ترافیک پرحجم و سنگین در برخی محورهای کشور
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

ترافیک پرحجم و سنگین در برخی محورهای کشور

این ۱۰ استان در تعطیلات پر ترافیک است/ اینفوگرافیک

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
این ۱۰ استان در تعطیلات پر ترافیک است/ اینفوگرافیک
ده استان کشور در تعطیلات پر ترافیک است.

به گزارش خبرآنلاین، اوج سفرهای رفت در دو موج و از عصر دوشنبه تا صبح چهارشنبه خواهد بود. علاوه بر این عصر روز جمعه ترافیک سنگین در مسیرهای بازگشت مسافران پیش‌بینی می‌شود. رانندگان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌ها به سامانه ۱۴۱ مراجعه کنند.

این ۱۰ استان در تعطیلات پر ترافیک است/ اینفوگرافیک - 2

خواندن خبر در سایت منبع

محدودیت‌های ترافیکی عید فطر و مراسم سالروز ارتحال امام (ره) در بیرجند اعلام شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
محدودیت‌های ترافیکی عید فطر و مراسم سالروز ارتحال امام (ره) در بیرجند اعلام شد
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی از اعلام محدودیت‌های ترافیکی مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و همچنین روز عید فطر در مرکز استان خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سرهنگ علیرضا عباسی ظهر امروز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی مراسم ارتحال امام (ره) امشب در مرکز استان از ساعت ۲۱ تا پایان مراسم اعمال خواهد شد.

وی گفت: در این مدت از تردد و توقف وسایل نقلیه در محدوده تقاطع معلم تا پاسداران در خیابان جماران حدفاصل حسینیه جماران جلوگیری خواهد شد.

رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی افزود: شهروندان می‌توانند از پارکینگ‌های مراسم یادواره شهدا، برای پارک خودرو استفاده کنند.

عباسی درباره محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر نیز گفت: نمازگزارانی که از جنوب شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار پیامبر اعظم (ص) و پارکینگ‌های حاشیه این بلوار استفاده کنند.

وی تصریح کرد: نمازگزارانی که از شمال شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار جوادیه- بلوارپیامبراعظم (ص)، تقاطع شهدای عبادی، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن و از پارکینگ‌های تعبیه شده در ضلع غربی بلوار صنعت و معدن مقابل مصلی المهدی (عج) و پارک جنگلی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی اظهار داشت: نمازگزارانی که از معصومیه و سایت اداری قصد عزیمت به مصلی را دارند می‌توانند از پارکینگ تعبیه شده در ضلع جنوبی و شمالی تالار کیان استفاده کنند.

عباسی افزود: پس از نماز عید فطر دو لاین عبوری بلوار صنعت و معدن به طرف میدان ابن حسام یکطرفه خواهد شد و تقاطع بلوار صنعت و معدن و شهید شهاب تا میدان آدینه محدودیت تردد خواهد داشت.

وی از شهروندان خواست حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی حتما از مسیرهای فوق تردد کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در چهارمحال و بختیاری اعلام شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
سرپرست پلیس راهور چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای برگزاری نماز عیدسعیدفطر ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی در شهرکرد اعمال می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، به نقل از پایگاه خبری پلیس ذبیح‌الله کریمی اظهارداشت: ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی در روز عید سعید فطر در شهرکرد اعمال می‌شود و تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت۵ صبح روز عید فطر در معابرشهرکرد ممنوع است.

وی افزود: ممنوعیت در مسیر اول در بلوار طالقانی حدفاصل چهارراه بوعلی تا تقاطع مقابل مجتمع ادارات می‌باشد.

سرپرست پلیس راهور چهارمحال و بختیاری بیان کرد: همچنین ممنوعیت ترافیکی در بلوار شریعتی از مقابل اداره کل تبلیغات اسلامی تا انتهای بلواردر غرب، خیابان شهید باهنر حدفاصل تقاطع فردوسی تا تقاطع پارک تهلیجان و بلوار کاشانی حدفاصل میدان آیت الله دهکردی تا تقاطع بالای پارک تهلیجان اعمال می‌شود.

کریمی ادامه داد: در شهرستان‌ها نیز در محدوده محل برگزاری نماز و خیابان‌های منتهی به محل برپایی نماز محدودیت وممنوعیت اجرا و از توقف وسایل جلوگیری خواهد شد.

وی گفت: تردد و توقف در تمامی مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز عید سعید فطر ممنوع می‌باشد و درصورت توقف وسایل نقلیه با جرثقیل به خارج از محدوده اعلامی انتقال خواهند شد بنابراین با هماهنگی صورت گرفته پارکینگ جهت توقف وسایل نقلیه پیش بینی شده است.

سرپرست پلیس راهور چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توصیه می‌شود شهروندان محترم در صورت امکان از وسائل نقلیه عمومی برای حضور در محل برگزاری نماز عید سعید فطر استفاده نمایند و شهروندان محترم می‌توانند سفرهای خود را با مدیریت و برنامه ریزی از مسیرهای جایگزین انتخاب نمایند.

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های گیلان

موجخبرگزاری موج
جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های گیلان
رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: در محور رشت - قزوین و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ۱۳ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۷ خرداد ماه جاری ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در گیلان اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو که از ۱۴ خرداد ماه جاری شروع می‌شود برای تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای ارتباطی استان گیلان اعمال خواهد شد.

این مقام انتظامی افزود: در محور رشت - قزوین و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ۱۳ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۷ خرداد ماه جاری ممنوع است.

وی تصریح کرد: همچنین در محور اردبیل - آستارا و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ امروز، ۱۳ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۷ خرداد ماه جاری ممنوع است.

خواندن خبر در سایت منبع

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای هراز و کندوان

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای هراز و کندوان
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندارن از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای "هراز و کندوان " خبر داد و افزود: محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۲ امروز در محور کندوان اعمال خواهد شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: با توجه به تعطیلات روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد، عید سعید فطر و افزایش سفرها در این ایام در حال حاضر وضعیت ترافیک در محور هراز در طول مسیر سنگین است.

وی تصریح کرد: وضعیت ترافیک در محور «کندوان» در حال حاضر نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده و با اعمال محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۱۳ خردادماه تردد خودرو به سمت کرج ممنوع و از ساعت ۱۶ تردد از کرج به سمت شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران وضعیت ترافیک در محور «سوادکوه» را عادی و روان اعلام کرد و به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با صبر و حوصله بیشتر رانندگی و از شتاب زدگی و عجله در رانندگی جدا خودداری کنند.منبع: میزان

خواندن خبر در سایت منبع

ترافیک پرحجم و روان در محور فیروزکوه

مهرخبرگزاری مهر
ترافیک پرحجم و روان در محور فیروزکوه
فیروزکوه- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک پرحجم و روان در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه خبر داد.

سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان اینکه ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل مشاء تا امامزاده هاشم و محدوده‌های آب اسک، ترافیک سنگین است گفت: حجم تردد و خودروهای عبوری در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه ترافیک در محور فیروزکوه نیز پرحجم اما روان است، گفت: می‌بایست راننده‌ها برای تردد در محورهای پرترافیک صبر و حوصله را در دستور کار خود قرار دهند، تا شاهد حادثه ناگواری نباشیم.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: در محور امام رضا (ع) نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین در طول مسیر هستیم، اما در محدوده تهران- پاکدشت، حجم خودروها افزایش یافته و در محدوده «خاتون آباد» با ترافیک فوق سنگین و توقف متعدد خودروها مواجه می‌باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
روزنامه بریتانیایی سان به تازگی تصاویری ماهواره‌ای منتشر کرده است که نشان می‌دهد از دو شهر قرنطینه شده ووهان و چونگ‌کینگ چین مقادیر قابل ملاحظه‌ای از دی‌اکسید سولفور به هوا وارد شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وی اظهار داشت: در این ارتباط عدم حضور در مهمانی‌های عمومی، رژیم غذایی مناسب و رعایت حد اعتدال در تردد به مکان‌های شلوغ نیز از دیگر راههای پیشگیری از ابتلا به کرونا است. عباسیان با تاکید بر اینکه شاه کلید طب سنتی حفظ اعتدال است، اظهار داشت: مصرف سوپ‌های رقیق و نوشیدن مایعات داغ نیز از دیگر راههای افزایش سیستم ایمنی بدن و از دیگر گزینه‌های مناسب برای پیشگیری کرونا به شمار می‌رود. ویروس کرونا که تحت عنوان رسمی «کووید-۱۹» از ۱۲ دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در استان هووی چین شیوع یافت، تاکنون ۸۰ هزار و ۹۹۷ نفر را مبتلا و جان ۲ هزار و ۷۶۴ نفر را گرفته است. ایران بعد از چین دومین آمار فوت در اثر ابتلا به این بیماری را به خود اختصاص داده است. کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز اعلام کرد که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۱۳۹ نفر و موارد فوت ناشی از آن به ۱۹ نفر رسیده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
همزمان با شیوع ویروس کرونا در قم و دیگر نقاط کشور جمعی از طلاب حوزه علمیه برای کمک به پرستاران و یاری بیماران وارد بیمارستان‌های اختصاص یافته به این بیماری شدند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور، در نامه‌ای به وزیر بهداشت از آمادگی روان‌شناسان برای کنترل اضطراب کرونا خبر داد. به گزارش ایلنا، محمد حاتمی در نامه رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور خطاب به سعید نمکی وزیر بهداشت آمده است: ترس، استرس، اضطراب و نگرانی ناشی از ویروس کرونا تمام شهروندان و خانواده‌ها را درگیر کرده است، صد البته این شرایط عوارض خطرناک‌تر از ویروس کرونا دارد که متعاقبا گزارشی در این باره ارائه می‌شود. سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با سرمایه اجتماعی بیش از ۳۰ هزار عضو رسمی کارشناسی ارشد و دکتری در سراسر کشور آماده است، به هر گونه ستاد مقابله با بحران صلاح می‌داند؛ اقدامات عملی از جمله تدوین بسته‌های آموزشی مقابله با استرس و اضطراب، شیوه‌های آرام سازی روانی و سایر مداخلات روانشناختی جهت عادی سازی شرایط موجود را انجام دهد. در شرایط کنونی باید با حضور دائمی روان‌شناسان و مشاوران در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی مردم را به سوی مدیریت استرس سوق داد. در صورت صلاحدید، جلسه‌ای با حضور نمایندگان سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با آن وزارتخانه صورت گیرد تا بتوانیم از تمام ظرفیت‌های موجود در سازمان جهت پیشگیری و کنترل ترس، اضطراب و استرس مردم استفاده شود.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
«عصر آقای کنگرلو آمد و گزارش مذاکره با آمریکایی‌ها را داد [آمریکایی‌ها] اطلاعات چندان مهمی نداده‌اند و خواستار آمدن به ایران به‌طور سری برای بررسی نیازهای جنگی ما بودند …» «محسن کنگرلو، مشاور امنیتی میرحسین موسوی و یکی از چهره‌های کلیدی ماجرای مک‌فارلین (ایران کنترا)، بعد از یک دوره بیماری درگذشت. او مبتلا به سرطان ریه بود.» به گزارش عصر ایران روزنامه شرق در گزارشی به بهانه درگذشت محسن کنگرلو نوشت: شروع ماجرای مک‌فارلین در واقع با محسن کنگرلو آغاز می‌شود. کنگرلو پنج سال پیش برای نخستین بار در دو گفت‌وگو برخی از ناگفته‌هایش از ماجرای مک‌فارلین را شرح داد. چند موضوع باعث شد کار خراب شود؛ یکی خود شخصیت «مک‌فارلین» بود که فرد عجول، عصبانی و کم‌صبری بود. محسن کنگرلو هنگامی که درگذشت بازنشسته وزارت کشور بود.

اخبار بیشتر