اخبار قیمت‌های روز بازار - شنبه 28 اردیبهشت‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - شنبه 28 اردیبهشت‌ماه

کاهش قیمت میوه و تره بار در بازار کوثر + جدول

ایمناخبرگزاری ایمنا
کاهش قیمت میوه و تره بار در بازار کوثر + جدول
نرخ انواع میوه و تره‌بار در بازارهای روز کوثر با تغییراتی همراه بوده به‌طوری که غالب اقلام کاهش قیمت داشته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قیمت انواع میوه و سبزیجات امروز ‌شنبه – ۲۸ اردیبهشت‌ماه - در بازارهای روز کوثر اصفهان به شرح زیر در جدول آمده‌است؛

کاهش قیمت میوه و تره بار در بازار کوثر + جدول - 2

خواندن خبر در سایت منبع

افزایش بی‌وقفه قیمت گوشی؛ چرا قیمت موبایل به ثبات نمی‌رسد؟

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
افزایش بی‌وقفه قیمت گوشی؛ چرا قیمت موبایل به ثبات نمی‌رسد؟
​اقتصاد نیوز:افزایش نرخ ارز در طی سال گذشته عامل مهم و اجتنا‌ب‌ناپذیر در گرانی کالاها بود؛ اما این تنها دلیلی نیست که به موجب آن قیمت گوشی های موبایل به ثبات نمی‌رسد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز، در طی یک سال گذشته شاهد افزایش شدید نرخ ارز بودیم که موجب گرانی کالاها شد. اما عوامل دیگری نیز در این میان وجود دارند که در نهایت به موجب آن‌ها قیمت گوشی‌های موبایل به ثبات نمی‌رسد. سودجویی برخی فروشندگان از اسم رجیستری، ممنوعیت واردات گوشی و مشکلات واردکنندگان از یک طرف و در عین حال وارد کردن گوشی توسط عده‌ای خاص، اختلالات بسیار در سامانه همتا و مشکلاتی از این قبیل، دلایلی هستند که افزایش قیمت تلفن همراه را پررنگ‌تر کرده‌اند و روند گرانی گوشی‌های موبایل همچنان ادامه دارد.

در این مدت شاهد افزایش قیمت تمامی کالاها بودیم. اما قیمت گوشی‌های موبایل در طی یک سال گذشته با افزایش چند برابری روبه‌رو بوده است. موبایل در ابتدا یک کالای لوکس به‌شمار می‌رفت و در زندگی مردم نقش اساسی و ضروری نداشت. اما امروزه بخش زیادی از کارها و فعالیت‌های روزمره از طریق گوشی‌های موبایل انجام می‌شود؛ در واقع اکنون کمتر کسی را می‌توان یافت که صاحب گوشی هوشمند نباشد. تا سال گذشته شاید با کمتر از یک میلیون تومان نیز می‌توانستیم گوشی هوشمند خریداری کنیم، اما این روزها قیمت آن به‌صورت نجومی بالا رفته و انتخاب خریداران محدود و عملا دچار مشکل شده است.

البته پیش از نوسانات نرخ ارز هم شاهد افزایش قیمت موبایل بودیم؛ در آن زمان که محمد جواد آذری جهرمی، وزیر جوان کشور، اعلام کرد که تصمیم دارد مجددا طرح رجیستری را اجرایی کند. اما این بار، تصمیم بر آن شد که روش تطبیق شماره‌های همراه با IMEI اجرایی شود. با این کار امکان دور زدن رجیستری و کپی IMEI گوشی‌ها از بین رفت و تقلب در این طرح کمتر شد. اما سودجویان باز هم روش دیگری برای منفعت‌طلبی برگزیدند؛ آن‌ها با توجیه‌هایی مانند گوشی رجیسترشده یا نبود کالاهایی که به صورت قانونی وارد شده باشند، دست به گرانی زدند.افزایش قیمتی که در طرح رجیستری ایجاد شد، حباب بود

همزمان با اجرای طرح رجیستری محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، اعلام کرد که این افزایش قیمت‌ها ناشی از حباب است و مردم با نخریدن گوشی حباب را از بین می‌برند. اما روند افزایش قیمت تلفن همراه به همین جا ختم نشد؛ در شرایطی که رفته‌رفته قیمت‌ها در حال رسیدن به ثبات بود، افزایش شدید نرخ ارز دوباره مسیر ثبات قیمت موبایل را دچار مشکل کرد. افزایش شدید نرخ ارز موجب شد که در طی چند ماه، قیمت گوشی‌های موبایل به دو و سه برابر برسد. این امر حتی خریداران گوشی‌های موبایل را هم دلسرد کرد. البته با قیمت ارز حال حاضر دیگر حتی تصور کاهش قیمت هم ممکن نخواهد بود.

بخش دیگری از تنش در بازار گوشی‌های موبایل نیز مربوط به مشکلات واردکنندگان قانونی و در مقابل توانایی عده‌ی خاصی برای واردات گوشی‌های موبایل بود. در حالی که برخی با دریافت ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی گوشی‌های موبایل را با قیمت ارز آزاد می‌فروختند، اما سایر واردکنندگان موفق نشدند که از مراجع مربوطه برای واردات قانونی گوشی‌های موبایل مجور لازم را دریافت کنند. همین موضوع در یک برهه‌ی زمانی باعث کمبود گوشی‌های تلفن همراه در بازار شد و با توجه به تقاضای بالای این کالا بار دیگر افزایش قیمت آن‌ها کلید خورد.

در این مدت عوامل متعددی باعث افزایش نرخ گوشی شدند. درست است که مهم‌ترین عامل افزایش قیمت موبایل افزایش دو یا سه برابری نرخ ارز بود، اما در این میان عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار دیگری نیز هستند که حتی در زمان ثبات نرخ ارز هم به افزایش قیمت‌ها دامن می‌زنند. یکی از این عوامل واردات گوشی مسافری و سامانه همتا است که شعله‌ی افزایش قیمت را تندتر می‌کند.روزانه هزار گوشی به‌صورت چمدانی وارد کشور می‌شوند

پس از طرح رجیستری و افزایش نرخ ارز، عده‌ای از فروشندگان به واردات گوشی به‌صورت چمدانی و مسافری اقدام می‌کنند. اگرچه برای واردات گوشی به ازای هر کد ملی محدودیت‌هایی وجود دارد و امکان واردات گوشی به‌صورت چمدانی سلب شده است؛ اما قاچاقچیان سودجو و منفعت‌طلب با کدهای ملی هم اقدام به واردات گوشی کردند؛ در حالی که این گوشی‌های موبایل وارداتی واقعا به مسافران تعلق نداشتند.

قیمت گوشی‌های موبایل در کشورهای دیگر حتی با وجود گمرک و دریافت مالیات از واردکنندگان باز هم کمتر از قیمت گوشی در کشور ما است؛ فارغ از دلیل، این امر تمایل مسافران را برای وارد کردن گوشی‌های مسافری بیشتر کرده است. در حال حاضر هم با محدود کردن قانون واردات گوشی‌های موبایل به ازای هر کد ملی و تخصیص آن به هر مسافر، باز هم نوای افزایش قیمت موبایل به گوش می‌رسد. این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

مجوز صادرات جوجه؛ سکوی پرواز دوباره قیمت مرغ + صوت

کارشناسان می‌گویند مجوز صادرات جوجه یک روزه، می‌تواند به افزایش قیمت مرغ دامن بزند.
مجوز صادرات جوجه؛ سکوی پرواز دوباره قیمت مرغ + صوت - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، برنامه پیک بامدادیرادیو ایران به موضوع اعلام وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر صادرات جوجه یک روزه پرداخته است.

با وجود ثبات قیمت مرغ در روزهای اخیر، این تصمیم وزارت جهاد کشاورزی می‌تواند دوباره قیمت‌ها را افزایش دهد.

بیشتر بخوانید: پشت پرده علت گران شدن مرغ/ عرضه مرغ بدون تاریخ مصرف در بازار + فیلم 

خواندن خبر در سایت منبع

رشد ۲ درصدی قیمت نفت در یک هفته

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
رشد ۲ درصدی قیمت نفت در یک هفته
قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات دیروز با ۴۱ سنت معادل ۰.۶ درصد کاهش به ۷۲ دلار و ۲۱ سنت رسید اما رشد قیمت هفتگی حدودا دو درصدی را به ثبت رساند که اولین رشد هفتگی در ۳ هفته گذشته بود.

به گزارش مشرق به نقل از رویترز، روز جمعه قیمت جهانی‌نفت به دلیل نگرانی از افت تقاضا کاهش داشت اما به دلیل تشدید نگرانی‌ها از تبعات اختلافات سیاسی میان تهران و واشنگتن رشد قیمت هفتگی را به ثبت رساند.

در حالی که وزیر امور خارجه ایران در تلاش برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و نجات توافق هسته‌ای است، تهران در واکنش به اعزام ناو جنگی آمریکا به منطقه گفته به راحتی قادر به هدف قرار دادن کشتی‌های جنگی آمریکا در خلیج فارس است.تحریم‌ها علیه ایران موجب شده تا صادرات نفت این کشور در ماه می‌باز هم کاهش یابد

بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات دیروز با ۴۱ سنت معادل ۰٫۶ درصد کاهش به ۷۲ دلار و ۲۱ سنت رسید اما رشد قیمت هفتگی حدودا دو درصدی را به ثبت رساند که اولین رشد هفتگی در ۳ هفته گذشته بود.

قیمت نفت خام آمریکا هم در پایان معاملات دیروز با ۱۱ سنت کاهش به ۶۲ دلار و ۷۶ سنت رسید و رشد هفتگی حدودا ۱٫۷ درصدی را پشت سر گذاشت.

روز جمعه افت شاخص‌ها در بورس آمریکا به دلیل نگرانی از تشدید تنش تجاری بین آمریکا و چین موجب شد تا قیمت نفت افت کند.

رسانه‌های چینی موضع سرسختانه‌ای در قبال اختلافات تعرفه‌ای دو کشور گرفته و نوشته‌اند جنگ تجاری تنها موجب قدرتمند‌تر شدن چین خواهد شد و هرگز این کشور را به زانو در نخواهد آورد.

در تازه‌ترین تحولات منطقه خاورمیانه، ائتلاف به رهبری عربستان چندین حمله هوایی را علیه مواضع حوثی‌ها در یمن انجام داد و چندین غیرنظامی را به خاک و خون کشید. افزایش تنش‌ها در منطقه ترس از ایجاد اختلال در عرضه نفت را افزایش داده و موجب بالا رفتن قیمت‌ها شده است.منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

اونس جهانی سکه را از کاهش قیمت نجات داد / کف ۱۴ روزه در بازار دلار

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز
اونس جهانی سکه را از کاهش قیمت نجات داد / کف ۱۴ روزه در بازار دلار
روز پنج‌شنبه، شاخص ارزی ۵۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. آخرین بار که این ارز نرخ پایین‌تری را ثبت کرده بود به تاریخ ۱۲ اردیبهشت بازمی‌گشت که عدد ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومانی در برابر دلار ثبت شده بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، در آخرین روز هفته، دلار به کمترین قیمت ۱۲ روز اخیر رسید و سکه تمام بهار آزادی از مرز پنج میلیون تومانی پایین رفت.

جالب این بود که روز پنج‌شنبه قیمت دلار در مقطعی حتی تا ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان نیز پایین رفت، ولی از آن نقطه خریدهای معامله‌گران افزایش یافت تا کف قیمتی دلار پایین‌تر نرود. با افت روز پنج‌شنبه، کاهش بهای دلار در هفته گذشته به ۶/ ۵ درصد رسید. این در حالی بود که شاخص ارزی دو هفته پیش افزایش ۶/ ۶ درصدی را به ثبت رسانده بود.

به گفته فعالان، مهم‌ترین عاملی که قیمت دلار را در انتهای هفته گذشته کاهشی کرد، نزول بهای حواله درهم به زیر مرز مهم چهار هزار تومانی در اوایل روز بود. درهم در این روز حتی تا محدوده سه هزار و ۹۸۰ تومانی عقب‌نشینی کرد، ولی در نهایت روی مرز چهار هزار تومانی به کار خود پایان داد که نشان دهنده افت ۴۰ تومانی نسبت به قیمت روز چهارشنبه بود.

برخی فعالان، حفظ مرز چهار هزار تومانی درهم و بازگشت دلار از محدوده ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومانی را به‌عنوان دو نشانه افزایشی در نظر گرفتند و عنوان می‌کنند که بازار می‌تواند در ابتدای روز شنبه شاهد بازگشت قیمت‌ها به بالای محدوده ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومانی باشد.

این در حالی است که برخی دیگر باور دارند، دلار روز پنج‌شنبه از الگوی زیگزاگی روزهای قبل خود خارج شد و برای اینکه در مورد آینده قیمتی آن قضاوت کرد، نیاز است که یک بار دیگر حمایت ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومانی تست شود.

از نظر آنها، بازار به‌دلیل کمبود تقاضا، از این پس می‌تواند در یک الگوی کاهشی-فرسایشی با دامنه محدود قرار بگیرد. این در حالی است که دلار از ابتدای هفته گذشته تا روز چهارشنبه تقریبا از یک الگوی زیگزاگی پیروی می‌کرد؛ در واقع، قیمت دلار از ابتدای هفته در پس هر افزایش، کاهشی را تجربه کرد و پس از هر نزول، رشدی را به ثبت رساند.

به‌عنوان مثال، اسکناس آبی آمریکایی که روز سه‌شنبه به بالای مرز ۱۵ هزار تومانی رفته بود، روز چهارشنبه ۳۳۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. انتظار معامله‌گران این بود که با توجه به الگوی زیگزاگی، پس از کاهش روز چهارشنبه، دلار در روز ششم هفته با افزایش قیمت مواجه شود؛ با این حال، این اتفاق رخ نداد و به نظر می‌رسد از این پس بازار باید به‌دنبال الگوی نوسانی تازه‌ای بگردد.

همسو با نزول قیمت دلار، سکه تمام بهار آزادی روز پنج‌شنبه سیر نزولی به خود گرفت و با ۴۰ هزار تومان کاهش از کانال ۵ میلیونی خارج شد و روی عدد چهار میلیون و ۹۶۰ هزار تومانی قرار گرفت. با افت روز پنج‌شنبه، میزان بازدهی فلز گرانبهای داخلی در هفته گذشته به منفی ۲/ ۴ درصد رسید. سکه دو هفته پیش افزایش حدود دو درصدی را تجربه کرده بود.

یکی از عواملی که کمک کرد، سکه در هفته‌ای که گذشت، نزول زیادی را نسبت به دلار تجربه نکند، افزایش بهای اونس در بازارهای جهانی بود. باید دید در صورت کاهش بهای اونس در روز جمعه، واکنش بازار سکه در ابتدای هفته جاری چه خواهد بود. در هفته‌ای که گذشت، نیم‌سکه و ربع سکه نیز افت قیمت را تجربه کردند. نیم‌سکه نزدیک پنج درصد از ارزش خود را از دست داد و ربع سکه بیش از شش درصد افت قیمت را به ثبت رساند.

منبع: دنیای اقتصاد

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع رب گوجه فرنگی در بازار /جدول

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
قیمت انواع رب گوجه فرنگی در بازار /جدول
ساعت24 - رب گوجه فرنگی ۸۰۰ گرمی دل آسا با مبلغ ۱۸ هزار و ۷۵۳ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

قیمت انواع رب گوجه فرنگی در بازار به شرح زیر است:

قیمت انواع رب گوجه فرنگی در بازار /جدول - 2

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم1 روز قبل
عسگری اظهار داشت: اصلاح قیمت‌ها بحثی اختیاری نیست که بر اساس علاقه یا عدم علاقه اقدام به افزایش یا کاهش قیمت‌ها گرفته شود؛ بلکه این مهم در مقوله مدیریت کلان کشور امری اجتناب‌ناپذیر است. وی تصریح کرد: منابع مالی درآمدی حاصل از اصلاح قیمت سوخت به‌صورت مستقیم به خود مردم بازگردانده می‌شود. عسگری بیان داشت: در استان سمنان در بخش تولیدکنندگان حوزه‌ای که به‌طور مستقیم از اصلاح قیمت تا تأثیر پذیرفته باشد و نیازمند افزایش قیمت باشد، وجود ندارد؛ بنابراین باید در بحث حوزه‌هایی که غیرمستقیم از این موضوع تأثیر می‌پذیرند، موردبررسی قرار گیرد. وی گفت: افزایش قیمت بدون مصوبه و به‌صورت بی‌رویه در هیچ بخش و قسمتی در پی افزایش قیمت سوخت در استان سمنان پذیرفتنی نیست و برخورد جدی با این‌گونه تخلفات انجام می‌شود. عسگری در مورد ذخیره‌سازی و موجودی کالاها در استان سمنان گفت: در استان سمنان از این حیث هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.
فارسفارس21 ساعت قبل
افزایش قیمت سکه و ارز + جدولدر بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۱۵۵ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان و دلار با افزایش ۴۰۰ تومانی ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رسید.

جزئیات طرح حمایت معیشتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وزیر نفت یک روز پس از اجرای سهمیه بندی بنزین درباره منابع حاصل از افزایش نفت توضیح داد: با اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین ۳۱ هزار میلیارد تومان در سال افزایش درآمد خواهیم داشت. رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه منابع حاصل از این طرح در یک حساب مشخص که به همین عنوان نزد خزانه افتتاح شده است واریز می‌شود و ماهانه بین ۱۸ تا ۱۹ میلیون خانوار تقسیم می‌شود. کنترل مصرف بی رویه بنزین، هدفمند ساختن پرداخت یارانه سوخت و کمک به اقشار کم درآمد جامعه هدف اصلی طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اعلام شده است.

حمایت معیشتی با سهمیه بندی بنزین

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ موضوع سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، همچنین توزیع درآمد حاصل از آن بین خانوار‌ها یکی از موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود که در آن اعضا تاکید کردند که منابع حاصل از این طرح باید به درستی بین خانوار‌ها توزیع شود. از اهدافی که برای سهمیه بندی بنزین شمرده می‌شود می‌توان به عدالت اجتماعی، مبارزه با قاچاق سوخت، کاهش رانت، مقاوم سازی اقتصاد و مدیریت مصرف اشاره کرد. پیش بینی می‌شود از محل سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، سالانه حدود ۳۱ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل شود، درآمدی که قرار است برای هدفمند کردن یارانه سوخت ۶۰ میلیون نفر بازتوزیع شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل
بعد بلافاصله اسلحه‌ای را از زیر صندلی بیرون آورد و خشاب را داخل اسلحه گذاشت و به طرف من گرفت. وقتی طلاهایم را سرقت کرد به من گفت راضی باشید مادر من سرطان دارد و این طلاها را برای خرج بیماری اش می‌خواهم. وی ابتدا منکر سرقت بود اما زمانی که با شاکی پرونده مواجه شد به سرقت‌های سریالی اش از زنان اعتراف کرد. گفت‌و‌گو با متهمچرا به محض آزادی از زندان سرقت را شروع کردی؟ من داخل زندان که بودم نقشه سرقت‌ها را طراحی کردم. چرا فقط از زن‌ها سرقت می‌کردی؟ زن‌ها راحت‌تر اعتماد می‌کنند و از طرفی طلا و جواهر بیشتری نیز به همراه دارند. ‌

کاهش تقاضای خرید طلا در پی ارزش افزوده +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

هدیه پسر مهدی هاشمی به مادر بازیگرش+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

اولین واکنش مجلس به گرانی بنزین / نگرانی بابت افزایش فشار به معیشت مردم

تجارت‌نیوز1 روز قبل

ویدا:۱۸سال پیش، خواستگارم به من تجاوز کرد/ کوروش: دروغ می‌گوید، چون الان وضعم خوب شده می‌خواهد اخاذی کند

خبرآنلاین1 روز قبل

فیلم/ تازه‌ترین هنرنمایی قهرمان عصر جدید

مشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | واکنش مجری تلویزیون به واژه‌های «ترشیده» و «پیر پسر»!

خبرآنلاین1 روز قبل

گازوئیل هم گران می‌شود؟

اقتصادنیوز1 روز قبل

توزیع شبنامه علیه روحانی در صحن یک سناریوی از پیش تعیین شده بود/ رئیس‌جمهور دست روی نقطه حساسی گذاشته است

ایلنا2 روز قبل

وقتی یک سنگ کوچک حمید فرخ نژاد را زیر تیغ جراحی برد

فردا نیوز1 روز قبل

نرخ دلار و یورو در ۲۵ آبان ۹۸

میزان‌آنلاین1 روز قبل

جنجال میان بازیکنان کلیولند براونز و پیتسبورگ استیلرز، NFL را شوکه کرد؛ واکنش بازیکنان فوتبال آمریکایی به اقدام زشت مایلز گرت

طرفداری1 روز قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری6 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی

نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور20 دقیقه قبل

ایجاد بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه بازی‌های رایانه‌ای

ایبنا21 دقیقه قبل

مذاکره عربستان و روسیه بر سر سامانه دفاعی اس-۴۰۰

ایلنا22 دقیقه قبل

تشدید حضور بازرسان در بازار شهرستان اسدآباد/ افزایش قیمت تخلف است

مهر22 دقیقه قبل

مذاکره روسیه و عربستان درباره شروط تحویل سامانه اس۴۰۰

انتخاب25 دقیقه قبل

بیانیه کره شمالی درباره توقف مذاکرات با واشنگتن

مشرق‌نیوز25 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1