تداوم بحران در ونزوئلا از حذف خدمات کنسولی تا هجوم قحطی‌زدگان به کشور همسایه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

تداوم بحران در ونزوئلا از حذف خدمات کنسولی تا هجوم قحطی‌زدگان به کشور همسایه

ونزوئلا خدمات کنسولی در کانادا را موقتا تعلیق کرد

ایسناخبرگزاری ایسنا
ونزوئلا خدمات کنسولی در کانادا را موقتا تعلیق کرد
در واکنش به تعطیلی سفارت کانادا در کاراکاس، وزارت خارجه ونزوئلا از تعلیق خدمات کنسولی خود در کانادا خبر داد و از این کشور خواست تا از حرکت در مسیر سیاست خارجی آمریکا خودداری کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری راشا تودی، خورخه آریزا، وزیر خارجه ونزوئلا از تعلیق موقت خدمات کنسولگری کل کشورش در ونکوور، تورنتو و مونترال خبر داد. براساس بیانیه وزارت خارجه ونزوئلا، تمام فعالیت‌های آن بر عهده سفارتخانه این کشور در اوتاوا است.

این اقدام ونزوئلا به تلافی تصمیم اخیر دولت کانادا برای تعلیق موقت فعالیت سفارتش در کاراکاس و واگذاری مسوولیت‌های آن به سفارتش در کلمبیا انجام شد. وزارت خارجه ونزوئلا با انتقاد از این «تصمیم سیاسی» آن را بازتاب «تداوم خصومت» اوتاوا و «هماهنگ‌شده با خصومت دولت ترامپ علیه مردم ونزوئلا و نهادهای داخلی آن» دانست.

این وزارتخانه همچنین اوتاوا را به حمایت از «محاصره مالی» واشنگتن که در «جنگ اقتصادی» علیه کارکاس اعمال شده است، متهم کرد. براساس برآوردها، این تحریم‌های اقتصادی تاکنون بیش از ۱۳۰ میلیارد دلار هزینه برای این کشور آمریکای لاتین در بر داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا: راهبرد آمریکا در ونزوئلا شکست خورده است

فارسخبرگزاری فارس
رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا: راهبرد آمریکا در ونزوئلا شکست خورده است
رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا در یک کنفرانس خبری در کاراکاس ضمن تأکید بر اینکه مخالفان این کشور دچار تفرقه شده‌اند، گفت که سیاست‌های آمریکا برای بی‌ثبات کردن ونزوئلا شکست خورده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دیوسدادو کابلو» رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا (ANC) در یک کنفرانس خبری در «کاراکاس» گفت که تلاش‌‌های دولت آمریکا برای بی‌ثبات کردن ونزوئلا ناکام بوده است.

بنا به گزارش خبرگزاری «شینهوا»، کابلو به تلاش‌های ناکام مخالفان ونزوئلا اشاره کرد و گفت که معترضان ونزوئلا در حال تجربه «بدترین لحظات» هستند.

وی ادامه داد که مخالفان ونزوئلا به رهبری «خوآن گوایدو» رئیس‌جمهور منتخب ونزوئلا دچار «تفرقه» شده‌اند و افزود: «آمریکا هم‌اکنون درک کرده است که در انتخاب رهبری خود در ونزوئلا دچار اشتباه شده است».

اظهارات رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا اشاره به اعترافات اخیر «مایک پامپئو» وزیر امور خارجه آمریکا داشت که طبق گزارش اوایل هفته «واشنگتن‌پست»، گفته بود که کنار هم نگه داشتن مخالفان ونزوئلا بسیار دشوار است زیرا بیش از ۴۰ نفر از رهبران مخالفان معتقدند که «جانشین قانونی»، «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور منتخب ونزوئلا هستند.

کابلو تصریح کرد که کاراکاس برای گفت‌وگو با گروه «لیما»، کانادا یا هرکشور دیگری آمادگی دارد اما این گفت‌وگو باید با احترام به حاکمیت ونزوئلا و مقامات قانونی این کشورها باشد.

وی اینگونه گفت: «ما معتقدیم که گروه لیما هیچ اقدامی برای کمک به حل بحران در ونزوئلا نکرد. آنها تمام تلاش خود را برای مشاهده کناره‌گیری مادورو به کار گرفتند. این تنها وظیفه‌ای است که آنها خواستار انجام آن هستند».

گروه لیما متشکل از ۱۳ کشور آمریکای لاتین و کانادا است که در سال ۲۰۱۷ در «لیما»، پرو با هدف باصطلاح حل بحران داخلی ونزوئلا تشکیل شد.

آمریکا و گروهی از متحدان این کشور سوم بهمن ماه سال گذشته در اقدامی غیرقانونی خوان گوایدو را به عنوان «رئیس‌جمهور موقت» این کشور به رسمیت شناخته و ادامه دولت مادورو را که تنها چند ماه پیش از آن با رأی بالای مردم ونزوئلا مجددا به ریاست‌جمهوری انتخاب شده بود، غیرقانونی اعلام کردند.

طبق گزارش شبکه راشاتودی، کانادا در میان اولین کشورهایی بود که گوایدو را بعنوان رئیس‌جمهور موقت به رسمیت شناخت.

به نوشته رسانه‌های آمریکایی، کاخ سفید هنگام اعلام به رسمیت شناختن گوایدو انتظار داشته وی ظرف تنها چند روز رسما مادورو را کنار بزند و نظامیان را نیز با خود همراه کند. با گذشت چند ماه، این سناریو عملا شکست خورده و تلاش‌های واشنگتن برای ترغیب نظامیان به حمایت از گوآیدو ناکام مانده است.

آمریکا مدت‌هاست به جهت تغییر نظام در این کشور فشارهایی را به ونزوئلا و مردم آن وارد کرده و حتی مقام‌های ارشد کاخ سفید تهدید به حمله نظامی کرده‌اند.

این اقدام‌های مداخله جویانه آمریکا و متحدان غربی‌اش با مخالفت ایران، روسیه، چین، کوبا، بولیوی، ترکیه و برخی کشورهای دیگر مواجه شده است.

پس از شکست توطئه گوایدو و همپیمانان آمریکایی وی برای کودتا علیه دولت مادورو، مخالفان ونزوئلا خواستار مذاکره با نمایندگان دولت مادورو در نروژ شدند.

با اینحال، دفتر گوایدو، ۹ خرداد ماه، اعلام کرد که مذاکرات با نمایندگان دولت که در شهر «اسلو» نروژ در جریان بود، بدون دستیابی به توافق به پایان رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی
بازیگر سرشناس آمریکایی در سفر دو روزه از یک اردوگاه مرزی که مهاجران ونزوئلایی در آن در چادر زندگی می‌کنند، بازدید کرد.

فرارو-آنجلینا جولی فرستاده ویژه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از اردوگاه‌های پناهجویان در مرز کلمبیا با ونزوئلا دیدار کرد.

به گزارش فرارو، بازیگر سرشناس آمریکایی در این سفر دو روزه از یک اردوگاه مرزی که مهاجران ونزوئلایی در آن در چادر زندگی می‌کنند، بازدید کرد.

جولی بار قبل در ماه تاکتبر از این منطقه دیدار کرد و در پرو نیز با مهاجران ونزوئلایی ملاقات کرد.

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان می‌گوید، هدف این عملیات فراهم آوردن پناهگاه و غذا برای آن دسته از مهاجران است که بیشترین آسیب‌پذیری را دارند و سازمان‌های شریک در این اقدام نیز به قانونی شدن وضعیت این پناهجویان و مهاجران، یافتن مسکن برای آنان یا انتقال آنها به مناطق دیگری در کلمبیا کمک می‌کنند. با خروج هر مهاجر از این اردوگاه‌ها، جای خالی برای مهاجران جدید باز می‌شود.

آنجلینا جولی در این بازدید خواستار حمایت از ۲۰ هزار کودک آواره ونزوئلایی شد. این هنرپیشه ۴۴ ساله همچنین با ایوان دوکو رئیس جمهور کلمبیا دیدار و گفتگو کرد.

سازمان ملل اعلام کرده شمار ونزوئلایی‌هایی که در سال‌های اخیر از کشور خود گریخته‌اند از مرز چهار میلیون نفر عبور کرده است.

آژانس پناهندگان سازمان ملل اعلام کرد، شمار مهاجران و پناهجویان ونزوئلایی پس از ماه نوامبر با یک میلیون افزایش روبه‌رو بوده که همزمان با تخریب وضعیت اقتصادی در این کشور و تشدید درگیری سیاسی دولت نیکلاس مادورو، رییس جمهور ونزوئلا با اپوزیسیون رشدی سریع را در این آمار نشان می‌دهد.

(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 9(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 10(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 11(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 12(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 13(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 14(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 15(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 16(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 17(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 18(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 19(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 20(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 21(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 22(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 23(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 24(تصاویر) دیدار آنجلینا جولی با پناهجویان ونزوئلایی - 25

خواندن خبر در سایت منبع

هجوم ونزوئلایی‌ها به مرز کلمبیا برای تهیه آذوقه

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
هجوم ونزوئلایی‌ها به مرز کلمبیا برای تهیه آذوقه
سازمان ملل متحد: ظرف 4 سال گذشته 4 میلیون نفر از مردم ونزوئلا به علت کمبود غذا و دارو و حتی خدمات عمومی به کشورهای همسایه پناه ببرند.

بسیاری از ونزوئلایی‌ها تنها برای تهیه آذوقه و دارو به سوی مرز کلمبیا هجوم برده بودند.به گزارش عصرایران به نقل از بی‌بی‌سی، پس از آن که مرز ونزوئلا و کلمبیا پس از چهار ماه بازگشایی شد هزاران نفر از مردم ونزوئلا برای تهیه آذوقه و دارو وارد کلمبیا شدند.این مرز در ماه فوریه با دستور نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهوری بسته شده بود چرا که او می‌خواست مانع ورود کمک‌های آمریکا شود.

در آن زمان خوآن گوآیدو که خود را رئیس‌جمهور قانونی و رئیس دولت موقت ونزوئلا خوانده، از آمریکا خواسته بود برای کمک به کمبود اقلام ضروری در ونزوئلا کمک‌های انسان‌دوستانه به مرز‌های این کشور با کلمبیا و برزیل و مجموعه جزایری که از سرزمین‌های پادشاهی هلند است و مرز آبی با ونزوئلا دارد گسیل کند.

ونزوئلا که با رکود بی‌سابقه و فروپاشی نظام اقتصادی روبروست طی چند سال گذشته مشکلات فراوانی برای تامین غذا و دارو و حتی خدمات عمومی، چون تامین برق و خدمات بهداشتی داشته است.

به گزارش سازمان ملل متحد، مصائب ناشی از این نابسامانی‌ها منجر شده ظرف چهار سال گذشته چهار میلیون نفر از مردم این کشور به ممالک همسایه پناه ببرند.

هجوم ونزوئلایی‌ها به مرز کلمبیا برای تهیه آذوقه - 5

در ماه فوریه خوآن گوآیدو، رهبر مخالفان دولت تلاش فراوانی انجام داد تا این اقلام ضروری را وارد کشورش کند، اما نیکلاس مادورو با دستور بستن مرز‌های ونزوئلا با برزیل، کلمبیا و جزایر هلندی، مانع این کار شد.

اکنون مرز‌های ونزوئلا با برزیل و کلمبیا بروی هزاران نفر از مردم مناطق مرزی باز شده هر چند مقام‌های جزایر آروبا می‌گویند مرز این جزیره تحت سلطه هلند همچنان بسته است.

بسته ماندن این مرز‌ها طی چهار ماه گذشته دردسر‌های فراوانی برای ساکنان شهر‌های مرزی ونزوئلا با برزیل و کلمبیا ایجاد کرده بود و حتی در جریان درگیری ماموران با معترضان در این مناطق چند غیرنظامی کشته شدند.

امروز (شنبه هشتم ژوئن) نیکلاس مادورو در توییتر ضمن اعلام بازگشایی مرز علت بسته ماندن آن را به گردن آمریکا انداخت و اقدامات کاخ‌سفید را یک جنگ اقتصادی نامید و گفت: «ما مردم صلح‌طلبی هستیم که با اقتدار از استقلال و اراده خود دفاع می‌کنیم.»

بحران اخیر در ونزوئلا از آنجا آغاز شد که خوان گوآیدو، رئیس مجلس ملی این کشور نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر را مردود دانست و گفت سوگند یادکردن نیکلاس مادورو به عنوان رئیس‌جمهور برای بار دوم غیرقانونی است و بر همین اساس او بر طبق قانون اساسی ونزوئلا موظف است در مقام رئیس مجلس ملی زمام امور را تا هنگام برگزاری انتخابات مجدد در دست بگیرد.

او حتی در میان ده‌ها هزار معترض که به خیابان‌های کارکاس آمده بودند به عنوان رئیس جمهور موقت سوگند یاد کرد و واز نظامیان کشورش خواست برای سرنگونی دولت آقای مادورو با او همراه شوند.

هجوم ونزوئلایی‌ها به مرز کلمبیا برای تهیه آذوقه - 13

درخواستی که اجابت نشد هر چند آمریکا، اتحادیه اروپا و چندین کشور آمریکای لاتین از جمله برزیل، پرو، کلمبیا و شیلی خوان گوآیدو را به عنوان رئیس جمهور قانونی ونزوئلا به رسمیت شناختند.

اما در برابر، روسیه، چین، مکزیک، کوبا، ایران و ترکیه با حمایت از نیکلاس مادورو اقدامات خوآن گوآیدو را محکوم کردند.

تقاضای کمک رئیس‌جمهوری ونزوئلا از پاپ

در همین حال، آنجلینا جولی، هنرپیشه آمریکایی که سفیر حسن نیت کمیساریای پناهندگان سازمان ملل هم شده با اضطراری خواندن اوضاع پناهجویان ونزوئلایی از جامعه جهانی خواسته برای کمک به کلمبیا، اکوادور، پرو و کشور‌هایی که میزبان پناهندگان ونزوئلایی شده‌اند، همکاری کنند.

روز گذشته (جمعه هفتم ژوئن) دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و سازمان بین‌المللی مهاجرت (آی‌او‌ام) در گزارشی مشترک اعلام کردند که اکنون ونزوئلایی‌ها بزرگترین جمعیت پناهندگان جهان را که همگی از یک کشور متواری شده‌اند تشکیل می‌دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

دلار از مبادلات روسیه و ونزوئلا حذف می‌شود

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
دلار از مبادلات روسیه و ونزوئلا حذف می‌شود
دلار از مبادلات روسیه و ونزوئلا حذف می‌شود - 0

ونزوئلا و روسیه قرار است بعد از این در مبادلات تجاری دو جانبه دلار آمریکا را حذف و به جای آن از روبل استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «طارق العسیمی» معاون اقتصادی رئیس جمهوری ونزوئلا در جریان شرکت در «همایش اقتصادی سن پترزبورگ» اعلام کرد که کشورش و روسیه در مبادلات تجاری و بازرگانی دو جانبه دلار آمریکا را حذف و به جای آن از روبل استفاده خواهند کرد.

به گفته معاون اقتصادی رئیس جمهوری ونزوئلا، تحریم‌های یکجانبه آمریکا مانع تسویه حساب کاراکاس با مسکو با دلار شده است و بر همین اساس کاراکاس به دنبال سازوکاری برای انجام تعهدات مالی خود را در مقابل روسیه است و از این پس از روبل استفاده خواهد کرد.

در همایش اقتصادی مذکور نیز، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که ونزوئلا ۳٫۵ میلیارد دلار به مسکو بدهی دارد.

با این حال جزئیات زیادی از سازوکار مالی روسیه و ونزوئلا با حذف کامل دلار آمریکا اعلام نشده است.

ایجاد سازوکار مالی غیردلاری روسیه و ونزوئلا در شرایطی صورت گرفته که دولت ترامپ در حال حاضر شدیدترین تحریم‌ها را علیه دولت نیکولاس مادورو در ونزوئلا وضع کرده است.

اقدامات خصمانه آمریکا علیه ونزوئلا با هدف سرنگونی دولت مرکزی ونزوئلا و همزمان با هدف حمایت از شورشیان و مخالفان تحت سرکردگی خوان گوایدو صورت می‌گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف سوخت و حمایت اجتماعی از تصمیمات مهم این جلسه بود، گفت: ابتدا آقای رحمانی فضلی وزیر کشور و آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی به جلسه ارایه کردند. آقای ربیعی افزود: سران قوا از تلاش‌های وزیر کشور برای اجرای طرح تشکر و هرکدام طی صحبت‌های جداگانه بر همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها و نهاد‌های کشور برای اجرای موفق این طرح ملی تاکید کردند. وی همچنین یکی دیگر از مباحث این جلسه را تحقق و اهداف این طرح دانست و گفت: در این جلسه ایجاد عدالت اجتماعی و برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از خانواده‌های کم درآمد از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین، مورد تاکید مجدد قرار گرفت. سخنگوی دولت افزود: از اهداف مهم ما در این طرح مبارزه با قاچاق سوخت بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. آقای ربیعی گفت: همچنین بحث مدیریت مصرف سوخت و مقاوم سازی اقتصاد ناشی از این طرح، مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

ماجرا چیست؟

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
با افزایش قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، برخی اعتراضات مسالمت آمیز مردم با سواستفاده برخی افراد به بیراهه رفت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با افزایش قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، برخی اعتراضات مسالمت آمیز مردم با سواستفاده برخی افراد به بیراهه رفت.

از فردا طرح معیشتی را برای خانوارها می‌ریزیم

مهرمهر1 روز قبل

فیلم | زیرنویس شبکه خبر درباره اعتراضات در برخی شهرهای کشور

همشهریهمشهری1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
دوسایت خبری تحلیلی یکی در ایران و یکی درخارج با پیشینه متفاوت گردانندگان در یک روز اقدام به انتشار نوشته هایی از دوتحلیلگر متفاوت در باره مقتدی صدر کرده‌اند که همپوشانی قابل اعتنایی دارد. تفکر مقتدی صدر به استقرار نوعی حکومت مقتدر با دعاوی دینی (زعامت سیاسی- دینی) تمایل دارد آمیخته با ناسیونالیسم عربی. مقتدی صدر بازیگری است قدرت‌ طلب و جسور که پایگاه قابل‌اعتنا و به خوبی سازمان‌یافته دارد. او هیچ ابایی ندارد که برای نیل به قدرت از حمایت کانون‌های خارجی استفاده کند و اگر ایران را مزاحم راه خود ببیند رودرروی ایران بایستد. به خصوص این روزها که مقتدی صدر با یکه تازی‌های خود برای تداوم و تشدید اعتراضات مردمی در عراق و سمت و سو دهی به جریان تظاهرات، همان برنامه و طرح مطلوب آمریکایی‌ها را پیاده می‌کند.
مهرمهر1 روز قبل
طبق قانون، ۵۰ درصد منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها باید به صورت نقدی به مردم پرداخت شده و ۵۰ درصد دیگر در بخش‌های دیگر مانند سلامت و تولید توزیع شود. وی ادامه داد: در زمان آقای احمدی‌نژاد برای افزایش قیمت بنزین ۶ ماه دولت و وزرا با مردم صحبت کردند. درخواست استانداران برای به تعویق افتادن طرح افزایش قیمت بنزینعضو هیئت رئیسه مجلس اظهارداشت: استانداران و فرمانداران نیز خواستار به تعویق افتادن اجرای این طرح بودند. دستگاه‌های امنیتی نیز نسبت به افزایش قیمت بنزین هشدار داده بودند. وی تصریح کرد: برخی معتقدند دولت برای جبران کسری بودجه قیمت سوخت را افزایش داده است، این در حالی است که دولت همه پول افزایش قیمت بنزین را به صورت یارانه نقدی پرداخت خواهد کرد.

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

تبعات عادت تولید به حمایت

دنیای اقتصاد17 ساعت قبل

۷ نکته نهفته در توئیت‌های ترامپ

اقتصادنیوز1 روز قبل

حاشیه| گعده‌های بنزینی نمایندگان در گوشه و کنار پارلمان/ اعتراض به شلوغی مجلس

فارس5 ساعت قبل

فیلم/ شایعه و واقعیت آتش‌زدن پمپ بنزین خیابان شریعتی!

مشرق‌نیوز1 روز قبل

بازاندیشی در جنوب و تعهد

اعتمادآنلاین1 روز قبل

طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - ۲۷ آبان ۹۸

ایران‌جیب1 روز قبل

هیچ وقت فکر نکرده‌ایم در ۲۵ سال‌ آینده تکلیف ذخیره‌های انرژی‌مان چه می‌شود/ نفت کوره ایران به دلیل مسائل محیط‌زیستی از سال ۲۰۲۰ خریداری نخواهد داشت/ در ۴۰ سال گذشته درباره نفت و گاز تصمیماتی گرفته‌ایم که تنها بر مبنای روز بود/ نفت به همه نسل‌ها تعلق دارد/ برای مدیریت درآمدهای نفتی باید نگاهی درازمدت داشته باشیم

اعتمادآنلاین1 روز قبل

گزارش از بلوار وکیل آباد مشهد

اقتصادنیوز1 روز قبل

درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت با افزایش قیمت بنزین/ دولت از این پس سه نوع پرداختی به خانوار‌ها خواهد داشت/ بر اساس تجربه، اصلاح قیمت بنزین اثر تورمی زیادی ندارد/ سواستفاده، موجب افزایش قیمت‌ها می‌شود

تابناک1 روز قبل

برکناری شهردار یک ناحیه به خاطر کوتاهی در بارش برف

آفتاب‌نیوز3 ساعت قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری6 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی

نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور27 دقیقه قبل

ایجاد بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه بازی‌های رایانه‌ای

ایبنا28 دقیقه قبل

مذاکره عربستان و روسیه بر سر سامانه دفاعی اس-۴۰۰

ایلنا29 دقیقه قبل

تشدید حضور بازرسان در بازار شهرستان اسدآباد/ افزایش قیمت تخلف است

مهر29 دقیقه قبل

فیلم/ نخبه ۷ ساله در برنامه اعجوبه‌ها

مشرق‌نیوز31 دقیقه قبل

واکنش آیت الله جوادی آملی به ناآرامی‌های اخیر در کشور

خبرآنلاین31 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

15 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1