اخباری از هفتاد و دومین دوره از جشنواره فیلم کن
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سرگرمی
پوشش خبری

اخباری از هفتاد و دومین دوره از جشنواره فیلم کن

سلنا گومز در فوتوکال جشنواره کن

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز
سلنا گومز در فوتوکال جشنواره کن
تصاویر سلنا گومز بازیگر «مردگان نمی‌میرند» مقابل دوربین عکاسان (فوتوکال) جشنواره کن.

به گزارش پارس نیوز،  تصاویر سلنا گومز بازیگر «مردگان نمی‌میرند» مقابل دوربین عکاسان (فوتوکال) جشنواره کن.

سلنا گومز در فوتوکال جشنواره کن - 2

منبع خبر : آخرین خبر سلنا گومز فوتوکال جشنواره کن

خواندن خبر در سایت منبع

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹
در شرایطی که تنها چند روز تا آغاز جشنواره فیلم کن ۲۰۱۹ باقی مانده، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با مورد انتظارترین فیلم‌های این جشنواره آشنا کنیم.

برترین‌ها: وقتی پای فستیوال‌های بزرگ سینمایی به میان می‌آید باید بدانید که اولین فستیوال سینمایی جهان فسیتوال سینمایی ونیز بود که در سال ۱۹۳۲ توسط یک تاجر ثروتمند ایتالیایی به نام جوزپه وولپی و در پاسخ به افزایش محبوبیت فیلم‌های آمریکایی در کشور خود تاسیس شد. رفته رفته فستیوال‌های دیگری در سراسر جهان شکل گرفته که هدف آن‌ها شناساندن و ارج نهادن به فیلم‌هایی بود که در خارج از هالیوود دیده نمی‌شدند، همان هدفی که وولپی در ابتدای تاسیس فستیوال ونیز داشت.

با این وجود فستیوال یا جشنواره فیلم کن یک سر و گردن از دیگر جشنواره‌های سینمایی بالاتر است و ماه می‌ماهی است که بسیاری از فیلم سازان قدیمی و تازه کار و البته علاقمندان سینما به طور کلی هر ساله انتظار آن را می‌کشند تا شاهد عرضه فیلم‌هایی متفاوت باشند.

مبهم، متعادل، عمیق و چشم نواز، این‌ها برچسب‌هایی است که اغلب به فیلم‌هایی که اولین بار در فستیوال‌های سینمایی به نمایش در می‌آیند داده می‌شود. فیلم‌ها از چنین فستیوال‌هایی برای بالا بردن هیجان و جذابیت اطراف خود استفاده می‌کنند. در شرایطی که تنها چند روز تا آغاز این جشنواره سینمایی باقی مانده، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ آشنا کنیم.

۱۰- عشق خانوادگی (ورنر هرتسوگ)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 5

ورنر هرتسوگ به عنوان یکی از شجاع‌ترین فیلمسازان تاریخ سینما، با سبک روایی و داستانی متفاوتش برای خود نامی دست و پا کرده و الهام بخش فیلم سازان جوان زیادی شده است. او در طول فعالیت دراز خود در سینما همواره روابطه انسانی را به عمیق‌ترین شکل ممکن مانند یک مستند به تصویر کشیده است. همه ما از سختی‌ها و فداکار‌های او برای ساخت فیلم‌هایی شبه مستند مانند «مرد گریزلی»، «فیتز کارالدو» و «آگیره، خشم خداوند» آگاهیم. حتی او توانست برای فیلم «فیتز کارالدو» جایزه بهترین کارگردانی جشنواره کن را نیز بدست آورد.

هرتسوگ در جدیدترین اثر خود که در این فستیوال به نمایش در خواهد آمد نیز کار‌های غیرقابل باوری انجام داده است. جالب است بدانید که بازیگران فیلم جدید او با عنوان «شرکت مسئولیت محدود، عشق خانوادگی» (Family Romance, LLC) بازیگرانی هستند که تنها ژاپنی بلدند و هرتسوگ نیز خود آشنایی خاصی با این زبان ندارد. با وجود این تفاوت زبانی که مانع تعامل می‌شود (ظاهرا) او فیلمش را در این شرایط ساخته و بسیاری انتظار اکران فیلم او در کن ۲۰۱۹ را می‌کشند.

۹- ببخشید دلمان برایت تنگ شده بود (کن لوچ)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 10

کن لوچ که یکی از بهترین فیلم سازان بریتانیایی تاریخ سینماست، امسال در جشنواره فیلم کن و بعد از بردن جایزه نخل طلایی بهترین فیلم برای «من دانیل بلیک هستم» در سال‌ها گذشته، نیز حضور خواهد داشت. فیلم جدید او با عنوان «ببخشید دلمان برایت تنگ شده بود» (Sorry We Missed You) به ماجرای بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ و تاثیری که روی شهروندان آمریکایی داشت می‌پردازد.

این سبک داستانی برای لوچ آشناست، زیرا او کارگردانی است که همواره فیلم هایش را در مورد زندگی روزمره و دغذغه‌های آن ساخته است. او پیشینه خوبی در جشنواره کن داشته و دو بار برنده جایزه نخل طلایی برای بهترین فیلم شده است که کمتر تاکنون سابقه داشته است. فیلم جدید او در کن ۲۰۱۹ را نیز نمی‌توان از دست داد.

۸- درد و افتخار (پدرو آلمودوار)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 14

پدرو آلمودوار کارگردانی است که در دنیای سینما با افتخار پیر شده و اکنون تصمیم گرفته یک فیلم زندگینامه‌ای غیر رسمی با بازیگران و کادر فیلم سازی همیشگی خود بسازد. فیلم «درد و افتخار» (Pain and Glory) قبلا در اسپانیا اکران شده و نقد‌های خوبی دریافت کرده است، اما برای سینمارو‌های خارجی که هنوز فیلم جدید آلمودوار را در کشورشان اکران شده ندیده‌اند، جشنواره کن ۲۰۱۹ بهترین فرصت برای دیدن فیلم در سریع‌ترین زمان ممکن است.

آلمودوار در طول دوران فعالیت خود ۵ بار نامزد دریافت جایزه نخل طلایی فستیوال کن شده، اما هیچگاه موفق به کسب جایزه نشده است. آیا این بار او موفق می‌شود بالاخره این جایزه را با خود به خانه ببرد؟ پاسخی برای این سوال هنوز وجود ندارد، اما می‌توان آن را دارای شانس دانست.

۷- مکتوب، عشق من: میان آهنگ (عبداللطیف کشیش)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 18

در سال ۲۰۱۳ در جشنواره فیلم کن اتفاقی بی سابقه رخ داد و برای اولین بار جایزه نخ طلایی به بازیگر زن نقش اول و کارگردان آن فیلم تعلق گرفت. هیئت داوران به این نتیجه رسید که بدون بازی متعهدانه و پرتلاش بازیگران اصلی، ایده بصری عبداللطیف کشیش نمی‌توانست به این خوبی در قالب پرده سینما ترجمه شود. فیلم او اگر چه زیبا و متفاوت بود، اما به خاطر صحنه‌های جنسی اش و همچنین فشار‌هایی که کشیش به بازیگران وارد کرده بود با نقد‌هایی اخلاقی مواجه شد.

وقتی که کشیش تصمیم گرفت فیلم دیگر خود با عنوان «مکتوب، عشق من» (Mektoub, My Love) را در دو بخش ساخته و منتشر کند، تهیه کنندگان فیلم از حمایت مالی او دست برداشته و در پاسخ، کشیش برای تامین هزینه‌های ساخت فیلمش جایزه نخ طلایی که گرفته بود را به حراج گذاشت. قسمت اول این فیلم با عنوان «مکتوب، عشق من: آواز خواندن» (Mektoub, My Love: Canto Uno) منتشر شده و نقد‌های نسبتا مثبتی دریافت کرد.

اکنون قرار است دومین قسمت از این فیلم با عنوان «مکتوب، عشق من: میان آهنگ» (Mektoub, My Love: Intermezzo) در جشنواره کن ۲۰۱۹ منتشر شود و بسیاری انتظار نتیجه کار را می‌کشند.

۶- لوکس اترنا (گاسپار نوئه)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 23

گاسپار نوئه کارگردانی است که به خوبی مخاطبانش را می‌شناسد و از همین دانش برای بدحال کردن آن‌ها با خشونت و البته واقعیت عملی زندگی استفاده می‌کند. همزمان او کارگردان بزرگی است و از دیرباز با جشنواره کن ارتباط داشته و غیر از فیلم اولش، تمامی فیلم‌های خود را برای اولین بار در این جشنواره اکران کرده است. اولین حضور او در جشنواره کن با فیلم «برگشت ناپذیر» بود که واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت، برخی آن را ستودند و برخی دیگر به خاطر خشونت مفرط داستان سالن را ترک کردند.

بعد از چند فیلم بحث برانگیز دیگر، نوئه سال گذشته با فیلم «کلایمکس» بار دیگر خبرساز شد، فیلمی که جایزه هنر سینما را از جشنواره کن دریافت کرد. اکنون قرار است فیلمی دیگر از او با عنوان «لوکس اترنا» (Lux AEterna) در جشنواره کن ۲۰۱۹ منتشر شود و همه می‌دانند که باید از او چه انتظاری داشته باشند. آن‌ها انتظار تجربه‌ای عاطفی با طراحی صدای فوق العاده و کار با دوربین متفاوتی را می‌کشند.

۵- مردگان نمی‌میرند (جیم جارموش)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 28

جیم جارموش اولین بار شانس خود در ژانر وحشت-زامبی را در سال ۲۰۱۳ و با فیلم «تن‌ها عاشقان زنده می‌مانند» امتحان کرد. این فیلم برداشتی هوشمندانه، اما عجیب و غریب از زندگی خون آشام‌ها بود و منتقدان نیز از آن استقبال کردند. اکنون او قصد دارد دومین فیلم زامبی محور خود را با عنوان «مردگان نمی‌میرند» (The Dead Don’t Die) در جشنواره کن به نامیش درآورد که البته تفاوت‌هایی با فیلم قبلی او در این ژانر دارد.

او مانند همیشه از بازیگران مورد علاقه خودش استفاده کرده است: بیل موری، آدام درایور و تیلدا سوینتون. جارموش نیز یکی از کارگردانانی است که همواره مشتری جشنواره کن بوده و چندین بار نامزد دریافت جایزه نخ طلایی این جشنواره نیز شده است. این بار نیز فیلم او برای کسب جایزه بهترین فیلم جشنواره تلاش می‌کند و البته بسیاری انتظار روایت جیم جارموش متفاوت از دنیای زامبی‌ها را می‌کشند.

۴- انگل (بونگ جوون هو)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 32

بونگ جوون هو خاطرات خوبی از جشنواره کن دارد و تنها فیلم او که تاکنون در این جشنواره به نمایش درآمده، «اوکجا»، با کف زدن‌های ایستاده حاضران سالن به مدت ۴ دقیقه مداوم همراه بود. او فیلم سازی تنوع گراست و در چندین ژانر فیلم ساخته است. علاوه بر فیلم سازی به زبان مادری اش، کره‌ای، او فیلم‌هایی تماما انگلیسی نیز ساخته است. اکنون او با فیلمی کره‌ای زبان به نام «انگل» (Parasite) بازگشته است که در جشنواره کن ۲۰۱۹ به نمایش درخواهد آمد.

۳- فانوس دریایی (رابرت اگرز)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 35

ما در عصر طلایی ژانر وحشت هستیم و اولین فیلم رابرت اگرز با عنوان «جادوگر» با فاصله‌ای بسیار زیاد بهترین فیلم ترسناک یک دهه اخیر است. اگرز از تمامی جامپ اسکر‌های کلیشه‌ای و معمول اجتناب کرده و اولین فیلم خود را تنها با استفاده از فضای وحشت انگیز و بن مایه دینی ساخته است که نتیجه‌ای فوق العاده در پی داشت.

اکنون، اما در انتظار فیلم جدید او با بن مایه‌ای مشابه به نام «فانوس دریایی» (The Lighthouse) هستیم که قرار است دنباله‌ای بر «جادوگر» بوده و رابرت پتینسون و ویلم دفو نقش‌های اصلی آن را بر عهده دارند. اخیرا پروژه‌های کاری پتینسون با موفقیت همراه بوده‌اند و خود را به عنوان یک بازیگر قوی و با استعداد به اثبات رسانده است. دفو نیز نیازی به معرفی ندارد و بازی اخیر او در فیلم «در دروازه ابدیت» با ستایش منتقدان همراه شده است.

بدین ترتیب با داشتن دو بازیگر روی فرم، ژارین بلاشک پشت دوربین، و تولیدی سیاه و سفید به کارگردانی اگرز، فیلمی که برای جشنواره کن ۲۰۱۹ انتخاب شده نمی‌تواند فیلمی قوی و مورد انتظار نباشد.

۲-زندگی پنهان (ترنس مالیک)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 40

اگر قرار باشد به فیلم‌های یکی از کارگردانان این متن عنوان «عمیق» را بدهیم بدون شک آن فیلم متعلق به ترنس مالیک خواهد بود. او کارگردانی است که فیلمی در مورد جنگ جهانی اول ساخته که هیچ شباهتی با هیچ فیلم دیگری ندارد و بخش زیادی از داستان را به مقایسه زیبایی‌های مسحور کننده طبیعت و عداوت و خشونت در میدان نبرد اختصاص داده است.

او یک فیلم ساز فیلسوف است و در آکسفورد به مطالعه عمیق آثار هایدگر و کیرکگارد پرداخته است. فیلم‌های او باعث ایجاد واکنش‌های متفاوتی در میان مخاطبان شده است، برخی سبک فیلم سازی او را پوچ و خام و برخی دیگر او را بهترین فیلمساز نسل کنونی می‌نامند، افسانه‌ای زنده.

مالیک با جشنواره سینمایی کن رابطه خوبی داشته و در سال ۲۰۱۱ برای فیلم «درخت زندگی» برنده جایزه نخل طلایی این جشنواره نیز شد. فیلم جدید او با عنوان «زندگی پنهان» (A Hidden Life) زندگی مردی را روایت می‌کند که قصد داشت در جنگ جهانی دوم برای رایش سوم بجنگد. این فیلم حاوی آخرین هنرنمایی‌های مایکل نیکویست و برونو گانز است که احتمالا با فیلم دیگر او در این ژانر به نام «خط سرخ باریک» شباهت‌هایی خواهد داشت.

۱- روزی روزگاری در هالیوود (کوئنتین تارانتینو)

مورد انتظارترین فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۹ - 46

بدون شک مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین فیلم این لیست، فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time In Hollywood) جدیدترین اثر کوئنتین تارانتینو است که همه مشتاق تماشای آن هستند. او به خوبی توانسته اشخاص حرفه‌ای صنعت سینما و سینمارو‌های معمولی را جذب فیلم خود کند. در مورد فیلم جدیدش، این جذابیت را نمی‌توان تنها به یک فاکتور منتسب دانست، زیرا فاکتور‌های جذاب زیادی در این فیلم وجود دارد که مهم‌ترین آن بازگشت لئوناردو دی کاپریو به فیلم‌های تارانتینو بعد از موفقیت «جانگوی آزاد شده» است.

برد پیت در کنار مارگو رابی زیبا و با استعداد نیز در فیلم حضور خواهند داشت، اما گل سر سبد بازیگران فیلم آل پاچینو است که ما را از کیفیت فیلم مطمئن می‌سازد. تارانتینو در یک سال گذشته موفق شده که جزییات مهم بسیاری از داستان فیلم جدیدش را مخفی نگه دارد، اما همه می‌دانیم که داستان فیلم جدید او در مورد یک بازیگر سریال‌های تلویزیونی و بدلکار او در عصر طلایی هالیوود خواهد بود.

فهرست شخصیت‌های ترسیم شده در فیلم نیز بر هیجان ما برای تماشای این فیلم می‌افزاید: شارون تیت همسر سابق رومن پولانسکی، لینت فروم عضو سابق خانواده مانسون، خود چارلز مانسون، چارلز واتسون، بروس لی و غیره. تارانتینو گفته است که تنها ۱۰ فیلم خواهد ساخت و این فیلم نهمین فیلم تارانتینو و به طور غیررسمی آخرین مورد از سه گانه سینمایی متفاوت اوست. این فیلم ابتدا در جشنواره فیلم کن و پس از آن در سراسر جهان منتشر خواهد شد.

منبع: tasteofcinema

خواندن خبر در سایت منبع

جشنواره کن ۲۰۱۹ با رژه زامبی‌ها کلید خورد | بازهم سینما علیه ترامپ

همشهریخبرگزاری همشهری
جشنواره کن ۲۰۱۹ با رژه زامبی‌ها کلید خورد | بازهم سینما علیه ترامپ
همشهری آنلاین: هفتاد و دومین دوره جشنواره کن شب گذشته با رژه بازیگران فیلم جدید جیم جارموش که درباره زامبی‌ها ساخته شده روی فرش قرمز این رویداد، کار خود را آغاز کرد.

به گزارش ورایتی، بیل موری، آدام درایور و سلنا گومز از جمله بازیگران فیلم «مرده‌ها نمی‌میرند» جیم جارموش بودند که شب پیش بیرون کاخ جشنواره روی فرش قرمز رفتند و جشنواره فیلم کن ۲۰۱۹ را شروع کردند.

البته این‌ها تنها نام‌های بزرگی نبودند که در برابر دوربین عکاسان و هواداران سینما قرار گرفتند و خاویر باردم، ال فانینگ، تیلدا سوینتون نیز از جمله بازیگرانی بودند که در شب افتتاحیه در برابر جمع مشتاق حاضر شدند.

مراسم شب افتتاحیه با حضور ادوارد بیر به‌عنوان مجری برگزار شد و او بار دیگر درباره نبودن نتفلیکس در جشنواره صحبت کرد و گفت فیلم سینمایی را باید بشود در سینما دید و همین علت نبودن این کمپانی بزرگ فیلمسازی در جشنواره کن است.

در این افتتاحیه آلخاندرو گونزالس ایناریتو کارگردان برنده اسکار برای «بردمن» و «بازگشته از گور» نیز روی صحنه رفت و قدرت آزادی‌بخش سینما را تحسین کرد و افزود: داستان‌ها و ایده‌ها می‌توانند زندگی‌ها را عوض کنند، این تجربه مشترک زیباست.

ایناریتو که ریاست هیأت داوران جشنواره امسال را هم برعهده دارد، ساعتی پیش از افتتاحیه در نشست رسانه‌ای خود درباره سیاست‌های ترامپ هشدار داده بود.

روی صحنه یک صندلی خالی به یاد آنیس واردا بانوی فقید سینمای فرانسه که به تازگی فوت شد قرار گرفته بود که رویش نام وی درج شده بود.

جشنواره فیلم کن کارش را با نمایش فیلم «مرده‌ها نمی‌میرند» ساخته جیم جارموش آغاز کرد.

از این فیلم به نوعی به عنوان فیلمی ضد ترامپ یاد شده، زیرا زامبی‌ها بر اثر تغییرات آب و هوایی ایجاد شده‌اند و در عین حال به شعار «آمریکا را بزرگ می‌کنیم» با شعار «آمریکا را دوباره سفید می‌کنیم» ارجاع داده است.

امسال گرچه کارگردان‌های آمریکایی جایگاه زیادی در کن ندارند، ولی کن بار دیگر به قول خودش برای تمرکز بر کارگردان‌های دیگر کشورها وفادار بوده و پدرو آلمادوار با فیلم زندگینامه‌ای خود با عنوان «رنج و افتخار»، برادران داردن بلژیکی با فیلم «احمد جوان» و آرنو دپلشن کارگردان فرانسوی با فیلم «اوه مرسی!» در جشنواره حاضر خواهند بود.

هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن که از دیشب کارش را شروع کرد تا ۲۵ ماه می‌به کار خود ادامه می‌دهد. کد خبر ۴۴۰۵۲۸

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

دریاچه ارواح در مازندران

9+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
زوم‌جیزوم‌جی23 ساعت قبل
بازی Wolfenstein: Youngblood شما را به‌صورت Co-op در نقش دو خواهر دوقلو وارد بازی می‌کند که برای اولین بار است که در این سری انجام گرفته است. حال و بر اساس جدیدترین اخبار بازی، دو استودیو آرکین استودیوز و مشین گیمز، تریلری جدید از این بازی منتشر کرده‌اند که بخش‌هایی از ماموریت‌های این دو خواهر را در مقابل نیروهای نازی نشان می‌دهد. تریلر جدید بازی Wolfenstein: Youngblood را در زیر مشاهده می‌کنید: دانلود ویدیو از آپاراتدر این بازی و در نقش هریک از این دخترها که بخواهید قرار بگیرید، باید تمام نیرو و مهمات خود را بر سر نیروهای نازی خالی کنید. البته برای راحت‌تر شدن کار می‌توانید بازی را به هر تعداد از دوستان خود که خواستید بدهید، اما در آن واحد تنها با یک نفر از آن‌ها می‌توانید وارد بازی شوید. در راستای سایر اخبار مرتبط با این بازی پیش‌تر در زومجی خواندید که بازی Wolfenstein: Youngblood طولانی‌تر از نسخه‌های پیشین خواهد بود.
موسیقی ماموسیقی ما23 ساعت قبل
[حسام الدین سراج - خواننده موسیقی ایرانی] در دوره نوجوانی من و هم‌نسلانم، رادیو مجموعه برنامه‌ای با نام «گل‌ها» داشت که شامل برگ سبز، گل‌های جاویدان و یک شاخه گل می‌شد (این برنامه‌ها مختص موسیقی ایرانی بود) در این برنامه‌ها اساتیدی چون محمودی خوانساری، حسین قوامی، ایرج، اکبر گلپایگانی و بسیاری دیگر از خوانندگان به اجرای موسیقی می‌پرداختند؛ به گمان من یکی از بهترین اجراها در آن برنامه‌ها، مربوط به استاد «ایرج» بود، به خصوص در شیوه‌ی اجرای تحریرها که مخصوص خود ایشان بود و هیچ خواننده‌ای قبل از ایشان چنین تحریرهایی را اجرا نمی‌کرد؛ اگرچه امروز خوانندگان بسیاری از ایشان تقلید می‌کنند. در همان سن و سال نوجوانی شنیدن تحریرهای متریک و منظم و دقیق استاد ایرج مرا به وجد می‌‌آورد و از شنیدن صدای مردانه و با صلابت‌شان احساس لذت و حتی سعی می‌کردم برخی از آوازهایی را که می‌خواندند حفظ کنم و بخوانم. خیلی خوب آواز استاد در سه گاه با مطلع: «خوش آن که حلقه‌های سر زلف واکنی/ دیوانگان سلسله‌ات را رها کنی/ کار جنون ما به تماشا کشیده است/ یعنی تو هم بیا که تماشای ما کنی» را به خاطر دارم ….
زوم‌جیزوم‌جی23 ساعت قبل
به‌تازگی استودیو Bigben Interactive تریلر جدیدی را از بازی The Sinking City منتشر کرده است که در جریان آن شاهد دشمنان، معماها و جهان بازی هستیم. در بازی The Sinking City بازیکنان هدایت کاراکتری به‌نام چارلز رید (Charles W. Reed) را برعهده می‌گیرند که یک محقق خصوصی است. از آن‌جایی که یک محقق هستید، گشت‌وگذار و پیدا کردن سرنخ‌های مختلف، یکی از المان‌های کلیدی بازی The Sinking City است. در ادامه می‌توانید تریلر Rotten Reality بازی The Sinking City را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. The Sinking City در تاریخ ۶ تیر ماه (۲۷ ژوئن) روی کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴17 ساعت قبل
ساعت ۲۴- طرز تهیه ماقوت زعفرانی / مواد لازم جهت تهیه ماقوت زعفرانی / نکات تهیه ماقوت زعفرانی / خواص نشاسته / طرز تهیه دسر خوشمزه ماقوتمواد لازم جهت تهیه ماقوت زعفرانی برای ۴ نفر: خلال بادام برای تزئین به مقدار لازمزعفران به مقدار لازمگلاب یک چهارم لیوانشکر یک سوم لیواننشاسته گل دو قاشق غذا خوریآب دو لیوانطرز تهیه ماقوت زعفرانی: ماقوت دسر سنتی شهر یزد می‌باشد و بسیار خوشمزه می‌باشد توصیه می‌شود برای یک بار هم که شده این دسر را امتحان نمایید ماقوت شبیه مسقطی می‌باشد اما شفاف‌تر است و مثل مسقطی سفت نیست. ۸- این دسر را درجای خنکی غیر از یخچال قرار دهید تا خنک گردد (نه توی یخچال). یک روش تهیه هم هست که همه مواد را داخل قابلمه ریخته تا به جوش بیاید البته با تهیه دسر به این روش دسر شما شفافیت خوبی نخواهد داشت. طرز تهیه ماقوت با شیر و نشاسته: می توانید به جای آب از شیر استفاده نمایید ولی باز هم ذکر می‌کنیم که دسر شفافی نخواهید داشت و اصول تهیه ماقوت بدون شیر می‌باشد. (طرز تهیه ماقوت زعفرانی)

میوه‌های عجیب و هیجان انگیز آسیا! (+عکس)

20+
عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل

اخبار بیشتر