ماجرای برنج تقلبی و قیمت این کالا در بازار + کارتون
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

ماجرای برنج تقلبی و قیمت این کالا در بازار + کارتون

ثبات نرخ برنج خارجی در بازار

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
ثبات نرخ برنج خارجی در بازار
ساعت24 - کشاورز از ثبات نرخ برنج خارجی خبر داد و گفت: حداکثر قیمت هر کیلو برنج هندی ۸ هزار و پاکستانی ۸ هزار و ۲۰۰ تومان است.

دبیر انجمن واردکنندگان برنج د، با بیان اینکه سال گذشته واردات برنج کارنامه موفقی داشت، اظهار کرد: با توجه به همکاری میان واردکنندگان و وزارت جهاد کشاورزی، سال گذشته به اندازه کافی برنج وارد کشور شد که این امر ثبات قیمت برنج خارجی در بازار را به همراه داشت.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تا کنون حدود ۳۰۰ هزار تن برنج وارد کشور شده است، گفت: با توجه به نوسان برنج ایرانی و ازدیاد تقاضا برای برنج خارجی، تسریع در اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات امری ضروری است.

این مقام مسئول درباره علل گرانی برنج ایرانی بیان کرد: یکی از عوامل افزایش قیمت برنج ایرانی مربوط به مشکلات مالی در نقل و انتقال برنج پاکستانی است، از این رو انتظار می‌رود که دولت کمک کند تا مشکلات انتقال ارز رفع شود تا با واردات به موقع برنج پاکستانی از افزایش قیمت برنج ایرانی جلوگیری شود.

کشاورز ادامه داد: اگر واردات برنج خارجی اعم از هندی و پاکستانی مدیریت شود تا کمبودی در بازار رخ ندهد و از بعد روانی تنش در بازار ایجاد نکند، از این رو امکان کنترل قیمت برنج ایرانی در بازار وجود دارد و در غیر این صورت ممکن است افزایش قیمت برنج خارجی بر نوسان مجدد قیمت برنج ایرانی دامن بزند.

دبیر انجمن واردکنندگان برنج از ثبات نرخ برنج خارجی در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو برنج هندی در بنادر ۷ هزار و پاکستانی ۷ هزار و ۲۰۰ تومان است که باید برنج هندی حداکثر ۸ هزار و پاکستانی ۸ هزار و ۲۰۰ تومان به مصرف کننده عرضه شود.

وی درباره علل توزیع برنج پاکستانی با نرخ‌های بالاتر در خرده فروشی‌ها افزود: با توجه به آنکه انتقال ارز از طریق صرافی‌ها انجام می‌شود از این رو این امر حدود ۱۱ تا ۱۵ درصد هزینه در بر دارد که به همین خاطر از مسئولان دولتی انتظار می‌رود با سرعت تخصیص ارز و انتقال ارز به برنج پاکستانی از افزایش هزینه‌های واردات جلوگیری کنند.

کشاورز درباره تاثیر حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از واردات برنج بیان کرد: اگرچه دولت برحسب ذخایر ارزی تصمیم گیری‌های لازم را اتخاذ می‌کند، اما با توجه به آنکه ۶ دهک مردم برنج خارجی مصرف می‌کنند، باید حساسیت‌های لازم را در نظر بگیرد.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیون نفر برنج خارجی در کشور مصرف می‌کنند، تصریح کرد: با وجود آنکه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از واردات، افزایش قیمت برنج خارجی را در بر دارد، از این رو این امر می‌تواند بر کاهش قدرت خرید افراد دامن بزند.

خواندن خبر در سایت منبع

کارتون؛ برنج اینجوری گرون شد!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
کارتون؛ برنج اینجوری گرون شد!
با وجود ذخایر ۲ برابری برنج در کشور نسبت به سال گذشته و ادامه واردات این محصول با ارز دولتی، قیمت برنج طی ماه‌های گذشته شاهد افزایش ۲ برابری بود.

با وجود ذخایر ۲ برابری برنج در کشور نسبت به سال گذشته و ادامه واردات این محصول با ارز دولتی، قیمت برنج طی ماه‌های گذشته شاهد افزایش ۲ برابری بود. محمد علی رجبی با انتشار کارتونی در خبرگزاری فارس به دلیل این افزایش قیمت نامتعارف واکنش نشان داد.

کارتون؛ برنج اینجوری گرون شد! - 2

خواندن خبر در سایت منبع

شهروند حقوق خریداران برنج تقلبی را چگونه باز می‌پردازد؟

موجخبرگزاری موج
شهروند حقوق خریداران برنج تقلبی را چگونه باز می‌پردازد؟
درحالی پرونده گران فروشی و تقلب برای فروشگاه شهروند در تعزیرات حکومتی تشکیل شده، مدیرعامل این شرکت تقصیر را بر گردن تامین کننده انداخته است.

به گزارش خبرگزاری موج، همین یکی دو روز گذشته بود که رسانه‌ها از گران‌فروشی و تقلب در فروشگاه شهروند خبر دادند؛ فروشگاهی که یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معروف در بین مردم است.

به دنبال گزارش‌های واصله گشت مشترک تعزیرات حکومتی با حضور نمایندگان اتاق اصناف و اتحادیه برنج‌فروشان به یکی از شعبات فروشگاه شهروند مراجعه می‌کنند و برنج‌های مورد عرضه در این شعبه از فروشگاه شهروند را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

در بررسی‌ها مشخص می‌شود، کیسه‌های برنجی که با عنوان برنج هاشمی درجه یک به قیمت هر کیلو ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد، مخلوطی از برنج پاکستانی و ایرانی است که در این شعبه از فروشگاه شهروند در دسترس مشتریان قرار می‌گرفته است و البته تاسف بار‌تر آنکه، فروشگاه شهروند بی انصافی و گران‌فروشی و تقلب در حق مردم و خریدارانی که اغلب از اقشار کم در آمد جامعه نیز به شمار می‌روند و اتفاقا یکی از دلایل خرید آنها از این فروشگاه، به خاطر قیمت‌های به احتمال ارزانتر و یا احیانا قیمت‌های تنظیم بازار است را به اوج رسانده، تا جاییکه معلوم می‌شود درصد ترکیبی این برنج، متشکل از ۷۰ درصد برنج پاکستانی و ۳۰ درصد برنج ایرانی بوده است!

پس از بررسی‌های به عمل آمده روی دو مارک برنج توزیع شده در فروشگاه شهروند، با نام‌های برنج چاپار و برنج هاشمی کریمی و بر اساس اعلام سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، مشخص شد، بیش از 70 درصد برنج‌ها پاکستانی و 30 درصد آن برنج ایرانی با کیفیت پایینمخلوط شده و ۶۰ تن برنج موجود در فروشگاه شهروند به قیمت هر کیلو ۲۶۵ هزار ریال (۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان در هر کیلو) عرضه و به فروش می‌رسد.

نهایتا با الزام تعزیرات حکومتی، قیمت ۶۰ تن برنج موجود در فروشگاه شهروند اصلاح و به قیمت ۱۰ هزار تومان در هر کیلو عرضه و از توزیع ۳۰ تن برنج موجود در انبار نیز جلوگیری می‌شود.

اما این پایان کار نبود و به دنبال تشکیل پرونده در تعزیرات حکومتی، تحت عنوان گران‌فروشی و تقلب، چهارشنبه یکم خرداد ۹۸، مدیرعامل فروشگاه شهروند به شعبه تعزیرات احضار و توضیحات خود را درباره این اتفاق ارائه کرد.

مسعود سریع‌القلممدیرعامل فروشگاه شهروند، بلافاصله پس از مشاوره با تیم رسانه‌ای خود، تصمیم گرفت نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌ها برگزار کند، که این نشست روز پنج شنبه برگزار شد و مدیرعامل فروشگاه شهروند به ارایه توضیحاتی در خصوص گران‌فروشی و تقلب در فروشگاه شهروند و باز شدن پای خود به تعزیرات حکومتی پرداخت.

اظهارات مدیر فروشگاه شهروند به شرح ذیل است؛

فروشگاه شهروند از تامین‌کننده خود که ۱۱ سال است با آن همکاری دارد، دو پارت برنج خریداری کرده که پارت اول برنج‌ها بر اساس نمونه‌گیری‌های انجام شده، مشکلی نداشت؛ اما پارت دوم برنج‌ها بر اساس آزمایشات بخش کنترل کیفیت، کیفیت لازم را نداشت؛ بنابراین پس از اعلام بخش کیفیت و کنترل شهروند و پیش از حضور تعزیرات (۳۱ اردیبهشت ماه)، مدیر کنترل کیفیت شهروند مکاتبه‌ای را در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه انجام داده و طی این نامه اعلام کرده که برنج‌های وارد شده به شهروند و تحویلی به این مجموعه در تاریخ‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۲ کیفیت لازم را نداشته و باید از سطح فروشگاه‌های شهروند جمع‌آوری شوند.

بنده نیز پس از این موضوع دستور جمع‌آوری برنج‌ها را از تمام فروشگاه‌های شهروند اعلام کردم و حجم زیادی از این برنج‌ها جمع‌آوری و قرار بر این شد که در انبارهای فروشگاه نگهداری تا به تامین‌کننده مرجوع شود. همزمان با حضور گشت تعزیرات تهران در صبح ۳۱ اردیبهشت ماه به یکی از شعب فروشگاه شهروند آنها با بخشی از برنج‌ها در سطح فروشگاه مواجه می‌شوند که قرار بوده این برنج‌ها نیز جمع‌آوری و به انبار منتقل شوند، اما با توجه به حجم قابل توجه برنج‌ها در سطح فروشگاه‌ها این اتفاق با کمی تاخیر صورت گرفته بود.

قیمتی که برای خرید این برنج‌ها داده شده بود ۲۱ هزار و ۷۰۰ تومان بوده و قیمت فروش آن نیز در فروشگاه‌های شهروند ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان بوده و البته موضوعی که در رسانه‌ها در ارتباط با فروش برنج ۱۰ کیلویی به قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان بوده مربوط می‌شود به بارکد دیگری از اقلام شهروند است.

حدود ۲۰۰ تن از برنج‌های اشاره شده توسط شهروند از تامین کننده مورد نظر خریداری شده است که بالغ بر ۱۱۴ الی ۱۱۵ تن از این برنج در سطح فروشگاه‌های شهروند به فروش رسیده ولی در حال حاضر مابقی برنج‌های مورد نظر از سطح فروشگاه‌ها و حتی انبارهای شهروند جمع‌آوری و به محل دیگری منتقل شده است تا تصمیم مراجع قضایی و تعزیرات در این زمینه اعلام شود.

اظهارات مدیر فروشگاه شهروند ارایه شد اما چند سئوال به شکلی آزار دهنده ذهن را به خود مشغول می‌کند!؟

چرا مسئولان فروشگاه شهروند قبل از مشخص شدن نتیجه نمونه‌گیری، برنج‌ها را در شعب خود عرضه کردند!؟ قاعدتا ابتدا باید برنج‌های خریدار شده در بخش کنترل کیفیت مورد آزمایش قرار می‌گرفتند و در صورت اخذ تأییدیه از آزمایشگاه، در فروشگاه‌ها عرضه می‌شدند.فروشگاه شهروند چگونه می‌خواهد حقوق افرادی که برنج‌های تقلبی را به عنوان برنج اعلی ایرانی خریداری کرده و صد البته به خیال خود، پول برنج با کیفیت ایرانی را به فروشگاه شهروند پرداخت کرده‌اند در حالی که برنج پاکستانی بی کیفیت دریافت کرده‌اند را بازگرداند؟مسعود سریع‌القلم مدیرعامل فروشگاه شهروند گفته در تاریخ ۱۹، ۲۱ و ۲۲ به وی اعلام شده برنج‌های تحویلی، کیفیت ندارد و او هم بلافاصله دستور جمع‌آوری را داده است؛ آیا واقعا جمع‌کردن این برنج‌ها آن قدر مشکل بوده که پس از گذشت بیش از یک هفته، وقتی گشت تعزیرات مراجعه کرده، همچنان در سطح عرضه فروشگاه وجود داشته است؟مدیر فروشگاه شهروند می‌گوید که کار جمع‌آوری برنج‌های تقلبی در فروشگاه شهروند طولانی بوده و مسئولان فروشگاه نرسیدند در زمان کمی برنج‌های تقلبی را جمع‌آوری کنند، آیا نمی‌توانستند قیمت را اصلاح کنند و حداقل به قیمت برنج پاکستانی بفروشند؟مدیر فروشگاه شهروند بر فرض اینکه کار جمع آوری برنج‌های تقلبی، دشوار و زمان بر باشد، نمی‌توانست در ابتدایی‌ترین شکل موجود، دستور دهد پارچه‌ای روی این برنج‌ها بکشند و از فروش آنها به مردم خودداری کنند؟سریع القلم مدیرعامل فروشگاه شهروند با کمال افتخار گفته که از ۲۰۰ تن برنج موجود، ۱۱۵ تن را با قیمت ۱۰ هزار تومان فروخته‌اند؛ در حالی که فروشگاه شهروند با الزام تعزیرات مجبور شده قیمت خود را اصلاح کند وگرنه چرا قبل از حضور تعزیرات به قیمت ۱۰ هزار تومان نمی‌فروخت؟مدیر فروشگاه شهروند گفته رسانه‌ها به اشتباه قیمت را اعلام کردند و طبق معمول در چنین مواقعی همه کاسه و کوزه‌ها را بر سر رسانه‌ها شکست؛ بنظر سریع القلم، قیمت برنج تقلبی که در فروشگاه شهروند به مشتریان بی خبر از همه جا ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان بوده است در حالی که تمام رسانه‌ها قیمت اعلام شده از سوی تعزیرات را که بر روی سایت این سازمان هم قرار گرفته، منتشر کردند؛ یعنی ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان؛ یعنی ایشان دغدغه این گران‌فروشی و تقلب و به نوعی حق الناس را ندارد!؟

به نظر می‌رسد مدیر فروشگاه شهروند بیش از آن که به گفته خودش به دنبال تنویر افکار عمومی باشد، به دنبال توجیه تخلف صورت گرفته در این فروشگاه بوده است.

کم فروشی در قرآن کریم

اما چند نکته در باب حق الناس آن هم در ایام ماه رمضان که به منزله‌ی کارخانه انسان سازی است و انسان‌ها را اصلاح می‌کند، به ایشان متذکر می‌شویم:

در قرآن کریم به طور صریح و مکرر به کم فروشی اشاره شده و به شدت مذمت شده است و کم‌ترین مجازات دنیوی آن را ویران شدن شهر مدین و نابود شدن قوم آن معرفی کرده است. مسئله کم فروشی در قرآن در سوره‌ها و آیات زیر آمده است:سوره مطففین که این سوره به نام کم فروشان نام گذاری شده است: «وای بر کم فروشان. آنان که وقتی برای خود پیمانه می‌کنند، حق خود را بطور کامل می‌گیرند. اما هنگامی که می‌خواهند برای دیگران پیمانه یا وزن کنند، کم می‌گذارند. آیا آنها گمان نمی‌کنند که برانگیخته می‌شوند. در روزی بزرگ. روزی که مردم در پیشگاه پروردگار جهانیان می‌ایستند». [۱]سوره اعراف: در این سوره خداوند خطاب به قوم شعیب اهالی شهر مدین می‌فرماید: «پیمانه و وزن را تمام و کمال تحویل بدهید و در مال مردم نقصان روا مدارید و در پهنه زمین پس از آن که صلاح و اصلاح برقرار شد فساد را منتشر نکنید و این امر برای شما بهتر است، اگر ایمان داشته باشید». [۴]سوره انعام: «واوفوا الکیل و المیزان بالقسط»؛ [۷] پیمانه را تمام و وزن را درست و عادلانه تحویل بدهید.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

سلام مدیر عامل شهروند نمی تواند افکار مردم را فریب بدهد ایشان کم فروشی کردند در این اوضاع اقتصادی که مردم اذیت میشوند باید برخورد قاطعانه برخورد شود با مدیریت این مجموعه خسارت مردم را چه کسی باید بدهد من خودم از این برنج خریداری کردم مدیر عامل شهروند باید بر کنار شوند

5 ماه قبل

در ادامه بخوانید

پرداخت درآمد گرانی بنزین جدای از یارانه‌هاست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: حدود ۱۹ میلیون خانوار معادل بیش از ۶۰ میلیون نفر حائز شرایط دریافت درآمد حاصل از گرانی بنزین هستند و ممکن است افرادی که از دریافت رایانه انصراف داده باشند مبلغ تعیین شده برای هر خانواده بر اساس درآمد اصلاح قیمت بنزین را دریافت کنند. وی افزود: از این به بعد سازمان برنامه و بودجه در ماه حدود چهار هزار میلیارد تومان پرداخت یارانه، ۲۴ هزار میلیارد تومان پرداخت حقوق کارکنان و کارمندان و دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پرداخت حمایت معیشتی دارد. نوبخت با بیان اینکه هر کس خود را متقاضی دریافت درآمد حاصل از اصلاح قیمت بنزین می‌داند تقاضای خود را برای بررسی به وزارت رفاه ارائه دهد گفت: درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین از حدود ۶۴ میلیون لیتر بنزین سهمیه‌ای و ۳۰ میلیون لیتر بنزین آزاد و سوپر است. وی افزود: با سهمیه بندی بنزین پیش بینی حدود سه هزار میلیارد تومان صادرات بنزین می‌کنیم. وی گفت: پرداخت یارانه‌ها فردی بود، اما پرداخت درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین در جهت کمک به خانواده هاست.

بنزین مال مردم است/ درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت با افزایش قیمت بنزین/ دولت از این پس سه نوع پرداختی به خانوار‌ها خواهد داشت/ بر اساس تجربه، اصلاح قیمت بنزین اثر تورمی زیادی ندارد + فیلم

تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش تابناک اقتصادی؛ «محمد باقر نوبخت» در گفت و گوی ویژه خبری، درباره جزییات طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین اعلام کرد: از محل افزایش قیمت بنزین ۲۹ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان درآمد خواهیم داشت و ۳ هزار میلیارد تومان نیز از محل صادرات درآمد کسب خواهد شد. وی گفت: از هفته آینده پرداخت یارانه کمک معیشت خانوارها از محل منابع مالی افزایش قیمت بنزین آغاز می‌شود. وی گفت: پیشتر تعدادی از خانوارها برای کمک به دولت و جامعه از دریافت یارانه خود انصراف داده بودند، اما در این شرایط این خانواده‌ها نیز می‌توانند از یارانه معیشتی اصلاح قیمت بنزین برخوردار شوند. سال‌های قبل هرسال ۷ تا ۸ سال با افزایش مصرف بنزین مواجه بودیم، اما هم اکنون مصرف آن بسیار افزایش یافته است. رئیس سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت تدابیر لازم را اندیشیده است تا از طریق ستاد تنظیم بازار بتوانند آثار روانی ناشی از افزایش قیمت بنزین را کاهش دهد و از افزایش در کشور جلوگیری کند.

پمپ بنزین‌ها قبل و بعد از اعلام قیمت تازه بنزین

تابناکتابناک1 روز قبل
با اعلام رسمی دولت، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی (هر نفر تنها یک خودرو) ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین سه هزار تومان خواهد بود. تصاویر پمپ بنزین‌ها قبل و بعد از اعلام قیمت تازه بنزین را می‌بینید؛ شرایطی که با گذشت یک روز همچنان در برخی پمپ‌های بنزین تداوم دارد.

آمادگی برخورد با عاملان افزایش غیرقانونی قیمت‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: پیش بینی من اینست که ۸ الی ۱۰ درصد شاهد کاهش مصرف باشیم. وکیل‌زاده افزود: بنزین سوپر به صورت سهمیه‌ای نیست و به صورت آزاد عرضه می‌شود. تابش افزود: هیچ نواع افزایش قیمت کالایی نداریم و با هر گونه افزایش برخورد جدی می‌شود. وی درباره تاثیر افزایش قیمت بنزین بر حمل و نقل کالایی گفت: حمل و نقل کالای بین شهری بیشتر با گازوئیل است. تابش گفت: اجرای سیاست اصلاح قیمت بنزین نباید هزینه‌ای اضافی به خانوار تحمیل کند.

جزئیات طرح حمایت معیشتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وزیر نفت یک روز پس از اجرای سهمیه بندی بنزین درباره منابع حاصل از افزایش نفت توضیح داد: با اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین ۳۱ هزار میلیارد تومان در سال افزایش درآمد خواهیم داشت. رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه منابع حاصل از این طرح در یک حساب مشخص که به همین عنوان نزد خزانه افتتاح شده است واریز می‌شود و ماهانه بین ۱۸ تا ۱۹ میلیون خانوار تقسیم می‌شود. کنترل مصرف بی رویه بنزین، هدفمند ساختن پرداخت یارانه سوخت و کمک به اقشار کم درآمد جامعه هدف اصلی طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اعلام شده است.
مهرمهر1 روز قبل
طبق قانون، ۵۰ درصد منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها باید به صورت نقدی به مردم پرداخت شده و ۵۰ درصد دیگر در بخش‌های دیگر مانند سلامت و تولید توزیع شود. وی ادامه داد: در زمان آقای احمدی‌نژاد برای افزایش قیمت بنزین ۶ ماه دولت و وزرا با مردم صحبت کردند. درخواست استانداران برای به تعویق افتادن طرح افزایش قیمت بنزینعضو هیئت رئیسه مجلس اظهارداشت: استانداران و فرمانداران نیز خواستار به تعویق افتادن اجرای این طرح بودند. دستگاه‌های امنیتی نیز نسبت به افزایش قیمت بنزین هشدار داده بودند. وی تصریح کرد: برخی معتقدند دولت برای جبران کسری بودجه قیمت سوخت را افزایش داده است، این در حالی است که دولت همه پول افزایش قیمت بنزین را به صورت یارانه نقدی پرداخت خواهد کرد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نماینده ویژه وزیر در طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی منصوب شد

ایسنا1 ساعت قبل

فرماندهان و یگان‌های برتر نیروهای مسلح تقدیر شدند

مهر1 ساعت قبل

رفع محدودیت‌های بانکی و تهاتر کالا لازمه تعاملات اقتصادی

صدا و سیما1 ساعت قبل

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین1 ساعت قبل

جام جهانی شمشیربازی| سابریست‌ها از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماندند

فارس1 ساعت قبل

دولت اجازه گرانی کالاها را نمی‌دهد/ قدردانی از حمایت رهبری از تصمیم سران قوا

فارس1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1