والیبال ایران - کانادا در ارومیه و مصدومیت چند بازیکنان به دلیل هجوم هواردان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

والیبال ایران - کانادا در ارومیه و مصدومیت چند بازیکنان به دلیل هجوم هواردان

خبر خوش برای هواداران والیبال؛ مصدومیت معروف و شریفی جدی نیست

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
خبر خوش برای هواداران والیبال؛ مصدومیت معروف و شریفی جدی نیست
افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال گفت: خوشبختانه مصدومیت سعید معروف و مرتضی شریفی دو بازیکن تیم ملی والیبال چندان جدی نیست.

به گزارش وانانیوز،

افشین داوری، در مورد ازدحام جمعیتی که پس از بازی ایران مقابل کانادا رخ داد و منجر به مصدومیت سعید معروف و مرتضی شریفی شد اظهار داشت: اتفاق خیلی ناگواری پیش نیامد و متاسفانه ازدحام جمعیتی رخ داد که باید بهتر کنترل می‌شد. هنگامی که از سالن خارج شدیم حدود ۲ ساعت طول کشید تا به هتل برسیم. مردم مقصر نیستند، چون دوست دارند با ملی‌پوشان عکس یادگاری بگیرند.

وی ادامه داد: خدا را شکر این اتفاق به خیر گذشت و پس از آن طی صحبتی که با استانداری آذربایجان غربی داشتیم از آنها درخواست کردیم تا امنیت هتل را بیشتر کنند تا این ازدحام جمعیت دیگر به وجود نیاید.

وی در مورد اینکه آیا مصدومیت معروف و شریفی جدی است، تصریح کرد: این دو بازیکن هنگام رفتن به سمت هتل مقداری از سوی مردم تحت فشار بودند که امیدوارم این اتفاقات بار دیگر تکرار نشود. مورد خاصی نیست و امیدوارم نیرو‌های انتظامی استان آذربایجان غربی به این موضوع ورود کنند تا بار دیگر شاهد به وجود آمدن چنین اتفاقاتی نباشیم.

سرپرست فدراسیون والیبال درباره اینکه میزبانی ارومیه قابل قبول بوده یا نه خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم سطح برگزاری مسابقات را با سایر کشورهایی که میزبانی مسابقات را بر عهده داشتند مقایسه کنیم به نظر من می‌توان نمره قبولی به میزبانی ارومیه داد. سه ناظر فدراسیون جهانی به دلیل مدیریت داخل سالن و اینکه اتفاق خاصی در داخل خود سالن رخ نداد بابت این مسئله از ما تشکر کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

لیگ ملت‌های والیبال - ارومیه | روسیه به دنبال کسب هفتمین پیروزی خود

تسنیمخبرگزاری تسنیم
لیگ ملت‌های والیبال - ارومیه | روسیه به دنبال کسب هفتمین پیروزی خود
تیم‌های ملی والیبال روسیه و کاناد در روز دوم هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه به مصاف یکدیگر می‌روند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، روز دوم هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ امروز با دو دیدار ادامه می‌یابد.

تیم‌های روسیه و کانادا راس ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امرووز در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه با یکدیگر مصاف می‌دهند و تیم روسیه به دنبال کسب هفتمین پیروزی است و تیم کانادا که با ترکیب جوان در این رقابت‌ها حضور دارد نمی‌خواهد از کورس قهرمانی باز بماند و از همین جهت بازی تماشایی را شاهد خواهیم بود.

تیم ملی والیبال روسیه تا پایان هفته هفتم با کسب ۶ برد و ۱۷ امتیاز پس از تیم ملی والیبال کشورمان در جایگاه دومی قرار دارد که می‌توان با کسب سه امتیاز و در صورت ناکامی دیگر رقیبان جایگاه نخست را از آن خو کند.

تا پایان بازی‌های روز گذشته تیم ملی ایران با ۱۹ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و تیم ملی برزیل با ۱۶ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه سوم قرار گرفته است.

رده‌بندی تیم‌ها در آغاز روز دوم از هفته سوم به شرح زیر است:

ایران: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۹ امتیاز

فرانسه: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۹ امتیاز

روسیه: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۷ امتیاز

برزیل: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۶ امتیاز

ایتالیا:: ۵ پیروزی، ۲ شکست، ۱۵ امتیاز

کانادا: ۴ پیروزی، ۳ شکست، ۱۲ امتیاز

لهستان: ۴ پیروزی، ۳ شکست، ۱۱ امتیاز

آمریکا: ۳ پیروزی، ۴ شکست، ۱۰ امتیاز

صربستان: ۳ پیروزی، ۴ شکست، ۸ امتیاز

بلغارستان: ۳ پیروزی، ۴ شکست، ۷ امتیاز

آرژانتین: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۶ امتیاز

ژاپن: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۶ امتیاز

پرتغال: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۶ امتیاز

آلمان: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۵ امتیاز

استرالیا: یک پیروزی، ۶ شکست، ۶ امتیاز

چین: یک پیروزی، ۶ شکست، ۴ امتیاز

برنامه بازی‌های روز دوم از هفته سوم مسابقات به شرح زیر است:

روسیه - کانادا، ساعت ۱۵:۳۰

استرالیا - ایتالیا، ساعت ۱۸:۳۰

ایران - لهستان، ساعت ۱۸:۳۰

برزیل - چین، ساعت ۱۹:۳۰

آمریکا - آلمان، ساعت ۱۹:۳۰

بلغارستان - ژاپن، ساعت ۲۲:۳۰

فرانسه - آرژانتین، ساعت ۲۲:۳۰

پرتغال - صربستان، ساعت ۲۲:۳۰

خواندن خبر در سایت منبع

هواداران کار دست تیم ملی والیبال دادند

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
هواداران کار دست تیم ملی والیبال دادند
پس از پیروزی تیم ملی والیبال برابر کانادا استقبال علاقمندان به این تیم باعث مصدومیت چند بازیکن از جمله کاپیتان تیم ملی شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، تیم ملی والیبال در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها موفق شد با شکست تیم کانادا صدر نشین جدول رده بندی شوند. ارومیه میزبان هفته سوم مسابقات است و پس از این برد تعداد زیادی از هواداران مقابل هتل محل اقامت بازیکنان تجمع کردند و به دلیل فشار زیاد جمعیت ناتوانی مسئولان در کنترل هواداران، تعدادی از بازیکنان تیم ملی دچار آسیب دیدگی شدند.

سعید معروف از ناحیه پا، مرتضی شریفی از ناحیه چشم، فرهاد قائمی از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شدند و باید دید تا بازی حساس مقابل تیم ملی لهستان وضعیت ملی پوشان چگونه خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

تمجید بازیکن تیم ملی والیبال کانادا از برخورد مردم ایران

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
تمجید بازیکن تیم ملی والیبال کانادا از برخورد مردم ایران
بازیکن تیم ملی والیبال کانادا گفت: مردم ایران در سطح شهر برخورد خوبی با ما دارند و والیبال را به خوبی درک می‌کنند.

به گزارش وانانیوز،

شارون ورنون اونس، بازیکن تیم ملی والیبال کانادا، درمورد بازی تیم‌های ایران و کانادا در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ و شکست مقابل شاگردان کولاکوویچ اظهار داشت: زمانی که وارد سالن شدیم و جو تماشاگران را دیدیم هیجان زده شدیم. ست اول کامل تحت تاثیر شرایط سالن مسابقه بودیم.

وی ادامه داد: در ست دوم و سوم عملکرد خوبی داشتیم و در آستانه پیروزی هم قرار گرفتیم، اما تجربه بازیکنان ایران موجب شد تا نتیجه را واگذار کنیم.

بازیکن تیم ملی والیبال کانادا خاطرنشان کرد: ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم. بازی نخست ما در هفته اول مقابل میزبان بود که کار را برای ما سخت می‌کرد. خوش بین هستیم تا در دو بازی آینده مقابل لهستان و روسیه عملکرد بهتری داشته باشیم.

اونس درمورد میزبان ارومیه عنوان کرد: شرایط خوب است و مشکل خاصی وجود ندارد. از قبل می‌دانستیم که در هر بازی تماشاگران زیادی به سالن می‌آیند. مردم در سطح شهر برخورد خوبی با ما دارند و والیبال را به خوبی درک می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

برنامه روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
برنامه روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال
در چارچوب روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۸ دیدار برگزار می‌شود.

به گزارش افکارنیوز،

رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در روز دوم از هفته سوم با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین مسابقه تیم ملی والیبال کشورمان در شهر ارومیه با لهستان بازی می‌کند.

اخبار ورزشی- رقابت‌ها هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی چهار شهر گوندومار (پرتغال)، وارنا (بلغارستان)، ارومیه (ایران) و کن (فرانسه) برگزار می‌شود.گروه بندی لیگ ملت‌های والیبال:گروه اول: پرتغال، برزیل، چین، صربستان (گوندومار - پرتغال)گروه دوم: بلغارستان، ژاپن، ایتالیا، استرالیا (وارنا - بلغارستان)گروه سوم: ایران، لهستان، کانادا، روسیه (ارومیه - ایران)گروه چهارم: فرانسه، آرژانتین، آمریکا، آلمان (کن - فرانسه)برنامه دیدار‌های روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال:روسیه - کانادا (۱۵:۳۰)استرالیا - ایتالیا (۱۸:۳۰)ایران - لهستان (۱۸:۳۰)برزیل - چین (۱۹:۳۰)آمریکا - آلمان (۱۹:۳۰)بلغارستان - ژاپن (۲۲:۱۰)پرتغال - صربستان (۲۲:۳۰)فرانسه - آرژانتین (۲۲:۳۰)

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی استقلال ۳-۰ الکویت (پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل

هماهنگ کردن ملی‌پوشان راحت نیست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مریم هاشمی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: من نمی‌دانم در لیگ امسال چرا حضور چندین ملی پوش در تیم سایپا برای همه بحث برانگیز شده است؟ در صورتی که سال‌های گذشته تیم‌های پیکان، بانک سرمایه و پرسپولیس هم در چنین شرایط بودند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: کنار هم قراردادن ملی پوشان و هماهنگی‌شان در اجرای برنامه‌های تاکتیکی مقابل حریفان کار راحتی نیست، زیرا هرکدام توانمندی‌های خاص خود را دارند و در هر بازی باید متناسب با حریف تعدادی از این والیبالیست‌ها را انتخاب کرد. هاشمی افزود: در لیگ امسال ۹ تیم حضور دارند، اما به علت اختلاف سطح تیم‌ها می‌توان فقط از چهار تیم به عنوان رقیب یاد کرد، امیدوارم سال آینده شرایط از نظر کمی و کیفی متناسب‌تر باشد. تیم والیبال بانوان سایپا در رقابت‌های لیگ برتر امسال تاکنون با کسب ۲۱ امتیاز جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.

مربی سطح بالا؛ خواسته استادبزرگ شطرنج

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آرین غلامی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تیم ملی ایران سال آینده رقابت‌های سطح بالا و حساس قهرمانی آسیا و المپیاد جهانی را پیش رو دارد که برای حضور موفق باید اطلاعات و آمادگی‌مان را افزایش دهیم. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی در خصوص غیبت شطرنج‌بازان مطرح در این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور گفت: در بیشتر کشور‌ها این اتفاق وجود دارد و شطرنج بازان مطرح و کسانی که دارای ریتینگ بالایی هستند در مسابقات انتخابی شرکت نمی‌کنند؛ پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایی و پوریا درینی نیز در چنین شرایطی هستند. استاد بزرگ شطرنج کشورمان افزود: رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از سطح کیفی بالایی برخوردار است، حضور استادان بزرگ همچون احسان قائم مقامی و پویا ایدنی در این دوره باعث شد تا برای پیروزی راه سختی داشته باشیم.

پرسپولیس تراکتور؛ جذاب‌ترین بازی هفته

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مهم‌ترین و جذاب‌ترین بازی لیگ برتر فردا برگزار می‌شود؛ سرخ‌پوشان پرسپولیس و تراکتور در حالی بازی برگشت‌شان را برگزار می‌کنند که در بازی رفت سرمربیان خارجی روی نیمکت دو تیم حضور داشتند و اکنون گل محمدی و الهامی باید با هم رقابت کنند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

رقابت حذفی بسکتبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال بانوان با پیروزی تیم‌های مهمان شروع شد و در دو مسابقه تهران و مشهد حدود ۲۰۰ امتیاز بین تیم‌ها رد و بدل شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، تکلیف چهار تیم نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان تا پایان هفته مشخص می‌شود و تیم‌هایی که دو برد از سه مسابقه به دست آورند به مرحله نیمه نهایی می‌رسند.

فوتبال بازی کردن استیلی با لباس بلوچی در روستای عورکی از مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران6 ساعت قبل

اخبار بیشتر