1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

خداحافظی با فولاد سرد

بهداد سلیمی: بعد از جراحی زانویم تصمیم به خداحافظی گرفته بودم؛ خدارا شکر که شرمنده مردم نشدم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
بهداد سلیمی: بعد از جراحی زانویم تصمیم به خداحافظی گرفته بودم؛ خدارا شکر که شرمنده مردم نشدم

طرفداری- بهداد سلیمی در خصوص تصمیمش برا خداحافظی از دنیای قهرمان گفت.

به گزارش خبرنگار طرفداری، بهداد سلیمی، قهرمان المپیک و مسابقات جهانی که در آخرین قدم، مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا را بدست آورد، پس از کسب این موفقیت گفت:

خوشحالم که توانستم مدال طلای بازی‌های آسیایی را بگیرم و خدا را شکر که شرمنده مردم نشدم. این برایم خوب بود که با مدال از وزنه برداری خدافظی کردم. بعد از عمل جراحی زانویم تصمیم به خداحافظی گرفته بودم و امروز تصمیمم برای خداحافظی از دنیای حرفه ای نهایی کردم و کفش‌هایم را درآورده و وزنه‌ها را برای همیشه بوسیده و کنار‌گذاشتم.

خواندن خبر در سایت منبع

رضازاده: سلیمی تصمیم خوبی گرفت/ پیش‌بینی من چهار مدال بود

فارسخبرگزاری فارس
رضازاده: سلیمی تصمیم خوبی گرفت/ پیش‌بینی من چهار مدال بود

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی، حسین رضازاده بعد از قهرمانی و نایب قهرمانی بهداد سلیمی و سعید علی حسینی در سنگین وزن وزنه برداری گفت: همانطور که قبلا گفته بودم پیش بینی من چهار مدال بود. مدال فوق سنگین برای ایران است؛ هرچند در جهان سخت شده است ولی آسیا 100درصد همیشه برای ایران بوده است. خدا را شکر هم سعید و هم بهداد خوب کار کردند و طلا و نقره را گرفتیم.

وی در خصوص خداحافظی بهداد سلیمی تصریح کرد: شرایط سنی در وزنه برداری خیلی سخت است. هم بهداد و هم سعید از 30 سال گذشته‌اند. به نظرم سلیمی تصمیم خوبی در این موقعیت گرفت و خداحافظی کرد. باید به فکر پشتوانه سازی باشیم.

رضازاده درباره حرکت دوم و سوم سلیمی هم گفت: معلوم بود سلیمی برای حرکت بالا تمرین کرده است. خدا هم کمک کرد هر سه حرکت را بهتر و بدون نقص زد.

خواندن خبر در سایت منبع

لحظه خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای ورزش و قهرمانی (عکس)

طرفداریخبرگزاری طرفداری
لحظه خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای ورزش و قهرمانی (عکس)

طرفداری- بهداد سلیمی، وزنه بردار فوق سنگین کشورمان که در بازی های آسیایی جاکارتا، مدال طلای مسابقات را بدست آورد، از دنیای قهرمانی هم خداحافظی کرد.

به گزارش طرفداری، سلیمی پس از کسب مدال طلا و افتخار آفرینی دیگری برای کشورمان، سرانجام خداحافظی اش از میادین را اعلام کرد. تصاویر مربوط به این تصمیم سلیمی را در زیر مشاهده می کنید:

لحظه خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای ورزش و قهرمانی (عکس) - 2لحظه خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای ورزش و قهرمانی (عکس) - 3

خواندن خبر در سایت منبع

بهداد سلیمی خداحافظی کرد

رکناخبرگزاری رکنا
بهداد سلیمی خداحافظی کرد

بهداد سلیمی خداحافظی کرد - 1

بهداد سلیمی بعد از زدن وزنه از دنیای حرفه ای خداحافظی کرد.

قاضی شیطان صفت اصفهان را بشناسید !

بلای شومی که خواننده صدا و سیما بر سر سهیلا آورد!

اعتراف عجیب «مجید دختر»

پدر بچه دختر 20 ساله، شهاب 17 ساله بود! / او فیلم بی حیایی می دید!

اقدام شنیع یک مرد در اتوبوس جلوی چشمان زنان مسافر ! +عکس

شکم برآمده زنی در قم چه رازی داشت!

رژیم غذایی 8 بازیگر مشهور زن برای داشتن اندام زیبا لو رفت + عکس

خواندن خبر در سایت منبع

بهداد سلیمی قهرمان بازیهای آسیایی شد و خداحافظی کرد

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
بهداد سلیمی قهرمان بازیهای آسیایی شد و خداحافظی کرد

بهداد سلیمی و سعید علی حسینی مدال طلا و نقره دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های آسیایی ۲۰۱۸ را به دست آوردند.

به گزارش ایسنا، رقابتهای دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های آسیایی۲۰۱۸ برگزار شد و ایران توانست صاحب یک طلا و یک نقره در این وزن شود.

بهداد سلیمی با رکورد ۲۰۸ یک ضرب، ۲۵۳ دوضرب و مجموع ۴۶۱ کیلوگرم قهرمان شد و از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

همچنین سعید علی حسینی با رکورد ۲۰۸ یک ضرب، ۲۴۸ دوضرب و مجموع ۴۵۶کیلوگرم نقره گرفت.

*حرکت یک ضرب:

- بهداد سلیمی در اولین حرکت یک ضرب ۲۰۰ کیلوگرم را بالای سر برد. او در دومین حرکت، پشت وزنه ۲۰۶ کیلوگرم قرار گرفت که موفق نشد این وزنه را هم مهار کند.

او در آخرین حرکت یک ضرب خود ۲۰۸ کیلوگرم را مهار کرد و بعد از سعید علی حسینی در رده دوم قرار گرفت.

- سعید علی حسینی در نخستین حرکت یک ضرب ۲۰۱ کیلوگرم را انداخت. برای دومین مرتبه که دوباره پشت وزنه ۲۰۱ کیلوگرم قرار گرفت و توانست آن را مهار کند.

او در آخرین حرکت یک ضرب ۲۰۸ کیلوگرم را بالای سر برد و در یک ضرب اول شد.

*حرکت دوضرب:

- سلیمی در اولین حرکت دوضرب ۲۳۷ کیلوگرم را مهار کرد. برخواه برای دومین حرکت سلیمی وزنه ۲۴۶ کیلوگرم را درخواست کرد و او این وزنه را مهار کرد.

بهداد در آخرین حرکت دوضرب ۲۵۳ کیلوگرم را مهار کرد و در مجموع رکورد ۴۶۱ کیلوگرم را ثبت کرد و قهرمان شد.

سلیمی پس از مهار وزنه ۲۵۳ کیلوگرم،کفش هایش را درآورد و وزنه را بوسید و با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. او در حالی که این تصمیم را گرفت که توانست سومین مدال طلای خود را در ادوار بازی های آسیایی بگیرد.

- علی حسینی در اولین حرکت پشت وزنه ۲۴۰ کیلوگرم قرار گرفت و این وزنه را بالای سر برد. سعید در دومین حرکت، ۲۴۸ کیلوگرم را بالای سر برد.

علی حسینی در آخرین حرکت دوضرب ۲۵۴ کیلوگرم را انداخت و با مجموع ۴۵۶ کیلوگرم مدال نقره گرفت.

- وزنه بردار ازبکستان هم در اولین حرکت ۲۴۰ کیلوگرم را مهار کرد تا رقابت بین این سه وزنه بردار جذاب تر شود. او در دومین حرکت ۲۴۸ کیلوگرم را انداخت.

در آخرین حرکت ۲۵۲ کیلوگرم را مهار کرد و رکورد ۴۵۵ کیلوگرم را به ثبت رساند و برنز گرفت.

حاشیه ها:

*محمدرضا براری در پشت صحنه کنار بهداد سلیمی بود و او را همراهی می کرد.

*کیکاووس سعیدی و عبدی افتخای اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بهمراه دکتر نصراله سجادی سرپرست کاروان ورزشی کشورمان،کیومرث هاشمی رئیس اسبق کمیته و همچنین حسین رضازاده قهرمان جهان و المپیک با حضور در سالن “جی اکسپوی” جاکارتا به تماشای دیدار دسته فوق سنگین مسابقات وزنه برداری بازیهای آسیایی جاکارتا پرداختند.

*اعضای تیم ملی واترپلو نیز جهت تشویق پولادمردان کشورمان پیش از آغاز مسابقه حرکت دوضرب وارد سالن شدند.

*در حالی که چند روز از حذف تیم ملی فوتبال می گذرد اما حمید استیلی هنوز در جاکارتا است و در سالن وزنه برداری حضور داشت و به تماشای رقابت سلیمی و علی حسینی پرداخت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بخش بین المللی نشریه مادریدی تعداد از بازیکنان بزرگ بسیاری از کشورهای فوتبال جهان را انتخاب کرده و از کاربران خود خواسته در این نطرسنجی شرکت کرده و بهترین بازیکن هر کشور را برگزینند که نام ایران نیز در بین کشورهای مطرح شده به چشم می‌خورد. علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا که هر سه سابقه بازی کردن در بوندسلیگا را در کارنامه دارند، سه نامزد منتخب از سوی مارکا برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران هستند که تا این لحظه علی کریمی با کسب اکثریت آرا، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. حالب اینجاست اگرچه بازیکنانی مانند جواد نکونام و مسعود شجاعی سابقه بازی کردن طولانی مدت در لالیگا را در کارنامه دارند، اما نشریه مارکا نام این دو بازیکن را در بین نامزدهای ایرانی قرار نداده است. از برخی کشورهای صاحب فوتبال مانند برزیل، آلمان، ایتالیا و اسپانیا حتی تا شش نامزد نیز برای انتخاب بهترین بازیکن تاریخ در این نظرسنجی حضور دارند اما به عنوان مثال پرتغال تنها با دو نماینده یعنی اوزه بیو و کریستیانو رونالدو در این بخش شرکت می‌کند. شما نیز می‌توانید برای شرکت در نظرسنجی مارکا و انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران و البته دیگر کشورها، به این سایت مراجعه کرده و رای خود را به اشتراک بگذارید.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم‌های بسکتبال پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران که از صعود به فینال لیگ برتر باز مانده بودند، از فدراسیون بسکتبال درخواست کردند که به جای برگزاری بازی رده بندی، هر دو تیم را سوم اعلام کنند. فدراسیون بسکتبال امروز بعد از بررسی درخواست دو طرف با این موضوع موافقت کرد و تیم‌های پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران در اقدامی بی سابقه به طور مشترک سوم شدند. تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان هم از جمعه ششم اردیبهشت در فینال لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
قاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمقاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، کامران قاسم پور نماینده کشورمان در فینال وزن ۸۶ کیلو گرم، گاد گیف قرقیزستانی را ۱۰ بر صفر شکست داد و مدال طلای این وزن را ازان خود کرد. علیرضا کریمی در فینال وزن ۹۲ کیلو گرم ۱۱ بر صفر وی کی هندی را از پیش رو برداشت طلا گرفت.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
­ به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، یدالله محبی پس از پشت سر گذاشتن حریفان خود در مرحله مقدماتی، در دیدار نهایی وزن ۱۲۵ کیلو گرم، ۲ بر یک ژی وی دنگ چینی را شکست داد صاحب آخرین مدال طلای کاروان کشتی آزاد کشورمان شد. تیم کشتی آزاد ایران با کسب ۷ مدال طلای رضا یزدانی، بهمن تیموری، رضا اطری، بهنام احسان پور، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی و یدالله محبی و ۳ مدال برنز پیمان بیابانی یونس امامی و محمد نخودی، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شد.
ورزش۳ورزش۳10 ساعت قبل
زین الدین زیدان، سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت: «برای ما این بازی حساسیتی مثل همیشه دارد. تمام.» هشت قهرمانی در یازده سال، سلطه بارسا بر لالیگا: «این قضیه دلایل زیادی دارد و نباید فقط روی یک نکته تمرکز کرد. به شما می‌گویم که فصل بعد، لالیگا را قدرتمندتر از همیشه شروع خواهیم کرد. بارسا در سال‌های اخیر در لالیگا نتایج بهتری گرفته و این یک واقعیت است. باید به این تیم تبریک گفت و برای کارشان ارزش قائل بود؛ اما رئال ۳۳ قهرمانی دارد و بارسا چند تا؟ وقتی صحبت از اعداد و ارقام می‌شود، بازهم ما جلوتر از بارسا هستیم.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، تیم کشتی آزاد ایران با ۷ مدال طلا رضا یزدانی، بهمن تیموری، رضا اطری، بهنام احسان پور، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی و یدالله محبی و ۳ مدال برنز (پیمان بیابانی یونس امامی و محمد نخودی، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شد. در دیدار‌های نهایی و رده بندی ۵ وزن دوم مسابقات کشتی قهرمانی آسیا که عصر امروز در شی آن چین برگزار شد، در فینال وزن ۶۱ کیلو گرم بهنام احسان پور ۲ بر یکبرابر لیو کشتی گیر چینی به برتری رسید و صاحب مدال طلای شد. در دیدار رده بندی وزن ۷۴ کیلو گرم محمد نخودی مقابل هکپوف حریف قرقیزستانی ۹ بر ۸ موفق پیروز شد و مدال برنز گرفت. کامران قاسم پور دیگر نماینده کشورمان در فینال وزن ۸۶ کیلو گرم، موفق شد، گادگیف قرقیزستانی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست دهد و مدال طلای این وزن را ازان خود کند. در فینال وزن ۹۲ کیلو گرم نیز علیرضا کریمی، ۱۱ بر صفر وی کی هندی را شکست داد و مدال طلای این وزن شد؛ و در مهمترین مسابقه و دردیدار نهایی وزن ۱۲۵ کیلو گرم یدالله محبی نماینده دیگر کشورمان ۲ بر یک ژی وی دنگ چینی را شکست داد صاحب مدال طلا شد.

اخبار بیشتر