کارمندان متروی تهران امروز (8 خرداد) در ساختمان مرکزی کالج تجمع کردند
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

کارمندان متروی تهران امروز (8 خرداد) در ساختمان مرکزی کالج تجمع کردند

تجمع مجدد کارکنان متروی تهران مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو

تسنیمخبرگزاری تسنیم
تجمع مجدد کارکنان متروی تهران مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو
پس از تجمع نیروهای حراست مترو در اعتراض به مدیریت شهری تهران در تاریخ ۳۱ اردیبهشت و با توجه به عدم رفع مشکلاتشان، کارکنان متروی تهران برای بار دوم مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو تجمع کردند.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ تعدادی از کارکنان متروی تهران امروز برای بار دوم در مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو تهران تجمع کرده و با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار عزل مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران شدند.

تجمع‌کنندگان در این تجمع نیز نسبت به تصمیمات مدیریت شهری و مدیران مترو تهران درباره وضعیت نیروهای حراست مترو معترض بوده و خواستاری رسیدگی به این موضوع شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

تصمیمی برای انتقال کارکنان مترو به شرکت‌های خصوصی نداریم

فارسخبرگزاری فارس
تصمیمی برای انتقال کارکنان مترو به شرکت‌های خصوصی نداریم
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با تأکید بر اینکه هیچ تصمیمی برای انتقال پرسنل مترو به شرکت‌های خصوصی و انتظامی نداریم، گفت: شایعات ایجاد شده برای به هم زدن نظم و آرامش کاری کارکنان است.

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در ارتباط با گلایه و تجمع برخی از کارکنان شرکت مترو طی روزهای اخیر اظهار داشت: این مسئله به دلیل سوء تفاهم پیش آمده و شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه هیچ ابلاغ و یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل خود به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی را ندارد.

وی تأکید کرد: مطالب واخبار منتشر شده در مورد تشکیل شرکت‌های خصوصی یا انتظامی جهت برون‌سپاری خدمات مورد تأیید ما نیست و کاملا کذب است.

نوبخت خاطرنشان کرد: قطعا هدف انتشاردهندگان این موضوع بر هم زدن نظم و آرامش کاری و روحیه کارکنان مترو است. بنابر این از همکاران خود درخواست داریم با درایت انقلابی از گوش دادن به شایعات خودداری کرده و در راستای افزایش کیفیت و کمیت خدمات همچون گذشته تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تصریح کرد: سیاست‌های اجرایی شرکت بهره‌برداری راه‌اهن شهری تهران و حومه در سال گذشته و امسال این است که با سازماندهی ساختار سازمانی و پرداخت مطالبات معوقه پرسنل همچون ارتقاء گروه سنواتی، احکام معطل مانده کمیته طبقه‌بندی مشاغل از سال ۹۵ به بعد، مطالبات سنوات راهبران قطار و مطالبات شرکت‌های بیمه‌گر را انجام دهند.

وی گفت: موضوع صندوق ذخیره کارکنان، صندوق وام مسکن، صندوق تعاون بهره‌برداری نیز از موضوعات دیگری که مورد توجه قرار داشته که با تعاملات مناسب این مسائل رو به تعالی است و تنها عده‌ای با ایجاد شایعات در فضای مجازی سعی در بر هم زدن آرامش و القاء شبهات کاملا کذب هستند.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

تجمع کارمندان متروی تهران در ساختمان کالج

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
تجمع کارمندان متروی تهران در ساختمان کالج
تصاویری از تجمع کارمندان مترو تهران در ساختمان مرکزی این نهاد (کالج) را مشاهده می کنید.

عصر ایران: تصاویری از تجمع کارمندان مترو تهران در ساختمان مرکزی این نهاد (کالج) را مشاهده می‌کنید.

اعتراض این کارمندان به تغییر چارت سازمانی و پیمانکاری شدن است.

تجمع کارمندان متروی تهران در ساختمان کالج - 3

خواندن خبر در سایت منبع

توضیح درباره تجمع نیروهای حراست متروی تهران

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
توضیح درباره تجمع نیروهای حراست متروی تهران
ساعت24 - مدیرعامل شرکت بهره‌داری مترو تهران و حومه درباره تجمع تعدادی از نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی مترو گفت: هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی در کار نیست.

مدیرعامل شرکت بهره‌داری مترو تهران و حومه درباره تجمع تعدادی از نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی مترو گفت: هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی در کار نیست.

فرنوش نوبخت درباره تجمع نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی این مجموعه اظهار کرد: سیاست‌های اجرایی شرکت در سال گذشته و سال جدید بر‌ آن بوده تا با ساماندهی ساختار سازمانی و پرداخت مطالبات معوق پرسنل از قبیل ارائه گروه سنواتی (از سال ۹۳ به بعد) احکام معطل‌مانده کمیته طبقه‌بندی مشاغل (از سال ۹۵ به بعد) به مطالبات سنوات راهبران قطار، مطالبات شرکت‌های بیمه‌گر، صندوق ذخیره کارکنان، صندوق وام مسکن و صندوق تعاون بهره‌برداری و … محیطی آرام به لحاظ روحی و روانی برای پرسنل ایجاد کرده و خوشبختانه با تعامل مناسب همکاران این روند رو به تعالی است.

وی تصریح کرد: متاسفانه اخیرا عده‌ای با ایجاد شبهات و پخش شایعات در فضای مجازی از طریق سایت‌ها و کانال‌های خبری سعی بر هم زدن این آرامش و القا شبهات کاملا کذب دارند که به جهت آرامش خاطر همکاران باید اعلام کنم که شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری و حومه هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل زحمتکش خود به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی نداشته و تمامی مطالب پخش شده در ارتباط با تشکیل شرکت‌های خصوصی یا انتظامی برای برون‌سپاری خدمات کاملا کذب بوده و هدف انتشار‌دهندگان این اخبار کذب، صرفا برای بر هم زدن نظم و آرامش کاری و روحی کارکنان و بهره‌برداری سوء از احساسات پرسنل خدوم شرکت است.

مدیر‌عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: با عنایت به کذب بودن اطلاعات ارسالی توسط این کانال‌ها، انتظار می‌رود تا همکاران شرکت با درایت انقلابی خود از گوش سپردن به این شایعات خودداری کرده و همانگونه که در سنوات گذشته با زحمات شبانه‌روزی الگوی مناسبی برای خدمترسانی بی‌منت به شهروندان تهرانی بوده‌اند در ادامه نیز در راستای افزایش کیفیت و کمیت این خدمات تلاش کنند.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
روزنامه بریتانیایی سان به تازگی تصاویری ماهواره‌ای منتشر کرده است که نشان می‌دهد از دو شهر قرنطینه شده ووهان و چونگ‌کینگ چین مقادیر قابل ملاحظه‌ای از دی‌اکسید سولفور به هوا وارد شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وی اظهار داشت: در این ارتباط عدم حضور در مهمانی‌های عمومی، رژیم غذایی مناسب و رعایت حد اعتدال در تردد به مکان‌های شلوغ نیز از دیگر راههای پیشگیری از ابتلا به کرونا است. عباسیان با تاکید بر اینکه شاه کلید طب سنتی حفظ اعتدال است، اظهار داشت: مصرف سوپ‌های رقیق و نوشیدن مایعات داغ نیز از دیگر راههای افزایش سیستم ایمنی بدن و از دیگر گزینه‌های مناسب برای پیشگیری کرونا به شمار می‌رود. ویروس کرونا که تحت عنوان رسمی «کووید-۱۹» از ۱۲ دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در استان هووی چین شیوع یافت، تاکنون ۸۰ هزار و ۹۹۷ نفر را مبتلا و جان ۲ هزار و ۷۶۴ نفر را گرفته است. ایران بعد از چین دومین آمار فوت در اثر ابتلا به این بیماری را به خود اختصاص داده است. کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز اعلام کرد که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۱۳۹ نفر و موارد فوت ناشی از آن به ۱۹ نفر رسیده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
همزمان با شیوع ویروس کرونا در قم و دیگر نقاط کشور جمعی از طلاب حوزه علمیه برای کمک به پرستاران و یاری بیماران وارد بیمارستان‌های اختصاص یافته به این بیماری شدند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور، در نامه‌ای به وزیر بهداشت از آمادگی روان‌شناسان برای کنترل اضطراب کرونا خبر داد. به گزارش ایلنا، محمد حاتمی در نامه رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور خطاب به سعید نمکی وزیر بهداشت آمده است: ترس، استرس، اضطراب و نگرانی ناشی از ویروس کرونا تمام شهروندان و خانواده‌ها را درگیر کرده است، صد البته این شرایط عوارض خطرناک‌تر از ویروس کرونا دارد که متعاقبا گزارشی در این باره ارائه می‌شود. سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با سرمایه اجتماعی بیش از ۳۰ هزار عضو رسمی کارشناسی ارشد و دکتری در سراسر کشور آماده است، به هر گونه ستاد مقابله با بحران صلاح می‌داند؛ اقدامات عملی از جمله تدوین بسته‌های آموزشی مقابله با استرس و اضطراب، شیوه‌های آرام سازی روانی و سایر مداخلات روانشناختی جهت عادی سازی شرایط موجود را انجام دهد. در شرایط کنونی باید با حضور دائمی روان‌شناسان و مشاوران در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی مردم را به سوی مدیریت استرس سوق داد. در صورت صلاحدید، جلسه‌ای با حضور نمایندگان سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با آن وزارتخانه صورت گیرد تا بتوانیم از تمام ظرفیت‌های موجود در سازمان جهت پیشگیری و کنترل ترس، اضطراب و استرس مردم استفاده شود.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
«عصر آقای کنگرلو آمد و گزارش مذاکره با آمریکایی‌ها را داد [آمریکایی‌ها] اطلاعات چندان مهمی نداده‌اند و خواستار آمدن به ایران به‌طور سری برای بررسی نیازهای جنگی ما بودند …» «محسن کنگرلو، مشاور امنیتی میرحسین موسوی و یکی از چهره‌های کلیدی ماجرای مک‌فارلین (ایران کنترا)، بعد از یک دوره بیماری درگذشت. او مبتلا به سرطان ریه بود.» به گزارش عصر ایران روزنامه شرق در گزارشی به بهانه درگذشت محسن کنگرلو نوشت: شروع ماجرای مک‌فارلین در واقع با محسن کنگرلو آغاز می‌شود. کنگرلو پنج سال پیش برای نخستین بار در دو گفت‌وگو برخی از ناگفته‌هایش از ماجرای مک‌فارلین را شرح داد. چند موضوع باعث شد کار خراب شود؛ یکی خود شخصیت «مک‌فارلین» بود که فرد عجول، عصبانی و کم‌صبری بود. محسن کنگرلو هنگامی که درگذشت بازنشسته وزارت کشور بود.

اخبار بیشتر