اسیدپاشی انتقام‌گیری نیست، جرم و جنایت است!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

اسیدپاشی انتقام‌گیری نیست، جرم و جنایت است!

اسیدپاشی مردی به صورت همسرش

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
اسیدپاشی مردی به صورت همسرش
معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که در جریان یک مشاجره خانوادگی اقدام به اسیدپاشی کرده بود، خبر داد.

به گزارش وانانیوز، 

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی دراین باره گفت: در تاریخ یازدهم اردیبهشت ماه امسال خانمی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که همسرش اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کرده و متواری شده است که با حضور مأموران در محل پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۳۸ جنت آباد به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی با اشاره به آغاز تحقیقات در این خصوص گفت: شاکی با حضور در اداره ۱۶ پلیس آگاهی به کارآگاهان، گفت که در ساعت ۲۱ یازدهم اردیبهشت ماه امسال با همسرش به نام یاسر در منزل در حال صحبت بود و از آنجا که با هم بر سر یکسری موضوعات اختلاف شدید داشتند گفتگویشان منجر به مشاجره شدید شده و در این میان ناگهان همسر اقدام به پاشیدن اسید به صورتش کرده و متواری شده است.

گودرزی با بیان اینکه شاکی از ناحیه صورت و دست دچار سوختگی با اسید شده بود، افزود: در تحقیقات بعدی مشخص شد که متهم بیکار است و چندین سال است که به مصرف مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: پس از شنیدن اظهارات شاکی با بررسی بانک اطلاعات پلیس مشخص شد یاسر دارای سابقه کیفری در خصوص مواد مخدر م است بنابراین در اقدامات پلیسی محل تردد وی در محدوده خیابان ولی عصر شناسایی شد و با هماهنگی مقام قضائی متهم در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم گفت: در تحقیقات پلیسی متهم به کارآگاهان گفت که مدت یکسال است که ازدواج کرده و از چند روز قبل اسید تهیه کرده بود که ناگهان با همسرش وارد مشاجره شده و اقدام به اسیدپاشی به صورت وی کرده است.

معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

اسید پاشی به ۲ زن در اصفهان

انتخابخبرگزاری انتخاب
اسید پاشی به ۲ زن در اصفهان
رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان گفت: دو زن در شاهین شهر مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند. فرد اسیدپاش شوهر یکی از آنها بوده و علت این مساله نیز مشکلات خانوادگی بوده است.
اسید پاشی به ۲ زن در اصفهان - 1

رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان تایید کرده که صبح امروز دو زن در شاهین‌شهر اصفهان، توسط شوهر یکی از آنها مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند.

فریدون عابدینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: دو زن در شاهین شهر مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند. فرد اسیدپاش شوهر یکی از آنها بوده و علت این مساله نیز مشکلات خانوادگی بوده است.

وی ادامه داد: یکی از مصدومان ۱۰ درصد و دیگری ۱۵ درصد دچار سوختگی شده‌اند. حال هر دو خوب است. هر چهار چشم مصدومان سالم است و شدت اسیدپاشی در حد ضایعات پوستی بود.

خواندن خبر در سایت منبع

اسیدپاشی به صورت تازه عروس

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
اسیدپاشی به صورت تازه عروس
معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اسیدپاشی خبر داد که به روی صورت همسرش اسید پاشیده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، ۱۱ اردیبهشت ۹۸ خانمی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام داشت همسرش پس از اسیدپاشی به صورت وی، متواری شده که پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

شاکی با حضور در اداره ۱۶ پلیس آگاهی به کارآگاهان، گفت: ساعت ۲۱ یازدهم اردیبهشت ۹۸ با همسرم یاسر در منزل در حال صحبت بودیم و از آنجا که با هم بر سر موضوعاتی اختلاف شدید داشتیم، آن شب نیز گفت‌وگوی ما منجر به مشاجره شدید شد که همسرم اقدام به پاشیدن اسید به صورتم کرد و به همین دلیل دچار مصدومیت از ناحیه صورت و دست شدم.

وی افزود: همسرم بعد از این اتفاق، بلافاصله از منزل متواری شد؛ او بیکار است و به مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد.

در ادامه تحقیقات و با اظهارات شاکی و بررسی بانک اطلاعات پلیس مشخص شد یاسر دارای سابقه کیفری در رابطه با موادمخدر است.

در مراحل رسیدگی به پرونده، طی اقدامات پلیسی محل تردد وی در محدوده خیابان ولیعصر (عج) مورد شناسایی قرار گرفت و یاسر با هماهنگی مقام قضایی متهم در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۹۸ طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: یک سال پیش با همسرم ازدواج کردم، چند روز قبل از حادثه اسید تهیه کرده بودم که ناگهان با همسرم وارد مشاجره شدم و در همین هنگام به صورت وی اسید پاشیدم.

وی افزود: به دلیل اختلاف شدید و بیکاری و اعتیاد به موادمخدر همیشه با همسرم درگیر بودم.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، متهم با صدور قرار قانونی توسط مقام قضایی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مرگ لحظه‌ای قربانیان ویروس کرونا

تابناکتابناک1 روز قبل
«کروناویروس‌ها / Coronaviruses» خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری سارس را شامل می‌شود. از علایم اصلی این بیماری می‌توان به تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی اشاره کرد. در موارد حاد مشکلات گوارشی نظیر اسهال، نارسایی حاد تنفسی، اختلالات انعقادی خون و نارسایی کلیه نیز گزارش شده‌است که این مورد می‌تواند بیمار را به همودیالیز نیازمند کند. نسخه جهش یافته این بیماری اکنون در چین قربانی می‌‌گیرد و در حال سرایت به دیگر کشورها است. نحوه وقوع مرگ آنی در مبتلایان را می‌بینید.

تیرباران کردن مرد اهوازی به شیوه قتل توپاک شکور / جنگ ادامه دارد؟ + فیلم

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، روز دوشنبه ۳۰ دی امسال تیراندازی هولناکی در منطقه کمپولو اهواز به گوش رسید و اهالی محل از خانه هایشان بیرون آمدند و با صحنه تلخی روبرو شدند. مرد جوان که سوار بر خودروی پرایدش بود هدف گلوله‌های مرگبار قرار گرفته بود که خیلی زود ماجرای تیراندازی مرگبار به پلیس و تیم‌های امدادی مخابره شد و در ابتدا امدادگران اورژانس با حضور در محل مرگ این مرد را تایید کردند. همین اتفاق باعث شده بود تا اختلافات بالا بگیرد خانواده پسر جوان بارها اقدام به تهدید خانواده پسر قربانی جنایت کرده بودند تا اینکه ظهر دوشنبه پدر خانواده در حالیکه سوار بر خودرویش بود هدف ۲۱ گلوله تفنگ کلاشینکف قرار می‌گیرد. خانواده مقتول نیز در ادامه اظهار داشتند که ساعت ۳ صبح پنج شنبه نیز افراد مسلح اقدام به تیراندازی به سمت رستوران مان در منطقه کمپولو کردند. بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل این تیراندازی مرگبار و افشای راز این جنایت هولناک ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

۱۵ سال زندان برای خائن شدن المیرا / اعدام علیرضا در قتل سریال ستایش+ فیلم گفتگو

رکنارکنا1 روز قبل
او که با یک خانم دکتر ازدواج کرده، می‌گفت همسرم فرهاد را می‌شناسد و از او بدگویی می‌کرد و می‌گفت فرهاد هرزه است. حرف‌های او من را نسبت به همسرم بدبین کرد و تصمیم گرفتم با کمک علیرضا، فرهاد را به قتل برسانم. بعد از اعترافات المیرا، علیرضا دستگیر شد و در اعتراف به قتل گفت: روز حادثه المیرا به بهانه پنچر شدن ماشینش، همسرش را به اتوبان کشاند و من به او شلیک کردم. حتی یک بار علیرضا یک پودر کشنده به من داد که به فرهاد بخورانم و او را بکشم، اما قبول نکردم. قضات دادگاه بعد از مشورت، المیرا را به تحمل ۱۵ سال حبس و علیرضا را به قصاص نفس محکوم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

از آتش زدن یک کتاب تا تظاهرات میلیونی عراقی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
دیروز ویدئویی از آتش زدن یک کتاب مرجع پزشکی به نام «طب هاریسون» توسط فردی به نام تبریزیان که به عنوان استاد طب اسلامی مشهور است، منتشر شد که واکنش‌های مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. وزارت بهداشتی‌ها گفته‌اند: سکوت و نبود برخورد قاطع مراجع علمی، فرهنگی، دینی و قضایی در برابر چنین رفتار‌های نابهنجار به نام اسلام و ایران، مایه تاسف است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در فضای مجازی ماجرای آتش زدن کتاب مرجع پزشکی تا برافروخته شدن و آتش گرفتن دشمن از تظاهرات بی نظیر میلیونی در عراق داغ شده است. دیروز ویدئویی از آتش زدن یک کتاب مرجع پزشکی به نام «طب هاریسون» توسط فردی به نام تبریزیان که به عنوان استاد طب اسلامی مشهور است، منتشر شد که واکنش‌های مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. وزارت بهداشتی‌ها گفته‌اند: سکوت و نبود برخورد قاطع مراجع علمی، فرهنگی، دینی و قضایی در برابر چنین رفتار‌های نابهنجار به نام اسلام و ایران، مایه تاسف است. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیحالا مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه هم با صدور بیانیه‌ای واکنش نشان داده است و ضمن اعلام انزجار از آتش زدن کتاب علمی به نام «طب هاریسون» آن را محکوم کرده است.

بن سلمان از افشا کننده قتل خاشقچی انتقام گرفت + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، شاهزاده سعودی با هک موبایل افشاکننده قتل خاشقچی از او انتقام گرفت و گران‌ترین طلاق تاریخ را این‌گونه رقم زد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حریم بان شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با وجود این سامانه نظارت دائمی و بر خط مدیران شهری بر حریم شهر امکان پذیر می‌شود. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری2 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری2 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری2 هفته قبل

سرمایه گذاری صباایده در استارتاپ فلایتیو؛ ‌مالک آپارات وارد بازار گردشگری آنلاین می‌شود

تکراتوچند ثانیه قبل

معاون وزیر کشور: مسوولان برای افزایش رضایتمندی و رفاه مردم تلاش کنند

ایرنا8 دقیقه قبل

یک دفترخانه‌ در تهران امسال ۱۹۰۰ طلاق ثبت کرده است

اعتمادآنلاین8 دقیقه قبل

این آدم‌ها نفرین‌شده نیستند

رکنا9 دقیقه قبل

شهرداری ارومیه از پس پیکان تهران برنیامد

تسنیم10 دقیقه قبل

شورای فرهنگ عمومی کشور، آتش کشیدن کتاب مرجع پزشکی را محکوم کرد

ایرنا10 دقیقه قبل

حاشیه شهرآورد نفتی‌های خوزستان| لیدر نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی‌راد سوپرایز شد+عکس‌

تسنیم10 دقیقه قبل