آخرین جابه‌جایی‌ها در تیم آبی‌پوشان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

آخرین جابه‌جایی‌ها در تیم آبی‌پوشان

بازیکنی که خون استقلال را مکید!

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱
بازیکنی که خون استقلال را مکید!
اختصاصی | مارکوس نیومایر یکی از بدترین‌ خریدهای تاریخ باشگاه استقلال بود که جز ویرانی چیزی را پشت سر خود قرار نداد.

ورزش ۱۱ - مارکوس نیومایر هافبکی که وینفرید شفر علاقۀ مشکوکی را به او داشت، آمدنش بسیار پر سر و صدا بود و رفتنش بسیار جنجالی! چرا که او قرار بود فریدون زندی جدید آبی‌ها باشد، اما دست آخر مشخص شد که او حتی به اندازۀ سایۀ زندی نیز ارزش فنی ندارد و خیلی زود از جمع آبی‌ها جدا شد.

بازیکنی که خون استقلال را مکید! - 3

مارکوس نیومایر

شاید جالب باشد بدانید که نیومایر برای حضور در استقلال ۴۵۰ هزار دلار دستمزد دریافت کرده بود و در قرارداد خود بندی را ذکر کرده بود که اگر قراردادش یکطرفه فسخ شود، باید دوبرابر مبلغ دستمزدش به عنوان غرامت، یعنی مبلغ ۹۰۰ هزار دلار به او پرداخت شود که در نهایت این ماجرا رقم خورد و او خون استقلال را تا قطرۀ آخر مکید!

خواندن خبر در سایت منبع

ستاره‌ها از استقلال جدا می‌شوند

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
ستاره‌ها از استقلال جدا می‌شوند
استقلال فعالیت خودش را در نقل و انتقالات آغاز کرده و با برخی از بازیکنان مدنظر خودش مذاکره کرده است.
ستاره‌ها از استقلال جدا می‌شوند - 0

به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال استقلال فعالیت خودش را در نقل و انتقالات آغاز کرده و با برخی از بازیکنان مدنظر خودش مذاکره کرده است.

ابتدا از لیست خروجی شروع می‌کنیم. گادوین منشا، طارق همام، ایسما، میثم تیموری در لیست خروج قرار دارند.

گادوین منشا

منشا از پرسپولیس به استقلال آمد، اما نتوانست در حد یک بازیکن متوسط باشد و حتی اواخر فصل به نیمکت نشین تبدیل شد. او همچنین توسط فرهاد مجیدی به دلیل مسئله انضباطی کنار گذاشته شود، اما پس از مدتی به تمرینات بازگشت. منشا با استقلال قرارداد توافقی دارد، اما مسئولان استقلال تمایلی برای تمدید قرارداد با او ندارند و تنها در صورت عدم جذب بازیکنان مدنظر، او در استقلال شاید بماند.

طارق همام

این بازیکن به مانند به بسیاری از عراقی‌ها با حواشی آمد. او در حالی که با استقلال قرارداد داشت، به بهانه بازی‌های تیم ملی در یکی از بازی‌های تدارکاتی تیم سابقش در عراق بازی کرد. او همچنین بیشتر زمان‌های فصل مصدوم و زمانی که به تمرینات بازگشت به دلیل عدم قرار گرفتن در ترکیب اصلی، قهر کرد. فهراد مجیدی هم اعلام کرد تا زمانی که او در استقلال باشد، طارق جایی در این تیم نخواهد داشت. طارق با استقلال قرارداد سه ساله دارد و استقلال قصد دارد با فروش این بازیکن درآمد کسب کند.

ایسما

این بازیکن با قرارداد نسبتا سنگین به استقلال پیوست، ولی نتوانست کیفیت خوبی از خود نشان دهد. او در اولین بازی برای استقلال موفق به گلزنی شد تا خیلی‌ها را امیدوار کند، اما در ادامه عملکرد مطلوبی نداشت. قرارداد ایسما با استقلال سنگین بسته شده و مسئولان باشگاه قصد دارند او را در لیست فروش قرار دهند.

میثم تیموری

این بازیکن در حالی ابتدای فصل به استقلال پیوست که مصدوم بود و نیم فصل را از دست داد. در ادامه هم نه شفر به او بازی داد نه مجیدی. تیموری با استقلال قرارداد سه ساله دارد و در لیست خروج قرار گرفته است.

روزبه چشمی

چشمی در حال مذاکره با الاهلی قطر است و جدایی او قطعی است. علی کریمی و وریا غفوری در حال مذاکره با استقلال هستند، اما تا الان نتیجه نگرفته است. قرار شده تکلیف این دو بازیکن فردا مشخص شود. احتمال دارد که این بازیکنان هم از استقلال جدا شوند.

لیست ورود

پیمان رنجبری، علی دشتی، محمدرضا حسینی، رضا اسدی و آرش رضاوند گزینه‌های ورودی استقلال هستند. رنجبری با استقلال مذاکرات خوبی داشته و در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد، سایر بازیکنان، اما هنوز مذاکرات شکل جدی به خود نگرفته است.

بیشترین دغدغه استقلال در حال حاضر انتخاب سرمربی فصل آینده است و مسئولان باشگاه عنوان کرده‌اند تا سه‌شنبه تکلیف سرمربی می‌شود. بعد از انتخاب سرمربی، آبی‌پوشان به دنبال جذب بازیکن جدید و خروج برخی بازیکنان از فهرست خود خواهند بود.

خواندن خبر در سایت منبع

وعده عجیب‌وغریب فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
وعده عجیب‌وغریب فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال
این روزها باشگاه استقلال به دنبال سرمربی جدید و خرید بازیکنان مدنظر خود است.

به گزارش وانانیوز،

تیم فوتبال استقلال پس از اینکه قهرمانی در لیگ برتر را از دست دادند و از لیگ قهرمانان آسیا هم حذف شدند به دنبال این هستند تا در فصل جدید جبران مافات کنند.

بازیکنان آبی‌های پایتخت که این روزها زیر نظر فرهاد مجیدی تمرین می‌کنند، قول بزرگی از سرمربی تیم‌شان شنیدند؛ گویا مجیدی وعده جالب و البته عجیبی به شاگردانش داده است. او گفته است که بدنساز خارجی می‌آورد تا بازیکنانش کمتر مصدوم شود. البته می‌توان گفت مجیدی به بدنساز قبلی تیمش تیکه‌ای انداخته و گفته که خودش قصد دارد یکی را بیاورد.

خواندن خبر در سایت منبع

ستاره آفریقایی از استقلال جدا نمی‌شود

رکناخبرگزاری رکنا
ستاره آفریقایی از استقلال جدا نمی‌شود
رکنا: آیاندو پاتوسی ستاره اهل آفریقای جنوبی تیم استقلال تهران که در فاصله نیم‌فصل لیگ برتر کشورمان به جمع آبی‌ها اضافه شده بود، این روزها مشغول مذاکره با مدیران این تیم برای ادامه همکاریست.

ستاره آفریقایی از استقلال جدا نمی‌شود - 1

به گزارش بخش ورزشی رکنا، یکی از بازیکنانی که مسئولان باشگاه استقلال تصمیم جدی برای تمدید قرارداد او دارند، آیاندا پاتوسی هافبک اهل آفریقای جنوبی این تیم است. بازیکنی که نسبت به ایسما گونکالوس و گادوین منشا خرید خیلی خوبی برای استقلال بود و توانست به یک مهره کلیدی برای تیمش تبدیل شود.

قرارداد پاتوسی با استقلال برای نیم فصل که از تیم کیپ تاون آفریقای جنوبی به استقلال آمده، مبلغ ۷۵ هزار دلار است و استقلالی‌ها کار سختی برای به خدمت گرفتن او دارند، اما پاتوسی اعلام کرده که اگر در استقلال بخواهد بماند، یک فصل دیگر قرضی می‌ماند نه دائمی.

با این حال مسئولان استقلال امیدوار هستند قرارداد وی را دائمی کنند، چرا که حداقل هزینه زیادی نمی‌پردازند، اما اگر پاتوسی بخواهد قرضی بماند، علاوه بر اینکه باید به باشگاه قبلی پولی داده شود، خودش نیز حدود ۲۵۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

فروش منشا به امید درآمدزایی برای استقلال!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
فروش منشا به امید درآمدزایی برای استقلال!
باشگاه استقلال قصد دارد با فروش گادین منشا درآمدزایی کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از بازیکنانی که نیم‌فصل دوم به استقلال پیوست، گادوین منشا بود. حضور او در پرسپولیس کافی بود تا با پیوستنش به استقلال حواشی زیادی ایجاد شود.

با این وجود، منشا نتوانست در تیم جدید خود کارایی داشته باشد و این اواخر به بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد. منشا قراردادی با استقلال دارد، اما مسئولان باشگاه از عملکرد او راضی نیستند و قصد دارند این بازیکن را بفروشند. باشگاه تصمیم گرفته از فروش منشا درآمدزایی کند و با توجه به قیمت ارز پول خوبی نصیب باشگاه می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشبرانکو ایوانکوویچ روز گذشته در مصاحبه‌ای که سایت العربیه آن را بازنشر کرده بود، از دلایل انتخاب تیم الاهلی عربستان و حضور در لیگ این کشور گفته بود. اخبار ورزشی- وی در بخشی از این گفتگو تاکید کرده بود الاهلی با برد مقابل الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از این مرحله صعود می‌کند. این اظهارنظر برانکو بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است و هواداران الهلال به آن واکنش نشان داده‌اند. طرفداران تیم الهلال با انتخاب فیلم بازی پرسپولیس با الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که نماینده ایران با برانکو ۴ گل از الهلال دریافت کرد، به صحبت‌های سرمربی الاهلی کنایه زدند. بعضی از هواداران الهلال هم تصویری از نتیجه آن بازی را روی صفحه شخصی خود قرار داده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
شناسه خبر: ۸۷۹۶۷۰ ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۲ ۰ Aخانه | ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان منبع: هفته اول از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور روز‌های ۶ و ۷ تیرماه در شهر‌های بهبهان و اردبیل برگزار می‌شود.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - فرید بهزادی کریمی، در مورد تمدید قرارداد با ماشین‌سازی تبریز گفت: با آمدن رسول خطیبی و صحبت‌هایی با ایشان انجام دادیم، تصمیم گرفتم که در ماشین‌سازی بمانم. در واقع می‌توانم بگویم هدفگذاری ما حضور در نیمه بالای جدول است اما قطعا ما امسال تلاش می‌کنیم تا به رتبه‌های بالایی جدول لیگ دست پیدا کنیم. وی در خصوص شرایط لیگ برتر در فصل جدید گفت: ‌به نظرم امسال با حضور مربیانی که تازه به ایران آمد‌ه‌اند لیگ برتر، شرایط سخت‌تری خواهد داشت. سپاهان تیم خوبی را بسته و تیم‌هایی مانند پدیده هم از همین حالا مشغول آماده سازی هستند و به همین خاطر فکر می‌کنم امسال یکی از سخت‌ترین لیگ‌های فوتبال را شاهد خواهیم بود. هافبک ماشین‌سازی در مورد تقابل این تیم با تیم همشهری با توجه به اینکه هردو تیم تبریزی مربیان محبوبی را روی نیمکت خودشان دارند، گفت:
فارسفارس4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال شهریورماه سال جاری در چین برگزار می‌شود و اردن که یکی از تیم‌های صعود کرده از قاره آسیا به این رقابت‌ها است، اردوی آماده سازی خود را در آمریکا برگزار کرده و چند بازی دوستانه نیز انجام داده است. اردنی‌ها در جام جهانی در گروه هفتم با دومنیکن، فرانسه و آلمان همگروه هستند. انتهای پیام/ر
نودنود1 ساعت قبل
بازیکن پیشین تیم‌های فولادنوین و فولاد خوزستان به جمع شاگردان جواد نکونام افزوده شد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه فولاد، در ادامه فعالیت‌های باشگاه فولاد در زمینه جذب بازیکن ظهر امروز قرارداد این باشگاه با علی اصغر عاشوری، هافبک فصل گذشته تیم فوتبال نساجی به مدت یک فصل امضا شد. این هافبک خلاق و هجومی که در نساجی به عصای دست جواد نکونام تبدیل شده بود سابقه قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال به همراه فولادنوین و پوشیدن پیراهن تیم فولاد خوزستان و گلزنی برای این تیم در لیگ برتر را در کارنامه دارد. گفتنی است؛ علی اصغر (نوید) در فصل ۹۷-۹۶ بیش از ۱۹۸۰ دقیقه برای فولاد به میدان رفته بود که حاصل آن ۴ گل زده بود.
ایرناایرنا1 روز قبل
مهدی صداقت روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفتمین دوره رقابت‌های انتخابی کشتی نیروهای مسلح اول تیرماه در خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که در پایان ۳۶ کشتی گیر در۶ وزن به اردوی نهایی راه یافتند. وی افزود: «سجاد عزیزی» کشتی گیر ارزنده باقرشهر در وزن ۹۷ کیلوگرم به اردوی این تیم برای شرکت در رقابت‌های کشتی قهرمانی نیروهای مسلح جهان ۲۶ تا پنجم آبان ماه سالجاری در شهر ووهان چین دعوت شد. رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری عنوان کرد: هفتمین دوره رقابت‌های نیروهای مسلح جهان در ووهان چین، در ۲ بخش و ۶ وزن آزاد و فرنگی برگزار می‌شود. به گزارش ایرنا، شهرستان ری دارای ۶۰ هیات ورزشی است و این شهرستان به تنهایی پنج مدال از ۱۵ مدال المپیک را کسب کرده است. شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

6 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

4 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

6 روز قبلفارس2

استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد الزامی است

2 روز قبلجام نیوز1

وزارت بهداشت: نگرانی از کاهش مراجعه مردم به مراکز درمانی به دلایل اقتصادی

4 روز قبلعصر ایران1

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

4 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

5 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

5 روز قبلالف1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

6 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

6 روز قبلالف1