افزایش تنش‌های میان آمریکا و ایران در پی تشدید تحریم‌ها
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

افزایش تنش‌های میان آمریکا و ایران در پی تشدید تحریم‌ها

ترکی نماینده مجلس: ارتش و سپاه ناوهای آمریکایی در خلیج فارس را تحت نظر دارند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ترکی نماینده مجلس: ارتش و سپاه ناوهای آمریکایی در خلیج فارس را تحت نظر دارند
نماینده مردم فریدن در مجلس گفت: اگر تنگه هرمز برای منافع ملت ایران امنیت نداشته باشد، هیچ کشوری در تنگه هرمز امنیت نخواهد داشت.

اکبر ترکی در نطق میان دستور امروز (سه شنبه) مجلس، گفت: استکبار جهانی طی ۴۰ سال گذشته از هر حربه‌ای علیه نظام جمهوری اسلامی فروگذار نکرده و با لغو معافیت‌های خرید نفت، فشارهای اقتصادی را بر ملت ایران فزونی داده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان به مجلس افزود: اعزام ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس را به سخره گرفته و اعلام می‌کنم که سال‌هاست ناوهای شما در خلیج فارس در رفت و آمد هستند و سربازان رشید ارتش و سپاه آنها را تحت نظر داشته و نمی‌گذارند مردم ایران از این ناحیه آسیب ببینند.

وی خطاب به مقامات کشور در قوای سه گانه از آنان خواست تا در جنگ تمام عیار اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری با وحدت و انسجام پشت سر رهبری حرکت کنند.

نماینده مردم فریدن در مجلس اظهار کرد: طرح مذاکره با دشمن مستکبر به مفهوم ذلت در برابر دشمن نابکار است. از فرهنگ عاشورا یاد گرفته‌ایم که «هیات من‌الذله».

ترکی در تذکر به رییس‌جمهور، گفت: گرانی و تورم لجام گسیخته خودرو و مسکن و تاثیر آن بر معاش و کالاهای اساسی می‌طلب در ماه رمضان کار اساسی انجام شود. چهار میلیارد دلار اختصاص یافته به کالاهای اساسی به دست رانتخواران و نورچشمی‌ها افتاده است. برای استفاده بهینه از مبلغ مذکور باید کمیسیون‌های تخصصی و مجلس چاره‌اندیشی کنند و یارانه‌های اساسی را به صورت کالابرگ یا نقدا در اختیار مردم قرار دهند تا هم عدالت به دست آید و هم کالاهای اساسی به دست اقشار نیازمند برسد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس متذکر شد: دولت بداند با گرانی حامل‌های انرژی به ویژه گرانی بنزین نمی‌تواند درآمد موثر کسب کند بلکه به دلیل دولتی بودن اقتصاد، گرانی اصلی متوجه شرکت‌های دولتی است.

خواندن خبر در سایت منبع

جنگ اقتصادی دولت آمریکا با ایران وارد مراحل جدیدی شده است

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت
جنگ اقتصادی دولت آمریکا با ایران وارد مراحل جدیدی شده است

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا نجفی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان، با بیان اینکه توجه مسئولان ارشد نظام را به نکاتی چند خواهانم، گفت: می‌خواهم از درس‌ها و فرصت‌های سیل اخیر و تشابه آن با شرایط کلی کشور نکاتی را شفاف کنم، یک روی سکه بلایی کم سابقه است، ده‌ها نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند، صدها نفر مجروح شدند، برای نخستین بار ۲۵ استان ایران یعنی بخش عظیمی از کشور درگیر بحران شد و هزاران منزل آسیب دید و صدها هزار نفر به نحوی درگیر آسیب شده‌اند، حدود چهل هزار میلیارد تومان خسارت به کشور وارد شد که یک سوم آن مربوط به تخریب زیربناها و تاسیسات زیربنایی است.

ماجرای سیل اخیر عبرت‌انگیز است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، خطاب به ملت و مسئولان ادامه داد: ابعاد فاجعه فارغ از میزان تلفات انسانی شبیه جنگ است، بلایی که پهنه عظیمی از ایران عزیز را همچنان می‌آزارد، سوی دیگر ماجرا اما عبرت‌انگیز است.

وی تصریح کرد: مصائب مردم آسیب‌دیده یکباره به آگاهی عمومی ایرانیان راه یافت، همه ایران به معمولان، گمیشان، آق قلا، پلدختر، رفیع، هویزه، حمیدیه و ده‌ها شهر و روستای دیگر تبدیل شد، گویی ملتی یکپارچه از دل تنوع و تکثر بسیار مجدد زاده و متولد شد، بلای آسمانی، همبستگی اجتماعی مردم ایران زمین را افزون کرد و ملتی دوباره قد برافراشت، اولویت هایمان از مسائل و منافع فردی به امری جمعی بدل گشت و گوشه‌های آسیب دیده این دیار کهکمتر از آن خبر داشتیم در اذهان جمعی ایرانیان حاضر شد، میل به امر جمعی همه را به میدان آورد در این میانه همه به رسمیت شناخته شده بودند، سطح مشارکت و کمک‌های مردمی خود سندی بر این مدعا است.

گره مشکلات و بلایا جز با وفاق ملی و مشارکت عمومی گشوده نمی‌شود

نجفی خطاب به ملت و مسئولان اظهار کرد: بحران اخیر به خوبی نشان داد که هیچ دستگاه و گروهی به تنهایی نمی‌تواند معضلی ملی را حل کند و گره مشکلات و بلایا جز با وفاق ملی و مشارکت عمومی گشوده نمی‌شود، اگر هم در اوایل کسانی از طرفین به وسوسه بهره گیری جناحی افتادند زود معلومشان گشت که به بیراهه رفته‌اند، بلای اخیر به نیکی نمایان ساخت که حکومت نیازمند فراهم آوردن زیرساخت مناسب وک ارآمد برای مشارکت عمومی و بسیج ملی است و بر همگان روشن شد که ساختار و سازمان مدیریت بحران به شکل مرسوم یارای مدیریت بحران را ندارد، همبستگی ملی به سازوکاری متناسب نیاز دارد.

وی عنوان کرد: بلای اخیر به خوبی نشان داد که در صورت پذیرفتن تکثر و مشارکت عمومی و بدون حذف اقشار مختلف مردم هر بحرانی می‌تواند به شکل‌گیری و فزونی یافتن فعالیت جمعی، اخلاق جمعی، سرمایه اجتماعی، اعتماد عمومی و در نهایت مشروعیت سیاسی منجر شود، این پیامی برای تصمیم‌گیران و دلسوزان کشور است.

نجفی خاطرنشان کرد: جنگ اقتصادی دولت آمریکا با ایران وارد مراحل جدیدی شده است، فارغ از نقایص ما، آمریکا و متحدانش خود نمادهای نقض حقوق بشر، تروریسم دولتی و نابودی نظام حقوق بین‌الملل هستند، چه کسی باور می‌کند ائتلافی متشکل از دولت‌های بدوی عربستان، امارات، بحرین و رژیم اشغالگر قدس به رهبری ترامپ نگران آزادی، حقوق بشر و تروریسم باشند.

وی بیان کرد: عملکرد دموکراسی گریز و انسان ستیز این ائتلاف در فلسطین، مصر، لیبی، بحرین، یمن و اره کردن مخالفان شبهه‌ای در استفاده ابزاری این ائتلاف از دموکراسی و حقوق ملت‌ها، مبارزه با تروریسم باقی نمی‌گذارد، تکمیل فشار سیاسی با تشدید فشار اقتصادی از طریق ممانعت از فروش نفت ایران و تشدید تحریم‌ها تنها یک هدف دارد، جنگ اقتصادی، آشوب داخلی و در نهایت فروپاشی ایران، تنها راه مقابله با سناریوی طراحی شده برای کشور وفاق ملی و فراهم کردن بستری برای همبستگی ملی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های کشور در جهت رفع تهدیدات است.

قدرت ملی، مکمل قدرت حکومت است

نجفی یادآور شد: تجربه تلخ سیلاب اخیر درسی گرانبها دارد، کثرت ایرانیان را به رسمیت بشناسیم، حقوق سیاسی و شهروندی و حق مشارکت همگان را به رسمیت بشناسیم، در صورت کنار گذاشتن تنگ نظری‌ها و افزایش اعتماد به مردم این کثرت در هنگام بلا یکپارچه به پا می‌خیزد و مشارکت و قدرت ملی را افزایش می‌دهد، باور کنید قدرت ملی، مکمل قدرت حکومت است، رقیب آن نیست، از حذف و حصر و تهدید سلیقه‌های مختلف دست برداریم و زمینه را برای مواجهه با بحران‌های پیش رو آماده کنیم که در انی جهت مواردی را پیشنهاد می‌دهم.

وی افزود: اقدامات اخیر در احضار یکباره بخشی از موکلان بنده در تهران، اعلام مبهم بررسی تخلفات فضای مجازی دانشجویان در کمیته‌های انضباطی، برخورد با فعالان مدنی و صنفی حوزه‌های مختلف همه اقداماتی است که اگر مشکوک نباشد حداقل به دور از تدبیر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: از آنجا که ناراضی تراشی پروژه مشترک همه دشمنان ایران است شورای عالی امنیت ملی باید پیشاپیش تمهیدات لازم را برای عدم تکرار اقداماتی از این دست تدارک ببیند، از مهم‌ترین اولویت‌ها بازسازی سریع دولت و جایگاه آن و کارآمدسازی ستاد اقتصادی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: جنگ اقتصادی ترامپ و شرایط پیش رو سازوکار و سازمانی متناسب با روزهای سخت می‌طلبد برای افزایش توان کشور و نظام سیاسی در مقابل رقبا نیازمند تقویت اعتماد عمومی به رویکردهای راهبردی کشور، سلامت و کارآمدی نظام، توسعه هماهنگی و همکاری میان همه ارکان حکومت، مبارزه ساختاری با فساد موجود، رسیدگی عاجل به وضعیت بنگاه‌های دولتی و حاکمیتی، رفع سریع موانع کسب و کار، تقویت جایگاه وزارت خارجه و پذیرفتن اصل شایسته‌سالاری در عمل گام‌های اولیه بازگشت امور کشور به مسیر صحیح هستند. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

اعزام هواپیماهای بمب‌افکن آمریکایی به خاورمیانه برای پشتیبانی از فشارهای اقتصادی است

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت
اعزام هواپیماهای بمب‌افکن آمریکایی به خاورمیانه برای پشتیبانی از فشارهای اقتصادی است

اردشیر نوریان در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهداف پشت پرده اعزام ناو هواپیمابر و هواپیماهای بمب‌افکن آمریکایی به خاورمیانه، گفت: اخیرا آمریکایی‌ها فشارهای بسیار زیادی اعم از تنگ کردن حلقه تحریم‌های اقصادی، لغو معافیت فروش نفت، لغو معافیت‌های هسته‌ای و غیره را به کشورمان وارد کرده‌اند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون جنگ اقتصادی سنگینی بین ایران و آمریکا وجود دارد، اظهار کرد: بنابراین برای پشتیبانی از تحریم‌های اقتصادی در راستای تن دادن کشورمان به خواسته هایشان و همچنین چشم پوشی از مواضع اصولی در مسائل تحولی آسیای غربی اجرای عملیات روانی سنگین را در دستورکار دارند.

اعزام هواپیماهای بمب‌افکن آمریکایی به خاورمیانه برای پشتیبانی از فشارهای اقتصادی است

وی ادامه داد: به عبارتی می‌توان اذعان کرد اعزام ناو هواپیمابر و هواپیماهای بمب‌افکن آمریکایی به خاورمیانه گامی در راستای تحکیم جنگ روانی و پشتیبانی از فشارهای اقتصادی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: آمریکایی‌ها برای توجیه این اقدامشان اعلام کردند این رفتارشان در راستای آرایش جنگی نیست اما در واکنش به اقدامات کشورمان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید تاکید کرد که این موضع گیری دولتمردان کاخ سفید سرپوش گذاشتن بر اقدامات یکجانبه علیه کشورمان و خروج از برجام است و اصلا پایه و اساس ندارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرده است که آمریکا در واکنش به آن‌چه «برخی نشانه‌ها و هشدارهای مشکل‌ساز و جنگ‌افروزانه» از سوی ایران خوانده، ناو هواپیمابر و هواپیماهای بمب‌افکن به خاورمیانه می‌فرستد.

به گفته جان بولتون، ناوهای هواپیمابر و هواپیماهای بمب‌افکن با هدف «ارسال پیامی واضح و بی‌تردید به حکومت ایران مبنی بر این که هر گونه حمله به منافع آمریکا یا متحدانمان با شدت عملی بی امان مواجه خواهد شد» به کار گرفته شده‌اند. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

اصراری بر تبادل زندانیان آمریکایی نداریم

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت
اصراری بر تبادل زندانیان آمریکایی نداریم

جواد کریمی قدوسی در گفت‌ و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تاکید واشنگتن مبنی بر آزاد کردن آمریکایی‌های زندانی در ایران، گفت: بحث تبادل زندانیان در سفر مسئولان کشورمان به نیویورک مطرح شد اما پیام درستی از سوی آمریکایی‌ها دریافت نشد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید اذعان کرد کشورمان اصراری بر موضوع تبادل زندانیان ندارد.

وی ادامه داد: هم اکنون افرادی همچون نزار زاکا، افسر زبده سرویس جاسوسی سازمان سیا که در نظام فرهنگی خانواده‌های ایرانی اخلال ایجاد کرده‌اند در کشورمان محاکمه شده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: همچنین سیامک نمازی که اعترافاتش از رسانه ملی پخش شد و نشان داد که شبکه سازی گسترده‌ای برای نفوذ و اجرای سیاست‌های آمریکایی‌ها داشتند.

افسران جاسوس سیا در زندان‌های ایران هستند و محاکمه شده‌اند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افسرهای دیگری در زندان‌های ایران هستند و محاکمه شده‌اند، افزود: اگر آمریکایی‌ها اصرار به آزادی و تبادل زندانیانشان دارند باید پیشنهاد شفاف داشته باشند مانند پیشنهادی که برای جیسون رضائیان داشتند؛ در این صورت شاید خواسته آنها توسط مراجع ذیصلاح بررسی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد اینکه سخنگوی وزرات امور خارجه آمریکا یکطرفه موضوعی را مطرح کند با پاسخ مواجه نخواهد شد زیرا در گذشته کشورمان به طور یکطرفه واسطه شد تا زندانیاشان آمریکایی توسط حزب الله آزاد شوند اما آمریکایی‌ها به تعهداتشان عمل نکردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سخنگوی وزرات امور خارجه آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت از اینکه چهارم ماه مه که هزارمین روز «بازداشت غیرقانونی» ژیو وانگ در ایران است در اندوهیم. از حکومت ایران می‌خواهیم تا هرچه سریع‌تر ژیو وانگ و تمامی افراد آمریکایی را که ناعادلانه بازداشت شده‌اند و افراد مفقود را فورا آزاد کند.

ژیو وانگ به جرم جاسوسی در ایران دستگیر و به ۱۰ سال حبس در زندان اوین محکوم شده است. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

ایران قصد حمله به نیروهای آمریکایی را دارد

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز
ایران قصد حمله به نیروهای آمریکایی را دارد
وال استریت ژورنال مدعی شد: آمریکا اطلاعاتی در باره نقشه های ایران برای حمله به نیروهای آمریکایی را دریافت کرده است.

به گزارش جام نیوز، اسپوتنیک به نقل از روزنامه «وال استریت ژورنال» نوشت: تهران گویا قصد دارد به تنگه «باب المندب» در خلیج فارس حمله کند.

در مقاله منتشره در روزنامه نامبرده آمده است که واشنگتن با مطلع شدن از قصد ایران برای حمله به این تنگه، ناوگروه «آبراهام لینکلن» و بمب افکن‌های خود را به آنجا اعزام می‌کند. به گفته منابع این نشریه، نظامیان آمریکایی در خاورمیانه از دولت دونالد ترامپ درخواست کردند نیروهای اضافی برای «بازداشتن از تجاوز احتمالی» به آن منطقه اعزام شود. نظامیان گویا به دلیل اخبار اطلاعاتی که آخر هفته گذشته دریافت کردند نگران شده بودند.

اطلاعات دریافتی گویا گواه آن است که «ایران قصد دارد به عنوان هدف، نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه را مورد حمله قرار بدهد». تهران گویا قصد دارد «حمله به تنگه «باب المندب» در نزدیکی یمن را با کمک نیروهای تحت کنترل خود سازماندهی کند و همچنین ممکن است با کمک پهپادهای مسلح به حملاتی در خلیج فارس دست بزند.

به نوشته روزنامه مذکور، هنوز مشخص نیست که آیا نظامیان ایرانی واقعا قصد چنین کاری را دارند یا خیر. احتمالا موضوع نقشه‌های فوری تهران است که در صورت آغاز عملیات نظامی بزرگ مقیاس بین ایران و آمریکا اجرا خواهند شد. به گفته منبع نشریه نامبرده، اطلاعات دریافتی «در دولت و فرماندهی مرکزی نیروهای مسلح آمریکا که خاورمیانه و شمال آفریقا از نقاط تحت مسئولیت عملیاتی آن است، ایجاد هراس و نگرانی کرد.

افزون بر آن، حضور ناوهای آمریکایی در نزدیکی سواحل ایران «نه استثنا بلکه یک اصل» شده است. ناوگروه «ابراهام لینکلن» نیز بسوی شبه جزیره عربستان اعزام شده بود. جان بولتون مشاور رئیس جمهور در امور امنیت ملی آمریکا مدتی قبل، از قصد آمریکا برای اعزام ناوگروه «آبراهام لینکلن» و بمب افکن‌ها به خلیج فارس سخن گفت. به گفته وی، بدین ترتیب واشنگتن «علامت مشخص و روشنی به ایران می‌دهد که در صورت هرگونه تجاوز به منافع ایالات متحده و یا متحدان آن کشور با پاسخ نظامی بیرحمانه‌ای روبرو خواهد شد».

کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی ایران بنوبه خود اعلام نمود که تهران بعید می‌داند آمریکا ناوگروه را برای امتحان امکانات نیروهای مسلح ایران به نزدیکی سواحل ایران اعزام می‌کند.

بسیاری کارشناسان معتقدند که حضور افراد تندوریی چون جان بولتون و پمپئو آمریکا را به رویارویی نظامی با ایران نزدیک می‌کند هرچند آمریکایی آمادگی آن را به هیچ وجه ندارند.

خواندن خبر در سایت منبع

گزارشگر حقوق‌ بشر‌سازمان‌ملل: تحریم‌های آمریکا علیه ایران با قوانین بین‌المللی در تضاد است

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز
گزارشگر حقوق‌ بشر‌سازمان‌ملل: تحریم‌های آمریکا علیه ایران با قوانین بین‌المللی در تضاد است
گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در بیانیه ژنو گفت که اختلاف های سیاسی بین دولت‌ها نباید از طریق تحریم‌های اقتصادی [مانند آنچه آمریکا انجام داده است] انجام شود.

به گزارش جام نیوز به نقل از اسپوتنیک، ادریس جزایری، گزارشگر ویژه حقوق‌بشر سازمان ملل متحد در اشاره به تحریم‌های ایران توسط آمریکا گفت: تغییر رژیم از طریق اقدامات اقتصادی به احتمال زیاد منجر به نقض بنیادین حقوق بشر خواهد شد. وی خاطرنشان کرد که چنین اقداماتی برای روابط بین الملل هرگز قابل قبول نبوده است.

جزایری در ادامه افزود: نگرانی‌ها و اختلافات جدی بین دولتها نباید از طریق بحرانهای اقتصادی و انسانی حل و فصل شوند.

وی اظهار داشت، ایجاد یک کشور بزرگ با مواضع غالب در عرصه مالی بین المللی، مشکلات اقتصادی برای کشورهای مستقل ایجاد می‌کند که با قوانین بین المللی متناقض است و ناگزیر حقوق بشر شهروندان را تضعیف می‌کند.

گفتنی است، علی رغم ادعای آمریکا مبنی بر تأثیر نداشتن تحریم‌ها بر غذا و دارو، سیل اخیر در ایران نشان داد تحریم‌های آمریکا حتی بر کمک‌های بشر دوستانه در شرایط حاد انسانی تأثیر داشته است.

برجام نشان داد که به آمریکا نمی‌توان اعتماد کرد و تنها راه عبور از مشکلات کنونی که آمریکا و کشورهای غربی برای مردم ایران درست کرده‌اند تکیه به توان داخلی است. حتی بالاتر برجام نشان داد اعتماد به آمریکا می‌تواند وضعیت را بدتر هم بکند چرا که دشمن آن را حمل بر ضعف کرده و حالت تهاجمی گرفته و چند قدم جلوتر می‌آید.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

واکنش به تهدید ترور سردار قاآنی

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

اولین ویدئو از زلزله‌زدگان ترکیه

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

تسلط کامل دختر سردار سلیمانی به زبان عربی با لهجه لبنانی

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

افزایش قیمت دوباره به جان بازار خودرو افتاد

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

فیلم | تشویق ممتد سردار شهید قاسم سلیمانی در ونزوئلا

همشهریهمشهری2 روز قبل
مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی در ونزوئلا برگزار شد. در این مراسم مهمانان حاضر به احترام شهید قاسم سلیمانی قیام کردند و او را مورد تشویق ممتد قرار دادند. دریافت ۴ MB کد خبر ۴۸۰۱۷۱

ذره‌بین ۸ | دست قدرت خدا

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
۲۷ دی ماه ۹۸؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پس از ۸ سال برای خطبه‌های نماز جمعه راهی مصلای تهران می‌شوند. اوضاع پیچیده منطقه و جهان در این دو هفته پر افت و خیز باعث شد تا رسانه‌های جهان به گمانه زنی درباره سخنان رهبر معظم انقلاب بپردازند. چندین شبکه تلویزیونی داخلی و خارجی نیز به صورت زنده این رویداد را پوشش دادند. اما آنچه خطبه‌های ۲۷ دی ماه را از دیگر رویدادها متفاوت می‌کرد چه بود؟ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR در هشتمین شماره از گزارش‌های خبری-تحلیلی ذره‌بین به این موضوع می‌پردازد. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری2 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری2 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری2 هفته قبل

سرمایه گذاری صباایده در استارتاپ فلایتیو؛ ‌مالک آپارات وارد بازار گردشگری آنلاین می‌شود

تکراتوچند ثانیه قبل

گواردیولا: مقابل فولام مصمم به کسب پیروزی بودیم/ هدف بعدی‌مان صعود به فینال جام اتحادیه است

تسنیم5 دقیقه قبل

دژاگه: کسی درباره انتخاب دایی از من سوال نپرسید/فحاشی؟ فوتبال همین است دیگر

قدس آنلاین5 دقیقه قبل

رونمایی از کیت جدید تمرینی بارسلونا در روز بازگشت عثمان دمبله (عکس)

طرفداری6 دقیقه قبل

برخی نقاط کرج حتی زمستان هم بوی تعفن می‌آید

ایسنا7 دقیقه قبل

ویدیو؛ تبریک تولد ژاوی توسط اکانت یوفا

طرفداری8 دقیقه قبل

بازدید ۲۵ هزار زائر غیر ایرانی از موزه آستان مقدس بانوی کرامت

مهر8 دقیقه قبل