1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

شایعه یا واقعیت؛ وینفرد شفر در آستانه برکناری؟

شایعه در شهر؛ شفر در آستانه برکناری/ فرهاد سرمربی موقت استقلال

نودخبرگزاری نود
شایعه در شهر؛ شفر در آستانه برکناری/ فرهاد سرمربی موقت استقلال
با شکست استقلال مقابل پدیده و دور شدن مسیر این تیم از قهرمانی، شایعاتی جدی در خصوص سرمربی استقلال مطرح شده است.

به گزارش وب سایت نود، در شرایطی که استقلال میتوانست با پیروزی مقابل پدیده، با صعود به جایگاه دوم جدول رده بندی، همچنان شانس خود را برای کسب عنوان قهرمانی پررنگ نگه دارد اما شکست در زمین پدیده این فرصت را از شاگردان شفر گرفت.

در همین شرایط و بعد از اتمام این بازی، شایعاتی مطرح شد مبنی بر برکناری سرمربی استقلال از هدایت این تیم. آنطور که گفته می‌شود، شب گذشته و در لابی هتل محل اقامت آبی پوشان در مشهد، جلسه‌ای بین مدیران این تیم برگزار شده و تصمیماتی در خصوص وضعیت سرمربی این تیم گرفته شده است. در همین راستا، از فرهاد مجیدی به عنوان جایگزین موقت شفر نام برده شده تا با تعلیق فعالبت‌های سرمربی استقلال، وضعیت قرارداد باقی مانده او با استقلال نیز مشخص شود.

در هر صورت شنیده‌ها حاکی از این است تا عصر امروز و تایید نهایی هیات مدیره باشگاه استقلال، شفر از هدایت استقلال کنار گذاشته خواهد شد و مجیدی تا پایان فصل سرمربی موقت استقلال خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

ادعای جنجالی بازیکنان استقلال علیه وینفرد شفر

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱
ادعای جنجالی بازیکنان استقلال علیه وینفرد شفر
اختصاصی | بازیکنان استقلال حاضر به ادامه همکاری با شفر نیستند.

ورزش ۱۱ - شکست استقلال مقابل پدیده تبعات سنگینی را برای سرمربی آلمانی این تیم در بر داشته و همه جا صحبت از اخراج شفر است.

طبق ادعای منابع نزدیک به باشگاه استقلال، چند تن از بازیکنان این تیم در ادعایی جنجالی اعلام داشته‌اند که در صورت حضور شفر در فصل بعد حاضر به همکاری با این تیم نیستند. این تصمیمی بازیکنان تاثیر گذار استقلال گمانه‌زنی‌ها در خصوص اخراج سرمربی آلمانی آبی‌ها را به اوج خود رسانده است.

خواندن خبر در سایت منبع

دومین ترکش شکست استقلال مقابل پدیده؛ لغو تمرین ریکاوری شاگردان شفر در مشهد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
دومین ترکش شکست استقلال مقابل پدیده؛ لغو تمرین ریکاوری شاگردان شفر در مشهد
خبرگزاری میزان- جلسه تمرین ریکاوری بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران در مشهد لغو شد.
دومین ترکش شکست استقلال مقابل پدیده؛ لغو تمرین ریکاوری شاگردان شفر در مشهد - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل پدیده، تمرین ریکاوری امروز (یکشنبه) شاگردان شفر در مشهد لغو شد.

باشگاه استقلال پیش از این درخواست داده بود که بعد از بازی مقابل پدیده، یک جلسه تمرینی را در مشهد برگزار کند و سپس اعضای این تیم به تهران برگردند. باشگاه پدیده هم مقدمات تمرین شاگردان شفر در زمین منزل آباد مشهد را فراهم کرد، اما این جلسه تمرینی لغو شد.

پس از باخت استقلال مقابل پدیده، خبر‌هایی مبنی بر احتمال برکناری وینفرد شفر از اردوی این تیم به گوش می‌رسد و حالا این دومین ترکش پس از باخت روز گذشته این تیم مقابل پدیده به حساب می‌آید.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش مباشری به شایعه برکناری شفر

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
واکنش مباشری به شایعه برکناری شفر
معاون اجرایی استقلال به شایعه برکناری شفرواکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال در خصوص شایعه برکناریوینفردشفر از این تیم اظهار داشت: بنده تا ساعت ۳:۳۰ بامداد کنار آقای فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در لابی نشسته بودم که هیچ صحبتی در این خصوص عنوان نشد یا اگر هم قرار است اتفاقی بیفتد بنده در جریان نیستم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود حتی جلساتی هم با فرهاد مجیدی برای قبول پست سرمربیگری استقلال انجام شده تصریح کرد: فرهاد مجیدی شب گذشته تا ساعت دو بامداد به حرم رفته بود و همان‌طور هم که گفتم تا ۳:۳۰ بامداد ما در لابی بودیم و چیزی در این باره عنوان نشد.

معاون اجرایی استقلال ادامه داد: قبل از بازی با الهلال هم این شایعات به وجود آمد و به نظر من اگر قرار است تصمیمی هم گرفته شود هیات مدیره باید در جریان قرار بگیرد.منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

اشتباه کی روش، اشتباه شفر (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
اشتباه کی روش، اشتباه شفر (عکس)
روی یک پاس بلند برای بهنام برزای کار استقلال تمام شد و با گل گریه داری که این بازیکن زد آبی های قهرمانی اشان دراین فصل از بازی ها سخت و شاید هم ناممکن شد.

به گزارش «ورزش سه»، بهنام برزای در شرایطی از کمند دو مدافع میانی استقلال (روزبه چشمی – محمد دانشگر) عبور کرد که به هنگام ارسال پاس بلند از سوی بازیکن هم تیمی به دروازه استقلال دورتر از دو مدافع میانی تیم میهمان بود اما در کورس مدافع مستقیم خود یعنی روزبه چشمی را به راحتی کنار گذاشت و در نهایت ضربه‌اش در دو مرحله تبدیل به گل کرد. جالب اینکه بهنام برزای در کورس هم روزبه چشمی را جا گذاشت و هم محمد دانشگر را.

جلو بازی کردن این دو مدافع با توجه به اینکه به خوبی می‌دانستند در کورس از مهاجمان سرعتی پدیده عقب می‌مانند در نوع خود جالب بود. اما نکته جالب اینکه روزبه چشمی هر گاه در پست مدافع میانی بازی کرده متزلزل ظاهر شده است. این به کیفیت فنی او برنمی گردد. روزبه بازیکنی است که برای پست هافبک دفاعی ساخته شده است نه مدافع میانی.

اشتباه کی روش، اشتباه شفر (عکس) - 3

روزبه چشمی پیش از حضور در استقلال در تیم صبای قم بازی می‌کرد و همه مربیان این تیم از او در پست هافبک دفاعی استفاده می‌کردند. این طبیعی بود به این خاطر که روزبه سرعت بالایی ندارد و از سویی به دلیل اینکه از نظر فیزیکی بازیکن خوبی است می‌تواند جلوی خط دفاعی را به خوبی پوشش دهد. یکی از مربیان وی در گذشته می‌گفت پاهای روزبه بلند است و به راحتی درجلوی خط دفاعی می‌تواند با پا انداختن توپ را از بازیکن حریف بگیرد در حالی که اگر این کار را در محوطه جریمه انجام دهد بازیکن حریف پنالتی می‌گیرد.

کارلوس کی روش اما در تیم ملی به دفعات از روزبه چشمی در پست مدافع میانی استفاده کرد و شاید این تصمیم شائبه اینکه روزبه برای بازی در پست مدافع میانی بازیکن خوبی است برای شفر ایجاد کرده بود، در حالی که تیم ملی دفاعی فوتبال می‌کرد و بیشتر بازیکنان تیم ملی در منطقه یک سوم دفاعی حضور داشتند و اگر روزبه در کورس جا می‌ماند بازیکن دیگری فضای او را به راحتی پوشش می‌داد. از همه مهمتر تیم ملی اصلا در منطقه یک سوم دفاعی به حریف فضا نمی‌داد که بازیکن حریف کورس بگذارد.

بازی پدیده – استقلال بار دیگر ثابت کرد روزبه چشمی بازیکن خوبی است اما برای پست هافبک دفاعی.

خواندن خبر در سایت منبع

شفر: نفرات کلیدی بمانند استقلال فصل بعد قهرمان خواهد شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
شفر: نفرات کلیدی بمانند استقلال فصل بعد قهرمان خواهد شد
وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال مدعی شد تیمش نباید در دیدار مقابل پدیده شهر خودرو تن به شکست می‌داد.

به گزارش مشهد فوری، وینفرد شفر پس از شکست یک بر صفر استقلال برابر پدیده خراسان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در حالت عادی نباید می‌باختیم، چرا که به همان شکلی که در جلسه آنالیز گفته بودم، گل خوردیم.

وی افزود: ما مثل بازی قبل، توپ را در منطقه خطر از دست دادیم و توپ به مهاجم حریف رسید و گل زد. شاید پدیده برای بار سوم در طول فصل این‌گونه گل می‌زد. ما به اندازه کافی مثل بازی با الهلال و همین‌طور سایپا فرصت گلزنی داشتیم که از دست دادیم. ما سیستم بازی را ۲-۴-۴ کردیم، اما برای زدن ضربه آخر بازیکنان عصبی بودند و شانس نیز نداشتیم. برخی مواقع پاس‌ها را زود ارسال می‌کردیم. در ۱۰، ۱۵ دقیقه آخر خوب کار نکردیم. باید توپ را بیشتر به گوشه‌ها برای میلاد زکی‌پور و وریا غفوری یا مهدی قائدی می‌فرستادیم. طبیعی بود که بیشتر موقعیت داشته باشیم، اما وقتی گل نزنید، نمی‌توانید برنده شوید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: برای هواداران‌مان ناراحت هستم، چون روز گذشته و امروز کنار تیم بودند. طبیعی بود که می‌خواستند برد تیم‌شان را ببینند. ما از آنها عذرخواهی می‌کنیم. تیم ما شخصیت و قلب خوبی دارد. چیزی که نیاز داریم، شانس بیشتری برای زدن گل است تا بتوانیم بازی را ببریم.

شفر در مورد با تغییرات پی‌درپی در ترکیب استقلال عنوان کرد: برای من هم این سؤال است. وقتی بازی‌های فشرده داریم، نمی‌توانیم با ۱۱ بازیکن بازی کنیم. این‌طوری باید بعد سه هفته، بازیکنان به بیمارستان بروند و سرم بزنند! در بازی‌های بین‌المللی، بایرن مونیخ، لیورپول و … مرتب در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ خودشان بازی کرده و ترکیب‌شان تغییر می‌کند. ما نمی‌توانیم مرتب یک ترکیب بگذاریم. شاید اگر ترکیب را عوض نمی‌کردیم، می‌گفتند چرا ترکیب را عوض نکرده‌ای!

وی در واکنش به این سؤال که آیا فصل آینده در استقلال می‌ماند یا نه، تصریح کرد: نظر شما چیست، می‌خواهید بمانید یا بروم؟ خوشحال می‌شوم سال بعد باشم و شما را دوباره ببینم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص پیش‌بینی‌اش از قهرمان لیگ گفت: لیورپول فصل ۱۴-۲۰۱۳ پنج امتیاز از تیم‌های دیگر جلو بود، اما یادتان هست که دو بازی آخر چه اتفاقی افتاد؟ در فوتبال هیچ چیزی غیرممکن نیست. لیورپول بازی خانگی‌شان را باخت و سپس نتیجه را به کریستال پالاس واگذار کرد تا منچسترسیتی قهرمان شود. من در آلمان زندگی کرده و بزرگ شده‌ام. هرگز تسلیم نمی‌شوم. بازی بعدی‌مان مقابل استقلال خوزستان و سپس الدحیل است و می‌خواهیم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

شفر ادامه داد: شاید اگر هفت ماه قبل این سؤال را می‌پرسیدید که آیا استقلال شانس قهرمانی دارد، می‌گفتید مربی عقلش را از دست داده است، اما دیدید که شانس قهرمانی داشته و داریم.

وی در مورد اینکه استقلال پس از دربی فرصت رسیدن به صدر جدول را از دست داد، عنوان کرد: شما در منچسترسیتی می‌بینید که هیچ وقت پاس بلند نمی‌دهند و تلاش می‌کنند به گل برسند. اگر ما بازی خودمان را می‌کردیم برنده می‌شدیم. ما تیمی نیستیم که از پاس‌های بلند استفاده کنیم. مقابل سپاهان پاتوسی گل زد که سبک بازی ما همان بود. ما امروز موقعیت‌های زیادی داشتیم، شوت زدیم و بازیکن حریف توپ را از روی خط برگرداند. در یک صحنه مهدی قائدی شوت زد و می‌توانست پاس دهد. فوتبال همین است و اگر می‌شد که از قبل پیش‌بینی کرد، اسمش فوتبال نبود. پدیده یکی از تیم‌های خوب ایران است و روی یک توپ به گل رسید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در نیم‌فصل اول بازیکنان جدیدی به تیم آمدند و دوباره در نیم‌فصل دوم تغییراتی داشتیم. امیدوارم تیم بماند و برای فصل بعد حفظ شده و قهرمان شود. اگر نفرات کلیدی حفظ شوند، شانس زیادی داریم. در نیم‌فصل اول گل سالمی به پدیده زدیم که گرفته نشد. در دیدار با سپاهان نیز دو پنالتی ما گرفته نشد. اگر یکی دو نفر در تیم تغییر کنند و تیم حفظ شود، مطمئنم استقلال قهرمان می‌شود.

همچنین خبرنگاری در رابطه با شایعه برکناری شفر سؤال پرسید که مدیررسانه‌ای تیم استقلال اعلام کرد که این موضوع شایعه است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱21 ساعت قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ در نقل‌وانتقالات تابستانی به شدت به دنبال ستارۀ لژیونر فوتبال ایران است. سرمربی کروات سرخ‌پوشان در نظر دارد تا با جذب چند بازیکن در پست مدافع علاوه بر از بین بردن ضعف تیمش دیگر با کمبود بازیکن در این پست مواجه نشود. با توجه به بالا رفتن سن جلال حسینی و مصدومیت‌های پر تعداد این بازیکن و شجاع خلیل‌زاده حضور پورعلی گنجی در جمع سرخ‌پوشان کاملا ضروری می‌باشد. البته پرسپولیس در این راه با مشکل بزرگی مواجه است و آن‌هم باقی‌ماندن ۲سال از قرارداد ۳سالۀ پورعلی گنجی با العربی قطر است. پرسپولیس در فصل گذشته تا آستانۀ ثبت قرارداد با این بازیکن پیش رفت اما مصدومیت و سردرگمی این مدافع مانع از نهایی شدن قرارداد بین دو طرف شد.

هدف گیری برای کسب سهمیه

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ برای سومین فصل متوالی موفق شد پرسپولیس را به رتبه نخست فوتبال باشگاهی کشور برساند. موفقیت‌های متوالی سرمربی پرسپولیس باعث شد تا وی با وجود اینکه یکسال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده است پیشنهادات مختلفی را از تیم‌های باشگاهی کرواسی، چین، ازبکستان و مصر دریافت کند. برانکو ایوانکوویچ به دلیل طلب حدود ۵۰۰ هزار یورویی خود از پرسپولیس می‌تواند قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند و به باشگاه‌هایی که خواهان او هستند نقل مکان کنند. با این حال سرمربی پرسپولیس در آخرین جلسه خود با دستیارانش به این نتیجه رسیده است فصل آینده را به طور قطعی در پرسپولیس بماند و این تیم را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. موضوعی که خیال هواداران پرسپولیس را برای ماندن برانکو راحت می‌کند تا این مربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ ملی پوشان جوان وزنه برداری پس از سه ماه اردوی پیوسته، این روز‌ها خود را زیر نظر محسن بیرانوند مدیر تیم‌های ملی پایه، آماده حضور در رقابت‌های جهانی می‌کنند. سرپرست تیم‌های ملی گفت: وزنه برداران جوان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و آماده حضور در رقابت‌های جهانی هستند. محسن بیراوند افزود: شرایط جسمی و بدنی بچه‌ها خوب است و اکثر وزنه برداران شانس کسب مدال را دارند، همه مسئولان فدراسیون هم تلاش می‌کنند، تا شرایط را برای اعزام جوانان مهیا کنند. وی ادامه داد: تا یکی دو روز آینده با برگزاری جلساتی تکلیف اعزام وزنه برداران جوان مشخص می‌شود و مسئولان فدراسیون در تلاشند تیمی کامل را راهی مسابقات جهانی کنند. مسابقات وزنه برداری جوانان جهان از ۸ تا ۱۸ خرداد در فیجی برگزار می‌شود و تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در صورت اعزام با ۱۰ وزنه بردار راهی این رقابت‌ها می‌شود.

انتخابات والیبال پایتخت درانتظار تایید صلاحیت‌ها

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
رضا گل محمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: از بین هیئتهای ورزشی تنها والیبال نیست که با حضور سرپرست اداره می‌شود. وی گفت: ثبت نام‌های والیبال انجام شده، اسامی برای گذراندن مرحله تایید صلاحیت‌ها به حراست ارسال شده است. در خصوص بسکتبال تایید صلاحیت‌ها آمده و به دنبال زمان برگزاری انتخابات هستیم. مدیرکل تربیت بدنی ورزش و جوانان استان تهران در ادامه افزود: برگزاری مجمع انتخاباتی هر سه هیئت را به طور جدی دنبال می‌کنیم. وی افزود: به زودی تا پیش از پایان فصل بهار انتخابات هر سه هیئت استانی را برگزار خواهیم کرد تا تکلیف آن‌ها روشن شود.

اخبار بیشتر