کمک‌رسانی و برنامه‌ریزی برای بازسازی مناطق سیل‌زده در چه مرحله‌ای است؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. حوادث
پوشش خبری

کمک‌رسانی و برنامه‌ریزی برای بازسازی مناطق سیل‌زده در چه مرحله‌ای است؟

سیل خدمات گروه‌های جهادی به ۲۷۰ روستای خوزستان

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سیل خدمات گروه‌های جهادی به ۲۷۰ روستای خوزستان
مسئول بسیج دانشجویی خوزستان گفت: گروه‌های جهادی از دو هفته پیش خدمات خود را معطوف به 270 روستای سیل‌زده خوزستان کردند.

حسین شادمان‌فر، مسؤول ستاد حرکت‌های جهادی شهید علی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، با تاکید بر تشکیل ۳ قرارگاه خدمت رسانی گروه‌های جهادی در استان خوزستان به تشریح اقدامات انجام شده و پیش روی دانشجویان بسیجی در خدمت رسانی به مردم سیل زده این استان پرداخت.

وی با بیان اینکه بر اثر مشکل ایجاد شده در استان خوزستان ۱۲ شهرستان به‌صورت مستقیم درگیر و بیش از ۵۷۰ روستا در معرض بروز سیلاب قرار دارند، گفت: ۲۷۰ روستا به صورت مستقیم تحت تأثیر سیل قرار گرفته‌اند و گروه‌های بسیج دانشجویی مثل همیشه براساس ضرورت نقش آفرینی تخصصی خود با حضور و اقدام به موقع، مشغول فعالیت‌های مختلف جهادی و امدادرسانی در این مناطق شده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر زیارتگاه شهدای هویزه به‌عنوان قرارگاه مرکزی خدمت رسانی به مردم سیل زده استان، با حضور دانشجویان جهادگر و تشکیل اسکان اضطراری و پذیرایی بیش از ۱۳۰۰ نفر از مردم منطقه، به ارائه خدمات بهداشت و درمان، بسته بندی و پخش اقلام و مایحتاج ضروری مردم در روستاهای مناطق حمیدیه، هویزه، بستان، رفیع و سوسنگرد می‌پردازند.

شادمان‌فر با بیان اینکه علاوه بر مردم منطقه، دام‌های در معرض خطر نیز در این مناطق شناسایی شده‌اند، بیان کرد: جهت جلوگیری از افزایش زیان مالی به مردم سیل زده منطقه اقدامات مناسبی جهت جابه‌جایی دام آنها و تامین علوفه مورد نیاز شان صورت گرفته است.

وی با اشاره به تشکیل یک تیم مشترک میان دانشجویان بسیجی استان‌های خوزستان و تهران برای ارائه طرح برون رفت از وضعیت موجود، گفت: تیم شهید تهرانی مقدم با نظارت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در نظر دارد با کار مطالعاتی میدانی خود در حوزه رودخانه کرخه و آبراه‌های منتهی به آن، طرح ایجاد شکست در رودخانه نیسان را برنامه ریزی و اجرایی کند.

مسئول قرارگاه جهادی شهید علی هاشمی اظهار کرد: براساس این طرح با استفاده از زه کش‌های طبیعی موجود در آبراه‌های منتهی به کرخه و همچنین استفاده از ظرفیت آبراه‌های کرخه نور (کور) که سال‌ها از آن استفاده نشده است، یک عملیات ویژه جهت حل مسئله آب گرفتگی در استان خوزستان طراحی خواهد شد.

مسول ناحیه بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: با گذشت دو هفته از آغاز فعالیت‌های جهادی دانشجویان در استان خوزستان، نیروهای جوان و جهادی دانشگاه‌ها با شور و نشاط وصف ناپذیر خود تا زمان عادی شدن شرایط استان در کنار مردم بوده و به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

خواندن خبر در سایت منبع

اتحادمردم و نیروهای مسلح در سیل خوزستان در جهان کم نظیر است

ایرناخبرگزاری ایرنا
اتحادمردم و نیروهای مسلح در سیل خوزستان در جهان کم نظیر است
اهواز - ایرنا - فرماندهی قرارگاه منطقه ای و ارشد آجا در جنوب غرب گفت:همدلی و اتحاد بین نیروهای مسلح و مردم در زمینه خدمت رسانی به مناطق سیل زده خوزستان کم نظیر است.

به گزارش ایرنا امر سرتیپ دوم حمزه بیدادی روز پنجشنبه در آیین رژه خودرویی ارتش به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش، در اهواز بیان کرد: باتدبیری که امیر فرماندهی ارتش در استان‌های سیل زده داشتند ظاهر رژه ارتش در خوزستان نسبت به سایر استان‌ها متفاوت بود.

وی افزود: ارتش و نیروهای مسلح در کنار انجام وظیفه ذاتی خود که همان حفظ مرزهای کشور و این نظام اسلامی است در کنار مردم نیز با تمام ظرفیت خود در صحنه حضور دارد.

فرماندهی قرارگاه منطقه‌ای و ارشد آجا در جنوب غرب ادامه داد: در سیلاب اخیر تمامی نیروهای مسلح به ویژه ارتش در جنوب غرب با تمامی نیروها و تجهیزات سبک و سنگین خود پای کار آمدند و تا بهبود شرایط خوزستان در این میدان حضور دارند.

وی گفت: یگان‌های امدادی و کمک رسان ارتش در ۱۰ نقطه خوزستان به تشخیص مدیریت بحران و هلال احمر به کمک مردم سیل زده رفته‌اند.

امیر سرتیپ بیدادی افزود: امروز به نمایندگی از ارتش و نیروهای مسلح اعلام می‌کنیم که تا آخرین لحظه در کنار مردم مناطق سیل زده حضور داریم تا بتوانیم آلام مردم را تسکین دهیم.

وی گفت: با تمامی کاستی‌ها و گرفتاری‌های مردم، هر زمانی نیاز باشد در هر نقطه‌ای وارد عمل می‌شویم.

رژه خودرویی ارتش جمهوری اسلامی روز پنجشنبه با حضور جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان خوزستان در بلوار قدس اهواز برگزار شد و بیش از یکصد خودروی ارتش حامل کمک به مناطق سیل زده خوزستان از مقابل جایگاه عبور کردند. قرار است این کمک‌ها در ۱۰ نقطه سیل زده خوزستان توزیع شوند.

۷۱۵۲/ ۶۰۳۷

خواندن خبر در سایت منبع

طرح 'هر دهیاری یک همراهی' برای کمک به روستاهای سیل زده اجرا می‌شود

ایرناخبرگزاری ایرنا
طرح 'هر دهیاری یک همراهی' برای کمک به روستاهای سیل زده اجرا می‌شود
کاشان - ایرنا - معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اجرای طرحی برای کمک به روستاهای سیل زده با عنوان 'هر دهیاری یک همراهی' خبر داد.

به گزارش ایرنا، سعید جندقیان بیدگلی روز پنجشنبه در حاشیه نشست تخصصی با عنوان مردم نگاری و هویت در کاشان به خبرنگاران گفت: نزدیک به چهار هزار و ۵۰۰ روستای کشور در نتیجه بارندگی‌های فرودین ماه درگیر سیل شدند و به کمک نیاز دارند.

وی افزود: خانواده‌های روستایی و دهیاری‌های کشور دارای ظرفیت‌های زیادی از ماشین آلات، تجهیزات و منابع مالی هستند و می‌توانند در هنگام ضرورت به کمک یکدیگر بشتابند.

بارندگی‌های شدید و سیل که از بیست و هشتم اسفندماه گذشته آغاز شد، نزدیک ۴۰۰ هزار میلیارد ریال خسارت به ۲۵ استان وارد کرد و از جمله گلستان، مازندران، ایلام، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد را در شرایط اضطراری قرار داد.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور همچنین از اختصاص ۵۵ هزار میلیارد ریال به دهیاری‌ها در سال جاری خبر داد و بیان کرد: این اعتبارها به نسبت سال گذشته نزدیک ۲ برابر شده است.

وی با اشاره به اختصاص ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال از محل طرح‌های بند و تبصره ۶ به ۲۸۰ روستا در سال گذشته تصریح کرد: برخی از دهیاران از حوزه گردشگری اطلاعاتی ندارند، ابتدایی‌ترین برنامه برای روستاهای هدف گردشگری حتی پیش از تخصیص اعتبار و تسهیلات، آموزش است و این کار از امسال آغاز خواهد شد.

جندقیان بیدگلی در ادامه اضافه کرد: هم اکنون ۵۰۰ روستای هدف گردشگری در کشور وجود دارد که دهیاران آنها باید آموزش‌های مرتبط با زبان، مبانی گردشگری و آینده پژوهی را فرا بگیرند.

افزون بر ۲۰ میلیون و ۷۳۰ هزار نفر از جمیعت کشور بر اساس سرشماری سال ۹۵ در بیش از ۶۲ هزار روستا ساکن هستند.

۶۱۳۶/۸۱۲۳/۶۰۲۶

خواندن خبر در سایت منبع

تشریح وضعیت بهداشتی مناطق سیل‌زده به نقل از رئیس کمیسیون بهداشت مجلس

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تشریح وضعیت بهداشتی مناطق سیل‌زده به نقل از رئیس کمیسیون بهداشت مجلس
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از تهیه گزارش این کمیسیون از وضعیت بهداشتی مناطق سیل زده خبر داد.

حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به منتشر شدن اخباری در فضای مجازی مبنی بر شیوع بیماری‌های عفونی در مناطق سیل زده، گفت: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر شیوع بیماری‌های عفونی و واگیردار در استان‌های سیل زده وجود ندارد.

وی با بیان اینکه طبق استعلامی که بنده از وزارت بهداشت و سایر دستگاه‌های ذیربط در این زمینه داشتم هیچ نشانه‌ای از شیوع اینگونه بیماری‌ها در مناطق وجود ندارد افزود: همچنین اعضای کمیسیون بهداشت نیز در زمان بازدید میدانی از این مناطق شاهد شیوع چنین بیماری‌هایی نبوده‌اند.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه نگرانی کنونی ما در حوزه بهداشتی و درمانی مناطق سیل‌زده مربوط به وضعیت آنها بعد از فروکش کردن سیل است، اضافه کرد: لازم است که وضعیت فاضلاب شهر اهواز به طور صحیح مدیریت شود. همچنین لاشه حیواناتی که تلف شده‌اند به موقع جمع‌آوری و محیطی که در آن بوده‌اند، ضدعفونی شود.

شهریاری با بیان اینکه بی‌توجهی به بهداشت محیط، مردم مناطق سیل‌زده را در معرض ابتلا به بیماری‌های عفونی قرار می‌دهد، تاکید کرد: هم‌ اکنون پیشگیری از بروز بیماری‌های عفونی بعد از رفع بحران ناشی از سیل نیازمند هماهنگی بین بخشی است که سازمان نظام دامپزشکی کشور باید در جهت جمع‌آوری لاشه حیواناتی که از بین رفته‌اند و مسئولان دانشگاه‌های علوم پزشکی در حوزه تامین بهداشت محیط، تلاش کنند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس تصریح کرد: نبود سرویس بهداشتی یکی از مشکلات موجود در برخی مناطق سیل‌زده است که طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است حل شود و دستگاه‌هایی که در این راستا خدمات رسانی می‌کنند این مشکلات را حل کنند. همچنین ضروریست که وضعیت فاضلاب شهر اهواز به طور صحیح مدیریت شود.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه اعضای کمیسیون بهداشت به عنوان کمیسیون تخصصی در این زمینه به استان‌های سیل‌زده سفر کرده و در جریان نحوه ارائه خدمات درمانی و وضعیت بهداشتی در این مناطق قرار گرفته‌اند، گفت: قرار است اعضای کمیسیون هفته آینده نیز به استان گلستان سفر کنند و در نهایت گزارشی از روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در این مناطق تهیه کرده و در کمیسیون ارائه دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

خسارت ۷ میلیارد ریالی سیلاب به مدارس عشایری چهارمحال و بختیاری

مهرخبرگزاری مهر
خسارت ۷ میلیارد ریالی سیلاب به مدارس عشایری چهارمحال و بختیاری
شهرکرد- رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر استان چهارمحال وبختیاری از خسارت هفت میلیارد ریالی به مدارس عشایری چهارمحال و بختیاری در پی وقوع سیلاب در سالجاری خبر داد.

حاتم خالدی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به خسارت هفت میلیارد ریالی به مدارس عشایری چهارمحال و بختیاری در پی وقوع سیلاب در سالجاری، اظهار داشت: برخی از دیوارها و فضاهای آموزشی مدارس عشایری چهارمحال و بختیاری در پی وقوع سیلاب در سالجاری تخریب شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: بیشترین تخریب مدارس عشایری در شهرستان‌های لردگان، اردل و کیار گزارش شده است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر ۲۴ کلاس درس سیار برای دانش آموزان عشایر در استان چهارمحال و بختیاری استقرار یافته است.

رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: برخی از کلاس‌های درس در کانکس و برخی دیگر در چادر تشکیل می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

تشریح اوضاع شهرستان الیگودرز پس از سیل از زبان نماینده آن

ایسناخبرگزاری ایسنا
تشریح اوضاع شهرستان الیگودرز پس از سیل از زبان نماینده آن
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کم توجهی برخی مسئولین به سیل‌زدگان الیگودرز، خاطرنشان کرد که این بی‌توجهی موجب افزایش خسارات وارده به مردم خواهد شد.

محمد خدابخشی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سیل شهرستان الیگودرز و خسارات وارد شده به زیر ساخت‌های این شهرستان با تاکید براین‌که «به دنبال سیل در الیگودرز خسارت‌های زیادی به حوزه‌های مختلف شهرستان وارد شده است» اظهار کرد: یکی از شهرهای در گیر سیل شهرستان الیگودرز بوده است که در این شهرستان بیش از سیصد روستا دچار خسارت شدند، ۳۵۰کیلومتر از جاده‌ها شهرستان تخریب شده و بسیاری از پل‌ها را آب برده است، با توجه به سفر معاون وزیر راه و بازدیدهای میدانی ستاد مدیریت بحران براورد شد که بیش از ۱۶۹ میلیارد تومان به جاده‌های الیگودرز خسارت وارد شده است.

وی افزود: ما در حوزه کشاورزی و همچنین در زمینه پرورش ماهی متحمل خسارت‌های زیادی شده‌ایم، سه هزار تا سه هزار و ۵۰۰ تن ماهی پرورشی از دست داده‌ایم و شاهد تخریب مزارع پرورش ماهی، کندو‌های عسل، مزارع، کانال‌های انتقال آب، جاده‌های میان مزارع و همچنین شاهد تلف شدن بسیاری از دام‌های روستایی بوده‌ایم، به دلیل سیل و هم به دلیل مسدود بودن جاده‌ها و نرسیدن علوفه دام‌های زیادی در روستاهای مختلف تلف شده‌اند.

وی تصریح کرد: در حوزه‌های زیر ساختی دیگر هم آسیب‌های جدی به این شهرستان وارد شده است، زیر ساخت‌های مخابراتی و شبکه توزیع برق به خصوص در محور الیگودرز به شول آباد دچار آسیب جدی شده است. در این محور الیگودرز به شول آباد دکل‌های زیادی به موجب رانش زمین و به دلیل ریزش کوه از بین رفته‌اند وبه تاسیسات انتقال آب شرب نیز خسارت هایی وارد شده است، بر اساس آمار بنیاد مسکن شهرستان نزدیک به سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی تخریب شده و یا نیاز به بازسازی دارد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با تاکید براین‌که «بیش از هزا رو ۵۰۰ میلیار تومان به شهرستان الیگودز خسارت وارد شده است» عنوان کرد: به دلیل این‌که عمده این خسارت‌ها در روستاهای الیگودرز بوده و در همین روستاها زیر ساخت مخابراتی تخریب و جاده‌ها مسدود شده است، مردم امکان ارسال تصاویر خسارت‌ها و بیان مسائل مشکلات خود به مسئولین را در فضای مجازی نداشتند و به همین دلیل صدای این مردم محروم کمتر به گوش مسئولین رسید.

وی با تاکید براین‌که «عمده خسارت‌ها در دو بخش زز و ماهرو و ذلقی بوده است»، اظهار کرد: مهم‌ترین شاخص در خصوص ارزیابی بحران‌ها شاخص‌های مرتبط با جان انسان‌هاست، در شهرستان الیگودرز ۵ نفر جان خود را از دست دادند که بیشترین تعداد کشته شدگان در بین شهرستان‌های استان لرستان است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد برخی مسئولین در بسیج امکانات کافی برای کمک به برخی مناطق آسیب دیده اظهار کرد: در دو منطقه زز و ماهرو و ذلقی الیگودرز شاهد بیشترین مشکلات بودیم در صورتی که کمترین توجه به این مناطق صورت گرفته است.

وی با تاکید بر لزوم پاسخگویی وزیر کشور و ستاد مدیریت بحران در خصوص برخی مناطق سیل زده بیان کرد: من به عنوان نماینده مردم الیگودرز که بار‌ها مشکلات این مردم را به مسئولین انتقال دادم از عملکرد مدیریت بحران کشور انتقاد دارم. باید در این زمینه پاسخگو باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
فامیل دور که با انگیزه انتقامگیری از تازه‌داماد، بعد از خفه کردن نوعروس ۱۸ ساله‌اش، سر او را باکاتر بریده بود، بازداشت شد. روزنامه جام جم: ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه بیستم آبان امسال تیم جنایی تهران در جریان قتل نوعروس ۱۸ ساله‌ای در طبقه دوم ساختمانی در محله تهران نو قرار گرفتند. یکی از خانم‌های همسایه هم مردی را دیده بود که از پنجره خانه نوعروس به پایین پریده و فرار کرده بود. تا سیکل درس‌خوانده و پشیمان از قتل نوعروس است و زیر لب می‌گوید انتقام مردانه‌ام مرا به دردسر انداخت و باعث شد زنی را بکشم. با دستانم خفه‌اش کرده و بعد با کاتر گلویش را بریدم.
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ سردار اسکندر مومنی در این پیام آورده است: با اجرای طرح مدیریت سوخت، شاهد نگرانی‌هایی از سوی بخشی از مردم بودیم که با اعتراضاتی همراه بود، در این میان عده‌ای فرصت‌طلب، بستر برخی تحرکات خرابکارانه را به وجود آوردند که قطعا جز خوشحال کردن دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران، ثمره دیگری نداشت. وی با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در صحنه‌های مختلف فراتر از مسئولیت خود و به طور آگاهانه عمل کرده است، گفت: مدیریت هوشمندانه و با اقتدار حوادث اخیر که در مدت زمان چند روزه به پایان رسید، در مقایسه با عمق و گستردگی، خشونت‌آمیز بودن، حجم تخریب‌گری، غارت اموال عمومی و مردمی توسط اشرار، کار بزرگی از سوی پلیس بود. وی ادامه داد: دیگر دستگاه‌های امنیتی کشور نیز در این چند روز مقتدرانه و با به کارگیری ظرفیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی خود، بحران ایجاد شده را مدیریت کردند. مومنی گفت: از مردم عزیز بابصیرت، ولایت‌مدار، فهیم و انقلابی ایران اسلامی که به خوبی تشخیص دادند که این آشوب‌گری‌ها در جهت مطالبات آنان و منافع عمومی جامعه نیست و با گوش فرا دادن به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) صف خود را از اشرار و تخریب‌کنندگان اموال عمومی جدا کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم. وی در پایان با تاکید بر اینکه باید قدردان نعمت انقلاب، ولایت و حضور مردم در صحنه‌های دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی باشیم، گفت: از زحمات و حضور مسئولان و خادمان امنیت کشور در جهت برقراری امنیت تشکر می‌نمایم.
فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
فیش یک نقاش ساختمان و پدر ۶ فرزند علاوه بر قتل و اذیت و آزار کودکان، آدمخوار نیز بود. آلبرت فیش در واشینگتن به دنیا آمد و پدرش، یک ناخدا در زمان تولد وی ۷۵ سال سن داشت. پدر فیش هنگامی که وی ۵ ساله بود درگذشت و وی را به یتیم خانه فرستادند و وی بار‌ها از یتیم خانه گریخت. فیش در سال ۱۹۲۸ علاقه‌اش به خوردن گوشت انسان را نمایان کرد و در آن سال دختری ۱۲ ساله به نام گریس باد را قربانی این عادت عجیبش کرد. آخرین جمله که او به زبان راند این بود: من سال‌ها پیش در خشکسالی که در چین روی داد، به خوردن گوشت انسان علاقه‌مند شدم.
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
روزنامه خراسان: پسرجوان که در هواخواهی از برادر کوچکش دست به قتل زده بود، در دادگاه از خود دفاع می‌کند. هواخواهی از برادربا مرگ پسرجوان در بیمارستان، تیمی از پلیس به پرس و جو از دوستان قربانی پرداخت و رد عامل جنایت شبانه را به دست آورد. وقتی به پارک رسیدیم و با دوستان برادرم روبه رو شدم، سراغ حمید را گرفتم، اما آن‌ها گفتند حمید به خانه رفته است. من قلیان دوستان برادرم را شکستم و به خاطر دروغی که به من گفته بودند به آن‌ها فحش دادم. افشین در آن دعوا قصد میانجیگری داشت، اما برادر پژمان با چاقو به گردنش زد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حبیب اله جان نثاری در مراسم وداع با شهید سروان رضا صیادی، این شهید مدافع امنیت را نماد ایثار و رشادت در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رمز پایداری امنیت و آرامش کشور است و شهدا مایه سربلندی و افتخار ملت ایران هستند و همه ما مدیون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان هستیم. وی افزود: امنیت در سایه تلاش بی دریغ شهیدان مدافع امنیت همچون شهید سروان رضا صیادی به بار می‌نشیند و وظیفه ما ادامه راه شهیدان و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است. سردار جان نثاری تصریح کرد: امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون خون پاک و از خود گذشتگی شهدا و جانبازان عزیز است که سرمایه‌های ارزشمند و معنوی نظام هستند و امیدواریم همه ما از ادامه دهندگان واقعی راه این عزیزان باشیم. وی عنوان کرد: برکات، پیشرفت و امنیت پایدار کنونی کشور، ثمره خون پاک شهداست و گرامی داشت و زنده نگه داشتن نام و یاد این عزیزان که دین زیادی بر گردن همه ملت دارند، کمترین کار در مقابل ایثار و شهادت آن هاست. سردار جان نثاری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و حرکت در مسیر آنان را تکلیف و مسئولیت جامعه امروزی دانست و تصریح کرد: گسترش اسلام و درخت تناور انقلاب به برکت خون شهداست و خون این شهیدان در رگ‌های جامعه جاری است.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۱۹ ایسوس؛ کدام لپ تاپ‌های ایسوس کارایی بهتری دارند؟

تکراتوچند ثانیه قبل

کلاهبرداری با شگرد ثبت‌نام طرح‌های حمایتی دولت

اقتصاد آنلاین3 دقیقه قبل

جزئیات پیشنهاد میلان به زلاتان

نود3 دقیقه قبل

بازیکنان پرسپولیس شارژ مالی شدند/قول انصاری‌فرد به سرخ‌پوشان

نود3 دقیقه قبل

چالش پیرترین سرمربی ملی جهان؛ تمدید سرمربی ۷۴ ساله با آلبانی

نود3 دقیقه قبل