هواداران تیم پرسپولیس علیه مدیر این باشگاه تجمع کردند + فیلم
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

هواداران تیم پرسپولیس علیه مدیر این باشگاه تجمع کردند + فیلم

وکیل باشگاه پرسپولیس: دلیلی برای شکایت برانکو وجود ندارد

ایرناخبرگزاری ایرنا
وکیل باشگاه پرسپولیس: دلیلی برای شکایت برانکو وجود ندارد
تهران- ایرنا- وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس آماده پرداخت مطالبات برانکو است و جایی برای شکایت او وجود ندارد و تا این لحظه نیز شکایتی به دست ما نرسیده است.

«مهدی ذاکر» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شکایت برانکو از پرسپولیس افزود: تا این لحظه شکایتی بدست ما نرسیده است و همانطور که اعلام کردیم پول برانکو زودتر از مهلت مقرر، آماده شده است.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد کسی شکایت کند این باشگاه پرسپولیس خواهد بود که به طور حتم از الاهلی عربستان شکایت خواهیم کرد.

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه وقتی ما حرف از شکایت از باشگاه الاهلی زدیم خیلی ها حرف ما را نادرست خواندند و آن را برخلاف قوانین فیفا دانستند در حالی که طبق قوانین فیفا می توانیم به صورت رسمی از باشگاه الاهلی شکایت کنیم.

وی تصریح کرد: روز گذشته ایمیلی را به باشگاه الاهلی زدیم و اعلام کردیم که مذاکره با سرمربی پرسپولیس غیر حرفه ای است. تا این لحظه هیچ جوابی داده نشده است اما اطمینان داشته باشید از باشگاه الاهلی به فیفا شکایت خواهیم کرد.

ذاکر در خصوص شایعه حضور برانکو در اردو الاهلی در اتریش اظهار داشت: در این خصوص در حال مستند سازی هستیم.

وکیل باشگاه پرسپولیس در رابطه با احتمال شکایت از برانکو به فیفا گفت: ما علاقه زیادی به همکاری با مربی موفق خود داریم و به طور قطع فعلا به شکایت از او فکر هم نمی کنیم. فراموش نکنید برانکو برای باشگاه پرسپولیس زحمات زیادی کشیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

شعار علیه عرب مقابل ساختمان پرسپولیس

ایسناخبرگزاری ایسنا
شعار علیه عرب مقابل ساختمان پرسپولیس
تعدادی از هواداران خشمگین پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، تعدادی از هواداران پرسپولیس صبح امروز مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند و علیه مدیران این باشگاه شعار سر دادند.

هواداران خشمگین پرسپولیس معتقدند ضعیف مدیریت باعث شده برانکو ایوانکوویچ از این باشگاه جدا شود.

تعدادی از هواداران هم علیه محسن خلیلی شعار دادند.

هم‌چنین یکی از کارمندان باشگاه با چند هوادار درگیر شد.

پس از گذشت دقایقی با دخالت پیروزی انتظامی، افرادی که تجمع کرده بودند، متفرق شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ پای پلیس ضدشورش به تجمع پرسپولیسی‌ها باز شد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ پای پلیس ضدشورش به تجمع پرسپولیسی‌ها باز شد
تجمع پرسپولیسی ها و اعتراض آنها پای پلیس ضدشورش را هم به موضوع جدایی برانکو باز کرده و فضای اطراف باشگاه پرسپولیس شدیدا امنیتی شده است. هواداران معترض درخواست بازگشت برانکو را دارند.

میزان خبر داد؛ برانکو از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است

نودخبرگزاری نود
میزان خبر داد؛ برانکو از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است
برانکو ایوانکوویچ که از مدت‌ها قبل تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفته بود، پیش‌دستی کرده و خیلی محرمانه و بی سر و صدا، از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس طبق یک برنامه مشخص و با در نظر گرفتن قوانین فیفا، بی‌آنکه کسی مطلع شود، قبل از اتمام لیگ‌برتر کارهایش را برای جدایی از پرسپولیس انجام داده است.

بر خلاف تصور مسئولان باشگاه پرسپولیس که همچنان به بازگشت مرد کروات امیدوارند، برانکو چند ماه قبل مدارک و مستندات خود که نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل نکرده را آماده کرده و از طریق یک وکیل ورزشی باتجربه در فیفا پرونده‌ای علیه پرسپولیس باز کرده تا درصورت شکایت باشگاه پرسپولیس، این مربی پیش دستی کرده باشد تا مشکلی در خصوص قطع همکاری برایش ایجاد نشود.

تمام نامه‌ها و مکاتبات برانکو با مدیریت باشگاه درخصوص حقوق و دستمزد عقب افتاده خود و دستیارانش حالا بخشی از پرونده شکایت او را تشکیل می‌دهد و برای مربیان کروات حکم سندی محکم را دارد.

در نامه‌ای که برانکو برای فیفا ارسال کرده به جزئیات قراردادش اشاره و تاریخ‌هایی که باشگاه وظیفه داشته تا دستمزد و پاداش او را بپردازد، قید شده است. با بدعهدی مسئولان پرسپولیس، برانکو ذره‌ای نگران نیست که ایرج عرب بتواند از طریق فیفا برایش دردسری ایجاد کند و مانع حضور او در الاهلی عربستان شود.

برانکو تک تک پاداش‌هایی پرداخت نشده را در این شکایت قید کرده و احتمالا به زودی نامه‌ای از فیفا به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید که شکایت رسمی برانکو را آشکار می‌کند. سرمربی سابق پرسپولیس پس از چند سال کار در ایران و با تجربه‌ای که از تیم‌ملی داشته، از ناآگاهی مدیران فوتبالی ایران نسبت به قوانین بین‌المللی آگاه است. او می‌داند که سرانجام از مسیر فیفا به تمام حقوق و پاداش‌های معوقه خود می‌رسد.

با این اوصاف، باشگاه پرسپولیس نه‌تنها نمی‌تواند برانکو را به ایران بازگرداند بلکه قراردادی که باشگاه به آن استناد کرده از نظر حقوقی دارای مشکلات زیادی است و درصورت ارائه به فیفا به سود برانکو می‌شود. به جز حقوق و قرارداد اصلی، پاداش‌های آسیا، پاداش قهرمانی لیگ‌برتر و قهرمانی جام حذفی از مواردی است که در شکایت برانکو به فیفا وجود دارد.

از سوی دیگر دستیاران برانکو هم شکایت مشابهی به فیفا ارسال کرده‌اند. آنها هم خواستار حقوق و پاداش‌های معوقه هستند. به زودی نامه‌های فیفا به دست باشگاه پرسپولیس می‌رسد و باشگاه پرسپولیس را به پرداخت کلیه حقوق معوقه برانکو و دستیارانش محکوم می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

شاهرودی: برانکو به خاطر بدقولی باشگاه جدا شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
شاهرودی: برانکو به خاطر بدقولی باشگاه جدا شد
رضا شاهرودی، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که برانکو ایوانکوویچ به دلیل بدقولی این باشگاه از جمع سرخپوشان جدا شده است.

- اخبار ورزشی -

رضا شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: متأسفانه باشگاه پرسپولیس در چند نوبت حق و حقوق برانکو را سر موعد پرداخت نکرد و همین موضوع باعث شد تا در نهایت او از پرسپولیس جدا شود. این مربی روزهای خوبی را برای هواداران رقم زد و زحمات برانکو را نمی‌توان فراموش کرد. برانکو افتخارات زیادی را برای پرسپولیس به دست آورد و برای این مربی آرزوی موفقیت دارم.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند برانکو به دلیل کسب تمامی افتخارات ممکن، دیگر تمایلی برای ماندن نداشت، خاطر نشان کرد: من این حرف را قبول ندارم و معتقدم که دل برانکو با پرسپولیس بود. این مربی چند بار در مورد گرفتن حق و حقوقش به مدت طولانی صبر کرد و صبر برانکو دیگر تمام شده بود. از طرفی باشگاه الاهلی هم پیشنهاد بسیار خوبی به برانکو داده بود، ولی دلیل اصلی جدایی این مربی، بدقولی باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالباتش بود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه یادآور شد: برانکو و هواداران پرسپولیس در این چند سال با یکدیگر زندگی کردند و بعید می‌دانم برانکو در چند سال آینده چنین هوادارانی را پیدا کند. برانکو به فوتبال عربستان رفته است، جایی که مدیرانش تحمل زیادی ندارند و اگر برانکو در چند بازی نتیجه نگیرد با چالش مواجه خواهد شد.

شاهرودی همچنین در پاسخ به این پرسش که بهترین گزینه برای جانشینی برانکو چه کسی است، تصریح کرد: پرسپولیس باید سراغ گزینه خارجی برود و در این شرایط گزینه ایرانی نمی‌تواند خوب باشد. پرسپولیس باید یک مربی در حد برانکو یا بالاتر از برانکو بیاورد.

خواندن خبر در سایت منبع

فیلمی از تجمع دوباره هواداران مقابل باشگاه پرسپولیس

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به جدایی سرمربی این تیم دوباره مقابل باشگاه تجمع کردند.
فیلمی از تجمع دوباره هواداران مقابل باشگاه پرسپولیس - 1

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سرانجام برانکو ایوانکوویچ سرمربی چند فصل اخیر تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم جدا و راهی تیم الاهلی عربستان شد.

هواداران پرسپولیس که از رفتن سرمربی تیم‌شان بسیار خشمگن هستند یکی، دو روزی است با تجمع مقابل باشگاه پرسپولیس علیه مدیران این باشگاه و محسن خلیلی سرپرست این تیم شعار می‌دهند.

این تجمع امروز (سه‌شنبه) هم ادامه داشت تا جایی که وقتی مشاور امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس به جلو در آمد با هواداران درگیری فیزیکی پیدا کرد و در نهایت نیروی انتظامی هواداران را متفرق کرد.کد ویدیو دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو1 روز قبل
در ادامه خریدهای امروز باشگاه پرسپولیس که ساعاتی پیش احمدوند و عبدی را رسما به هواداران تیم معرفی کردند، حالا از امیر روستایی، بازیکن فصل گذشته تیم پیکان که با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوسته است رونمایی کرد. این بازیکن ۲۱ ساله در پست مهاجم بازی می‌کند.
فارسفارس9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مازیار الهامی کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان و دارنده نشان برنز مسابقات جهانی کاراته که طی چند سال اخیر به صورت جدی فعالیت خود را در مسابقات MMA آغاز کرده است، این روزها با سازمان NFJ بلاروس در جارچوب رقابت‌های MMA به توافق رسیده است. الهامی احتمالا از ۳۵ روز آینده در چارچوب رقابت‌های MMA برای سازمان NFJ مبارزه خواهد کرد. لازم به یادآوری است، کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران اواخر سال گذشته در شهر استانبول به مصاف نماینده ترکمنستان رفت و این فایتر را شکست داد. الهامی فروردین ماه سال جاری نیز در کشور تایلند به مصاف فایتر تایلندی رفت و حریف خود را ضربه فنی کرد. ضمن اینکه الهامی ماه قبل در چارچوب رقابت‌های سازمان ACA به مصاف حریف داغستانی رفت و موفق به شکست این فایتر شد.
روزنوروزنو1 روز قبل
آریا برزگر، پدیده جوان فوتبال ایران که در رده‌های نوجوانان و جوانان در تیم ملی حضور داشته است، روز گذشته برای مذاکره با پرسپولیس در این باشگاه حضور یافت. بر اساس شنیده‌ها، دو طرف پس از انجام مذاکره، به توافق نهایی رسیده‌اند و احتمالا قرارداد این مهاجم، امروز رسمی می‌شود.
روزنوروزنو11 ساعت قبل
شاید باورتان نشود ولی مبلغ فسخ قرارداد نتو سنگربان جدید بارسا هم ۲۰۰ میلیون یورو است، در حالی که مبلغ فسخ مارک‌آندره تراشتگن ۱۸۰ میلیون یورو بوده. شرایط ۱۰ بازیکنی که در باشگاه بارسلونا بیشترین مبالغ فسخ قرارداد را دارند، را بررسی خواهیم کرد. ۶- سرخیو بوسکتسپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یوروکاپیتان دوم بارسلونا را یکی از بهترین هافبک‌های میانی دنیا می‌نامند. ۵- ساموئل اومتیتیپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یوروسال ۲۰۱۶ از لیون به بارسلونا آمد تا انتخاب اول خط دفاعی کاتالان‌ها باشد. ۱- آنتوان گریزمنپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۴مبلغ فسخ قرارداد: ۸۰۰ میلیون یوروقراردادی که برخلاف انتظار جنجالی شد و بارسلونا پس از پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو برای فسخ قرارداد آنتوان گریزمن در قراردادش مبلغ فسخ ۸۰۰ میلیون یورو هم قرار داد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، باشگاه پرسپولیس از کالدرون لیست مکتوب خواست. به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس برای اینکه در مورد اخراج بازیکنی مقصر واقع نشود از گابریل کالدرون خواسته بود که در مورد بازیکنان اخراجی هر تصمیمی بگیرد باید آن را مکتوب در اختیار باشگاه قرار دهد. با توجه به همین قضیه کالدرون نام سروش رفیعی و شایان مصلح را به صورت مکتوب در اختیار محسن خلیلی قرار داد و او هم از باشگاه خواست این نام‌ها را رسانه‌ای کند تا حواشی بوجود نیاید.
جام نیوزجام نیوز6 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمدرضا حسینی هافبک تازه پیوسته به باشگاه سپاهان، ضمن ابراز خوشنودی از انتقالش به جمع زردهای اصفهان، اعلام داشت که پیش از حضورش در اصفهان، دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با پیشنهادهای سنگین به دنبال جذب وی بوده‌اند! حسینی در این باره اظهار داشت: نمی‌توانم رقم پیشنهادی آنها را فاش کنم، اما پیشنهاد آنها بسیار وسوسه انگیز بود، ولی من برای لذت بردن از فوتبال به سپاهان آمدم، چون نسبت به شهر اصفهان و هواداران خوبش شناخت دقیق و بسیار خوبی دارم.

اخبار بیشتر