1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

اسیدپاشی انتقام‌گیری نیست، جرم و جنایت است!

اسیدپاشی مردی به صورت همسرش

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
اسیدپاشی مردی به صورت همسرش
معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که در جریان یک مشاجره خانوادگی اقدام به اسیدپاشی کرده بود، خبر داد.

به گزارش وانانیوز، 

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی دراین باره گفت: در تاریخ یازدهم اردیبهشت ماه امسال خانمی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که همسرش اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کرده و متواری شده است که با حضور مأموران در محل پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۳۸ جنت آباد به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی با اشاره به آغاز تحقیقات در این خصوص گفت: شاکی با حضور در اداره ۱۶ پلیس آگاهی به کارآگاهان، گفت که در ساعت ۲۱ یازدهم اردیبهشت ماه امسال با همسرش به نام یاسر در منزل در حال صحبت بود و از آنجا که با هم بر سر یکسری موضوعات اختلاف شدید داشتند گفتگویشان منجر به مشاجره شدید شده و در این میان ناگهان همسر اقدام به پاشیدن اسید به صورتش کرده و متواری شده است.

گودرزی با بیان اینکه شاکی از ناحیه صورت و دست دچار سوختگی با اسید شده بود، افزود: در تحقیقات بعدی مشخص شد که متهم بیکار است و چندین سال است که به مصرف مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: پس از شنیدن اظهارات شاکی با بررسی بانک اطلاعات پلیس مشخص شد یاسر دارای سابقه کیفری در خصوص مواد مخدر م است بنابراین در اقدامات پلیسی محل تردد وی در محدوده خیابان ولی عصر شناسایی شد و با هماهنگی مقام قضائی متهم در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم گفت: در تحقیقات پلیسی متهم به کارآگاهان گفت که مدت یکسال است که ازدواج کرده و از چند روز قبل اسید تهیه کرده بود که ناگهان با همسرش وارد مشاجره شده و اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کرده است.

معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

اسید پاشی به ۲ زن در اصفهان

انتخابخبرگزاری انتخاب
اسید پاشی به ۲ زن در اصفهان
رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان گفت: دو زن در شاهین شهر مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند. فرد اسیدپاش شوهر یکی از آنها بوده و علت این مساله نیز مشکلات خانوادگی بوده است.
اسید پاشی به ۲ زن در اصفهان - 1

رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان تایید کرده که صبح امروز دو زن در شاهین‌شهر اصفهان، توسط شوهر یکی از آنها مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند.

فریدون عابدینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: دو زن در شاهین شهر مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند. فرد اسیدپاش شوهر یکی از آنها بوده و علت این مساله نیز مشکلات خانوادگی بوده است.

وی ادامه داد: یکی از مصدومان ۱۰ درصد و دیگری ۱۵ درصد دچار سوختگی شده‌اند. حال هر دو خوب است. هر چهار چشم مصدومان سالم است و شدت اسیدپاشی در حد ضایعات پوستی بود.

خواندن خبر در سایت منبع

اسیدپاشی به صورت تازه عروس

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
اسیدپاشی به صورت تازه عروس
معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اسیدپاشی خبر داد که به روی صورت همسرش اسید پاشیده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، ۱۱ اردیبهشت ۹۸ خانمی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام داشت همسرش پس از اسیدپاشی به صورت وی، متواری شده که پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

شاکی با حضور در اداره ۱۶ پلیس آگاهی به کارآگاهان، گفت: ساعت ۲۱ یازدهم اردیبهشت ۹۸ با همسرم یاسر در منزل در حال صحبت بودیم و از آنجا که با هم بر سر موضوعاتی اختلاف شدید داشتیم، آن شب نیز گفت‌وگوی ما منجر به مشاجره شدید شد که همسرم اقدام به پاشیدن اسید به صورتم کرد و به همین دلیل دچار مصدومیت از ناحیه صورت و دست شدم.

وی افزود: همسرم بعد از این اتفاق، بلافاصله از منزل متواری شد؛ او بیکار است و به مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد.

در ادامه تحقیقات و با اظهارات شاکی و بررسی بانک اطلاعات پلیس مشخص شد یاسر دارای سابقه کیفری در رابطه با موادمخدر است.

در مراحل رسیدگی به پرونده، طی اقدامات پلیسی محل تردد وی در محدوده خیابان ولیعصر (عج) مورد شناسایی قرار گرفت و یاسر با هماهنگی مقام قضایی متهم در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۹۸ طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: یک سال پیش با همسرم ازدواج کردم، چند روز قبل از حادثه اسید تهیه کرده بودم که ناگهان با همسرم وارد مشاجره شدم و در همین هنگام به صورت وی اسید پاشیدم.

وی افزود: به دلیل اختلاف شدید و بیکاری و اعتیاد به موادمخدر همیشه با همسرم درگیر بودم.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، متهم با صدور قرار قانونی توسط مقام قضایی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

زنده ماندن راننده موتور پس از تصادف وحشتناک با خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در تایلند در سر پیچ با دیواره کنار جاده برخورد کرد و پس از آن به وسط اتوبان منحرف و پس از برخورد با یک موتورسیکلت چپ کرد. در این حادثه راننده موتور جان سالم به در برد. بیشتر بخوانید: عاقبت قرار گرفتن در نقطه کور تریلی + فیلمانتهای پیام/چپ کردن خودرو پس از تصادف با موتور + فیلم

راننده پورشه کورس مرگ در اصفهان در زندان! / آنها خواهر و برادر بودند! + فیلم

رکنارکنا16 ساعت قبل
همچنین موضوع برخورد با مقصران تصادف جنجالی در خیابان کارگر اصفهان یکی از سوژه‌های ثبت شده در سامانه فارس من با عنوان «درخواست اشد مجازات برای دختر و پسر پورشه‌سوار اصفهانی» بوده است. فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه که گواهینامه نیز نداشته روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد. محمدرضا خدادوست اظهار داشت: پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دوردور کردن و کورس گذاشتن در خیابان‌ها نظم جامعه را به هم بریزند. وی با بیان این که پرونده راننده خاطی تحویل مراجع قضایی شده، ادامه داد: پسر جوان که گواهینامه نیز نداشته روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد. خدادوست خاطرنشان کرد: خانمی که در تصویر حضور دارد خواهر راننده بوده و در رابطه با برخورد با وی منتظر دستور قضایی هستیم.

اقدام فوری پدر مانع از آسیب دیدن کودک شد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران22 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پدر یک بچه با اقدامی قهرمانانه توانست از آسیب رسیدن به سر فرزند خود جلوگیری کند. هنگامی که کودک خردسال این پدر مشغول بازی و پایین آمدن از مبل بود، ناگهان تعادل خود را از دست داد ولی قبل از اینکه با سر فرود بیاید، پدرش او را نجات داد. بیشتر بخوانید: سقوط دختربچه دو ساله از طبقه دوم ساختمان بر اثر اقدام دیوانه وار مربی مهد کودکانتهای پیام/

(ویدئو) اقدام وحشیانه زن ۲۵ ساله، جان پیرمرد را گرفت!

فراروفرارو20 ساعت قبل
در لاس وگاس آمریکا، پیرمردی بر اثر جراحات ناشی از یک درگیری جان باخت. بر اساس تصاویری که پلیس لاس وگاس از صحنه نزاع منتشر کرده، زن جوان ۲۵ ساله‌ای پس از جر و بحث با سایر مسافران، پیرمردی که او به آرامش دعوت کرده بود را به بیرون پرتاب کرد. پیرمرد پس از یک ماه در بیمارستان جان خود را از دست داد.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
او با اشاره به این که جمعیت، عامل سرمایه انسانی است: جمعیت دهان هایی برای خوردن نیستند بلکه دست هایی هستند برای کار کردن و مغزهایی هستند برای فکر کرد و جمعیت یکی از عوامل قدرت است و جمعیت از مبانی حفظ پرستیژ بین المللی و قدرت کشور است البته جمعیت باکیفیت. مشفق با اشاره به رابطه معکوس سطع توسعه با نرخ جمعیت گفت: اکنون مهاجرت هم نقش به سزایی در کاهش جمعیت دارد که باید به آن هم توجه کرد. این کارشناس گفت: باید بدون شتابزدگی و با گفتمان سازی مسائل جمعیتی را حل کنیم. محزون گفت: میزان رشد جمعیت به ۱٫۴ درصد رسیده است و با این روند در سال ۱۴۰۰ سهم جمعیت بالای ۶۰ سال از مرز ۱۰ درصد عبور خواهد کرد و با همین روند در سال ۱۴۳۰ به ۲۶ درصد خواهد رسید. مروتی گفت: باید فرهنگ سازی کنیم مردم الان بیشتر از ۲ فرزند نمی‌خواهند حتی اگر وضع اقتصادی شان بهتر شود.
عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
در شبکه‌های اجتماعی تصویری دست به دست می‌چرخید که نشان می‌داد مالک خودرو، پسری متولد سال ۱۳۷۱ است. تا آنجا که من خبر دارم، پدر راننده خبر نداشته که پسرش پورشه او را بیرون برده. آنگونه که ما شنیدیم وقتی که او خواب بوده، پسرش به طور مخفیانه پورشه او را بیرون می‌برد و تصادف می‌کند. یک خودروی پورشه متعلق به پدر دختر بوده و یک خودروی پورشه متعلق به پدر پسر. مادرش به «هفت‌صبح» می‌گوید از چهارشنبه شب که پسرش به خانه برنگشته تا روز جمعه از هیچ چیز خبر نداشته‌اند.

اخبار بیشتر