برندگان جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا + تصاویر
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. فرهنگ
پوشش خبری

برندگان جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا + تصاویر

سارا بهرامی برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا+تصاویر

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سارا بهرامی برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا+تصاویر
سارا بهرامی برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا برای فیلم «دارکوب» شد.
سارا بهرامی برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا+تصاویر - 0

تندیس بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در مراسم اهدای جوایز هشتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا به جعفر پناهی برای فیلم «سه رخ» رسید.

سارا بهرامی برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا+تصاویر - 4

خواندن خبر در سایت منبع

سحر دولتشاهی بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا+تصاویر

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سحر دولتشاهی بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا+تصاویر
تندیس بهترین بازیگر زن هشتمین جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا در دستان سحر دولتشاهی برای فیلم سینمایی «امیر» قرار گرفت.

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بیرانوند به این دلیل تا اطلاع ثانوی محروم شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل

لاله‌زار؛ سینما تحت تاثیر بلیت گران و فیلم‌های بد

برترین‌هابرترین‌ها15 ساعت قبل
لاله زار این هفته یک پیشنهاد در نمایش خانگی دارد، به جای سینما رفتن ترجیح دادیم همان «مغز‌های کوچ زنگ زده» را ببینید. برای کتاب «عشق با حروف کوچک»، برای تئاتر «لانه خرگوش»، برای موسیقی کار «از یاد‌ها رفته» با صدای رضا یزدانی و بلیت برنده هم برای یک خواننده‌ی متفاوت هومن اژدری باشد که بپسندید.
همشهریهمشهری21 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، هر ساله با شروع سال تحصیلی با معضل همیشگی شهریه مدارس غیر دولتی رو به رو می‌شویم. از این پس و برای مهر ماه ۹۸ خانواده‌هایی که دسترسی به نرم افزار‌های را ندارند می‌توانند در سامانه ثبت شکایت مردمی در زمینه‌های مختلف شکایت خود را ثبت کنند و بنا به وعده‌هایی که داده شده به این شکایت‌ها ظرف ۱۰ روز رسیدگی خواهد شد. سامانه دوم، سامانه تلفنی ۴۳۱۷ است برای رای افرادی که امکان دسترسی به نرم افزار‌ها را ندارند افراد می‌توانند از طریق سامانه تلفنی ۴۳۱۷ و برای شهرستان‌ها با یک ۰۲۱ ابتدای آن می‌توانند شکایت خود را ثبت کنند و پیامک‌ها ارسال شود که شکایت ثبت شد یا پاسخ شما آماده است. میرزاده در ادامه با انتقاد از عدم رسیدگی به پرونده مدارس متخلف افزود: فردی که پرونده‌اش از سال ۹۳ باز است و تخلف کرده است برای رسیدگی به وضعیتش نیاز به سامانه نیست. مناطق آموزش و پرورش همه می‌دانند کدام مدارس متخلف هستند و خیلی از آن‌ها در صدا و سیما در روز روشن تبلیغ می‌کنند.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
وی درخصوص اهداف آموزش دوگانه (آموزش- کار) گفت: هشت هدف کلی را در اجرای این طرح دنبال می‌کنیم که به این شرح است. مرحله پنجم: پس از تأیید قرارداد توسط مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان لازم است داوطلب از بخش «چاپ کارت مهارت آموزی» نسبت به خرید کارت مهارت آموزی اقدام و مشخصات آن را در سامانه ثبت کند. سپس اطلاعات ان‌ها به طور خودکار به پورتال انتقال می‌یابد و همزمان می‌تواند کارت مهارت آموزی خود را از سامانه دریافت کند. معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور درخصوص شرایط مهارت آموز در این طرح گفت: شرایط مهارت آموزان در این طرح علاوه بر داشتن شرایط عمومی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای به این شرح است:۱-داشتن تابعیت ایرانی ضرورت دارد. وی همچنین درخصوص شرایط بنگاه اقتصادی پذیرنده کارآموز (شرکاء مهارت آموزی دوگانه) گفت: بنگاه‌های اقتصادی باید ۶ ویژگی را برای اجرای این طرح داشته باشند که شامل این موارد است:
فارسفارس12 ساعت قبل
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بیست‌ و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با هدف ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران در روزهای ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود. پاویون شرکت‌های دانش بنیان با هدف نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان در سال رونق تولید در این دو نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. براین اساس، شرکت‌های دانش بنیان علاقمند می‌توانند برای حضور در پاویون ضمن ثبت نام درسامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی www. bpms. nsfund. ir، با مجری برپایی پایون به شماره ۰۹۳۸۷۵۵۷۰۴۹ تماس بگیرند. گفتنی است، با توجه به محدودیت فضای پاویون، متقاضیان پس از بررسی و ارزیابی برای حضور انتخاب می‌شوند و اولویت با شرکت‌هایی است که زودتر ثبت نام کنند. انتهای پیام/

اخبار بیشتر