اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 23 اردیبهشت‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 23 اردیبهشت‌ماه

قیمت نان صنعتی ۱۵ درصد افزایش یافت

انتخابخبرگزاری انتخاب
قیمت نان صنعتی ۱۵ درصد افزایش یافت
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات نان صنعتی ماشینی ایران از افزایش ۱۵ درصدی قیمت این محصول خبر داد و گفت که تفاوت قیمت آرد و اختصاص یارانه به این بخش یا هر بخش دیگر باعث ایجاد رانت و فساد شده است.
قیمت نان صنعتی ۱۵ درصد افزایش یافت - 0

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات نان صنعتی ماشینی ایران از افزایش ۱۵ درصدی قیمت این محصول خبر داد و گفت که تفاوت قیمت آرد و اختصاص یارانه به این بخش یا هر بخش دیگر باعث ایجاد رانت و فساد شده است.

اسفند ماه سال گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی یارانه آرد صنف صنعت را حذف کرده و منابع حاصل از آن را به خرید تضمینی گندم اختصاص دادند که به گفته دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران این موضوع یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت ماکارونی بود که اخیرا بیش از ۷۰ درصد افزایش قیمت داشت. اما دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات نان صنعتی ماشینی ایران می‌گوید که یارانه آرد نان‌های صنعتی مشمول این مصوبه نبوده است با این حال علیرضا مروت پور در گفت‌وگو با ایسنا، از افزایش قیمت ۱۵ درصدی نان‌های تولید شده به روش صنعتی در کشور خبر داد و علت آن را افزایش قیمت مواد اولیه و نرخ دستمزد عنوان کرد.

به گفته وی، قیمت آرد برای تولیدکنندگان نان به روش صنعتی نسبت به سال گذشته تغییری نکرده و منظور از آرد صنف و صنعت، واحدهای تولید ماکارونی، شیرینی، شکلات، کلوچه، نشاسته، گلوتن و قنادی‌ها هستند.

او افزود: در حال حاضر قیمت گندم برای نان سنتی معادل ۶۶۰ تومان و برای نان حجیم و نیمه حجیم، فانتزی، صنعتی، نیمه صنعتی و آزاد معادل ۹۰۰ تومان است و برای سایر مواردی که در صنف و صنعت نام برده شد نیز گندم بدون یارانه در نظر گرفته شده است.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانه نان صنعتی ماشینی ایران با بیان اینکه بالغ بر ۷۰ مورد در قیمت تمام شده نان مؤثر است و قیمت آرد تنها دلیل افزایش قیمت این محصول نیست، تصریح کرد: علت پر رنگ شدن تأثیر قیمت آرد بر قیمت نان این است که دولت‌ها می‌خواهند مسئولیت خود را به دوش تولیدکننده بیاندازند، در حالی که اگر قیمت آرد تنها عامل افزایش قیمت باشد و سایر موارد تأثیرگذار در قیمت نان ثابت بماند نان اصلا گران نمی‌شود.

مروت پور همچنین با بیان افزایش قیمت روغن، شکر، مواد بهبوددهنده و سایر مواد اولیه، اظهار کرد: با توجه به اینکه قیمت شکر، روغن، بهبود دهنده‌ها و همچنین نرخ دستمزد کارگران در قیمت محصول نهایی مؤثر است، قیمت آرد در حال حاضر نقش تعیین کننده‌ای در تعیین قیمت نان‌های تولید شده به روش صنعتی ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

افزایش قیمت برنت در آغاز هفته

شاناخبرگزاری شانا
افزایش قیمت برنت در آغاز هفته
قیمت شاخص نفت خام برنت امروز (دوشنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه) افزایش یافت، در حالی که قیمت شاخص نفت خام دبلیوتی‌آی آمریکا کاهش داشت.

به گزارش خبرگزاری رویترز از توکیو، در شرایطی که گفت‌وگوهای تجاری آمریکا و چین با چالش روبه‌رو شده است، قیمت شاخص نفت خام برنت با ۱۱ سنت افزایش به ۷۰ دلار و ۷۳ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۹ سنت کاهش به ۶۱ دلار و ۵۸ سنت رسید.

در پایان هفته گذشته، پس از آنکه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، چین را به تخطی از توافق‌های تجاری متهم کرد، آمریکا تعرفه ۲۰۰ میلیارد دلار از کالاهای چینی را افزایش داد.

آبیشک کومار، از مدیران مؤسسه اینترفکس انرژی گفت: جنگ تجاری آمریکا و چین به زودی شتاب می‌گیرد و این مسئله، رشد قیمت نفت را محدود می‌کند. کد خبر ۲۸۹۱۲۷

خواندن خبر در سایت منبع

کاهش قیمت ۲۵ ارز در بازار بین بانکی + جدول قیمت

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
کاهش قیمت ۲۵ ارز در بازار بین بانکی + جدول قیمت
خبرگزاری میزان- دربازار بین بانکی ۲۵ ارز با کاهش قیمت روبرو شدند و ۱۱ ارز بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، ارزش ۴۷ ارز از سوی بانک مرکزی درحالی اعلام شد که نرخ ۲۵ ارز از جمله یورو روند نزولی، ارزش ۱۱ ارز از جمله پوند روند صعودی و ۱۱ ارز از جمله دلار آمریکا بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.

کاهش قیمت ۲۵ ارز در بازار بین بانکی + جدول قیمت - 2

خواندن خبر در سایت منبع

افزایش ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما نسبت به سال گذشته

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت
افزایش ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما نسبت به سال گذشته

سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بالا بودن نرخ بلیط پروازهای هوایی داخلی، گفت: متأسفانه در یک سال اخیر قیمت بلیط هواپیما افزایش چشمگیری داشته که این مسئله قطعا موجب حذف سفرهای هوایی از سبد مسافرتی مردم می‌شود.

افزایش ۳۴۰ هزار تومانی بلیط پرواز دو طرفه تهران- سنندج

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی نرخ بلیط هواپیما دو طرفه تهران- سنندج حدود ۶۲۰ هزار تومان است، این در حالی است که در سال گذشته قیمت این خط پروازی، حدود ۲۸۰ هزار تومان بود.

افزایش ۵۰ درصدی قیمت بلیط هواپیما نسبت به سال گذشته

با بررسی قیمت بلیط پروازهای هوایی متوجه می‌شویم که قیمت بلیط هواپیما نسبت به گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است و قطعا در سفرهای طولانی‌تر مانند پرواز تهران-مشهد درصد افزایش قیمت‌ها بسیار بالاتر است

وی افزود: با بررسی قیمت بلیط پروازهای هوایی متوجه می‌شویم که قیمت بلیط هواپیما نسبت به گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است و قطعا در سفرهای طولانی‌تر مانند پرواز تهران-مشهد درصد افزایش قیمت‌ها بسیار بالاتر است.

مردم در شرایط کنونی توان خرید بلیط هواپیما را ندارند

علوی ادامه داد: در شرایط کنونی بسیاری از مردم توان خرید بلیط هواپیما را ندارند، زیرا قیمت آن به صورت سرسام آور بالا رفته است.

خسارت مالی ایرلاین‌ها در اثر کاهش حجم مسافران پروازهای هوایی

وی ادامه داد: قطعا با کاهش میزان مسافران پروازهای هوایی، ایرلاین‌ها دچار مشکلات و ضررهای مالی گسترده‌ای می‌شوند، از این رو افزایش قیمت بلیط در شرایط کنونی به نفع صنعت هوایی کشور نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بر اساس آمارها، حمل و نقل ریلی و جاده‌ای دیگر ظرفیت جابه جایی مسافران را ندارند، حال با افزایش قیمت بلیط هواپیما، بار بیشتری به جاده‌ها تزریق می‌شود که این مسئله موجب افزایش تصادفات جاده‌ای خواهد شد.

لزوم کاهش نرخ بلیط پروازهای هوایی داخلی/ دولت به ایرلاین‌ها یارانه اختصاص دهد

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، بر لزوم کاهش نرخ بلیط پروازهای هوایی داخلی تأکید کرد و گفت: دولت باید از طریق اختصاص یارانه به ایرلاین‌ها، زمینه را برای کاهش قیمت بلیط و سپس جذب مسافر فراهم کند. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت حبابی پیاز با برداشت آن در خوزستان شکست

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین
قیمت حبابی پیاز با برداشت آن در خوزستان شکست
قیمت حبابی پیاز با برداشت آن در خوزستان شکست - 0

بزرگنمایی:

قیمت حبابی پیاز با برداشت آن در خوزستان شکست - 2

قیمت حبابی پیاز با برداشت آن در خوزستان شکست - 4

پیام خوزستان - اهواز - قیمت حبابی پیاز با شروع برداشت آن در خوزستان به ویژه در مناطق شمالی و شرق این استان شکست و این روزها قیمت این محصول پرمصرف خانواده‌ها رفته رفته به سمت ثبات می‌رود.

به گزارش ایرنا قیمت پیاز در کشور در فروردین امسال به نحو سرسام آور و بی سابقه‌ای رو به افزایش نهاد به گونه‌ای که بالاکشیدن قیمت آن در کانال ۱۵۰هزار ریالی دست مایه‌ای برای طرح در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد.

با اینکه برخی از دست اندکاران بخش کشاورزی در خوزستان، زمانی که قیمت پیاز تا ۱۰۰هزار ریال رسیده بود می‌گفتند قیمت‌ها به زودی با برداشت آن در استان شکسته خواهد شد ولی هیچ کس جلودار قیمت لجام گیسخته آن نبود تا اینکه هر کیلوگرم پیاز تا ۱۶۰هزار ریال نیز در اهواز رسید.

ترمز قیمت پیاز بالاخره در روزهای اخیر کشیده شد و به تدریج با برداشت زودهنگام پیاز سفید در مناطق شمالی خوزستان قیمت‌ها رو به کاهش نهاد.

هم اکنون بهای خرده فروشی پیاز سفید محصول خوزستان تا ۳۰هزار ریال کاهش یافته ولی با این حال هنوز به نظر می‌رسد قیمت پیاز بالا است.

گزارش میدانی خبرنگار ایرنا از میدان میوه و تره بار اهواز حاکی است پیاز سفید درجه یک تا ۱۸هزار و پیاز قرمز تا ۲۴هزار ریال به فروش می‌رسد ولی معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی خوزستان می‌گوید در مزرعه قیمت پیاز بسیار کمتر از نرخ آن در میدان میوه و تره بار است.

محمد قاسمی نژاد افزود: دلالان و واسطه‌ها از بالا و پایین آمدن نرخ محصولات کشاورزی سود کلانی می‌برند ولی کشاورز به ندرت به آن سود رویایی دست می‌یابد.

وی گفت: امسال چهار هزار و ۵۰۰ هکتار از زمین‌های شمالی و شرقی خوزستان زیرکشت پیاز رفته و هم اکنون این محصول به سرعت در حال برداشت است.

قاسمی نژاد میانگین برداشت پیاز سفید در خوزستان را ۴۰تن در هکتار بیان و پیش بینی کرد حدود ۱۸۰هزار تن پیاز در خوزستان برداشت و به بازار عرضه شود.

وی زمان برداشت محصول پیاز در خوزستان را مرتبط با قیمت آن دانست و افزود: چنانچه قیمت پیاز در همین سطح بماند برداشت محصول به سرعت به اتمام می‌رسد و چنانچه قیمت‌ها کاهش یابد برداشت پیاز تا پایان خرداد ادامه خواهد یافت.

به نظر می‌رسد با متعادل شدن قیمت پیاز در خوزستان و دیگر نقاط کشور، یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها برطرف شده و بازار این محصول با برداشت آن در سایر نقاط کشور رو به ثبات است.

** کیفیت پایین سیب زمینی در خوزستان

در حالی که قیمت پیاز با برداشت آن در خوزستان رو به کاهش است ولی بهای سیب زمینی تولیدی این استان با وجود کیفیت پایین آن رو به افزایش است.

بهای خرده فروشی سیب زمینی در اهواز بین ۵۵ تا ۶۰هزار ریال در هر کیلوگرم نوسان است.

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی خوزستان یکی از دلایل کاهش کیفیت سیب زمینی تولیدی خوزستان را شرایط نامناسب آب و هوایی و رطوبت بالا در زمین‌های زیرکشت این محصول بیان کرد و افزود: رطوبت بالا باعث بروز بیماری برگی در سیب زمینی و کاهش عملکرد این محصول شده است.

قاسمی نژاد در ادامه ابراز امیدواری کرد با عرضه سیب تولیدی دیگر استان‌ها، قیمت سیب زمینی به نقطه تعادل و قابل قبول برسد.

قیمت ۲ محصول پیاز و سیب زمینی در ایامی از سال با نوسانات زیادی همراه است که این نوسانات، بسیاری از خانواده‌ها را با سردرگمی رو به رو می‌کند.

۶۰۶۵/ ۶۰۳۷

قیمت حبابی پیاز با برداشت آن در خوزستان شکست - 26

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین
قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار
قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار - 0

بزرگنمایی:

قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار - 2

قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار - 4

پیام خوزستان - سازمان صنعت، معدن و تجارت‌ خوزستان قیمت متوسط اقلام پرمصرف خانوار در بازارهای مختلف اهواز در روز ۲۲ اردیبهشت ماه را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا - منطقه‌‌ خوزستان، بر اساس اعلام این سازمان قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله بدون چربی ۷۰ تا ۹۰ هزار تومان، هر کیلوگرم گوشت گوسفند ۷۰ تا ۹۵ هزار تومان و هر کیلوگرم مرغ کشتار روز ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان است.

سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان قیمت روغن جامد ۴ کیلویی لادن را ۳۴ هزار تومان، هر کیلوگرم شکر فله را ۳۴۰۰ تومان، رب گوجه یک کیلویی روژین را ۱۸ هزار تومان، هر بسته ماکارونی ۷۰۰ گرمی را ۴۱۰۰ تومان و هر کیلوگرم تخم‌مرغ را ۹۰۰۰ تومان اعلام کرد.

همچنین هر کیلوگرم عدس سبز با قیمت ۸۰۰۰ تومان، هر کیلوگرم نخود ۱۰ هزار تومان، هر کیلوگرم لوبیا چیتی۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان، هر کیلوگرم نخودلپه ۱۱ هزار تومان، هر کیلوگرم جو ۱۵۰۰ تومان، هر کیلوگرم ذرت ۱۷۰۰ تومان و هر کیلوگرم کنجاله سویا ۲۶۵۰ تومان در بازار عرضه می‌شود.

در هفته ‌جاری قیمت ماست ۶۱۰ گرمی پگاه ۴۰۰۰ تومان، پنیر پاکتی ۲۵۰ گرمی ۴۵۰۰ تومان، هر پاکت شیر یک‌لیتری ۴۵۰۰ تومان، کره حیوانی ۱۰۰گرمی میهن ۴۵۰۰ تومان، چای نیم‌کیلوگرمی احمد ۳۳ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم برنج وارداتی دانه بلند هندی ۸۵۰۰ تومان است.

همچنین هر کیلوگرم گوجه با قیمت ۶۰۰۰ تومان، هر کیلوگرم سیب‌زمینی ۶۰۰۰ تومان، هر کیلوگرم پیاز قرمز ۸ هزار تومان و هر کیلوگرم موز ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد که قیمت هر کیلوگرم موز در مقایسه با روزهای گذشته ۲۵۰۰ تومان افزایش داشته است.

قیمت هر پاکت پودر رختشویی دستی آبان نیز ۳۵۰۰ تومان و پودر ماشینی رخت ۵۰۰۰ تومان است.

انتهای پیام

قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار - 16

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فراروفرارو1 روز قبل
۲-با توجه به محدودیت ظرفیت شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت نسبت به توقف شرایط تبدیل اقدام نماید. ۴ -موعد تحویل قرارداد مشتری از لحاظ سیستمی، به اردیبهشت ۹۹ انتقال خواهد یافت. ۵ -در صورت افزایش احتمالی عوارض قانونی در سال ۹۹ از قبیل: مالیات، نرخ شماره گذاری، نرخ بیمه شخص ثالث و … این مبالغ از مشتریان محترم اخذ خواهد شد. ۷ -در صورت رضایت مشتریان با شرایط فوق، مراحل تعویق موعد تحویل با برنامه فروش‌های جدول پیوست این بخشنامه مشابه شرایط تبدیل قابل اقدام می‌باشد. ۸-این طرح فقط در نمایندگی مجاز ایران خودرو و با درخواست مشتری قابل اجرا می‌باشد؛ و نیازی به مراجعه حضوری مشتری محترم به سازمان فروش نمی‌باشد.
الفالف1 روز قبل
به گزارش تسنیم، چندی پیش یک پژوهشگر محیط‌زیست و حامی گونه‌های در معرض خطر انقراض شاهین ایرانی، به مدیرعامل سایپا پیشنهاد کرد در راستای حفظ و حراست از این پرنده باشکوه، نام محصول جدید این گروه خودروسازی را به «شاهین» تغییر دهند، در ادامه چند انجمن دیگر نیز این پیشنهاد را به مدیران سایپا ارائه دادند. سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل سایپا نیز پس از ارجاع موضوع به کمیته نامگذاری محصولات و بررسی‌های کارشناسی کمیته مذکور با این پیشنهاد موافقت کرد و به دلیل اینکه گروه خودروسازی سایپا در طراحی محصول جدید خود از شاهین ایرانی الهام گرفته است، دستور داد در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی این گروه خودروسازی، محصول جدید سایپا «شاهین» نامگذاری شود. شاهین سایپا نخستین محصول از مگاپلت‌فرم ملی این گروه خودروسازی، موسوم به SP۱۰۰ به شمار می‌آید و قرار است تولید انبوه آن از سال آینده آغاز شود. سایپا تولید ۱۲ هزار دستگاه از این محصول را برای سال ۹۹ برنامه‌ریزی کرده و می‌خواهد تیراژ تولید آن را در سال ۱۴۰۱ به صد هزار دستگاه برساند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ قاسم جانعلی پور روز پنجشنبه گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر دسترسی غیرمجاز فرد یا افرادی به تلفن همراه وی و شنود مکالمات و ارسال اطلاعات خصوصی برای نزدیکانش، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی اظهارات شاکی و اقدامات فنی دریافتند که فردی اقدام به نصب یک نرم افزار خاص در تلفن همراه این شهروند کرده و مکالمات او را شنود می‌کند. وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد شاکی مدتی قبل تلفن همراه خود را در اختیار یک تعمیر کار که از آشنایان وی بوده، قرار داده است که سپس این فرد به عنوان متهم دستگیر شد و متهم ابتدا منکر اتهامات خود شد اما پس از بررسی تجهیزات رایانه‌ای وی و پیدا شدن اطلاعات و فایل‌های شخصی شاکی، در نهایت لب به اعتراف گشود و علت این امر را درخواست دو تن از خویشاوندان شاکی اعلام کرد. سرهنگ جانعلی پور اظهار داشت: دو متهم دیگر پرونده که خواهر و برادری ۲۵ و ۳۰ ساله بودند دستگیر و ضمن اعتراف به همراه متهم ۳۵ ساله به مرجع قضایی معرفی شدندوی تصریح کرد: در اختیار قرار دادن تلفن همراه و وسایل رایانه‌ای حاوی اطلاعات شخصی به افراد و مراکز غیرمجاز آن هم بدون رعایت هشدارهای پلیس زمینه ساز مشکلات این چنینی می‌شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
اعمال محدودیت در عبور و مرور افراد مشکوک یا مبتلا به کروناوی افزود: ما به جای قرنطینه شهرها محدودیت برای عبور و مرور افراد مشکوک و مبتلا اعمال خواهیم کرد. تمدید تعطیلی مدارس در مناطق آلوده به کرونا طی دوره‌ای سه روزهوزیر بهداشت درباره تعطیلی مدارس اظهار کرد: برای تعطیلی مدارس در مناطق آلوده جمعه شب تصمیم‌گیری خواهد شد. فعلا در مناطق آلوده مدارس را در یک دوره سه روزه تعطیل خواهیم کرد و اگر نیاز به تمدید این تعطیلی باشد اعلام می‌کنیم. در عین حال لیست مناطق آلوده را جمعه شب اعلام خواهیم کرد. وی گفت: از آنجایی که دانشجویان به شهرهای خود بازگشتند و شناسایی افراد مبتلا دشوار است، تصمیم گرفتیم تا دانشگاه‌ها را یک هفته دیگر تعطیل کنیم تا در دانشجویان شبهه آلودگی نداشته باشیم.
ایمناایمنا23 ساعت قبل
قیمت مدل‌های مختلف تلفن همراه برند اپل در بازار، نسبت به هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته به طوری که قیمت آخرین مدل آیفون ۱۱ از سری گوشی‌های جدید اپل به ۳۰ میلیون تومان رسیده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز23 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، همانطور که می‌دانیم کاربران رایانه به منظور بهره گیری از اطلاعات موجود در صفحات شبکه جهانی وب از مرورگرهای اینترنتی مختلفی استفاده می‌کنند که شاید معروف‌ترین آنها گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس باشد. شاید در فضای مجازی و اینترنت تعداد بی شماری از مرورگرهای اینترنتی وجود داشته باشند تا به کاربران امکان بهره مندی از شبکه جهانی وب را بدهند اما آنچه واضح و مسلم به نظر می‌رسد، آن است که همه آنها امکانات و قابلیت‌های موردنظر کاربران را ندارند و نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای جامع آنها در اینترنت باشند. به همین دلیل بر اساس گزارشی که در وب سایت دیجی تایمز آمده است، به تازگی کارشناسان فعال در حوزه فناوری فهرستی از بهترین مرورگرهای اینترنتی را برای رایانه‌های شخصی که عموما مبتنی بر سیستم عامل ویندوز هستند را تهیه و منتشر کرده‌اند که در زیر به مروری بر آنها خواهیم پرداخت: بهترین مرورگر اینترنت وب: گوگل کروم (GoogleChrome) بهترین جایگزین گوگل کروم: موزیلا فایرفاکس (FireFox) خلاقانه‌ترین مرورگر اینترنتی: اوپرا (Opera) مجهزترین مرورگر اینترنتی وب: مایکروسافت اج (Microsoft Edge) مرورگر اختصاصی محصولات اپل: سافاری (Apple Safari) مرورگر اینترنتی کم نظیر: ویوالدی (Vivaldi) عجیب و غریب‌ترین مرورگر اینترنتی: بریو (Brave) مرورگر اینترنتی بدون نیاز به فیلترشکن (Tor)

اخبار بیشتر