و امنیت منطقه، استقلال کشورهای منطقه و پایان تروریسم و فعالیت آنها در این منطقه است و ما امروز می‌بینیم یکی از افتخارات نیروهای مسلح ما مبارزه با تروریسم است و به ویژه سپاه پاسداران در این زمینه قدم‌های بسیار بلندی را برداشته است.

وی افزود: هیچ کسی تردید ندارد که تروریست در ایران، تروریست‌ها در افغانستان، عراق، سوریه و لبنان اگر امروز دست‌هایشان بسته‌تر از دیروز می‌شود در سایه تلاش ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران به دلیل خواست دولت‌های منطقه و کشورهای منطقه از آنها برای حمایت است.

روحانی گفت: ارتش امروز ۲۹ فروردین رژه برخی از استان‌ها و شهرستان‌ها را به دلیل سیل و خدمت به مردم به رژه خدمت نیروهای مسلح تبدیل کرد و این برای ما بسیار ارزشمند است.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: مردم منطقه، کشورهای همسایه، ملت‌های مسلمان، نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه در برابر شما و در برابر منافع ملی شما نیست. نیروهای مسلح ما در برابر متجاوزین ایستادگی می‌کنند، قدرت نیروهای مسلح ما قدرت کشورهای منطقه است، قدرت نیروهای مسلح ما قدرت دنیای اسلام است و ما اگر امروز در این منطقه مشکلی داریم ریشه این مشکلات یا از صهیونیسم است یا از استکبار آمریکاست.

وی در پایان گفت: ملت‌های منطقه قرن‌ها با هم زندگی کردند، با هم مشکلی نداشتند، برادرانه با هم زندگی کردند، ‌حق همسایگی را محفوظ داشتند، حسن همجواری داشتند، اگر مشکلی هست از سوی دیگران است. بیایید در کنار هم باشیم، با هم باشیم، منطقه را از حضور متجاوزین پاک کنیم، صهیونیسمی که در طول ۷۰ سال مشغول جنایت در این منطقه است آنها را به عقب برانیم و ملت فلسطین و ملت‌های بزرگ منطقه را به حق تاریخی خودشان با کمک همدیگر و با برادری یکدیگر برسانیم که قطعا در این راه پیروزی نهایی از آن حق خواهد بود. کد خبر ۴۳۷۶۶۶

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبرهایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
سخنگوی دولت امروز با خبر‌هایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر به جمع خبرنگاران آمد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تاکید ویژه اعضای هیئت دولت امروز علاوه بر کنترل تورم انتظاری ناشی از سهمیه بندی بنزین این بود که قشر‌های مختلف مردم که مشمول حمایت‌های معیشتی هستند به دقت شناسایی شوند تا کسی از این فهرست جا نماند.

ابعاد جدید ناآرامی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، قاسم حبیب زاده در شبکه رادیویی گفتگو گفت: یکی از ترفند‌های دشمن در حوزه جنگ روانی، تحریف و دروغ نشان دادن واقعیت هاست. وی افزود: امپراتوری رسانه‌ای شیطانی دشمن در تلاش است تا افکار و اذهان نسل جوان و نسل سوم و چهارم انقلاب را نسبت به سابقه و تاریخ انقلاب منحرف کند. معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد: یکی از مهم‌ترین راهکار‌ها برای انتقال کار‌ها و و برکت‌های بسیج در این خصوص به نسل جوان و نسل آتی، تبیین سابقه عملکردی و نقش‌های دوران انقلاب اسلامی است. این مقام مسئول گفت: دشمن در حوزه سیاسی درصدد است تا نظام سیاسی ایران را ناکارآمد و سابقه و آینده انقلاب اسلامی را تاریک جلوه دهد لذا تبیین واقعیت‌ها برای نسل‌های آتی بسیار مهم است. آقای حبیب زاده با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر «جهاد تبیین» و با اشاره به یک جمله راهبردی از امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه «دبستان را دریابید که دانشگاه دیر است»، گفت: نسل جدید تاثیرپذیر و تربیت پذیر است، دستگاه‌های متولی تعلیم و تربیت و سایر ارگان‌های ذیربط باید این شرایط حساس را به خوبی دریابند و اقدام کنند. معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین همچنین «طرح شهید بهنام محمدی» در مدارس را گامی در جهت اتصال بین سه ضلع مدرسه، خانواده و مسجد برشمرد و افزود: هدف ما از اجرای این طرح تربیت جوان مومن انقلابی و با سواد و با بصیرت است. حبیب زاده با یادآوری اجرای «طرح ولایت دانشجویی» در بسیج دانشجویی عنوان کرد: جوانان از طریق این طرح با مبانی دین اسلام و انقلاب آشنا می‌شوند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
مروری بر تجربه هند در زمینه سهمیه بندی و تعیین قیمت بنزین؛ مهمترین تدبیر دولت هند برای افزایش قیمت بنزین افزایش قیمت در برخی ایالات است. با تصمیم چند روز گذشته سران قوا، قیمت بنزین سهمیه‌ای به ۱۵۰۰ تومان و نرخ بنزین آزاد هم به ۳۰۰۰ تومان رسید. برخی از نمایندگان معتقدند در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین منطقی نبود. مهمترین تدبیر دولت برای افزایش قیمت بنزین و کسب درآمد از آن (جهت تامین بودجه لازم برای واردات نفت) افزایش قیمت بنزین در برخی ایالات است. روش دینامیک قیمت سوختسیاست دیگری که دولت هند در مورد بنزین پیش گرفته سیاست «روش دینامیک قیمت سوخت» است.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمدعلی دهقان‌دهنوی افزود: بالغ بر ۹۰ درصد مجوز‌های کسب و کار کشور در سامانه قرار گرفته است. فراتر از آن نیز زیر ساخت اتصال بخش صدور مجوز در بستری مشخص در راستای ساماندهی مجوز‌ها فراهم خواهد شد. همچنین مقررات اضافی یا بخش‌هایی از استعلام‌ها که اضافی هستند نیز در قالب هیئت مقررات زدایی حذف، لغو یا قابل تغییر خواهد شد. دهنوی گفت: اصلاحیه قانون فضای کسب و کار در مجلس تصویب شده است و با تایید شورای نگهبان ابلاغ خواهد شد. عضو کمیسیون حمایت از تولید مجلس نیز گفت: قانون فضای کسب و کار در مجلس در حال اجرایی شدن است.
الفالف23 ساعت قبل
انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبانپس از اجرا شدن طرح افزایش قیمت بنزین، عباسعلی کدخدایی در توییتی خواهان پاسخگویی دولت شد که عباس عبدی از این اتفاق انتقاد کرد. از نظر بنده شورای نگهبان مهم‌ترین رکن حقوقی این کشور است، ولی کمترین اعتبار حقوقی را در استدلال‌های مهم آن شاهدیم. اینکه شورای نگهبان بر اساس قانون عمل می‌کند فقط یک ادعاست، این ادعا را باید به محک داوری حقوقدانان سپرد. عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش بیان داشت: ادبیات آقای روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی غیرقابل دفاع بوده و گفتارهایی را در برابر یکی از اعضا به کار برده است که به هیچ وجه قابل قبول نیست. سلیمی گفت: آقای روحانی گویا تصور کرده است که اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کارگزاران و کارمندان دولت محسوب می‌شوند؛ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرهیختگان کشور محسوب می‌شوند نه گماشته آقای روحانی.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۱۹ ایسوس؛ کدام لپ تاپ‌های ایسوس کارایی بهتری دارند؟

تکراتوچند ثانیه قبل

نتانیاهو رسما به فساد متهم شد‎

تسنیم13 دقیقه قبل

محموله پوشاک قاچاق در عملیات پلیس آشتیان توقیف شد

مهر13 دقیقه قبل

اتفاقی عجیب در فوتبال اتریش؛ برکناری از طریق واتس‌اپ!

نود14 دقیقه قبل

جوسازی نماینده آمریکا در آژانس درباره سطح غنی‌سازی در ایران

الف15 دقیقه قبل