اولین شکست تیم ملی والیبال ایران
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

اولین شکست تیم ملی والیبال ایران

آمار دیدار تیم ملی والیبال ایران و برزیل +عکس

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
آمار دیدار تیم ملی والیبال ایران و برزیل +عکس
تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل برزیل عملکرد خوبی در زدن سرویس داشت.

به گزارش مشرق، تیم ملی والیبال ایران چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ را از ساعت ۱۱:۱۰ به میزبانی ژاپن به مصاف برزیل رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ و با امتیازهای (۲۳ - ۲۵، ۲۵ - ۱۶، ۲۱ - ۲۵، ۳۳ - ۳۱ و ۱۵ - ۱۰) به سود طلایی‌پوشان برزیل خاتمه پیدا کرد.

در پایان این مسابقه سید محمد موسوی، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران با کسب ۱۹ امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن تیمش در دیدار برابر برزیل را به خود اختصاص داد. پس از وی امیر غفور موفق به کسب ۱۷ امتیاز برای ایران شد. در تیم برزیل هم ریکاردو لوکارلی موفق به کسب ۲۰ امتیاز برای تیمش شد.

تیم ایران در این مسابقه ۶۶ امتیاز از اسپک، ۷ امتیاز از دفاع، ۹ امتیاز از سرویس و ۲۵ امتیاز از خطاهای حریف کسب کرد. این در حالی است که برزیل ۶۷ امتیاز از اسپک، ۱۱ امتیاز از دفاع، ۶ امتیاز از سرویس و ۳۳ امتیاز از خطای تیم ایران به دست آورد.

برنامه بازی‌های ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها به شرح زیر است:

شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸: ایران – آرژانتین، ساعت ۱۰:۴۰

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸: ایران – ژاپن، ساعت ۱۴:۱۰

آمار دیدار تیم ملی والیبال ایران و برزیل +عکس - 8

منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران۲-برزیل۳ / پیروزی در مشت ما بود

تابناکخبرگزاری تابناک
لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران۲-برزیل۳ / پیروزی در مشت ما بود
بهترین تیم 20 سال اخیر جهان از همان ابتدای بازی اسیر تاکتیک توصیه شده کولاکوویچ شده بود و سرویس‌های قدرتمند و انتحاری ایران آنها را زمینگیر کرد اما تیم ایران در حالی که می توانست در ست چهارم کار را تمام کند ، تنها یک اسپک کم آورد تا گره بخورد و نتیجه برعکس شود.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال مقابل برزیل به میدان رفت و در دیداری نزدیک با نتیجه ۳-۲ مقابل این تیم پرقدرت و سرشناس شکست خورد.

به گزارش تابناک ورزشی، سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، محمد موسوی، علی شفیعی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) بازیکنان شروع‌کننده ایران در بازی مقابل بهترین تیم ۲۰ سال اخیر جهان بودند. از همان ابتدای بازی مشخص بود که تاکتیک توصیه شده کولاکوویچ برای این بازی، سرویس‌های قدرتمند و انتحاری است. بازیکنان ایران از این تاکتیک نتیجه لازم را گرفتند و با درخشش امیر غفور ۲۵ بر ۲۳ برنده شدند.

لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران۲-برزیل۳ / پیروزی در مشت ما بود - 3

تیم ایران در این مسابقه ۶۶ امتیاز از اسپک، ۷ امتیاز از دفاع، ۹ امتیاز از سرویس و ۲۵ امتیاز از خطاهای حریف کسب کرد. این در حالی است که برزیل ۶۷ امتیاز از اسپک، ۱۱ امتیاز از دفاع، ۶ امتیاز از سرویس و ۳۳ امتیاز از خطای تیم ایران به دست آورد.

در پایان این مسابقه سید محمد موسوی، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران با کسب ۱۹ امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن تیمش در دیدار برابر برزیل را به خود اختصاص داد. پس از وی امیر غفور موفق به کسب ۱۷ امتیاز برای ایران شد. در تیم برزیل هم ریکاردو لوکارلی موفق به کسب ۲۰ امتیاز برای تیمش شد.

ست اول

تیم ملی والیبال ایران ست نخست را خوب آغاز کرد. درخشش امیر غفور در خط سرویس در کنار حملات این بازیکن سبب شد تا ملی پوشان اختلاف امتیازی سه امتیازی ایجاد کنند. درخشش لوکارلی در خط سرویس سبب شد تا حساب اختلاف دو تیم به یک امتیاز برسد. (۱۶-۱۵) پس از یک رفت و برگشت طولانی و چند رالی دیدنی، موسوی موفق شد تا امتیاز ۱۷ را برای ایران به دست آورد و سرویس دیدنی معروف، بازهم اختلاف را به سه امتیاز افزایش داد. در ادامه تلاش بازیکنان برزیل و تعویض‌های مربی این تیم سبب شد تا اختلاف به یک امتیاز کاهش یابد. در نهایت علی شفیعی موفق شد با یک اسپک عالی امتیاز ۲۵ را برای ایران به دست آورد. (۲۵-۲۳)

ست دوم

برزیل در ست دوم نمایش قدرتمندانه‌ای را از خود ارائه کرد. سرویس‌های پر قدرت لوکاس ساتکمپ سبب شد تا اختلاف امتیاز به ۴ امتیاز افزایش یابد. نمایش درخشان لئال هیگالدو در خط هجومی برزیل و اسپک‌های پر قدرت این بازیکن سبب شد تا اختلاف امتیاز بیشتر و بیشتر شود. (۱۳-۷) چند سرویس خوب از شفیعی اختلاف امتیاز را به ۴ امتیاز رساند. (۱۶-۱۲) باز هم بزیل با سرویس‌های خوب سوزا و اسپک‌های قدرتمندانه لئال اختلاف امتیاز را بیشتر کرد. (۲۴-۱۶) در نهایت این ست با نتیجه ۲۵-۱۶ به سود برزیل به پایان رسید.

ست سوم

کامبک دیدنی شاگردان کولاکوویچ در ست سوم! در حالی که تیم برزیل در شروع ست با سرویس‌های قدرتمندانه لئال و ساتکمپ ۲ امتیاز پیش افتاد، سرویس‌های زیبای شفیعی حساب کار را برابر کرد. بازی تا امتیاز ۸ امتیاز به امتیاز پیش رفت، اما درخشش دوباره لوکارلی و لئال سبب شد تا برزیل ۱۳-۱۰ پیش بیفتد. برزیل به خوبی توانست اختلاف امتیازی را حفظ کند. (۱۵-۱۲) سرویس‌های طیبای شفیعی بار دیگر ایران را به بازی برگرداند و حساب کار برابر شد. نمایش فوق العاده موسوی در دفاع روی تو و اسپک‌های بی نقص این بازیکن زمینه ساز پیش افتادن ایران شد. (۲۰-۱۸) عملکرد بی نقض حضرت پور و سرویس‌های زیبای معروف سبب شد تا ایران با نتیجه ۲۵-۲۱ این ست را به سود خود به پایان برساند.

لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران۲-برزیل۳ / پیروزی در مشت ما بود - 13

ست چهارم

ملی پوشان ست چهارم را بی نقص آغاز کردند. درخشش شفیعی و فیاضی در خط سرویس با دفاع زیبای محمد موسوی مقابل ساتکمپ تکمیل شد و همین امر موجب شد تا ملی پوشان با نتیجه ۷-۳ از برزیل پیش بیفتند. نمایش بی نقص شفیعی و فیاضی در این امتیازات سبب شد تا برزیل با وجود فشار بی نهایتی که وارد می‌کرد موفق نشود اختلاف امتیازی را کمتر کند. (۱۲-۸) ملی پوشان با درخشش غفور و معروف اختلاف امتیازی را به خوبی حفظ کردند و برزیل چندین تغییر در زمین خود ایجاد کرد. (۱۶-۱۳) برزیل به خوبی توانست دو اختلاف امتیاز را جبران کند تا بازی نزدیک‌تر شود. (۱۹-۱۸) یک دفاع بی نقص از موسوی در برابر لئال کار برزیل را بسیار سخت کرد. (۲۱-۱۸) برزیل با درخشش لئال موفق شد اختلاف امتیازی را جبران کند. (۲۲-۲۲) نمایش درخشان لئال سبب شد تا برزیل ۲۴-۲۵ پیش بیفتد. سرویس پر قدرت موسوی امتیاز ۳۰ را برای ایران به ارمغان آورد. (۳۰-۲۹) برزیل با خوش شانسی تمام و با سرویس زیبای آلان به امتیاز ۳۳ رسید تا برنده این گیم باشد.

ست پنجم

ست پنجم را ایران با سرویس‌های خوب شفیعی خوب آغاز کرد و با نتیجه ۲-۰ پیش افتاد. دفاع خوب لوکارلی در برابر غفور حساب کار را برابر کرد. (۳-۳) سرویس‌های خوب لوکارلی سبب شد تا حساب کار ۸-۳ شود. این روند خوب برزیل همچنان ادامه داشت و در نهایت برزیل موفق شد با نتیجه ۱۵-۱۰ پیروز شود.

تیم ملی ایران فردا (شنبه) ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ در دومین بازی خود، از ساعت ۱۰:۴۰ به مصاف تیم آرژانتین می‌رود.

برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در ژاپن:

بازی دوم: ایران - آرژانتین، شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰

بازی سوم: ایران - ژاپن، یک‌شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰

لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران۲-برزیل۳ / پیروزی در مشت ما بود - 22

خواندن خبر در سایت منبع

والیبال ایران به برزیل باخت اما یک امتیاز گرفت

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
والیبال ایران به برزیل باخت اما یک امتیاز گرفت
تیم ملی والیبال ایران در بازی نخست هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال 2019 به مصاف برزیل رفت و در ست پنجم بازی را باخت اما یک امتیاز گرفت.
والیبال ایران به برزیل باخت اما یک امتیاز گرفت - 0

به گزارشخبرورزشی، از ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه امروز (جمعه) ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۷ هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ به میزبانی ژاپن و بازی دو تیم ایران و برزیل آغاز شد که ایران در این مسابقه به کسب تنها یک امتیاز اکتفا کرد و با نتیجه ۳ بر ۲ و با امتیازات ۲۵-۲۳، ۱۶-۲۵، ۲۵-۲۱، ۳۱-۳۳ و باخت.

ترکیب تیم ایران را در شروع این دیدار را با لباس‌های سوم (سرمه‌ای رنگ) سعید معروف، میلاد عبادی‌پور، سید محمد موسوی، پوریا فیاضی، امیر غفور و علی شفیعی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) تشکیل می‌دادند. برزیل نیز با لباس زرد و با ترکیب سانتوس، کرلینگ، دسوزا، سوزا، سات کمپ، لوکارلی و هوس (لیبرو) بازی را شروع کرد.

ست اول: ۲۵ - ۲۳ ایران

دو تیم از ابتدای این ست به صورت پایاپای با یکدیگر پیش می‌رفتند و در حالی که ایران می‌توانست در امتیاز ۷-۶ با کسب امتیاز ۸ فاصله را بیشتر کند اما، در یک رالی زیبا با خطای میلاد عبادی‌پور دو تیم در امتیاز ۷ برابر شدند. در ادامه هم ایران با کسب امتیاز هشتم وقت استراحت فنی اول را از آن خود کرد. با ورود دو تیم به زمین ایران با تک دفاع امیر غفور فاصله را دو برابر کرد. پس از یک رالی زیبا و توپ گیری خوب پوریا فیاضی، با پاس سرعتی سعید معروف، موسوی توانست امتیاز ۱۳ را برای ایران کسب کرده و فاصله را به سه امتیاز افزایش دهد تا سرمربی برزیل درخواست وقت استراحت کند. با بازگشت دو تیم بار دیگر ایران با به کار گیری سرعت و درخشش محمد موسوی در خط حمله، فاصله را به ۵ امتیاز رساند. برزیل که با چاشنی شانس در سرویس فاصله را کم کرده بود، نتوانست بازی را به تساوی بکشد و در نهایت ایران ۱۶ - ۱۴ امتیاز وقت استراحت فنی دوم را هم کسب کرد. پس از وقت استراحت ایران بار دیگر با تکنیک سرعت و درخشش موسوی در خط حمله، ایران ۲۲-۲۰ پیش افتاد. در امتیاز ۲۴-۲۲ برزیلی‌ها درخواست وقت استراحت کردند اما، باز هم ایران با عملکرد خوب سعید معروف در دادن پاس‌ها. سرعتی توانست امتیاز ۲۵ را کسب کرده و این ست را با پیروزی پشت سر بگذارد.

ست دوم: ۱۶ - ۲۵ برزیل

در ست دوم این برزیلی‌ها بودند که با کارهای سرعتی دفاع ایران را جا گذاشته و ۴ امتیاز اختلاف را ایجاد کردند. این اختلاف امتیاز حفظ شد تا اینکه برزیل ۸ - ۴ وقت استراحت فنی اول را از آن خود کرد. در ادامه باز هم این برزیل بود که با درخشش لئال در کارهای سرعتی فاصله را افزایش داد. با سرویس‌های خوب برزیلی‌ها حمله ایران کند شد و همین کافی بود تا برزیل ۱۶ - ۱۰ وقت استراحت فنی دوم را نیز کسب کند. با ورود مجدد تیم‌ها به زمین، ایگور کولاکوویچ بازیکنان جوانی چون یلی و کریمی را جایگزین غفور و معروف کرد و به تدریج سایر بازیکنان ترکیب اصلی را نیز بیرون کشید. با ادامه روند خوب سرویس‌ها و کارهای سرعتی در تیم برزیل، فاصله امتیاز بین دو تیم به ۱۰ امتیاز رسید. در ادامه هم برزیل روند خوب خود را ادامه داد و با وجود نقش آفرینی خوب یلی و تلاش کریمی ایران عملا حرفی برای گفتن نداشت تا بریل ست دوم را پیروز شود. برزیل این ست را روی سرویس‌های خوب و ضعف ایران در دریافت‌های اول برد.

ست سوم: ۲۵ - ۲۱ ایران

با شروع این ست، در حالی که برزیلی‌ها با دو امتیاز متوالی پیش افتاده بودند، پس از دفاع خوب موسوی، با درخشش شفیعی در خط سرویس ایران توانست دو امتیاز متوالی را کسب کرده و از حریف پیش بیافتد. در حالی که تا امتیاز ۷ ایران از حریف پیش بود، برزیل با کسب دو امتیاز متوالی ۸-۷ وقت استراحت فنی اول را کسب کرد. با سرویس‌های خوب برزیلی‌ها در ست دوم دریافت‌های اول ایران خراب شده و همین موضوع سعید معروف را از جریان بازی خارج کرده بود تا اینکه برزیل ۱۶ - ۱۴ وقت استراحت دوم را از آن خود کرد. با ورود دو تیم به زمین ایران عملکرد بهتری در دریافت‌های اول و حمله داشت و سرانجام با دفاع خوب موسوی در امتیاز ۱۷ بازی را در این ست به تساوی کشاند. در حالی که برزیلی‌ها سرویس‌های خوبی را می‌زدند، عملا برنامه‌های حمله‌های سرعتی ایران برخلاف ست نخست با چالش رو به رو شده بود و بیشتر بار حملات ایران را امیر غفور بر عهده داشت. او در موج حمله اول و سرویس یکی از بهترین‌های ایران بودند. در برزیل هم هر چه ساوتکمپ پر اشتباه کار می‌کرد، لئال و دسوزا خوب امتیاز می‌گرفتند. با درخشش پوریا فیاضی در انتهای زمین ایران و دریافت‌های متعدد، ایران توانست این ست را ۲۵ - ۲۱ پیروز شود.

ست چهارم: ۳۱ - ۳۳ برزیل

با شروع ست سوم ایران توانست با عملکرد خوب در سرویس، اختلاف دو امتیازی را با حریف ایجاد کند. با ادامه روند خوب ایران در منطقه سرویس و درخشش پوریا فیاضی، اختلاف به چهار امتیاز افزایش یافت تا ایران ۸ - ۴ وقت استراحت فنی اول را از آن خود کند. با ادامه روند خوب ایران در دریافت‌های اول و سرویس‌های خوب ملی‌پوشان ایران، فاصله سه امتیازی میان دو تیم حفظ شد تا اینکه ایران ۱۶ - ۱۳ وقت استراحت فنی دوم را هم از آن خود کرد. با ورود مجدد دو تیم به زمین، روند خوب ایران در دریافت‌های اول با وجود سرویس‌های خوب برزیلی‌ها ادامه داشت تا ایران همچنان با دو امتیاز اختلاف از حریف خود پیش باشد. با تک دفاع محمد موسوی ایران فاصله را به سه امتیاز افزایش داد تا برزیل تقاضای وقت استراحت کند. با ورود مجدد دو تیم به زمین این برزیلی‌ها بودند که سه امتیاز متوالی را کسب کرده و سرانجام در امتیاز ۲۱ بازی را در این ست به تساوی کشاندند. در حالی که ایران می‌توانست پیروز این ست در امتیاز ۲۵ باشد، با درخشش لئال در ترکیب برزیل، تکلیف پیروز این ست به امتیازات بالای ۲۵ کشید. در امتیازات بالای ۲۹ موسوی توانست با کسب یک امتیاز سرویس ایران را پیش بیاندازد. با این حال دو تیم در این امتیازات با سرویس‌های قدرتی سعی در کسب امتیاز داشتند که در پایان، برزیل با بهره گیری از تعلل دریافت کننده‌ها و یک سرویس خوب این ست را ۳۱ - ۳۳ برد.

ست پنجم: ۱۰ - ۱۵ برزیل

ست پنجم هم با هنرنمایی فیاضی برای ایران و لوکارلی برای برزیل آغاز شد. با اشتباه عبادی‌پور در دریافت اول، برزیل فاصله خود در این ست را به دو امتیاز افزایش داد. بعد از تساوی دو تیم در امتیاز ۳، اشتباهات فردی بازیکنان ایران زیاد شد و بازیکنان با تجربه برزیل با حرفه‌ای‌گری توانستند اخلاف امتیاز را به عدد ۵ برسانند. برزیل با حفظ برتری خود در ادامه ۱۵ - ۱۰ پیروز این ست و بازی شد.

تیم ملی ایران فردا (شنبه) ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ در دومین بازی خود، از ساعت ۱۰:۴۰ به مصاف تیم آرژانتین می‌رود.

برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در ژاپن:

بازی دوم: ایران - آرژانتین، شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰

بازی سوم: ایران - ژاپن، یک‌شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰

خواندن خبر در سایت منبع

شکست ایران مقابل برزیل در لیگ ملت‌های والیبال

همشهریخبرگزاری همشهری
شکست ایران مقابل برزیل در لیگ ملت‌های والیبال
همشهری آنلاین: تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم مسابقات لیگ ملت‌ها با نتیجه سه بر دو مقابل برزیل تن به شکست داد.

تیم ملی ایران در نخستین بازی از هفته دوم مسابقات لیگ ملت‌ها، امروز، جمعه ۱۷ خرداد مقابل برزیل ایستاد. تیم ملی ایران بازی را خیلی خوب شروع کرد و ست اول را با نتیجه ۲۵ به ۲۳ ازآن خود کرد.

در ست دوم برزیلی‌ها توانستند با نتیجه چشمگیر ۲۵ بر ۱۶ تیم ایران را شکست دهند. ست سوم بسیار هیجان‌انگیزی و پایاپای انجام شد تا اینکه سرانجام برزیلی‌ها توانستند با نتیجه ۳۱ بر ۳۳ بازی را به تساوی بکشانند.

بازیکنان ایران که در ست سوم بارها امکان برتری داشتند اما ناکام ماندند، ست پنجم را با تمرکز کم شروع کردند که این نتیجه باعث شد این ست را با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ واگذار کنند.

به این ترتیب تیم ملی ایران بعد از سه پیروزی متوالی، در بازی چهارم نخستین شکست در این دوره بازی‌ها را تجربه کرد.برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در ژاپن:

بازی دوم: ایران - آرژانتین، شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰

بازی سوم: ایران - ژاپن، یک‌شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰ کد خبر ۴۴۲۹۲۷

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

سرکوب اقدام احساسی هواداران پرسپولیس توسط ایرج عرب + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا هواداران پرسپولیس در پی اعتراض به جدایی برانکو ایوانکوویچ اعتراض خود را با تجمع مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس به گوش مدیران و مسئولان این تیم رساندند که با واکنش عجیب و دور از انتظار مدیرعامل این تیم پرطرفدار و مردمی روبرو شد. ایرج عرب به جای هم‌صحبتب به هواداران و پاسخ‌گویی به اعتراض آن‌ها برای سرکوب این معترضان با پلیس نیروی انتظامی تماس گرفت تا طرفدارن عصبانی پرسپولیس را متفرق کند. این واکنش از سوی شخصی که مقصر اصلی جدایی برانکو قلمداد می‌شود کاملا دور از ذهن و عجیب می‌باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن پست جالبی در اینستاگرام خود منتشر کرد. ورزش ۱۱ - جدایی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی چند فصل اخیر پرسپولیس از این تیم را می‌توان مهم‌ترین خبر این روزهای فوتبال ایران دانست. اتفاقی ناگهانی که همه را شوکه کرد. سعید آذری، رئیس هیئت مدیره ذوب‌آهن، که همواره حاشیه‌ساز بود است، یکی از کسانی بود که به این موضوع واکنش نشان داد و با انتشار پیامی زیبا، از سرمربی کروات قدردانی و برای او آرزوی موفقیت کرد.
روزنوروزنو1 روز قبل
ساعاتی قبل برانکو سرمربی کروات تیم پرسپولیس، با انتشار نامه فسخ قراردادش به این باشگاه رسما اعلام کرد دیگر حاضر نیست به همکاری با سرخ‌ها ادامه دهد و به تیم دیگری خواهد پیوست. شنید‌ه‌ها حاکی از این است که پس از قطعی شدن خروج برانکو از پرسپولیس، مدیران سرخ‌پوشان اولین تماس‌ها را با افشین قطبی سرمربی فصل گذشته تیم فولاد برقرار کرده‌اند و مذاکراتی را با این مربی برای حضور روی نیمکت پرسپولیس انجام داده‌اند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | دروازه‌بان تراکتورسازی از جذب رشید مطاهری ناراحت شده است. ورزش ۱۱ - رشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‌آهن به تراکتورسازی پیوست تا محمدرضا اخباری همچنان به عنوان سنگربان دوم تی‌تی‌های باشد. به نظر می‌رسد اخباری از جذب مظاهری بسیار ناراحت شده و برخلاف میل باطنی‌اش می‌خواهد با پیوستن به پرسپولیس تلافی کند. گفته می‌شود رشید مظاهری با ۲۰ میلیارد به جمع قرمزهای شهر تبریز پیوسته تا واکنش اهالی فوتبال را به دنبال داشته باشد. محمدرضا اخباریبیشتر بخوانیدصید بزرگ تراکتور از آب گل آلود پرسپولیس، لژیونر پرسپولیسی در راه تبریزتوافق برانکو با الاهلی عربستان برای جذب بازیکن کروات + عکساستوری معنادار مترجم برانکو در واکنش به جدایی سرمربی پرسپولیس + عکسخداحافظی ستاره پرسپولیس از برانکو + عکس

مسئولانی که نمی‌خواهند رفتن ستاره پرسپولیس را باور کنند + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، برانکو ایوانکوویچ به دلیل مشکلات مالی با باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان این تیم را تنها گذاشتخبرهایی نیز از پیوستن برانکو به یک تیم عربی به گوش می‌رسد، اما مسئولان پرسپولیسی این خبر را تکذیب می‌کنند. انتهای پیام/

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه؛ کار به درگیری کشید

ایلناایلنا1 روز قبل
هواداران پرسپولیس در اعتراض به جدایی برانکو مقابل باشگاه تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته خبر توافق برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان منتشر شد و این موضوع باعث خشم و ناراحتی هواداران پرسپولیس شده و آنها صبح امروز مقابل دفتر باشگاه تجمع کردند. هواداران پرسپولیس که مدیریت باشگاه را در جدایی سرمربی کروات مقصر می‌دانستند شعارهایی علیه ایرج عرب دادند. محسن خلیلی‌، مدیر تیم پرسپولیس به میان هواداران آمد تا با صحبت فضا را آرام کند ولی خیلی موفق نبود. در نهایت کار به درگیری در مقابل ساختمان باشگاه و دخالت نیروی انتظامی کشیده شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

امضای ۱۲ سند همکاری بین ایران و روسیه و خروج این کشور از توافق تسلیحاتی

خبری14 ساعت قبل

آخرین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی با موضوع تقلب در انتخابات ۸۸ برگزار شد

خبری15 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه 28 خردادماه

خبری16 ساعت قبل

طرح کاهش ۵۰ درصدی وابستگی کشور به واردات دانه‌های روغنی

مهر6 دقیقه قبل

یاشار میترا را در آغوش ۳ مرد دید / او ۳ دختر خردسالش را سلاخی کرد+ جزییات تکاندهنده

نامه‌نیور7 دقیقه قبل

ترامپ: ببینیم درباره ایران چه پیش می‌آید

الف8 دقیقه قبل

راهکار مواجهه با تحریم اپلیکیشن‌های تلفن همراه/ بن بستی که برای متخصصان ایرانی معنا ندارد

فارس10 دقیقه قبل

اصلاح آیین‌نامه نمایشگاه کتاب تا ماه آینده/ احکام شورای سیاست‌گذاری به زودی امضا می‌شود

تسنیم14 دقیقه قبل

اردیبهشت نام دیگر توست؛ عاشقانه‌ای دیگر از مدافعان حرم

فارس14 دقیقه قبل

چرا عقب‌نشینی؟ چرخش موضع بن‌سلمان مقابل ایران؛ از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

الف15 دقیقه قبل