آخرین جابه‌جایی‌ها در تیم آبی‌پوشان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

آخرین جابه‌جایی‌ها در تیم آبی‌پوشان

بازیکنی که خون استقلال را مکید!

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱
بازیکنی که خون استقلال را مکید!
اختصاصی | مارکوس نیومایر یکی از بدترین‌ خریدهای تاریخ باشگاه استقلال بود که جز ویرانی چیزی را پشت سر خود قرار نداد.

ورزش ۱۱ - مارکوس نیومایر هافبکی که وینفرید شفر علاقۀ مشکوکی را به او داشت، آمدنش بسیار پر سر و صدا بود و رفتنش بسیار جنجالی! چرا که او قرار بود فریدون زندی جدید آبی‌ها باشد، اما دست آخر مشخص شد که او حتی به اندازۀ سایۀ زندی نیز ارزش فنی ندارد و خیلی زود از جمع آبی‌ها جدا شد.

بازیکنی که خون استقلال را مکید! - 3

مارکوس نیومایر

شاید جالب باشد بدانید که نیومایر برای حضور در استقلال ۴۵۰ هزار دلار دستمزد دریافت کرده بود و در قرارداد خود بندی را ذکر کرده بود که اگر قراردادش یکطرفه فسخ شود، باید دوبرابر مبلغ دستمزدش به عنوان غرامت، یعنی مبلغ ۹۰۰ هزار دلار به او پرداخت شود که در نهایت این ماجرا رقم خورد و او خون استقلال را تا قطرۀ آخر مکید!

خواندن خبر در سایت منبع

ستاره‌ها از استقلال جدا می‌شوند

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
ستاره‌ها از استقلال جدا می‌شوند
استقلال فعالیت خودش را در نقل و انتقالات آغاز کرده و با برخی از بازیکنان مدنظر خودش مذاکره کرده است.
ستاره‌ها از استقلال جدا می‌شوند - 0

به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال استقلال فعالیت خودش را در نقل و انتقالات آغاز کرده و با برخی از بازیکنان مدنظر خودش مذاکره کرده است.

ابتدا از لیست خروجی شروع می‌کنیم. گادوین منشا، طارق همام، ایسما، میثم تیموری در لیست خروج قرار دارند.

گادوین منشا

منشا از پرسپولیس به استقلال آمد، اما نتوانست در حد یک بازیکن متوسط باشد و حتی اواخر فصل به نیمکت نشین تبدیل شد. او همچنین توسط فرهاد مجیدی به دلیل مسئله انضباطی کنار گذاشته شود، اما پس از مدتی به تمرینات بازگشت. منشا با استقلال قرارداد توافقی دارد، اما مسئولان استقلال تمایلی برای تمدید قرارداد با او ندارند و تنها در صورت عدم جذب بازیکنان مدنظر، او در استقلال شاید بماند.

طارق همام

این بازیکن به مانند به بسیاری از عراقی‌ها با حواشی آمد. او در حالی که با استقلال قرارداد داشت، به بهانه بازی‌های تیم ملی در یکی از بازی‌های تدارکاتی تیم سابقش در عراق بازی کرد. او همچنین بیشتر زمان‌های فصل مصدوم و زمانی که به تمرینات بازگشت به دلیل عدم قرار گرفتن در ترکیب اصلی، قهر کرد. فهراد مجیدی هم اعلام کرد تا زمانی که او در استقلال باشد، طارق جایی در این تیم نخواهد داشت. طارق با استقلال قرارداد سه ساله دارد و استقلال قصد دارد با فروش این بازیکن درآمد کسب کند.

ایسما

این بازیکن با قرارداد نسبتا سنگین به استقلال پیوست، ولی نتوانست کیفیت خوبی از خود نشان دهد. او در اولین بازی برای استقلال موفق به گلزنی شد تا خیلی‌ها را امیدوار کند، اما در ادامه عملکرد مطلوبی نداشت. قرارداد ایسما با استقلال سنگین بسته شده و مسئولان باشگاه قصد دارند او را در لیست فروش قرار دهند.

میثم تیموری

این بازیکن در حالی ابتدای فصل به استقلال پیوست که مصدوم بود و نیم فصل را از دست داد. در ادامه هم نه شفر به او بازی داد نه مجیدی. تیموری با استقلال قرارداد سه ساله دارد و در لیست خروج قرار گرفته است.

روزبه چشمی

چشمی در حال مذاکره با الاهلی قطر است و جدایی او قطعی است. علی کریمی و وریا غفوری در حال مذاکره با استقلال هستند، اما تا الان نتیجه نگرفته است. قرار شده تکلیف این دو بازیکن فردا مشخص شود. احتمال دارد که این بازیکنان هم از استقلال جدا شوند.

لیست ورود

پیمان رنجبری، علی دشتی، محمدرضا حسینی، رضا اسدی و آرش رضاوند گزینه‌های ورودی استقلال هستند. رنجبری با استقلال مذاکرات خوبی داشته و در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد، سایر بازیکنان، اما هنوز مذاکرات شکل جدی به خود نگرفته است.

بیشترین دغدغه استقلال در حال حاضر انتخاب سرمربی فصل آینده است و مسئولان باشگاه عنوان کرده‌اند تا سه‌شنبه تکلیف سرمربی می‌شود. بعد از انتخاب سرمربی، آبی‌پوشان به دنبال جذب بازیکن جدید و خروج برخی بازیکنان از فهرست خود خواهند بود.

خواندن خبر در سایت منبع

وعده عجیب‌وغریب فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
وعده عجیب‌وغریب فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال
این روزها باشگاه استقلال به دنبال سرمربی جدید و خرید بازیکنان مدنظر خود است.

به گزارش وانانیوز،

تیم فوتبال استقلال پس از اینکه قهرمانی در لیگ برتر را از دست دادند و از لیگ قهرمانان آسیا هم حذف شدند به دنبال این هستند تا در فصل جدید جبران مافات کنند.

بازیکنان آبی‌های پایتخت که این روزها زیر نظر فرهاد مجیدی تمرین می‌کنند، قول بزرگی از سرمربی تیم‌شان شنیدند؛ گویا مجیدی وعده جالب و البته عجیبی به شاگردانش داده است. او گفته است که بدنساز خارجی می‌آورد تا بازیکنانش کمتر مصدوم شود. البته می‌توان گفت مجیدی به بدنساز قبلی تیمش تیکه‌ای انداخته و گفته که خودش قصد دارد یکی را بیاورد.

خواندن خبر در سایت منبع

ستاره آفریقایی از استقلال جدا نمی‌شود

رکناخبرگزاری رکنا
ستاره آفریقایی از استقلال جدا نمی‌شود
رکنا: آیاندو پاتوسی ستاره اهل آفریقای جنوبی تیم استقلال تهران که در فاصله نیم‌فصل لیگ برتر کشورمان به جمع آبی‌ها اضافه شده بود، این روزها مشغول مذاکره با مدیران این تیم برای ادامه همکاریست.

ستاره آفریقایی از استقلال جدا نمی‌شود - 1

به گزارش بخش ورزشی رکنا، یکی از بازیکنانی که مسئولان باشگاه استقلال تصمیم جدی برای تمدید قرارداد او دارند، آیاندا پاتوسی هافبک اهل آفریقای جنوبی این تیم است. بازیکنی که نسبت به ایسما گونکالوس و گادوین منشا خرید خیلی خوبی برای استقلال بود و توانست به یک مهره کلیدی برای تیمش تبدیل شود.

قرارداد پاتوسی با استقلال برای نیم فصل که از تیم کیپ تاون آفریقای جنوبی به استقلال آمده، مبلغ ۷۵ هزار دلار است و استقلالی‌ها کار سختی برای به خدمت گرفتن او دارند، اما پاتوسی اعلام کرده که اگر در استقلال بخواهد بماند، یک فصل دیگر قرضی می‌ماند نه دائمی.

با این حال مسئولان استقلال امیدوار هستند قرارداد وی را دائمی کنند، چرا که حداقل هزینه زیادی نمی‌پردازند، اما اگر پاتوسی بخواهد قرضی بماند، علاوه بر اینکه باید به باشگاه قبلی پولی داده شود، خودش نیز حدود ۲۵۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

فروش منشا به امید درآمدزایی برای استقلال!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
فروش منشا به امید درآمدزایی برای استقلال!
باشگاه استقلال قصد دارد با فروش گادین منشا درآمدزایی کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از بازیکنانی که نیم‌فصل دوم به استقلال پیوست، گادوین منشا بود. حضور او در پرسپولیس کافی بود تا با پیوستنش به استقلال حواشی زیادی ایجاد شود.

با این وجود، منشا نتوانست در تیم جدید خود کارایی داشته باشد و این اواخر به بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد. منشا قراردادی با استقلال دارد، اما مسئولان باشگاه از عملکرد او راضی نیستند و قصد دارند این بازیکن را بفروشند. باشگاه تصمیم گرفته از فروش منشا درآمدزایی کند و با توجه به قیمت ارز پول خوبی نصیب باشگاه می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغال

الفالف2 روز قبل
فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغالگروه ورزشی الف، ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷ ۳۹۸۰۸۲۴۰۲۹پرتغال با درخشش و هت‌تریک رونالدو موفق شد لیتوانی را با ۶ گل در هم بکوبد.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
سعید بهرام زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:: با توجه به فراهم نبودن شرایط و ریزش برف سنگین در مناطق مختلف کشور سازمان لیگ فدراسیون والیبال همه مسابقات هفته ششم را که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول کرد. بدیهی است تاریخ برگزاری مسابقات این هفته اعلام خواهد شد. در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شهر‌های تهران، ارومیه، آمل، مریوان، گنبد، اردکان میزبان هستند.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال الهلال عربستان که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته، در بازی رفت موفق شد با یک گل اوراواردز ژاپن را شکست دهد تا در آستانه قهرمانی آسیا قرار بگیرد. نکته جالب اینجاست که این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه بود. در بازی رفت، آبی‌پوشان موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک حریف‌شان را شکست دهند. زمانی که برتری الهلال در فینال به گوش بازیکنان رسید، برخی از آنها که مقابل الهلال بازی کرده بودند، افسوس خوردند که چرا استقلال در فینال حضور ندارد، چون الهلال را در بازی گروهی شکست داده بودند. یکی دیگر از بازیکنان به ماجرای دو فصل گذشته اشاره کرد که استقلال چه تیم قدرتمندی داشت، اما با جدایی بازیکنانی مثل تیام، امید ابراهیمی و مجیدحسینی از هم پاشید، وگرنه آن تیم راحت قهرمان آسیا می‌شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نماینده ویژه وزیر در طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی منصوب شد

ایسنا1 ساعت قبل

فرماندهان و یگان‌های برتر نیروهای مسلح تقدیر شدند

مهر1 ساعت قبل

رفع محدودیت‌های بانکی و تهاتر کالا لازمه تعاملات اقتصادی

صدا و سیما1 ساعت قبل

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین1 ساعت قبل

جام جهانی شمشیربازی| سابریست‌ها از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماندند

فارس1 ساعت قبل

دولت اجازه گرانی کالاها را نمی‌دهد/ قدردانی از حمایت رهبری از تصمیم سران قوا

فارس1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1