واکنش‌ها به تصاویر افراد بی‌حجابی که به سد لفور نسبت داده شده
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

واکنش‌ها به تصاویر افراد بی‌حجابی که به سد لفور نسبت داده شده

عملیات پلیس در سد لفور به خاطر قایق سواری بدون لباس دختران + عکس

رکناخبرگزاری رکنا
عملیات پلیس در سد لفور  به خاطر قایق سواری بدون لباس دختران + عکس
حوادث رکنا: پس از دستور دادستان عمومی و انقلاب مازندران با حضور نیروهای انتظامی، جمع‌آوری قایق‌های شخصی و برخورد با نابهنجاری در حریم سد لفور آغاز شده است.

عملیات پلیس در سد لفور  به خاطر قایق سواری بدون لباس دختران + عکس - 1

به گزارش رکنا، از صبح روز گذشته در فضای مجازی اخباری مربوط به تصاویر مبتذل از برخی گردشگرنماها در سد لفور سوادکوه شمالی در رسانه‌های مجازی دست به دست شد که واکنش‌های مختلفی به‌دنبال داشته است.

در این گزارش آمده است؛ همزمان با روز عید سعیدفطر اتفاق عجیبی در سد لفور روی داده که گویی این منطقه را با سواحل آنتالیا اشتباه گرفتند و عده‌ای با پوششی عجیب و بسیار زننده در مقابل چشم همگان با قایق به تفریح پرداختند.

عملیات پلیس در سد لفور  به خاطر قایق سواری بدون لباس دختران + عکس - 5

براساس گزارش‌ها این تصاویر مربوط به عید فطر است که برخی افراد سنت‌های دیار علویان را نادیده گرفتند و باز هم مردم مازندران را از وجود این نوع ولنگاری‌ها که آنان را نسبت به آینده فرزندانشان نگران می‌کند برایشان دغدغه ایجاد کرده است.

پس از رسانه‌ای شدن تصاویر، سید یونس حسینی‌عالمی دادستان مرکز مازندران به نابهنجاری اجتماعی در سد لفور سوادکوه ورود پیدا کرده و دستور رسیدگی و برخورد با عاملین آن را صادر کرده است.

پس از دستور دادستان عمومی و انقلاب مازندران و به دستور دادستان سوادکوه مسوول این قایق‌ها بازداشت و با حضور نیروهای انتظامی جمع‌آوری قایق‌های شخصی و برخورد با نابهنجاری در حریم سد لفور آغاز شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

درخواست بازداشت منتشر کنندگان تصاویر دختر و پسران بدون لباس در سد لفور + فیلم و عکس

رکناخبرگزاری رکنا
حوادث رکنا: دادستان مازندران در ابتدا هفته جاری از منطقه سد لفور بازدید می کند و همچنین با خاطیان این مسأله به صورت جدی برخورد می‌شود. حضور عده‌ای از افراد به صورت مختلط و نداشتن هیچ پوشش و انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی جرم محسوب می‌شود و دادستان دستور برخورد جدی با این خاطیان را صادر کرده است.

حجم ویدیو: 2.54M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۵۷

دادستان عمومی و انقلاب مازندران رابطه با هنجارشکنی در سد لفور و به دنبال آن انتشار تصاویر در شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: پیرو دستور رئیس کل دادگستری استان مازندران به دادستان استان مازندران این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

سیدیونس حسینی‌عالمی با بیان اینکه بازدیدی از این منطقه صورت می‌گیرد و با خاطیان این مسئله به صورت جدی برخورد می‌شود عنوان کرد: حضور عده‌ای از افراد به صورت مختلط و نداشتن هیچ پوشش و انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی جرم محسوب می‌شود و به طور یقین با عوامل این هنجارشنکی برخورد قانونی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای آب منطقه‌ای نیز تکالیفی در نظر گرفته می‌شود و آب منطقه‌ای استان اعلام کرده فضا در اختیار بخش خصوصی بوده و به آن‌ها ارتباطی ندارد گفت: نظارت بر عهده آب منطقه‌ای است و ممکن است واگذاری مقطعی در اختیار بخش خصوصی باشد اما تکلیف اینکه به چه کسانی واگذار شود و مراقبت‌های نظارتی از سوی آب منطقه‌ای بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب مازندران بیان کرد: مسئولان باید به وظایف خود به درستی عمل کنند این تخلفات صورت نگیرد و وقتی مسئولان می‌خواهند مسئولیت خود را واگذار کنند که در این زمینه بخشی از تخلفات متوجه آب منطقه‌ای مازندران است.

حسینی‌عالمی تصریح کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری استان باید در حوزه مسئولیت خود به درستی عمل کنند و نباید به بهانه اینکه دست خصوصی است از خود سلب مسئولیت کنند.

درخواست بازداشت منتشر کنندگان تصاویر دختر و پسران بدون لباس در سد لفور + فیلم و عکس - 9

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

جمع‌آوری قایق‌های شخصی در حریم سد لفور

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
جمع‌آوری قایق‌های شخصی در حریم سد لفور
اخباری مربوط به تصاویر مبتذل از برخی گردشگران در سد لفور سوادکوه شمالی در رسانه‌های مجازی دست به دست شد که واکنش‌های مختلفی به‌دنبال داشته است.

خبرگزاری فارس: اخباری مربوط به تصاویر مبتذل از برخی گردشگران در سد لفور سوادکوه شمالی در رسانه‌های مجازی دست به دست شد که واکنش‌های مختلفی به‌دنبال داشته است.

پس از رسانه‌ای شدن تصاویر، سید یونس حسینی‌عالمی دادستان مرکز مازندران به نابهنجاری اجتماعی در سد لفور سوادکوه ورود پیدا کرده و دستور رسیدگی و برخورد با عاملین آن را صادر کرده است.

پس از دستور دادستان عمومی و انقلاب مازندران با حضور نیروهای انتظامی جمع‌آوری قایق‌های شخصی و برخورد با نابهنجاری در حریم سد لفور آغاز شده است.

جمع‌آوری قایق‌های شخصی در حریم سد لفور - 3جمع‌آوری قایق‌های شخصی در حریم سد لفور - 5جمع‌آوری قایق‌های شخصی در حریم سد لفور - 7جمع‌آوری قایق‌های شخصی در حریم سد لفور - 8

خواندن خبر در سایت منبع

توضیحات دادستان مازندران درباره حواشی سد لفور + فیلم

دادستان مرکز مازندران درباره بی بند و باری‌های صورت گرفته در سد لفور توضیح داد.
توضیحات دادستان مازندران درباره حواشی سد لفور + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان؛ سید یونس حسینی‌ عالمی دادستان مرکز مازندران درباره بی بند و باری‌های صورت گرفته در سد لفور توضیح و از برخورد با هنجارشکنان خبر داد.

پلیس، قایق‌هایی را که عکس چند گردشکر بدون حجاب در سد لفور استان مازندران در آنها منتشر شده بود، توقیف کرد.

بیشتر بخوانید: همه واکنش ها به انتشار تصویر جنجالی ناهنجاری‌ در سد لفور مازندران 

انتهای پیام/

برخورد با هنجارشکنان در سد لفور + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در پی افزایش این موضوع بلافاصله جلسه‌ای با حضور مسئولان پیشین و نمایندگان حفاظت محیط زیست شهرستان سرباز با هدف بررسی علل هجوم این گونه تمساح به منطقه شهری، پیشگیری از خطرات احتمالی برای شهروندان و حفاظت از این گونه جانوری برگزار شد. وی با تاکید بر اینکه این گونه جانوری معمولا وارد محدوده شهری نمی‌شود، خاطرنشان کرد: بررسی اولیه نشان می‌دهد ظاهرا ریختن ضایعات مرغ توسط مراکز فروش مرغ زنده در اطراف آب‌نمای «لکسر» و حضور حیواناتی از جمله سگ‌های ولگرد در این محدوده علت حضور این گونه در محدوده مورد نظر است. همچنین زنده‌گیری و انتقال این گونه و انتقال به حوضچه سد پیشین د دستور کار همکاران ما قرار گرفته است. مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: گاندو یا تمساح پوزه‌کوتاه با نام علمی «Crocodylus Palustris» نوعی کروکودیل بومی شبه‌قاره هند و مناطق اطراف است که در کشورهای هند، بنگلادش، پاکستان، ایران، سریلانکا و برمه زندگی می‌کند. گاندو تنها کروکودیل بومی پاکستان و ایران و بزرگ‌ترین خزنده این دو کشور و همچنین پرشمارترین کروکودیل در هندوستان است.

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.
ایرناایرنا21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایرنا اعتبار تامین این اتوبوس‌ها بیش از ۴۰ میلیارد تومان از محل عوارض طرح ترافیک اعلام شده است. این اتوبوس‌ها شامل اتوبوس‌هایی با مدل مترویی و نیز دارای درهای سمت چپ و راست است. ظرفیت حمل مسافر این اتوبوس‌ها ۳۴ نفر نشسته، ۲ صندلی مخصوص معلولان، ۲ صندلی تاشو، یک صندلی راننده و ۹۲ نفر ایستاده است. این اتوبوس‌ها به سیستم دوربین مداربسته، کپسول آتش نشانی، سیستم ضد حریق محفظه موتور و فضای مناسب برای نصب «gps» و «gprs» مجهز هستند. تعداد کل اتوبوس‌های شهر تهران افزون بر ۶ هزار دستگاه اعلام شده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور5 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
مازن آنلاینمازن آنلاین11 ساعت قبل
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران: پیام مازند - سواکوده - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندارن حفظ سرمایه‌های طبیعی را از وظایف پدافند غیرعامل دانست و گفت: حمله و کشتار توله خرس قهوه‌ای ناراحت کننده بوده است. به گزارش خبرنگار مهر، حسین منفرد سه شنبه شب در مراسم تقدیر از بانوی دوستدار طبیعت با بیان اینکه هر انسان منصفی از دیدن کلیپ حمله به توله خرس ناراحت شد، افزود: اما رفتار و گفتار خانم شبنم فتاحی مصداق واقعی نهی از منکر در حوزه محیط زیست بوده است و از ایشان و تمام کسانی که در این اتفاق دست به دست هم دادند تا از محیط زیست حمایت کنند، تشکر می‌کنیم. مدیرکل پدافند غیرعامل با بیان اینکه با یک اقدام ناآگاهانه توسط دو فرد، فرهنگ یک منطقه زیر سوال نخواهد رفت، ابراز امیدواری کرد تا مردم سوادکوه به دلیل موقعیت خاص منطقه که در مواجهه جنگل و حیوانات وحشی هستند بتوانند این سرمایه را حفظ کنند و یکی از وظایف پدافند غیرعامل حفظ همین سرمایه طبیعی بوده و حراست از آن بیانگر فرهنگ یک کشور است. به گزارش، حمله دو فرد به توله خرس قهوه‌ای در سوادکوه سبب مرگ این حیوان شده بود.
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جمشید محبت خانی شامگاه سه شنبه در نشست با فعالان و انجمن‌های محیط زیستی شهرستان پلدختر اظهار داشت: می‌توان با مشارکت‌های مردمی و توانمندسازی تشکل‌های مردم نهاد تخریب، تهدید و آسیب‌های زیست محیطی را در جهت حفاظت از محیط زیست به فرصت تبدیل کرد زیرا بدون مشارکت جوامع محلی فعالیت‌های زیست محیطی نتیجه مطلوبی در بر نخواهد داشت. وی با بیان اینکه از منابع آب و خاک کشور استفاده درست نشده است، افزود: می‌توان با فعال سازی سازمان‌های مردم نهاد و جوامع محلی تمام جمعیت کشور را به سمت فرهنگ حفاظت از منابع زیست محیطی برای انتقال آن به نسل آینده سوق داد. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست، این سازمان را خدمتگزار مردم و حافظ آب و خاک کشور معرفی کرد و گفت: برای امنیت زیست محیطی تا کنون ۱۴۰ محیط بان در مناطق مختلف کشور به شهادت رسیدند. سرهنگ محبت خانی به مسئله سیل اخیر در شهرستان پلدختر اشاره کرد و افزود: با همکاری و همدلی مردم سراسر کشور در جریان وقوع سیل فروردین ماه سال جاری در پلدختر با احساس نوعدوستی ایران کوچکی تشکیل شد و از اقشار مختلف مردم از جمله دستگاه‌های دولتی به ویژه نیروهای مسلح پای کار آمدند که باید قدر این همدلی را بدانیم. وی خاطرنشان کرد: مردم سراسر دنیا از تمام ادیان برای مردم سیل زده پلدختر ابراز ناراحتی کردند اما نظام سلطه و آمریکا مانع ارسال کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده کشور شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

امضای ۱۲ سند همکاری بین ایران و روسیه و خروج این کشور از توافق تسلیحاتی

خبری14 ساعت قبل

آخرین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی با موضوع تقلب در انتخابات ۸۸ برگزار شد

خبری15 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه 28 خردادماه

خبری16 ساعت قبل

طرح کاهش ۵۰ درصدی وابستگی کشور به واردات دانه‌های روغنی

مهر6 دقیقه قبل

یاشار میترا را در آغوش ۳ مرد دید / او ۳ دختر خردسالش را سلاخی کرد+ جزییات تکاندهنده

نامه‌نیور7 دقیقه قبل

ترامپ: ببینیم درباره ایران چه پیش می‌آید

الف8 دقیقه قبل

راهکار مواجهه با تحریم اپلیکیشن‌های تلفن همراه/ بن بستی که برای متخصصان ایرانی معنا ندارد

فارس10 دقیقه قبل

اصلاح آیین‌نامه نمایشگاه کتاب تا ماه آینده/ احکام شورای سیاست‌گذاری به زودی امضا می‌شود

تسنیم14 دقیقه قبل

اردیبهشت نام دیگر توست؛ عاشقانه‌ای دیگر از مدافعان حرم

فارس14 دقیقه قبل

چرا عقب‌نشینی؟ چرخش موضع بن‌سلمان مقابل ایران؛ از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

الف15 دقیقه قبل