ترامپ: نمی‌خواهم با ایران وارد جنگ شوم
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

ترامپ: نمی‌خواهم با ایران وارد جنگ شوم

ترامپ: من فقط یک چیز از ایران می‌خواهم!

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
ترامپ: من فقط یک چیز از ایران می‌خواهم!
رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر توافق هسته ای را توافقی بد دانست و با بیان اینکه ایران نباید به سلاح اتمی دست یابد گفت: من کسی نیستم که بخواهد به سوی جنگ با ایران برود.

به گزارش وانانیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با شبکه خبری فاکس نیوز گفت که علیرغم تمام چیزهایی که در حال رخ دادن هستند، من وارد جنگ نخواهم شد چراکه جنگ به اقتصاد و مهم‌تر از همه به مردم آسیب می‌رساند.

ترامپ در بخش دیگری از این گفت‌وگو گفت: من کسی نیستم که با ایران وارد جنگ شود، اگر بخواهم وارد جنگی شوم آن جنگ اقتصادی خواهد بود.

وی با برشمردن اهداف آمریکا اعلام کرد که ایران نباشد سلاح هسته‌ای داشته باشد. وی با بیان این مطلب بار دیگر به سیاست باراک اوباما در توافق هسته‌ای با ایران تاخت.

وی با بیان اینکه ما به کشور دیگری که سلاح اتمی داشته باشد، نیاز نداریم، افزود: به خصوص اگر این کشور، ویژه باشد. توافق هسته‌ای یک توافق وحشتناک بود.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: به موجب این توافق، ۱٫۸ میلیارد دلار پول نقد به آنها پرداخت شد. این یک کار فاجعه بار بود. ما حق بازرسی نداریم. ما حق بازرسی خوب محروم بودیم. ما از اینکه برای بازرسی از برخی سایت‌های مهم همچون سایت‌های نظامی اجازه داده نمی‌شود، نگران هستیم.

ترامپ با بیان اینکه در آغاز ریاست جمهوری خود به پنتاگون رفته است و در آنجا 14 تا 15 سایت در خاورمیانه به من نشان دادند که مشکل داشت، اضافه کرد: هر یک از این مناطق به وسیله ایران تحریک شده بود. این فاجعه بود، ایران بسیار قوی بود.

وی اظهار کرد: من به توافق هسته‌ای ایران پایان دادم. من تنها می‌خواهم که آنها سلاح اتمی نداشته باشند تا نتوانند تهدیدی برای ما باشند. جنگ به اقتصاد و مردم آسیب می‌رساند.

رئیس جمهوری آمریکا به کره شمالی اشاره کرد و گفت بعد از دیدار نخست ما در سنگاپور، دیدم که کیم آماده توافق است. از آن زمان تا کنون هیچ آزمایش موشکی انجام نداده است. اجازه دهید ببینیم که چه پیش خواهد آمد.

ترامپ افزود: من نمی‌توانم اجازه دهم ایران سلاح اتمی داشته باشد. الان نزدیک به ۱۹ سال است که درگیر جنگ هستیم. شما مجتمع‌های صنعتی نظامی دارید که علاقه دارند جنگ باشد. ما ۱۰۰ درصد مناطق را از سیطره خلافت داعش آزاد کردیم و می‌خواهم که نیروهایمان به خانه بازگردند.

وی ادامه داد: اما شما در اینجا کسانی را دارید که نمی‌خواهند خارج شوند. شما افرادی را دارید که به دنبال جنگ هستند، نه من نمی‌خواهم بجنگم. شما موقعیتی همچون ایران را دارید که نمی‌توانید به آنها اجازه دهید سلاح اتمی داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

تأکید ترامپ بر عدم جنگ نظامی ناشی از قدرت ایران است

مهرخبرگزاری مهر
تأکید ترامپ بر عدم جنگ نظامی ناشی از قدرت ایران است
نامزد جایزه صلح نوبل و افسر سابق سیا گفت: ترامپ می‌داند ایران از عراق و طالبان که ما نتوانستیم در آن جنگ‌ها پیروز شویم قوی‌تر است.

خبرگزاری مهر، گروه بین الملل - جواد حیران‌نیا-الناز صفوی: پس از آنکه سال گذشته ترامپ آمریکا را از برنامه به دقت تنظیم شده‌ای مانند برجام خارج کرد، اکنون در پی تعلیق برخی تعهدات برجامی توسط ایران و به دنبال تنش‌هایی که در خلیج فارس ایجاد شد ترامپ اصرار دارد تا آقای روحانی با وی تماس بگیرد. در همین رابطه، خبرنگار مهر مصاحبه‌ای با «رابرت دیوید استیل» افسر پیشین اطلاعاتی سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) و بنیانگذار مؤسسه «فعالیت اطلاعاتی سپاه دریایی آمریکا» انجام داده است که در ادامه آمده است:

*شما به تازگی در تلویزیون ملی روسیه صحبت کرده‌اید و خبر غیر واقعی مبنی بر اعزام ۱۲۰۰۰۰ نیرو به خاورمیانه را رد کرده‌اید و همچنین گفتید آقای روحانی می‌تواند با یک تلفن مانع از انجام چنین کاری شود. می‌توانید به طور خلاصه برای خوانندگان ما آنچه را در تلویزیون روسیه گفتید بگویید.

از اینکه روسیه به افکار من علاقه مند بود خوشحال شده بودم از اینکه آنها واقعا دروغ‌هایی را که در رسانه‌های آمریکا پخش شده بود را باور کرده‌اند نگران بودم.

جدا از خبر پخش شده غیر واقعی مخرب رسانه‌ها من نظر شنوندگان روس را به مقاله بسیار خوبی از «روگان» Rogan جلب کنم که در «واشنگتن اگزمینر» چاپ شد. پیام من برای شنوندگان روس بود ولی با منتشر شدن در یوتیوپ به گوش همگان در سطح جهان می‌رسد.

ترامپ به روشنی بیان کرده است که به صداقت وزیر امور خارجه خود پمپئو و مشاور امنیت ملی خود جان بولتون اطمینان ندارد و نمی‌خواهد با ایران وارد جنگ شود. نیویورک تایمز نیز در مقاله‌ای به این مطلب که ترامپ به پنتاگون گفته است که خواهان جنگ با ایران نیست پرداخته است.

من در مصاحبه با تلویزیون روسیه به نکته دیگری هم اشاره کردم که امیدوارم پخش شده باشد. آن مطلب این بود که «دشمن دشمن من دوست من است». به بیان دیگر ترامپ کاملا از این نکته که رژیم نژادپرست اسرائیل که نباید با یهودیان اشتباه گرفته شود دشمن ماست واقف است. رئیس جمهور ما می‌داند که رژیم صهیونیستی با وضع ۳۴ قانون مخرب داخلی و جنگ مستقیم به اقتصاد، دولت، جامعه ما آسیب رسانده است و اگر می‌گوید رژیم صهیونیستی خواهد ماند به علت این است که از قدرتی که آن با رشوه، حق السکوت و دروغ در آمریکا به دست آورده آگاه است.

من مصاحبه خود را با این نتیجه به پایان بردم که به غیر از مورد استهزا دموکرات‌ها واقع شدن تنها چیزی که رئیس جمهور ما از آن متنفر است این است که از سوی مقامات که می‌خواهد با آنها مذاکره کند نادیده گرفته شود.

*ترامپ در مصاحبه اخیر خود با فاکس نیوز نیز اعلام کرد دنبال جنگ نظامی با یاران نیست ولی جنگ تجاری را ادامه می‌دهد. نظر شما چیست؟

زمانی که من در مارس ۲۰۱۸ درباره اتحاد دو کره و نقش ترامپ در تضمین این موفقیت که ابتکار «جین پینگ» بوده است برای اولین بار صحبت کردم مورد تمسخر واقع شدم و من را احمق خواندند. اکنون همه می‌دانند من برای آن گفته منابع دقیقی در دست داشتم. این مساله از نظر من در مورد خاورمیانه هم صادق است.

ترامپ می‌داند ایران از عراق و طالبان که ما نتوانستیم در آن جنگ‌ها پیروز شویم قوی‌تر است که البته اکنون نمی‌خواهیم درباره اساس شروع جنگ با آنها که بر پایه دروغ‌های ۹۳۵ بود صحبت کنیم. من فکر نمی‌کنم ترامپ و فرمانده ارتش آمریکا که به عنوان رئیس بعدی ستاد مشترک انتخاب شده است در دام چنین دروغ‌هایی بیفتد. امکان برکناری بولتون و پمپئو و در حالت ایده آل برکناری «الیوتآبرامز»، جنایتکار جنگی و محور رسوایی آمریکا وجود دارد. او به پمپئو برای آنکه دوباره به کار برگردد رشوه داده است.

عقیده من این است که ترامپ در صحبت با تنها همتایان واقعی خود در جهان یعنی پوتین و جین پینگ اذعان داشته است که ایران، ترکیه و مصر نه تنها دوباره در عرصه بین المللی ظهور کرده‌اند بلکه برای ایجاد صلح در جهان حیاتی هستند.

نظر شخصی من این است که ترامپ به همان اندازه که عزیزترین دخترش ایوانکا را در نظر دارد متوجه است کوشنر اختیار امور را در دست دارد و یک جنایتکار نیز می‌باشد. او می‌خواهد مانند پدرش «چارلی کوشنر» راهی زندان شود. برنامه کوشنر برای خاورمیانه بی مفهوم است و باید از بین برود.

*چرا بولتون سعی می‌کند ترامپ را سمت جنگ با ایران سوق دهد. آیا ترامپ در مسیری که او می‌خواهد قرار خواهد گرفت؟

بولتون فرد بی اخلاقی است، همین امروز دکتر «استیو پچنیک» (Dr. Steve Pieczenik) در ویدئویی او را یک شخص ترسو و احمق نامید. او همچنین پمپئو را نیز به خاطر انجام ندادن هیچ اقدام جدی شخصی بی مصرف دانست. مطمئن باشید ترامپ همه اینها را متوجه می‌شود.

*آیا مطلبی هست که بخواهید در میان بگذارید؟

از نظر من فلسطینیان در غزه همانگونه که مسیح به صلیب کشیده شد کشته شدند یعنی به جای همه ما. اکنون همه ما فلسطینی هستیم. صلح در خاورمیانه همراه انرژی رایگان و ریشه کن کردن رژیم صهیونیستی در هر کشوری که در آنجا عامل تخریب است و ملی کردن همه بانک‌های مرکزی (این مشکل آمریکا است نه ایران) به عنوان اولین گام ضروری برای ایجاد صلح در یک جهان شکوفا است، جهانی که متعلق به ۹۹ درصد مردم است.

خواندن خبر در سایت منبع

ترامپ: کسی نیستم که با ایران وارد جنگ شود

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
ترامپ: کسی نیستم که با ایران وارد جنگ شود
رئیس‌جمهور آمریکا با تکیه بر ادعاهای بی‌اساس این کشور مبنی بر این که ایران به دنبال دستیابی به تسلیحات هسته‌ای است، بار دیگر اظهار کرد که اجازه رخ دادن چنین چیزی را به ایران نخواهد داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در گفت‌وگو با شبکه فاکس نیوز گفت: من به دنبال جنگ نیستم. اما وقتی وضعیتی مانند وضعیت ایران وجود دارد، نمی‌توان به آن‌ها اجازه داد که تسلیحات هسته‌ای داشته باشند، نمی‌توان اجازه وقوع چنین چیزی را داد.

وی با بیان این که از جنگ رویگردان است اظهار کرد: علیرغم تمام چیزهایی که در حال رخ دادن هستند، من وارد جنگ نخواهم شد چراکه جنگ به اقتصاد و مهم‌تر از همه به مردم آسیب می‌رساند.

ترامپ در بخش دیگری از این گفت‌وگو گفت: من کسی نیستم که با ایران وارد جنگ شود، اگر بخواهم وارد جنگی شوم آن جنگ اقتصادی خواهد بود.

دولت دونالد ترامپ از زمان خروج از توافق هسته‌ای که میان ایران و پنج قدرت جهانی در سال ۲۰۱۵ به امضا رسیده بود و به موجب این قرارداد ایران باید در ازای لغو تحریم‌هایی که بر آن اعمال شده بود، برنامه هسته‌ای خود را محدود کند، ایران را پی در پی به تلاش برای دستیابی به تسلیحات هسته‌ای و فعالیت در راستای آن متهم می‌کند.

این در حالی است که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در چهارده گزارش متوالی از تأسیسات هسته‌ای ایران، پایبندی کشورمان را به تعهدات برجامی خود اعلام کرده است و مقامات ایرانی نیز همواره تاکید داشته‌اند که سلاح هسته‌ای در دکترین دفاعی ما هیچ جایگاهی نداشته و ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

تائید انتقال پیغام ترامپ به مقامات ایران از سوی سفارت سوئیس

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
تائید انتقال پیغام ترامپ به مقامات ایران از سوی سفارت سوئیس
اقتصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: پیغام مقامات آمریکایی از جمله دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران از طریق سفارت سوئیس به مقامات ایران منتقل شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر فوری، دامنه اختلافات و مناقشات میان ایران و آمریکا در طی سال‎های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سبب شده است تا فرآیند ارتباط میان این دو کشور در اشکال مختلفی همچون انتقال پیام از طریق کشورهای مختلف صورت گیرد که این روند در طول دوران قطع روابط سیاسی ایران و آمریکا مکررا تکرار شده است به گونه‎ای که شاهد بودیم باراک اوباما رئیس‎جمهور آمریکا در سال ۸۸ اولین نامه رسمی خود را به مقام معظم رهبری ارسال کرد و در این نامه خواهان همکاری بهتر دو کشور شده بود روندی که بازهم از سوی رئیس‎جمهور وقت آمریکا ادامه داشت و اوباما در مجموع ۴ بار به مقام معظم رهبری نامه‎هایی را با موضوعات مختلف ارسال کرد.

با پایان دوران ریاست‎جمهوری اوباما و برسرکارآمدن دونالد ترامب روابط میان ایران و آمریکا با مشکلات بیشتری روبه‎رو شد به گونه‎ای که دامنه این اختلافات با خروج آمریکا از توافق برجام و اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران شدت بیشتری پیدا کرد و سبب شد تا ایران به مانند همیشه از موضع قدرت دربرابر مقامات آمریکایی قد علم کند و با تهدید بستن تنگه هرمز نسبت به مواضع آمریکایی‎ها واکنش نشان دهد. روندی که سبب شد تا برخی از رایزنی‎ها از سوی دونالد ترامپ رئیس‎جمهور آمریکا برای بهبود روابط با ایران و حتی مذاکره فراهم شد و برخی از اخبار از ارسال نامه ترامپ به مقامات ایرانی از طریق سفارت سوئیس و کشور حافظ منافع آمریکا در ایران خبر دارد هرچند که هنوز ارسال و دریافت این نامه از سوی مقامات کشورمان و نهادهای امنیتی تایید نشده است.

محمدجوادجمالی نوبندگانی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت خبر فوری با بیان اینکه نمی‎شود با آمریکا در سایه زور مذاکره کرد اظهار کرد: در حال حاضر همه جناح‎های سیاسی نیز بر این باورند که با شرایط فعلی نمی‎توان با آمریکا مذاکره کرد چراکه حضور در این مذاکرات به ضرر کشورمان است.

وی افزود: ترامپ خواهان این است که با استفاده از زور در جهت کشاندن ایران پای میز مذاکره وارد عمل شود و برحسب شرایط و مشکلات اقتصادی که در کشورمان وجود دارد منافع خود را محقق کند روندی که از سوی هیچ ایرانی چه اصلاح‎طلب و اصولگرا قابل قبول نیست و امکان تحقق آن وجود ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما زمانی که با آمریکایی‎ها در رابطه با برجام صحبت کردیم توانایی‎هایی در حوزه هسته‎ای چون غنی‌سازی داشتیم و توانستیم یک امتیازاتی بگیریم و یک امتیازاتی بدهیم و این مبنای مذاکره است، اما ترامپ معتقد است آمریکایی‌ها باید همه امتیازاتی را که از برجام نصیب ایران شده لغو کنند تا آنها با فراغ بال بیشتری در جهت تخریب ایران وارد عمل شوند.

جمالی نوبندگانی خاطرنشان کرد: پیغام‎ها و پیام‌های مقامات آمریکایی به ایران منتقل می‎شود و ما هم هیچ وقت درهای مذاکره را نبسته‎ایم، اما معتقدیم آمریکا باید دوباره به برجام بازگردد تا ایران در قالب این توافق با آمریکا مجددا مذاکره کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران همیشه از مذاکره با کشورهایی که از دریچه احترام با کشورمان برخورد می‎کند استقبال می‎کند از این رو ما با کشوری که ما را گاوه شیرده خطاب کند، قطعا مذاکره نخواهیم کرد.

جمالی درباره اینکه انتقال پیام‌های مقامات آمریکایی در کشورمان به چه شکلی است، گفت: در رابطه با این پیام‎ها باید ببینیم که این نامه یا پیام‎ خطاب به چه کسی است در آن صورت نامه به آن مقام مسئول منتقل می‎شود، روندی که به طور مثال در نامه باراک اوباما عملی شد و باتوجه به اینکه این نامه خطاب به مقام معظم رهبری بود نامه به دست ایشان رسید که این روند درباره پیام ترامپ نیز صدق می‎کند.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

لفاظی دوباره ترامپ علیه ایران

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
لفاظی دوباره ترامپ علیه ایران
رئیس جمهور آمریکا در پیامی توییتری ایران را تهدید کرد.

به گزارش مشرق، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر ایران را تهدید کرد.

‌ترامپ در حساب توئیتر خود نوشت: اگر ایران می‌خواهد بجنگد، این بار پایان رسمی آن خواهد بود.

وی افزود: هیچگاه دوباره آمریکا را تهدید نکنید.منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

کهن جامه‌ خویشتن آراستن، به از جامه‌ عاریت خواستن

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «در داخل، ظرفیتها خیلی بالا است، خیلی بالا است. شما بهتر از من میدانید، من هم البته بی‌اطلاع نیستم اما شماها خودتان که در بخشهای مختلف تولیدی دارید کار میکنید، خوب میدانید که ظرفیتهای کشور چقدر بالا است. همین آقایان و این خانمی که اینجا صحبت کردند، در واقع تبیین کردند بخشی از ظرفیتهای کشور را در آن رشته‌ای که خودشان در آن رشته دارند کار میکنند. گله‌ها و دغدغه‌ها که گفته شد، معنایش این است که در این بخش، ظرفیتهای استفاده‌نشده‌ای وجود دارد که با این موانع نمیتوانیم از آنها استفاده کنیم، موانع را برداریم تا بشود استفاده کرد. پس ببینید، همه‌ی حرف در این جلسه‌ی امشب ما این است که ظرفیتهای کشور بی‌نهایت است، فراوان است، از بخشی‌ از آنها استفاده شده و بحمدالله اثربخشی داشته، از بسیاری هم استفاده نشده» ۱۳۹۸/۰۸/۲۸پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENE. IR براساس این بخش از بیانات رهبر معظم انقلاب، نماهنگ «کهن جامه‌ خویشتن آراستن به از جامه‌ عاریت خواستن» را منتشر کرد.

عوض کردن جای اشرار و مردم

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
در این هسته‌ها عمدتا برخی زنان و دختران نقش محوری را دارند برای تحریک افکار عمومی نیز از واژه «غیرت» استفاده می‌شود. در آشوب‌های شنبه و یکشنبه خشونت رمز عملیات بود؛ خشونت‌های بسیار بالا و تخریب اموال عمومی. اکنون رسانه‌های بیگانه که در ماجرای آشوب‌ها و اغتشاشات به آخر خط رسیده‌اند و شکست طراحی دو ساله را جلوی چشمان خود می‌بینند همچنان تلاش دارند آموزش آشوب و خشونت بدهند. در طراحی آشوب‌های شنبه و یکشنبه استفاده از سلاح گرم و کشتن مردم در دستور کار جدی طراحان بوده است. اکنون آمریکایی‌ها و رسانه‌های آن‌ها بعد از شکست در این طراحی وارد مرحله جدیدی شده‌اند تا جای اشرار و مردم را عوض کنند و جلاد را به جای مظلوم بنشانند، اما این بار نیز به جایی نخواهند رسید.

حرف مردم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پشت پرده اغتشاشات

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
الفالف17 ساعت قبل
هفته پیش که مقابل عراق بازی می‌کردیم دیگر نه از آن مربی خوب خبری بود و نه از آن تیم خوب. با این وضعیت، حتی برای گرفتن یک مساوی هم خیلی باید شاکر می‌بودیم ولی باز هم سرمربی و باز یک تصمیم اشتباه. استفاده از یک بازیکن فرتوت، تکرار خاطره اخراج و تکرار خاطره شکست …به نظر، این روزها چقدر شبیه تیم ملی مان شده‌ایم. در ادامه سلسله فتنه‌های ده سال یکبار ۷۸ و ۸۸، فتنه ۹۸ چیزی نبود که برایمان خیلی دور از ذهن باشد. پس اجازه دهید ببینیم از اغتشاشات اخیر چه چیزهایی می‌توان فهمید؟ پیش از همه، از آنچه گذشت فهمیدیم دلسوزانی که هشدار می‌دادند دشمن می‌خواهد ایران را به سوریه و عراق دیگری تبدیل کند، سخن به گزاف نمی‌گفتند.
الفالف10 ساعت قبل
گزیده‌ای از نظرات مخاطبین «الف» را ذیل مطالب پر بحث هفته به انتخاب تحریریه «الف» بخوانید. اونوقت دیگه آزاد کردن قیمت بنزین اعتراض نمیکنیم. اونوقت عین دولت آقای روحانی، ضمن افزایش ندادن مبلغ مربوطه، یک عده رو هم به بهانه‌های مختلف حذف می‌کنه. دولت می‌توانست بنزین سهمیه‌ای را لیتری ۱۰۰۰ تومان نگه دارد و فقط بنزین آزاد را گران کند. *** «حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر؟» عنوان یادداشتی بود که به بررسی اختلال در اینترنت در پی اغتشاشات و ناامنی‌ها پرداخت.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

آتش سوزی در درمانگاه و آموزشگاهی در خاک سفید+عکس

مشرق‌نیوز26 دقیقه قبل

سروش: مکانی برای تجمعات مردم تعیین شود

ایسنا29 دقیقه قبل

بازداشت زوج قاتل که قلب قربانیان را به خورد سگ می‌دادند

مشرق‌نیوز29 دقیقه قبل

اعلام علل مسمومیت‌ دانشجویان علم و صنعت در هفته جاری/آغاز فعالیت پیمانکار جدید از دو هفته آینده

ایسنا36 دقیقه قبل

کوربین: نخست وزیر انگلیس شوم درباره برگزیت بی‌طرف خواهم بود

فارس36 دقیقه قبل