ترافیک پرحجم و سنگین در برخی محورهای کشور
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

ترافیک پرحجم و سنگین در برخی محورهای کشور

این ۱۰ استان در تعطیلات پر ترافیک است/ اینفوگرافیک

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
این ۱۰ استان در تعطیلات پر ترافیک است/ اینفوگرافیک
ده استان کشور در تعطیلات پر ترافیک است.

به گزارش خبرآنلاین، اوج سفرهای رفت در دو موج و از عصر دوشنبه تا صبح چهارشنبه خواهد بود. علاوه بر این عصر روز جمعه ترافیک سنگین در مسیرهای بازگشت مسافران پیش‌بینی می‌شود. رانندگان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌ها به سامانه ۱۴۱ مراجعه کنند.

این ۱۰ استان در تعطیلات پر ترافیک است/ اینفوگرافیک - 2

خواندن خبر در سایت منبع

محدودیت‌های ترافیکی عید فطر و مراسم سالروز ارتحال امام (ره) در بیرجند اعلام شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
محدودیت‌های ترافیکی عید فطر و مراسم سالروز ارتحال امام (ره) در بیرجند اعلام شد
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی از اعلام محدودیت‌های ترافیکی مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و همچنین روز عید فطر در مرکز استان خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سرهنگ علیرضا عباسی ظهر امروز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی مراسم ارتحال امام (ره) امشب در مرکز استان از ساعت ۲۱ تا پایان مراسم اعمال خواهد شد.

وی گفت: در این مدت از تردد و توقف وسایل نقلیه در محدوده تقاطع معلم تا پاسداران در خیابان جماران حدفاصل حسینیه جماران جلوگیری خواهد شد.

رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی افزود: شهروندان می‌توانند از پارکینگ‌های مراسم یادواره شهدا، برای پارک خودرو استفاده کنند.

عباسی درباره محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر نیز گفت: نمازگزارانی که از جنوب شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار پیامبر اعظم (ص) و پارکینگ‌های حاشیه این بلوار استفاده کنند.

وی تصریح کرد: نمازگزارانی که از شمال شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار جوادیه- بلوارپیامبراعظم (ص)، تقاطع شهدای عبادی، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن و از پارکینگ‌های تعبیه شده در ضلع غربی بلوار صنعت و معدن مقابل مصلی المهدی (عج) و پارک جنگلی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی اظهار داشت: نمازگزارانی که از معصومیه و سایت اداری قصد عزیمت به مصلی را دارند می‌توانند از پارکینگ تعبیه شده در ضلع جنوبی و شمالی تالار کیان استفاده کنند.

عباسی افزود: پس از نماز عید فطر دو لاین عبوری بلوار صنعت و معدن به طرف میدان ابن حسام یکطرفه خواهد شد و تقاطع بلوار صنعت و معدن و شهید شهاب تا میدان آدینه محدودیت تردد خواهد داشت.

وی از شهروندان خواست حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی حتما از مسیرهای فوق تردد کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در چهارمحال و بختیاری اعلام شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
سرپرست پلیس راهور چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای برگزاری نماز عیدسعیدفطر ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی در شهرکرد اعمال می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، به نقل از پایگاه خبری پلیس ذبیح‌الله کریمی اظهارداشت: ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی در روز عید سعید فطر در شهرکرد اعمال می‌شود و تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت۵ صبح روز عید فطر در معابرشهرکرد ممنوع است.

وی افزود: ممنوعیت در مسیر اول در بلوار طالقانی حدفاصل چهارراه بوعلی تا تقاطع مقابل مجتمع ادارات می‌باشد.

سرپرست پلیس راهور چهارمحال و بختیاری بیان کرد: همچنین ممنوعیت ترافیکی در بلوار شریعتی از مقابل اداره کل تبلیغات اسلامی تا انتهای بلواردر غرب، خیابان شهید باهنر حدفاصل تقاطع فردوسی تا تقاطع پارک تهلیجان و بلوار کاشانی حدفاصل میدان آیت الله دهکردی تا تقاطع بالای پارک تهلیجان اعمال می‌شود.

کریمی ادامه داد: در شهرستان‌ها نیز در محدوده محل برگزاری نماز و خیابان‌های منتهی به محل برپایی نماز محدودیت وممنوعیت اجرا و از توقف وسایل جلوگیری خواهد شد.

وی گفت: تردد و توقف در تمامی مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز عید سعید فطر ممنوع می‌باشد و درصورت توقف وسایل نقلیه با جرثقیل به خارج از محدوده اعلامی انتقال خواهند شد بنابراین با هماهنگی صورت گرفته پارکینگ جهت توقف وسایل نقلیه پیش بینی شده است.

سرپرست پلیس راهور چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توصیه می‌شود شهروندان محترم در صورت امکان از وسائل نقلیه عمومی برای حضور در محل برگزاری نماز عید سعید فطر استفاده نمایند و شهروندان محترم می‌توانند سفرهای خود را با مدیریت و برنامه ریزی از مسیرهای جایگزین انتخاب نمایند.

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های گیلان

موجخبرگزاری موج
جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های گیلان
رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: در محور رشت - قزوین و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ۱۳ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۷ خرداد ماه جاری ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در گیلان اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو که از ۱۴ خرداد ماه جاری شروع می‌شود برای تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای ارتباطی استان گیلان اعمال خواهد شد.

این مقام انتظامی افزود: در محور رشت - قزوین و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ۱۳ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۷ خرداد ماه جاری ممنوع است.

وی تصریح کرد: همچنین در محور اردبیل - آستارا و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ امروز، ۱۳ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۷ خرداد ماه جاری ممنوع است.

خواندن خبر در سایت منبع

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای هراز و کندوان

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای هراز و کندوان
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندارن از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای "هراز و کندوان " خبر داد و افزود: محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۲ امروز در محور کندوان اعمال خواهد شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: با توجه به تعطیلات روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد، عید سعید فطر و افزایش سفرها در این ایام در حال حاضر وضعیت ترافیک در محور هراز در طول مسیر سنگین است.

وی تصریح کرد: وضعیت ترافیک در محور «کندوان» در حال حاضر نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده و با اعمال محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۱۳ خردادماه تردد خودرو به سمت کرج ممنوع و از ساعت ۱۶ تردد از کرج به سمت شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران وضعیت ترافیک در محور «سوادکوه» را عادی و روان اعلام کرد و به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با صبر و حوصله بیشتر رانندگی و از شتاب زدگی و عجله در رانندگی جدا خودداری کنند.منبع: میزان

خواندن خبر در سایت منبع

ترافیک پرحجم و روان در محور فیروزکوه

مهرخبرگزاری مهر
ترافیک پرحجم و روان در محور فیروزکوه
فیروزکوه- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک پرحجم و روان در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه خبر داد.

سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان اینکه ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل مشاء تا امامزاده هاشم و محدوده‌های آب اسک، ترافیک سنگین است گفت: حجم تردد و خودروهای عبوری در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه ترافیک در محور فیروزکوه نیز پرحجم اما روان است، گفت: می‌بایست راننده‌ها برای تردد در محورهای پرترافیک صبر و حوصله را در دستور کار خود قرار دهند، تا شاهد حادثه ناگواری نباشیم.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: در محور امام رضا (ع) نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین در طول مسیر هستیم، اما در محدوده تهران- پاکدشت، حجم خودروها افزایش یافته و در محدوده «خاتون آباد» با ترافیک فوق سنگین و توقف متعدد خودروها مواجه می‌باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مجازات سنگین برای قاتلان بچه خرس در سوادکوه + فیلم تلخ از لحظه مرگ

رکنارکنا1 روز قبل
حسنعلی ابراهیمی مدیر‌کل حفاظت محیط‌زیست مازندران با اشاره به تلف‌شدن خرس قهوه‌ای ۲ ساله در سوادکوه، گفت: هماهنگی‌های لازم با دادستان شهرستان سوادکوه برای دستگیری افرادی که اقدام به ضرب و شتم خرس قهوه‌ای کردند، انجام شد. وی با بیان اینکه بدون تردید یکی از عواملی که باعث تلف‌شدن خرس قهوه‌ای در سوادکوه شد، عامل ضرب و شتم انسانی بود، افزود: به‌دلیل کار غیر‌اخلاقی ضرب و شتم خرس قهوه‌ای، اشد مجازات را برای عاملان آن به دستگاه قضایی پیشنهاد می‌کنیم. مدیر‌کل حفاظت محیط‌زیست مازندران گفت: رها‌شدگی برخی از حیوانات در جنگل‌های سوادکوه را از مناطق دیگر یا باغ‌وحش از اساس رد می‌کنم ولی از لحاظ علمی و برای تقویت ژنتیکی نوع خاصی از حیوانات یا پرندگان و یا درمان و بازگرداندن حیوان یا پرنده به جنگل وجود دارد و رها‌شدگی حیوانات از باغ وحش را در طول سال‌های اخیر در جنگل‌های سوادکوه رد می‌کنم. در فیلم زیر بانوی سوادکوه با فریاد‌های متعهدانه خود از ضاربان خرس قهوه‌ای می‌خواهد که از ضرب و شتم دست بردارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.

۲۶ خرداد ۴۴؛ روزی درخشان و ماندگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ۵۴ سال پیش شهیدان بخارایی، صفار هرندی، نیک نژاد و محمدصادق امانی با همرزمانشان هم پیمان شدند تا برای پیشرفت ایران، حسن علی منصور نخست وزیر رژیم ستم شاهی را اعدام انقلابی کنند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: با تماس یکی از شهروندان با اورژانس اجتماعی، مبنی بر آزار جسمی یک پسر بچه ۴ ساله، موضوع بررسی و در دستور کار بهزیستی قرار گرفت. مجتبی ناجی با اشاره به گزارش کودک آزاری اخیر که در شهرستان اردستان رخ داده است، اظهار داشت: گزارش این کودک آزاری توسط مردم شهرستان اردستان به اورژانس اجتماعی اطلاع داده شد که بررسی این موضوع بالافاصله در دستور کار این نهاد قرار گرفت. وی افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته آثاری از خون مردگی در بدن این کودک ۴ ساله مشاهده شد که طبق گفته پزشکان این کودک بر اثر ضرب و شتم شدید دچار پارگی ریه شده است. معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه مادر و ناپدری کودک نزدیک‌ترین افراد به این کودک بودند، گفت: به محض ترخیص این کودک از بیمارستان و بر اساس حکم قاضی در صورتی که صلاحیت خانواده وی تایید نشود تحت پوشش بهزیستی قرار می‌گیرد. وی با اشاره به آخرین وضعیت جسمی این کودک اردستانی، خاطرنشان کرد: در حال حاضر کودکی که مورد ضرب و شتم والدین قرار گرفته در بیمارستان بستری و تحت مداوا است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رحمانی فضلی در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران افزود: به طور طبیعی درباره مسائل مختلف کشور به ویژه موضوع روز همچون مسائل اقتصادی سوالات و ابهاماتی در جامعه به وجود می‌آید که بر این اساس در جلسه ستاد مقرر شد هر یک از دستگاه‌های مسئول در حوزه مربوط به خود نسبت به پاسخگویی به این سوالات و ابهامات اقدام کنند. وی همچنین با اشاره به وضعیت کاغذ در کشور نیز گفت: در جلسه امروز مقرر شد دستگاه‌های مسئول به گونه‌ای تدبیر کنند تا در ماه‌های آینده به ویژه آغاز فصل بازگشایی مدارس مشکلی در این زمینه به وجود نیاید. وزیر کشور همچنین به گزارش وزارت جهاد کشاورزی درباره وضعیت خرید تضمینی گندم اشاره کرد و افزود: ​ خوشبختانه گزارش‌ها نشان می‌دهد که ما در خرید گندم از کشاورزان شاهد اقدامات خوبی هستیم به گونه‌ای که میزان خرید نسبت به سال گذشته افزایش هم یافته است. رحمانی فضلی همچنین با اشاره به شرایط خودرو سازی کشور و نیاز متقاضیان خاطر نشان کرد: باید در این زمینه علاوه بر مقابله با فضاسازی‌ها و بازار سازی‌های کاذب که قیمت‌ها را دچار نوسان می‌کند نیاز مردم را نیز مدیریت و تامین کرد که در این زمینه وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد گزارش مبسوطی ارائه کرد.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرلشکر سلامی در آیین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی که در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد افزود: امروز این سیاست به طور ویژه در برابر مقاومت و اراده ملت ایران به بن بست رسیده و آنها هر چه در چنته داشتند رو کرده‌اند اما به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. وی با یادآوری تهدیدهای ماه‌های اخیر امریکایی‌ها در فضای رسانه‌ای گفت: وقتی این تهدیدها از پوسته روانی خارج شد مشخص شد که چقدر ناتوان و کوچک هستند اما آن را در یک فضایی بزرگنمایی می‌کنند تا طرف مقابل را به تسلیم وادارند. سردار سلامی خاطر نشان کرد: آنها حتی دچار فقدان راهبرد نیز شده‌اند، روزی از خارج کردن نظامیانشان در سوریه صحبت می‌کنند، روزی هم می‌گویند چندصد نفر از نیروها بهتر است بمانند، روزی در عراق در پی استقرار حکومت دلخواه خود بودند اما مشخص شد که مردم عراق دنبال چه منطق و گفتمانی هستند. وی مقاومت را تنها راه پیروزی در برابر سیاست‌های امریکایی‌ها دانست و افزود: این پیروزی نزدیک است. وی تأکید کرد: ما ایران ۱۰، ۲۰، ۳۰ یا ۴۰ سال قبل نیستیم امروز ایران قدرتمندتر از هر زمان دیگری با دشمنان مبارزه می‌کند که این برآمده از هویت اسلامی، انقلابی و ملی مردم مسلمان ایران است که بارها طعم شکست را به دشمنان چشانده‌اند.

اخبار بیشتر