محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در آستانه تعطیلات
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در آستانه تعطیلات

ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای شمالی کشور

تسنیمخبرگزاری تسنیم
ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای شمالی کشور
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهور از ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای مواصلاتی شمال کشور خبر داد.

- اخبار اجتماعی -

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره پیش‌بینی وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پیش‌رو اظهار کرد: شرایط محیطی فعلا پایدار است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهور با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای ساوه تهران و قم تهران، تصریح کرد: در محورهای شمالی کشور نیز در هر دو مسیر رفت و برگشت شاهد ترافیک سنگین و بعضا نیمه‌سنگین هستیم.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون شاهد ورود کاروانهای زیارتی به حرم امام خمینی (ره) برای حضور در سی‌امین مراسم سالگرد نیز هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

محدودیت‌های ترافیکی توسط پلیس زنجان در عید فطر اعمال می‌شود

مهرخبرگزاری مهر
محدودیت‌های ترافیکی توسط پلیس زنجان در عید فطر اعمال می‌شود
زنجان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: محدودیت های ترافیکی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان در روز عید سعید فطر اعمال می شود.

سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر به تمهیدات ترافیکی روز عید سعید فطر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان اشاره کرد و افزود: از ساعت پنج صبح ۱۵ خردادماه تردد هر نوع وسیله نقلیه از تقاطع دارالقرآن و مسیرهای منتهی به سمت میدان «ر سل» ممنوع است که در این میان در این مسیرها محدودیت تردد و توقف اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: شهروندان زنجانی تا حد ممکن از ناوگان حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند.

شیرمحمدی تأکید کرد: تردد و توقف هر نوع وسیله نقلیه در محدوده ترافیکی ممنوع بوده و خودروهایی که در مسیر توقف کنند با جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهند شد.

وی افزود: پلیس از تمام توان و ظرفیت برای برگزاری بهتر نماز عید فطر استفاده می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

جدیدترین وضعیت ترافیکی هراز و چالوس اعلام شد

موجخبرگزاری موج
جدیدترین وضعیت ترافیکی هراز و چالوس اعلام شد
رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است و در محورهای هراز و کندوان شاهد حجم ترافیک بیشتری هستیم.

وی افزود: روزهای پرترافیکی را باتوجه به سالروز رحلت امام رحل (ره)، در پیش بودن تعطیلات عید سعید فطر و قیام خونین ۱۵ خرداد در محورهای مازندران پیش رو داریم به‌طوری‌که روز گذشته شاهد ترافیک سنگینی در محورهای استان بودیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی نیز به‌منظور تسهیل در تردد در محورهای استان در دستور کار قرار می‌گیرد که از ساعت ۱۲ ظهر امروز آغاز شده و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ادامه دارد، اضافه کرد: تردد تمامی تریلرها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز از مسیر جنوب به شمال، ساعت هشت تا ساعت ۲۴ روز جمعه از مسیر شمال به جنوب ممنوع خواهد بود.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کندوان همچنان ممنوع است، بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت دو بامداد فردا از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ امروز تا ساعت دو بامداد فردا از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۶ تا ساعت دو بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۷ تا ساعت دو روز شنبه ۱۸ خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه تا ساعت دو امداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان مازندران به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد تمامی کامیون‌ و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۳ خردادماه تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۸ خردادماه از این محور ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۷ تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۷ تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از آب اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با تأکید بر توجه رانندگان به توصیه‌های پلیس، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه در برخی از موارد باتوجه به ترافیک سنگین مجبور به اعمال محدودیت‌های غیرقابل پیش‌بینی می‌شویم ضرورت دارد رانندگان به هشدارهای پلیس توجه کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر در شرق استان تهران

مهرخبرگزاری مهر
اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر در شرق استان تهران
ورامین- رییس پلیس راهور شرق استان تهران از تمهیدات ترافیکی درزمان برگزاری نماز عید فطر و سفرهای تابستانی خبر داد و گفت: محدودیت های ترافیکی روز عیدفطر در شرق استان تهران اعمال می شود.

سرهنگ یحیی دلیری در گفتگو با خبرنگار مهر، تمهیدات ترافیکی پلیس در هنگام برگزاری نماز عید سعید فطر را تشریح کرد و اظهار داشت: اعمال محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر از ساعت ۲۴ روز قبل از عید فطر آغاز خواهد شد.

دلیری در تشریح جزئیات محدوده‌های ترافیکی در شهرهای شرق استان تهران گفت: این محدودیت‌ها در شهرستان ورامین طول خیابان مسجد جامع تا اطراف میدان امام خمینی (ره)، شهرستان پاکدشت اطراف میدان معلم، تقاطع شهدای رحیمی، طول بلوار دادگاه و خیابان ورزشگاه شهید قمی، شهرستان دماوند: طول خیابان مسجد جامع از میدان فرامه تا میدان ۱۷ شهریور، شهرستان قرچک طول خیابان مخابرات در حد فاصل مسجد جامع قرچک تا میدان کلانتری، شهرستان فیروزکوه: طول خیابان جهانبازان جنب ایران خودرو، شهرستان پیشوا: خیابان امام خمینی (ره) و خیابان فلسطین منتهی به صحن حرم مطهر امامزاده جعفر و شهرستان پردیس در طول خیابان جانبازان در حد فاصل ورودی مسکن مهر تا میدان فلسطین اجرا می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پیش بینی برای حضور بیش از پیش نمازگزاران در انجام فریضه نماز روز عید انجام شده است، افزود: با توجه به اینکه با سازمان‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی هماهنگی‌های لازم انجام شده به نماز گزاران محترم توصیه می‌شود برای حضور در محل‌های برگزاری نماز عید فطر حتما از وسایل نقلیه عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران ادامه داد با هماهنگی‌های انجام شده هر دو سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی در محدوده برگزاری نماز با آمادگی کامل در خدمتگذاری به شهروندان نماز گزار نهایت تلاش را دارند.

دلیری با اعلام اینکه همه مقدمات لازم برای انجام نماز عید فطر انجام شده است، گفت: برای جلوگیری از ترافیک و تسهیل در امر تردد شهروندان و نماز گزاران تعدادی مسیر جایگزین در نظر گرفته شده تا با تردد دیگر خودروها در این محل‌ها از ایجاد گره‌های ترافیکی جلوگیری شود.

این مقام مسئول همچنین با اعلام اینکه از شب قبل تمهیدات لازم برای اطلاع رسانی به ساکنان این محدوده‌ها برای عدم پارک خودروها در معابر و خالی کردن معابر از وجود خودروها صورت می‌گیرد گفت: خودروهایی که از سوی پلیس راهور در این روز و به وسیله یدک کش‌ها جابجا می‌شوند در نزدیک‌ترین مکان به محل پارک خودرو انتقال داده می‌شود و مشخصات مالک خودرو از سامانه شماره گذاری راهور استعلام می‌گردد و از طریق پیامک و یا تماس موارد و محل انتقال خودرو به آنها اطلاع داده می‌شود.

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران همچنین درباره برنامه‌های ویژه پلیس راهور همزمان با اتمام ماه مبارک رمضان و آغاز سفرهای تابستانی شهروندان گفت: این پلیس با تدابیر از پیش تعیین شده و پیش بینی سفر از روز ۲۰ خرداد با اعزام تیم‌های کمکی از راهور استان و شهرستان‌هایی که کمتر گرفتار ترافیک هستند و همچنین درخواست نیرو از مراکز آموزشی به شهرستان‌های شمالی بویژه دماوند و فیروزکوه عملا برنامه‌های ویژه پلیس راهور برای سفرهای تابستانی شهروندان آغاز شده و تمهیدات لازم که در این زمینه و برای رفاه حال مسافران در محورهای شهرستان‌های شمالی مذکور اندیشیده شده اعمال خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/ نظر مردم درباره عملکرد اصلاحات و اعتدال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی1 روز قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
کارشناسان سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار دادند که کودکان دنیا با آینده‌ای مبهم و نامشخص مواجه هستند. سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: هیچ کشوری فرصتی برای تربیت سالم و همچنین محیط زیستی مناسب برای آینده کودکان فراهم نمی‌سازد. کارشناسان اظهار داشتند: تغییرات اقلیمی و تشویق به مصرف فست‌فودها و مواد غذایی ناسالم سلامت کودکان را به خطر می‌اندازد. انگلیس به لحاظ فراهم ساختن شرایط رفاه و سلامت برای کودکان در میان ۱۰ کشور برتر جهان قرار دارد. به گفته کارشناسان تمامی کودکان در جهان با تهدیدهای متعددی از تغییرات اقلیمی تا فشارهای تجاری مواجه هستند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند، گفت: دومین نمایشگاه شهر هوشمند در حوزه شهرسازی و حمل و نقلی نقش موثری در بهبود وضعیت کلان شهر‌ها دارد. اعتمادآنلاین| رضاییان، دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند، در نشست خبری امروز خود با بیان اینکه دومین نمایشگاه شهر هوشمند ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه برگزار می‌شود، گفت: در این نمایشگاه ۲۲۰ شرکت در قالب دو گروه دولتی و خصوصی حضور دارند. رضاییان اظهار کرد: هدف اصلی ما معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان بخش خصوصی و نوآوری‌های شهرداری‌ها و استانداری‌ها است. دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند یادآور شد: تبریز، اردبیل، اصفهان، ارومیه، یزد، سمنان، زاهدان، قزوین و شهر‌های پردیس، قدس، فیروزکوه و نسیم شهر استان تهران هم به عنوان شهر‌های پایلوت و نمونه در این نمایشگاه حضور دارد. دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند اظهار کرد: حدود ۱۰ آپ تخصصی در حوزه هوشمندسازی شهر‌ها در این نمایشگاه رونمایی می‌شود.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، رستم یحیی سفیر مالزی در ایران با حضور در محل بعثه مقام معظم رهبری با حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و گفتگو کرد. سرپرست حجاج ایرانی در این دیدار با بیان اینکه مالزی از فرهنگ غنی اسلام برخوردار است، اظهار داشت: کشور مالزی همیشه در برنامه‌های دینی و عبادی نقش آفرین و حضور مدیران کارآمد در این کشور مانند مهاتیر محمد بسیار تاثیر گذار بوده است. وی تعامل جمهوری اسلامی ایران با مالزی را خوب ارزیابی کرد و گفت: مالزی از برخی هنرمندان ایرانی در برنامه‌های دینی و ساخت مسجد استقبال کرده که قابل تقدیر است. سرپرست حجاج ایرانی با بیان اینکه سال آینده مهاتیر محمد به ایران سفر خواهد کرد، یادآور شد: ما در چارچوب همکاری با مالزی برای انتقال تجربیات در حوزه حج و زیارت آمادگی داریم. رستم یحیی سفیر مالزی نیز در این دیدار گفت: در مالزی به ایران و فعالیت‌های شما در حوزه حج احترام می‌گذاریم، مالزی با وجودی که محدویت‌های زیادی دارد، اما در رابطه با مسائل حج آماده هرگونه همکاری هست.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴امیر حاتمی وزیر دفاع ایران اعلام کرد جعبه سیاه هواپیمای مسافربری سرنگون شده اوکراین آسیب قابل توجهی دیده است. به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، امیر حاتمی گفت: این جعبه سیاه آسیب قابل توجهی دیده است و از بخش صنایع دفاعی خواسته شد تا برای بازسازی جعبه سیاه کمک کند. قرار است نخست بازسازی جعبه سیاه انجام و بعد بازخوانی شود. وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: این هواپیمای مسافربری ناخواسته به دلیل «خطای انسانی» توسط یک موشک مورد اصابت قرار گرفت. بهگزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، ظریف، وزیر امور خارجه گفت: صحبت‌های من درباره بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی تقطیع شده بود. بدون حضور ایران، بازخوانی جعبه سیاه انجام نمی‌شود.

اخبار بیشتر