نظرات مختلف درباره آمریکا پس از آخرین حرکت ترامپ در راستای تحریم ایران
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

نظرات مختلف درباره آمریکا پس از آخرین حرکت ترامپ در راستای تحریم ایران

موسوی: هیچ درخواستی برای مذاکره با آمریکا در کار نیست

ایسناخبرگزاری ایسنا
موسوی: هیچ درخواستی برای مذاکره با آمریکا در کار نیست
سخنگوی وزارت خارجه گفت:هیچ درخواستی برای مذاکره با آمریکا در کار نیست .

به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی با تاکید بر این که هیچ درخواستی برای مذاکره با آمریکا در کار نیست، گفت: با عربستان جز در مساله حج هیچ‌گونه مذاکره دیگری نداریم

این خبر تکمیل می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

فرمانده سپاه البرز: آمریکایی‌ها توان مقابله با سپاه را ندارند

تسنیمخبرگزاری تسنیم
فرمانده سپاه البرز: آمریکایی‌ها توان مقابله با سپاه را ندارند
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: آمریکایی‌ها سپاه را تروریست می‌دانند زیرا به واسطه استقامت مردم ایران، توان مقابله با سپاه را ندارند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار سید یوسف مولایی در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه که پیش از ظهر امروز با حضور پاسداران، روحانیون و مسؤولین استانی در کانون جوانان بسیج ناحیه کرج برگزار شد، با اشاره به ویژگی سپاه مبنی بر انسان محوری اظهار داشت: اگر بهترین سلاح را داشته باشیم باز هم اراده انسان لازم است.

فرمانده سپاه استان البرز افزود: خاصیت سپاه پاسداران‌ انقلاب اسلامی دشمن آزاری است و با وجود این که ارتش‌های ابرقدرت دنیا تجهیزات بهتری نسبت به ما دارند اما باز هم تحقیر می‌شوند و سپاه را تروریست می‌دانند زیرا به واسطه استقامت مردم ایران، توان مقابله با سپاه را ندارند.

وی ادامه داد: اسرای آمریکایی به محض اسارت می‌دانند که آتش زدن در انتظار آن‌ها نیست و کشته نمی‌شوند اما حالشان خوب نیست ولی شهید حججی به محض اسارت‌ می‌دانست که حداقل قطعی دست و پا در انتظار او است اما با صلابت و استوار گام برمی‌داشت.

مولایی عنوان کرد: اگر می‌خواهیم با دقت به این مسئله نگاه کنیم باید اهمیت دروس عقیدتی و سیاسی و نظامی را بدانیم که‌ ماهیت سپاه به این دروس بستگی دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر ارتباطات: تروریسم اقتصادی آمریکا در حال تسری به فضای مجازی است

ایرناخبرگزاری ایرنا
وزیر ارتباطات: تروریسم اقتصادی آمریکا در حال تسری به فضای مجازی است
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از حذف برنامه‌های ایرانی در سیستم عامل اندروید خبر داد و گفت: تروریسم اقتصادی آمریکا در حال تسری به اقتصاد فضای مجازی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی روز شنبه در توئیتر خود نوشت: «گزارش سازمان فناوری اطلاعات حاکی از آن است که حذف برنامه‌های ایرانی در سیستم عامل اندروید صرفا محدود به پوسته‌های یک پیام‌رسان نبوده است بلکه برخی برنامه‌های کسب و کارهای ایرانی را نیز در برگرفته است

تروریسم اقتصادی آمریکا در حال تسری به اقتصاد فضای مجازی است».

علمی**۹۲۰۷** ۱۰۵۵

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش جهاد اسلامی فلسطین به تحریم‌های آمریکا علیه ایران

فارسخبرگزاری فارس
واکنش جهاد اسلامی فلسطین به تحریم‌های آمریکا علیه ایران
یکی از اعضای دفتر سیاسی جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد دور جدید تحریم‌ها علیه ایران که در ادامه گستاخی‌های آمریکا صورت می‌گیرد، جدید نیست و این تحریم‌ها از آغاز انقلاب اسلامی وجود داشته است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ‌ «ولید القططی» از اعضای دفتر سیاسی جهاد اسلامی فلسطین به دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.

وی در گفت‌وگو با «دنیا الوطن» اعلام کرد: ما این تحریم‌ها را مردود می‌دانیم و محکوم می‌کنیم؛ (تحریم‌های مذکور) در چارچوب گستاخی‌های آمریکا در منطقه و تحمیل خواست دولت آمریکا بر منطقه عربی و اسلامی صورت می‌گیرد، اینها برای ایران «جدید» نیست بلکه از زمان انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۹۷۹ تا کنون وجود داشته است.

القططی ادامه داد: اما در خصوص جهاد اسلامی فلسطین؛ «سلاح و قدرت» این جنبش از قدرت ملت فلسطین است؛ درست است ما منکر این نیستیم که ایران از تمام قوای مقاومتی در لبنان و فلسطین از جمله جهاد اسلامی حمایت می‌کند اما در نهایت امر، جهاد اسلامی «جنبش مقاومتی فلسطینی» است که ریشه‌های خود را در میان ملت فلسطین دارد و قدرت خود را از ملت فلسطین می‌گیرد؛ تحریم‌ها علیه ایران نیز جدید نیست تا بر جهاد اسلامی تأثیر بگذارد.

وی تأکید کرد، ایران از آغاز انقلاب اسلامی از جهاد اسلامی حمایت کرده و در تمام این مدت (از انقلاب تا کنون) مورد تحریم قرار گرفته اما تحریم‌ها بر حمایت ایران از جهاد اسلامی و مقاومت تأثیر نگذاشته است.

وزیر خارجه آمریکا دوشنبه هفته گذشته در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، کاخ سفید در ادامه تحریم خرید نفت ایران، مهلت معافیت‌ برخی کشورها برای خرید نفت از ایران را که در اردیبهشت‌ماه به اتمام می‌رسد، تمدید نخواهد کرد.

معامله قرن

القططی درباره طرح آمریکا موسوم به «معامله قرن» هم گفت؛ معامله قرن در اصل، یک معامله میان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با هدف نابود کردن مسأله فلسطین و «گنجاندن اسرائیل در منطقه برای مشروع کردن موجودیت اسرائیل» است.

وی افزود، معامله قرن دو هدف دارد؛ اول: تسویه مسأله فلسطین از طریق نابود کردن مسأله قدس، راهکار دو دولتی و حق بازگشت و دوم: گنجاندن اسرائیل در منطقه از طریق عادی‌سازی روابط و ایجاد ائتلاف میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی.

القططی ادامه داد، تشکیلات خودگردان و گروه‌های فلسطینی معامله قرن را مردود می‌دانند اما اقدامات عملی در واقعیت با شناسایی قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی، قصد آمریکا و رژیم صهیونیستی بر لغو حق بازگشت و انضمام شهرک‌های صهیونیستی (به اراضی فلسطینی) آغاز شده است.

وی تصریح کرد، حتما بخشی از معامله قرن، جدا کردن غزه از کرانه باختری و تبدیل کردن قضیه فلسطین از مسأله‌ای ملی به مسأله‌ای انسانی است.

«جرد کوشنر» فرستاده ویژه ترامپ اعلام کرده طرح معامله قرن را پس از ماه رمضان رو نمایی خواهند کرد.

وی به پیشنهاد حماس برای تشکیل یک هیات عالی متشکل از گروه‌های فلسطینی، عربی و اسلامی به منظور مقابله با معامله قرن نیز واکنش نشان داد و گفت، هر هیأت ملی برای مقابله با معامله قرن در مسیر درست ملی قرار دارد. هیأت مذکور در حال تشکیل است و تا کنون هیچ هیأتی به نام هیأت ملی نهایی نشده است.

القططی درباره برخورد محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان با معامله قرن اعلام کرد، محمود عباس در مقابل این طرح ایستاده اما رفتار سیاسی وی تا کنون نشان می‌دهد هنوز به صورت عملی در مقابل معامله قرن نایستاده است؛ هماهنگی امنیتی هنوز ادامه دارد، سرکوب مقاومت هم همینطور؛ علاوه اینکه تحریم‌های کنونی علیه غزه منجر به انفصال آن (از کرانه باختری) خواهد شد. عباس همچنان به شیوه مذاکره‌ای که شکست خورده، اعتقاد دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

جوسازی آمریکایی موجب کنترل بازار نفت می‌شود؟

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
جوسازی آمریکایی موجب کنترل بازار نفت می‌شود؟
پس از آنکه آمریکا اعلام کرد از دوم ماه می ۲۰۱۹ معافیت نفتی ۸ کشور خریدار نفت ایران را تمدید نمی‌کند، عربستان مدعی شد که می‌تواند خلأ نفت ایران را پر کند.

به گزارش مشرق، «بیژن زنگنه» وزیر نفت کشورمان روز گذشته در واکنش به ادعای عربستان و امارات مبنی بر جبران خلأ نفتی ایران در بازار جهانی نفت گفت: «عربستان و امارات درباره ظرفیت‌های نفتی خود بزرگ‌نمایی می‌کنند».

برای درک بهتر این جمله وزیر نفت، ادعاهای قبلی عربستان و شرایط تحریم‌های نفتی سال گذشته میلادی را مرور می‌کنیم.

تیرماه سال گذشته (جولای ۲۰۱۸) روزنامه وال‌استریت‌ژورنال (از ابزارهای رسانه‌ای آمریکا) اعلام کرد «منابع نزدیک به وزارت نفت عربستان بامداد جمعه گفته‌اند این کشور قصد دارد تا ماه آینده (آگوست ۲۰۱۸) تولید نفت خود را به رقم بی‌سابقه تقریبا ۱۱ میلیون بشکه در روز برساند. نفت عربستان قرار است جایگزین نفت ایران شود که پس از اجرایی شدن تحریم‌های نفتی در تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) از بازار خارج خواهد شد».

همچنین در تیرماه (جولای ۲۰۱۸) خبرگزاری فرانسه به‌نقل از مسئولان عربستانی اعلام کرد که «عربستان سعودی امروز سه‌شنبه از آمادگی خود برای استفاده از ظرفیت اضافی تولید نفتش که تخمین زده می‌شود حدود ۲ میلیون بشکه در روز است برای ایجاد توازن در بازار جهانی نفت خبر داد». در آن زمان تولید نفت عربستان ۱۰ میلیون بشکه در روز بود.

اعلام رسمی عربستان در تاریخ ۳۱ آگوست که در گزارش‌های رویترز، پلتز و دیگر رسانه‌های غربی منتشر شده، نشان می‌دهد تولید نفت عربستان در ماه آگوست به ۱۰٫۴ میلیون بشکه رسید که نسبت به تولید ۱۰٫۲ میلیون بشکه‌ای این کشور در ماه قبل از آن (جولای) فقط ۲۰۰ هزار بشکه افزایش داشت.

گزارش‌های رسانه‌های غربی از تولید عربستان در ماه سپتامبر نیز از افزایش ۱۰۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت این کشور حکایت داشت. گزارش اویل پرایس از میزان تولید نفت عربستان در ماه نوامبر ۲۰۱۸ حاکی از رسیدن تولید نفت این کشور به ۱۱٫۱ تا ۱۱٫۳ میلیون بشکه در روز بود. این میزان تولید که برای عربستان یک تولید بالا با حداکثر ظرفیت محسوب می‌شد، علاوه بر عدم‌توجه به تولید صیانتی از مخازن نفتی این کشور به‌خاطر اهداف سیاسی، طبق گزارش‌های غیررسمی از این کشور، با باز شدن در برخی مخازن ذخیره نفت خام همراه بوده و عربستان، عرضه چند صد هزار بشکه‌ای از محل ذخایر خود را نیز به‌عنوان تولید بیشتر نفت قالب کرده تا ادعاهایش در مورد داشتن ظرفیت ۲ میلیون بشکه‌ای افزایش تولید نفت، به واقعیت نزدیک‌تر شود.

در واقع با مروری بر آنچه در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۸ رخ داده، مشخص می‌شود که عربستان برای متقاعدکردن مشتریان سنتی نفت کشورمان به وجود ظرفیت‌های آماده تولید برای جایگزینی نفت ایران، از تولید صیانتی و همچنین بخشی از ذخایر نفتی خود گذشت و بیشترین توان خود را در تولید ۱۱٫۱ تا ۱۱٫۳ میلیون بشکه نفت در ماه نوامبر به‌نمایش گذاشت. منابع غیررسمی نشان می‌دهد این کشور تولید نفت خود را در ژانویه ۲۰۱۹ نسبت به نوامبر ۲۰۱۸ حدود یک تا ۱٫۲ میلیون بشکه کاهش داد.

خالد الفلاح وزیر نفت عربستان در ابتدای سال ۲۰۱۹ بدون اشاره به میزان کاهش تولید نفت عربستان اعلام کرد که این کشور بیش از تعهد خود تولید کرده و صادرات نفت خود را کاهش داده است، در واقع این مقام عربستانی در تلاش بود تا کاهش تولید و صادرات نفت این کشور را به آخرین نشست اوپک و تعهد اعضای این سازمان و کشورهای غیرعضو اوپک به کاهش ۱٫۲ میلیون بشکه‌ای تولید نفت ارتباط دهد. ۱۴ کشور عضو اوپک در نشست ماه دسامبر ۲۰۱۸ (یکصدوهفتادوپنجمین نشست) این سازمان در وین تصمیم گرفتند تولید نفت خود را ۸۰۰ هزار بشکه در روز کاهش دهند. متعهدان غیراوپکی نیز با کاهش ۴۰۰ هزار بشکه‌ای موافقت کردند (اجرای این تصمیم از اول سال ۲۰۱۹ آغاز شد) ‌، در حالی که پس از استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تولید خود و همچنین استفاده از بخشی از ظرفیت ذخایر نفت خام، این کشور بیش از این امکان استخراج با بالاترین ظرفیت را از مخازن خود نداشت.

پیش از این کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند که عربستان نمی‌تواند به‌مدت طولانی با حداکثر ظرفیت تولید کند و مجبور است تا استخراج صیانتی را دوباره در دستور کار خود قرار دهد.

اکنون نیز پس از آنکه آمریکا اعلام کرد از دوم ماه می‌۲۰۱۹ معافیت نفتی ۸ کشور خریدار نفت ایران را تمدید نمی‌کند، عربستان باز هم این ادعا را مطرح کرد که می‌تواند خلأ نفت ایران را در بازار جهانی نفت جبران کند. پس از این ادعا و طرح ادعای مشابهی که از سوی امارات مطرح شد، کاخ سفید اعلام کرد «عربستان و امارات موافقت کرده‌اند نبود نفت ایران را جبران کنند.»، در واقع کاخ سفید تلاش می‌کند با همراهی همدستان خود، جلوی رشد قیمت نفت ناشی از کاهش عرضه نفت ایران به بازار نفت را گرفته و به مردم آمریکا و احزاب مختلف در این کشور اطمینان دهد که این تصمیم، به افزایش نرخ جهانی نفت و به‌تبع آن افزایش نرخ بنزین در آمریکا نمی‌انجامد.

درواقع اکنون دولت‌های امارات و عربستان و برخی شرکت‌های نفتی خصوصی کنار آمریکا قرار گرفته‌اند تا با فرستادن پالس مثبت به بازار نفت ناشی از ایجاد اطمینان برای جلوگیری از کمبود عرضه نفت به‌خصوص در نیمه دوم سال ۲۰۱۹، جلوی افزایش قیمت بیشتر نفت ناشی از جو روانی توقف معافیت‌های نفتی ۸ کشور خریدار نفت ایران را بگیرند؛ اما آنچه در میان‌مدت اثرگذار است، عرضه واقعی نفت و کمبود واقعی آن در برابر تقاضا است که به‌خلاف ادعاهای همپیمانان واشنگتن، در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ بروز خواهد کرد و ممکن است با وجود مشکلاتی که برای تولیدکنندگانی مثل لیبی، الجزایر و ونزوئلا وجود دارد، بازار نفت شاهد افزایش بیش از پیش قیمت نفت و رو شدن دوباره دست بلوف‌زنندگان نفتی همچون عربستان باشد.

همچنین نرسی قربان، کارشناس بازار نفت و انرژی در پاسخ به اینکه «عربستان امروز مدعی شده که می‌تواند حذف نفت ایران از بازار جهانی نفت را جبران کند، این ادعا تا چه‌اندازه درست است؟»، گفت: «عربستان و امارات در حداکثر مقدار می‌توانند به‌اندازه کمتر از ۵۰۰ هزار بشکه عرضه بیش از میزان فعلی داشته باشند و این دو کشور به‌خلاف ادعاهایشان بیش از این میزان نمی‌توانند حذف نفت ایران از بازار جهانی نفت را جبران کنند».منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

متاسفانه نتوانستیم «آدم‌سازی» کنیم/حرف زیاد است، ‌ اما …

ایسناایسنا1 روز قبل
ایشان حکومت اسلامی را همراه با واژه «جمهوری» بیان کردند و این جمله تاریخی را که «من رأی به جمهوری اسلامی می‌دهم، و از شما تقاضا دارم که رأی به جمهوری اسلامی بدهید، نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد. جمهوری اسلامی.» در روز رای‌گیری برای استقرار جمهوری اسلامی بیان کردند. این افراد باید توجه داشته باشند که آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی اجازه نمی‌دهند این اتفاق بیفتد. از آفت‌های حکومت اسلامی این است که کارگزاران و مسؤولانش به زندگی تجملی، لوکس و اشرافی روی آوردند. روحیه خاصی در آن فضا بر جامعه حاکم بود، در همین فضا بود که ۹۸٫۲ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند.

برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
وی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف سوخت و حمایت اجتماعی از تصمیمات مهم این جلسه بود، گفت: ابتدا آقای رحمانی فضلی وزیر کشور و آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی به جلسه ارایه کردند. آقای ربیعی افزود: سران قوا از تلاش‌های وزیر کشور برای اجرای طرح تشکر و هرکدام طی صحبت‌های جداگانه بر همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها و نهاد‌های کشور برای اجرای موفق این طرح ملی تاکید کردند. وی همچنین یکی دیگر از مباحث این جلسه را تحقق و اهداف این طرح دانست و گفت: در این جلسه ایجاد عدالت اجتماعی و برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از خانواده‌های کم درآمد از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین، مورد تاکید مجدد قرار گرفت. سخنگوی دولت افزود: از اهداف مهم ما در این طرح مبارزه با قاچاق سوخت بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. آقای ربیعی گفت: همچنین بحث مدیریت مصرف سوخت و مقاوم سازی اقتصاد ناشی از این طرح، مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

از فردا طرح معیشتی را برای خانوارها می‌ریزیم

مهرمهر1 روز قبل

شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس

24+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
مردمی که قدرت را در یک جریات امپراتوری می‌دیدند یک باره براساس این قدرت، یک شکست غیرقابل پیش‌بینی و تزلزل غیرقابل بررسی به وجود آمد. تمدن‌های مادی‌گرایانه در شعاع توانمندی پیامبر اسلام نابود شد. علم‌الهدی بیان کرد: ملزم هستیم در تمامی جریانات زندگی اعم از اخلاق و بینش سیاسی و کشوری و مدیریت اجتماعی، نشانی از پیامبر در زندگی خود داشته باشیم؛ زیرا برهان پروردگار ما پیامبر اسلام است. علم‌الهدی عنوان کرد: علت اینکه امروز یمن یکپارچه در جریان منویات انقلاب اسلامی قرار دارد و مزدوران استکبار را سرکوب می‌کند و با همه امکانات مقابله می‌کند و با خط ایثار دشمن را به زانو درمی‌آورد این بخاطر نفوذ قدرت نرم انقلاب اسلامی ما است. تفاسیر باطل و بی سند از پیامبر و اسلام و اسلام را به قواره فکری خود درآوردن، این مردم ما را غافل و بی‌بصیرت دیده‌اند در حالی که عکس این مسئله در مورد مردم صادق است.

فیلم | زیرنویس شبکه خبر درباره اعتراضات در برخی شهرهای کشور

همشهریهمشهری23 ساعت قبل

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری2 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری3 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری22 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید!

تکراتو1 ساعت قبل

وزارت اطلاعات: عوامل اصلی اغتشاشات دو روز گذشته شناسایی شدند

میزان‌آنلاین1 ساعت قبل

نخست وزیر تونس: رایزنی‌ها برای تشکیل دولت تا ۲ روز آینده آغاز می‌شود

ایسنا1 ساعت قبل

روزانه ۳۰ هزار مورد بازرسی برای کنترل قیمت‌ها انجام می‌شود/ بدنبال رفع مشکل سوخت خودروهای باری درون شهری هستیم

ایلنا1 ساعت قبل

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ فدراسیون فوتبال ایران، نامزد بهترین فدراسیون آسیا شد

آفتاب‌نیوز1 ساعت قبل

بیانیه وزارت اطلاعات: عوامل اصلی اغتشاشات شناسایی شده‌اند + متن بیانیه

نامه‌نیور1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

11 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

22 ساعت قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

2 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1