شایعه یا واقعیت؛ وینفرد شفر در آستانه برکناری؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

شایعه یا واقعیت؛ وینفرد شفر در آستانه برکناری؟

شایعه در شهر؛ شفر در آستانه برکناری/ فرهاد سرمربی موقت استقلال

نودخبرگزاری نود
شایعه در شهر؛ شفر در آستانه برکناری/ فرهاد سرمربی موقت استقلال
با شکست استقلال مقابل پدیده و دور شدن مسیر این تیم از قهرمانی، شایعاتی جدی در خصوص سرمربی استقلال مطرح شده است.

به گزارش وب سایت نود، در شرایطی که استقلال میتوانست با پیروزی مقابل پدیده، با صعود به جایگاه دوم جدول رده بندی، همچنان شانس خود را برای کسب عنوان قهرمانی پررنگ نگه دارد اما شکست در زمین پدیده این فرصت را از شاگردان شفر گرفت.

در همین شرایط و بعد از اتمام این بازی، شایعاتی مطرح شد مبنی بر برکناری سرمربی استقلال از هدایت این تیم. آنطور که گفته می‌شود، شب گذشته و در لابی هتل محل اقامت آبی پوشان در مشهد، جلسه‌ای بین مدیران این تیم برگزار شده و تصمیماتی در خصوص وضعیت سرمربی این تیم گرفته شده است. در همین راستا، از فرهاد مجیدی به عنوان جایگزین موقت شفر نام برده شده تا با تعلیق فعالبت‌های سرمربی استقلال، وضعیت قرارداد باقی مانده او با استقلال نیز مشخص شود.

در هر صورت شنیده‌ها حاکی از این است تا عصر امروز و تایید نهایی هیات مدیره باشگاه استقلال، شفر از هدایت استقلال کنار گذاشته خواهد شد و مجیدی تا پایان فصل سرمربی موقت استقلال خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

ادعای جنجالی بازیکنان استقلال علیه وینفرد شفر

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱
ادعای جنجالی بازیکنان استقلال علیه وینفرد شفر
اختصاصی | بازیکنان استقلال حاضر به ادامه همکاری با شفر نیستند.

ورزش ۱۱ - شکست استقلال مقابل پدیده تبعات سنگینی را برای سرمربی آلمانی این تیم در بر داشته و همه جا صحبت از اخراج شفر است.

طبق ادعای منابع نزدیک به باشگاه استقلال، چند تن از بازیکنان این تیم در ادعایی جنجالی اعلام داشته‌اند که در صورت حضور شفر در فصل بعد حاضر به همکاری با این تیم نیستند. این تصمیمی بازیکنان تاثیر گذار استقلال گمانه‌زنی‌ها در خصوص اخراج سرمربی آلمانی آبی‌ها را به اوج خود رسانده است.

خواندن خبر در سایت منبع

دومین ترکش شکست استقلال مقابل پدیده؛ لغو تمرین ریکاوری شاگردان شفر در مشهد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
دومین ترکش شکست استقلال مقابل پدیده؛ لغو تمرین ریکاوری شاگردان شفر در مشهد
خبرگزاری میزان- جلسه تمرین ریکاوری بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران در مشهد لغو شد.
دومین ترکش شکست استقلال مقابل پدیده؛ لغو تمرین ریکاوری شاگردان شفر در مشهد - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل پدیده، تمرین ریکاوری امروز (یکشنبه) شاگردان شفر در مشهد لغو شد.

باشگاه استقلال پیش از این درخواست داده بود که بعد از بازی مقابل پدیده، یک جلسه تمرینی را در مشهد برگزار کند و سپس اعضای این تیم به تهران برگردند. باشگاه پدیده هم مقدمات تمرین شاگردان شفر در زمین منزل آباد مشهد را فراهم کرد، اما این جلسه تمرینی لغو شد.

پس از باخت استقلال مقابل پدیده، خبر‌هایی مبنی بر احتمال برکناری وینفرد شفر از اردوی این تیم به گوش می‌رسد و حالا این دومین ترکش پس از باخت روز گذشته این تیم مقابل پدیده به حساب می‌آید.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش مباشری به شایعه برکناری شفر

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
واکنش مباشری به شایعه برکناری شفر
معاون اجرایی استقلال به شایعه برکناری شفرواکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال در خصوص شایعه برکناریوینفردشفر از این تیم اظهار داشت: بنده تا ساعت ۳:۳۰ بامداد کنار آقای فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در لابی نشسته بودم که هیچ صحبتی در این خصوص عنوان نشد یا اگر هم قرار است اتفاقی بیفتد بنده در جریان نیستم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود حتی جلساتی هم با فرهاد مجیدی برای قبول پست سرمربیگری استقلال انجام شده تصریح کرد: فرهاد مجیدی شب گذشته تا ساعت دو بامداد به حرم رفته بود و همان‌طور هم که گفتم تا ۳:۳۰ بامداد ما در لابی بودیم و چیزی در این باره عنوان نشد.

معاون اجرایی استقلال ادامه داد: قبل از بازی با الهلال هم این شایعات به وجود آمد و به نظر من اگر قرار است تصمیمی هم گرفته شود هیات مدیره باید در جریان قرار بگیرد.منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

اشتباه کی روش، اشتباه شفر (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
اشتباه کی روش، اشتباه شفر (عکس)
روی یک پاس بلند برای بهنام برزای کار استقلال تمام شد و با گل گریه داری که این بازیکن زد آبی های قهرمانی اشان دراین فصل از بازی ها سخت و شاید هم ناممکن شد.

به گزارش «ورزش سه»، بهنام برزای در شرایطی از کمند دو مدافع میانی استقلال (روزبه چشمی – محمد دانشگر) عبور کرد که به هنگام ارسال پاس بلند از سوی بازیکن هم تیمی به دروازه استقلال دورتر از دو مدافع میانی تیم میهمان بود اما در کورس مدافع مستقیم خود یعنی روزبه چشمی را به راحتی کنار گذاشت و در نهایت ضربه‌اش در دو مرحله تبدیل به گل کرد. جالب اینکه بهنام برزای در کورس هم روزبه چشمی را جا گذاشت و هم محمد دانشگر را.

جلو بازی کردن این دو مدافع با توجه به اینکه به خوبی می‌دانستند در کورس از مهاجمان سرعتی پدیده عقب می‌مانند در نوع خود جالب بود. اما نکته جالب اینکه روزبه چشمی هر گاه در پست مدافع میانی بازی کرده متزلزل ظاهر شده است. این به کیفیت فنی او برنمی گردد. روزبه بازیکنی است که برای پست هافبک دفاعی ساخته شده است نه مدافع میانی.

اشتباه کی روش، اشتباه شفر (عکس) - 3

روزبه چشمی پیش از حضور در استقلال در تیم صبای قم بازی می‌کرد و همه مربیان این تیم از او در پست هافبک دفاعی استفاده می‌کردند. این طبیعی بود به این خاطر که روزبه سرعت بالایی ندارد و از سویی به دلیل اینکه از نظر فیزیکی بازیکن خوبی است می‌تواند جلوی خط دفاعی را به خوبی پوشش دهد. یکی از مربیان وی در گذشته می‌گفت پاهای روزبه بلند است و به راحتی درجلوی خط دفاعی می‌تواند با پا انداختن توپ را از بازیکن حریف بگیرد در حالی که اگر این کار را در محوطه جریمه انجام دهد بازیکن حریف پنالتی می‌گیرد.

کارلوس کی روش اما در تیم ملی به دفعات از روزبه چشمی در پست مدافع میانی استفاده کرد و شاید این تصمیم شائبه اینکه روزبه برای بازی در پست مدافع میانی بازیکن خوبی است برای شفر ایجاد کرده بود، در حالی که تیم ملی دفاعی فوتبال می‌کرد و بیشتر بازیکنان تیم ملی در منطقه یک سوم دفاعی حضور داشتند و اگر روزبه در کورس جا می‌ماند بازیکن دیگری فضای او را به راحتی پوشش می‌داد. از همه مهمتر تیم ملی اصلا در منطقه یک سوم دفاعی به حریف فضا نمی‌داد که بازیکن حریف کورس بگذارد.

بازی پدیده – استقلال بار دیگر ثابت کرد روزبه چشمی بازیکن خوبی است اما برای پست هافبک دفاعی.

خواندن خبر در سایت منبع

شفر: نفرات کلیدی بمانند استقلال فصل بعد قهرمان خواهد شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
شفر: نفرات کلیدی بمانند استقلال فصل بعد قهرمان خواهد شد
وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال مدعی شد تیمش نباید در دیدار مقابل پدیده شهر خودرو تن به شکست می‌داد.

به گزارش مشهد فوری، وینفرد شفر پس از شکست یک بر صفر استقلال برابر پدیده خراسان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در حالت عادی نباید می‌باختیم، چرا که به همان شکلی که در جلسه آنالیز گفته بودم، گل خوردیم.

وی افزود: ما مثل بازی قبل، توپ را در منطقه خطر از دست دادیم و توپ به مهاجم حریف رسید و گل زد. شاید پدیده برای بار سوم در طول فصل این‌گونه گل می‌زد. ما به اندازه کافی مثل بازی با الهلال و همین‌طور سایپا فرصت گلزنی داشتیم که از دست دادیم. ما سیستم بازی را ۲-۴-۴ کردیم، اما برای زدن ضربه آخر بازیکنان عصبی بودند و شانس نیز نداشتیم. برخی مواقع پاس‌ها را زود ارسال می‌کردیم. در ۱۰، ۱۵ دقیقه آخر خوب کار نکردیم. باید توپ را بیشتر به گوشه‌ها برای میلاد زکی‌پور و وریا غفوری یا مهدی قائدی می‌فرستادیم. طبیعی بود که بیشتر موقعیت داشته باشیم، اما وقتی گل نزنید، نمی‌توانید برنده شوید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: برای هواداران‌مان ناراحت هستم، چون روز گذشته و امروز کنار تیم بودند. طبیعی بود که می‌خواستند برد تیم‌شان را ببینند. ما از آنها عذرخواهی می‌کنیم. تیم ما شخصیت و قلب خوبی دارد. چیزی که نیاز داریم، شانس بیشتری برای زدن گل است تا بتوانیم بازی را ببریم.

شفر در مورد با تغییرات پی‌درپی در ترکیب استقلال عنوان کرد: برای من هم این سؤال است. وقتی بازی‌های فشرده داریم، نمی‌توانیم با ۱۱ بازیکن بازی کنیم. این‌طوری باید بعد سه هفته، بازیکنان به بیمارستان بروند و سرم بزنند! در بازی‌های بین‌المللی، بایرن مونیخ، لیورپول و … مرتب در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ خودشان بازی کرده و ترکیب‌شان تغییر می‌کند. ما نمی‌توانیم مرتب یک ترکیب بگذاریم. شاید اگر ترکیب را عوض نمی‌کردیم، می‌گفتند چرا ترکیب را عوض نکرده‌ای!

وی در واکنش به این سؤال که آیا فصل آینده در استقلال می‌ماند یا نه، تصریح کرد: نظر شما چیست، می‌خواهید بمانید یا بروم؟ خوشحال می‌شوم سال بعد باشم و شما را دوباره ببینم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص پیش‌بینی‌اش از قهرمان لیگ گفت: لیورپول فصل ۱۴-۲۰۱۳ پنج امتیاز از تیم‌های دیگر جلو بود، اما یادتان هست که دو بازی آخر چه اتفاقی افتاد؟ در فوتبال هیچ چیزی غیرممکن نیست. لیورپول بازی خانگی‌شان را باخت و سپس نتیجه را به کریستال پالاس واگذار کرد تا منچسترسیتی قهرمان شود. من در آلمان زندگی کرده و بزرگ شده‌ام. هرگز تسلیم نمی‌شوم. بازی بعدی‌مان مقابل استقلال خوزستان و سپس الدحیل است و می‌خواهیم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

شفر ادامه داد: شاید اگر هفت ماه قبل این سؤال را می‌پرسیدید که آیا استقلال شانس قهرمانی دارد، می‌گفتید مربی عقلش را از دست داده است، اما دیدید که شانس قهرمانی داشته و داریم.

وی در مورد اینکه استقلال پس از دربی فرصت رسیدن به صدر جدول را از دست داد، عنوان کرد: شما در منچسترسیتی می‌بینید که هیچ وقت پاس بلند نمی‌دهند و تلاش می‌کنند به گل برسند. اگر ما بازی خودمان را می‌کردیم برنده می‌شدیم. ما تیمی نیستیم که از پاس‌های بلند استفاده کنیم. مقابل سپاهان پاتوسی گل زد که سبک بازی ما همان بود. ما امروز موقعیت‌های زیادی داشتیم، شوت زدیم و بازیکن حریف توپ را از روی خط برگرداند. در یک صحنه مهدی قائدی شوت زد و می‌توانست پاس دهد. فوتبال همین است و اگر می‌شد که از قبل پیش‌بینی کرد، اسمش فوتبال نبود. پدیده یکی از تیم‌های خوب ایران است و روی یک توپ به گل رسید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در نیم‌فصل اول بازیکنان جدیدی به تیم آمدند و دوباره در نیم‌فصل دوم تغییراتی داشتیم. امیدوارم تیم بماند و برای فصل بعد حفظ شده و قهرمان شود. اگر نفرات کلیدی حفظ شوند، شانس زیادی داریم. در نیم‌فصل اول گل سالمی به پدیده زدیم که گرفته نشد. در دیدار با سپاهان نیز دو پنالتی ما گرفته نشد. اگر یکی دو نفر در تیم تغییر کنند و تیم حفظ شود، مطمئنم استقلال قهرمان می‌شود.

همچنین خبرنگاری در رابطه با شایعه برکناری شفر سؤال پرسید که مدیررسانه‌ای تیم استقلال اعلام کرد که این موضوع شایعه است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فوتبال بازی کردن استیلی با لباس بلوچی در روستای عورکی از مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
وانانیوزوانانیوز5 ساعت قبل
منچسترسیتی، گلزن‌ترین تیم اروپامنچسترسیتی، گلزن‌ترین تیم اروپاتیم فوتبال منچسترسیتی هر چند از قهرمانی لیگ برتر فاصله گرفته اما هم اکنون گلزن‌ترین تیم قاره سبز محسوب می‌شود. به گزارش وانانیوز، منچستری‌‌ها بر خلاف ۲ فصل قبل، امسال در گوی رقابت با لیورپول کم آورده و از صدر جدول فاصله زیادی گرفته‌اند. با این حال تیم تحت امر پپ گواردیولا صاحب بهترین خط حمله بین تیم‌های ۵ کشور انگلیس، ‌آلمان، فرانسه، اسپانیا و ایتالیاست. سیتیزن‌ها بعد از پشت سرگذاشتن ۲۴ بازی از لیگ برتر با ۶۵ گل زده، ‌ بیشترین تعداد گل زده را دارند. آتلانتا ایتالیا بعد از ۲۱ هفته سری آ با ۵۷ گل زده و بایرن مونیخ با ۵۵ گل زده از ۱۹ هفته بوندس‌لیگا در رده دوم قرار دارند.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
بازی پرسپولیس و تراکتور از ثانیه‌های ابتدایی تا زمان رفتن دو تیم به رختکن با جنجال و در نهایت یک اخراج همراه بود. بعد از این اتفاق، داور کار سخت‌تری برای قضاوت داشت و به نحوی سوت زد که همه تصمیمات او با اعتراض یکی از دو تیم مواجه می‌شد و این اتفاق تا لحظات پایانی نیمه اول ادامه داشت. بعد از آنکه اکبریان در جریان بازی دو بار به بازیکنان پرسپولیس و یک بار به تراکتوری‌ها کارت زرد نشان داد، در نخستین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه اول اخطار به رضا اسدی موجب شد تا ساکت الهامی به دلیل اعتراض به داوری کارت قرمز مستقیم بگیرد. پس از کارت قرمزی که اکبریان به سرمربی تراکتور نشان داد، بازیکنان این تیم نیز برای اعتراض به کنار زمین آمدند که تیم داوری سعی کردند آنها را برای گرفتن این تصمیم قانع کنند و در نهایت پس از حدود چهار دقیقه وقفه، بازی دوباره به جریان افتاد. تراکتور که در چهار مسابقه اخیرش با هدایت ساکت الهامی به چهار برد رسیده بود، حالا در نیمه اول بازی با پرسپولیس شکست خورده و کار سختی در غیاب سرمربی‌اش در کنار زمین برای نیمه دوم دارد تا دست پر ورزشگاه آزادی را ترک کند.

ویدیو؛ گل میلاد محمدی به خنک (خنت-خنک)

طرفداریطرفداری17 ساعت قبل

موقعیت گلزنی استقلال مقابل الکویت که دیاباته آن را از دست داد

طرفداریطرفداری1 روز قبل

دی بیاسی؛ گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران چه کارنامه‌ای دارد؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل
مربی ایتالیایی که بعد از دوسال خانه نشینی چشم به فوتبال ایران دوخته و بعد از شنیدن جواب رد از سوی باشگاه‌های ایرانی حالا به دنبال نیمکت تیم ملی است. عصرایران - بهنام اکبری؛ پس از عملکرد نامطلوب تیم ملی فوتبال با هدایت ویلموتس در مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، سرمربی این تیم به دلایل مشکلات مالی از ایران رفت تا آینده فوتبال ملی را درهاله‌ای از ابهام قرار دهد. برای جانشینی سرمربی بلژیکی، چند ماهی است بحث بالاگرفته و نام چندین گزینه بیشتر از سایرین به نیمکت تیم ملی نزدیک شده است. علی دایی و امیر قلعه نوعی از گزینه‌های ایرانی برای به دست گرفتن سکان هدایت تیم ملی هستند و از جیانی دی بیاسی ایتالیایی نیز از سرمربیان خارجی است که نام اش این روزها در حوالی تیم ملی شنیده می‌شود. _____________________بیشتر بدانید:

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری2 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری2 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری2 هفته قبل

سرمایه گذاری صباایده در استارتاپ فلایتیو؛ ‌مالک آپارات وارد بازار گردشگری آنلاین می‌شود

تکراتوچند ثانیه قبل

معاون وزیر کشور: مسوولان برای افزایش رضایتمندی و رفاه مردم تلاش کنند

ایرنا6 دقیقه قبل

یک دفترخانه‌ در تهران امسال ۱۹۰۰ طلاق ثبت کرده است

اعتمادآنلاین7 دقیقه قبل

این آدم‌ها نفرین‌شده نیستند

رکنا7 دقیقه قبل

شهرداری ارومیه از پس پیکان تهران برنیامد

تسنیم8 دقیقه قبل

حاشیه شهرآورد نفتی‌های خوزستان| لیدر نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی‌راد سوپرایز شد+عکس‌

تسنیم8 دقیقه قبل

تصادف زنجیره‌ای مرگبار در محور سنندج دیواندره ۴ کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت

تسنیم9 دقیقه قبل