استقلال قربانی اشتباه داور شد؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

استقلال قربانی اشتباه داور شد؟

پیام اینستاگرامی ستاره‌ ملی‌پوش حضورش در استقلال را لو داد + عکس

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱
پیام اینستاگرامی ستاره‌ ملی‌پوش حضورش در استقلال را لو داد + عکس
اختصاصی | دروازه‌بان ملی‌پوش ایران با انتشار پیامی در اینستاگرامش حضور در استقلال را برای فصل آینده قطعی کرد.

ورزش ۱۱ -در روزهای گذشته و با توجه به اتفاقات بوجود آمده در باشگاه استقلال و حواشی فراوان مهدی رحمتی مشخص شد که کاپیتان آبی‌ها جایی در تفکرات فرهاد مجیدی و مسئولان این تیم برای فصل آینده ندارد و همچنین دربارۀ بودن یا نبودن حسین حسینی دیگر دروازه‌بان استقلال در این تیم سائباتی وجود داشت و دقیقا مشخص نبود که این سنگربان جوان را در استقلال خواهیم دید یا خیر.

پیام اینستاگرامی ستاره‌ ملی‌پوش حضورش در استقلال را لو داد + عکس - 2

پیام اینستاگرامی حسین حسینی

اما حسین حسینی با انتشار پیام‌هایی در اینستاگرامش حضور خود در فصل آینده را در جمع آبی‌پوشان لو داد. ستارۀ ملی‌پوش استقلال با انتشار پیام‌هایی مبنی بر جبران زحمات و حمایت‌های هواداران استقلال در آینده و همچنین ابراز علاقه به رنگ آبی باقی‌ماندنش در جمع شاگردان مجیدی را قطعی کرد.

پیام اینستاگرامی ستاره‌ ملی‌پوش حضورش در استقلال را لو داد + عکس - 6

پیام اینستاگرامی حسین حسینی

حسینی در میان هواداران استقلال از محبوبیت بالایی برخوردار است و خبر ماندن او در این تیم برای طرفداران آبی‌ها بسیار خوشحال‌کننده خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

سرمربی استقلال تهران: شب فوتبال ناپاک ایران رقم خورد

ایرناخبرگزاری ایرنا
سرمربی استقلال تهران: شب فوتبال ناپاک ایران رقم خورد
آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: گل استقلال به تیم صنعت نفت آبادان به عمد مردود اعلام شد تا فوتبال ایران شاهد فوتبال ناپاکی باشد.

به گزارش ایرنا فرهاد مجیدی شامگاه شنبه که از حضور در نشست خبری پس از بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران بدلیل اخراج از زمین محروم شده بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما باید بازی را می‌بردیم ولی این اجازه به ما داده نشد تا از کورس قهرمانی دور بمانیم.

وی افزود: تمامی تصاویر نشان می‌داد گل استقلال صحیح است و نمی‌دانیم داور چرا این گل را مردود اعلام کرد.

سرمربی استقلال تهران گفت: شک نداریم این گل صحیح استقلال به عمد مردود اعلام شد تا در کورس باقی نمانیم.

مجیدی تصریح کرد: قطعا اسم آن اشتباه داوری نبود و به عنوان سرمربی بدنبال احقاق حق خود و تیم خواهم بود.

وی اظهار داشت: امشب فوتبال ایران شاهد یک فوتبال کثیف بود و حق یک تیم را خیلی راحت خوردند.

تیم فوتبال استقلال تهران از هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر برابر میزبانش صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل دست یافت تا شانس قهرمانی را از دست بدهد.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

خواندن خبر در سایت منبع

مربی استقلال تهران: کمک داور شهامت پذیرفتن اشتباهش را نداشت

ایرناخبرگزاری ایرنا
مربی استقلال تهران: کمک داور شهامت پذیرفتن اشتباهش را نداشت
آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: گل ما به تیم صنعت نفت آبادان صحیح بود ولی کمک داور شهامت پذیرفتن اشتباه خود را نداشت.

به گزارش ایرنا بیژه طاهری شامگاه شنبه در نشست خبری پس از بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران اظهار داشت: در نیمه دوم گل کاملا صحیح را به ثمر رساندیم که با اشتباه کمک داور پذیرفته نشد.

وی افزود: ما در گلزنی مشکل داریم و حالا هم که به سختی گل زدیم داور به اشتباه گل را مردود اعلام کرد.

مربی استقلال تهران گفت: داور بعد از زدن گل پرچم خود را بالا برد و اعلام کرد توپ به اوت رفته در صورتی که تصاویر خلاف آن را ثابت می‌کند.

طاهری تصریح کرد: کی به داد استقلال می‌رسد، جواب هواداران میلیونی این تیم را چه کسی خواهد داد؟

وی افزود: امروز سر استقلال به راحتی بریده شد و ما از کورس قهرمانی باز ماندیم و داور باید جوابگو باشد.

مربی استقلال تهران با بیان اینکه معلوم نیست نقش کمک داور پشت خط در لیگ امسال چیست خطاب به داور گفت: آقایان اگر اشتباه کردید بگویید اشتباه کردم.

وی با بیان اینکه حق تیم استقلال تهران در این بازی خورده شد اظهار داشت: در طول بازی ما تیم برتر میدان بودیم بخصوص در نیمه دوم که موقعیت‌های زیادی هم به دست آوردیم.

تیم فوتبال استقلال تهران از هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر ایران برابر میزبانش صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل دست یافت تا شانس قهرمانی را از دست بدهد.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

خواندن خبر در سایت منبع

اشتباهی که رویا‌های استقلال را به باد داد

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
اشتباهی که رویا‌های استقلال را به باد داد
در بازی استقلال و صنعت نفت، داور به اشتباه گل آبی‌پوشان را مردود اعلام کرد.

خبرآنلاین: در شب توقف مدعیان قهرمانی، استقلال می‌توانست با پیروزی بر میزبانش صنعت نفت آبادان، شانس قهرمانی خود را در لیگ هجدهم، تا هفته پایانی زنده نگه دارد. اتفاقا شاگردان مجیدی در نیمه دوم به گل هم رسیدند اما تیم داوری به دلایلی نامشخص گل روح‌الله باقری را مردود اعلام کرد تا در نهایت با تساوی بدون گل، استقلال آخرین شانس‌های خود را برای قهرمانی از دست بدهد.

اما صحنه گل مردود شده استقلال بسیار جنجالی و مبهم بود و باعث جنجال‌های زیادی شد که در نهایت به اخراج فرهاد مجیدی از کنار زمین منجر شد. مجیدی به شدت عصبانی بود و در پایان بازی گفت امشب شاهد فوتبال کثیفی بودیم! فتحی مدیرعامل استقلال هم مدعی شد که به کمیته داوران اعتراض خواهد کرد. اما واقعا گل استقلال به چه دلیلی مردود اعلام شد.

خواندن خبر در سایت منبع

خبر بد برای مدافع استقلال برای بازی آخر لیگ برتر

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
خبر بد برای مدافع استقلال برای بازی آخر لیگ برتر
آرمین سهرابیان مدافع تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان از داور مسابقه کارت زرد گرفت و بازی هفته پایانی آبی پوشان را از دست داد.

به گزارش افکارنیوز،

آرمین سهرابیان مدافع تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان از داور مسابقه کارت زرد گرفت و بازی هفته پایانی آبی پوشان را از دست داد.

سهرابیان با دریافت این کارت چهار اخطاره شد.

تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار چارچوب رقابت های لیگ برتر به مصاف سپید رود می‌رود که سهرابیان به دلیل محرومیت غایب بازی خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

پرتاب سنگ به سمت اتوبوس استقلال

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
پرتاب سنگ به سمت اتوبوس استقلال
تعدادی از تماشاگران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به سمت اتوبوس تیم استقلال سنگ پرتاب کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، باشگاه استقلال اعلام کرد که در زمان خروج اتوبوس اعضای تیم فوتبال این باشگاه از ورزشگاه تختی آبادان، تعدادی از تماشاگران تیم صنعت نفت به سمت اتوبوس تیم استقلال سنگ پرتاب کردند. تعدادی از هواداران هم با تجمع مقابل درهای خروجی، علیه فرهاد مجیدی سرمربی استقلال فحاشی کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز18 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز15 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
روزنوروزنو16 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
وانانیوزوانانیوز17 ساعت قبل
استقلال نیاز دارد که ۴، ۵ مهره کلیدی فصل گذشته را حفظ کند و در کنار آن حتما ۳، ۴ خرید خوب هم انجام دهد. کسانی که تأثیرگذار باشند و به قول معروف در بازی‌های بزرگ بازی را برای استقلال درآوردند. از طرفی امکان بازگشت امثال تیام و امید ابراهیمی خیلی کم است، چون پول زیادی می‌خواهند، ولی به هر حال گزینه‌هایی در ذهن کادر فنی استقلال هست که شاید با ارقامی به مراتب پایین‌تر جذب شوند. نکته مهم در مورد نقل و انتقالات استقلال این است که خود سرمربی باید بازیکن بگیرد تا خودش هم جوابگو باشد. در آن صورت فرهاد لیست موردنظرش را به فتحی تحویل می‌دهد، اما در شرایط فعلی نمی‌خواهد بی‌گدار به آب بزند.
جام نیوزجام نیوز12 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، گادوین منشا در نقل‌وانتقالات نیم فصل و با جنجال‌ها و سر و صدای فراوان با جدایی از پرسپولیس به استقلال پیوست اما هیچ‌گاه نتوانست در این تیم مثمر ثمر باشد و حتی در مقطعی از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد و در نهایت نیز با نظر باشگاه استقلال از این تیم جدا شد. اکنون و به فاصلۀ چند ساعت از جدایی این مهاجم نیجریه‌ای از جمع آبی‌پوشان، منشا با انتشار تصویری تمسخرآمیز از خودش در اینستاگرام به یکی از شخصیت‌های هالیوودی اشاره کرده است تا به این شکل نشان دهد خبر جدایی از تیمش تاثیری روی او و روحیه‌اش نگذاشته است. منشا با این حرکت باید منتظر واکنش منفی هواداران متعصب استقلال در فضای مجازی باشد و خود را آمادۀ یک جنجال بزرگ دیگر کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

اخبار بیشتر