کارمندان متروی تهران امروز (8 خرداد) در ساختمان مرکزی کالج تجمع کردند
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

کارمندان متروی تهران امروز (8 خرداد) در ساختمان مرکزی کالج تجمع کردند

تجمع مجدد کارکنان متروی تهران مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو

تسنیمخبرگزاری تسنیم
تجمع مجدد کارکنان متروی تهران مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو
پس از تجمع نیروهای حراست مترو در اعتراض به مدیریت شهری تهران در تاریخ ۳۱ اردیبهشت و با توجه به عدم رفع مشکلاتشان، کارکنان متروی تهران برای بار دوم مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو تجمع کردند.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ تعدادی از کارکنان متروی تهران امروز برای بار دوم در مقابل ساختمان مرکزی شرکت بهره‌برداری مترو تهران تجمع کرده و با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار عزل مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران شدند.

تجمع‌کنندگان در این تجمع نیز نسبت به تصمیمات مدیریت شهری و مدیران مترو تهران درباره وضعیت نیروهای حراست مترو معترض بوده و خواستاری رسیدگی به این موضوع شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

تصمیمی برای انتقال کارکنان مترو به شرکت‌های خصوصی نداریم

فارسخبرگزاری فارس
تصمیمی برای انتقال کارکنان مترو به شرکت‌های خصوصی نداریم
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با تأکید بر اینکه هیچ تصمیمی برای انتقال پرسنل مترو به شرکت‌های خصوصی و انتظامی نداریم، گفت: شایعات ایجاد شده برای به هم زدن نظم و آرامش کاری کارکنان است.

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در ارتباط با گلایه و تجمع برخی از کارکنان شرکت مترو طی روزهای اخیر اظهار داشت: این مسئله به دلیل سوء تفاهم پیش آمده و شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه هیچ ابلاغ و یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل خود به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی را ندارد.

وی تأکید کرد: مطالب واخبار منتشر شده در مورد تشکیل شرکت‌های خصوصی یا انتظامی جهت برون‌سپاری خدمات مورد تأیید ما نیست و کاملا کذب است.

نوبخت خاطرنشان کرد: قطعا هدف انتشاردهندگان این موضوع بر هم زدن نظم و آرامش کاری و روحیه کارکنان مترو است. بنابر این از همکاران خود درخواست داریم با درایت انقلابی از گوش دادن به شایعات خودداری کرده و در راستای افزایش کیفیت و کمیت خدمات همچون گذشته تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تصریح کرد: سیاست‌های اجرایی شرکت بهره‌برداری راه‌اهن شهری تهران و حومه در سال گذشته و امسال این است که با سازماندهی ساختار سازمانی و پرداخت مطالبات معوقه پرسنل همچون ارتقاء گروه سنواتی، احکام معطل مانده کمیته طبقه‌بندی مشاغل از سال ۹۵ به بعد، مطالبات سنوات راهبران قطار و مطالبات شرکت‌های بیمه‌گر را انجام دهند.

وی گفت: موضوع صندوق ذخیره کارکنان، صندوق وام مسکن، صندوق تعاون بهره‌برداری نیز از موضوعات دیگری که مورد توجه قرار داشته که با تعاملات مناسب این مسائل رو به تعالی است و تنها عده‌ای با ایجاد شایعات در فضای مجازی سعی در بر هم زدن آرامش و القاء شبهات کاملا کذب هستند.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

تجمع کارمندان متروی تهران در ساختمان کالج

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
تجمع کارمندان متروی تهران در ساختمان کالج
تصاویری از تجمع کارمندان مترو تهران در ساختمان مرکزی این نهاد (کالج) را مشاهده می کنید.

عصر ایران: تصاویری از تجمع کارمندان مترو تهران در ساختمان مرکزی این نهاد (کالج) را مشاهده می‌کنید.

اعتراض این کارمندان به تغییر چارت سازمانی و پیمانکاری شدن است.

تجمع کارمندان متروی تهران در ساختمان کالج - 3

خواندن خبر در سایت منبع

توضیح درباره تجمع نیروهای حراست متروی تهران

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
توضیح درباره تجمع نیروهای حراست متروی تهران
ساعت24 - مدیرعامل شرکت بهره‌داری مترو تهران و حومه درباره تجمع تعدادی از نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی مترو گفت: هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی در کار نیست.

مدیرعامل شرکت بهره‌داری مترو تهران و حومه درباره تجمع تعدادی از نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی مترو گفت: هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی در کار نیست.

فرنوش نوبخت درباره تجمع نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی این مجموعه اظهار کرد: سیاست‌های اجرایی شرکت در سال گذشته و سال جدید بر‌ آن بوده تا با ساماندهی ساختار سازمانی و پرداخت مطالبات معوق پرسنل از قبیل ارائه گروه سنواتی (از سال ۹۳ به بعد) احکام معطل‌مانده کمیته طبقه‌بندی مشاغل (از سال ۹۵ به بعد) به مطالبات سنوات راهبران قطار، مطالبات شرکت‌های بیمه‌گر، صندوق ذخیره کارکنان، صندوق وام مسکن و صندوق تعاون بهره‌برداری و … محیطی آرام به لحاظ روحی و روانی برای پرسنل ایجاد کرده و خوشبختانه با تعامل مناسب همکاران این روند رو به تعالی است.

وی تصریح کرد: متاسفانه اخیرا عده‌ای با ایجاد شبهات و پخش شایعات در فضای مجازی از طریق سایت‌ها و کانال‌های خبری سعی بر هم زدن این آرامش و القا شبهات کاملا کذب دارند که به جهت آرامش خاطر همکاران باید اعلام کنم که شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری و حومه هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل زحمتکش خود به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی نداشته و تمامی مطالب پخش شده در ارتباط با تشکیل شرکت‌های خصوصی یا انتظامی برای برون‌سپاری خدمات کاملا کذب بوده و هدف انتشار‌دهندگان این اخبار کذب، صرفا برای بر هم زدن نظم و آرامش کاری و روحی کارکنان و بهره‌برداری سوء از احساسات پرسنل خدوم شرکت است.

مدیر‌عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: با عنایت به کذب بودن اطلاعات ارسالی توسط این کانال‌ها، انتظار می‌رود تا همکاران شرکت با درایت انقلابی خود از گوش سپردن به این شایعات خودداری کرده و همانگونه که در سنوات گذشته با زحمات شبانه‌روزی الگوی مناسبی برای خدمترسانی بی‌منت به شهروندان تهرانی بوده‌اند در ادامه نیز در راستای افزایش کیفیت و کمیت این خدمات تلاش کنند.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین14 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - مسئول آزمایشگاه هوا اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان گرد و غبار امروز در اهواز به بیش از هفت برابر حد مجاز رسید. وی افزود: منشاء گرد و غبار امروز مرز ایران و عراق در شمال غرب بستان است اما منابع داخلی نیز در نتیجه وزش باد شدید فعال شده‌اند. آذریان همچنین گفت: غلظت گرد و غبار در شهرهای ماهشهر ۹۲۶ میکروگرم بر مترمکعب، حمیدیه ۵۵۷ میکروگرم بر مترمکعب، هندیجان ۳۴۴ میکروگرم بر مترمکعب، بندرامام ۲۹۵ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان ۲۱۷ و رامشیر ۱۸۵ میکرو گرم بر متر مکعب است. وی اضافه کرد: این گرد و غبار در حال حاضر کاهش یافته و در ساعت ۱۸ امروز نیز میزان گرد و غبار در شهرهای آبادان ۲۱۹ میکروگرم بر مترمکعب و حمیدیه به ۱۴۷ میکروگرم بر مترمکعب کاهش یافت. حد مجاز غبار در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.

فریاد کاریکاتورها برای به آتش کشیده شدن جنگل‌ها

7+
ایسناایسنا17 ساعت قبل

جنجال کشتن بچه خرس در سوادکود ادامه دارد + فیلم

رکنارکنا20 ساعت قبل
حسینعلی ابراهیمی، مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران امروز در گفت‌وگوی تلفنی با یک برنامه تلویزیونی درباره ماجرای کشته شدن توله خرسی در سوادکوه با توضیح اینکه عصر شنبه در منطقه شهرستان سوادکوه یک توله خرس از کوه پرت می‌شود. سپس چند نفر با سنگ شروع به ضربه زدن به این توله خرس آسیب دیده و او را سنگ باران می‌کنند، گفت: علی رغم اینکه خانمی آنجا به این افراد التماس می‌کند که این کار را نکنند آنها به سنگ باران ادامه می‌دهند و در نهایت توله خرس در راه بیمارستان تلف می‌ شود. مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران تاکید کرد: این کار جرم تلقی می‌شود ما درخواست مجازات داریم و به دلیل جریحه‌دار شدن احساسات دوستداران و فعالان محیط زیست درخواست اشد مجازات برای این افراد را کرده‌ایم. ابراهیمی تصریح کرد: مردم با واکنش‌هایشان نشان دادند به محیط زیست خود حساس هستند و اطلاع رسانی سریع هم از مزایای شبکه‌های اجتماعی است که باعث شد ما هم بتوانیم با این موضوع برخورد کنیم. وی یادآور شد: این یک اقدام بسیار غیراخلاقی است، اقدام این دو نفر از آن شکار غیرمجاز هم خلاف‌تر است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
محققان هشدار می‌دهند افزایش مصرف گوشت قرمز، مخصوصا گوشت قرمز فرآوری‌شده، با ریسک بالای مرگ مرتبط است. اعتمادآنلاین| مطالعات نشان می‌دهد جایگزین کردن گوشت قرمز با سایر منابع پروتئینی نظیر تخم مرغ، ماهی، غلات کامل و سبزیجات، به مرور زمان به عمر طولانی‌تر کمک می‌کند. در این مطالعه، تیم تحقیق از دانشگاه هاروارد به بررسی رابطه بین تغییر در مصرف گوشت قرمز در طول یک دوره ۸ ساله و نرخ مرگ و میر در طول ۸ سال بعد پرداختند. محققان دریافتند افزایش میزان مصرفی گوشت قرمز تا ۳/۵ وعده در هفته یا بیشتر در طول دوره ۸ سال اول با افزایش ۱۰ درصدی ریسک مرگ در ۸ سال بعد مرتبط بود. در مجموع، کاهش مصرف گوشت قرمز و افزایش مصرف غلات کامل، سبزیجات یا سایر خوراکی‌های پروتئینی نظیر گوشت مرغ بدون پوست، تخم مرغ و ماهی، با خطر کمتر مرگ بین زنان و مردان مرتبط بود.
فارسفارس20 ساعت قبل
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت: این مرکز حدود ٢٣ هزار وکیل و ١٣ هزار کارشناس رسمى در سطح کشور دارد. به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، علی بهادرى جهرمى در اولین نشست سراسرى کارآموزان آزمون وکالت سال ٩٦ گفت: حذف کاغذ و بوروکراسی در انجام کار‌ها و حرکت به سمت الکترونیکی کردن اقدامات باید سرلوحه کارها قرار گیرد. وی از بروز شدن سامانه این مرکز خبر داد و افزود: نقش جامعه وکالت در گام دوم انقلاب مورد تاکید رئیس قوه قضاییه نیز قرار دارد. بهادری جهرمی افزود: مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه حدود ٢٣ هزار وکیل و ١٣ هزار کارشناس رسمى در سطح کشور دارد و اکنون نیز در تدارک برگزاری آزمون مشاوران خانواده است. انتهاى پیام/

اخبار بیشتر