شکست السد از پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

شکست السد از پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر

الفخبرگزاری الف
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر شامگاه دوشنبه با برتری تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.

واکنش رسانه‌های قطری به شکست السد برابر پرسپولیس

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
واکنش رسانه‌های قطری به شکست السد برابر پرسپولیس
شکست السد برابر تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌های قطری بازتاب داشت.
واکنش رسانه‌های قطری به شکست السد برابر پرسپولیس - 0

به گزارش خبرورزشی، دو تیم فوتبال السد و پرسپولیس در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند.

این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با پیروزی دو بر صفر پرسپولیس به پایان رسید. البته نتیجه این دیدار تأثیری در سرنوشت دو تیم نداشت چرا که پرسپولیس از صعود به دور بعد بازماند و از طرف دیگر هم السد به عنوان صدرنشین توانست صعودش را به دور بعد قطعی کند.

شکست السد برابر پرسپولیس در رسانه‌های قطری بازتاب داشت.

الرای با تیتر" شکست بدون تأثیر السد برابر پرسپولیس" نوشت: السد در دیداری که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با دو گل برابر پرسپولیس تن به شکست داد البته این شکست تأثیر در وضعیت السد و پرسپولیس نداشت چرا که السدبا پیروزی که هفته قبل برابر الاهلی به دست آورد با ۱۰ امتیاز صعودش را به دور بعد قطعی کرد و پرسپولیس هم بعد از شکست برابر پاختاکور شانسی برای صعود به دور بعد نداشت.

"نخستین فرصت این دیدار را بغداد بونجاح خلق کرد. او در موقعیت گلزنی قرار داشت و با بیرانوند تک به تک شد. بونجاح می‌خواست توپ را از بالای سر بیرانوند وارد دروازه‌ کند اما سنگربان پرسپولیس هوشیار بود و اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد. در دقیقه ۱۶ مهدی ترابی با یک ضربه سنگین و زیبا دروازه السد را باز کرد و تیمش را پیش انداخت. تیم فوتبال پرسپولیس برتری نسبی نسبت به السد داشت و اگر دخالت‌های به موقع مدافعان و سنگربانالسد نبود این تیم می‌توانست کار را زودتر تمام کند. در نیمه دوم پرسپولیس کمی افت کرد و این السد بود که بازی را بهتر آغاز کرد. بخت با عبدالکریم حسن یار نبود چرا که ضربه او به تیر دروازه‌ برخورد کرد. در شرایطی که السد به دنبال گل تساوی بود پرسپولیس گل دوم را هم توسط علیپور به ثمر رساند. با وجود اینکه السد بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد اما نتوانست به گل برسد تا بازی با پیروزی نماینده ایران به پایان رسد.

الوطن: «السد با دو گل برابر پرسپولیس تن به شکست داد»

این روزنامه قطری هم نوشت: السد در شبی که صعودش را به دور بعد قطعی کرده بود با دو گل برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تن به شکست داد. البته این شکست تأثیری در وضعیت السد نداشت و این تیم توانست به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند. دو تیم بازی را سریع و هجومی آغاز کردند و از همان ابتدا فرصت‌های را رویدروازه‌ها خلق کردند. دو تیم بدون فشار بازی کردند و این باعث شد تا فرصت‌های زیادی را روی دروازه‌ها ببینیم.

" پرسپولیس فرصت‌های بیشتری را روی دروازه السد خلق کرد و می‌توانست پیروزی پر گل‌تری را هم به دست آورد این در حالی بود که السد با وجود بازی هجومی و فرصت‌های خوبی که خلق کرد نتوانست دروازه پرسپولیس را باز کند.

الکاس: «السد در ایستگاه پایانی برابر پرسپولیس تن به شکست داد»

سایت الکاس هم نوشت: السد در دیدار پایانی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس با دو گل تن به شکست داد. البته با وجود شکست در این دیدار به عنوان تیم نخست به دور بعد صعود کرد.

در ادامه گزارش الکاس این گونه آمده است: بازی از نظر کیفی در سطح متوسط بود. پرسپولیس در بیشتر زمان‌های بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و توانست مزد برتری خود را با زدن دو گل بگیرد. این‌ در حالی است که السدنتوانست انتظارات را بر آورده کند.

استاد الدوحه: «السد در آخرین بازی فریرا و ژاوی در آزادی تن به شکست داد»

روزنامه السد الدوحه هم نوشت: السد کار خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با شکست دو بر صفر برابر پرسپولیس به پایان رساند. البته با این شکست هم به عنوان تیم صدرنشین به دور بعد راه پیدا کرد. نیم نخست با یک گل به سود پرسپولیس که از شلیک سهمگین ترابی به دست آمد به پایان رسید. در نیمه دوم پرسپولیس روی یک ضد حمله کار السد را تمام کرد و دومین گل خود را هم به ثمر رساند.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ جدول نهایی گروه پرسپولیس در آسیا

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ جدول نهایی گروه پرسپولیس در آسیا
در آخرین روز مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس با دو گل السد را برد اما با توجه به باخت پاختاکور برابر الاهلی شاگردان برانکو قعرنشین ماندند. السد و الاهلی عربستان هم به دور بعد صعود کردند.

درخشان: پرسپولیس بدشانس بود که در آسیا صعود نکرد

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
درخشان: پرسپولیس بدشانس بود که در آسیا صعود نکرد
مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با پیروزی خوب مقابل السد با شایستگی از لیگ قهرمانان خداحافظی کرد.

به گزارش وانانیوز، حمید درخشان، در مورد پیروزی ۲ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل السد قطر در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس استحقاق این را داشت که در جام باقی بماند، اما بعضی وقت‌ها اتفاقاتی رخ می‌دهد که قابل پیش‌بینی نیست. پرسپولیس زمانی به لیگ قهرمانان آسیا ورود پیدا کرد که دچار خستگی شده بود و به همین دلیل نتوانست شروع خوبی در این مسابقات داشته باشد. بدشانسی نیز در این مسابقات گریبان پرسپولیس را گرفت.

وی ادامه داد: در بازی رفت پرسپولیس مقابل السد تیم یک گل آفساید دریافت کرد، در بازی با پاختاکور هم گل رقیب آفساید بود. اگر در این دوبازی امتیازات از دست نمی‌رفت پرسپولیس الان ۴ امتیاز بیشتر داشت و از گروهش صعود می‌کرد. این اتفاقات ممکن است در مسابقات پیش بیاید، اما این بار با بدشانسی پرسپولیس همراه بود تا این تیم از دور مسابقات خارج شود. همانطور که گفتم پرسپولیس این شایستگی را داشت که در دور بعد حضور داشته باشد، اما بدشانسی آن‌ها این اجازه را نداد. با این وجود پرسپولیس با پیروزی خوب ۲ بر صفر مقابل السد با شایستگی از لیگ قهرمانان خداحافظی کرد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه آیا پرسپولیس به این سطح از حرفه‌ای‌گری رسیده که السد را با این همه ستاره با قاطعیت شکست دهد، گفت: باید یاد بگیریم که حرفه‌ای شویم، حرفه‌ای زندگی کنیم و حرفه‌ای بازی کنیم، نه اینکه فقط حرفه‌ای قرارداد امضا کنیم. حرفه‌ای بودن شامل فاکتور‌های زیادی است که باید لحاظ شود، تا بتوانیم در سطح آسیا عرض اندام کنیم و شخصیت بگیریم. در این صورت می‌توانید در سطح آسیا حرفی برای گرفتن داشته باشید که این باید پله پله رقم بخورد تا در آسیا روی شما حساب باز کنند.

درخشان افزود: پرسپولیس یکبار به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد و اگر بتواند چند بار دیگر به این سطح برسد و حتی یک بار قهرمان شود می‌توانیم بگوییم که پرسپولیس در آسیا شخصیت گرفته و تیم بزرگی می‌شود تا روی آن حساب باز کنند. زمان می‌برد تا پرسپولیس قهرمانی آسیا را کسب کند و افتخاراتش کامل شود. رسیدن به این مهم باید پله‌پله انجام شود تا به قله رفیع آسیا برسیم. حتی اگر تیم ملی کشورمان هم بخواهد در آسیا عرض اندام کند باید قهرمان این قاره شود.

وی با اشاره به خداحافظی ژاوی هرناندز از دنیای فوتبال بعد از پایان این بازی، تصریح کرد: ژاوی بازیکن بزرگی بود که حرف زدن درباره‌اش بیهوده است، او یکی از کامل‌ترین بازیکنان فوتبال جهان بود که در بالاترین سطح فوتبال قهرمانی در اروپا و در جام جهانی را تجربه کرده و در سال‌های آخر فوتبالش به قطر آمد و به فوتبال این کشور کمک بسیار زیای کرد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال ادامه فعالیت ژاوی به عنوان سرمربی السد عنوان کرد: زمانی که یک بازیکن به روی نیمکت مربیگری می‌نشیند دیگر پروسه جداگانه‌ای را طی می‌کند. یک فوتبالیست ممکن است در دنیای بازیگری‌اش خیلی خوب باشد، اما در عرصه مربیگری ممکن است نتواند افتخارات سابقش را تکرار کند. از این دست اتفاقات بار‌ها برای بازیکنان بزرگ فوتبال در دنیا رخ داده است. باید زمان بگذرد تا مشخص شود عملکرد ژاوی در حوزه فنی به چه شکل خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز
حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس
کاپیتان تیم فوتبال السد در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها حضور یافت.

آفتاب‌‌نیوز : دیدار پرسپولیس و السد قطر در آخرین دیدار گروه D مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امشب (دوشنبه) از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی آغاز شد. ژاوی کاپیتان تیم فوتبال السد پیش از شروع بازی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها حاضر شد.

ژاوی امشب آخرین بازی خود را برای تیم قطری مقابل پرسپولیس برگزار و به طور رسمی از دنیای بازی خداحافظی می‌کند.

حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس - 3

برهمین اساس، فدراسیون فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس پیش از شروع بازی از کاپیتان پیشین بارسلونا و تیم ملی اسپانیا تقدیر کردند.

حضور ژاوی در عکس تیمی پرسپولیسی‌ها + عکس - 6

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ تبریک تولد لوییس سوارز توسط باشگاه لیورپول

طرفداریطرفداری2 روز قبل

پرسپولیس تراکتور؛ جذاب‌ترین بازی هفته

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مهم‌ترین و جذاب‌ترین بازی لیگ برتر فردا برگزار می‌شود؛ سرخ‌پوشان پرسپولیس و تراکتور در حالی بازی برگشت‌شان را برگزار می‌کنند که در بازی رفت سرمربیان خارجی روی نیمکت دو تیم حضور داشتند و اکنون گل محمدی و الهامی باید با هم رقابت کنند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

واکنش تحسین برانگیز شیخ دیاباته به حرکت زشت کارگر فرودگاه + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، تیم فوتبال استقلال پنج شنبه شب راهی فرودگاه مهرآباد شد تا راهی امارات برای دیدار با الکویت کویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شود. شیخ دیاباته مهاجم استقلال دیرتر خود را به فرودگاه رساند و در حالی که با عجله وارد فرودگاه شد با حرکت زشت کارگر خدماتی فرودگاه رو به رو شد. این کارگر فرودگاه بدون هیچ دلیلی پای شیخ دیاباته را که با سرعت وارد فرودگاه می‌شد لگد کرد که این موضوع فقط با اعتراض شیخ دیاباته از راه دور همراه شد. شاید اگر دیاباته واکنش جدی‌تری از خود به نمایش می‌گذاشت عواقب بدی ممکن بود این موضوع داشته باشد. اما مهاجم استقلال در واکنش به این حرکت کارگر فرودگاه گفت: مهم نیست.

خلاصه بازی استقلال ۳-۰ الکویت (پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل

مربی سطح بالا؛ خواسته استادبزرگ شطرنج

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آرین غلامی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تیم ملی ایران سال آینده رقابت‌های سطح بالا و حساس قهرمانی آسیا و المپیاد جهانی را پیش رو دارد که برای حضور موفق باید اطلاعات و آمادگی‌مان را افزایش دهیم. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی در خصوص غیبت شطرنج‌بازان مطرح در این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور گفت: در بیشتر کشور‌ها این اتفاق وجود دارد و شطرنج بازان مطرح و کسانی که دارای ریتینگ بالایی هستند در مسابقات انتخابی شرکت نمی‌کنند؛ پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایی و پوریا درینی نیز در چنین شرایطی هستند. استاد بزرگ شطرنج کشورمان افزود: رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از سطح کیفی بالایی برخوردار است، حضور استادان بزرگ همچون احسان قائم مقامی و پویا ایدنی در این دوره باعث شد تا برای پیروزی راه سختی داشته باشیم.

هماهنگ کردن ملی‌پوشان راحت نیست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مریم هاشمی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: من نمی‌دانم در لیگ امسال چرا حضور چندین ملی پوش در تیم سایپا برای همه بحث برانگیز شده است؟ در صورتی که سال‌های گذشته تیم‌های پیکان، بانک سرمایه و پرسپولیس هم در چنین شرایط بودند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: کنار هم قراردادن ملی پوشان و هماهنگی‌شان در اجرای برنامه‌های تاکتیکی مقابل حریفان کار راحتی نیست، زیرا هرکدام توانمندی‌های خاص خود را دارند و در هر بازی باید متناسب با حریف تعدادی از این والیبالیست‌ها را انتخاب کرد. هاشمی افزود: در لیگ امسال ۹ تیم حضور دارند، اما به علت اختلاف سطح تیم‌ها می‌توان فقط از چهار تیم به عنوان رقیب یاد کرد، امیدوارم سال آینده شرایط از نظر کمی و کیفی متناسب‌تر باشد. تیم والیبال بانوان سایپا در رقابت‌های لیگ برتر امسال تاکنون با کسب ۲۱ امتیاز جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.

اخبار بیشتر