اخبار روز بازار مسکن - سه‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار روز بازار مسکن - سه‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه

فقط ۳۰ هزار زوج ایرانی با وام مسکن یکم خانه‌دار شدند

مهرخبرگزاری مهر
فقط ۳۰ هزار زوج ایرانی با وام مسکن یکم خانه‌دار شدند
بانک عامل بخش مسکن از خانه‌دار شدن ۳۰ هزار زوج در سراسر کشور با تسهیلات صندوق پس‌انداز یکم طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک عامل بخش مسکن، طبق اعلام این بانک در ۱۲ ماه سال ۹۷ تعداد ۵۵ هزار و ۲۹۹ فقره تسهیلات خرید مسکن به سپرده گذاران واجد شرایط صندوق پس‌انداز یکم مسکن پرداخت شده است.

پرداخت تسهیلات خرید مسکن یکم به منزله خانه دار شدن قطعی متقاضیان با این تسهیلات است و با توجه به اینکه امکان خرید خانه با تسهیلات زوجین از این صندوق امکان پذیر است و همچنین با لحاظ نسبت تسهیلات زوجین به تسهیلات انفرادی سال گذشته ۳۰ هزار زوج خانه اولی توانستند با استفاده از خدمات صندوق پس انداز مسکن یکم در شهرهای مختلف کشور خانه دار شوند.

افزایش قیمت مسکن در تهران و سایر کلان شهرها طی یکسال اخیر تا حدودی مانع از نقش آفرینی کامل تسهیلات یکم در بازار مصرفی شد. بانک مذکور در ۱۲ ماهه سال ۹۷ از محل صندوق پس انداز مسکن یکم ۴ هزار و ۴۴۳ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به زوج‌های خانه اولی برای صاحب خانه شدن پرداخت کرد.

بر اساس آخرین اطلاعات آماری، مانده سپرده‌ها در صندوق پس انداز مسکن یکم تا پایان اسفند سال ۹۷ تعداد ۳۶۲ هزار و ۸۲۳ فقره گزارش شده که موجودی پس انداز این تعداد سپرده رقمی معادل ۶ هزار و ۵۴ میلیارد تومان است.

خواندن خبر در سایت منبع

تامین مسکن مناسب برای مردم، وظیفه حاکمیتی است

ایرناخبرگزاری ایرنا
تامین مسکن مناسب برای مردم، وظیفه حاکمیتی است
شیراز - ایرنا- قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه تامین مسکن مناسب برای مردم یک وظیفه ضروری و حاکمیتی است گفت: امروزه یکی از بزرگترین مشکلات جوانان و خانواده های بی بضاعت تامین مسکن مناسب است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمد حسن مرادی، سه شنبه در نشست مشترک اوقاف، ثبت املاک و بنیاد مسکن بر لزوم چاره جویی برای حل مشکل مسکن جوانان تاکید کرد و گفت: تامین مسکن برای برخی از خانواده‌ها به یک کابوس تبدیل شده است، همین مشکلات سبب شده که ازدواج در جامعه به تاخیر بیفتد و جوانان در سن ازدواج رغبتی برای انجام آن نداشته باشند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس افزود: در این استان بیش از ۷۲ هزار دختر بالای ۳۰ سال وجود دارد که اکنون نمی‌توانند ازدواج کنند، با اجاره بهای سرسام آور و ودیعه‌های کلان چگونه باید انتظار داشت که این افراد به خانه بخت بروند؟ این آمار در کل کشور بیش از ۱٫۷ میلیون نفر برآورد شده است.

حجت الاسلام مرادی بیان کرد: نبود خانه و مسکن مناسب از جمله دلایل رواج غم و اندوه در جامعه است، بر اساس برآوردها و شاخص‌های مطالعاتی جامعه ما یکی از غمگین‌ترین جوامع است، نبود مسکن مناسب می‌تواند دلیلی برای این غم و اندوه باشد، نبود مسکن مناسب باعث رواج فشار عصبی در جامعه شده است، آمارها حکایت از این دارد که ۲۳ درصد از افراد جامعه ما نگرانی دارند، این آمار در بین بانوان ۲۷ درصد است، آیا نداشتن مسکن نمی‌تواند دلیلی بر شیوع این نگرانی در جامعه باشد؟

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس اضافه کرد: مسکن مناسب باید شرایط یک سرپناه مناسب را داشته باشد، زندگی در خانه استیجاری یا سازمانی به منزله داشتن خانه مناسب نیست، خانه سازمانی یک آفت است که دچار افراد می‌شود و انان را از داشتن مسکن مناسب باز می‌دارد، در حالی که در جامعه خانه‌های زیادی خالی مانده جوانان نمی‌توانند یک واحد مسکونی برای خود بیابند و زندگی خود را سر و سامان بدهند.

حجت الاسلام مرادی گفت: ۱۸۰ هزار واحد مسکونی خالی در استان فارس شناسایی شده است، چرا نباید قیمت مسکن به گونه‌ای باشد که جوان این استان بتواند یک خانه برای خود داشته باشد و این خانه‌ها خالی بماند؟

وی اضافه کرد: اعتیاد، طلاق و بسیاری از ناهنجاری‌ها ریشه در نداشتن مسکن مناسب دارد، برآوردها نشانگر آن است که ۵۲ سال باید طول بکشد تا یک جوان ایرانی بتواند مسکن حداقلی برای خود بیابد.

** فارس در جایگاه نخست صدور اسناد مالکیت

عطاالله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس هم در این نشست بیان داشت: استان فارس در سال گذشته بیش از تعهد برنامه در صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی عملکرد داشته و مشترکا با استان مازندران مقام نخست را در سطح کشور به دست آورد.

وی با اشاره به تعامل و هم افزایی بین دستگاه‌های اجرایی گفت: رسیدن به این هدف جز با تعامل و هم افزایی امکان پذیر نبوده است.

وی بر لزوم حفظ تعامل و هم افزایی بین دستگاهی تاکید کرد و گفت: در سال گذشته تعهد سازمانی برای صدور اسناد مالکیت شهری ۴۴۰۰ جلد و برای صدور اسناد مالکیت روستایی ۳۶۰۰ جلد در مجموع ۸ هزار جلد بوده است در حالی که دراین سال بیش از ۱۰ هزار و ۳۲۴ جلد سند مالکیت شهری و روستایی دراستان فارس صادر شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس بر لزوم اجرای دقیق قانون و موازین حقوقی ومقررات در مناطق شهری و روستایی برای صدور اسناد مالکیت تاکید کرد و گفت: بر اساس ماده ۵ قانون ساماندهی همه املاک و ابنیه و تاسیسات برای اخذ اسناد مالکیت باید منطبق با طرح‌های مصوب باشد وجود این اماکن در حریم و مناطقی که منع قانونی دارد مانع از صدور اسناد مالکیت برای آن می‌شود.

وی تضمین مالکیت و ارزش دادن به تثبیت مالکیت خانه‌های مسکونی، جلوگیری از تعارض مالکان، وجود وثیقه‌ای مطمئن برای اخذ تسهیلات، جلوگیری از مهاجرت جامعه روستایی به شهرها، برنامه‌ریزی موثر در بازار خرید و فروش و قانونمند کردن این فعالیت و همچنین تسریع در امر آموزش و بهداشت را از نتایج اجرای طرح سند دار کردن واحد‌های مسکونی خواهد بود.

زمانی بیان کرد: جلوگیری از نزاع و اختلافات ملکی، ارتقای توسعه پایدار و پشتیبانی از مدیریت محیط‌زیست، خودکفایی در امر تولید محصولات کشاورزی، برقراری نظام مالیاتی برای معاملات و اسناد مالکیت، محرومیت‌زدایی روستایی از دیگر نتایج اجرای این طرح خواهد بود.

۶۱۱۳ /۱۸۷۶

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت‌های عجیب در بازار اجاره مسکن

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
قیمت‌های عجیب در بازار اجاره مسکن
اقتصاد نیوز: زمزمه ها در خصوص افزایش قیمت اجاره بها در تهران در حالی بالا گرفته است که بررسی ها نشان می دهد دامنه تورم، قیمت اجاره بها در شهرهای بزرگ ایران را نیز تحت تاثیر قرار داده است .

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین، در شرایطی که شمارش معکوس برای فرارسیدن ایام جابجایی آغاز شده است، مالکان پیشنهادات عجیب و غریبی برای اجاره واحدهای مسکونی در اختیار خود ارائه می‌کنند.

یکی از مشاوران املاک در منطقه سبلان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: برخی مالکان دقیقا صد در صد روی قیمت‌ها گذاشته‌اند، به عنوان مثال خانه‌ای که سال گذشته ۶۰ میلیون تومان رهن کامل شده است، در حال حاضر ۱۲۰ میلیون تومان رهن کامل فایل شده و تبدیل این رقم به اجاره نیز چندان تاثیری در کاهش قیمت ها ندارد.

وی با اشاره به اینکه توقف معاملات مسکن در فروردین ماه امسال و البته ماه‌های پایانی سال گذشته سبب شده است که قیمت اجاره بها افزایش چشمگیری داشته باشد، ادامه داد: در گذشته غالبا مالکان میزان اجاره را بر حسب سودی که در بانک‌ها به سپرده‌ها تعلیق می‌گرفت می‌سنجیدند، در حقیقت بازار اجاره بازار موازی سود بانکی محسوب می‌شد اما رشد تورم این نسبت را به هم ریخته و مالکان دیگر بر اساس طلا و دلار و سکه، نرخ اجاره ملک خود را می‌سنجند.

اجاره‌های عجیب در شمال شهر

اینجا هم پای سایت‌ها در میان است می‌گویند هر کسی به هر قیمتی که می‌خواهد واحد خود را فایل می‌کند، کمتررین اجاره‌ها برای خانه‌های لوکس با قیمت خرید یک خانه متوسط در میانه شهر برابری می‌کند. اجاره‌های ماهی ۵ میلیون تومان با ۲۰۰ میلیون تومان پول پیش حالا تبدیل شده‌اند به ۵۰۰ میلیون پول پیش و چیزی در همین حد و اندازه اجاره.

یکی از مشاوران املاک در منطقه میرداماد به خبرنگار ما گفت: امسال تعداد مراجعان مالکان به ما بیشتر از مستاجران بوده است، به نظر می‌رسد تقاضای جدیدی برای زندگی افراد در اینجا نداریم چون قیمت‌ها امسال به شدت رو به افزایش است، بسیاری از آنها هم که این محدوده مستاجر بودند، به مناطق ارزان‌تر رفته‌اند تا بتوانند از پس هزینه هایشان برآیند. به گفته وی در یوسف آباد یک آپارتمان صد متری ودیعه‌ای برابر با ۵۰ میلیئن و اجاره‌ای حدود ۶ میلیون تومان در ماه دارد.

او تاکید کرد به خاطر می‌آورد که یک دهه قبل نیز کوچ مستاجران در بازار مسکن از هر منطقه‌ای به منطقه پایین‌تر برای حفظ توان اداره خانواده مشهود بود.

کوچ از اینجا به شهرستان

بسیاری از مستاجرانی که این روزها برای یافتن واحد مسکونی در تکاپو هستند، با پیشنهاد افزایش شدید قیمت روبرو شده‌اند، یکی از مستاجرانی که در منطقه جوادیه به دنبال خانه می‌گشت، گفت: صاحبخانه تقاضای ۱۰ میلیون تومان پول پیش بیشتر برای یک واحد ۴۰ متری کرده و من قادر به تامین نیستم در نتیجه اگر نتوانم خانه‌ای با این قیمت یعنی سی میلیون تومان رهن کامل بیابم باید به شهرستان مهاجرت کنم.

وی گفت: شغل خودش رانندگی با وانت و شغل همسرش کار در منازل است.

هر چند رییس اتحادیه املاک و نائب رییس این اتحادیه از احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی اجاره‌ها سخن می‌گویند اما به نظر می‌رسد داستان مستاجران امکسال به فصلی ناخوش گره بخورد.

خواندن خبر در سایت منبع

ورود بنیاد مسکن به قیمت‌گذاری بازار مسکن تکذیب شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
ورود بنیاد مسکن به قیمت‌گذاری بازار مسکن تکذیب شد
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که هیچ‌گاه نگفته‌ام بنیاد مسکن به دنبال ورود به قیمت‌گذاری واحدهای مسکونی با همکاری قوه قضاییه است، گفت: این کار شدنی نیست چون مالکیت در اسلام محترم است و نمی‌توانیم درباره آن دستوری عمل کنیم.

- اخبار اقتصادی -

مصطفی‌قلی خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در واکنش به اخبار چند روز اخیر به نقل از وی مبنی بر ورود بنیاد مسکن به قمیت‌گذاری واحدهای مسکونی، اظهار کرد: بنده هیچ وقت نمی‌آیم حرف غیرمعقولی را به زبان بیاروم.

وی با بیان این‌که هر کس بر اموال خودش تسلط دارد و نمی‌توانیم روی مال کسی قیمت بگذاریم، تصریح کرد: ‌چنین چیزی عقلانی نیست و بنده بی عقل نیستیم.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر این‌که نمی‌دانیم آن خبرنگار چنین حرفی که بنیاد مسکن قرار است با همکاری قوه قضاییه به قیمت‌گذاری واحدهای مسکونی را از کجا آورده است، ادامه داد: ‌ یک رسته کارشناسی مربوط به قوه قضاییه داریم. کارشناسان این رسته برای مواردی که اختلاف بلند مدت دارند کارهای کارشناسی انجام می‌دهند. به ‌عنوان مثال در این پروسه کارشناسان قوه قضاییه می‌آیند از چند مشاور املاک می‌پرسند ۱۰ سال پیش قیمت فلان ملک چقدر بوده است. از این قیمت‌ها میانگین می‌گیرد و پس از آن گزارش مربوطه را برای رسیدگی به قوه قضاییه ارائه می‌دهند.

خسروی با بیان این‌که این کار نه درست است و نه شدنی، گفت: بنده حدود ۵۰ سال است که مشاور املاک هستم و در این مدت نیز ۱۶ سال رئیس اتحادیه املاک بوده‌ام. با توجه به دانش و تجربه‌ای که داریم می‌دانم چه حرفی را بیان کنم. متاسفانه خبرنگار آن رسانه برداشت اشتباهی از سخنان من داشته است.

وی بیان کرد: مالکیت در همه ادیان محترم است و در اسلام محترم‌تر. از این رو نمی‌توانیم برای ملک کسی قیمت‌گذاری کنیم.

به گزراش تسنیم، طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر «بخشنامه بنیاد مسکن در خصوص قیمت‌گذاری مسکن با همکاری کارشناسان دادگستری برای کنترل قیمت‌ها» منتشر شده بود. این خبر در شبکه‌های احتماعی به طور گسترده‌ای منتشر شد که موجی از امیدواری کاذب را در بین مردم به وجود آورده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

رئیس کمیسیون عمران مجلس: دولت «اصلا» سیاستی درباره مسکن ندارد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
رئیس کمیسیون عمران مجلس: دولت «اصلا» سیاستی درباره مسکن ندارد
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با اشاره به افزایش «قیمت مسکن» از ابتدای سال گفت: سیاست دولت برای تولید مسکن سیاست نادرستی است و حتی می‌توانیم بگوییم که دولت اصلاً سیاستی در مورد مسکن ندارد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس: دولت «اصلا» سیاستی درباره مسکن ندارد - 1

محمدرضا رضایی‌کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به افزایش «قیمت مسکن» از ابتدای سال گفت: سیاست دولت برای تولید مسکن سیاست نادرستی است و حتی می‌توانیم بگوییم که دولت اصلا سیاستی در مورد مسکن ندارد.

وی با بیان اینکه دولت سیاست‌های مربوط به تنظیم بازار مسکن را رها کرده است، تاکید داشت: علی رغم اینکه وزیر راه و شهرسازی قول داد که مسکن را در اولویت کاری خود قرار دهد، اما عکس این مسئله درحال رخ دادن است چراکه ما هنوز اقدام و کار جدیدی از دولت و وزارتخانه راه و شهرسازی در زمینه مسکن مشاهده نکردیم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس بیان داشت: قیمت مسکن تابعی از تقاضا و عرضه مسکن است، اما در حال حاضر تولید مسکن کشور پایین است و اصلا مسکنی تولید نمی‌کنیم.

رضایی‌کوچی با بیان اینکه دولت عنوان کرده که سقف تسهیلات به سازندگان مسکن و خریداران را افزایش نمی‌دهد، گفت: در این شرایط انبوه‌سازان حوزه مسکن را رها کرده و دیگر مسکن تولید نمی‌شود و قیمت هم همینطور بالا می‌رود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر این رویه ادامه پیدا کند ما همچنان دچار مشکل خواهیم بود. دولت باید سیاست‌های خود را در حوزه مسکن به سرعت تغییر دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت‌ها در بازار مسکن منطقه ۵ تهران

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
قیمت‌ها در بازار مسکن منطقه ۵ تهران
دنیای اقتصاد نوشت : تحقیقات میدانی از بازار معاملات خرید مسکن در منطقه ۵ شهر تهران نشان می‌دهد هم‌اکنون فراوانی فایل‌های مربوط به فروش واحدهای نوساز عرضه شده به بازار مسکن دراین منطقه در مقایسه با ماه‌های قبل کاهش یافته است.

نظرها

(1)

چرا نمیشه قیمت گذاری کرد ؟می توان یک قیمت پایه برای هر منطقه تعیین کرد ونسبت به امکانات وامتیازات هر خانه قیمت جداگانه ای گذاشت .برای مثال قیمت پایه فلان منطقه 3میلیون می باشد حالا برای هر کدام از امکانات خانه اعم از آسانسور داشتن ،پکیج ،کابینت،و.....میتوان قیمت جداگانه محاسبه کرد وبه قیمت پایه اضافه کردکه در آخر خانه فول امکانات در اون منطقه با یک خانه ای که در اون منطقه هست وامکانات به روز نداره مشخص بشه .امیدوارم تونسته باشم مفهوم رو برسونم

6 ماه قبل

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین20 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، پس از اعلام سهمیه‌بندی بنزین و آغاز شلوغی‌ها تا امروز ۷۷ فروشگاه زنجیره‌ای کاملا تخریب شده، ۳۵ هزار متر مربع از فضای فروشگاهی که بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان کالا در آن بوده نیز به‌طور کامل غارت شده است. علاوه بر این اعداد هزینه‌هایی نیز به این فروشگاه‌ها برای بازسازی املاک تحمیل شده است. این در حالی است که یکی از فروشگاه‌ها در فاصله ۵۰ متری کلانتری بوده و متاسفانه هیچ نیروی کمکی برای جلوگیری از غارت آن ارسال نشده است.
تابناکتابناک19 ساعت قبل
کاهش قیمت طلا با دعوت چینی‌ها از آمریکا برای دور جدید مذاکره تجاریروز پنجشنبه در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا با ۲٫۴دلار کاهش نسبت به روز چهارشنبه به قیمت ۱۴۶۹ دلار و ۱۰ سنت به فروش رفت. فلز گرانبهای پلاتینوم ۲ دلار افزایش داشت اما فلز پالادیوم ۲ دلار کاهش را تجربه کرد. رویترز نوشت: ‌ کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی متأثر از خوش‌بینی بازار به مذاکرات تجاری چین و آمریکا است. در سال‌های اخیر استخراج طلا افزایش یافته است اما کارشناسان پیش بینی می‌کنند نرخ رشد استخراج طلا طی هشت تا ۱۰ سال آینده کاهش یابد. متوسط حقوق معلمان در سال: ۱۹ هزار و ۵۷۲ دلارمازاد درآمد برای تامین حداقل مایحتاج زندگی در سال: ۴۶ دلار

بازار‌های مالی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
رئیس کل بانک مرکزی: اثرات تورم ناشی از افزایش قیمت بنزین، ناچیز است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس کل بانک مرکزی گفت: براساس آخرین برآوردی که همکاران در حساب‌های اقتصادی داشتند اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین به طور مستقیم حدود ۲ و نیم درصد و با غیر مستقیم در کل حدود ۴ درصد در طول یک سال آینده در تورم تاثیر خواهد گذاشت.
فارسفارس11 ساعت قبل
وزیر امور خارجه اسبق آمریکا نسبت به تبعات ادامه جنگ تجاری بین چین و آمریکا هشدار داد و گفت: در صورتی که اختلاف بین دو کشور حل نشود اوضاع می‌تواند از جنگ جهانی اول بدتر شود. به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از بلومبرگ، هنری کیسینجر وزیر امور خارجه اسبق آمریکا معتقد است که چین و آمریکا در سایه جنگ تجاری به مرز جنگ سرد با یکدیگر رسیده بودند. وی هشدار دارد: در صورتی که اختلاف بین دو کشور حل نشود اوضاع می‌تواند از جنگ جهانی اول بدتر شود. جنگ جهانی اول به این دلیل رخ داد که یک بحران به مراتب کوچکتر حل نشد. این وزیر سابق ۹۶ ساله آمریکا گفت: امیدوارم مذاکرات تجاری بین چین و آمریکا بتواند به باز شدن دریچه گفت‌وگوهای سیاسی بین دو کشور منجر شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
به‌گفته علی صادقین، قیمت طلا در ایران متاثر از قیمت دلار است. در حال حاضر، قیمت‌های سکه و طلا در کف قرار دارد و سرمایه‌گذاری بر روی طلا یکی از گزینه‌های منطقی محسوب می‌شود. علی صادقین، مدرس و پژوهشگر اقتصادی، در گفتگو با تجارت‌نیوز در این باره گفت: اگرچه قیمت اونس جهانی بر قیمت طلا در داخل ایران بی‌تاثیر نیست اما عمدتا فلز زرد در بازارهای داخلی تحت تاثیر قیمت دلار در ایران است. او در ادامه افزود: اگر انتظار مثبت قابل ملاحظه و معناداری درباره مذاکرات شکل بگیرد، در آن صورت با افت قابل توجه ارزش دلار، شاهد سقوط قیمت طلا هم خواهیم بود. وی تاکید کرد: با توجه به قیمت‌های جهانی طلا و قیمت دلاری که امروز در ایران بر مبنای عرضه و تقاضا وجود دارد، فکر می‌کنم سرمایه‌گذاری بر روی طلا یکی از گزینه‌های بسیار خوب است؛ اما صندوق‌های طلا بهترند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

هاشمی‌طبا: بازی، پول، شرافت و عرق ملی را باختیم/ وزیر از «تاج» توضیح بخواهد

ایسنا14 دقیقه قبل

فرصت رویایی استقلال پس از ۱۲۹۶ روز

مشرق‌نیوز21 دقیقه قبل

وقتی در جریان اعمال اصلاحات قیمت بنزین، روحانی هیچ گفت‌وگویی با مردم ندارد

الف21 دقیقه قبل

طاهری: همه می‌دانستیم هندبال المپیکی نمی‌شود/ به بازیکنان سربازمان اجازه خروج از کشور ندادند

ایسنا26 دقیقه قبل

پیش بازی منچسترسیتی-چلسی؛ در انتظار دیداری جذاب و پرگل

طرفداری31 دقیقه قبل