بولیوی آماده پیروزی برابر ایران است
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

بولیوی آماده پیروزی برابر ایران است

تمرین سبک تیم ملی پیش از دیدار با بولیوی؛ آخرین توصیه‌های کی روش به بازیکنان

طرفداریخبرگزاری طرفداری
تمرین سبک تیم ملی پیش از دیدار با بولیوی؛ آخرین توصیه‌های کی روش به بازیکنان
بازیکنان تیم ملی صبح امروز تمرین کوتاهی پیش از دیدار با بولیوی برگزار کردند.

طرفداری- بنا بر برنامه قبلی، بازیکنان صبح امروز با حضور در زمین تمرین شماره دو مرکز ملی فوتبال تمرین کردند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، صبح امروز بازیکنان پس از صرف صبحانه، از ساعت 11:30 با حضور در زمین چمن شماره دو مرکز ملی فوتبال، تمرین کوتاه و سبکی را زیر نظر کادر فنی انجام دادند.

در پایان تمرین کارلوس کی روش  سرمربی تیم ملی، آخرین صحبتهای خود در خصوص این دیدار را به بازیکنان یادآوری کرد.

دیدار تیم های ملی ایران و بولیوی امشب و ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 سعید عزت‌اللهی که روز گذشته دچار مصدومیت شده بود در جمع بازیکنان حضور داشت و در این تمرین سبک شرکت کرد.

تمرین سبک تیم ملی پیش از دیدار با بولیوی؛ آخرین توصیه‌های کی روش به بازیکنان - 6تمرین سبک تیم ملی پیش از دیدار با بولیوی؛ آخرین توصیه‌های کی روش به بازیکنان - 7

خواندن خبر در سایت منبع

شورای تامین مجوز داد؛ زنان تماشاگر ایران - بولیوی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
شورای تامین مجوز داد؛ زنان تماشاگر ایران - بولیوی
در بازی امروز ایران و بولیوی تعداد محدودی از هواداران زن فوتبال به ورزشگاه آزادی می روند.

 آنطور که روزنامه گل خبر داده بعد از کش و قوس های فراوان مسئولان فدراسیون فوتبال موفق شدند تا مجوز حضور تعداد محدودی از هواداران زن را در ورزشگاه آزادی دریافت کنند.فدراسیون فوتبال رایزنی هایی را با شورای تامین تهران انجام داد تا برای بازی امشب ایران و بولیوی تعدادی از هواداران زن فوتبال به ورزشگاه آزادی بروندو ظاهرا در این باره موفق هم شده است.گفته می شود شورای تامین مجوز حضور برخی زنان در ورزشگاه آزادی را صادر کرده و قرار است این افراد امروز در بازی ایران و بولیوی حاضر باشند.خانواده بازیکنان تیم ملی فوتبال، همه تیم های ملی بانوان فوتبال و فوتسال، کارمندان زن فدراسیون فوتبال و البته تعدادی همیار هوادار زن از جمله افرادی هستند که می توانند امروز به ورزشگاه آزادی بروند و تیم ملی ایران را مقابل بولیوی تشویق کنند.بی تردید این اتفاق در راستای حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی مثبت خواهد بود. هفته گذشته بود که وزیر ورزش پیشنهاد کرد خانواده ها در بازی پرسپولیس و السد قطر حضور یابند و حالا حضور همین تعداد محدود زنان در ورزشگاه آزادی نیز می تواند سرآغازی برای رخ دادن اتفاق بزرگی باشد که هواداران فوتبال سال ها منتظرش هستند.

پیش از این فدراسیون هایی مثل والیبال و بسکتبال تلاش های زیادی برای حضور زنان در ورزشگاه ها انجام دادند و این تلاش ها تا حدی موثر واقع شد و در برخی مسابقات خانواده ها توانستند با حضور در ورزشگاه ها مسابقات را از نزدیک تماشا کنند. در بحث فوتبال اما با وجود مسائل متعدد مطرح شده اما هیچ گاه این اتفاق نیفتاد. فقط در جریان بازی‌های ایران با پرتغال و اسپانیا در جام جهانی هواداران زن توانستند به ورزشگاه آزادی بروند و از طریق ویدئو پروژکتور این مسابقه را تماشا کنند. حتی یک بار قرار شد خبرنگاران زن به آزادی بروند و تقسیم بندی جایگاه خبرنگاران نیز انجام شد اما در نهایت این مساله نیز به سرانجام نرسید و حالا همه امیدوارند در دیدار ایران و بولیوی این طلسم شکسته شود

خواندن خبر در سایت منبع

تمرین سبک ملی پوشان پیش از دیدار برابر بولیوی (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
تمرین سبک ملی پوشان پیش از دیدار برابر بولیوی (عکس)
بازیکنان تیم ملی صبح امروز درزمین شماره دو مرکز ملی فوتبال به تمرین پرداختند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که ملی پوشان فوتبال ایران از ساعت 19:30 باید در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی بولیوی بروند ساعتی پیش به انجام تمرینی سبک در زمین تازه تاسیس شماره دو کمپ تیم های ملی پرداختند تا بدون مشکلی بتوانند در دیدار برابر حریف آمریکایی خود به میدان بروند.

صبح امروز بازیکنان پس از صرف صبحانه ، از ساعت 11:30 با حضور در زمین چمن شماره دو مرکز ملی فوتبال، تمرین کوتاه و سبکی را زیر نظر کادر فنی انجام دادند.

تمرین سبک ملی پوشان پیش از دیدار برابر بولیوی (عکس) - 2تمرین سبک ملی پوشان پیش از دیدار برابر بولیوی (عکس) - 4تمرین سبک ملی پوشان پیش از دیدار برابر بولیوی (عکس) - 5

خواندن خبر در سایت منبع

ایران - بولیوی؛ یوزهای ایران مقابل شیرهای هرناندو سیلس!

رکناخبرگزاری رکنا
ایران - بولیوی؛ یوزهای ایران مقابل شیرهای هرناندو سیلس!
رکنا: تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه به مصاف بولیوی خواهد رفت، تیمی که در ورزشگاه خانگی‌اش هرناندو سیلس شیری پرقدرت است، اما خارج از خانه اینگونه نیست.

ایران - بولیوی؛ یوزهای ایران مقابل شیرهای هرناندو سیلس! - 1

تیم ملی فوتبال ایران که سال‌هاست رتبه نخست رده‌بندی فیفا در آسیا را در اختیار دارد و خود را برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند از ساعت 19:30 امشب (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی بولیوی خواهد رفت. شاید پس از هشت سال حضور کارلوس کی‌روش در ایران و روی نیمکت تیم ملی، تنها نتیجه‌ای که فوتبال دوستان را راضی کند، قهرمانی در آسیا است که توقعی زیادی هم نیست. کارلوس کی‌روش پس از جام جهانی برای تمدید قراردادش شرایطی را خواست که تیم ایران را به قهرمانی در جام ملت‌ها نزدیک کند و فراهم کردن این شرایط از سوی فدراسیون فوتبال، شرط ماندن کی‌روش بود. یعنی حالا که کی‌روش مانده، شروطش اجرا شده و این مربی باید بدون دغدغه ایران را به سمت قهرمانی در جام ملت‌ها سوق دهد.

کارلوس کی‌روش که به جهت انتخاب حریفان تدارکاتی برای بازی‌های دوستانه تیم ملی ایران بارها مورد انتقاد بوده، این بار هم مورد انتقاد قرار گرفت. اینکه چرا حریفان ایران در جام ملت‌ها به مصاف رقبایی چون آرژانتین، برزیل، اروگوئه و... می‌رود، اما حریفان تدارکاتی ایران تیم‌هایی چون ازبکستان، بولیوی، ترینیداد و توباگو، ونزوئلا و... هستند. البته که کارلوس کی‌روش یک بار در خصوص پیشنهاد بازی دوستانه با آرژانتین گفته بود اگر چنین پیشنهادی باشد معجزه است و روی زانوهایش تا دبی می‌رود، اما پس از مشخص شدن این پیشنهاد واقعی سکوت پیش گرفت و فدراسیون هم اعلام کرد به دلیل نامعتبر بودن شرکت ارائه دهنده این پیشنهاد، وارد مذاکره نمی‌شود. با این حال این بار کی‌روش منطقی‌تر و البته فنی‌تر در خصوص بازی‌های دوستانه با تیم‌هایی چون بولیوی و ونزوئلا صحبت کرده است.

کی‌روش در خصوص اینکه آیا از بازی با تیم‌هایی چون بولیوی، ونزوئلا و ترینیداد و توباگو راضی و خوشحال است یا نه، پاسخ داد که بله، خوشحال است چون تیم ملی می‌تواند مقابل این تیم‌ها تمرین کند. کی‌روش از نظر فنی معتقد است ایران می‌تواند مقابل تیمی چون بولیوی 50، 60 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد و بازی کردن را به خوبی تمرین کند، اما اگر مقابل تیمی چون آرژانتین قرار بگیرد، مالکیت توپ در اختیار حریف است و با شکست هم اعتماد به نفس بازیکنان کم می‌شود. با این حال در خصوص بولیوی هم صحبت‌هایی شده مبنی بر اینکه آنها تیمی قدرتمند در آمریکای جنوبی هستند و می‌توانند حریفی خوب برای ایران محسوب شوند.

تیم بولیوی در سال‌های اخیر موفق به شکست تیم‌هایی چون آرژانتین، برزیل، شیلی، اکوادور و... شده است. آنها حتی پیروزی 6 بر یک مقابل آرژانتین را هم رقم زده‌اند، اما تفاوتی عمده میان نتایج بولیوی در خانه و خارج از خانه وجود دارد. اگر به جدول بازی‌های بولیوی نگاهی بیندازید، این تیم در بیشتر بازی‌های خانگی‌اش توانسته حریفان را اذیت کند. بولیوی در ورزشگاه هرناندو سیلس که سه هزار و 600 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد، تیمی قدرتمند است. به این دلیل که در این ارتفاع اکسیژن کمتری وجود دارد و با توجه به اینکه بازیکنان بولیوی به بازی در این شرایط عادت دارند، می‌توانند تیم‌ها را حسابی اذیت کنند. ورزشگاهی که بازی در آن حتی باعث حالت تهوع لیونل مسی شده بود، جهنمی است برای حریفان بولیوی و در اصل حریف امروز ایران شیر هرناندو سیلس محسوب می‌شود.

بولیوی دومین حریف تدارکاتی تیم ملی در راه آماده‌سازی برای حضور در جام ملت‌هاست. این دیدار هم اولین بازی ایران در خانه پس از جام جهانی محسوب می‌شود. دیداری که کارلوس کی‌روش درخواست کرده هواداران برای حمایت از یوزهای ایرانی به ورزشگاه بیایند تا از بازی تیم ملی لذت ببرند.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

ایران با زوج استقلالی مقابل بولیوی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
ایران با زوج استقلالی مقابل بولیوی
سرمربی تیم ملی قصد دارد امروز در بازی با بولیوی از زوج استقلالی در مرکز خط دفاع بهره ببرد تا جای خالی مدافع کلیدی و مصدوم را پرکند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از سال ها حضور مداوم در ترکیب اصلی تیم ملی امروز مرتضی پورعلی گنجی برای اولین بار در این مدت به دلیل مصدومیت نمی تواند برای ایران به میدان برود تا بازیکنی که عصای دست کارلوس کی روش شده بود عصا به دست بازی تیم ملی مقابل بولیوی را از روی سکوها تماشا کند.

برای انتخاب جانشین این بازیکن در ترکیب اصلی سرمربی پرتغالی گزینه های زیادی پیش رو داشت اما آخرین اخبار از اردوی تیم ملی حاکی است کی روش قصد دارد از زوج خط دفاع استقلال در فصل گذشته برای اولین بار در بازی های ملی بهره ببرد تا در استانه جام ملت های آسیا الترناتیوهای مناسب برای نفرات اصلی ساختار تدافعی خود داشته باشد.

مید حسینی که انتخاب اصلی کی روش به نظر می رسد امروز به احتمال فراوان روزبه چشمی را در کنار خود به عنوان زوج دفاعی خواهد دید، زوجی که فصل گذشته وینفرد شفر از آنها در ترکیب اصلی استقلال بهره برد و به نتایج فوق العاده ای هم در لیگ برتر هم در لیگ قهرمانان آسیا رسید.

با این تفاسیر پژمان منتظری مدافع کارکشته تیم ملی و استقلال در کنار محمد خانزاده همچنان روی نیمکت حضور خواهند داشت تا در صورت نیاز در نیمه دوم برای دقایقی به میدان بروند. مسلما انتخاب زوج چشمی – حسینی بی جهت در دستور کار کی روش قرار نگرفته چون وضعیت بهبودی پورعلی گنجی در ماه های آتی ابهامات زیادی دارد و هیچ بعید نیست این بازیکن به جام ملت ها نرسد از همین رو زوج موفق سابق استقلال می تواند گزینه اصلی مربی پرتغالی لقب بگیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

سایت کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی: بولیوی آماده پیروزی برابر ایران است

تسنیمخبرگزاری تسنیم
سایت کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی: بولیوی آماده پیروزی برابر ایران است
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی به تحلیل بازی دوستانه تیم‌های ملی ایران و بولیوی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در تحلیل سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (CONMEBOL) با عنوان «بولیوی با روحیه پیروزی با ایران مواجه می‌شود» آمده است: تیم ملی فوتبال بولیوی با هدایت سزار فاریس، سرمربی اهل ونزوئلا آماده کسب پیروزی در دومین بازی روزهای فیفا است که برابر ایران در تهران برگزار می‌شود. بولیوی شنبه گذشته در نخستین بازی دوستانه 3 بر صفر برابر میانمار به پیروزی رسید. تیم ملی فوتبال بولیوی برای نخستین‌بار در 19 سال اخیر توانست در یک بازی رسمی در زمین تیم میهمان به پیروزی 3 بر صفر دست یابد. این یک نتیجه مثبت برای بازیکنانی بولیوی است. سزار فاریاس نیز می‌گوید بازی برابر ایران به عنوان یکی از تیم‌های شرکت‌کننده در جام جهانی 2018 روسیه سخت است.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی در ادامه نوشت: مارسلو مارتینس و کمپوس بازیکنان برجسته بولیوی در بازی برابر ایران هستند. حریف آسیایی نیز ماه گذشته میلادی در بازی دوستانه یک بر صفر از سد ازبکستان گذشته بود. این نخستین بازی ایران پس از جام جهانی 2018 روسیه بود که با پیروزی پایان یافت. تیم ملی فوتبال ایران رتبه 38 آخرین رنکینگ فیفا را در اختیار دارد و بولیوی در رده 58 جای گرفت.

بازی دوستانه ایران و بولیوی از ساعت 19:30 دقیقه امروز (سه‌شنبه) آغاز می‌شود.تغییر اساسی ترکیب بولیوی در مصاف با ایران

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فرصتی که کالدرون به باشگاه پرسپولیس داد

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

عصبانیت شدید گواردیولا از تصمیم داور/فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
سرمربی منچستر سیتی در صحنه‌ای اعتقاد به خطای پنالتی به سود منچستر سیتی داشت و به عصبانیت به تصمیم داور اعتراض کرد که این موضوع مورد توجه رسانه‌ها واقع شده است.

گل مجید حسینی مقابل آلانیا اسپور (فیلم)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم | واکنش سرمربی پرسپولیس به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال، ​ پنجشنبه ۲۳ آبان برگزار می‌شود. تیم مس کرمان در این هفته میزبان اکسون بود؛ اما مسئولان این تیم به کمیته مسابقات درخواست دادند که این بازی در تهران برگزار شود. کمیته مسابقات فدراسیون و باشگاه اکسون نیز با این پیشنهاد کرمانی‌ها موافقت کردند تا سه مسابقه هفته چهارم لیگ برتر در تهران برگزار شود. این هفته تیم‌های نیروی زمینی و مهرام تهران هم به ترتیب میزبان نفت آبادان و شورا و شهرداری قزوین هستند. >> برنامه مسابقات هفته چهارم لیگ برتر به این شرح است: پنجشنبه ۲۳ آباننیروی زمینی _ نفت آبادانمهرام تهران _ شورا و شهرداری قزوینشهرداری بندرعباس _ آویژه صنعت پارسا مشهداکسون تهران _ صنعت مس کرمانشهرداری گرگان _ رعد پدافند هوایی شهرکردتوفارقان آذرشهر _ شیمیدر قمپتروشیمی بندرامام _ ذوب آهن اصفهان

اخبار بیشتر