1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

سهمیه‌بندی بنزین تا اطلاع ثانوی منتفی است!

راهکارهای دولت برای مدیریت بنزین به مجلس ارائه شود

مهرخبرگزاری مهر
راهکارهای دولت برای مدیریت بنزین به مجلس ارائه شود
نماینده مردم شاهین شهر خواستار ارائه راهکارهای دولت برای مدیریت مصرف بنزین به مجلس شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در دفاع از تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی در پنج سال گذشته گفت: مردم نگران افزایش قیمت بنزین هستند، مرکز پژوهش‌های مجلس راهکارهای خوبی برای سهمیه بندی بنزین و جلوگیری از قاچاق سوخت دارد.

وی خواستار برگزاری نشست مشترک دولت و مجلس شد و گفت: دولت راهکارهای خود برای مدیریت مصرف بنزین را به مجلس ارائه کند و از نظرات مرکز پژوهش‌ها نیز استفاده نماید.

خواندن خبر در سایت منبع

سهمیه بندی یا افزایش قیمت بنزین فعلا متوقف شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
سهمیه بندی یا افزایش قیمت بنزین فعلا متوقف شد
تهران-ایرنا-سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی امروز در خانه ملت با موضوع بنزین خبر داد و گفت: سهمیه بندی یا افزایش قیمت بنزین فعلا متوقف و قرار شد که برای یافتن راهکار با دولت رایزنی شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «بهروز نعمتی» در حاشیه جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس در جمع خبرنگاران در تشریح جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی که ۳۰ دقیقه برگزار شد، اظهارداشت: موضوعات مختلفی در حوزه منطقه، بین المللی و داخلی در جلسه غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

وی افزود: در این جلسه میهمانی از دولت نداشتیم و جلسه داخلی مجلس شورای اسلامی بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: در بحث اصلاح ساختار بودجه قرار شد که محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه سناریوهای مختلفی را که دولت آماده کرده به مجلس ارایه کند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس اظهار داشت: در خصوص بحث بنزین فعلا موضوع متوقف است و قرار بر این شد که در این زمینه رایزنی هایی را مجلس برای یافتن راهکار با دولت انجام دهد.

وی تاکید کرد: در مورد بنزین قرار شد که بین مجلس و دولت مشترکا جلساتی برگزار کنند ولی در کل موضوع متوقف است.

نعمتی افزود: این هفته قرار شد کمیسیون برنامه و بودجه با محمد باقر نوبخت جلساتی بگذارند، به احتمال زیاد این جلسه در این ماه برگزار می‌شود، البته نوبخت امروز در جلسه فراکسیون مستقلین مطرح کرد که سناریوهای مختلفی را در نظر گرفته‌اند و همین امروز هم در جلسات دولت این موضوع را بررسی می‌کنند.

سیام**۱۰۵۸**۹۱۲۱** ۱۳۳۶

خواندن خبر در سایت منبع

توضیحات نعمتی درباره آینده سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت
توضیحات نعمتی درباره آینده سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتیدر حاشیه نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۵ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در خصوص زمان اصلاح ساختار بودجه در مجلس گفت: مقرر شد کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در هفته جاری جلساتی با حضور آقای نوبخت به منظور رسیدگی به این موضوع برگزار کند. به نظر می‌رسد اصلاح ساختار بودجه در ماه جاری به مجلس بیاید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه غیر علنی صبح امروز موضوعات مختلف در خصوص مسائل منطقه و حوزه بین‌الملل و داخلی مطرح شد. آقای لاریجانی همچنین درباره‌ اصلاح ساختار بودجه توضیحاتی را داد و گفت که قرار است آقای نوبخت سناریوهای مختلف دولت را در این زمینه ارائه کند.

نعمتی درباره افزایش قیمت بنزین خاطر نشان کرد: مقرر شد مجلس و دولت برای بررسی این موضوع جلسات مشترکی داشته باشند اما فعلا موضوع افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن مطرح نیست.

وی ادامه داد: در جلسه امروز فراکسیون مستقلین مجلس آقای نوبخت مطرح کرد سناریوهای مختلفی برای اصلاح ساختار بودجه در نظر گرفته شده و دولت موضوعات متعددی را در این زمینه بررسی می‌کند؛ در جلسات امروز دولت نیز این موضوع مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره ساعت شروع به کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی در ماه مبارک رمضان گفت: جلسات علنی مجلس با شروع ماه رمضان از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

نشست مشترک مجلس و دولت درباره قیمت بنزین

تسنیمخبرگزاری تسنیم
نشست مشترک مجلس و دولت درباره قیمت بنزین
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست ویژه مجلس و دولت برای قیمت بنزین در آینده نزدیک خبر داد.

- اخبار سیاسی -

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه، ۱۵ اردیبهشت) که پیش از جلسه علنی برگزار شد، گفت: در این جلسه آقای لاریجانی رئیس مجلس توضیحاتی درباره وضعیت قیمت بنزین به نمایندگان مجلس ارائه کرد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد که جلسه ویژه‌ای بین دولت و مجلس برای بررسی موضوع بنزین در آینده نزدیک برگزار شود، اما هنوز زمان و مکان آن مشخص نیست.

عضو هیئت‌‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس همچنین مقرر شد که ساعت آغاز جلسات علنی پارلمانی در ماه مبارک رمضان تغییر کرده و از ساعت ۹ صبح آغاز شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.

داستان سورنا، سردار مقتول / نخستین جنگ میان ایران و روم (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
سورنا، سردار ایرانی در این جنگ بود. کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ محسن ظهوری - «مارکوس لیسینیوس کراسوس» سردار بزرگ روم، از رود فرات در سوریه امروز که گذشت، پا به قلمروی تازه‌ای گذاشت. او از خیانت ارمنستان آگاه شده و همزمان پیشروی سپاه روم را می‌دید. پس سپاه ایران را به دو بخش تقسیم کرد تا بخشی به ارمنستان رفته و بخش دیگر مقابل روم بایستد. سپاه روم در تعقیب آن‌ها، وارد دشتی می‌شود که ۹ هزار کماندار اشکانی از هر سو آن‌ها را تیرباران می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
به گزارش مشرق، خدیجه چنگیز، نامزد جمال خاشقجی، تصویری از دیدار خود با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا منتشر کرد. یک فعال فضای مجازی در توئیتر نوشت:
نامه‌نیورنامه‌نیور18 ساعت قبل
جواد طباطبایی علیه خاتمیسید محمد خاتمی چندوز پیش در دیدار با اعضای شورای شهر مناسب‌ترین شیوه اداره کشور را فدرالیسم دانست. مهم‌ترین واکنش مربوط به سید جواد طباطبایی، استاد سرشناس علوم سیاسی و ایران‌پژوه برجسته به این سخنان واکنش نشان داد. من اضافه می‌کنم: آقای خاتمی بعید نیست، حتمی است! ضرورت تحقق برجام داخلیمحمدصادق جوادی‌حصار باور دارد که محدودیت‌های موجود بر دولت روحانی به مراتب بیش از دولت اصلاحات است. جوادی حصار در گفت‌وگو با روزنامه آرمان درباره محدوده اختیارات حسن روحانی گفت: «من معتقدم بخش زیادی از این اتفاقاتی که رخ می‌دهد در دولت رقم نمی‌خورد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل
عادل الجبیر گفته عربستان برای جلوگیری از جنگ، تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفتعربستان سعودی ضمن تاکید بر اینکه خواهان جنگ در منطقه نیست، ضمن انتقاد شدید از ایران، از سران کشورهای عرب برای بررسی اوضاع خلیج فارس دعوت کرده است. هفته گذشته، در دو نفتکش متعلق به عربستان سعودی و دو نفتکش دیگر متعلق به امارات و نروژ در آب‌های بندر فجیره در امارات عربی متحده انفجارهایی روی داد و خساراتی به بار آورد. در پی انفجار در این چهار نفتکش، وزارت امور خارجه ایران خواستار تحقیقات مستقل در این زمینه شده بود. هفته گذشته همچنین عربستان سعودی گزارش کرد که چند پهپاد حامل مواد منفجره به خطوط لوله نفتی این کشور حمله کرده و خساراتی بر جای گذاشته‌اند. عربستان خواهان جنگ نیستآژانس خبری سعودی در گزارش دیگری در روز یکشنبه، اظهارات عادل الجبیر، وزیر مشاور سعودی در امور خارجه را در مورد حوادث اخیر در خلیج فارس منتشر کرده است.
فردا نیوزفردا نیوز23 ساعت قبل
سرویس اقتصادی فردا: امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸ در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۹۳ هزار تومان است. هم چنین مظنه تهران نیز با قیمت ۱ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان معامله می‌شود. آخرین قیمت هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه ۱ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان است. قیمت سکه طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان است. قیمت سکه گرمی نیز ۹۹۵ هزار تومان است.

اخبار بیشتر