1. خبری
  2. اجتماعی
پوشش خبری

قطع تلگرام در ایران و اروپا

واکنش رسمی شرکت تلگرام به قطعی این پیام‌رسان در برخی کشورها

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
واکنش رسمی شرکت تلگرام به قطعی این پیام‌رسان در برخی کشورها

به گزارش خبرآنلاین، اکانت رسمی ⁧‫تلگرام‬⁩ با انتشار توییت جدیدی اعلام کرد که یکی از سرورهای این اپلیکیشن با مشکل مواجه شده و روی ارتباط کاربران خاورمیانه، آفریقا و بخشی از اروپا تاثیر گذاشته است. این تیم در حال تلاش برای حل مشکل است.

واکنش رسمی شرکت تلگرام به قطعی این پیام‌رسان در برخی کشورها - 2

خواندن خبر در سایت منبع

شوخی کاربران فضای مجازی با قطع شدن تلگرام / « تلگرام دوری خرم‌آبادی را تحمل نکرد!»

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
شوخی کاربران فضای مجازی با قطع شدن تلگرام / « تلگرام دوری خرم‌آبادی را تحمل نکرد!»

به گزارش خبرآنلاین، قطعی تلگرام واکنش‌های خاصی را در شبکه‌های اجتماعی داشت. این قطعی که عمده آن در اروپا است، از حدود یک ساعت قبل شروع شده و بخش‌هایی از ایران به خصوص در پایتخت، از دسترس خارج شده است.برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی هم این قطعی را با فیلترینگ مرتبط کردند که با توجه قطعی آن در کشورهای اروپایی ارتباطی با فیلترینگ ندارد.این مساله دستمایه شوخی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز شده است. تا جایی که کاربری به نام احسان نوشت: تلگرام دوری خرم آبادی را تحمل نکرد. اشاره این کاربر به این خبر امروز است که براساس آن، عبدالصمد خرم‌آبادی از معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور به معاونت نظارت بر دادسراها منتقل شد. یکی دیگر از کابران به شوخی نوشت: پیام رسان تلگرام به خاطر رفتن آقای خرم‌آبادی تصمیم گرفت چند ساعتی سرورهای تلگرام را خاموش کند. کاربری به نام مهدی هم نوشت: فکر کنم تلگرام به اینترنت اتصالی کرده کاربری به نام مسعود هم نوشته : ول کن کی به تلگرام اتصالی کرده؟

شوخی کاربران فضای مجازی با قطع شدن تلگرام / « تلگرام دوری خرم‌آبادی را تحمل نکرد!» - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قطعی تلگرام به فیلترینگ ارتباط دارد؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
قطعی تلگرام به فیلترینگ ارتباط دارد؟

به گزارش خبرآنلاین، کاربران این شبکه اجتماعی از نقاط مختلف دنیا از جمله اروپا و خاورمیانه اختلال در اپلیکیشن موبایل و نسخه دسکتاپ تلگرام را در توئیتر گزارش کرده اند. این اتفاق در شرایطی است که گروهی از کاربران خبرآنلاین در شبکه اجتماعی توئیتر احتمال داده بودند که این قطعی مربوط به قیلترینگ باشد اما بررسی‌ها نشان می‌دهد اختلال در تلگرام جهانی باشد.

 این اپلیکیشن با فیلترشکن هم به‌روز نمی‌شود. احتمال می‌رود این اختلال جهانی و یا منطقه‌ای (خاورمیانه) باشد.

تلگرام هنوز به این اختلال واکنشی نشان نداده است.

خواندن خبر در سایت منبع

اختلال سراسری در پیام رسان تلگرام

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
اختلال سراسری در پیام رسان تلگرام
اختلال سراسری در پیام رسان تلگرام - 1

پیام رسان تلگرام دچار اختلال و دسترسی کاربران به آن قطع شده است.

به گزارش مهر، به نظر می رسد پیام رسان تلگرام دچار اختلال شده است.

کاربران این شبکه اجتماعی از نقاط مختلف دنیا از جمله اروپا و خاورمیانه اختلال در اپلیکیشن موبایل و نسخه دسکتاپ تلگرام را در توئیتر گزارش کرده اند.

خواندن خبر در سایت منبع

قطع تلگرام در ایران و اروپا

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
قطع تلگرام در ایران و اروپا

به گزارش خبرآنلاین، این قطعی که عمده آن در اروپا است، از حدود یک ساعت قبل شروع شده و بخش‌هایی از ایران به خصوص در پایتخت، از دسترس خارج شده است.

کارشناسانِ تلگرام، در حال رفع این مشکل که به صورت بین‌المللی رخ داده(دُبی نیز قطع شده است)، هستند و بنابراین نیازی به نصب مجدد این برنامه نیست.

نقشه قطعی را در زیر مشاهده می‌کنید.

قطع تلگرام در ایران و اروپا - 3قطع تلگرام در ایران و اروپا - 5

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
آرتمیسیای یکم؛ ملکه شهر هالیکارناس در سرزمین کاریا. حالا می‌خواست در جنوب آتن به مصاف نیروی دریایی یونان برود که در تنگه سالامیس گرفتار بود. او دختر لیگدامیس نخستین فرمانروای منسوب هخامنشیان در سرزمین کاریا بود و می‌دانست که خود و پدرش تخت پادشاهی را به لطف هخامنشیان به دست آورده‌اند. تنگه‌ای که در آن نیروی دریایی ایران وادار شد تا صفوف منظم خود را به هم زده و به ستون وارد آن شوند. نیروی دریایی ایران توان مقابله نداشت و راهی جز فرار برای آن‌ها باقی نمانده بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز43 دقیقه قبل
بدن برای مقابله با رادیکال‌های آزاد شروع به تولید مقادیری آنتی اکسیدان‌های موردنیاز می‌کند و فرد می‌تواند از طریق یک رژیم غذایی سالم، بخصوص میوه‌ها و سبزیجات رنگی، بقیه آنتی اکسیدان‌های لازم را دریافت کند. آنتی اکسیدان‌های معروف غذایی و منابع این ماده عبارتند از: • بتا کاروتن: هویج، کدو، سیب زمینی شیرین. • لوتئین: بیشتر سبزیجات سبز برگ سبز. • ویتامین C: انواع توت‌ها، پرتقال و دیگر مرکبات، طالبی، فلفل دلمه‌ای، کلم بروکلی، کلم، پاپایا، گوجه فرنگی. توت‌ها بیش از هر میوه دیگری دارای بالاترین میزان آنتی اکسیدان هستند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
به این ترتیب در حالی اعضای کمیسیون تلفیق به واردات خودرو چراغ سبز نشان داده‌اند که دولت در لایحه پیشنهادی خود درآمدی از این محل برای خود در نظر نگرفته و عدد صفر را جلوی ردیف درآمدی از واردات خودرو قرار داده است. اما برای این اقدام اعضای کمیسیون تلفیق یعنی قراردادن رقمی در بخش درآمد‌های دولتی برای واردات خودرو دو سناریو می‌توان در نظر گرفت. سناریو اول حول تلاش برخی نمایندگان مجلس پیرامون طرح ساماندهی بازار خودرو از طریق آزادسازی واردات، می‌گردد. درحالی‌که طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس به ساماندهی صنعت خودرو تغییر نام داد و این تغییر نام به کلی ماهیت طرح ساماندهی بازار خودرو را عوض کرد، اما به نظر می‌رسد، طراحان آن از پای ننشسته و با گنجاندن رقمی در بخش درآمدی دولت از محل واردات خودرو روزنه‌ای را برای برداشتن ممنوعیت واردات ایجاد کرده‌اند و به این امید هستند که در سال آینده گشایشی در بخش واردات حاصل شود. هر چند تا نهایی شدن رقم یاد شده در بودجه سال آینده هنوز دو خوان دیگر باقی مانده است، اما می‌توان گفت: این آخرین تیر ترکش نمایندگان موافق آزادسازی واردات خودرو به کشور در سال آینده است.
ایرناایرنا9 ساعت قبل
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، فردا در شهرستان سراب همه مدارس شهری و روستایی در تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح تعطیل است. در منطقه مهربان نیز همه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی، با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت می‌کنند. در منطقه چاراویماق همه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل است و تمامی مدارس شهری با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد. در منطقه هریس همه مقاطع تحصیلی با یک ساعت تأخیر از ساعت ۹ شروع خواهد شد. مناطق مختلف آذربایجان شرقی از دشیب تاکنون شاهد بارش برف بوده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
به گزارش گروهجامعه خبرگزاری میزان، اداره آبفا بندر امام خمینی (ره) در اطلاعیه‌ای قطعی آب روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه ۹۷ را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع شهروندان گرامی بندرامام‌خمینی (ره) می‌رساند به علت تعمیر و شستشوی ترانسفورماتور تاسیسات آبرسانی در روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه ۹۷ از ساعت ۱۲ الی ۱۵ پمپاژ آب شهر به مدت ۳ ساعت قطع می‌شود. ضمن عذرخواهی از محضر شهروندان عزیز و توصیه به مصرف بهینه این نعمت الهی، نسبت به ذخیره آب کافی اقدام فرمایید. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر