اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه

بازی قیمتی دلار با بازار/یورو ۱۶۸۵۰ تومان شد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
بازی قیمتی دلار با بازار/یورو ۱۶۸۵۰ تومان شد
دلار هر چند دیروز در عبور از مرز روانی ۱۵ هزار تومان ناکام ماند اما امروز باز دیگر تلاش خود را از سر گرفت.

به گزارش خبرآنلاین، سد مقاومتی دلار با وجود شکسته شدن در روز یکشنبه، دیروز غیر قابل عبور شد و عقب نشینی دلار به کانال چهارده هزار تومان دست معامله گران را در میانه روز بست. امروز اما تلاشی نامحسوس از ساعات ابتدای صبح از سر رگفته شده است تا قیمت‌ها در بازار آزاد بار دیگر آن سوی مرز ۱۵ هزار تومان قرار گیرد.

بازی قیمتی دلار با بازار/یورو ۱۶۸۵۰ تومان شد - 2

افزایش بهای دلار در بازار سبب شد بازارساز قیمت ارز صرافی‌ها را نیز به ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان برساند که البته نسبت به دیروز رشدی ۲۰۰ تومانی را نشان می‌دهد. با رشد دویست تومانی قیمت فروش دلار در صرافی‌ها بار دیگر شرایط برای خرید دلار تغییر کرد به صورتی که هر دلار در صرافی‌ها به قیمت ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان، یعنی دویست تومان ارزان‌تر فروخته می‌شود.

هر یورو در صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته می‌شود. قیمت خرید یورو ۱۶ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع برنج در ماه مبارک رمضان

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
قیمت انواع برنج در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری میزان- بر اساس نرخنامه سازمان میادین و میوه و تره برای خرید هرکیلو گرم برنج طارم اصل در بازار در حدود ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، بر اساس نرخنامه سازمان میادین و میوه و تره بار قیمت هر کیلوگرم برنج طارم اصل در بازار باید در حدود ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان است.

قیمت سایر انواع دیگر برنج به شرح زیر است:

قیمت انواع برنج در ماه مبارک رمضان - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان ۹۸

موجخبرگزاری موج
قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان ۹۸
قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 98 اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان ۹۸ با قیمت مصوب ۲۰ هزار تومان عرضه می‌شود و قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه دو را ۱۸ هزار تومان اعلام شد.

گفتنی است؛ سال گذشته قیمت زولبیا و بامیه درجه یک در رمضان ۱۴ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه ۲، ۱۲ هزار تومان تعیین شده بود. براین اساس قیمت، هر کیلوگرم زولبیا و بامیه با نسبت به سال گذشته ۶ هزار تومان افزایش یافته است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا ۱۷ اردیبهشت ۹۸/ قیمت طلای دست دوم اعلام شد

موجخبرگزاری موج
قیمت طلا ۱۷ اردیبهشت ۹۸/ قیمت طلای دست دوم اعلام شد
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز سه شنبه 17 اردیبهشت 98 به 466 هزار 800 تومان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، قیمت طلا امروز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد که بر این اساس هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۴۶۶ هزار ۸۰۰ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۶۲۲ هزار ۴۰۰ تومان رسید و همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۸۱٫۱ دلار به فروش می‌رسد.

گفتنی است، قیمت طلای دست دوم به ۴۶۰ هزار ۱۰۰تومان به فروش می‌رسد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت سکه در ۱۷ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد

موجخبرگزاری موج
قیمت سکه در ۱۷ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز سه شنبه 17 اردیبهشت 98 مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸ به مبلغ ۵ میلیون و ۱۰۴ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان رسید.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان، ربع‌ سکه یک‌ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۱ میلیون ۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت گوشت قرمز کاهش می‌یابد؟

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
قیمت گوشت قرمز کاهش می‌یابد؟
ساعت24 - مدیرعامل پشتیبانی امور دام گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان قیمت گوشت مرغ، قیمت تخم مرغ و همینطور گوشت قرمز از شرایط مناسب و متعادلی برخوردار است به طوریکه در بعضی اقلام روند قیمت کاهشی نیز بوده و ادامه دارد.

حمید ورناصری در زمینه عرضه گوشت و تخم مرغ در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان قیمت گوشت مرغ، قیمت تخم مرغ و همینطور گوشت قرمز از شرایط مناسب و متعادلی برخوردار است به طوریکه در بعضی اقلام روند قیمت کاهشی نیز بوده و ادامه دارد.

وی افزود: میانگین قیمت گوشت مرغ تازه در سطح شهر و کشور باید حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان باشد که در برخی استان‌ها قیمت به زیر ۱۱ هزار تومان نیز کاهش یافته و قیمت تخم مرغ کیلویی ۶ هزار تومان تعیین شده است.

مدیرعامل پشتیبانی امور دام خاطرنشان کرد: در تلاشیم روند کاهشی قیمت گوشت مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا کند.

ورناصری گفت: طبق برنامه ریزی‌ها و سیاست گذاری‌های وزارت جهاد کشاورزی ذخایر بسیار خوبی را در مجموعه پشتیبانی امور دامی کشور داشته‌ایم و با این اقدامات شرایط قیمتی با ثباتی را در کشور شاهد هستیم.

وی افزود: علی رغم ثبات قیمت و گا‌ها کاهش قیمت در برخی اقلام برنامه ریزی‌هایی در ستاد تنظیم بازار صورت گرفته و در همین راستا سهمیه‌هایی برای طرح ضیافت به سراسر استان‌ها و ستاد‌های تنظیم بازار ابلاغ شده است.

مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام اظهار کرد: حدود ۲۰ هزار تن گوشت گرم و منجمد مرغ و ۵ هزار تن هم گوشت قرمز منجمد با قیمت‌های مصوب در قالب برنامه‌هایی به ستاد تنظیم بازار هر استان در قالب گروه‌های هدف و در سطح شهر‌ها توزیع خواهد شد.

ورناصری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تا پایان ماه مبارک رمضان احتمال ادامه ثبات قیمت و یا کاهش قیمت در برخی اقلام وجود دارد یا خیر عنوان کرد: با این روندی که در عرضه پیش گرفته ابم پیش بینی می‌شود همین ثبات قیمتی ادامه پیدا کند و حتی در برخی اقلام روند کاهشی قیمت ایجاد شود چرا که اگر قرار بود افزایش قمیتی رخ دهد معمولا یک هفته قبل از ماه مبارک این نوسانات شروع می‌شد که این روند افزایشی ایجاد نشد و پیش بینی می‌شود که همین روند ثبات قیمت‌ها ادامه پیدا کند.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه تامین نهاده‌های دامی در مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: در بحث تامین نهاده‌های مورد نیاز در سراسر کشور واردات اقلام مورد نیاز صورت گرفته به طوریکه در بحث ذرت، کنجاله سویا و همینطور جو درماه مبارک رمضان اعداد واردات به کل کشور توسط دولت و همینطور بخش خصوصی بیش از ۲۰ تا ۲۵ درصد نسبت به سال ۹۶ افزایش داشته در سال ۹۸ هم در همین یک ماه و نیم اخیر نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ تقریبا میزان واردات این اقلام به حدود ۲ و نیم برابر مدت زمان مشابه در سال ۹۷ رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

افزایش قیمت دوباره به جان بازار خودرو افتاد

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

اولین ویدئو از زلزله‌زدگان ترکیه

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

مشکل بدهی تولیدکنندگان چگونه باید حل شود؟

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
تولیدکنندگان علاوه بر مشکل تامین مالی طرح‌های توسعه‌ای و تامین نقدینگی با چندبرابر شدن نرخ ارز، به یک باره تبدیل به بدهکار کلان بانکی شدند. ۳۰ هزار میلیارد تومان بدهی خودروسازانبه عنوان نمونه براساس گزارش ارایه شده در مهرماه ۱۳۹۸ در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان به بانک‌ها و حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان به قطعه‌سازان بدهکار هستند. داشتن بدهی بانکی تولیدکنندگان منطقی استعبداله رضیان عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است: داشتن بدهی بانکی منطقی است اما فشار بانک‌ها و بگیر و ببندها راه چاره برای دریافت معوقات نیست. حمایت ناکافی «طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی» در مجمع تشخیص مصلحت تصویب شده است. حل مشکلات بدهی تسهیلات صنعتی در نظام بانکی، راه حل اساسی رونق تولید در ایران است.

لزوم راه اندازی مرکز ملی مطالعات آب‌های مشترک مرزی

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
آقای رضا اردکانیان افزود: امروز با همکاری دانشگاه تربیت مدرس دو تفاهم نامه رسما امضا شد و قرارداد‌های اجرایی آن نیز برای شروع کار تدوین خواهد شد. اردکانیان منابع آب مشترک در حوضه‌های آبریز مشترک را از اولویت‌های وزارت نیرو دانست و افزود: با توجه به نیاز‌ها باید بتوانیم از ظرفیت‌های تخصصی که در دانشگاه وجود دارد بهره‌مند شویم و مقدمات تاسیس مرکز ملی مطالعات آب‌های مشترک مرزی را فراهم کنیم. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوزیر نیرو با اشاره به اینکه تفاهم نامه دوم درخصوص بخش اجتماعی دو موضوع آب و انرژی است گفت: تاکید در این تفاهم نامه بر موضوع مدیریت مصرف و شیوه‌های بررسی طرح‌ها و پررنگ‌تر دیدن وجه اجتماعی موضوع آب و انرژی است. راه‌اندازی هسته متناسب با موضوع تفاهم نامه در دانشگاه، ظرفیت سازی انسانی برای تربیت نیرو‌های تخصصی در کشور با استفاده از ظرفیت‌های طرفین، ارزیابی و پایش فعالیت‌های موسسات ملی، منطقه‌ای و بین المللی پیرامون موضوع تفاهم نامه، تسهیل تبادل داده، اطلاعات و گزارشات مورد نیاز موضوع تفاهم نامه با لحاظ حقوق معنوی و طبقه بندی آن‌ها. بخشی از زمینه‌های همکاری مشترک وزارت نیرو و دانشگاه تربیت مدرس است.
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: پرواز شماره ٩٧١٦ هواپیمای ایرتور از تهران به استانبول توسط یک فروند ایرباس ٣٠٠-٦٠٠ ساعت ١٩:٥٠ از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام شد، اما دقایقی پس از برخاستن، خلبان با اعلام بروز نقص فنی در هواپیما درخواست بازگشت به فرودگاه را به برج مراقبت پرواز اطلاع داد. کاشانی حیدری بیان داشت: به دنبال این مساله کلیه نیرو‌ها و تجهیزات اداره ایمنی زمینی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به حالت آماده باش صد در صدی درآمده و تمامی تمهیدات لازم برای فرود ایمن این هواپیما در فرودگاه امام (ره) مهیا شد. مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: با وجود آمادگی صد در صدی در فرودگاه امام (ره) خلبان پرواز با بررسی وضعیت هواپیما مسیر خود را به سمت فرودگاه مهرآباد تغییر داد و در ساعت ٢١:٥٦ در این فرودگاه به سلامت به زمین نشست.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، قیمت هرگرم طلا‌ی ۱۸ عیار نسبت به روز پنجشنبه ۷ هزار تومان افزایش یافت و به ۵۰۱ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم با افزایش ۱۰ هزار تومانی در بازار با قیمت ۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه امامی امروز با افزایش ۴۰ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه به ۴ میلیون و ۹۱۷ هزار تومان رسید و هر قطعه نیم سکه با افزایش ۷ هزار تومانی، ۲ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان به فروش رسید. ربع سکه امروز با افزایش ۳۵ هزار تومانی، یک میلیون و ۴۷۵ هزار تومان در بازار عرضه شد همچنین سکه گرمی با کاهش ۸ هزار تومانی به قیمت ۹۲۲ هزار تومان رسید. بیشتر بخوانید: قیمت جهانی فلز زرد امروز (۹۸٫۱۱٫۵) انتهای پیام/

اخبار بیشتر