انتقال نجفی با لباس زندان به دادسرا + واکنش‌های مختلف به این حادثه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

انتقال نجفی با لباس زندان به دادسرا + واکنش‌های مختلف به این حادثه

نجفی در دادسرای جنایی تهران +عکس

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
نجفی در دادسرای جنایی تهران +عکس
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت گفت: به دنبال اخذ اعترافات اولیه و تشکیل پرونده برای محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران، او به منظور ارائه پاره‌ای از توضیحات به دادسرای جنایی اعزام شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، محمد علی نجفی، شهردار سابق تهران که به قتل همسرش، میترا استاد، به ضرب دو گلوله در منزلش اعتراف کرده است، امروز برای ارائه توضیحات به دادسرای جنایی اعزام شد.

نجفی در دادسرای جنایی تهران +عکس - 2

نجفی در دادسرای جنایی تهران +عکس - 6

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش‌ متفاوت یک امام جمعه اصولگرا به قتل همسر دوم نجفی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
واکنش‌ متفاوت یک امام جمعه اصولگرا به قتل همسر دوم نجفی
اصلاح‌طلبان و اصولگرایان به موضوع قتل همسر محمدعلی نجفی واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین، اتفاقات دیروز و اعتراف محمدعلی نجفی به قتل همسرش واکنش‌های مختلفی در میان سیاسیون داشت.

علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت در حساب کاربری‌اش در توئیتر با هشتگ محمدعلی نجفی نوشت: سرنوشت #محمدعلی_نجفی وضعیت بیرون‌زده مجموعه تعارضات ایدئولوژیک، اخلاقی، سیاسی، اجتماعی، مدیریتی و امنیتی کشور و جامعه و غرقابی‌ست که همه در آن گرفتارند. اما عجیب فوران رذالت کسانی‌ست که در این تراژدی اسب خود را نعل کرده و بر نعش شرف خویش می‌تازند. به چه سرنوشتی برای خود دل‌خوشند!؟

حجت‌الاسلام سعید لواسانی امام جمعه لواسان هم با گرایش اصولگرایی در توئیتی می‌نویسد: اما #نجفی؛ کسی که زمین خورد، نه تمسخر، نه خوشحالی، نه شماتت. بلکه نگران شویم. ننوشته که ما در امان هستیم. مردم حتی مخالفان ما، برادرمان یا فرزندان ما یا پدرانمان هستند. چگونه از دردشان غصه می‌خوریم؟

خواندن خبر در سایت منبع

نجفی با لباس زندان به دادسرا منتقل شد +عکس

افتصادنیوزخبرگزاری افتصادنیوز
نجفی با لباس زندان به دادسرا منتقل شد +عکس
اقتصادنیوز: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت، گفت: محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران که روز گذشته همسر دومش را به قتل رساند، به دادسرا منتقل شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سرهنگ بابک نمک‌شناس رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درخصوص آخرین جزئیات پرونده قتل میترا استاد همسر دوم نجفی، اظهار داشت: در حال حاضر متهم - نجفی- جهت انجام تحقیقات، در حال انتقال به دادسرای امور جنایی است.

نجفی با لباس زندان به دادسرا منتقل شد +عکس - 2

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت با تکذیب شایعات موجود در خصوص سکته قلبی محمد نجفی و انتقال وی به بیمارستان در شب گذشته، تصریح کرد: محمدعلی نجفی در سلامت کامل است و به احتمال زیاد پس از تحقیق در دادسرای امور جنایی در اختیار پلس آگاهی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است میترا استاد همسر دوم نجفی روز گذشته به ضرب دو گلوله توسط همسر خود به قتل رسید.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش معنادار صادق زیباکلام به قتل همسر نجفی

نامه‌نیورخبرگزاری نامه‌نیور
واکنش معنادار صادق زیباکلام به قتل همسر نجفی
ای کاش آنان که صف بسته‌اند تا از نابودی دو انسان، یکی فیزیکی و دیگری بصورت فروریزی شخصیتی روحی روانی‌اش،حداکثر بهره برداری سیاسی را بنمایند متوجه می‌شدند که رفتارشان چقدر غیر اخلاقی است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، صادق زیباکلام به قتل میترا استاد واکنش نشان داد و نوشت:قتل «میترا استاد» توسط همسرش محمدعلی نجفی شهردار پیشین و یکی از شاخص‌ترین چهره‌های اصلاح طلبان، یقینا تراژدی هولناک و غم‌انگیزی است.بالطبع اصلاح طلبان سعی می‌کنند تا از هزینه سیاسی آن بکاهند. و در مقابل بسیاری از اصولگرایان تلاش خواهند نمود (همچنانکه شروع هم کرده‌اند) تا حد اکثر بهره‌برداری سیاسی را از این ماجری بنمایند.اما ای کاش آنان که صف بسته‌اند تا از نابودی دو انسان، یکی فیزیکی و دیگری بصورت فروریزی شخصیتی روحی روانی‌اش، حداکثر بهره برداری سیاسی را بنمایند متوجه می‌شدند که رفتارشان چقدر غیر اخلاقی است.ای کاش یاد می‌گرفتیم برای حریم شخصی و خصوصی انسان‌ها حتی دشمنان و مخالفین‌مان حرمت قائل میشدیم. ا گر در سختی‌ها و به هنگام زمین خوردن‌های شان دستشان را نمی‌گرفتیم، لااقل لگدشان نیز نمی‌کردیم.آنچه برای محمد علی نجفی اتفاق افتاد، ممکن است برای خود ما، نزدیکان، هم حزبی. ها و عزیزانمان هم اتفاق بیفتاد.لینک کوتاهکپی لینک

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش تند صدرالساداتی به احترام گذاشتن برای نجفی در آگاهی

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز
واکنش تند صدرالساداتی به احترام گذاشتن برای نجفی در آگاهی
سیدمهدی صدرالساداتی با انتشار ویدئوی حضور نجفی در آگاهی نوشت:

به گزارش پارس نیوز،  

به این تصاویر خوب نگاه کنید … اگر حس کردید قاتل خیلی راحت نشسته است و بقیه یک جوری احترامش میکنند، بدانید این نتیجه سالها احترام گذاشتن و آبروداری برای مسئولین جمهوری اسلامی است …

این میراث زندانهای وی آی پی صوری (مهدی هاشمی) و حبس ابدهایی که تبدیل به عفو شد. (داداش رفیق دوست)

این نتیجه همان تفکری است که لاپوشانی میکند تا آبروی اسلام را حفظ کند و برخورد با مسئول را سخت میکند!

ولله العظیم این شیوه امیرالمومنین نبود، مگر نامه‌های امام ع در نهج البلاغه را نخواندید؟ این آقا تمام احترام و اعتبارش را از اسلام و مسئولیت گرفته است! برخورد علی ع با این فرد شدید‌تر از یک فرد عادی نیست؟

چطور درمورد آن فرد روزه خوار با شدت و حدت و تحقیر عمل میشود؟ درصورتی که به حکم اولی نمیتوان گفت حرام است (چون ممکن است عذر داشته باشد) و فقط به حکم ثانوی و اگر بخواهد به رمضان هتک حرمت کند، کارش حرام میشود! اینجا یک فردی که تمام اعتبارش به جمهوری اسلامی است، قتل کرده است و نشسته چایی میخورد و یک جوری همه احترامش میکنند!.

زبان انسان قاصر است از این استاندارد های دوگانه!

منبع خبر : آخرین خبر استاندارد جمهوری اسلامی حبس قتل مهدی هاشمی نجفی سیدمهدی صدرالساداتی

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایرناایرنا12 ساعت قبل
محسن صالحی نیا روز سه‌شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات دفتر شهرک صنعتی شکوهیه قم افزود: سال ۹۷، یک هزار و ۲۷۰ واحد صنعتی راکد در سطح کشور احیا و به چرخه تولید بازگشت. وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: ۴۱ هزار واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی کشور مستقر بوده که بالغ‌بر ۱۱ هزار از این واحدها وضعیت راکد دارند که ۲۲ درصد کل واحدهای صنعتی را شامل می‌شود. وی همچنین با اشاره به مزیت شهرک‌های صنعتی قم گفت: وضعیت مطلوب زیرساخت‌های صنعتی این استان و نزدیکی به مرکز کشور سبب رغبت ویژه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی قم شده است. وی تاکید کرد: مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان استان قم به‌ویژه در شرایط خاص به‌صورت جدی دنبال و در یک یازده زمانی مشخص برطرف خواهد شد. قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمودآباد، ثامن‌الائمه (ع) - قنوات - و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I. C. T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
سرپرست معاونت عمرانی و مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری خراسان رضوی گفت: ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردم خراسان رضوی از طریق هلال احمر به مناطق سیل‌زده ارسال شد. به گزارش ایسنا، وحید قربانی در آئین «ارسال بزرگترین محموله کمک‌های مردمی هلال احمر خراسان رضوی به گلستان» که در محل پایگاه پشتیبانی عملیات امداد و نجات هلال احمر استان برپا شد، اظهار کرد: امروز مراسم ارسال محموله بزرگ لوازم زیستی به مناطق سیل‌زده استان گلستان و با حضور جمعی از مسئولان استانی خراسان رضوی و مدیران عامل هلال احمر استان‌های گلستان، هرمزگان و خراسان رضوی برگزار شد. قربانی خاطر نشان کرد: حضور هلال احمر در سیل‌های اخیر کشور بی‌بدیل و ارزشمند بود و اقدامات فوریتی امدادی و کمک‌رسانی‌های بعدی به نیکی انجام شد. سرپرست معاونت عمرانی و مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری خراسان رضوی با اشاره به برخی آسیب‌ها در استان خراسان رضوی و درگیر شدن تعداد ۱۴ بخش از استان خراسان رضوی در مسکن‌های روستایی در استان گفت: بازسازی یک‌هزار واحد مسکونی روستایی را در دست اقدام داریم و برای بازسازی و بازتوانی هم نیازمند انسان‌های نیک اندیش هستیم. وی افزود: در چهارم فروردین امسال و پیش از اینکه خراسان رضوی معین استان گلستان معرفی شود به دستور استاندار وارد کمک‌رسانی و مساعدت شدیم.
برنابرنا23 ساعت قبل
مدیر کل بهزیستی استان خوزستان از ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی ویژه معلولان و مددجویان بهزیستی در مناطق سیل زده این استان خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ غلامرضا صدیق راد در آیین کلنگ زنی ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در مناطق سیل زده استان که با حضور «سردار شاهوار پور» فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان و نماینده بنیاد مسکن کشور در منزل یکی از معلولان تحت پوشش بهزیستی در «روستای حموله» برپا شده بود، از ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی مددجویان و معلولان بهزیستی در مناطق سیل زده خبر داد. صدیق راد با اشاره به اینکه این ۴۰۰ واحد در مرحله اول و در مراحل بعد مابقی منازل مددجویان ساخت و تعمیر خواهد شد افزود: در مرحله اول ۱۰۰واحد ساخته و ۳۰۰واحدمسکونی تعمیر می‌شوند. وی در پایان خاطر نشان کرد: برای ساخت هر واحد؛ مبلغ ۴۰۰میلیون ریال تسهیلات بانکی با تایید بنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض سازمان بهزیستی و ۱۰۰ میلیون ریال نیز کمک بلاعوض از طرف بنیاد مسکن پرداخت می‌شود. همچنین برای تعمیرات نیز مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض دولت وبنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال وام کم بهره، توسط بنیاد مسکن پرداخت خواهد شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل
به گزارش دیلی‌میل، شرکت تجهیزات مخابراتی «اریکسون» (Ericsson) یک اختراع به ثبت رسانده که قادر است حضور جیب‌برها را شناسایی کند. اگر فردی به جز صاحب گوشی توسط این فناوری شناسایی شود، حالت اصطکاک گوشی فعال می‌شود و آن را لغزنده می‌کند تا به این ترتیب برداشتن آن از جیب سخت شود. شرکت اریکسون همچنین یک فناوری مشابه به نام «اصطکاک انطباقی» هم ابداع کرده که باعث می‌شود گوشی کاربران به زمین نیفتد و صفحه آن شکسته نشود. در این وضعیت حالت اصطکاک زیاد گوشی سبب می‌شود که صاحب گوشی به راحتی بیشتری گوشی خود را در دست بگیرد. این در حالی است که میزان گوشی‌های دزدیده شده در آمریکا در سال ۲۰۱۳ میلادی به ۳٫۱ میلیون دستگاه رسید.
ایرناایرنا18 ساعت قبل
فرماندار قشم اظهار داشت: با توجه به سمپاشی‌ها و احتمال بروز مسمومیت‌ها، شبکه بهداشت نیز برای همکاری آمادگی داشته باشد. وی در ادامه خاطرنشان کرد: هوشیاری مسؤولان باعث شد که در موج اول حمله ملخ‌ها آسیبی متوجه قشم نشود. وی ادامه داد: اگر این پیشگیری به صورت مستمر انجام نمی‌شد، امکان خسارت وجود داشت که با وجود بازرسی‌ها و آگاهی به موقع از آن جلوگیری شد. فرماندار قشم تصریح کرد: مردم تا کنون همکاری خوبی داشتند که به پشتوانه حمایت مردمی در شهرستان، مشکل خاصی درباره با موضوع ملخ‌ها به وجود نیامد. شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان قرار دارد.
موجموج19 ساعت قبل
ما باید تلاش کنیم در دوره جدید اتاق‌های بازرگانی این تصویر غلط اصلاح شود. به گفته وی در شرایط فعلی که اقتصاد ایران با آن روبروست، فعالان اقتصادی با مشکلات و محدودیت‌های جدی مواجه هستند و ایجاد یک ارتباط میان آنها و بحث‌های مختلف جامعه می‌تواند کمک حال برون رفت از شرایط فعلی باشد. شافعی با بیان اینکه با وجود شعارهایی که در سال‌های گذشته داده شده، عملا تولید در اقتصاد ایران کاهش یافته و حجم آن کوچک شده است، تصریح کرد: تا زمانی که بسیاری از دغدغه‌های واقعی تولیدکنندگان برطرف نشود، عملا امکان توسعه قابل توجه فعالیت‌های آنها وجود نخواهد داشت. گفتنی است؛ صبح امروز سومین نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در محل این اتاق آغاز به کار کرد که اعضای جدید هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران به عنوان مهمان در این جلسه حاضر هستند. ابتدای هفته جاری انتخابات هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران انجام شد و در جریان آن غلامحسین شافعی برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس این نهاد خصوصی برگزیده شد.

اخبار بیشتر