مسعود شجاعی با تراکتور خداحافظی کرد تا راهی کدام کشور شود؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

مسعود شجاعی با تراکتور خداحافظی کرد تا راهی کدام کشور شود؟

مسعود شجاعی در جایی که باور نمی‌کنید!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
مسعود شجاعی در جایی که باور نمی‌کنید!
لیگ هندوستان هر چند در آسیا لیگ مطرحی نیست ولی در سال‌های اخیر ستاره‌هایی به آنجا رفته و بازی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کاپیتان سابق تیم ملی ایران به احتمال زیاد برای ادامه بازیگری راهی کشور هند خواهد شد. این تازه‌ترین خبری است که از تبریز و تراکتورسازی به گوش می‌رسد. شجاعی یکشنبه شب با هواداران این تیم تبریزی خداحافظی کرد. او ظاهرا قصد ندارد در داخل ایران بازی کند و احتمالا سفری موقت به کشور هندوستان خواهد داشت. هر چند لیگ این کشور مطرح نیست ولی در سال‌های اخیر ستاره هایی نامی به آنجا رفته‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

مسعود شجاعی از تراکتورسازی خداحافظی کرد

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
مسعود شجاعی از تراکتورسازی خداحافظی کرد
کاپیتان اول تیم تراکتورسازی با انتشار پستی از این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مسعود شجاعی کاپیتان اول تیم تراکتورسازی ابتدای فصل گذشته به تیم تراکتورسازی تبریز پیوسته بود.

وی یکی از بازیکنان ثابت این تیم در طول فصل بوده و چندین گل هم به ثمر رساند که می‌توان به گل‌های وی در بازی رفت و برگشت برابر سپیدرود رشت اشاره کرد.

اما حضور کاپیتان تیم تراکتورسازی در این تیم حاشیه‌های تلخی را هم به همراه داشت که می‌توان به حمله یک هوادار تیم تراکتورسازی به وی در بازی با پیکان اشاره کرد.

مسعود شجاعی امروز با انتشار پستی حضورش را در تیم تراکتورسازی تجربه جدیدی یاد کرده که نتیجه مدنظرشان را به همراه نداشت و در پایان از تماشاگران تیم تراکتورسازی، مالک باشگاه، مدیران و مربیان قبلی و فعلی باشگاه، همبازی‌های خود و پرسنل باشگاه تشکر کرده و از آنها خداحافظی کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها