پیکر بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان با حضور مردم به خاک سپرده شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

پیکر بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان با حضور مردم به خاک سپرده شد

پیکر خواننده بهنام صفوی در شاهین شهر به خاک سپرده شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
پیکر خواننده بهنام صفوی در شاهین شهر به خاک سپرده شد
اصفهان- ایرنا- پیکر بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ روز چهارشنبه پس از تشییع در مقابل خانه هنرمندان اصفهان با حضور خانواده، هنرمندان و دوستداران این هنرمند در بهشت معصومه شاهین شهر به خاک سپرده شد.

به گزارش ایرنا، پیکر این هنرمند پس از ادای احترام هنرمندان برای تدفین، قرائت قرآن و دعا و نواختن موسیقی جنوبی (سنج و دمام) در آغوش خاک آرام گرفت.

در این مراسم جمع بسیاری از خانواده، دوستداران، هنرمندان و اهالی شهرستان شاهین شهر و استان‌های همجوار حضور داشتند.

بدلیل سکونت والدین این خواننده در شاهین شهر، پیکر او در قطعه هنرمندان بهشت معصومه این شهر به خاک سپرده شد.

شاهین شهر در ۲۰ کیلومتری شمال شهر اصفهان قرار دارد.

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ متولد ۱۵ تیر ١٣۶٢ در شیراز و خواننده موسیقی پاپ ایرانی بود که صبح روز ۲۳ اردیبهشت پس از ماه‌ها مبارزه با بیماری سرطان در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.

صفوی پیش از این بدلیل داشتن تومور مغزی توسط پزشکان مجرب مورد عمل جراحی قرار گرفت.

این خواننده جوان دی ماه پارسال نیز بدنبال وخامت حالش مجددا در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود.

نخستین آلبوم وی با نام عشق من باش در سال ۸۸ روانه بازار شد.

۶۹۹۴/۶۰۲۰

خواندن خبر در سایت منبع

حضور سلفی بگیران در مراسم تشییع پیکر زنده یاد بهنام صفوی

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
حضور سلفی بگیران در مراسم تشییع پیکر زنده یاد بهنام صفوی
خبرگزاری میزان- مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی خواننده جوان کشور روزچهارشنبه با حضور علاقمندان و هنرمندان این عرصه از مقابل خانه هنرمندان اصفهان برگزار شد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی خواننده جوان کشور روزچهارشنبه با حضور علاقمندان و هنرمندان این عرصه از مقابل خانه هنرمندان اصفهان برگزار شد.

در این مراسم مانند برخی مراسم‌های دیگر حضور افرادی برای گرفتن عکس یادگاری به چشم می‌خورد.

حضور سلفی بگیران در مراسم تشییع پیکر زنده یاد بهنام صفوی - 2حضور سلفی بگیران در مراسم تشییع پیکر زنده یاد بهنام صفوی - 5حضور سلفی بگیران در مراسم تشییع پیکر زنده یاد بهنام صفوی - 6

انتهای پیام/

منبع: ایرنا/فارس

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی»

ایسناخبرگزاری ایسنا
مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی»
پیکر «بهنام صفوی» خواننده پاپ، چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت، برای وداع در مقابل خانه هنرمندان اصفهان و در کنار خیل عظیم دوستدارانش برای ادای احترام قرار گرفت. پیکر این هنرمند پس از مراسم در بهشت معصومه شاهین شهر به خاک سپرده شد. بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ پس از سال‌ها تحمل بیماری روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ در سن ۳۶ سالگی درگذشت.
مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 0مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 2مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 3مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 4مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 5مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 6مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 7مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 8مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 9مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 11مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 12مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 13مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 14مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 15مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 16مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 17مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 18مراسم تشییع پیکر مرحوم «بهنام صفوی» - 19

عکس: آریا جعفری - فاطمه صادق زاده

خواندن خبر در سایت منبع

تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر
پیکر زنده یاد بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ امروز با حضور هنردوستان در اصفهان تشییع شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، بهنام صفوی خواننده جوان پاپ کشورمان در سال ۱۳۶۲ در شهر شیراز متولد شد، این خواننده پاپ کشورمان از سال ۹۲ دچار ضایعهٔ مغزی شده بود که با پیشرفت این بیماری تیرماه ۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد.

وضعیت جسمی بهنام صفوی پس از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و آلبوم جدیدی نیز به نام «معجزه» را هم منتشر کرد و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی در شهرهای مختلف برگزار کرد، همچنین چندین تک‌آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد.

در سال ۹۶ باری دیگر بیماری وی تشدید شد و این‌بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پروفسور سمیعی تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت و بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت، بهنام صفوی اما پس از حدود ۲ سال دیگر مبارزه با سرطان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۹۸ در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.

مراسم تشییع بهنام صفوی پیش از ظهر امروز و با حضور خانواده، جمعی از هوادارانش، برخی هنرمندان و عموم مردم از مقابل خانه هنرمندان اصفهان آغاز شد، پیکر این خواننده جوان پاپ کشورمان سرانجام در قطعه هنرمندان بهشت معصومه شاهین‌شهر اصفهان آرام گرفت.

تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 7تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 8تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 9تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 10تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 11تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 12تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 13تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 14تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 15تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 16تشییع پیکر «بهنام صفوی» به روایت تصویر - 17

خواندن خبر در سایت منبع

ویدئو / تشییع پیکر بهنام صفوی خواننده پاپ

ایسناخبرگزاری ایسنا
پیکر بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور دوستداران، و خانواده وی از مقابل خانه هنرمندان در اصفهان تشییع شد.

تصویربردار: علیرضا پویا نسب / ‏‬ تدوینگر اسماعیل گلرخ

خواندن خبر در سایت منبع

تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی

انتخابخبرگزاری انتخاب
تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی
با حضور گسترده دوستداران هنر در اصفهان پیکر بهنام صفوی از مقابل خانه هنرمندان تشییع شد. پیکر این جوان هنرمند، پس از تشییع، در آرامستان شاهین شهر به خاک سپرده شد. بهنام صفوی 36 ساله، بعد از عمل جراحی خود در آلمان، به ایران بازگشت و در حال گذراندن دوره‌های شیمی‌درمانی و پرتودرمانی بود؛ ولی سرانجام، دوشنبه این هفته در شهر اصفهان درگذشت.
تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 0تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 2تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 3تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 4تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 5تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 6تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 7تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 8تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 10تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 11تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 12تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 13تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 14تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 15تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 16تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 17تصاویر برگزیده: تشییع پیکر بهنام صفوی - 18

عکس: ایرنا، باشگاه خبرنگاران، تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
فیش یک نقاش ساختمان و پدر ۶ فرزند علاوه بر قتل و اذیت و آزار کودکان، آدمخوار نیز بود. آلبرت فیش در واشینگتن به دنیا آمد و پدرش، یک ناخدا در زمان تولد وی ۷۵ سال سن داشت. پدر فیش هنگامی که وی ۵ ساله بود درگذشت و وی را به یتیم خانه فرستادند و وی بار‌ها از یتیم خانه گریخت. فیش در سال ۱۹۲۸ علاقه‌اش به خوردن گوشت انسان را نمایان کرد و در آن سال دختری ۱۲ ساله به نام گریس باد را قربانی این عادت عجیبش کرد. آخرین جمله که او به زبان راند این بود: من سال‌ها پیش در خشکسالی که در چین روی داد، به خوردن گوشت انسان علاقه‌مند شدم.

افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نظر می‌رسد اکنون که مردم تمایل بیشتری به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به خودروی شخصی دارند؛ مسئولان دولتی هم بخشی از درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین را به توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اختصاص دهند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان دارالقرآن الکریم ضمن صدور بیانیه و محکوم کردن اقدامات ناشایست و ساختار شکنانه فتنه‌گران و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در مصلای شهر قدس توسط عده‌ای آشوب‌گر یکصد جلد قرآن کریم به مصلای شهرستان قدس اهدا کرد. این اقدام در پی اقدامات هنجار شکنانه ایادی استکبار جهانی و فتنه‌گران در کشور و سوزاندن قرآن کریم و اهانت به ساحت مقدس کلام الهی و اماکن مذهبی و تخریب اموال عمومی و ایجاد نا امنی در برخی مناطق کشور صورت گرفت. بی‌شک آتش زدن اماکن عمومی و مراکز دولتی و خصوصی و اهانت به مساجد و علی الخصوص آتش زدن «قرآن کریم» کار مردم مسلمان این دیار نیست و چنین اقدامات شنیعی مخصوص فتنه طراحی شده از سوی مستکبرانی است که دست‌شان تا مرفق به خون این مردم مسلمان آغشته است. اما همان‌گونه که قرآن کریم وعده داده است: «إن ٱلذین قالوا۟ ربنا ٱلله ثم ٱستقٰموا۟ تتنزل علیهم ٱلملٰٓئکة ألا تخافوا۟ ولا تحزنوا۟ وأبشروا۟ بٱلجنة ٱلتی کنتم توعدون». سازمان دارالقرآن الکریم

همایش بین المللی زخم و ترمیم بافت

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
الفالف23 ساعت قبل
انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبانپس از اجرا شدن طرح افزایش قیمت بنزین، عباسعلی کدخدایی در توییتی خواهان پاسخگویی دولت شد که عباس عبدی از این اتفاق انتقاد کرد. از نظر بنده شورای نگهبان مهم‌ترین رکن حقوقی این کشور است، ولی کمترین اعتبار حقوقی را در استدلال‌های مهم آن شاهدیم. اینکه شورای نگهبان بر اساس قانون عمل می‌کند فقط یک ادعاست، این ادعا را باید به محک داوری حقوقدانان سپرد. عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش بیان داشت: ادبیات آقای روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی غیرقابل دفاع بوده و گفتارهایی را در برابر یکی از اعضا به کار برده است که به هیچ وجه قابل قبول نیست. سلیمی گفت: آقای روحانی گویا تصور کرده است که اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کارگزاران و کارمندان دولت محسوب می‌شوند؛ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرهیختگان کشور محسوب می‌شوند نه گماشته آقای روحانی.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
ایسنا/هرمزگان رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان گفت: مردم غیور مرزدار هرمزگان امروز با حضور حماسی و باشکوه خود مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‌ها، اغتشاشگران و فتنه گران زدند. علی صالحی در حاشیه «راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور» در بندرعباس در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: جا دارد از مردم شریف، نجیب و ولایتمدار هرمزگان به‌واسطه حضور حماسی‌شان در راهپیمایی خودجوش صبح امروز تقدیر و تشکر کنم. وی تصریح کرد: مردم انقلابی و ولایتمدار هرمزگان در واقعه اخیر شرافت، فرهنگ و نجابتشان را به سراسر جهان و ایران اسلامی نشان دادند. به گزارش ایسنا، رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان اضافه کرد: مردم غیور مرزدار هرمزگان امروز با حضور حماسی و باشکوه خود مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‌ها، اغتشاشگران و فتنه گران زدند. وی ادامه داد: باید قدردان این ملت و مردم بود که همواره در تمامی صحنه‌ها حضوری فعال داشته و با حضور حماسی خود تمامی نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۱۹ ایسوس؛ کدام لپ تاپ‌های ایسوس کارایی بهتری دارند؟

تکراتوچند ثانیه قبل

نتانیاهو رسما به فساد متهم شد‎

تسنیم6 دقیقه قبل

محموله پوشاک قاچاق در عملیات پلیس آشتیان توقیف شد

مهر6 دقیقه قبل

اتفاقی عجیب در فوتبال اتریش؛ برکناری از طریق واتس‌اپ!

نود7 دقیقه قبل

جوسازی نماینده آمریکا در آژانس درباره سطح غنی‌سازی در ایران

الف8 دقیقه قبل