1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه

بازی قیمتی دلار با بازار/یورو ۱۶۸۵۰ تومان شد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
بازی قیمتی دلار با بازار/یورو ۱۶۸۵۰ تومان شد
دلار هر چند دیروز در عبور از مرز روانی ۱۵ هزار تومان ناکام ماند اما امروز باز دیگر تلاش خود را از سر گرفت.

به گزارش خبرآنلاین، سد مقاومتی دلار با وجود شکسته شدن در روز یکشنبه، دیروز غیر قابل عبور شد و عقب نشینی دلار به کانال چهارده هزار تومان دست معامله گران را در میانه روز بست. امروز اما تلاشی نامحسوس از ساعات ابتدای صبح از سر رگفته شده است تا قیمت‌ها در بازار آزاد بار دیگر آن سوی مرز ۱۵ هزار تومان قرار گیرد.

بازی قیمتی دلار با بازار/یورو ۱۶۸۵۰ تومان شد - 2

افزایش بهای دلار در بازار سبب شد بازارساز قیمت ارز صرافی‌ها را نیز به ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان برساند که البته نسبت به دیروز رشدی ۲۰۰ تومانی را نشان می‌دهد. با رشد دویست تومانی قیمت فروش دلار در صرافی‌ها بار دیگر شرایط برای خرید دلار تغییر کرد به صورتی که هر دلار در صرافی‌ها به قیمت ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان، یعنی دویست تومان ارزان‌تر فروخته می‌شود.

هر یورو در صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته می‌شود. قیمت خرید یورو ۱۶ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع برنج در ماه مبارک رمضان

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
قیمت انواع برنج در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری میزان- بر اساس نرخنامه سازمان میادین و میوه و تره برای خرید هرکیلو گرم برنج طارم اصل در بازار در حدود ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، بر اساس نرخنامه سازمان میادین و میوه و تره بار قیمت هر کیلوگرم برنج طارم اصل در بازار باید در حدود ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان است.

قیمت سایر انواع دیگر برنج به شرح زیر است:

قیمت انواع برنج در ماه مبارک رمضان - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان ۹۸

موجخبرگزاری موج
قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان ۹۸
قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 98 اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان ۹۸ با قیمت مصوب ۲۰ هزار تومان عرضه می‌شود و قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه دو را ۱۸ هزار تومان اعلام شد.

گفتنی است؛ سال گذشته قیمت زولبیا و بامیه درجه یک در رمضان ۱۴ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه ۲، ۱۲ هزار تومان تعیین شده بود. براین اساس قیمت، هر کیلوگرم زولبیا و بامیه با نسبت به سال گذشته ۶ هزار تومان افزایش یافته است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا ۱۷ اردیبهشت ۹۸/ قیمت طلای دست دوم اعلام شد

موجخبرگزاری موج
قیمت طلا ۱۷ اردیبهشت ۹۸/ قیمت طلای دست دوم اعلام شد
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز سه شنبه 17 اردیبهشت 98 به 466 هزار 800 تومان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، قیمت طلا امروز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد که بر این اساس هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۴۶۶ هزار ۸۰۰ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۶۲۲ هزار ۴۰۰ تومان رسید و همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۸۱٫۱ دلار به فروش می‌رسد.

گفتنی است، قیمت طلای دست دوم به ۴۶۰ هزار ۱۰۰تومان به فروش می‌رسد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت سکه در ۱۷ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد

موجخبرگزاری موج
قیمت سکه در ۱۷ اردیبهشت ۹۸ اعلام شد
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز سه شنبه 17 اردیبهشت 98 مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸ به مبلغ ۵ میلیون و ۱۰۴ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان رسید.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان، ربع‌ سکه یک‌ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۱ میلیون ۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت گوشت قرمز کاهش می‌یابد؟

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
قیمت گوشت قرمز کاهش می‌یابد؟
ساعت24 - مدیرعامل پشتیبانی امور دام گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان قیمت گوشت مرغ، قیمت تخم مرغ و همینطور گوشت قرمز از شرایط مناسب و متعادلی برخوردار است به طوریکه در بعضی اقلام روند قیمت کاهشی نیز بوده و ادامه دارد.

حمید ورناصری در زمینه عرضه گوشت و تخم مرغ در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان قیمت گوشت مرغ، قیمت تخم مرغ و همینطور گوشت قرمز از شرایط مناسب و متعادلی برخوردار است به طوریکه در بعضی اقلام روند قیمت کاهشی نیز بوده و ادامه دارد.

وی افزود: میانگین قیمت گوشت مرغ تازه در سطح شهر و کشور باید حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان باشد که در برخی استان‌ها قیمت به زیر ۱۱ هزار تومان نیز کاهش یافته و قیمت تخم مرغ کیلویی ۶ هزار تومان تعیین شده است.

مدیرعامل پشتیبانی امور دام خاطرنشان کرد: در تلاشیم روند کاهشی قیمت گوشت مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا کند.

ورناصری گفت: طبق برنامه ریزی‌ها و سیاست گذاری‌های وزارت جهاد کشاورزی ذخایر بسیار خوبی را در مجموعه پشتیبانی امور دامی کشور داشته‌ایم و با این اقدامات شرایط قیمتی با ثباتی را در کشور شاهد هستیم.

وی افزود: علی رغم ثبات قیمت و گا‌ها کاهش قیمت در برخی اقلام برنامه ریزی‌هایی در ستاد تنظیم بازار صورت گرفته و در همین راستا سهمیه‌هایی برای طرح ضیافت به سراسر استان‌ها و ستاد‌های تنظیم بازار ابلاغ شده است.

مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام اظهار کرد: حدود ۲۰ هزار تن گوشت گرم و منجمد مرغ و ۵ هزار تن هم گوشت قرمز منجمد با قیمت‌های مصوب در قالب برنامه‌هایی به ستاد تنظیم بازار هر استان در قالب گروه‌های هدف و در سطح شهر‌ها توزیع خواهد شد.

ورناصری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تا پایان ماه مبارک رمضان احتمال ادامه ثبات قیمت و یا کاهش قیمت در برخی اقلام وجود دارد یا خیر عنوان کرد: با این روندی که در عرضه پیش گرفته ابم پیش بینی می‌شود همین ثبات قیمتی ادامه پیدا کند و حتی در برخی اقلام روند کاهشی قیمت ایجاد شود چرا که اگر قرار بود افزایش قمیتی رخ دهد معمولا یک هفته قبل از ماه مبارک این نوسانات شروع می‌شد که این روند افزایشی ایجاد نشد و پیش بینی می‌شود که همین روند ثبات قیمت‌ها ادامه پیدا کند.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه تامین نهاده‌های دامی در مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: در بحث تامین نهاده‌های مورد نیاز در سراسر کشور واردات اقلام مورد نیاز صورت گرفته به طوریکه در بحث ذرت، کنجاله سویا و همینطور جو درماه مبارک رمضان اعداد واردات به کل کشور توسط دولت و همینطور بخش خصوصی بیش از ۲۰ تا ۲۵ درصد نسبت به سال ۹۶ افزایش داشته در سال ۹۸ هم در همین یک ماه و نیم اخیر نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ تقریبا میزان واردات این اقلام به حدود ۲ و نیم برابر مدت زمان مشابه در سال ۹۷ رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

شیطنت سمیرا و ۲ پسر جوان دیوار تهران را به هم ریخت + عکس و فیلم گفتگو

رکنارکنا12 ساعت قبل
با انجام اقدامات پلیسی کارآگاهان موفق به شناسایی ۲۰ مالباخته شدند که بدین شیوه از آنان کلاهبرداری شده است. این شیوه کلاهبرداری و سرقت را از چه کسی یاد گرفتی؟ یکی از دوستانم این کار را کرد و من یاد گرفتم و به خاطر یک کار بچه‌گانه سرقت کردم. گفتگو با رییس باندنوید ۳۳ که یکی از مجرمان سابقه دار این شیوه کلاهبرداری و سرقت را از یکی از دوستانش که در خارج از کشور است یاد گرفته است. این شیوه کلاهبرداری و سرقت را چطور یاد گرفتی؟ یکی از دوستانم که در خارج از کشور است به صورت اینترنتی به من یاد داد و من نیز انجام دادم. بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل
به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت: این اندیشکده آمریکایی با اشاره به حملات پهپادی از مناطق تحت کنترل حوثی‌ها در یمن نوشت: برخی مقامات به سرعت اظهار داشتند که ایران هماهنگ‌کننده این رویداد بوده است. همچنین احتمالا ایران در حملات به چهار تانکر در نزدیکی بندر فجیره در دریای عمان نقش داشته است. این حملات که از لحاظ تاکتیکی ساده ولی از لحاظ راهبردی مهم بودند، پاسخ تهران به اعزام ناوگان و بمب‌افکن‌های بی -۵۲ و سایر نیروها به منطقه به شمار می‌رود. ایران از قبل گفته که اگر نتواند از مسیر تنگه هرمز نفت صادر کند هیچ کشور دیگری هم اجازه این کار را نخواهد داشت. انتخاب هدف‌ها ظاهرا به نوعی یادآوری تهران به ریاض و ابوظبی درباره آسیب‌پذیر بودن آنها با وجود چتر امنیتی آمریکا بوده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر اموراکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال ۹۷ تعداد ۵۷ فقره پهنه اکتشافی جمعا به مساحت ۲۸۲ هزارو ۴۶۳ کیلومترمربع آزادسازی گردیده است. مدیر کل دفتر اموراکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صدور ۵۵۳ فقره گواهی کشف صادر شده در سال ۹۷ افزود: تعداد درخواست‌های صدور پروانه اکتشاف در سال گذشته ۴۲ هزارو ۴۵۹ فقره و تعداد پروانه اکتشاف صادر شده ۱۰۳۲ فقره بوده است. وی افزود: در این مدت همچنین محدوده‌های شن و ماسه به تعداد ۱۰ هزار فقره ساماندهی شد که در سه استان تکمیل نشده و تا نیمه سال جاری به اتمام می‌رسد. کشاورز در ادامه آمار تسهیلات اکتشافی درسال گذشته را ۱۴ فقره تسهیلات با مبلغ مجموع ۱۶٫۲ میلیارد ریال اعلام کرد. وی افزود: آمار کمیسیون گواهی کشف نشان می‌دهد که در سال ۹۷ تعداد ۱۵ فقره گزارش پایان عملیات اکتشاف با ذخیره مجموع ۱۹۶ میلیون تن مورد تأیید قرار گرفته است.
انتخابانتخاب9 ساعت قبل
دلار ظرف ٢٤ ساعت اخیر، ٥٠٠ تومان کاهش یافت و در مرز ورود به کانال ١٣ هزار تومان قرار گرفت. به گزارش «انتخاب»، دلار که روز گذشته ۱۴۶۵۰ تومان معامله می‌شد، در معاملات صبح امروز بازار ارز تا ۱۴۱۵۰ تومان نیز کاهش یافت و در آستانه بازگشت به کانال ۱۳ هزار تومانی قرار گرفت. قیمت دلار که تحت تاثیر مسائل سیاسی به کانال ۱۵ هزار تومان نیز وارد شده بود، از هفته گذشته به صورت تدریجی کاهش یافت، اما بیشترین کاهش تاکنون مربوط به روز جاری بوده که ۵۰۰ تومان از قیمت دلار کم شد. گفتنی است قیمت خرید دلار در بازار امروز ارز ۴۰۵۰ تومان است.

اخبار بیشتر