1. خبری
  2. سرگرمی
پوشش خبری

آخرین اخبار خانواده سلطنتی بریتانیا

(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا

فرارو-رسانه‌های نزدیک به خانواده مگان مارکل اعلام کرده‌اند که زوج سلطنتی انگلیس منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند.طبق گزارش رسانه‌ها مگان نزدیک به 12 هفته از زمان بارداری اش می‌گذرد. این در حالی است که این زوج سلطنتی سفر 16 روزه خود را به کشورهای حوزه اقانوس آرام شروع کرده‌اند.اعضای خاندان سلطنتی بریتانیا ملزم به رعایت قوانین و مقررات بسیار زیاد و بعضاً عجیبی حتی درخصوص زندگی روزمره‌ی خود هستند که این مسأله در مورد دوران بارداری زنان این خاندان هم صدق می‌کند. هری و مگان قرار است در 76 مناسبت در استرالیا، فیجی، تونگا و نیوزیلند شرکت خواهند کرد.

(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 2(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 3(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 4(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 5(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 6(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 7(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 8(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 9(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 10(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 11(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 12(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 13(تصاویر) اعلام خبر بارداری "مگان مارکل" در سفر به استرالیا - 14

منبع: رویترز

خواندن خبر در سایت منبع

شاهزاده هری و مگان مارکل در انتظار تولد فرزندشان

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
شاهزاده هری و مگان مارکل در انتظار تولد فرزندشان

یورونیوز: شاهزاده هری، نوه ملکه بریتانیا و مگان مارکل، همسرش در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند.

رسانه های بریتانیا این خبر را روز دوشنبه چند روز پس از ازدواج شاهزاده یوژنی، دیگر نوه ملکه بریتانیا عنوان کردند. شاهزاده هری، ۳۴ ساله بهار امسال با مگان مارکل، هنرپیشه ۳۷ ساله آمریکایی ازدواج کرد.

شاهزاده هری و مگان مارکل در انتظار تولد فرزندشان - 3

شاهزاده هری برادر شاهزاده ویلیام فرزند ارشد ولیعهد بریتانیا است.

به گزارش رسانه های بریتانیایی مگان مارکل ۱۲ هفته از زمان بارداری خود را سپری کرده است.

شاهزاده هری و همسرش برای سفری چند روزه به استرالیا سفر کرده اند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا6 ساعت قبل
رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی گفت: شاید با نتانیاهو در مورد مسائل زیادی اختلاف‌نظر داشته باشم اما مورد ایران و تهدید اسراییل من و نتانیاهو اتفاق‌نظر داریم. به گزارش ایلنا به نقل از تایمز آو اسراییل، بنی گانتز، رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در کنفرانس مونیخ اعلام کرد: شاید با نتانیاهو در مورد مسائل زیادی اختلاف‌نظر داشته باشم اما مورد ایران و تهدید اسراییل من و نتانیاهو اتفاق‌نظر داریم. گانتز در اظهارات بی‌اساس خود در کنفرانس مونیخ به سخنان محمدجواد ظرف وزیر امور خارجه ایران واکنش نشان داد و اظهارات ظریف را بی‌اساس دانست. وی امروز در مونیخ با تکرار ادعاهای ایران‌ستیزانه رژیم صهیونیستی، مدعی شد: «ظریف، نابودی اسرائیل را می‌خواهد آنها در خاورمیانه و کل جهان ترور و وحشت ایجاد می‌کنند» این مقام صهیونیستی در ادامه افزود: «این موضوع که نتانیاهو رقیب سیاسی من است، از کسی پنهان نیست درست است که ما درباره همه موضوعات با هم اتفاق نظر نداریم اما اشتباه نکنید، ما همه فرزندان یک خاک هستیم. کسانی که در اروپا خواهان صلح، امنیت و ثبات هستند، باید علیه حزب‌الله اقدام کنند.» این در حالی است که نتانیاهو به عنوان بخشی از تلاش‌های انتخاباتی‌اش، پیش از این از گانتز به عنوان طرفدار برجام نام برده بود.
ایرناایرنا4 ساعت قبل
در وهله نخست برخی رسانه‌های خارجی به دنبال سوء استفاده از وضعیت پیش آمده در ایران بودند. در روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز درباره سقوط هواپیمای شرکت آسمان در سمیرم آمده «ایران یکی از معدود کشورهای جهان است که سوانح هوایی در آن به وفور اتفاق می‌افتد. یکی از رسانه‌های ایران گزارش داد که این هواپیما در منطقه کوهستانی سمیرم سقوط کرده است. سومریه نیوز عراق گزاش داد: یک هواپیمای مسافربری خطوط هوایی ایران با ۶۶ سرنشین در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان سقوط کرد. یک فروند هواپیمای ای تی آر ۲۰۰ (ATR۷۲-۲۰۰) که صبح یکشنبه از فرودگاه مهرآباد تهران عازم یاسوج بود، سقوط کرد.
ایلناایلنا8 ساعت قبل
سخنگوی قوه قضاییه درباره طولانی شدن زمان رسیدگی به شکایت سید محمد خاتمی از شریعتمداری گفت: پرونده یا در دست دادستان نبوده و یا مدتش کم بوده اما در جابجایی‌ها اینکه عمدا یا سهوا بوده قدری زمان برده است که گفتیم پیگیری کنند. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محسنی اژه‌ای در پاسخ به سوالی در خصوص آخرین وضعیت پرونده شکایت سید محمد خاتمی که از سال ٨٨ مفتوح است، گفت: این پرونده به شعبه بازگشته و خیلی هم در دست دادستان نبوده است. وی افزود: این پرونده یا در دست دادستان نبوده و یا مدتش کم بوده اما در جابجایی‌ها اینکه عمدا یا سهوا بوده قدری زمان برده است که گفتیم پیگیری کنند. سخنگوی قوه قضاییه یادآور شد: گاهی در جابجایی پرونده مغفول می‌ماند و به نظرم بیشتر از حد متعارف این پرونده دنبال شده و آقای شریعتمداری هم گفته که دفاعیاتش آماده است.
آخرین خبرآخرین خبر9 ساعت قبل

اخبار بیشتر