وقوع درگیری‌های تازه میان اسرائیل، فلسطین و ترکیه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

وقوع درگیری‌های تازه میان اسرائیل، فلسطین و ترکیه

(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل
شمار شهدای فلسطینیانی که از روز گذشته در حملات و بمباران رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند به 8 نفر رسید. یک اسرائیلی نیز در حملات موشکی مقاومت فلسطین کشته شد.

فرارو- ارتش رژیم صهیونیستی از صبح شنبه نوار غزه را آماج حملات گسترده هوایی و توپخانه‌ای قرار داده است.

به گزارش فرارو، ارتش صهیونیستی در تازه‌ترین جنایت خود علیه ملت فلسطین دست به بمباران گسترده پایگاه‌های مقاومت و مناطق مسکونی در باریکه غزه زده است.

جنگنده‌ها و پهبادهای اسرائیلی تا این لحظه بیش از ۱۲۰ نقطه را در نوار غزه بمباران کرده‌اند.

تاکنون در نتیجه این حملات ۸ فلسطینی از جمله یک جوان و یک مادر باردار و کودک ۱۴ ماهه‌اش به شهادت رسیدند. این حمله منجر به زخمی شدن ده‌ها نفر دیگر شده است.

جنگنده‌های اسرائیلی در ادامه تجاوزات و جنایات ضد بشری خود، سه برج مسکونی را هم بمباران و با خاک یکسان کردند. ارتش صهیونیستی برج مسکونی سراج، خزندار و رموز در شهر غزه را به کلی تخریب و با خاک یکسان کرد. دفتر خبرگزاری آناتولی ترکیه نیز در برج مسکونی سراج قرار داشت.

مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایات روز گذشته و امروز ارتش رژیم صهیونیستی و شهادت ۸ شهروند فلسطینی، شهرک‌های صهیونیست نشین مجاور غزه را آماج حملات گسترده موشکی قرار داد.

بنابر اذعان منابع صهیونیستی، از صبح امروز شنبه تا این لحظه دست کم ۴۰۰ موشک و راکت از نوار غزه به سمت مناطق صهیونیست نشین شلیک شده است.

بنا بر اعلام پلیس اسرائیل، یکی از موشک‌های شلیک‌شده از غزه به خانه‌ای در شهر اشکلون برخورد کرد و یک صهیونیست را به هلاکت رساند. این حملات منجر به زخمی شدن دست کم ۲۳ صهیونیست شده که حال برخی از آنان وخیم است.

مقاومت فلسطین با انتشار فایلی ویدیویی تهدید کرده که اگر تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه غزه ادامه داشته باشد، اهداف و مواضع صیهونیستی دورتر از جمله فرودگاه بن گوریون، پالایشگاه‌های حیفا، بندر اسدود و نیروگاه دیمونا را نیز موشک باران خواهد کرد.

(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 11(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 12(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 13(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 14(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 15(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 16(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 17(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 18(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 19(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 20(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 21(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 22(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 23(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 24(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 25(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 26(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 27(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 28(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 29(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 30(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 31(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 32(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 33(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 34(تصاویر) تبادل آتش مقاومت و ارتش اسرائیل - 35

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ ترس وزیراسرائیلی از موشک‌های مقاومت

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ ترس وزیراسرائیلی از موشک‌های مقاومت
وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی بعد از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهر بئر السبع در پناهگاهی مخفی شد.

به گزارش مشرق، آریه درعی، وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی تصاویری را در صفحه توییتر خود منتشر کرد که نشان می‌دهد وی به همراه خانواده‌اش بعد از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهر بئر السبع در پناهگاهی مخفی شده‌اند.

عکس/ ترس وزیراسرائیلی از موشک‌های مقاومت - 2

خواندن خبر در سایت منبع

حماس شهر بئر سبع در جنوب اسرائیل را هدف قرار داد

مهرخبرگزاری مهر
حماس شهر بئر سبع در جنوب اسرائیل را هدف قرار داد
موشک های حماس یکی از بزرگترین شهرهای جنوبی رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، حماس در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی، شهر بئرسبع در اسرائیل را با موشک مورد هدف قرار داد.

آژیرها در شهر بئرسبع، بزرگترین شهر جنوبی اسرائیل به خاطر شلیک موشک‌های فلسطینی، به صدا در آمد.

حملات موشکی به اسرائیل طی ۱۴ ساعت متوالی ادامه داشته است و این یکی از شدیدترین جنگ‌ها میان اسرائیل و فلسطین در هفته‌های اخیر بوده است.

همچنین برخی منابع در مقاومت فلسطین نیز خبر داده اند که موشک‌های مقاومت، پایگاه هوایی حاتسریم و فروگاه نظامی نیفاتیم را نیز هدف قرار داده است.

خواندن خبر در سایت منبع

جنگنده‌های اسرائیلی دفتر خبرگزاری آناتولی ترکیه در غزه را ویران کردند

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
جنگنده‌های اسرائیلی دفتر خبرگزاری آناتولی ترکیه در غزه را ویران کردند
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حمله به نوار غزه دفتر خبرگزاری آناتولی در مرکز غزه را ویران کردند.

به گزارش مشرق، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حمله به نوار غزه ساختمانی را ویران کردند که دفتر خبرگزاری آناتولی ترکیه در مرکز غزه در آن قرار داشت.

مقامات فلسطینی اعلام کردند اقدام رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن دفتر خبرگزاری آناتولی با هدف از بین بردن شواهد جنایت‌های خود و آمادگی برای قتل عام در غزه است.

دفتر ریاست جمهوری ترکیه نیز به شدت اقدام رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن دفتر خبرگزاری آناتولی در غزه را محکوم کرد.

روز شنبه گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه، در واکنش به حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینیان شرکت کننده در راهپیمایی جمعه این هفته، سه نظامی صهیونیست را هدف قرار داده و آنها را مجروح کردند و بر اساس اخبار منتشر شده، در پی شلیک ده‌ها موشک به سوی شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف غزه دست کم ۱۳ صهیونیست مجروح شده‌اند. جراحت برخی از این افراد شدید گزارش شده است.

این پاسخ گروه‌های مقاومت بعد از آن صورت گرفت که نظامیان رژیم صهیونیستی به سمت فلسطینیان در نوار غزه آتش گشودند و طی آن چند نفر را زخمی کردند.

روز جمعه پنجاه و هفتمین جمعه راهپیمایی‌های بازگشت بود که تظاهرات آن با عنوان «جولان، عربی-سوری است» برگزار شد.

بر اساس آمار وزارت بهداشت فلسطین، از آغاز راهپیمایی‌های بازگشت در ۳۰ مارس ۲۰۱۸، ۲۷۳ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند و ۱۷۰۲۱ نفر دیگر مجروح شده‌اند.منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

ارتش اسرائیل: ۲۰۰ موشک از نوار غزه رهگیری کردیم

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
ارتش اسرائیل: ۲۰۰ موشک از نوار غزه رهگیری کردیم
ارتش اسرائیل: ۲۰۰ موشک از نوار غزه رهگیری کردیم - 0

ارتش اسرائیل مدعی شد که از صبح شنبه تاکنون بیش از ۲۰۰ راکت شلیک شده از نوار غزه به فلسطین اشغالی را رهگیری کرده است.

به گزارش ایرنا، ارتش اسرائیل در بیانه‌ای اعلام کرد: سامانه گنبد آهنین توانسته است ده‌ها موشک شلیک شده از غزه را رهگیری کند.

در این بیانیه به تلفات جانی یا خسارات‌های احتمالی، اشاره‌ای نشده است.

در عین حال رادیو اسرائیل اعلام کرد که یکی از این موشک‌ها به خانه‌ای در شهرک صهیونیست نشین «شاعر هنیغف» در منطقه موسوم به غلاف غزه اصابت کرد و در پی شلیک موشک‌ها از غزه آژیر خطر در منطقه «نیرعوز» به صدا درآمد.

در پی حملات دو روز اخیر اسرائیل به غزه تاکنون دست کم ۶ تن از جمله یک مادر و کودک به شهادت رسیده و ده‌ها تن نیز زخمی شده‌اند.

بالگردهای اسرائیل عصر جمعه با بمباران مرکز نوار غزه موجب شهادت چهار شهروند فلسطینی و زخمی شدن ۳ نفر دیگر شدند.

در همین حال روز جمعه دو نظامی اسرائیلی بر اثر تیراندازی در غزه زخمی شدند و این رژیم به بهانه این اقدام دست به بمباران غزه زد.

غزه از ۱۳ سال پیش در محاصره نظامیان اسرائیلی است و در این مدت از ورود غذا و دارو به آن جلوگیری می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان دارالقرآن الکریم ضمن صدور بیانیه و محکوم کردن اقدامات ناشایست و ساختار شکنانه فتنه‌گران و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در مصلای شهر قدس توسط عده‌ای آشوب‌گر یکصد جلد قرآن کریم به مصلای شهرستان قدس اهدا کرد. این اقدام در پی اقدامات هنجار شکنانه ایادی استکبار جهانی و فتنه‌گران در کشور و سوزاندن قرآن کریم و اهانت به ساحت مقدس کلام الهی و اماکن مذهبی و تخریب اموال عمومی و ایجاد نا امنی در برخی مناطق کشور صورت گرفت. بی‌شک آتش زدن اماکن عمومی و مراکز دولتی و خصوصی و اهانت به مساجد و علی الخصوص آتش زدن «قرآن کریم» کار مردم مسلمان این دیار نیست و چنین اقدامات شنیعی مخصوص فتنه طراحی شده از سوی مستکبرانی است که دست‌شان تا مرفق به خون این مردم مسلمان آغشته است. اما همان‌گونه که قرآن کریم وعده داده است: «إن ٱلذین قالوا۟ ربنا ٱلله ثم ٱستقٰموا۟ تتنزل علیهم ٱلملٰٓئکة ألا تخافوا۟ ولا تحزنوا۟ وأبشروا۟ بٱلجنة ٱلتی کنتم توعدون». سازمان دارالقرآن الکریم
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین13 ساعت قبل
مرد جوان دو اسلحه در دست داشت و در حالی که مقابل در ورودی خانه پدر همسرش ایستاده بود آنها را تهدید می‌کرد. وی سعی داشت از شانه خاکی بزرگراه اقدام به فرار کند اما یکی از مأموران خود را به متهم جوان رساند. کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند که مرد جوان با شلیک گلوله به پهلوهایش جانش را از دست داده است. از آنجایی که پدر و مادر و سه دختر مقتول درخواست قصاص داشتند، کیفرخواست پرونده با اتهام قتل شبه عمد به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. با تکمیل تحقیقات، باتوجه به آنکه تیراندازی از بیرون خودرو صورت گرفته بود و سایر مدارک به‌دست آمده، بازپرس جنایی این بار کیفرخواست پرونده را به اتهام قتل عمد صادر کرد.

ابعاد جدید ناآرامی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

فیلم | دقیقترین جزئیات رسمی خسارات تهران بر اثر اعتراضات بنزینی

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.

خبرهایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
سخنگوی دولت امروز با خبر‌هایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر به جمع خبرنگاران آمد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تاکید ویژه اعضای هیئت دولت امروز علاوه بر کنترل تورم انتظاری ناشی از سهمیه بندی بنزین این بود که قشر‌های مختلف مردم که مشمول حمایت‌های معیشتی هستند به دقت شناسایی شوند تا کسی از این فهرست جا نماند.
فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
فیش یک نقاش ساختمان و پدر ۶ فرزند علاوه بر قتل و اذیت و آزار کودکان، آدمخوار نیز بود. آلبرت فیش در واشینگتن به دنیا آمد و پدرش، یک ناخدا در زمان تولد وی ۷۵ سال سن داشت. پدر فیش هنگامی که وی ۵ ساله بود درگذشت و وی را به یتیم خانه فرستادند و وی بار‌ها از یتیم خانه گریخت. فیش در سال ۱۹۲۸ علاقه‌اش به خوردن گوشت انسان را نمایان کرد و در آن سال دختری ۱۲ ساله به نام گریس باد را قربانی این عادت عجیبش کرد. آخرین جمله که او به زبان راند این بود: من سال‌ها پیش در خشکسالی که در چین روی داد، به خوردن گوشت انسان علاقه‌مند شدم.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۱۹ ایسوس؛ کدام لپ تاپ‌های ایسوس کارایی بهتری دارند؟

تکراتوچند ثانیه قبل

کلاهبرداری با شگرد ثبت‌نام طرح‌های حمایتی دولت

اقتصاد آنلاین4 دقیقه قبل

جزئیات پیشنهاد میلان به زلاتان

نود5 دقیقه قبل

بازیکنان پرسپولیس شارژ مالی شدند/قول انصاری‌فرد به سرخ‌پوشان

نود5 دقیقه قبل

چالش پیرترین سرمربی ملی جهان؛ تمدید سرمربی ۷۴ ساله با آلبانی

نود5 دقیقه قبل