پیام‌های تبریک به مناسبت انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

پیام‌های تبریک به مناسبت انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران

علی‌اکبر ولایتی انتصاب فرمانده کل سپاه را تبریک گفت

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
علی‌اکبر ولایتی انتصاب فرمانده کل سپاه را تبریک گفت
مشاور رهبری در امور بین الملل طی پیامی به سردار سرلشکر حسین سلامی، انتصاب وی را به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران تبریک گفت.

علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل طی پیامی به سردار سرلشکر حسین سلامی، انتصاب وی را به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

با سلام

انتصاب شایسته جنابعالی از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و افتخار دریافت درجه سرلشگری که نشانه اعتماد رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و همچنین تجربیات و توانمندی‌های ارزنده و سوابق انقلابی جنابعالی می‌باشد را تبریک عرض می‌کنم.

برای جنابعالی در راستای اجرای دستورات و منویات فرمانده معظم کل قوا، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام مسئولیت‌ها و وظایف محوله به سپاه در جهت پاسداری از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی، توفیقات روز افزون مسئلت می‌کنم.

همچنین لازم می‌دانم از زحمات سردار سرلشگر پاسدار جعفری که در جهت پیشبرد اهداف سپاه در دوره مسئولیتشان تلاش‌های فراوانی را داشته‌اند تقدیر و تشکر کنم.

علی اکبر ولایتی

۲ اردیبهشت ماه ۹۸

خواندن خبر در سایت منبع

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خطاب به فرمانده‌کل جدید سپاه

ایسناخبرگزاری ایسنا
پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خطاب به فرمانده‌کل جدید سپاه
در پی صدور حکم فرماندهی معظّم کل قوا مبنی بر انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به مقام فرماندهی‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، با صدور پیامی انتصاب فرمانده جدید این نیرو را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، متن این پیام به شرح زیر است:

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده‌کل محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

رشد و اعتلای جامعه و نظام اسلامی ما و پاسداری از کیان و ارزش‌های انقلاب در گرو صلابت و اقتدار نیروهای نظامی آن است. در این میان، شایستگی‌ها و تجارب ارزنده جنابعالی در مسئولیت‌ها و سنگرهای مختلف سپاه سرمایه ارزشمندی است که می‌تواند پیکره‌ این نیرو را در ارتقای ضریب قدرت رزمی و دفاعی توانی تازه ببخشد. بدین وسیله، انتصاب شایسته‌ جنابعالی را به مقام فرماندهی‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده سلامتی و توفیقات روز افزونتان را در مسیر پیش رو از خداوند متعال خواستارم.

خواندن خبر در سایت منبع

ان شاءالله در دوران فرماندهی جنابعالی شاهد تکامل همه جانبه سپاه باشیم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
ان شاءالله در دوران فرماندهی جنابعالی شاهد تکامل همه جانبه سپاه باشیم
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه را تبریک گفت.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی انتصاب سرلشکر پاسدار سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم؛

بدین وسیله انتصاب شایسته جنابعالی به فرماندهی کل سپاه در روز پانزده شعبان المعظم و ولادت حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و اعطای درجه سرلشکری از سوی فرمانده معظم کل قوا را صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

فرماندهی جنابعالی در سپاه که بحمدالله برخوردار از ایمان و خردمندی، تقوا و اخلاص و دارای سوابق درخشان در دوران دفاع مقدس و دانش نظامی در سطوح عالی سپاه پاسداران می‌باشید، نویدبخش دوره‌ای پرافتخار در حیات طیبه سپاه پاسداران در گام دوم انقلاب اسلامی است.

برخورداری از اندیشه و نگاه راهبردی و شناخت عمیق شما نسبت به تغییر و تحولات محیط ملی، منطقه‌ای و بین المللی و همچنین قدرت ابتکار عمل، پیش بینی و پیش دستی عالمانه نسبت به رخدادهای آینده، جنابعالی را فرمانده‌ای در طراز انقلاب کبیر اسلامی قرار داده است.

ان شاءالله در دوران فرماندهی جنابعالی شاهد تقویت، رشد و تکامل همه جانبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابعاد گوناگون از جمله اقتدار دفاعی و فرهنگی، قدرت بازدارندگی مؤثر، اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی و کمک به سازندگی کشور و رویاروئی با حوادث غیر مترقبه خواهیم بود.

اینجانب با قدرشناسی از مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بابت این انتخاب شایسته و هوشمندانه، موفقیت و سربلندی آن همرزم مومن، شجاع و آحاد پاسداران دلاور و سلحشور را تحت عنایات خاصه حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از ذات اقدس ربوبی مسئلت می‌نمایم.

سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

خواندن خبر در سایت منبع

ویژگی جذاب فرمانده جدید سپاه چیست؟

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
ویژگی جذاب فرمانده جدید سپاه چیست؟
رصد امورات آشکار سردار سلامی در همین چند سال اخیر نشان می‌دهد که او همواره در صحنه میدانی عرصه‌های مختلف ماموریتی سپاه حضور مستمر داشته است.

به گزارش مشرق، سردار سرلشکر حسین سلامی، هشتمین فرمانده سپاه در حالی از طرف فرمانده کل قوا، منصوب شد که می‌توان درباره او چند مزیت فوق‌العاده را برشمرد. البته در ابتدا این نکته قابل یادآوری است که امروز سپاه مجموعه‌ای از فرماندهان لایق و مقتدر را در اختیار دارد که هرکدامشان می‌تواند، این مجموعه را به خوبی هدایت کند و این البته حاصل چند مساله مهم است. اول آنکه هشت سال دفاع مقدس، فرماندهان بزرگی را برای سپاه به ارمغان آورد و تا سالها این نیرو را در حوزه فرماندهی صاحب یک ذخیره استراتژیک نیروی انسانی کرد. اما در مساله دوم نیز در ماموریت‌های ذاتی سپاه همانند همانند پاسداری از انقلاب اسلامی جستجو کرد.

در تمام حوادث سیاسی و امنیتی که پس از جنگ بر انقلاب اسلامی گذشته، سپاه همواره حضور داشته و باید هم بنا به وظیفه قانونی خود حضور میداشته است. بدین معنا که سپاه همسان انقلاب هم به روز و هم پخته‌تر شده است. همچنین از فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ گرفته تا ده‌ها جنگ نیابتی در خارج از کشور که پس از ایام جنگ تحمیلی تاکنون در برابر بزرگترین ارتش‌ها و نیروهای نیابتی پیشرفته دنیا، از فرماندهان سپاه، فرماندهانی توانمند و منحصر به‌فرد ساخته است. اما در کنار اینها قدرت فرمانده سازی رهبر معظم انقلاب را در جایگاه فرماندهی کل قوا نباید ندیده گرفت و اینک سردار سرلشکر سلامی با طی مراحل محتلف فرماندهی در مجموعه سپاه یکی از آنها محسوب می‌شود.

اما خاصتا درباره انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران بخوانید:

الف: «انتهای مذاکره و سازش با آمریکا جنگ است»، «دورریز غذای ایرانی‌ها ۵۰ میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می‌کند»، «نتانیاهو باید شنا کردن در مدیترانه را یاد بگیرد»، «(صهیونیست‌ها) راهی برای فرار ندارید، به اندازه یک عملیات بیت‌المقدس ما هستید»، «هیچ تصمیمی بدون ایران در منطقه قابل اجرا نیست»، «تحریم‏‌ها مانند سنگ زدن کودکان به یک قطار در حرکت است»، «جواب بازدید از مراکز نظامی را با سرب داغ می‌دهیم»، «پاسخ ما به هرگونه حمله نظامی قطعا نظامی خواهد بود نه سیاسی»، این تک جمله‌های ماندگار تنها بخشی از اظهارات راهبردی سردار سلامی در روزهای گذشته و به مناسبت‌های مختلف بوده است. به همین دلیل برای همه آنانیکه به ادبیات استراتژیک و خلق ادبیات راهبردی علاقه مند هستند، سردار سلامی یک گزینه جذاب به شمار می‌رود. مروری بر ده‌ها سخنرانی سرداری سلامی نشان می‌دهد که او فقط یک سخنور هنرمند نیست بلکه به صراحت می‌توان گفت که از آن جمله مقامات جمهوری اسلامی است که توانمندی ویژه در خلق ادبیات راهبردی دارد. این جذابیت ذاتی در سردار سلامی، بگونه‌ای است که در دوران جدید سپاه پاسداران بیشتر خود را نیز نشان خواهد داد. دوران جدید دورانی است که سپاه یک دوره موفق جنگ نیابتی در غرب آسیا را پشت‌سر گذاشته و خود را برای دورانی جدیدی از تقابل شفاف‌تر با آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها آماده می‌کند. از سویی، موفقیت‌های جمهوری اسلامی در منطقه غرب آسیا و به خصوص در پرونده‌های مهمی همچون داعش، سوریه، عراق، لبنان و حتی یمن و تغییر موازنه قدرت به نفع جمهوری اسلامی نیازمند خلق ادبیاتی راهبردی در داخل و خارج از کشور است که این پیروزی‌ها را کامل به نمایش بگذارد و حق آن را به خوبی ادا کند. علاوه بر نقش مهم مقامات سیاسی کشور، بخشی از خلق این ادبیات راهبردی برعهده فرماندهان عالی‌رتبه نظامی است. اساسا سال‌های پیش رو سال‌های بزرگ و حساسی برای انقلاب است که دوران جدیدی از ادبیات راهبردی را نیز می‌طلبد. با توجه به توانمندی و سخنوری راهبردی سردار سلامی می‌توان در اینباره بسیار امیدوار بود و درباره او حساب ویژه‌ای را باز کرد.

ب: از سوی رصد امورات آشکار سردار سلامی در همین چند سال اخیر نشان می‌دهد که او همواره در صحنه میدانی عرصه‌های مختلف ماموریتی سپاه حضور مستمر داشته است. تعداد بسیار زیاد و قابل تامل سفرهای شهرستانی و اساسا هر نقطه‌ای از کشور که احساس به حضور سپاه بوده، او از اولین افراد در صحنه بوده است. این را بگذاریید کنار سوابق مختلف مدیریتی وی در سپاه منجمله ستاد مشترک، نیروی هوایی، تدریس در دانشگاه عالی دفاع ملی، سالها جانشینی سپاه و … که از سرلشکر سلامی یک فرمانده کاملا مسلط در دوران جدید ساخته است. شبه همین مساله درباره ریاست جدید قوق قضاییه نیز تکرار شد و آیت الله رئیسی پس از سالها حضور در سمت‌های مختلف دستگاه قضایی به ریاست این قوه رسید. رئیسی و سلامی حاصل کادرسازی مستقیم رهبری برای مهمترین نهادهای جمهوری اسلامی هستند. در هر صورت تغییرات اخیر در نهادهای مهمی همچون سپاه، ارتش، قوه قضاییه، ائمه جمعه و… نوید دوران چابک سازی موثر و تقویت کارامدی در انقلاب اسلامی است.منبع: جهان

خواندن خبر در سایت منبع

پیام تبریک چهره‌های سیاسی و نظامی به سردار سلامی در پی انتصاب فرمانده جدید کل سپاه

موجخبرگزاری موج
پیام تبریک چهره‌های سیاسی و نظامی به سردار سلامی در پی انتصاب فرمانده جدید کل سپاه
چهره‌های سیاسی و نظامی طی پیام‌ های جداگانه‌ انتصاب سردار حسین سلامی فرمانده جدید کل سپاه را تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در حکمی سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

به همین مناسبت، چهره‌های سیاسی و نظامی پیام‌های تبریکی صادر کردند که متن پیام‌ها به شرح زیر است:

متن پیام سردار صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم

بدین وسیله انتصاب شایسته جنابعالی به فرماندهی کل سپاه در روز پانزده شعبان المعظم و ولادت حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و اعطای درجه سرلشکری از سوی فرمانده معظم کل قوا را صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

فرماندهی جنابعالی در سپاه که بحمدالله برخوردار از ایمان و خردمندی، تقواو اخلاص و دارای سوابق درخشان در دوران دفاع مقدس و دانش نظامی در سطوح عالی سپاه پاسداران می‌باشید، نویدبخش دوره‌ای پرافتخار در حیات طیبه سپاه پاسداران در گام دوم انقلاب اسلامی است.

برخورداری از اندیشه و نگاه راهبردی و شناخت عمیق شما نسبت به تغییر و تحولات محیط ملی، منطقه‌ای و بین المللی و همچنین قدرت ابتکار عمل، پیش بینی و پیش دستی عالمانه نسبت به رخداد‌های آینده، جنابعالی را فرمانده‌ای در طراز انقلاب کبیر اسلامی قرار داده است.

ان شاءالله در دوران فرماندهی جنابعالی شاهد تقویت، رشد و تکامل همه جانبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابعاد گوناگون از جمله اقتدار دفاعی و فرهنگی، قدرت بازدارندگی مؤثر، اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی و کمک به سازندگی کشور و رویاروئی با حوادث غیر مترقبه خواهیم بود.

اینجانب با قدرشناسی از مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بابت این انتخاب شایسته و هوشمندانه، موفقیت و سربلندی آن همرزم مؤمن، شجاع و آحاد پاسداران دلاور و سلحشور را تحت عنایات خاصه حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از ذات اقدس ربوبی مسئلت می‌کنم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

متن پیام دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی

برادر گرامی سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

انتصاب جنابعالی را به عنوان فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بی شک حسن اعتماد فرماندهی معظم کل قوا به جناب عالی و واگذاری این مسئولیت خطیر و راهبردی، نشآت گرفته از تقوی، مشی جهادی و انقلابی، دانش و تجربیات موفق شما در عرصه‌های مختلف مدیریتی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است و می‌تواند به عنوان سرمایه‌ای ارزنده مسیر تعالی مستمر نهاد مقدس سپاه را پرشتاب‌تر کند.

امید است به برکت روز میلاد مولایمان حضرت، ولی عصر (عج) این انتصاب شایسته منشاء برکت و خیر کثیر برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیرو‌های مسلح و کشور عزیزمان، ایران پرافتخار باشد.

متن پیام ظریف وزیر امور خارجه

در پی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه با انتشار پیامی، این انتصاب را به سرلشکر سلامی تبریک گفت.

در متن پیام ظریف آمده است:

برادر گرامی سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

با سلام و تحیت

انتصاب جنابعالی را به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روز فرخنده نیمه شعبان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و برای شما در این مسئولیت بزرگ آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

محمد جواد ظریفوزیر امور خارجه

متن پیام علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران

علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی انتصاب سردار سرلشکر حسین سلامی را در مقام فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می‌باشد:

برادر گرامی، سردار سرلشکر حسین سلامی

بدین وسیله انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک عرض می‌کنم.

حضور شخصیتی بصیر، جامع نگر و انقلابی در این سنگر حساس و مقدس نمایانگر توانمندی، درایت و هوشمندی جنابعالی در ادامه مسیر اسلاف خود به منظور ایجاد اندیشه‌ای نو و کوششی خستگی ناپذیر در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی می‌باشد.

در پایان دوام سلامتی و بهروزی جنابعالی و همکاران گرامی را در سایه توجهات خاصه حضرت، ولی عصر (عج) از درگاه احدیت مسئلت می‌کنم.

علی اکبر صالحی

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران

متن پیام واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری

متن پیام تبریک محمود واعظی به سردار سلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی

انتصاب جنابعالی را بعنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرمانده معظم کل قوا، تبریک عرض می‌کنم و از خداوند متعال، موفقیت شما در این مسئولیت خطیر را مسئلت دارم.

برغم خواست و آرزوی بدخواهان و دشمنان نظام و ملت، عزم و اراده دولت تدبیر و امید بر تداوم همکاری و تعامل نزدیک با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. اینجانب امیدوارم همکاری‌های میان دولت و سپاه در حوزه امنیت و منافع ملی که برکات فراوانی به همراه داشته، با انتصاب جنابعالی بیش از گذشته تقویت و تداوم یابد.

محمود واعظی

رئیس دفتر رئیس جمهوری

متن پیام جهانگیری معاون اول رئیس جمهور

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال پیامی انتصاب سردار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری که نشان دهنده شایستگی‌ها و تجارب ارزشمند شما در دوران مسئولیت‌های مختلف در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، صمیمانه تبریک میگویم.

با توجه به نقش تأثیرگذار و توانمندی‌های فراوان نیروهای مسلح و بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روند توسعه کشور (که یکی از جلوه‌های زیبای آن حضور سپاه و ارتش در جریان سیلاب‌های اخیر کشور بود)، دولت آمادگی کامل دارد، ضمن حمایت از نیروهای مسلح از این توانمندی در حل مشکلات مردم و پیشرفت کشور استفاده نماید.

از خداوند بزرگ موفقیت و سربلندی شما در این مسئولیت مهم و خطیر را مسألت دارم.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رئیس جمهور

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر دفاع انتصاب فرمانده کل سپاه را تبریک گفت

مهرخبرگزاری مهر
وزیر دفاع انتصاب فرمانده کل سپاه را تبریک گفت
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور پیامی، انتصاب سردار حسین سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور پیامی، انتصاب سردار حسین سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران را به وی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إن الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کأنهم بنیان مرصوص

خداوند کسانی را دوست می‌دارد که در راه او جهاد می‌کنند «و از ثابت قدمی» گوئی بنایی پولادین و استوارند.

صف، آیه ۴

برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

ارتقا درجه و انتصاب جنابعالی از سوی فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را همزمان با ایام فرخنده میلاد موفور السرور منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر ارواحنا لتراب مقدمه الفداه و سالروز تشکیل نهاد انقلابی و مردمی سپاه پاسداران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

امیدوارم در پرتو تجارب گرانسنگ، نگاه عالمانه، ژرف اندیشانه و روحیه انقلابی و دشمن ستیزانه جنابعالی شاهد رشد و اعتلای بیش از پیش سپاه پاسداران در گام دوم انقلاب اسلامی باشیم.

توفیقات روز افزون آن برادر ارجمندم را در سایه الطاف و عنایات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری‌های حکیمانه مقام معظم فرمانده کل قوا از درگاه قادر متعال خواستارم.

سرتیپ ستاد امیر حاتمی

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(2)

خدا حفظشون کنه

ماشاا... بازار پاچه خواری همیشه تو ایران داغه.

1 سال قبل

درود بر سپاهین اسلام من یک سپاهیم

1 سال قبل

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها