نزول ناگهانی قیمت سکه، هم‌ارز با دلار
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

نزول ناگهانی قیمت سکه، هم‌ارز با دلار

طرح‌جدید مرز میانی را شکست

افتصادنیوزخبرگزاری افتصادنیوز
طرح‌جدید مرز میانی را شکست
اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ بازار طلای تهران با ریزش قابل توجه قیمت‌ها آغاز به کار کرد. سکه طرح جدید از لحظه بازگشایی مرز مهم ۴.۵ میلیون تومانی را شکست و وارد کانال ۴.۴ میلیون تومان شد و در محدوده ۴ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قرار گرفت.

** قیمت‌های درج شده مربوط به زمان تنظیم خبر است.

*** برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

آخرین نرخ سکه امامی

امروز سکه امامی مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که سکه امامی که روز قبل تا ۴,۵۲۵,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و بیست و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۰۹ ژوئن ۲۰۱۹ - با کاهش ۱٫۰۴ درصدی به ۴,۴۷۸,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار) تومان رسید.

+ بیشتر بخوانید: قیمت دلار، سکه و طلا امروز یکشنبه ۹۸/۳/۱۹ | عقب‌نشینی نرخ‌ها به کانال‌های پایین‌تر

قیمت سکه بهار آزادی امروز

سکه بهار آزادی، امروز به ۴,۳۵۸,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و پنجاه و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۱٫۹۵ درصدی داشته است.

* برای مشاهده نرخ‌های لحظه‌ای و تغییرات قیمت روی لینک مورد نظر کلیک کنید:

قیمت سکه طرح جدید | قیمت سکه طرح قدیم

قیمت نیم‌سکه | قیمت ربع‌سکه | قیمت سکه گرمی

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه امروز با کاهش ۲٫۹۷ درصدی، از ۲,۵۹۵,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار) تومان به ۲,۵۲۰,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و بیست هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ ربع سکه

در بازار امروز ربع سکه نسبت به ۶ روز پیش، با ۵۲۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۶۴۰,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و چهل هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه گرمی امروز

همچنین هر سکه گرمی با کاهش ۱٫۰۱ درصدی نسبت به روز قبل، ۹۸۹,۰۰۰ (نهصد و هشتاد و نه هزار) تومان معامله شد.

این مطلب برایم مفید است ۱

خواندن خبر در سایت منبع

دلار ۴۰۰ تومان ارزان شد

فراروخبرگزاری فرارو
دلار ۴۰۰ تومان ارزان شد
صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است.

دلار ۴۰۰ تومان ارزان شد - 1

قیمت ارز به روند کاهشی روزهای اخیر ادامه داد؛ به طوریکه دلار با کاهش ۴۰۰ تومانی قیمت در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی به ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان برگشت.

به گزارش ایسنا، بانک‌ها امروز (۱۹ خرداد) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک‌ها به ۱۲ هزار و ۵۲۸ تومان رسیده است.

همچنین قیمت خرید یورو نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد و شعب ارزی بانک‌ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۲۰۳ تومان می‌خرند که قیمت این ارز نیز کاهش یافته است.

هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک‌ها به قیمت ۱۵ هزار و ۹۶۸ تومان خریداری می‌شود.

قیمت ارز مسافرتی

قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۹۱۷ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان می‌رسد.

قیمت ارز در صرافی‌های بانکی

اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است.

این صرافی‌ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرند و ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان می‌فروشند که این نرخ‌ها نیز نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

سکه ارزان شد + جدول

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
سکه ارزان شد + جدول
امروز بازار آزاد طلا و سکه هم مانند بازار ارز، شاهد کاهش نرخ تمام مسکوکات بوده و سکه تمام بهار آزادی کاهش ۱۲۵ هزار تومانی داشته است.

به گزارش وانانیوز،

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۹۰ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز بازار آزاد طلا و سکه هم مانند بازار ارز، شاهد کاهش نرخ تمام مسکوکات بوده است به نحوی که سکه طرح جدید روز گذشته به نرخ ۴ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان معامله شد و امروز با کاهش ۱۲۵ هزار تومانی به نرخ ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان رسید.

همچنین امروز هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار ۳۴۱ دلار ۳۰ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۱۰ هزار و ۹۱۳ تومان داد و ستد شد.

سکه ارزان شد + جدول - 6

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

ریزش قیمت طلا و سکه هم‌پای دلار

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
ریزش قیمت طلا و سکه هم‌پای دلار
امروز هم‌زمان با ریزش نرخ دلار در بازار ارز، قیمت طلا و سکه هم کاهش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین، در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه تمام طرح امامی به چهار میلیون و ۴۸۵هزار تومان رسید.

سکه بهار آزادی نیز امروز با قیمت چهار میلیون و ۳۶۰هزار تومان داد و ستد می‌شود.

بهای نیم سکه و ربع سکه به ترتیب دو میلیون و ۴۵۰ و یک میلیون و ۶۷۰هزار تومان است.

قیمت سکه یک گرمی به ۹۹۰هزار تومان سقوط کرد.

طلای ۱۸عیار در بازار امروز گرمی ۴۱۰هزار و ۴۵۰تومان قیمت خورد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فارسفارس21 ساعت قبل
افزایش قیمت سکه و ارز + جدولدر بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۱۵۵ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان و دلار با افزایش ۴۰۰ تومانی ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رسید.
ایسناایسنا1 روز قبل
یک فعال کارگری حمایت قانون از کارگران فاقد بیمه را خواستار شد و گفت: با توجه به کمبود بازرسان کار در کشور کارگران فاقد بیمه باید به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنند و عدم بیمه خود توسط کارفرما را اطلاع بدهند. عبداله مختاری در گفت وگو با ایسنا، درباره ضرورت شناسایی کارگران فاقد بیمه اظهار کرد: در بحث کارگران بدون بیمه با چند مورد مواجه هستیم یک دسته کسانی که دستفروشی می‌کنند و صرفنظر از اینکه کارفرما ندارند می‌توانند خود را بیمه خویش فرمایی کنند و از مزایای بازنشستگی بهره‌مند شوند البته از مقرری بیمه بیکاری نمی‌توانند استفاده کنند. مختاری درباره نحوه شناسایی و بیمه کارگران فاقد بیمه گفت: با توجه به کمبود بازرسان کار در کشور کارگران باید به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنند و عدم بیمه خود توسط کارفرما را اطلاع بدهند. بدیهی است اگر موضوع را گزارش نکنند هیچگاه از مزایای بیمه و بازنشستگی برخوردار نخواهند شد. به گزارش ایسنا، بر اساس آمارهای غیر رسمی بیش از سه و نیم میلیون کارگر فاقد بیمه در کشور درحال فعالیت در کارگاهای زیرزمینی هستند که از حداقل‌های قانون کار محرومند. کارشناسان راه‌اندازی یک سامانه ملی توسط وزارت کار و فراخوان سازمان تامین اجتماعی در مراجعه کارگران فاقد بیمه را موجب شناسایی و بیمه این دسته کارگران می‌دانند.
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
عسگری اظهار داشت: اصلاح قیمت‌ها بحثی اختیاری نیست که بر اساس علاقه یا عدم علاقه اقدام به افزایش یا کاهش قیمت‌ها گرفته شود؛ بلکه این مهم در مقوله مدیریت کلان کشور امری اجتناب‌ناپذیر است. وی تصریح کرد: منابع مالی درآمدی حاصل از اصلاح قیمت سوخت به‌صورت مستقیم به خود مردم بازگردانده می‌شود. عسگری بیان داشت: در استان سمنان در بخش تولیدکنندگان حوزه‌ای که به‌طور مستقیم از اصلاح قیمت تا تأثیر پذیرفته باشد و نیازمند افزایش قیمت باشد، وجود ندارد؛ بنابراین باید در بحث حوزه‌هایی که غیرمستقیم از این موضوع تأثیر می‌پذیرند، موردبررسی قرار گیرد. وی گفت: افزایش قیمت بدون مصوبه و به‌صورت بی‌رویه در هیچ بخش و قسمتی در پی افزایش قیمت سوخت در استان سمنان پذیرفتنی نیست و برخورد جدی با این‌گونه تخلفات انجام می‌شود. عسگری در مورد ذخیره‌سازی و موجودی کالاها در استان سمنان گفت: در استان سمنان از این حیث هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ساعت قبل
حسن صادقی، معاون دبیرکل خانه کارگر در امور استان‌ها گفت: قانون فعلی کار توان شناسایی اشتغال‌های نوین را ندارد و نیازمند قانون کار فراگیرتری هستیم. اعتمادآنلاین| حسن صادقی، معاون دبیرکل خانه کارگر در حاشیه گردهمایی سالانه هیات‌های اجرای خانه کارگر در لنگرود گفت: تشکیلات کارگری کشور موافق اصلاح و بازنگری قانون کار است و در حوزه اشتغال شاهد اشتغال‌های نوین و جدیدی در کشور هستیم و اشتغال هایی که در حوزه مجازی و استارتاپ‌ها قرار دارند، حدود دو تا سه میلیون کارگر را بکار گرفته‌اند. وی خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می‌دهد قانون کار نسبت به شناسایی این شرکت‌ها توان لازم را ندارد و نیاز به قانون کار فراگیرتری داریم؛ و زمان آن رسیده که بپذیریم اصلاح قوانینی که در حوزه کارگری وجود دارند، باید انجام شود. وی اظهار داشت: امسال تشکیلات کارگری کشور کارهای اساسی انتخابات مجلس شورای اسلامی، تغییر قانون کار و نحوه عملکرد در این حوزه را در پیش رو دارد و باید فصل ششم قانون کار اصلاح شود و سایر فصول آن هم بر اساس موضوعات روز حوزه کارگری مورد بازنگری قرار بگیرد. صادقی به نابسامانی هایی که در زمینه جذب بکارگیری نیروی کار وجود دارد هم اشاره و اضافه کرد: این نابسامانی‌ها در جذب و بکارگیری کارگران به قانون بر نمی‌گردد؛ اگر اقتصاد پویا و توسعه محور بوده و از رونق برخوردار باشد، کارگر امنیت شغلی و بهره وری خواهد داشت.
مهرمهر1 روز قبل
طبق قانون، ۵۰ درصد منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها باید به صورت نقدی به مردم پرداخت شده و ۵۰ درصد دیگر در بخش‌های دیگر مانند سلامت و تولید توزیع شود. وی ادامه داد: در زمان آقای احمدی‌نژاد برای افزایش قیمت بنزین ۶ ماه دولت و وزرا با مردم صحبت کردند. درخواست استانداران برای به تعویق افتادن طرح افزایش قیمت بنزینعضو هیئت رئیسه مجلس اظهارداشت: استانداران و فرمانداران نیز خواستار به تعویق افتادن اجرای این طرح بودند. دستگاه‌های امنیتی نیز نسبت به افزایش قیمت بنزین هشدار داده بودند. وی تصریح کرد: برخی معتقدند دولت برای جبران کسری بودجه قیمت سوخت را افزایش داده است، این در حالی است که دولت همه پول افزایش قیمت بنزین را به صورت یارانه نقدی پرداخت خواهد کرد.

حمایت معیشتی با سهمیه بندی بنزین

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ موضوع سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، همچنین توزیع درآمد حاصل از آن بین خانوار‌ها یکی از موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود که در آن اعضا تاکید کردند که منابع حاصل از این طرح باید به درستی بین خانوار‌ها توزیع شود. از اهدافی که برای سهمیه بندی بنزین شمرده می‌شود می‌توان به عدالت اجتماعی، مبارزه با قاچاق سوخت، کاهش رانت، مقاوم سازی اقتصاد و مدیریت مصرف اشاره کرد. پیش بینی می‌شود از محل سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، سالانه حدود ۳۱ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل شود، درآمدی که قرار است برای هدفمند کردن یارانه سوخت ۶۰ میلیون نفر بازتوزیع شود.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نماینده ویژه وزیر در طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی منصوب شد

ایسنا1 ساعت قبل

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین1 ساعت قبل

جام جهانی شمشیربازی| سابریست‌ها از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماندند

فارس1 ساعت قبل

دولت اجازه گرانی کالاها را نمی‌دهد/ قدردانی از حمایت رهبری از تصمیم سران قوا

فارس1 ساعت قبل

استقلال به سختی مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت به پیروزی رسید

ایمنا1 ساعت قبل

عملکرد شهرداری تهران در برف‌روبی ضعیف بود

مهر1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1