صدرنشینی ایران ‍پس از سومین برد هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

صدرنشینی ایران ‍پس از سومین برد هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال

دورهمی لیگ جهانی والیبال در اردبیل؛ میزبانی ایستگاه آخر نیست

تسنیمخبرگزاری تسنیم
دورهمی لیگ جهانی والیبال در اردبیل؛ میزبانی ایستگاه آخر نیست
شور و نشاط تماشای بازی‌های لیگ جهانی والیبال به حدی روند رو به رشدی دارد که این روزها مدیران و کارشناسان به ضرورت توسعه این ورزش جهت نشاط آفرینی در بین خانواده‌ها و کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید دارند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، شاید هیچ شهروندی در اردبیل باور نداشت که تیم‌های تراز اول دنیا در والیبال مهمان این استان شوند. بلندقامتانی که هر یک میلیون‌ها طرفدار و بیننده در سراسر جهان دارند و حالا در همین همسایگی در سالن رضازاده قرار است به مصاف یکدیگر بروند.

برخی والیبال را برای والیبال، برخی به عنوان ورزشی حرفه‌ای و برخی به منظور شور و نشاط و هیجان آن تماشا می‌کنند. بررسی میدانی خبرگزاری تسنیم در استان اردبیل نشان می‌دهد، والیبال در بین مردم اردبیل شور و نشاط قابل توجهی را رقم زده و یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت این استان در تب و تاب تماشای بازی نخبه‌های والیبال دنیا هستند.

یکی از شهروندان برای دیدن مسابقات لحظه شماری می‌کند و می‌گوید: برخی اقوام تماس گرفته‌اند و قرار است در روزهای مسابقات به اردبیل سفر کنند.

رستم مهرپور گفت: چنین اتفاقاتی تا به حال در اردبیل تجربه نشده بود. مردم حتی باور ندارند که تیم‌های ملی والیبال مهمان اردبیل هستند. همیشه چنین مسابقاتی را از تلویزیون تماشا می‌کردیم اما تا چند روز دیگر شهر ما میزبان این مسابقات خواهد بود.

شهروند دیگری با ابراز شادی از تجربه برگزاری این مسابقات در اردبیل تصریح کرد: نه تنها برای خود ما بلکه برای فرزندان ما هم این مسابقات خاطره می‌شود.

رحیمه احمدی گفت: خوبی این مسابقات این است که قرار است خانوادگی به تماشای آن بنشینیم و وقتی همه اعضای خانواده شاد و خوشحال باشند لذت‌بخش است.

چنین تاثیراتی به تعبیر کارشناسان و مسئولان برنامه‌ریز نباید صرفا در برگزاری مسابقات متوقف مانده و از روز بعد مسابقات به فراموشی سپرده شود بلکه با توجه به احصا برخی معضلات اجتماعی و فرهنگی، ورزش و هیجان ناشی از آن راهکار مطلوبی جهت مقابله با مشکلات و معضلات است.

اثبات هویت با حس خوب در کنار هم بودن

کارشناس مدیریت فرهنگی در خصوص تاثیرات برگزاری رویدادهای ورزشی گفت: بی‌شک ورزش در جامعه امروز بشری کارکردهای فراوان فرهنگی و اجتماعی دارد. پیشرفت‌های سال‌های اخیر در حوزه ورزش خصوصا ورزش‌های قهرمانی، جایگاه تربیت بدنی و ورزش را جهانی ساخته است. بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش اوقات فراغت شیرین خود را به تماشای بازی‌های ورزشی در میادین و استادیوم‌های ورزشی اختصاص می‌دهند و به تشویق اسطوره‌های ورزشی خویش می‌پردازند. رسانه‌های مختلف دیداری، شنیداری و مجازی نیز در این میان به شور و حال آن می‌افزایند و دیدن و پیگیری مسابقات ورزشی را به موضوعی مهم و بعضا بسیار مهم برای مردم بدل می‌سازند.

حاتم رسولی با بیان اینکه برخی ورزش و مسابقات ورزشی را شکل مدرن پیکارهای اقتصادی و سیاسی قلمداد می‌کنند و برخی نیز آن را تجلی و تعالی شخصیت انسان برتر به شمار می‌آورند، افزود: به هر روی ورزش موجب کاهش و تخلیه هیجانات جامعه شده و باعث اثبات هویت و همچنین اجتماعی شدن افراد جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان می‌شود. به واسطه برگزاری مسابقات و رقابت‌های ورزشی احساس‌های جمعی بین طرفداران افزایش یافته و شور و نشاط اجتماعی ارتقاء می‌یابد.رفتار بازیکنان، مربیان، داوران و سایر عوامل برگزاری رقابت‌های ورزشی به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر رفتارهای فردی و اجتماعی علاقه‌مندان به ورزش موثر است تا جایی که برد یا باخت یک تیم ورزشی، گاهی موجب بروز اتفاقات تلخ و شیرین در سطح جامعه می‌شود.

وی معتقد است در واقع ورزش به عنوان یک پدیده فرهنگی و اجتماعی با سایر نهادهای اجتماعی ارتباطی متقابل دارد. این ارتباط سبب تاثیرگذاری به ساختارها و نهادهای اجتماعی و تاثیر پذیری از آن می‌گردد. به عنوان مثال در حوزه تربیتی و آموزشی، نمی‌توان نقش ورزش را نادیده گرفت. رفتار بازیکنان، مربیان، داوران و سایر عوامل برگزاری رقابت‌های ورزشی به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر رفتارهای فردی و اجتماعی علاقه‌مندان به ورزش موثر است تا جایی که برد یا باخت یک تیم ورزشی، گاهی موجب بروز اتفاقات تلخ و شیرین در سطح جامعه می‌شود.

کارشناس مدیریت فرهنگی تصریح کرد: هر چه حضور تیم‌ها و ورزشکاران مطرح در مسابقات و رقابتهای ورزشی پررونق‌تر باشد به همان اندازه تاثیرات بیشتر و دامنه‌دارتری را نیز باعث می‌گردد. شور، نشاط و هیجانی را که برگزاری یک مسابقه ورزشی بر روی طرفداران آن می‌گذارد؛ نمی‌شود با هیچ پدیده دیگری مقایسه کرد. تعداد افرادی که مستقیم یا با واسطه جریان رقابت دو یا چند تیم را مشاهده می‌کنند و تیم مورد علاقه خود تشویق می‌کنند، گاهی به گستره یک کشور و حتی چندین کشور می‌رسد. عده‌ای بی‌شماری احساسات خود را در زمان پیروزی یا شکست تیم‌ها بروز می‌دهند و با شور و علاقه پیگیر متن و حاشیه بازی‌ها و بازیکنان می‌شوند.

رسولی افزود: به همین خاطر می‌توان گفت رقابت‌های ورزشی که به صورت زنده برگزار شده و بازیکنان رو در روی تماشاچیان و دوربین‌های پخش زنده مشغول مبارزه می‌شوند؛ فضای ویژه‌ای را که سرشار از شور و هیجان است می‌آفرینند و این هیجان و نشاط را به بینندگان انتقال می‌دهند و از سوی دیگر تشویق تماشاگران حاضر در میادین و سالن‌های ورزشی، متقابلا بر بازیکنان و تیم‌های ورزشی تاثیر می‌گذارد.

وی اظهار کرد: هیجانات جامعه به واسطه انجام رقابت‌های ورزشی تخلیه شده و کاهش می‌یابد و حس همبستگی و هویت و احساس‌های جمعی افزایش یافته، حس خوب در کنار هم بودن را پدید آورده و تقویت می‌کند.

کاهش آسیب‌های اجتماعی در سایه یک مسابقه ورزشی

تزریق شور و نشاط به جامعه به اعتقاد کارشناسان علوم اجتماعی اثرات قابل توجهی در کاهش آسیب‌ها و معضلات دارد.

کارشناس علوم اجتماعی در این خصوص گفت: مطابق بررسی مسئولان قضایی استان میزان سرقت و خشونت‌های اجتماعی در زمان برگزاری رویدادهای ورزشی به صورت چشمگیری کاهش می‌یابد که این امر نشان از تاثیرگذاری ورزش بر کنترل هیجانات اجتماعی دارد. با توجه به کم بودن برنامه‌های شاد و مهیج که بتواند شور و نشاط اجتماعی ایجاد کند، برگزاری رویدادهای ورزشی در استان گامی مهم در ارتقای شور اجتماعی است.مطابق بررسی مسئولان قضایی استان میزان سرقت و خشونت‌های اجتماعی در زمان برگزاری رویدادهای ورزشی به صورت چشمگیری کاهش می‌یابد که این امر نشان از تاثیرگذاری ورزش بر کنترل هیجانات اجتماعی دارد.

مینا میرقاسمی با بیان اینکه جوانان و نوجوانان در سنی واقع شده‌اند که به اقتضای خواسته‌های درونی نیازمند تخلیه هیجانی هستند اظهار کرد: برگزاری مسابقات ورزشی آن هم در سطح ملی و بین المللی می‌تواند در پر کردن اوقات فراغت این قشر که زمینه بروز ناهنجاری‌ها و رفتارهای پرخاشگرانه است، موثر باشد.

وی افزود: علاوه بر این ورود زنان به سالن‌های ورزشی برای تماشای مسابقات از مهم‌ترین برکات اجتماعی شدن این قشر و نشان از بلوغ جامعه است.

میرقاسمی معتقد است زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه در همه حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی فرهنگی و هنری ورود کرده‌اند و با اینکه در عرصه‌های ورزشی نیز حضور چشمگیری دارند، ولی تا چندی پیش از حضور در ورزشگاه‌ها و تماشای مسابقات ملی و بین المللی محروم بودند. حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای مسابقات لیگ جهانی والیبال در استان اردبیل می‌تواند منجر به رونق فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی بانوان شود.

کارشناس علوم اجتماعی افزود: در حالت کلی برگزاری رویدادهای ورزشی، هنری و فرهنگی در جامعه تاثیرات مثبتی بر هیجانات اجتماعی، هویت بخشی، رشد فرهنگی و ایجاد انگیزه برای قشر جوان خواهد داشت.

میرقاسمی افزود: لازم است مسئولان مربوطه در روند برگزاری این رویداد ورزشی در استان بیشترین بهره‌برداری را برای نسل جوان استان کرده و زمینه حضور این قشر را با آرامش بیشتری مهیا سازند.

خودباوری در سایه ورزش تقویت می‌شود

مطابق اظهارات کارشناسان قبول میزبانی یک رقابت و یا رویداد در سطح جهانی اعتماد به نفس و خودباوری را در جامعه تزریق کرده و در نتیجه از سطح آسیب‌ها می‌کاهد.

موضوعی که رئیس هیئت والیبال استان اردبیل آن را از اهداف اصلی اخذ میزبانی لیگ جهانی می‌داند و معتقد است نباید برگزاری یک مسابقه صرفا به اخذ میزبانی آن محدود شود. برخی مدیران صرفا متمرکز به برگزاری هستند که هر چند تلاش آنها پسندیده است اما نباید میزبانی را ایستگاه آخر قلمداد کرد.

نادر فلاحی تصریح کرد: والیبال برای اردبیل بر خلاف سایر مناطق، پلی جهت معرفی استان و از سویی تقویت حس خودباوری است. تا مدت‌ها اردبیلی‌ها اعتماد به نفس خود را برای اجرای کاری بزرگ از دست داده بودند و در این استان هیچ اتفاق بزرگ و قابل توجه در سطح جهانی رقم نمی‌خورد.

وی افزود: ورزش محدود به چند چهره شده بود و همه این‌ها در حالی است که توانمندی میزبانی رقابتی جهانی در اردبیل وجود داشت و با میزبانی مسابقات والیبال در سطح بین الملل این موضوع را نشان دادیم.برگزاری مسابقات والیبال در استانی مرزی و با امنیت کامل نشان می‌دهد که این استان توانسته میزبان خوبی باشد و به دنبال ترویج صلح و دوستی در سطح دنیا است.

رئیس هیئت والیبال استان معتقد است برگزاری مسابقات والیبال در استانی مرزی و با امنیت کامل نشان می‌دهد که این استان توانسته میزبان خوبی باشد و به دنبال ترویج صلح و دوستی در سطح دنیا است.

فلاحی افزود: در لیگ جهانی والیبال تیم‌های تراز اول دنیا حضور دارند و باید از این رقابت به بهترین شکل ممکن برای توسعه استان و تداوم کارهای بزرگ و ماندگار بهره برد.

بخشی از هزینه درمان آسیب‌ها به پیشگیری اختصاص یابد

وی معتقد است اثرات ورزش در سطح جامعه به شکل مطلوب مورد توجه قرار نگرفته و لازم است بخش ورزش استان بیش از پیش حمایت شود.

رئیس هیئت والیبال استان با ذکر مثالی گفت: به عنوان مثال هزینه‌هایی جهت کاهش اعتیاد و یا کنترل و درمان بیماری‌ها صرف می‌شود اما باید به جرئت گفت به جای درمان مسئولان باید معطوف به پیشگیری شوند.

فلاحی افزود: رسیدن به مرحله‌ای که اردبیل میزبانی لیگ جهانی والیبال را عهده‌دار شد نشان داد که در بحث مدیریت استان اردبیل توانمند است و لازم است این روند برای سایر حوزه‌ها الگوسازی شود.

اردبیل در روزهای آینده شاهد یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای ورزشی خواهد بود. بیش از یک میلیارد نفر در دنیا از ۲۰ کشور نام اردبیل را از محل کار و زندگی خود خواهند شنید. اردبیلی که نیاز اساسی به رشد و توسعه دارد و امیدوار به تدبیر جدی برنامه‌ریزان است تا از سکوهای پرتابی همچون توپ زرد- آبی غافل نشوند.

گزارش از ونوس بهنود

خواندن خبر در سایت منبع

برنامه روز سوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال

موجخبرگزاری موج
برنامه روز سوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال
برنامه دیدار‌های روز سوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در روز سوم از هفته سوم لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ ۸ دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین مسابقه تیم ملی والیبال ایران در شهر ارومیه باروسیه بازی می‌کند.

رقابت‌ها هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی چهار شهر گوندومار (پرتغال)، وارنا (بلغارستان)، ارومیه (ایران) و کن (فرانسه) برگزار می‌شود.

برنامه دیدار‌های روز سوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال:

لهستان - کانادا (۱۵:۳۰)

آرژانتین - آلمان (۱۶:۳۰)

چین - صربستان (۱۸:۳۰)

ژاپن - استرالیا (۱۸:۳۰)

ایران - روسیه (۱۸:۳۰)

فرانسه - آمریکا (۱۹:۳۰)

پرتغال - برزیل (۲۱:۳۰)

ایتالیا - بلغارستان (۲۲:۱۰)

خواندن خبر در سایت منبع

نتایج روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹

موجخبرگزاری موج
نتایج روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹
نتایج کامل دیدارهای دومین روز از هفته سوم رقابت های لیگ ملت‌های والیبال اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، نتایج کامل تیم ملی والیبال ایران در دومین روز از هفته سوم رقابت ‎های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ به شرح زیر است:

روسیه              31     کانادا                
استرالیا1     3ایتالیا
ایران32لهستان
آمریکا1آلمان
برزیل30چین
بلغارستان23ژاپن
پرتغال 23صربستان
فرانسه 13آرژانتین

خواندن خبر در سایت منبع

نحوه بلیت‌فروشی به ضعف هیئت والیبال آذربایجان غربی برمی‌گردد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
نحوه بلیت‌فروشی به ضعف هیئت والیبال آذربایجان غربی برمی‌گردد
بزیکن سابق تیم ملی والیبال ایران با انتقاد از نحوه بلیت‌فروشی گفت: نحوه بلیت‌فروشی به ضعف هیئت والیبال آذربایجان غربی برمی‌گردد.

- اخبار استانها -

مجید ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، در پاسخ به سئوالی در مورد برگز‌اری لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه اظهار داشت: برگزاری چنین تورنمنت‌هایی از هر لحاظ برای هر منطقه و شهری منشا خیر است.

وی افزود: از نکات مثبت این مسابقات می‌توان به افزایش هماهنگی بین مسئولان و پای کار آمدن مسئولان اشاره کرد؛ میزبانی از این رویدادها در نوع خود سبب شکوفایی والیبال شهرمان می‌شود و به نوبه خود سبب جلب شدن توجه بیش از پیش خانواده‌ها و جوانان به سمت ورزش به ویژه والیبال می‌شود.

بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: شور و شوق ایجاد شده در بین والیبالی‌های ارومیه در طول این مسابقات سبب می‌شود تا نارضایتی‌ها از عملکرد والیبال و مسئولان مربوطه در چند سال گذشته تا حدودی فروکش کند و آینده خوبی را برای والیبال ارومیه متصور شد.

وی با انتقاد از نحوه بلیت‌فروشی تصریح کرد: مشکلات در این مورد سبب اعتراض فدراسیون هم دشه بود ولی چنین موضعی برای بار نخست در ارومیه اجرایی می‌شود که بروز چنین مشکلاتی نیز دور از انتظار نباید باشد.

ساداتی تأکید کرد: ناهماهنگی‌ها بیشتر به ضعف هیئت والیبال آذربایجان غربی برمی‌گردد چرا که بیش از ۶ ماه از بلاتصدی ماندن این هیئت می‌گذرد.

خواندن خبر در سایت منبع

تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان به پیروزی رسید

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان به پیروزی رسید
تیم ملی والیبال ایران در دیداری سخت و نفس گیر مقابل لهستان به پیروزی ۳بر ۲رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ از ساعت ۱۸:۴۰ در سالن غدیر ارومیه به مصاف لهستان رفت، که این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۱ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۸ به سود شاگردان کولاکوویچ تمام شد.

بلندقامتان ایران با این پیروزی به هفتمین برد خود رسیدند و در صدر باقی ماندند.

تیم ملی ایران با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و بالاتر از روسیه ۲۰ امتیازی و برزیل و فرانسه ۱۹ امتیازی در صدر ایستادند.

البته فرانسه یک بازی کمتر انجام داده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | باشگاه پرسپولیس پس از جذب فرشاد احمدزاده، وحید امیری و محمدحسین کنعانی‌زادگان، سورپرایز آخر و نهایی‌اش را مشخص کرد. ورزش ۱۱ - پرسپولیس تهران که در فصل نقل و انتقالات تابستانی خط دفاع و هافبک خود را با حفظ محمد نادری و جذب محمدحسین کنعانی‌زادگان و وحید امیری و فرشاد احمدزاده تقویت کرد، همچنان در فاز هجومی، تیم خود را متوجه مشکلاتی جدی می‌دید که در این راستا قدم نهایی را برای بازگرداندن مهدی طارمی به خانه برداشت و تصمیم نهایی هیئت مدیره، بستۀ پیشنهادی جذابی آمادۀ ارائه به مهاجم تیم ملی و بازیکن لژیونر فوتبال ایران شد. مهدی طارمیبا توجه به مشکلات ارزی و نرخ بالای دلار در کشور، باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان توان خرید مهاجم خارجی را ندارد و تنها برنامۀ آنها در راستای جذب طارمی که به تازگی از باشگاه خود جدا شده است، خلاصه خواهد شد و مهاجم سابق سرخ‌ها، آخرین خرید این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود که اگر این انتقال به سرانجام نرسد، رسما کار پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات به پایان خواهد رسید.

زنیت سنپترزبورگ ۲ - تامبوو ۱ و حضور ۸۸ دقیقه‌ای سردار آزمون

نامه‌نیورنامه‌نیور22 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخ‌ها در بدو حضورش در پرسپولیس نشان داده است به نظم و انضباط توجه خاصی دارد و در مصاحبه اخیرش هم به نوعی با اشاره به این مساله در خصوص رعایت نظم در تیمش با بازیکنان اتمام حجت داشته است. به گزارش فوتبالی، کالدرون در مصاحبه اخیرش با سایت باشگاه در پاسخ به سوالی در خصوص نیمکت پرمهره سرخ‌ها پاسخ جالبی را داده و گفته است که " بازیکن یا کمک می‌کند و خود را در بهترین فرم نگه می‌دارد یا مربی را دچار مشکل می‌کند که از طرفی به ضرر خودش تمام می‌شود. چون اعتقاد من را نسبت به خودش کم می‌کند و بعد جایی در تیم نخواهد داشت" به نظر می‌رسد این نقل قول به نوعی اولتیماتوم و اتمام حجت برای جلوگیری از اعتراض‌های احتمالی بازیکنان برای نیمکت نشینی مهره‌های سرشناس در طول فصل است. یکی از رازهای موفقیت تیم برانکو در فصل‌های قبل، جلوگیری از بروز حواشی ناشی از اعتراض به نیمکت نشینی مهره‌های سرشناس بود که به نظر می‌رسد کالدرون هم می‌خواهد این مسیر را مانند برانکو ادامه دهد.

ویدیو؛ مراسم معارفه آنتوان گریزمان در نیوکمپ

طرفداریطرفداری1 روز قبل
تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش تابناک ورزشی، امروز هم خبری در همین رسانه‌های نامطمئن و بدون تایید منبع رسمی منتشر شده است که یک شبکه‌ ماهواره‌ای مستقر در انگلیس، به عادل فردوسی‌پور مجری طردشده شبکه سوم سیما پیشنهاد همکاری داده است. خبری که به احتمال فراوان و قریب به یقین از سوی این فعال رسانه‌ای هم قویا تکذیب خواهد شد. در آن برهه زمزمه می‌شد که شبکه فارسی بی بی سی مقصد بعدی عادل خواهد بود اما این گمانه زنی‌ها هیچگاه به واقعیت بدل نشد و فردوسی پور تریبون و برنامه‌اش را حفظ کرد. با اینحال و به رغم بی مهری مقامات رده بالای صداوسیما در پیگیری مساله عادل فردوسی پور و نادیده گرفتن تذکرات متعدد نمایندگان مجلس و هشدار شورای نظارت بر صداوسیما؛ فردوسی پور طبق جمله معروفش همچنان فرزند رسانه ملی است و هیچ واکنشی به این شایعات نشان نداده است. فردوسی پور اما ثابت کرده که دنبال پست و مقام نیست و تنها دل به کار رسانه و آگاهی مردم در حوزه فوتبال بسته است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹

اخبار بیشتر