والیبال ایران - کانادا در ارومیه و مصدومیت چند بازیکنان به دلیل هجوم هواردان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

والیبال ایران - کانادا در ارومیه و مصدومیت چند بازیکنان به دلیل هجوم هواردان

خبر خوش برای هواداران والیبال؛ مصدومیت معروف و شریفی جدی نیست

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
خبر خوش برای هواداران والیبال؛ مصدومیت معروف و شریفی جدی نیست
افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال گفت: خوشبختانه مصدومیت سعید معروف و مرتضی شریفی دو بازیکن تیم ملی والیبال چندان جدی نیست.

به گزارش وانانیوز،

افشین داوری، در مورد ازدحام جمعیتی که پس از بازی ایران مقابل کانادا رخ داد و منجر به مصدومیت سعید معروف و مرتضی شریفی شد اظهار داشت: اتفاق خیلی ناگواری پیش نیامد و متاسفانه ازدحام جمعیتی رخ داد که باید بهتر کنترل می‌شد. هنگامی که از سالن خارج شدیم حدود ۲ ساعت طول کشید تا به هتل برسیم. مردم مقصر نیستند، چون دوست دارند با ملی‌پوشان عکس یادگاری بگیرند.

وی ادامه داد: خدا را شکر این اتفاق به خیر گذشت و پس از آن طی صحبتی که با استانداری آذربایجان غربی داشتیم از آنها درخواست کردیم تا امنیت هتل را بیشتر کنند تا این ازدحام جمعیت دیگر به وجود نیاید.

وی در مورد اینکه آیا مصدومیت معروف و شریفی جدی است، تصریح کرد: این دو بازیکن هنگام رفتن به سمت هتل مقداری از سوی مردم تحت فشار بودند که امیدوارم این اتفاقات بار دیگر تکرار نشود. مورد خاصی نیست و امیدوارم نیرو‌های انتظامی استان آذربایجان غربی به این موضوع ورود کنند تا بار دیگر شاهد به وجود آمدن چنین اتفاقاتی نباشیم.

سرپرست فدراسیون والیبال درباره اینکه میزبانی ارومیه قابل قبول بوده یا نه خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم سطح برگزاری مسابقات را با سایر کشورهایی که میزبانی مسابقات را بر عهده داشتند مقایسه کنیم به نظر من می‌توان نمره قبولی به میزبانی ارومیه داد. سه ناظر فدراسیون جهانی به دلیل مدیریت داخل سالن و اینکه اتفاق خاصی در داخل خود سالن رخ نداد بابت این مسئله از ما تشکر کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

لیگ ملت‌های والیبال - ارومیه | روسیه به دنبال کسب هفتمین پیروزی خود

تسنیمخبرگزاری تسنیم
لیگ ملت‌های والیبال - ارومیه | روسیه به دنبال کسب هفتمین پیروزی خود
تیم‌های ملی والیبال روسیه و کاناد در روز دوم هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه به مصاف یکدیگر می‌روند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، روز دوم هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ امروز با دو دیدار ادامه می‌یابد.

تیم‌های روسیه و کانادا راس ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امرووز در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه با یکدیگر مصاف می‌دهند و تیم روسیه به دنبال کسب هفتمین پیروزی است و تیم کانادا که با ترکیب جوان در این رقابت‌ها حضور دارد نمی‌خواهد از کورس قهرمانی باز بماند و از همین جهت بازی تماشایی را شاهد خواهیم بود.

تیم ملی والیبال روسیه تا پایان هفته هفتم با کسب ۶ برد و ۱۷ امتیاز پس از تیم ملی والیبال کشورمان در جایگاه دومی قرار دارد که می‌توان با کسب سه امتیاز و در صورت ناکامی دیگر رقیبان جایگاه نخست را از آن خو کند.

تا پایان بازی‌های روز گذشته تیم ملی ایران با ۱۹ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و تیم ملی برزیل با ۱۶ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه سوم قرار گرفته است.

رده‌بندی تیم‌ها در آغاز روز دوم از هفته سوم به شرح زیر است:

ایران: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۹ امتیاز

فرانسه: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۹ امتیاز

روسیه: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۷ امتیاز

برزیل: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۶ امتیاز

ایتالیا:: ۵ پیروزی، ۲ شکست، ۱۵ امتیاز

کانادا: ۴ پیروزی، ۳ شکست، ۱۲ امتیاز

لهستان: ۴ پیروزی، ۳ شکست، ۱۱ امتیاز

آمریکا: ۳ پیروزی، ۴ شکست، ۱۰ امتیاز

صربستان: ۳ پیروزی، ۴ شکست، ۸ امتیاز

بلغارستان: ۳ پیروزی، ۴ شکست، ۷ امتیاز

آرژانتین: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۶ امتیاز

ژاپن: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۶ امتیاز

پرتغال: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۶ امتیاز

آلمان: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۵ امتیاز

استرالیا: یک پیروزی، ۶ شکست، ۶ امتیاز

چین: یک پیروزی، ۶ شکست، ۴ امتیاز

برنامه بازی‌های روز دوم از هفته سوم مسابقات به شرح زیر است:

روسیه - کانادا، ساعت ۱۵:۳۰

استرالیا - ایتالیا، ساعت ۱۸:۳۰

ایران - لهستان، ساعت ۱۸:۳۰

برزیل - چین، ساعت ۱۹:۳۰

آمریکا - آلمان، ساعت ۱۹:۳۰

بلغارستان - ژاپن، ساعت ۲۲:۳۰

فرانسه - آرژانتین، ساعت ۲۲:۳۰

پرتغال - صربستان، ساعت ۲۲:۳۰

خواندن خبر در سایت منبع

هواداران کار دست تیم ملی والیبال دادند

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
هواداران کار دست تیم ملی والیبال دادند
پس از پیروزی تیم ملی والیبال برابر کانادا استقبال علاقمندان به این تیم باعث مصدومیت چند بازیکن از جمله کاپیتان تیم ملی شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، تیم ملی والیبال در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها موفق شد با شکست تیم کانادا صدر نشین جدول رده بندی شوند. ارومیه میزبان هفته سوم مسابقات است و پس از این برد تعداد زیادی از هواداران مقابل هتل محل اقامت بازیکنان تجمع کردند و به دلیل فشار زیاد جمعیت ناتوانی مسئولان در کنترل هواداران، تعدادی از بازیکنان تیم ملی دچار آسیب دیدگی شدند.

سعید معروف از ناحیه پا، مرتضی شریفی از ناحیه چشم، فرهاد قائمی از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شدند و باید دید تا بازی حساس مقابل تیم ملی لهستان وضعیت ملی پوشان چگونه خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

تمجید بازیکن تیم ملی والیبال کانادا از برخورد مردم ایران

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
تمجید بازیکن تیم ملی والیبال کانادا از برخورد مردم ایران
بازیکن تیم ملی والیبال کانادا گفت: مردم ایران در سطح شهر برخورد خوبی با ما دارند و والیبال را به خوبی درک می‌کنند.

به گزارش وانانیوز،

شارون ورنون اونس، بازیکن تیم ملی والیبال کانادا، درمورد بازی تیم‌های ایران و کانادا در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ و شکست مقابل شاگردان کولاکوویچ اظهار داشت: زمانی که وارد سالن شدیم و جو تماشاگران را دیدیم هیجان زده شدیم. ست اول کامل تحت تاثیر شرایط سالن مسابقه بودیم.

وی ادامه داد: در ست دوم و سوم عملکرد خوبی داشتیم و در آستانه پیروزی هم قرار گرفتیم، اما تجربه بازیکنان ایران موجب شد تا نتیجه را واگذار کنیم.

بازیکن تیم ملی والیبال کانادا خاطرنشان کرد: ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم. بازی نخست ما در هفته اول مقابل میزبان بود که کار را برای ما سخت می‌کرد. خوش بین هستیم تا در دو بازی آینده مقابل لهستان و روسیه عملکرد بهتری داشته باشیم.

اونس درمورد میزبان ارومیه عنوان کرد: شرایط خوب است و مشکل خاصی وجود ندارد. از قبل می‌دانستیم که در هر بازی تماشاگران زیادی به سالن می‌آیند. مردم در سطح شهر برخورد خوبی با ما دارند و والیبال را به خوبی درک می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

برنامه روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
برنامه روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال
در چارچوب روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۸ دیدار برگزار می‌شود.

به گزارش افکارنیوز،

رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در روز دوم از هفته سوم با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین مسابقه تیم ملی والیبال کشورمان در شهر ارومیه با لهستان بازی می‌کند.

اخبار ورزشی- رقابت‌ها هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی چهار شهر گوندومار (پرتغال)، وارنا (بلغارستان)، ارومیه (ایران) و کن (فرانسه) برگزار می‌شود.گروه بندی لیگ ملت‌های والیبال:گروه اول: پرتغال، برزیل، چین، صربستان (گوندومار - پرتغال)گروه دوم: بلغارستان، ژاپن، ایتالیا، استرالیا (وارنا - بلغارستان)گروه سوم: ایران، لهستان، کانادا، روسیه (ارومیه - ایران)گروه چهارم: فرانسه، آرژانتین، آمریکا، آلمان (کن - فرانسه)برنامه دیدار‌های روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال:روسیه - کانادا (۱۵:۳۰)استرالیا - ایتالیا (۱۸:۳۰)ایران - لهستان (۱۸:۳۰)برزیل - چین (۱۹:۳۰)آمریکا - آلمان (۱۹:۳۰)بلغارستان - ژاپن (۲۲:۱۰)پرتغال - صربستان (۲۲:۳۰)فرانسه - آرژانتین (۲۲:۳۰)

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | باشگاه پرسپولیس پس از جذب فرشاد احمدزاده، وحید امیری و محمدحسین کنعانی‌زادگان، سورپرایز آخر و نهایی‌اش را مشخص کرد. ورزش ۱۱ - پرسپولیس تهران که در فصل نقل و انتقالات تابستانی خط دفاع و هافبک خود را با حفظ محمد نادری و جذب محمدحسین کنعانی‌زادگان و وحید امیری و فرشاد احمدزاده تقویت کرد، همچنان در فاز هجومی، تیم خود را متوجه مشکلاتی جدی می‌دید که در این راستا قدم نهایی را برای بازگرداندن مهدی طارمی به خانه برداشت و تصمیم نهایی هیئت مدیره، بستۀ پیشنهادی جذابی آمادۀ ارائه به مهاجم تیم ملی و بازیکن لژیونر فوتبال ایران شد. مهدی طارمیبا توجه به مشکلات ارزی و نرخ بالای دلار در کشور، باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان توان خرید مهاجم خارجی را ندارد و تنها برنامۀ آنها در راستای جذب طارمی که به تازگی از باشگاه خود جدا شده است، خلاصه خواهد شد و مهاجم سابق سرخ‌ها، آخرین خرید این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود که اگر این انتقال به سرانجام نرسد، رسما کار پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات به پایان خواهد رسید.

زنیت سنپترزبورگ ۲ - تامبوو ۱ و حضور ۸۸ دقیقه‌ای سردار آزمون

نامه‌نیورنامه‌نیور22 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخ‌ها در بدو حضورش در پرسپولیس نشان داده است به نظم و انضباط توجه خاصی دارد و در مصاحبه اخیرش هم به نوعی با اشاره به این مساله در خصوص رعایت نظم در تیمش با بازیکنان اتمام حجت داشته است. به گزارش فوتبالی، کالدرون در مصاحبه اخیرش با سایت باشگاه در پاسخ به سوالی در خصوص نیمکت پرمهره سرخ‌ها پاسخ جالبی را داده و گفته است که " بازیکن یا کمک می‌کند و خود را در بهترین فرم نگه می‌دارد یا مربی را دچار مشکل می‌کند که از طرفی به ضرر خودش تمام می‌شود. چون اعتقاد من را نسبت به خودش کم می‌کند و بعد جایی در تیم نخواهد داشت" به نظر می‌رسد این نقل قول به نوعی اولتیماتوم و اتمام حجت برای جلوگیری از اعتراض‌های احتمالی بازیکنان برای نیمکت نشینی مهره‌های سرشناس در طول فصل است. یکی از رازهای موفقیت تیم برانکو در فصل‌های قبل، جلوگیری از بروز حواشی ناشی از اعتراض به نیمکت نشینی مهره‌های سرشناس بود که به نظر می‌رسد کالدرون هم می‌خواهد این مسیر را مانند برانکو ادامه دهد.

ویدیو؛ مراسم معارفه آنتوان گریزمان در نیوکمپ

طرفداریطرفداری1 روز قبل
تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش تابناک ورزشی، امروز هم خبری در همین رسانه‌های نامطمئن و بدون تایید منبع رسمی منتشر شده است که یک شبکه‌ ماهواره‌ای مستقر در انگلیس، به عادل فردوسی‌پور مجری طردشده شبکه سوم سیما پیشنهاد همکاری داده است. خبری که به احتمال فراوان و قریب به یقین از سوی این فعال رسانه‌ای هم قویا تکذیب خواهد شد. در آن برهه زمزمه می‌شد که شبکه فارسی بی بی سی مقصد بعدی عادل خواهد بود اما این گمانه زنی‌ها هیچگاه به واقعیت بدل نشد و فردوسی پور تریبون و برنامه‌اش را حفظ کرد. با اینحال و به رغم بی مهری مقامات رده بالای صداوسیما در پیگیری مساله عادل فردوسی پور و نادیده گرفتن تذکرات متعدد نمایندگان مجلس و هشدار شورای نظارت بر صداوسیما؛ فردوسی پور طبق جمله معروفش همچنان فرزند رسانه ملی است و هیچ واکنشی به این شایعات نشان نداده است. فردوسی پور اما ثابت کرده که دنبال پست و مقام نیست و تنها دل به کار رسانه و آگاهی مردم در حوزه فوتبال بسته است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹

اخبار بیشتر