گزارش تصویری از برگزاری مراسم سالگرد زنده‌یاد حجازی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

گزارش تصویری از برگزاری مراسم سالگرد زنده‌یاد حجازی

هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی

ایران ورزشیخبرگزاری ایران ورزشی
هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی
مراسم سالگرد ناصر حجازی با حضور پر شور هوادارانش برگزار شد. تعداد حاضران به حدی بود که خانواده حجازی شگفت زده شدند. در این مراسم فرهاد مجیدی حضورنداشت.

هشتمین سالگرد درگذشت ناصرحجازی صبح جمعه در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد. این مراسم همچون سال‌های گذشته با حضور پرشور هواداران حجازی انجام شد و هزاران نفر برای یاد آوری خاطره آن مرحوم دوباره به مزارش رفته بودند. میان حاضران که غالبا استقلالی‌ بودند چهره هایی همچون؛ امیرحسین فتحی، آتیلا حجازی، سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، علی کریمی کاپیتان سابق تیم‌ملی و پرسپولیس، بیژن طاهری، خداداد عزیزی (خداداد با کلاه به این مراسم آمده بود تا شناخته نشود اما شد!)، محمد نوازی، حسین فرکی، کاظم اولیایی، پرویز مظلومی، حسین ترابپور وخیلی‌های دیگر حضور داشتند.

آتیلا: از این اسقتبال شفگت زده‌ام

هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی - 3

---

این مراسم هرگز از سوی خانواده حجازی برنامه ریزی نشده بود اما تعداد حاضران در قطعه نام آوران به حدی چشمگیر بود که آتیلا حجازی نیز از حضور مردم ابراز شگفتی کرد و درحالی که هواداران پدرش هم صحبت هایش را گوش می‌کردند، این جملات را به زبان آورد: «من از حضور این همه هوادار که به قطعه نام آوران آمده‌اند، شگفت زده‌ام. این حضور نشان می‌دهد که مردم آدم‌های خوب را فراموش نمی‌کنند. هر طوری بخواهند آدم‌های خوب را حذف کنند، هیچ زمانی از قلب مردم پاک نخواهند شد. دست بوس تمام مردمی هستم که از خوزستان، رامهرمز، کرمان، تبریز، رشت و دیگر شهرها به اینجا آمده‌اند و نمی‌دانم با چه زبانی از آنها تشکر کنم. برایم باور کردنی نیست که بعد از ۸ سال چنین استقبال از مراسم پدرم شود. واقعا دست مردم درد نکند. این حضور نشان می‌‌دهد که اسطوره‌ها هیچ گاه فراموش نمی‌شوند. ماندگاری در ورزش ما ربطی به گرفتن جام و مدال ندارد. پدرم در زمان بازیگری بهترین دروازه‌بان ایران بود و اگر می‌توانست حقش را بگیرد، در آسیا هم اول بود. خصوصیت و خصلت‌های مردانگی است که همیشه می‌ماند و باعث می‌شود که پس از ۸ سال مردم اینجا حضور یابند.»

ازدحام و بی نظمی: مثل همیشه

هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی - 7

---

نکته‌ای که از این مراسم بیرون آمد، بی نظمی‌های همیشگی بود! انگار یاد نگرفته‌ایم که این مراسم را چگونه برگزار کنیم. نه متولیان برگزاری و نه هوادارانی که با عشق به این مراسم‌ها می‌آیند اما آن‌ها نیز رفتار حرفه‌ای ندارند. بی نظمی‌ها به حدی بود که آتیلا درباره آن این حرف‌ها را به زبان آورد: «در درجه اول خود مردم هستند که از ما می‌خواهند این مراسم برگزار شود. امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال زحمت کشید و چندین بار با مادرم تماس گرفته و اعلام کرد که از طرف باشگاه مراسمی برگزار شود، اما ما دوست داشتیم با حضور مردم این مراسم برگزار شود تا اینکه مجالس رسمی بگیرند.» مراسم ناصرحجازی اما بهانه‌ای بود تا هواداران استقلال بر سرمزار آن مرحوم درباره آینده مربیگری استقلال هم حرف هایی با مسئولان و مدیران باشگاه استقلال بزنند. امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال که زمام امور را در دست دارد با سوال هایی درباره آینده مربیگری استقلال مواجه شد و به هواداران تیمش تاکید کرد که سرمربی استقلال در هفته جاری معرفی خواهد شد.

تیام چه شد؟

هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی - 12

---

اما درلا به لای این مراسم بسیاری از هوادارن استقلال از امیرحسین فتحی سراغ مامه تیام را گرفتند که مدیرعامل باشگاه استقلال هم پاسخ تندی به این پیگیری‌ها داد: «چرا طرفداران نمی‌خواهند دست از سر این بازیکن بردارند. عزیزان من! تیام با باشگاه عجمان قرارداد دارد و رقمی که او می‌خواهد بسیار سنگین است. ما با مهاجمان خوبی صحبت کرده‌ایم و به زودی آنها را جذب خواهیم کرد.»

مجیدی کجا بود؟

هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی - 16

---

میان همه حاشیه‌های هشتمین سالگرد درگذشت ناصرحجازی این سوال بین هواداران استقلال دهان به دهان می‌شد که فرهاد مجیدی چرا به این مراسم نیامده است؟ درحالی که چهره‌های مردمی همچون خداداد عزیزی و علی کریمی در این مراسم حضور داشتند فرهاد را هیچ کس در این مراسم ندید. البته مجیدی در سال‌های گذشته هم از جمعیت دوری می‌کرد و معمولا یک روز بعد از مراسم سالگرد خودش را به قطعه نام آوران می‌رساند اما برای خیلی‌ها این سوال به وجود آمده بود که مگر محبوبیت علی کریمی کم است که با آن هوادار درمیان جمعیت حاضر می‌شود و در مراسم شرکت می‌کند؟

۱۰-۱

خواندن خبر در سایت منبع

نامگذاری خیابانی در تهران به نام ناصر حجازی

رکناخبرگزاری رکنا
نامگذاری خیابانی در تهران به نام ناصر حجازی
رکنا: رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران از پیگیری برای نامگذاری خیابانی به نام مرحوم ناصر حجازی خبر داد.

نامگذاری خیابانی در تهران به نام ناصر حجازی - 1

به گزارش گروه ورزشی رکنا، حجت نظری با اشاره به فرارسیدن سالگرد درگذشت ناصر حجازی، فوتبالیست مشهور کشورمان گفت: زنده یاد ناصر حجاری در دوم خردادماه سال ۱۳۹۰ فوت کرد، اما متأسفانه علی‌رغم آنکه از چهره‌های شاخص ورزشی کشور و مورد احترام طرفداران تمامی تیم‌های فوتبال و ورزش دوستان ایرانی است، هیچ اقدامی برای نامگذاری معبر یا فضایی به نام او نشده است.

وی با بیان اینکه به منظور پاسداشت نام این چهره ورزشی کشور و دروازه‌بان مطرح تیم ملی و تیم استقلال تهران پیشنهاد نامگذاری معبری به نام او را به کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران ارائه کرده است، گفت: در جلسه قبلی کمیسیون نامگذاری، به این درخواست رسیدگی و بنا شد معابر پیشنهادی دقیق‌تر بررسی شود و در جلسه بعدی در مورد آن تصمیم‌گیری نهایی صورت پذیرد.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران درباره اینکه آیا معابر پیشنهادی برای نامگذاری به نام مرحوم حجازی مشخص شده یا خیر، گفت: چند مسیر و معبر پیشنهادی ارائه شده است. در این خصوص رایزنی‌هایی با همسر و خانواده مرحوم حجازی نیز خواهیم کرد و در نهایت گزینه‌های قطعی اعلام می‌شود. به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، در نامگذاری معبری به نام این فوتبالیست تناسب آن معبر با نام جدید مورد توجه قرار خواهد گرفت علاوه بر آن حتما معبر انتخابی جزو معابر اصلی خواهد بود.

نظری با تاکید بر اینکه باید به همان اندازه که به چهره‌های فرهنگی، هنری، سیاسی، علمی و دیگر بزرگان توجه می‌شود، به چهره‌ها و قهرمانان ورزشی نیز توجه شود، گفت: پیشنهاد نامگذاری معبری به نام مرحوم ناصر حجازی نیز در همین راستا انجام شده است. علاوه بر او، پیگیر هستم تا نام تعدادی دیگر از قهرمانان و نامداران ورزش کشور نیز بر معابر نامگذاری شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

حاشیه هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی؛ حضور علی کریمی و چهره‌های سرشناس استقلال

طرفداریخبرگزاری طرفداری
حاشیه هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی؛ حضور علی کریمی و چهره‌های سرشناس استقلال
حدود 1000 نفر از هواداران ناصر حجازی در قطعه نام آوران بهشت زهرا دور یکدیگر جمع شدند.

طرفداری- هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی از ساعت ۱۰ صبح امروز در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا برگزار شد و چهره‌های سرشناس فوتبال در این مراسم حضور به هم رساندند.

در این مراسم نفراتی مثل امیرحسین فتحی، آتیلا حجازی، سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، علی کریمی کاپیتان سابق تیم‌ملی و پرسپولیس، بیژن طاهری، خداداد عزیزی، محمد نوازی، حسین فرکی، کاظم اولیایی، پرویز مظلومی، حسین تراب‌پور و … حضور داشتند.

به نقل از فارس، حدود هزار نفر از طرفداران تیم استقلال و دوستداران ناصر حجازی در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا گرد هم آمده و یاد و خاطره اسطوره این باشگاه را گرامی داشتند.

این تعداد از حاضرین در قطعه نام‌آوران با در دست داشتن تصاویری از مرحوم حجازی با خانواده آن مرحوم ابراز همدردی کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

بررسی و کارشناسی مشکلات استقلال بر سر مزار مرحوم حجازی + فیلم

فارسخبرگزاری فارس
هواداران تیم فوتبال استقلال امروز در مراسم زنده‌یاد ناصر حجازی مشکلات این باشگاه را در فصل‌های اخیر مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مراسم هشتمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد حجازی صبح امروز در قطعه نام‌آوران بهشت زهرای تهران برگزار شد، اما تماشاگران تیم استقلال که برای زنده نگه داشتن یاد اسطوره این باشگاه در بهشت‌زهرا حضور پیدا کردند، از فرصت استفاده کرده و به بررسی و کارشناسی مشکلات این باشگاه طی سال‌های اخیر پرداختند.

تعدادی از تماشاگران استقلال با در دست داشتن پرچم‌های آبی در گروه‌های چندنفره در بهشت‌زهرا مشغول صحبت با یکدیگر بودند و گزینه‌های مربیگری در این تیم را بررسی می‌کردند. تعدادی از این تماشاگران اعتقاد داشتند سرنوشت مجیدی نباید مثل منصوریان شود و تعداد دیگری هم اعتقاد داشتند قلعه‌نویی باید به استقلال برگردد تا شرایط را جمع‌وجور کند. عده‌ دیگری از تماشاگران هم با بیان این موضوع که طرفداران استقلال طی سال‌های اخیر بیشتر درگیر فضای مجازی شده‌اند با یکدیگر صحبت کرده و مدعی شدند استقلال در چند فصل اخیر توسط وزارت ورزش خوب حمایت نشده اما خود تماشاگران هم در ناکامی‌ها مقصر هستند. یکی از طرفداران این تیم با صدای بلند گفت سال اولی که برانکو به پرسپولیس آمد، چندان خوب عمل نکرد، اما طرفداران این تیم آن‌قدر از این مربی حمایت کردند که او موفق شد سه سال پرسپولیس را قهرمان کند.

مراسم سالگرد حجازی امروز با حضور پرشور تماشاگران علاقمند به اسطوره استقلال برگزار شد، اما تحت تأثیر مشکلات استقلال و اظهارنظرهای مدیران این باشگاه پیرامون انتخاب سرمربی و جذب بازیکنان جدید قرار گرفت.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انتهای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌/‌‌‌‌‌

خواندن خبر در سایت منبع

علی کریمی در مراسم سالگرد ناصر حجازی/ عکس

الفخبرگزاری الف
علی کریمی در مراسم سالگرد ناصر حجازی/ عکس
شخصیت محبوب پرسپولیسی‌ها بر سر مزار اسطوره باشگاه استقلال حاضر شد.

به گزارش خبرآنلاین، هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی امروز (جمعه) در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد. در میان حضور هواداران، پیشکسوتان و مسئولان باشگاه استقلال حضور علی کریمی، مهاجم اسبق و اسطوره محبوب پرسپولیسی‌ها یکی از قاب‌های زیبای مراسم امروز بود.

علی کریمی در مراسم سالگرد ناصر حجازی/ عکس - 2

خواندن خبر در سایت منبع

عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی
مراسم هشتمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد ناصر حجازی با حضور چهره‌های سرشناس فوتبال برگزار شد.

به گزارش خبرورزشی، مراسم هشتمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد ناصر حجازی از ساعت ۱۰ صبح امروز در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا و با حضور چهره‌های سرشناس فوتبال برگزار شد.

عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی - 1

در این مراسم نفراتی مثل امیرحسین فتحی، آتیلا حجازی، سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، علی کریمی کاپیتان سابق تیم‌ملی و پرسپولیس، بیژن طاهری، خداداد عزیزی، محمد نوازی، حسین فرکی، کاظم اولیایی، پرویز مظلومی، حسین تراب‌پور و … حضور داشتند.

عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی - 5عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی - 6عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی - 7عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی - 8

حدود هزار نفر از طرفداران تیم استقلال و دوستداران ناصر حجازی در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا گرد هم آمده و یاد و خاطره اسطوره این باشگاه را گرامی داشتند.

عکس| حضور چهره‌های سرشناس در سالگرد درگذشت ناصر حجازی - 10

این تعداد از حاضرین در قطعه نام‌آوران با در دست داشتن تصاویری از مرحوم حجازی با خانواده آن مرحوم ابراز همدردی کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ مقایسه عملکرد کریستیانو رونالدو و مارکوس رشفورد در منچستریونایتد پس از ۲۰۰ بازی

طرفداریطرفداری1 روز قبل

با پایان نقل و انتقلات نیم فصل تیم‌های لیگ برتری چه کردند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، نیم فصل اول لیگ برتر با صدرنشینی قهرمان سه فصل گذشته یعنی پرسپولیس تهران به پایان رسید و با شروع نقل و انتقالات نیم فصل، باشگاه‌ها به دنبال رفع نقاط ضعف خود با جذب چند بازیکن بودند. در این میان برخی تیم‌ها دست به خانه تکانی کلی زدند و تیم‌هایی هم بودند که هیچ بازیکنی جذب نکردند. تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان نیز در کانون توجه رسانه‌ای در مدت نقل و انتقالات بودند. با پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در قالب گزارشی به بررسی عملکرد تیم‌ها پرداخته است. انتهای پیام/

تمرین امروز بازیکنان استقلال در سالن وزنه (فیلم)

ایلناایلنا1 روز قبل

ویدیو؛ ۱۰ واکنش برتر بوندس لیگا در فصل جاری (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

اخبار بیشتر