ویلموتس فردا در سفارت ایران در بلژیک سرمربی تیم ایران می‌شود!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

ویلموتس فردا در سفارت ایران در بلژیک سرمربی تیم ایران می‌شود!

قرارداد ویلموتس و تیم ملی در بلژیک امضا می‌شود

نودخبرگزاری نود
قرارداد ویلموتس و تیم ملی در بلژیک امضا می‌شود
رئیس فدراسیون فوتبال برای امضای قرارداد همکاری با مارک ویلموتس به بلژیک سفر می‌کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برای انعقاد قرارداد نهایی با مارک ویلموتس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال راهی بلژیک می‌شود.

در حالی که تاج در مصاحبه اخیرش گفته بود قرارداد با ویلموتس یکشنبه امضا می‌شود، با این وجود مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد که رئیس فدراسیون فوتبال سه شنبه هفته جاری (۳۱ اردیبهشت) برای امضا قرارداد با ویلموتس به بلژیک می‌رود و در این کشور قرارداد به صورت رسمی امضا می‌شود.

به این ترتیب، ویلموتس برای دو دیدار دوستانه با سوریه و کره جنوبی روی صندلی مربیگری تیم ملی ایران می‌نشیند و به طور رسمی جانشین کی‌روش می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

دلیل امضای قرارداد مارک ویلموتس در سفارت ایران در بلژیک چیست؟

مهرخبرگزاری مهر
دلیل امضای قرارداد مارک ویلموتس در سفارت ایران در بلژیک چیست؟
قرارداد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران قرار است در سفارت ایران در بلژیک امضا شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مارک ویلموتس در شرایطی هفته گذشته ایران را ترک کرد که قراردادی با فدراسیون فوتبال ایران امضا نکرد. همین مسئله شائبه‌هایی را مبنی بر عدم توافق فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس در پی داشت.

با این حال مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران دو شب پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرد تا روز دوشنبه قراردادویلموتسنهایی و امضا می‌شود. تاج حتی روز گذشته عنوان کرد امروز (یکشنبه) این قرارداد امضا می‌شود با این حال مجددا برنامه فدراسیون تغییر کرد.

قرار است مهدی تاج روز سه شنبه با حضور در سفارت ایران در بروکسل بلژیک قراردادویلموتس را امضا کند.

تاج در این خصوص گفت: به خاطر کاری که امروز و فردا پیش آمد، مقرر شد قرارداد در سفارت کشورمان در بروکسل امضا شود. بعد از امضای قراردادویلموتس به تهران می‌آید تا اردوهای تیم ملی را شروع کند.

خواندن خبر در سایت منبع

تاج: نباید برای استقبال از یک مربی ۲۰۰ نفر به فرودگاه بروند/ «پک» نظر ویلموتس را عوض کرد

فارسخبرگزاری فارس
تاج: نباید برای استقبال از یک مربی ۲۰۰ نفر به فرودگاه بروند/ «پک» نظر ویلموتس را عوض کرد
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:.وقتی برای ورود یک مربی 200 نفر به فرودگاه بروند سرمربی تصور می‌کند که همه تشنه هستند و در رفتار او تاثیر می‌گذارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج در خصوص اینکه معیار انتخاب ویلموتس چه بوده و قرارداد وی چه زمانی قرار است به پایان برسد گفت: ما بعد از آقای کی‌روش با مشورت کمیته فنی و افرادی که مباحث فنی را دنبال می‌کنند صحبتی کردیم که بعد از کی‌روش مربی خارجی داشته باشیم. البته نظرات متفاوت بود ولی در کل تصمیم گیری این بود که مربی خارجی داشته باشیم. ویژگی بعد هم این بود که سرمربی تیم ملی بزرگسالان ما جوان باشد. کشورهای مثل قطر و عربستان با جوانگرایی راه را پیش برده بودند و ما تصمیم گرفتیم چون ۷-۸ سال است که تیم اول آسیا هستیم دستاوردهایمان را از تیم ملی از دست ندهیم و چیزی که به دست نیاوردیم را کسب کنیم.

وی افزود: در نهایت تصمیم گرفتیم سرمربی تیم ملی کشورمان بین سن ۴۵ تا ۵۵ سال باشد، زیر ۴۵ سال هم توصیه‌ای نشد چون کمیته فنی اعتقاد داشت مربی زیر ۴۵ سال نمی‌تواند تجربه زیادی داشته باشد. در بین گزینه‌ها با لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا مذاکراتی انجام دادیم ولی با توجه به نوع نگرشی که او داشت به نتیجه رسیدیم این مربی نمی‌تواند با ما همکاری کند. ما همچنین با رنار هم مذاکراتی داشتیم، او قراردادی با مراکش داشت و تاکید داشت که تا بعد از مسابقات جام ملت‌های آفریقا باید در این کشور حضور داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد تصریح کرد: بعد از صحبت با ویلموتس به نتیجه رسیدیم که او ویژگی‌های منحصر به فردی نسبت به تیم ملی کشورمان داشت. او اولا یک بازیکن بزرگ در کشورش بوده و در آلمان یک بازیکن محبوب محسوب می‌شود چون در تیم شالکه حضور داشته و از آنجا که هافبک نفوذی بوده به فوتبال تهاجمی علاقه دارد. او در تیم‌های نوجوانان و جوانان کارهای خوبی کرده و نسل خوبی را به تیم ملی بزرگسالان بلژیک معرفی کرده و همین حالا هم از همان نسل در حال استفاده هستند.

تاج ادامه داد: وقتی او در تیم ملی بلژیک حضور پیدا کرده تیم را از رده ۵۲ به رده اول و دوم فیفا آورده است که این یک برند خوب در فیفا محسوب می‌شود. انتخاب او از نظر ما می‌توانست انتخاب خوبی باشد چون جایی به جز بلژیک هم کار کرده است. بعد از اینکه ما با وی در بروکسل مذاکره کردیم او عقد قرارداد با ایران را منوط به امکانات فوتبال ایران کرد. وی در مذاکرات اولیه سوالاتی از ما کرد که حس کردیم با شرایط ما به خصوص در دنیا، با واقعیت‌های کشور ما آشنا نیست به همین دلیل او را به تهران دعوت کردیم.

وی تاکید کرد: او به تهران آمد و بنا بود لیگ را هم تماشا کند. وقتی او به ایران آمد و ساختمان‌ها و شهر تهران و ویژگی‌های اینجا را که دید تعجب کرد و دید مثبتی پیدا کرد. او به ساختمان پک رفت و دید که در آنجا چند زمین چمن داریم. حقیقتا تصور ویلموتس از پک و مجموعه تیم‌های ملی این نبود ولی وقتی مجموعه را دید نظرش تغییر کرد. البته سعی کردیم او از پای تلویزیون همه بازی‌های هفته آخر را تماشا کند چون اگر به یک ورزشگاه می‌رفت بقیه دیدارها را از دست می‌داد، به هر حال بازی‌های هفته آخر را تماشا کرد و ان شاالله قرارداد او منعقد خواهد شد.

به گزارش فارس، رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه چه زمانی قرار است قرارداد ویلموتس منعقد شود گفت: ما قرار بود امروز قرارداد ویلموتس را در بروکسل امضا کنیم و با او صحبت کردیم ولی از آنجا که امروز و فردا کاری در تهران داشتیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم قرارداد را روز سه شنبه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بروکسل امضا کنیم. با توجه به اینکه سفری هم برای شرکت در مراسم فیفا دارم سعی کردیم قرارداد را بلافاصله امضا کنیم تا او به تهران سفر کند و بعد از اعلام اسامی اردوی تیم ملی را در تهران آغاز کند.

تاج ادامه داد: چون او برای اولین بار اسامی تیم ملی را اعلام می‌کند ممکن است نظرات فرق کند ولی هر چه جلو‌تر برویم شرایط متناسب‌تر خواهد شد. شما می‌دانید من از کی‌روش دفاع می‌کردم چون او سرمربی تیم ملی بود ولی به هر جهت بحث‌های جدی هم در شرایطمان با کی‌روش داشتیم و همین حالا هم داریم، ما انتقاداتی به رفتارهای کی‌روش داشتیم ولی درست یا غلط تیم ملی کی‌روش محور شده بود. وقتی یک سرمربی می‌آید و می‌بیند ماموریت‌ها در قبال او انجام نشود خود به خود در کارهای فدراسیون دخالت می‌کند و رفته رفته در مسائلی که به او مربوط نیست ورود می‌کند و همین کارهای کی‌روش برای ما یک تجربه بود، به همین دلیل در مورد ورود ویلموتس همه چیز بسته عمل شد. می‌دانید که پیش از این وقتی یک سرمربی به تهران می‌آمد سوالات و بحث‌های مختلفی مطرح می‌شد اما در مورد این مربی ما حتی اسم را هم اعلام نکردیم. به هنگام ورود این مربی هم خبری از دفتر وزیر ورزش و معاون رئیس جمهور نبود و ۲ نفر به فرودگاه رفتند و از او استقبال کردند. وقتی برای ورود یک مربی ۲۰۰ نفر به فرودگاه بروند سرمربی تصور می‌کند که همه تشنه هستند و در رفتار او تاثیر می‌گذارد. به نظرم درسی که از سرمربی قبلی گرفتیم در مورد آقای ویلموتس اعمال کردیم. وقتی هم که او می‌خواست از ایران برود همان چند نفر هم بیشتر به فرودگاه نرفتند.

وی ادامه داد: زمانی که کی‌روش به ایران آمد شناختی روی او زیاد وجود نداشت، او از امارات و رئال مادرید اخراج شد و به او اعتماد شد. امیدواریم ویلموتس بتواند تاثیر مثبتی در فوتبال کشور داشته باشد و ما بتوانیم از کنار این مربی شرایط خوبی پیدا کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه قرار است کی‌ ویلموتس به تهران سفر کند گفت: بعد از اینکه قرارداد را منعقد کردیم چند روز بعد به تهران سفر خواهند کرد. من ساعت دقیق را اعلام نمی‌کنم ولی او چند روز بعد از امضای قرارداد کارش را آغاز خواهد کرد. می‌دانید ساختمان پک متعلق است به تیم‌های ملی است و برای همه به صورت آنلاین اتاق هایی در نظر گرفته شده است که می‌توانند از این مجموعه استفاده کنند.

به گزارش فارس، تاج در خصوص تمدید قرارداد گل‌محمدی با پدیده و تصمیم برای تیم ملی امید گفت: به نظرم روی امیدها نظارتی توسط تیم بزرگسالان است، کمیته فنی هم روی گل محمدی داشت و در اواسط لیگ به من این موضوع را گفتند و بعد از پایان لیگ من خودم با این مربی صحبت کردم. ما قرار بود امروز نام این مربی را اعلام کنیم ولی دیدم مردم محترم مشهد در صفحه شخصی من کلی پیام دادند که او در این تیم بماند. من خودم تصمیم داشتم که با این شرایط از انتخاب گل محمدی انصراف بدهیم، مدیر محترم باشگاه پدیده هم با من تماس گرفت و شرایطی را گفت که قابل قبول بود. او مدعی شد که به سرمربی جدید فکر نکردیم و اجازه ندهید این تصور به وجود بیاید که در تیم امید حاضری خوری شده است. البته ما برای تیم امید گزینه‌های دیگری داشتیم و ما هم برای آقای گل محمدی آرزوی موفقیت می‌کنیم. مطمئنا گزینه تیم ملی امید داخلی خواهد بود.

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

توضیحات تاج در خصوص تاخیر ۲ روزه در عقد قرارداد فدراسیون با ویلموتس

فارسخبرگزاری فارس
توضیحات تاج در خصوص تاخیر ۲ روزه در عقد قرارداد فدراسیون با ویلموتس
طبق اعلام رئیس فدراسیون فوتبال قرارداد ویلموتس روز سه شنبه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر بروکسل امضا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج روز گذشته در شبکه خبر اعلام کرد که قرارداد ویلموتس رمربی جدید تیم ملی قرار است امروز (یکشنبه) امضا شود ولی طبق اعلام رئیس فدراسیون فوتبال برگزاری امضای قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی با ۲ روز تاخیر انمجام خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه چه زمانی قرار است قرارداد ویلموتس منعقد شود گفت: ما قرار بود امروز قرارداد ویلموتس را در بروکسل امضا کنیم و با او صحبت کردیم ولی از آنجا که امروز و فردا کاری در تهران داشتیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم قرارداد را روز سه شنبه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بروکسل امضا کنیم. با توجه به اینکه سفری هم برای شرکت در مراسم فیفا دارم سعی کردیم قرارداد را بلافاصله امضا کنیم تا او به تهران سفر کند و بعد از اعلام اسامی اردوی تیم ملی را در تهران آغاز کند.

تیم ملی فوتبال ایران روز ۱۶ خرداد ماه در ورزشگاه ازادی به مصاف سوریه می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

عابدزاده: ویلموتس کار راحتی ندارد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عابدزاده: ویلموتس کار راحتی ندارد
دروازه‌بان اسبق تیم ملی گفت: وقتی کشوری ۴ فصل داریم چرا دنبال اردوی خارجی باشیم؟ اگر زمین‌ها کیفیت ندارد خب قرار است روی همین زمین‌ها مسابقات برگزار شوند پس روی همین زمین تمرین کردن بهتر است.
عابدزاده: ویلموتس کار راحتی ندارد - 0

به گزارش خبرورزشی، بهار سال ۹۴ برانکو ایوانکوویچ به جای حمید درخشان سرمربی پرسپولیس شد. در آن مقطع به این باشگاه بابت انتخاب برانکو انتقاد می‌شد، اما احمدرضا عابدزاده به بزرگترین حامی این مربی تبدیل شده و می‌گفت او پرسپولیس را به موفقیت می‌رساند. بعد از سومین قهرمانی متوالی پرسپولیس و برانکو با عابدزاده به همین بهانه سر صحبت را باز کردیم.

* درباره سومین قهرمانی پرسپولیس چه نظری داری؟

تداوم موفقیت سخت‌تر از رسیدن به آن است. پرسپولیس با داشتن یک مربی بزرگ نظیر برانکو در فصل اول حضور این مربی به دلیل تفاضل گل کمتر نایب قهرمان شد و پس از آن در هر ۳ دوره بعدی به قهرمانی رسید و این ارزش عملکرد تک‌تک اعضای باشگاه را می‌رساند. من برانکو را قبول داشتم همان‌طور که استانکو و ایویچ را قبول داشتم که خدا هر ۲ نفرشان را رحمت کند، چون آن‌ها هم به فوتبال ما خدمت کردند. در هر صورت به نوبه خودم به همه هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم.

* لیگ هجدهم از نظر کیفیتی بهتر از فصل قبل بود؟

در این دوره پرسپولیس، سپاهان و استقلال مدعی بودند. در مقاطعی پدیده و تراکتورسازی هم فرصت قهرمانی داشتند، اما بقیه تیم‌ها خودشان را در حد مدعی نمی‌دانستند و به همین دلیل کیفیت بازی‌ها خیلی مناسب نبود. از نیم‌فصل هم ۳، ۴ تیم در تلاش بودند سقوط نکنند. پیکان با هدایت فرکی از این غائله رهایی پیدا کرد و ۳ تیم نفت مسجدسلیمان، سپیدرود و استقلال خوزستان تلاش کردند، اما در نهایت نفت مسجدسلیمان ماند و آن ۲ تیم دیگر سقوط کردند. سپیدرود تیم قدیمی و پرطرفداری است که اگر بهتر مورد حمایت قرار می‌گرفت سقوط نمی‌کرد. حیف است تیم‌هایی نظیر سپیدرود، نساجی، صنعت‌نفت و … در لیگ نباشند، چون تماشاگران خوبی دارند یا تراکتورسازی که پشتوانه مردمی بالایی دارد و امیدوارم بتواند به موفقیت برسد.

* مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی شده. به نظر شما گزینه مناسبی برای تیم ما محسوب می‌شود؟

کی‌روش ۸ سال داشته‌هایش را گذاشت و با اتمام قراردادش رفت. حالا یک مربی جوان و باانگیزه می‌خواهد هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد. او در بلژیک توانایی‌هایش را نشان داد و تیم بلژیک را در رده پنجاهم رنکینگ فیفا تحویل گرفت و تک‌رقمی تحویل داد. در جام جهانی ۲۰۱۴ بلژیک در یک‌چهارم نهایی به آرژانتین خورد وگرنه توان راهیابی به مراحل بالاتر را داشت. امیدوارم برخی همکاران رسانه‌ای شما به جان سرمربی جدید تیم ملی نیفتند و کنار هم حمایت کنیم تا نسل جدیدی برای فوتبال ملی‌مان تربیت شوند. نسل فوتبال‌مان ضعیف شده و باید تقویت شود و مارک ویلموتس کار راحتی در پیش ندارد. او تجربه خوبی دارد که در رزومه‌اش پیداست. مطمئن هستم فدراسیون فوتبال و در رأس آن مهدی تاج حمایت لازم را از تیم ملی برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهند. در جامعه امروزی یک برد تیم ملی میلیون‌ها ایرانی را خوشحال می‌کند بنابراین کسی که دنبال ناکامی تیم ملی، سرمربی آن یا فدراسیون فوتبال است بداند در خلوت خودش مشکلاتی دارد، چون یک وطن‌پرست هرگز از ناکامی تیم کشورش خوشحال نمی‌شود.

* به نظر یحیی گل‌محمدی هم سرمربی امید خواهد شد.

گل‌محمدی در ذوب آهن و این فصل در پدیده نشان داد مربی توانمندی است و باید حمایت شود تا بتواند تیم امید را به المپیک برساند.

* اعلام شده تیم‌ها به اردوی خارج از کشور نروند. این تصمیم حرفه‌ای است؟

وقتی کشوری ۴ فصل داریم چرا دنبال اردوی خارجی باشیم؟ اگر زمین‌ها کیفیت ندارد خب قرار است روی همین زمین‌ها مسابقات برگزار شوند پس روی همین زمین تمرین کردن بهتر است، اما در کشورمان نیاز است به بخش خصوصی برای احداث کمپ‌های ورزشی کمک شود. چه اشکالی دارد در چند استان کمپ ساخته شود؟ مگر کمپ چه چیزی لازم دارد؟ چند زمین چمن، یک سالن بدنسازی، یک استخر و یک خوابگاه که باعث اشتغال‌زایی برای جوانان خودمان می‌شود و مورد استفاده تیم‌های کشور خودمان قرار می‌گیرد. از ماه آینده تمرینات آماده‌سازی تیم‌ها شروع می‌شود. در همان ایام از اردبیل و سرعین گرفته تا جزیره کیش تیم‌ها می‌توانند در هر آب و هوایی که دوست دارند و مناسب می‌دانند تمرین کنند.

* شما همچنان ترجیح می‌دهید در فضای خارج از فوتبال به فعالیت بپردازید؟

بله! من هم دارم زندگی و شغل خودم را انجام می‌دهم و هر روز هزاران نفر از هموطنان را می‌بینم و اینجوری راحت‌تر هستم، اما با فوتبال قهر نیستم و خیلی از بازی‌ها را تماشا می‌کنم. امیدوارم اتفاقات شیرین فوتبال کشورمان بیشتر از نتایج و مسائل تلخ آن باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال فردا امضا می‌شود

نودخبرگزاری نود
قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال فردا امضا می‌شود
سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران فردا قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال امضا خواهد کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی ایران اگرچه بدون قرارداد ایران را ترک کرده اما وی بر سر مسائل کلی با فدراسیون فوتبال به توافق رسیده است.

وی که طی حضور چند روزه در تهران بازی‌های لیگ و شرایط ساختاری فوتبال ایران را مورد بررسی قرارداد قرار است فردا قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران به امضا برساند.

لازم به ذکر است که ویلموتس قرار است ۲ دستیار خارجی و ۴ دستیار داخلی در تیم ملی فوتبال ایران داشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغال

الفالف2 روز قبل
فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغالگروه ورزشی الف، ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷ ۳۹۸۰۸۲۴۰۲۹پرتغال با درخشش و هت‌تریک رونالدو موفق شد لیتوانی را با ۶ گل در هم بکوبد.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
سعید بهرام زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:: با توجه به فراهم نبودن شرایط و ریزش برف سنگین در مناطق مختلف کشور سازمان لیگ فدراسیون والیبال همه مسابقات هفته ششم را که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول کرد. بدیهی است تاریخ برگزاری مسابقات این هفته اعلام خواهد شد. در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شهر‌های تهران، ارومیه، آمل، مریوان، گنبد، اردکان میزبان هستند.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال الهلال عربستان که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته، در بازی رفت موفق شد با یک گل اوراواردز ژاپن را شکست دهد تا در آستانه قهرمانی آسیا قرار بگیرد. نکته جالب اینجاست که این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه بود. در بازی رفت، آبی‌پوشان موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک حریف‌شان را شکست دهند. زمانی که برتری الهلال در فینال به گوش بازیکنان رسید، برخی از آنها که مقابل الهلال بازی کرده بودند، افسوس خوردند که چرا استقلال در فینال حضور ندارد، چون الهلال را در بازی گروهی شکست داده بودند. یکی دیگر از بازیکنان به ماجرای دو فصل گذشته اشاره کرد که استقلال چه تیم قدرتمندی داشت، اما با جدایی بازیکنانی مثل تیام، امید ابراهیمی و مجیدحسینی از هم پاشید، وگرنه آن تیم راحت قهرمان آسیا می‌شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نماینده ویژه وزیر در طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی منصوب شد

ایسنا1 ساعت قبل

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین1 ساعت قبل

عملکرد شهرداری تهران در برف‌روبی ضعیف بود

مهر1 ساعت قبل

احتمال فعال شدن متروی اصفهان تا عصر امروز وجود دارد

مهر1 ساعت قبل

برگزاری جشن نوشتار سینمایی به تعویق افتاد

ایسنا1 ساعت قبل

رسن غایب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

وانانیوز1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1