والیبال ایران یک پله پیش از صدر جدول لیگ ملت‌ها قرار گرفت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

والیبال ایران یک پله پیش از صدر جدول لیگ ملت‌ها قرار گرفت

پیش‌بینی یک میلیارد بیننده در مسابقات لیگ جهانی والیبال در اردبیل

تسنیمخبرگزاری تسنیم
پیش‌بینی یک میلیارد بیننده در مسابقات لیگ جهانی والیبال در اردبیل
رئیس هیئت والیبال استان اردبیل از پیش‌بینی یک میلیارد بیننده در مسابقات لیگ جهانی والیبال در اردبیل خبر داد و گفت: این یک فرصت بسیار مهم و استثنائی برای قرارگیری اردبیل در مسیر رشد و توسعه است

- اخبار استانها -

نادر فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات انجام یافته برای میزبانی از مسابقات لیگ ملت‌های والیبال در اردبیل تدارکات مناسبی در این زمینه انجام یافته است و روزشمار برای رسیدن ۳۱ خرداد برای میزبانی استان از مسابقات لیگ ملت‌های والیبال جهان آغاز شده است.

وی با اشاره به این که اردبیل به مدت سه روز میزبان این مسابقات خواهد بود بیان کرد: هفته چهارم بازی‌ها تیم کشورهای ایران، فرانسه، پرتقال و استرالیا در اردبیل حضور می‌یابند و ورزشگاه رضازاده اردبیل آماده میزبانی این مسابقات است که امکانات و تجهیزات لازم نیز آماده‌سازی شده است.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: از مسئولان و دستگاه‌های مربوطه انتظار داریم نهایت همکاری و مشارکت را با ما در راستای برگزاری باشکوه و منظم این رویداد مهم بین‌المللی داشته باشند و در این زمینه وظیفه و رسالت رسانه‌ها در انعکاس اخبار مسابقات و معرفی ظرفیت‌های استان اردبیل بسیار حائز اهمیت است.

فلاحی تصریح کرد: برگزاری این رویداد مهم ورزشی در سطح بسیار بالایی در نظر گرفته شده است و برنامه‌ دیدار تیم‌ ملی والیبال ایران در اردبیل به این شکل خواهد بود:

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸: ایران – پرتغال، ساعت ۱۸:۳۰

شنبه اول تیر ۱۳۹۸: ایران – استرالیا، ساعت ۱۸:۳۰

یکشنبه دوم تیر ۱۳۹۸: ایران – فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از پیش‌بینی یک میلیارد بیننده در مسابقات لیگ جهانی والیبال در اردبیل خبر داد و افزود: این یک فرصت بسیار مهم و استثنائی برای قرارگیری اردبیل در مسیر رشد و توسعه است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

خواندن خبر در سایت منبع

پنجمین پیروزی تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ژاپن هم تسلیم شد

همشهریخبرگزاری همشهری
پنجمین پیروزی تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ژاپن هم تسلیم شد
همشهری آنلاین: تیم ملی والیبال ایران در ششمین مسابقه خود در لیگ ملت‌های والیبال با نتیجه سه بر صفر از سد ژاپن گذشت.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۴:۱۰ در توکیو به مصاف ژاپن رفت. سه ست این مسابقه به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران رقم خورد.

ایگور کولاکوویچ در این مسابقه تیم خود را با دو تغییر اجباری روانه میدان کرد. به دلیل مصدومیت سید محمد موسوی و امیر غفور، علی‌اصغر مجرد و پوریا یلی به جای آنها در ترکیب اصلی قرار گرفتند.

علاوه بر مجرد و یلی، سعید معروف، پوریا فیاضی، علی شفیعی، میلاد عبادی‌پور و محمدرضا حضرت‌پور دیگر بازیکنان ترکیب اصلی ایران در بازی با ژاپن بودند.

با این نتیجه، ایران با ۵ برد و ۱۶ امتیاز، هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال را با حضور در رده سوم جدول رده‌بندی به پایان برد.

پنجمین پیروزی تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ژاپن هم تسلیم شد - 5

ست اول (ایران ۲۵ - ژاپن ۲۲)

به دلیل تغییر در ترکیب، بازیکنان ایران در اوایل بازی کمی ناهماهنگ بودند. غیبت موسوی در دفاع و غفور در حمله کاملا مشهود بود. اما به تدریج شرایط برای شاگردان کولاکوویچ بهتر شد و یلی و مجرد در تیم جا افتادند. هر کدام از این دو بازیکن در ست اول از چهار اسپک خود سه امتیاز کسب کردند.

پنجمین پیروزی تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ژاپن هم تسلیم شد - 8

ست دوم (ایران ۲۵ - ژاپن ۲۱)

ژاپنی‌ها پاس سرعتی را وارد والیبال جهان کردند اما در این مسابقه معروف بارها از این نوع پاس در حملات تیم استفاده کرد تا بهترین کیفیت پاس سرعتی را به حریف نشان دهد. یلی و عبادی‌پور بار اصلی حملات را در تیم به عهده داشتند و به خوبی هم از عهده این کار بر می‌آمدند. با وجود غیبت موسوی، خط دفاعی ایران برتر از حریف بود و حملات ژاپن را سد می‌کرد.

پنجمین پیروزی تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ژاپن هم تسلیم شد - 12

ست سوم (ایران ۲۵ - ژاپن ۲۰)

بازیکنان ایران با پیروزی در ست‌های اول و دوم، ست سوم را با اعتماد به نفس و آرامش بیشتری آغاز کردند و کاملا بر حریف مسلط بودند. دفاع روی تور و عملکرد کم اشتباه در زدن اسپک، نقطه قوت ایران مقابل ژاپن بود تا شاگردان کولاکوویچ دردسر زیادی برای رسیدن به پیروزی نداشته باشند.

برنامه و نتایج مسابقات تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹

هفته نخست، میزبان چین

جمعه ۱۰ خرداد: ایران ۳ - ایتالیا ۱

شنبه ۱۱ خرداد: ایران ۳ - چین ۰

یکشنبه ۱۲ خرداد: ایران ۳ - آلمان ۰

هفته دوم، میزبان ژاپن

جمعه ۱۷ خرداد: ایران ۲ - برزیل ۳

شنبه ۱۸ خرداد: ایران ۳ - آرژانتین ۱

یکشنبه ۱۹ خرداد: ایران ۳ - ژاپن ۰

هفته سوم، میزبان ارومیه ایران

جمعه ۲۴ خرداد: ایران - کانادا، ساعت ۱۸:۳۰

شنبه ۲۵ خرداد: ایران - لهستان، ساعت ۱۸:۳۰

یکشنبه ۲۶ خرداد: ایران - روسیه، ساعت ۱۸:۳۰

هفته چهارم، میزبان اردبیل ایران

جمعه ۳۱ خرداد: ایران - پرتغال، ساعت ۱۸:۳۰

شنبه اول تیر: ایران - استرالیا، ساعت ۱۸:۳۰

یکشنبه دوم تیر: ایران - فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰

هفته پنجم، میزبان بلغارستان

جمعه ۷ تیر: ایران - صربستان، ساعت ۱۸:۳۰

شنبه ۸ تیر: ایران - بلغارستان، ساعت ۲۲:۱۰

یکشنبه ۹ تیر: ایران - آمریکا، ساعت ۱۸:۳۰ کد خبر ۴۴۳۲۷۹

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برنابرنا6 ساعت قبل
نشست ماهانه کمیسیون فناوری، اطلاعات و فضای مجازی کمیته ملی المپیک با حضور اعضای آن در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دهمین نشست کمیسیون فناوری، اطلاعات و فضای مجازی کمیته ملی المپیک با محوریت بررسی نشست کمیسیون با مدیران IT فدراسیون‌ها، نقشه راه فناوری و اطلاعات و همکاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد. همچنین در خاتمه این نشست مقرر شد پیش نویس آیین نامه مشترک با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ارائه به هیات اجرایی پس از بررسی‌های لازم آماده شود.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.
وانانیوزوانانیوز5 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، نشریه «سان» انگلیس خبر داد که باشگاه رئال مادرید می‌خواهد از گرت بیل، ستاره ولزی خود برای تسهیل جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستر یونایتد استفاده کند. شیاطین سرخ تابستان گذشته تمام پیشنهادهای رئال مادرید برای جذب مروارید سیاه را رد کردند. مسئولان باشگاه رئال مطمئن هستند که می‌توانند بیل را به منچستر بدهند و پوگبا را جذب کنند. مسئولان مادریدی خیلی خوب می‌دانند که منچستر یونایتد به شدت به دنبال جذب بیل است تا بتواند در فصل آینده نتایج بهتری را بگیرد. بیل در ماه گذشته به خاطر مصدومیت در ترکیب رئال قرار نگرفته است.
روزنوروزنو5 ساعت قبل
بعد از شکست بدموقع تیم‌ملی ایران به عراق در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ دوباره موج جدیدی از انتقادات در رابطه با عملکرد تیم ملی و البته لیست سرمربی بلژیکی مطرح شد. در این انتقادها عده‌ای به طور جدی اعتقاد دارند که ویلموتس باید از برخی بازیکنان جدید که دوران کی روش از تیم ملی کنار گذاشته شدند استفاده کند. یکی از این بازیکنان هم شجاع خلیل زاده است. در همین رابطه خبر رسیده وحید هاشیمان، مربی تیم ملی صحبت‌هایی با ویلموتس برای دعوت از شجاع داشته است که قرار شده مربی بلژیکی دقیق‌تر این بازیکن را زیر نظر داشته باشد تا درصورت تأیید نهایی نام او را در لیست بگذارد.
فارسفارس1 روز قبل
در ادامه تورنمنت بین المللی بدمینتون کامرون، بدمینتون باز ایران به جمع ۴ بازیکن برتر راه یافت. به گزارش خبرگزاری فارس، بین المللی بدمینتون کامرون از روز گذشته در یائونده آغاز شد و ثریا آقایی بدمینتون باز ایران در این رقابت‌ها موفق شده به جمع ۴ بازیکن برتر راه پیدا کند. آقایی در اولین روز این رقابتها و در نخستین دیدار خود توانست حریف کامرونی خود را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد و به دور بعد راه پیدا کند. آقایی در ادامه مسابقات بین المللی کامرون و در مرحله نیمه نهایی با پیروزی ۲ بر صفر مقابل بدمینتون باز بلژیک به جمع چهار نفر برتر این مسابقات رسید. انتهای پیام/س

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نماینده ویژه وزیر در طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی منصوب شد

ایسنا1 ساعت قبل

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین1 ساعت قبل

عملکرد شهرداری تهران در برف‌روبی ضعیف بود

مهر1 ساعت قبل

احتمال فعال شدن متروی اصفهان تا عصر امروز وجود دارد

مهر1 ساعت قبل

برگزاری جشن نوشتار سینمایی به تعویق افتاد

ایسنا1 ساعت قبل

رسن غایب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

وانانیوز1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1