شکست السد از پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

شکست السد از پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر

الفخبرگزاری الف
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر شامگاه دوشنبه با برتری تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.

واکنش رسانه‌های قطری به شکست السد برابر پرسپولیس

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
واکنش رسانه‌های قطری به شکست السد برابر پرسپولیس
شکست السد برابر تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌های قطری بازتاب داشت.
واکنش رسانه‌های قطری به شکست السد برابر پرسپولیس - 0

به گزارش خبرورزشی، دو تیم فوتبال السد و پرسپولیس در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند.

این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با پیروزی دو بر صفر پرسپولیس به پایان رسید. البته نتیجه این دیدار تأثیری در سرنوشت دو تیم نداشت چرا که پرسپولیس از صعود به دور بعد بازماند و از طرف دیگر هم السد به عنوان صدرنشین توانست صعودش را به دور بعد قطعی کند.

شکست السد برابر پرسپولیس در رسانه‌های قطری بازتاب داشت.

الرای با تیتر" شکست بدون تأثیر السد برابر پرسپولیس" نوشت: السد در دیداری که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با دو گل برابر پرسپولیس تن به شکست داد البته این شکست تأثیر در وضعیت السد و پرسپولیس نداشت چرا که السدبا پیروزی که هفته قبل برابر الاهلی به دست آورد با ۱۰ امتیاز صعودش را به دور بعد قطعی کرد و پرسپولیس هم بعد از شکست برابر پاختاکور شانسی برای صعود به دور بعد نداشت.

"نخستین فرصت این دیدار را بغداد بونجاح خلق کرد. او در موقعیت گلزنی قرار داشت و با بیرانوند تک به تک شد. بونجاح می‌خواست توپ را از بالای سر بیرانوند وارد دروازه‌ کند اما سنگربان پرسپولیس هوشیار بود و اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد. در دقیقه ۱۶ مهدی ترابی با یک ضربه سنگین و زیبا دروازه السد را باز کرد و تیمش را پیش انداخت. تیم فوتبال پرسپولیس برتری نسبی نسبت به السد داشت و اگر دخالت‌های به موقع مدافعان و سنگربانالسد نبود این تیم می‌توانست کار را زودتر تمام کند. در نیمه دوم پرسپولیس کمی افت کرد و این السد بود که بازی را بهتر آغاز کرد. بخت با عبدالکریم حسن یار نبود چرا که ضربه او به تیر دروازه‌ برخورد کرد. در شرایطی که السد به دنبال گل تساوی بود پرسپولیس گل دوم را هم توسط علیپور به ثمر رساند. با وجود اینکه السد بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد اما نتوانست به گل برسد تا بازی با پیروزی نماینده ایران به پایان رسد.

الوطن: «السد با دو گل برابر پرسپولیس تن به شکست داد»

این روزنامه قطری هم نوشت: السد در شبی که صعودش را به دور بعد قطعی کرده بود با دو گل برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تن به شکست داد. البته این شکست تأثیری در وضعیت السد نداشت و این تیم توانست به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند. دو تیم بازی را سریع و هجومی آغاز کردند و از همان ابتدا فرصت‌های را رویدروازه‌ها خلق کردند. دو تیم بدون فشار بازی کردند و این باعث شد تا فرصت‌های زیادی را روی دروازه‌ها ببینیم.

" پرسپولیس فرصت‌های بیشتری را روی دروازه السد خلق کرد و می‌توانست پیروزی پر گل‌تری را هم به دست آورد این در حالی بود که السد با وجود بازی هجومی و فرصت‌های خوبی که خلق کرد نتوانست دروازه پرسپولیس را باز کند.

الکاس: «السد در ایستگاه پایانی برابر پرسپولیس تن به شکست داد»

سایت الکاس هم نوشت: السد در دیدار پایانی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس با دو گل تن به شکست داد. البته با وجود شکست در این دیدار به عنوان تیم نخست به دور بعد صعود کرد.

در ادامه گزارش الکاس این گونه آمده است: بازی از نظر کیفی در سطح متوسط بود. پرسپولیس در بیشتر زمان‌های بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و توانست مزد برتری خود را با زدن دو گل بگیرد. این‌ در حالی است که السدنتوانست انتظارات را بر آورده کند.

استاد الدوحه: «السد در آخرین بازی فریرا و ژاوی در آزادی تن به شکست داد»

روزنامه السد الدوحه هم نوشت: السد کار خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با شکست دو بر صفر برابر پرسپولیس به پایان رساند. البته با این شکست هم به عنوان تیم صدرنشین به دور بعد راه پیدا کرد. نیم نخست با یک گل به سود پرسپولیس که از شلیک سهمگین ترابی به دست آمد به پایان رسید. در نیمه دوم پرسپولیس روی یک ضد حمله کار السد را تمام کرد و دومین گل خود را هم به ثمر رساند.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ جدول نهایی گروه پرسپولیس در آسیا

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ جدول نهایی گروه پرسپولیس در آسیا
در آخرین روز مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس با دو گل السد را برد اما با توجه به باخت پاختاکور برابر الاهلی شاگردان برانکو قعرنشین ماندند. السد و الاهلی عربستان هم به دور بعد صعود کردند.

درخشان: پرسپولیس بدشانس بود که در آسیا صعود نکرد

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
درخشان: پرسپولیس بدشانس بود که در آسیا صعود نکرد
مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با پیروزی خوب مقابل السد با شایستگی از لیگ قهرمانان خداحافظی کرد.

به گزارش وانانیوز، حمید درخشان، در مورد پیروزی ۲ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل السد قطر در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس استحقاق این را داشت که در جام باقی بماند، اما بعضی وقت‌ها اتفاقاتی رخ می‌دهد که قابل پیش‌بینی نیست. پرسپولیس زمانی به لیگ قهرمانان آسیا ورود پیدا کرد که دچار خستگی شده بود و به همین دلیل نتوانست شروع خوبی در این مسابقات داشته باشد. بدشانسی نیز در این مسابقات گریبان پرسپولیس را گرفت.

وی ادامه داد: در بازی رفت پرسپولیس مقابل السد تیم یک گل آفساید دریافت کرد، در بازی با پاختاکور هم گل رقیب آفساید بود. اگر در این دوبازی امتیازات از دست نمی‌رفت پرسپولیس الان ۴ امتیاز بیشتر داشت و از گروهش صعود می‌کرد. این اتفاقات ممکن است در مسابقات پیش بیاید، اما این بار با بدشانسی پرسپولیس همراه بود تا این تیم از دور مسابقات خارج شود. همانطور که گفتم پرسپولیس این شایستگی را داشت که در دور بعد حضور داشته باشد، اما بدشانسی آن‌ها این اجازه را نداد. با این وجود پرسپولیس با پیروزی خوب ۲ بر صفر مقابل السد با شایستگی از لیگ قهرمانان خداحافظی کرد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه آیا پرسپولیس به این سطح از حرفه‌ای‌گری رسیده که السد را با این همه ستاره با قاطعیت شکست دهد، گفت: باید یاد بگیریم که حرفه‌ای شویم، حرفه‌ای زندگی کنیم و حرفه‌ای بازی کنیم، نه اینکه فقط حرفه‌ای قرارداد امضا کنیم. حرفه‌ای بودن شامل فاکتور‌های زیادی است که باید لحاظ شود، تا بتوانیم در سطح آسیا عرض اندام کنیم و شخصیت بگیریم. در این صورت می‌توانید در سطح آسیا حرفی برای گرفتن داشته باشید که این باید پله پله رقم بخورد تا در آسیا روی شما حساب باز کنند.

درخشان افزود: پرسپولیس یکبار به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد و اگر بتواند چند بار دیگر به این سطح برسد و حتی یک بار قهرمان شود می‌توانیم بگوییم که پرسپولیس در آسیا شخصیت گرفته و تیم بزرگی می‌شود تا روی آن حساب باز کنند. زمان می‌برد تا پرسپولیس قهرمانی آسیا را کسب کند و افتخاراتش کامل شود. رسیدن به این مهم باید پله‌پله انجام شود تا به قله رفیع آسیا برسیم. حتی اگر تیم ملی کشورمان هم بخواهد در آسیا عرض اندام کند باید قهرمان این قاره شود.

وی با اشاره به خداحافظی ژاوی هرناندز از دنیای فوتبال بعد از پایان این بازی، تصریح کرد: ژاوی بازیکن بزرگی بود که حرف زدن درباره‌اش بیهوده است، او یکی از کامل‌ترین بازیکنان فوتبال جهان بود که در بالاترین سطح فوتبال قهرمانی در اروپا و در جام جهانی را تجربه کرده و در سال‌های آخر فوتبالش به قطر آمد و به فوتبال این کشور کمک بسیار زیای کرد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال ادامه فعالیت ژاوی به عنوان سرمربی السد عنوان کرد: زمانی که یک بازیکن به روی نیمکت مربیگری می‌نشیند دیگر پروسه جداگانه‌ای را طی می‌کند. یک فوتبالیست ممکن است در دنیای بازیگری‌اش خیلی خوب باشد، اما در عرصه مربیگری ممکن است نتواند افتخارات سابقش را تکرار کند. از این دست اتفاقات بار‌ها برای بازیکنان بزرگ فوتبال در دنیا رخ داده است. باید زمان بگذرد تا مشخص شود عملکرد ژاوی در حوزه فنی به چه شکل خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز
حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس
کاپیتان تیم فوتبال السد در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها حضور یافت.

آفتاب‌‌نیوز : دیدار پرسپولیس و السد قطر در آخرین دیدار گروه D مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امشب (دوشنبه) از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی آغاز شد. ژاوی کاپیتان تیم فوتبال السد پیش از شروع بازی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها حاضر شد.

ژاوی امشب آخرین بازی خود را برای تیم قطری مقابل پرسپولیس برگزار و به طور رسمی از دنیای بازی خداحافظی می‌کند.

حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس - 3

برهمین اساس، فدراسیون فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس پیش از شروع بازی از کاپیتان پیشین بارسلونا و تیم ملی اسپانیا تقدیر کردند.

حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس - 6

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برنابرنا11 ساعت قبل
مدافع آفریقایی نفت‌ مسجدسلیمان که با این تیم تمدید کرده بود، با فولاد خوزستان قرارداد امضا کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در حالی که باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام کرد قرارداد موسی کولیبالی، مدافع خود را تمدید کرده باشگاه فولاد به یک باره با این بازیکن قرارداد دو ساله منعقد کرد. ظهر دوشنبه خبر توافق کولیبالی با فولاد منتشر شده بود ولی چند ساعت بعد باشگاه نفت با انتشار عکس تمدید قرارداد این بازیکن، اعلام کرد که کولیبالی در لیگ نوزدهم با آن‌ها خواهد بود. فولادی‌ها که چندی قبل بابت امضای قرارداد بلبلی با استقلال به مسئولان تیم تهرانی خرده گرفته و گفتند که این بازیکن قبل از آبی پوشان با آنها به توافق رسیده بوده، این بار خودشان کاری را انجام دادند که خلاف اخلاق حرفه‌ای فوتبال است و در جذب کولیبالی قوانین را به راحتی زیر پا گذاشتند.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
بازیکن استقلال درباره شرایط تمرینات این تیم توضیح داد. به گزارش ایسنا، آرمین سهرابیان، بازیکن استقلال در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) این تیم اظهار کرد: خدا را شکر در این چند روز تمرینات خوبی با آقای استراماچونی پشت سر گذاشتیم. صبح‌ها بدنسازی انجام دادیم و بعد از ظهر هم کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادیم. او افزود: تمرینات استراماچونی پیشرفته و خوب است و امیدوارم این تمرینات باعث شود که فصل را با قدرت شروع کنیم و نتایج خوبی کسب کنیم. انتهای پیام
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
همچنین شورای عالی امنیت ملی نیز روی این موضوع تأکید و پافشاری کرده است. وی درباره بازدید‌هایش از برخی ورزشگاه‌ها تصریح کرد: هنوز در حال بازدید از ورزشگاه‌هایی هستیم که میزبان تیم‌های لیگ برتری خواهند بود. رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ راجع به وضعیت ورزشگاه آزادی بیان کرد: این ورزشگاه مشکل خاصی ندارد، اما هنوز کار‌هایی مانده که انجام نشده است. بنابراین هر طور که شده است برای برگزاری مسابقات باید این الزامات رعایت شود. چیزی که مشخص است, این است که در فدراسیون و سازمان لیگ کسی برای پوئن دادن به باشگاهی آمادگی ندارد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بشار رسن ستاره عراقی تیم پرسپولیس، این روزها در آستانه جدایی از سرخ‌ها قرار دارد و با بازگشت فرشاد احمدزاده، به احتمال بسیار زیاد از پرسپولیس جدا خواهد شد. اما دلیل جدایی رسن چه بود آن هم در زمانی که گفته می‌شد قرارداد او تمدید شده و قطعا در پرسپولیس خواهد ماند. ستاره عراقی که به شدت از اقدامات غیرحرفه‌ای مدیران سرخ‌پوشان به ستوه آمده است، از اقدام زشت مسئولان این تیم پرده‌برداری کرد. رسن روز گذشته فاش کرد که مدیران پرسپولیس از او خواسته‌اند تا قراردادی غیرواقعی و صوری را مقابل دوربین‌ها امضا کند تا اعتراض هواداران کم شود و او هم این کار را انجام داده است اما در واقع این بازیکن هنوز قرارداد رسمی و جدید با سرخ‌ها امضا نکرده و در یکی قدمی خروج از پرسپولیس قرار دارد. ورزش۱۱۴۵۱
ایسناایسنا23 ساعت قبل
کارشناس والیبال ایران با تمجید از عملکرد ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران، گفت: ‌ استراحت دادن به بازیکنان مقابل فرانسه کاملا به موقع بود. محمد سالک در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌های در اردبیل توضیح داد: واقعیت این است که بعد از رخ دادن اتفاقات در ورزش می‌توان به راحتی نشست و عملکرد را نقد و بررسی کرد. مطمئنا اگر او بتواند بیشتر در میان باتجربه‌ها حاضر شده و بازی کند در آینده یکی از بهترین مهره‌های والیبال ایران خواهد شد. اصلی‌ترین دلیل شکست ایران مقابل فرانسه جوانان نبودند، بلکه عملکرد ضعیف بازیکنان در زدن سرویس و دفاع روی تور بود. خوشبختانه تیم ملی ایران امسال شکل و شرایط خوبی دارد و در بازی‌ها بسیار فوق‌العاده است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
رضا آذری درباره اتفاقات اخیر پس از جراحی زانویش و نحوه دعوت شدن به اردوی تیم فوتبال امید حرف زد و ابراز امیدواری کرد با فرهاد مجیدی تیم ایران راهی المپیک شود. متن کامل صحبتهای وی در ادامه می‌آید: ظاهرا دعوت شدنت به اردوی تیم امید با خواست مستقیم فرهاد مجیدی بوده است؟ بله! بعد حمیدخان (استیلی) با من تماس گرفت و گفت که فرهاد مجیدی سراغ مرا در لیست اسامی بازیکنان تیم امید گرفته است. فکر می‌کنی بتواند تیم امید را به المپیک برد؟ خودش که خیلی مصمم است و دائم این موضوع را به بچه‌های تیم امید هم منتقل می‌کند. پارسال شرایط به گونه‌ای پیش نرفت که بتوانم به اندازه‌ای که می‌توانستم برای استقلال بازی کنم.

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

زرگر: به خاطر شرایط سنی و میدان به داوران جوان از دنیای داوری خداحافظی کردم

تسنیم1 روز قبل

چند نرخی بودن خدمات و سردرگمی مشتریان

خبر فوری1 روز قبل

پیش‌بینی دقیق رهبر معظم انقلاب درباره وضعیت کنونی ایران

مهر4 ساعت قبل

رسول نویدکیا در سپاهان ماندنی شد + عکس

تسنیم1 روز قبل

تصاویر | شب‎هایی دلنشین در کنار خلیج فارس

آیا جنین در رحم مادر می‌بیند؟!

نامه‌نیور1 روز قبل

دبیرکل آژانس بین المللی انرژی: در صورت اختلال در عرضه نفت، آماده‌ایم عکس العمل مناسبی نشان دهیم

اقتصادنیوز1 روز قبل

خشم مخاطبان اینستاگرام برترین‌ها از صحبت‌های جنجالی امیر جعفری

برترین‌ها1 روز قبل

تغییراتی مهیج در به روزرسانی «وان پلاس ۶» و «۶T» نسخه بتا / از بهبود اعلان‌های آب و هوا تا ارتقاء رابط کاربری

انتخاب1 روز قبل

لاوروف: نگران تنش‌ها در خلیج فارس هستیم؛ واشنگتن باید لحن هشدارآمیز خود علیه ایران را متوقف کند/ تحریم‌های آمریکا و لحن تندی که در قبال ایران به کار گرفته، چشم‌انداز گفت‌وگو با ایران را تضعیف می‌کند/ محمد بن زاید: نمی‌خواهیم شاهد افزایش بیشتر تنش‌ها در منطقه باشیم/ حمله به نفت‌کش‌ها در دریای عمان یک عملیات خرابکارانه بود

انتخاب1 ساعت قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

سخنان روحانی در نشست امروز هیئت دولت + فیلم

خبری1 ساعت قبل

از مدرسه تا مسجد؛ استخراج هر واحد بیت‌کوین، معادل مصرف برق سالانه 24 واحد مسکونی!

خبری3 ساعت قبل

کاهش تعهدات برجامی ایران و برگزاری نشست این کمیسیون

خبری3 ساعت قبل

سردردهای عصبی خود را اینگونه پیشگیری و درمان کنید

اقتصادنیوز6 دقیقه قبل

تشریح جزئیات پرداخت وام اجاره مسکن توسط وزیر اقتصاد

اقتصادنیوز7 دقیقه قبل

افزایش ثبات بازار سهام در پی راه‌اندازی فروش تعهدی/ سازمان بورس به دنبال تکمیل ابزارهای مالی اسلامی بازار سرمایه

اقتصاد آنلاین8 دقیقه قبل

دریافت سه جایزه از جشنواره آمریکایی

سینماپرس8 دقیقه قبل

تنها با مجاهدت علمی می‌توان از دسیسه شیطان بزرگ رهایی یافت

مهر9 دقیقه قبل

وعده امیدوار کننده وزیر اقتصاد به مستاجران

اقتصادنیوز10 دقیقه قبل

تحریم فرماندهان سپاه ناشی از واماندگی آمریکا در برابر اقتدار ایران اسلامی است

قدس آنلاین11 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

6 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

4 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

6 روز قبلفارس2

استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد الزامی است

2 روز قبلجام نیوز1

وزارت بهداشت: نگرانی از کاهش مراجعه مردم به مراکز درمانی به دلایل اقتصادی

4 روز قبلعصر ایران1

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

4 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

4 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

5 روز قبلالف1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

6 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

6 روز قبلالف1